Sev Yeter 84. Bölüm izle 11 Ekim 2018telifplayer

Sev Yeter Son Bölüm izle 84. Bölüm Ye Hai Muhabbetin Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
  Anonim FilizYorum 09:50 Ağustos 12th, 2018 de Yazılmıştır..

  Sadece çocuklar için yaşayan bir üvey kan bağı yok. Anne mutlulukları için yaptıkları çok çok güzel. Evlendiler. Nefret ile tanıştılar,çıktılar, kavga ettiler,ama yinede birleştiler. Ama galiba hala tam olarak evlenemediler. Ve aşık oldular. Benzer çıkana kadar izlerim. O bölümler bitince de devam ederim. Bu kadar iyiliği kötülük bulmak için yapıyor ,farkında değil dizi bu ya. Ama gerçekte kimse yapmaz. Aynı evde kalıyor. Eski karısı da çok yüzsüzl. Sen terk ediyorsun. Eski kocanın evinde ve evli kalıyorsun. Bence edebi ile kalsa tamam. Ama anladığım kadar ile o da yok. Bir oyun var. Hadi bakalım. Kim kaybedicek. Kötü mü, iyi mi………………. güzel bir dizi olmuş. Sonunda kavuşur aşıklar inşaallah.

  maksYorum 08:14 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Mukammel dizi diziye bayiliyorum

  HüseyinYorum 05:06 Ekim 11th, 2018 de Yazılmıştır..

  Bazı saçmalıkları olsa da vakit geçirmek için izlenir. İshita yılanı evine aldı inşallah ilerde pişman olmazsın. Ayrıca çok tuhaf dilleri var bunu Hintlilerin. Benim arkadaşım İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve Hintçe biliyor bildiği diller içinde öğrenmesi en zor Fransızca ve Hintçe olduğunu söylüyor. Hintçe’nin harflerini bile yazmak çok zor ben denedim.

Dizi izle / Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.


Gezilecek Yerler