Ah Kalbim 444. Bölüm izle

Ah Kalbim Son Bölüm izle 444. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
  Sadece özetYorum 21:22 Mayıs 24th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 1
  Kumkum Bhagya 24 Mayıs 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Pragya’nın Pradeep’in çağrısını seçmesiyle başlar. Neden evde olmadığını soruyor, seninle görüşmeye geliyorum dedim. Kendini kurtarmamdan ne kadar uzağa gidebileceğini soruyor ve onun üzerine Rahu gibi oturduğunu söylüyor ve benden uzaklaşmaya çalışsan bile benden kaçamayacağını söylüyor. Eski kocası gibi aptal olmadığını ve onun hediyesi olduğunu söylüyor, onunla akıllı olmaya çalışma. Ondan bir şey söylemesini ister. Pragya aramayı bitirir ve o gün nöbetçi olduğunu düşündüğünü söyler. Tanu banyonun kapısını açmaya çalışıyor, ancak Prachi sürgüyü tutuyor. Kapıyı kilitleyerek onu kandırıp kandırmadıklarını sorar. Sarita behen resme tıklayıp onu göndereceğini söylüyor. Pragya, Pradeep ve Tanu’nun resimlerini görür ve onun şimdiki kocası olduğunu anlar. Sarita behen, Prachi’den dışarı çıkmasına izin vermesini ister. Tanu kapıyı açıyor ve senden şüphelendiğimi söylüyor ama Prachi’nin beni tuvalete kilitlediğini biliyor. Prachi, şüpheniz varsa bana karşı dava açabileceğini söylüyor. Tanu çok konuştuğunu söylüyor, benden uzak dur, ben iyi bir insan değilim. Gitmek üzere. Prachi onu yere düşürür ve sonra yardım teklif ediyormuş gibi yapar. Tanu sinirlenir ve fotoğrafını çekmeye gider. Sarita behen, Prachi’yi yaramaz olduğu için takdir ediyor. Prachi, senin bile yaramaz olduğunu söylüyor. Tanu dışarı çıkar ve çağrı üzerine Pragya’yı bulur. Telefonunu masada bulur ve Pragya’ya Prachi hakkında şikayet eder. Pragya, kızımı tanıdığımı söylüyor. Tanu, Abhi ile nişanlandıktan sonra sana kim olduğumu göstereceğimi söylüyor. O gider. Prachi, Pragya’ya bir şey bulup bulmadığını sorar.
  Rhea, Ranbir’in odasına girer. Ranbir neden kapıyı çalmadığını sorar? Rhea kapıyı çaldığını söylüyor. Yeleğini hızlı giyiyor. Rhea çok utangaç olduğunu söylüyor. Pallavi teyzesinin seninle konuşmak istediğini ve bu yüzden kontrol etmemi istediğini söyledi. Ranbir, annemin neden beni doğrudan aramadığını söylüyor. Rhea benden hoşlandığını söylüyor, iyi geceler diyor. Senin damızlık olduğunu düşündüğümü söylüyor ama utangaçsın. Ranbir, Pallavi’yi arar. Pallavi eve ne zaman geleceğini sorar. Ranbir, babama şefin sorunu çözülene kadar gelemeyeceğimi söylediğimi söyledi. Pallavi, Pandit ji ile Rhea ile evliliği hakkında konuştuğunu ve Abhi ile konuşacağını ve mutlu olacağını söyledi. Rhea ile evlendiğinde, tek bir kadın erkek olduğun için hiçbir kızı düşünmeyeceğini söylüyor. Ranbir, bunu Prachi’ye söylediğini hatırlıyor. Rhea senin flört ettiğini söyleseydi ben de kendimi kötü hissetmeyeceğimi, çünkü Rhea ile senin hakkında konuşmak istediğimi söyledi. Ranbir uykulu olduğunu söyler ve aramayı bitirir.
  Pragya, Sarita behen ve Prachi’ye Tanu’nun evli olduğunu ve asla boşanmadığını söyler. Pradeep’in Tanu’nun şimdiki kocası olduğunu söyler ve görüşmeye katılmayı anlatır. Tanu’nun Abhi’ye evlenmek ve ona ihanet etmek istediğini söylemediğini söyler. Prachi bunun büyük bir kanıt olduğunu söylüyor, Tanu eski kocasının Londra’da ya da başka bir yerde olduğunu söylemiş ve eğer bir şey yaparlarsa ya da hala evli olduğunu söylerlerse ve kocası mahkemeye çağrılırsa yalancı olarak kanıtlanacağını söyler. . Sarita behen, davanın sahte olduğunun kanıtlanacağını söylüyor. Pragya evet diyor. Sarita behen ondan Abhi ile konuşmasını ister.
  Ranbir, Rhea’nın odasına gelir ve kapıyı çalar. Rhea, bu kadar resmi olmana gerek olmadığını söylüyor, benim kocam olacaksın. Ranbir, senin bana karşı dürüst olmadığını hissettiğimi ve Annemin Prachi ile ne konuşursam her şeyi anlattığını söyledi. Rhea, tüm bunlar hakkında Prachi ile konuşmamalısın diyor. Ranbir beni durduramayacağını söylüyor. Rhea seninle işim bitti diyor, herkes evliliğimizden mutlu, Prachi bile istiyor ve olacak. Annesiyle konuşmadan önce onunla konuşmasını ister. Annenle babanın sorunu çözülene kadar evliliği erteleyebileceğimizi söylüyor. Abhi oraya geliyor ve daha fazla gecikme yok, mutlu olacağımı söylüyor. Rhea, babamın mutlu olacağını bildiğimi söylüyor. Ranbir, sorun biter bitmez düşüneceğimizi söylediğimi söylüyor. Abhi, Rhea’ya Ranbir ile bir sorunu olup olmadığını sorar. Rhea hayır diyor, beni çok seviyor ve evliliğin yakında olmasını istiyor ve ayrıca davanın yakında bitmesini istiyor. Utandığını ve gittiğini söylüyor. Abhi, eğer durum buysa, seni gerçekten sevdiği ve önemsediği için mutlu olduğumu söylüyor. O gider.
  Tanu, Sarita ji’nin sarisini kasıtlı olarak bozmuş olabileceğini düşünüyor. Aranacak çok sayıda konuğu olmadığını düşünüyor ve davetiye kartına bakıyor. Abhi-Tanu adlarını birlikte görmekten mutlu olduğunu düşünüyor. Pradeep’in çağrısını alır ve çok endişelendiğini söyler. Tanu ne olduğunu sorar? Sana söylediğimi söylüyor. Para alacağını söylüyor, kendimi iyi hissetmediğim için görüşmeyi bitiriyorum, doktora gitmem gerekiyor. Pradeep hangi doktoru soruyor? Mehra. Tanu evet diyor, ne yapmalı, başka ilaç bana yakışmıyor. Pradeep evet diyor, bana ondan defalarca bahsettin. Tanu konuşmak istemediğimi söyleyip aramayı bitirdi. Abhi’yi öğrenmeye başlarsa, onu aldattığımı düşünür, Abhi’ye karşı hislerimi öğrenirse anlamaz. Abhi’nin bile duygularını ve sevgisini anlayamadığını düşünüyor.
  Abhi, Pragya’ya Tanu’nun evli olduğunu bildiği için mutlu olacağını asla düşünmediğini söyler. Aaliya boşandığını söyledi, yalan söylediği anlamına geliyor. Pragya, başkalarına ihanet etmenin alışkanlığı olduğunu söylüyor. Abhi bu bilgiyi nasıl kulanıcağını düşünüyor. Mitali, Yargıca evli olduğunu ve Abhi’den intikam aldığını söyleyeceğimizi söylüyor. Bunun gerçek olduğunu söylüyor. Dadi bunu mahkemede anlatmak için haber spikeri olmadığınızı ve kabul edeceklerini söylüyor. Mahkemenin kanıta ihtiyacı olduğunu söylüyor. Aaliya mahkemenin kanıta ihtiyacı olduğunu söylüyor. Prachi, kanıt olarak kocasını mahkemeye çıkarabileceğimizi söylüyor. Abhi nasıl diye soruyor? Prachi, Tanu’nun telefonuyla diyor. Pragya, telefonunu alırsak kocasını buradan arayacağımızı ve nişanlandığını görünce onu durduracağını söylüyor. Abhi, vaka için endişelenmemesini ister. Pragya, Tanu’nun güvenilir olmadığını söylüyor. Abhi bana tamamen karşı çıkmayacağını, ancak beni terk etmeyeceğini söylüyor. Nişanlanıncaya kadar, gerçeğini bildiğimizin bu bilginin Tanu’ya ifşa edilmesine izin vermeyeceğimizi söylüyor. Dadi, davada onlara yardım etmesi için Tanrı’ya dua eder.
  Ertesi gün Yargıç, duruşmanın tamamlandığını ve karara hazır olduğunu, ancak Raghuvir’in bir şans daha istediğini söyler. Raghuvir’den müvekkilinin lehine herhangi bir kanıt göstermesini ister. Raghuvir hayır diyor. Yargıç tamam diyor, mahkemenin bu son duruşmasında… .Tanu ayağa kalkıyor ve bir şey söylemek istediğimi söylüyor. Adalet istediğini ve onu cezalandırarak elde edemeyeceğini söyler, anılarının onu rahatsız edeceğini söyler, Abhi’nin kaptığı saygıyı istediğini söyler. Bay Singhania, Sayın Mehra’nın Tanu ile evlenip evlenmeyeceğini bilmediğinden, Yargıç’tan 10 gün sonra kendilerine başka bir duruşma tarihi vermesini talep etmektedir. Yargıç, Bay Mehra’yı onunla evlendirmeye zorlayamayacağımızı söyledi. Tanu, Abhi’nin benimle evlenmeye hazır olduğunu söylüyor. Abhi evet diyor. Hakim, on gün içinde evlenmelerini ve 11. gün mahkemeye gelmelerini istiyor. Hepsi gidiyor. Tanu, Abhi’nin ailesinin evliliğimizde sorun yaratmayacağını ve olacağını bildiğimi düşünüyor.
  Abhi, Tanu’nun onu tamamen özgür bırakmayacağını bildiğini söyler. Pragya ondan endişelenmemesini istiyor ve hepimizin birlikte olduğunu söylüyor. Aaliya Pragya’nın haklı olduğunu söylüyor, Tanu’ya karşı kanıtlarımız var. Rhea, tanu teyzenin her şeyi yapabileceğini bildiğimizi söylüyor. Prachi, ne yapacağını bilmediğimizi söylüyor. Pragya, onu akıllıca idare etmemiz gerektiğini söylüyor. Mitali, nişanı sırasında telefonunu almamız gerektiğini söylüyor. Dadi, Aryan’ın telefonunu çalacağını söyler. Aryan hırsız olup olmadığımı sordu ve annemin anahtarının verdiğim masanın altına düştüğünü söyledi. Aaliya bunu çaldın mı diye soruyor. Ranbir, gizli görev için gizli bir ajan olduğunuzu ve Tanu teyzenin telefonunu alacağınızı söylüyor. Pragya hayır diyor. Dadi, ona ders vermek için başka bir seçeneğin var mı diye soruyor. Abhi, cep telefonundan Tanu’nun aramasını alır ve onunla konuşup geleceğini söyler. O gider. Pragya, Abhi’nin sözlerini düşünüyor.

  Precap: Prachi, Shahana’ya aşk hikayesinin eksik olduğunu ve Maa ve Papa gibi olmayacağını söyler. Shahana bunun aynı olduğunu söylüyor, herkesle savaşabilir. Prachi, herhangi biriyle kavga edebileceğini ama kız kardeşiyle savaşamayacağını söylüyor. Pragya, Abhi’ye birlikte olacaklarını söyler.

  TülayYorum 00:07 Mayıs 25th, 2021 de Yazılmıştır..

  Tanu zavallım. Birbilse Pragya. Pradeep herşeyi söylüyor. Tanu sen oyun oynuyorsun ya asıl sana oyunu Pragya. Oynuyor tanu kocan olduğunu. Gördü. Bile tanu sen zekiyim. Diyosun ya bildiğin sen salak sın. Barı oyun oynuyorsun insan telefon dakı resimleri siler. tanu sen kazan dım diyosunya. Alyada. Zavvalım bilbiyor ki Pragya. Kanıt var. Birincisini yaptı pradeep. Abhi tanu. Düğüne. Davet teti. Ama tanu sen şok olacak sın alya sende

  TülayYorum 00:12 Mayıs 25th, 2021 de Yazılmıştır..

  Yazmıştım. Tanu pradeep evli diye dediyim çıktı. Kıaram çıksa çok güzel. Olacak. Alya tanu evlenek herşeyi alacağı. Zannediyor. Zavallı. Pragya. Bu oyun bozar Pragya. Hafif zannediyor. Tanu oyunu. Abhiyi aldım zannet

  anonimYorum 16:04 Mayıs 25th, 2021 de Yazılmıştır..

  aliyayin oyunculu mukemel abisine varincaz kandiriyor hos o òmùr boyu abisini parmanin ucunda oynatiyor amma bizim aptal abinin kafasi calismasa kim kabahatli nasilda tanu ile birlikte hic kimse anlamasin diye onun tarafini tutmuyor gibi yapiyor herkezde onlarin tarafinda zanediyorlar bu kez pragya oyuna gelecek gibime geliyor her seyi sòylememeli bence aliyaya tanu meyve suyunu icmedi neden cunkù aliya sòylemis olmali bakin gòrùn dediyim cikacak sonunda abi evlenmek zorunda kalacak gibime geliyor ßimdide hamileyim diyecek bakin gòrùn

  TülayYorum 19:58 Mayıs 25th, 2021 de Yazılmıştır..

  Anonim tanu çocuğu olaz unuttunuz galiba tanu anne olmayacak bence pragya Alya yanındaymış gibi görünsede pragya herşeyi farkında tanu herşeyi bilgileri var bence tanu pradeep konuşuyor ama bence pragya odaya gizli kamera var hakim verecek delileri olarak kulanacak görürsünüz Alya tanu yu hiç içecek içmedeyebilir ama kendini ele verecek tanu elinde patlıyacak

  AnonimYorum 22:22 Mayıs 25th, 2021 de Yazılmıştır..

  Neden pragya güzel giyinmiyor acaba

  AnonimYorum 22:58 Mayıs 25th, 2021 de Yazılmıştır..

  İsala Tülay hanım dediniz gibi olur fakat o odaya geleceğini nerden bilecek birde pragya tanıyı evli diyor fakat tanu boşandı evraklar eve geldi aliyaya gösterdi hatırlarsanız sevinçten uçtu

  TülayYorum 00:04 Mayıs 26th, 2021 de Yazılmıştır..

  Anonim tanu neden ayrıldı pradeep parası bitti. herşeyi. Kaybettiğinde. Alya dururmu tanu hasta diye çocuk. Gibi olucak aly ada seni abhiyle evlendirecem kocandan boşan diyor. Alya dediğini yapıyor ama elinde patladı pragya ranbir izin verirmi. Abhi şekerle kandırıyordu. Ama pragyam izin vermedi tanu nıkıl gibi oyun aynısın oyunuyor. Tanu abhiyi sevmiyorki alyaabhi yi sevmiyor onların derdi para alya diyor ya Pragya. Yi yenmek. Bide çocuk lar kalmasın. Hatırla büyük. Anne. Herşeyi Pragya. Y vermişti. Alya de neyaptı kıara. Yok etiler. alya. Prachı. Evrakları imzalamak için Pragya. Haklarını a hi boşanması için imza aldı alya dan. Bunları gördük. Pragya. Olmasın. Kim olursa olsun diyen insan. Mira ya evlendiriyordu oda elinde patladı. Tek çare. Yarım akıllı. Tanu. Kaldı

  EmineYorum 00:40 Mayıs 26th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar….o adam tanunun kocası fakat tanu zengin adalmlarla evlenip parasını alıyor buda yiyici takım…adam parci ile evlenip .servete konmayi düşünecek ..pragyada parci ile ranbiri evlendirecek…riya kına dedikleri bu herhalde…evet alyanin oyunları …bunlar en başından beri….tanu o adamı parciye musallat ediyor… Tanunun çocuğu olmuyacak …abiden …pragya hamile ki parciyi kaçırdıklarında pragya hastanelik oluyormuş …ve abi pragyaya kizmasinin sebebi pragyada hamileliğini bilmeden ayrılıyorlar mis. Tabi bunlar kısa suruyor…tanu evlenmiyor…abi ile abi birini öldürmüş gibi olacak hapis gibi birşeyler var..tanu evli iken başkasıyla evlenmesine suçtan ceza alıyor…çok karışık ama senaryoyu yeni nesil için uretiyorlar

  TülayYorum 02:23 Mayıs 26th, 2021 de Yazılmıştır..

  Diziizlep 2 3 özetlerini verimisiniz lütfen şimdiden teşekkürler Emine abla neden yorum yapmıyor sunuz sizin yorum larınızı bekliyoruz şimdi den teşekkürler Emine abla

  HacerYorum 22:13 Mayıs 26th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar Abhi aptalı biricik kız kardeşini tokat bile atmadı tanuyu eve getirip kızı kiaranın katilleri tanu diye bilen abhi alya tanuyu eve getirsin abhi alyaya birşey demesin hiçmi fark etmediler alya getirdi tanuyu abhi ise alyayı sevsin övsün insallah kiara abhiyi affetmez çünkü abhi kiarayı haketmiyor unutmuş gitmiş bile hiç düşünmüyor bile kızını sadece kendisini düşünüyor abhi sadece çalışıp para kazanmayı bilir aileside paraları harcanmayı bilir ne aptal bir adam haydi aileni anladımda sen birde babasın başka birisi olsaydı tanuyu öldüresiye kadar döverdi nebiçim bir babalık bu sadece pragya hak ediyor herşeyi abhi değil

  AnonimYorum 22:45 Mayıs 26th, 2021 de Yazılmıştır..

  Abhi salak inden ne koca oldu nede baba aptalin deki aile ne ailesi gim var aile dedigleri bir aliya iki dadi nerde ailesi midali yilanimi aile boyle aile batsin abhi salak adam sadece pragyayi seviyor baska bir ise yaramayan bir okuz

  leylaYorum 22:55 Mayıs 26th, 2021 de Yazılmıştır..

  emine hanım yorumlarınızı bekliyorum cok tskler bide kiyara gelmiyormu bilen varmı purap nerde bilen varsa yazarsa cok sevinirim tskler

  EmineYorum 07:03 Mayıs 27th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar…evet tanunun kocasida tanuya para için yardım ediyor .oda parci ile evlenmek isteyip herturlu yolu deneyecek parciyi kaçırıp ..abinin tanu ile evlenmesini sağlamaya çalışacak…tabiki tanu evlenmiyir…evdekilerin beceriksizliği olayları ters donderiyir. Kızlar Alya herşeyi biliyor…maksat purap onu pragya için terk etmesin pragyanin yanında imiş gibi görünecek…bizim iki salak herkese inaniyir…evet purap şimdilik yok dizisi var…kiarada pragya hastaneye düşünce geliyir …ama ne zaman bilmiyirum ..Yani tehdit şantaj çok..adalet yok …ama pandemi yüzünden sahneler tek evde az sayıda …pragya abiye ikimiz kandil olacağız..yanacagiz ..sen ateş ben kandil Beraber yanıp berabersonecegiz….şimdi tanu ve kızlar olayı devam…pandemi hindustenda çok ileri sayılara çıkmış bazı insanlar devreye sonra girecek mesela disha purap indu nine yenisi…kiara önce de anu

  AnonimYorum 11:22 Mayıs 27th, 2021 de Yazılmıştır..

  emine hanım abi
  hayla numara yapıyormu numara yapmaya devam mı ediyor hayla

  AnonimYorum 13:16 Mayıs 27th, 2021 de Yazılmıştır..

  Abinin aptal oldunu biliyoruz da bu kadarda sizce fala deyilmi hiç bir soru sormuyor aliyaya ne maksatla benim odama kamera koydurursun o kayıtları tanıya kim verdi zaten Aliya pragyayi istemiyor şimdi bakalım o adamı buldular nasıl yalan söyleyip ordan kurtulacak beni buraya tanu koydu diyemiyecek o zaman kocası oldunuda söylemeli bunu yapmiyacak tabi

  TülayYorum 22:38 Mayıs 27th, 2021 de Yazılmıştır..

  Dizizlep. 2 3 4 özetlerini verirmisiniz lütfen. Şimdiden teşekkürler dizizlep

  TülayYorum 00:15 Mayıs 28th, 2021 de Yazılmıştır..

  Pragya sizce Alya tanu ya yardım ettiğini örencek mı yoksa oyun oynadığı pragya herşeyi farkında mı acama bunun bilgisini verir misin Emine abla Alya açık şekilde tanu yu yardım etiğini nasıl anlamıyorlar sanki abhi herşeyi farkında ama pragya ya abhi birşeyler söylüyor pragya tersine yapıyor onda plan uymuyor mitali kadar salak insan görmedim tanu ne diyor siz bana ilaç la uyutmaya çalıştınız abhi gibi mitali seni de hapse gönderim diyor salak mitali tanu ya hiç bişey anlatmıyacam diyor yemin ediyor mitali anladı pradeep tanu nün kocası olduğunu anladı tanu hapse girdirim diyor susturuyor mitali yı bu gördüğün herşeyi söyleme diyor yarım akıllı tanu bide iyi tanıyor mitaliyi birşeyi söyleyemesin diye mitali susturdu rahat şekilde abhin yanına

  AnonimYorum 09:27 Mayıs 28th, 2021 de Yazılmıştır..

  Mitali tanının kocasını gordumu arkadaşlar gördüyse neden söylemiyor oda işin içinde o zaman bu oyunu ucu oynayorlar abiden korktukları falan yok sadece dışarda kalmayalım diye ondan taraf gibi yapıyorlar tanu arabaya kadar nasıl getirdi birde telefonda birinin vefat etini öğrendi ve sasirdi

  AnonimYorum 09:46 Mayıs 28th, 2021 de Yazılmıştır..

  Bu günkü bölümde mitali her şeyi itiraf ediyor galiba bunlar birlikte olmasa tanu bu kadar rahat konuşmazdı her şeyi gördü mitali neden kim bu adam diye sormadı yada sen beni polislen tehtit ediyorsun amma bende gidip bu adamı abiye söylerim demedi yani Aliya mitaliye bizde pragyaya oyun oynayacağız onun yanında gibi goruneceyiz dedi

  CananYorum 13:24 Mayıs 28th, 2021 de Yazılmıştır..

  Özetler neden verilmiyor acaba

  anonimYorum 09:49 Mayıs 29th, 2021 de Yazılmıştır..

  tanunun kocasi oldumu arkadaslar gòrdùyùm kadariyla o adam ona resim yoladi òlu diye hem biri su tanunun dedikllerini ceviri yapsin

  BehiceYorum 12:55 Mayıs 29th, 2021 de Yazılmıştır..

  Afedersin 434 önceki böümler yoktur yanlış yazmışım

  TülayYorum 12:56 Mayıs 29th, 2021 de Yazılmıştır..

  1 verdiniz özeti neden 2 3 4 5 bölüm lerin özeti neden verilmiyor lütfen istediğiniz kabul edin özeti şimdi den teşekkürler dizizilep

  Sadece özetYorum 23:31 Mayıs 29th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 2
  Kumkum Bhagya 25 Mayıs 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm Abhi’nin Tanu’nun aramasını seçmesiyle başlar ve Tanu’yu duymadığında aramanın sona ermiş gibi göründüğünü söyler. Tanu hala görüşmede olduğunu ve sesini duyduğunu, bu yüzden duymayı düşündüğünü söyler. Abhi ne söylemek istediğini sorar. Tanu ona anlaşmayı hatırlatır. Abhi hatırladığımı ve bu yüzden seninle nişanlandığımı söylüyor. Tanu mahurat için hazırlandığını söylüyor. Abhi hazır olduğumu söylüyor ve gelmesini istiyor. Aramayı sonlandırıyorum diyor. Tanu seninle evlenme fikrimin yanlış olabileceğini söylüyor ama sana olan aşkım saf. Abhi, bugün beni haksız çıkardığını söylüyor. Tanu, nişanlandıkları için mutlu olmasını ister ve oraya geldiğinde üzülmemesini, hazırlanmasını ister ve mahkemede adalet isteyebileceğini söyler. Abhi ile tanışmasını mutlu etmesini ister. Abhi Pragya ve diğerlerine gelir ve Tanu’nun onu tehdit ettiğini söyler. Güçlendiğini ve bundan faydalandığını söylüyor. B planımızın ne olacağını soruyor. Prachi, evli olduğunu ve boşanmadığını itiraf ederse diyor? Rhea, kendisinin doğruyu söyleyeceğini söylüyor. Abhi nasıl diye soruyor? Rhea sarhoş olduktan sonra diyor. Prachi, bundan sonra zihnini kontrol edemeyebileceğini ve gerçeği söyleyebileceğini söylüyor. Pragya nasıl bildiklerini ve içip içmediklerini sorar. Rhea ondan onlara ders vermemesini ister. Abhi, Rhea’nın öksürük şurubu olarak içmiş olabileceğini, ancak Prachi’nin ona dokunmamış olabileceğini söyler. Rhea, B planını nasıl beğendiklerini soruyor. Prachi bizimkini söylüyor. Pragya, cep telefonunu çalamazsak Plan B’yi yaptırdığını söylüyor. Ranbir içecekleri yöneteceğini söylüyor. Pragya onun da içip içmediğini sorar. Abhi, onun hakkında anlatacağı konuyu uzatmamasını ister. Pragya şaka yaptığımı söyler ve gitmelerini ve hazırlanmalarını ister.

  Sarita behen Shahana ile Radhe’nin karavanını izliyor. Shahana, aksiyon filmleri izlemeye başladığınızdan beri soruyor. Sarita behen, aksiyon filmleri izlemeyi sevdiğini ve aile dramalarını sevmediğini söylüyor. Radhe gibi Tanu ile karşılaşmak istediğimi bile söylüyor. Shahana, Tanu’nun nişanına gidelim diyor. Sarita behen önce Radhe filmini izleyeceğim diyor. Shahana ondan Zee5 Uygulamasını indirmesini ve Radhe’nin prömiyerine abone olmasını ister. Hazırlandığını ve gideceğini söyler. Sarita behen önce film izleyeceğini sonra nişana gideceğini söylüyor. Tanu nişan için hazırlanıyor. Pradeep onu arar. Tanu nişanlandıktan sonra onun hakkında bir şeyler yapacağını düşünür. Pradeep’e kliniğe gittiğini ve iyi olmadığını söyler. Pradeep, kliniğin dışında durduğunu söylüyor. Tanu eve geldiğini ve ilaç yüzünden uykulu hissettiğini söylüyor. Pallavi, Rhea ile konuşur. Rhea gelip gelmediğini sorar. Pallavi nişan için gelmediğini söylüyor ve Ranbir ile fotoğrafını göndermesini istiyor. Rhea ondan dikkatli olmasını ister ve fotoğraf göndereceğini söyler.

  Dadi, Aaliya ve Mitali’ye iyi davranırlarsa planlarının işe yarayacağını söyler. Aaliya, Tanu ile oynayamayacağını söylüyor. Mitali, Tanu ile yalan söylüyormuş gibi hareket edemeyeceğini, o zaman Tanu’nun onu yakalayacağını söyler. Pragya, Aaliya’dan Tanu’yu kabul ettiğini iddia etmesini ister ve Tanu’yu Bhai ile görmek istemiyorsa harekete geçmesini ister. Aaliya elbette yapacağımı söylüyor. Mitali ben bile deneyeceğim diyor. Aaliya, onunla kibar davranıp davranmadığımızı sorar, o zaman şüphe duymaz. Mitali, mahkemede ona baktığımı ve ona iltifat edersem ne düşüneceğini söyledi. Dadi, hepinizi ikna ettiğimi ona söyleyeceğimi söylüyor. Shahana oraya gelir ve Pragya’yı selamlar. Prachi ile buluşmaya gidiyor. Pragya Abhi’yi görmeye gider. Mitali, Pragya’yı bu kadar seveceğini asla bilmediğini söylüyor. Aaliya, Tanu’nun bhai ile evlenmesini istediğini söylüyor ama şimdi ondan nefret ediyor. Tanu oraya gelir ve onun hakkında konuşup konuşmadıklarını sorar. Beni kimin karşılayacağını soruyor? Dadi aarti yapar. Tanu, Aaliya’ya arkadaş olup olmadıklarını sorar. Aaliya elbette diyor. Ranbir, hazırlanırken Prachi’nin odasına gelir. Ona hayran. subhanallah çalıyor….

  Prachi Shahana’yı görüyor ve sana soruyor mu? Shahana, Ranbir’in burada olacağını ne düşündüğünü soruyor. Ranbir’in sevgisinin babanın sevgisi gibi olduğunu, seni sevdiğini ama ifade edemediğini söylüyor. Pragya Abhi’ye gelir ve hazırlanmadığını söyler. Abhi, 2-3 gün önce bana davadan kurtulmak için evleneceğimi söylediğini söylüyor. Bugün senden ayrılma düşüncesiyle gergin olduğumu söylüyor. Benimle olduğun zaman, dünyanın benimle olduğunu hissediyorum, kalbimin atışını duyabiliyorum ve bana sarılınca korkumun benden gittiğini söylüyor. Bu dünyada yaşamak istediğimi ve başka bir şey istemediğimi söylüyor. Pragya, erimiş şekeri sudan ayırabilir misin diye sorar. Abhi benimle GK soruları hakkında konuştuğunu söylüyor. Kaynatılırsa, su buharlaşacağından ve şeker kalacağından kaybolacağını söylüyor. Pragya ben yaşayana kadar senden ayrılmayacağım der. Hazırlanmasını ister.

  Shahana, Prachi’ye Ranbir’in sevgisini görüp görmediğini sorar. Prachi kendini kötü hissettiğini söylüyor, ancak aşk hikayesinin imkansız olduğunu biliyor ve tamamlanmamış olduğunu, anne ve baba gibi olmadığını söylüyor. Shahana, birinin aşkları için savaşacağını söylüyor. Prachi, herkesle kavga edebileceğini, ancak kız kardeşiyle olmadığını söylüyor.

  Abhi hazırlanır. Pragya ona iltifat eder. Patanga/ateş böceğinin neden doğduğunu soruyor? Diyette yanmak için doğduğunu söyler. Pragya, Baati’yi ve kendisini Diya olarak yapmasını ister ve her zaman birlikte olacağımızı söyler. Abhi sorumu değiştirdiğini söylüyor. Takım elbisesine broş bağlar. Saiyyara oynuyor….

  Önsöz: Mitali, Rhea’ya Tanu’nun dozunun hazır olup olmadığını sorar. Rhea ilacı gösterir. Mitali ona hizmet edeceğini söylüyor. Tanu’ya içki servisi yapar ama o reddeder. Pragya, Prachi’ye Tanu’nun nişan kartını Pradeep’e göndereceğini söyler. Pradeep davetiyeyi alır ve Tanu bunu yapıyorsa öleceğini düşünür. Oraya gitmeyi düşünüyor.

  Sadece özetYorum 23:33 Mayıs 29th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 3
  Kumkum Bhagya 26 Mayıs 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm Pragya’nın Abhi’ye ona cesaret verdiğini düşündüğünü ama kendisinin korktuğunu söylemesiyle başlar. Abhi ne söylediğini, duygularımı ifade etmediğini, ne yaptığını, çok korktuğunu ve umursamıyormuş gibi gösterdiğini söylüyor. Ona sarılır. Ranbir ona ne olduğunu düşünüyor ve Prachi’nin ondan uzak durmasını istediğini ve ona doğru sürüklendiğini düşünüyor. Rhea oraya Aryan ile gelir ve ona iyi olup olmadığını sorar. Prachi Shahana’ya Rhea’nın….Rhea, Ranbir’den onunla gelmesini ister ve onu Prachi’nin odasına götürür. Ranbir beni neden buraya getirdiğini soruyor? Rhea, onu buraya gerçeği söyleyebilmesi için getirdiğini söylüyor. Ranbir ne soruyor? Rhea, bugün ne yapmamız gerektiğini unuttuğunuzu söylüyor. Ranbir elbette diyor. Rhea bundan daha önemli ne olabileceğini soruyor. Rhea, Tanu için haplar getirdiğini ve sadece gerçeği söyleyeceğini söyler. Ranbir iyi fikir diyor. Mitali, Tanu için dozun hazır olup olmadığını sorar. Rhea ona hapları gösterir. Mitali hizmet etmeye hazır olduğumu söylüyor. İçkiye bakar ve gerçeğin ortaya çıkacağını söyler. Prachi, Tanu’nun şüphe etmeyeceği için bardağa başka içecekler koyacaklarını söyler. Mitali, zihnini Pragya’nınki olarak takdir eder. Rhea sadece bir hapım olduğunu söylüyor, o zaman ona alkol içirmemiz gerekiyor. Ranbir, o zaman ona çok içmemiz gerektiğini söylüyor. Prachi bunu nasıl bildiğini soruyor? Rhea ne kadar içeceğini bildiğini söylüyor. Mitali, hapı içeceğin içine koymasını ister. Prachi, Rhea’dan benimle sorunu olduğu için içeceği Tanu’ya servis etmesini ister. Rhea ne düşünüyorsun, aklımdan içki alacağını söylüyor, çok akıllı olduğunu söylüyor. Ranbir, Tanu’nun Rhea’nın onunla sorunu olduğunu bildiğini söylüyor. Mitali içkisini servis edeceğini söylüyor ve Prachi’ye o bardağın hangisi olduğunu soruyor. Prachi bu yuvarlak şekilli camı söylüyor. Mitali onunla gelmesini ister. Ranbir, Rhea ve Aryan en iyisini söylüyor.

  Tanu, Aaliya’ya onu yenge olarak kabul ettiği için mutlu olduğunu, artık arkadaşlığımızın ilişkiye dönüşeceğini söyler. Aaliya, Bhai ile aynı yere sahip olacağın için seni görmezden gelemeyeceğimi ve bu yüzden seni Bhabhi olarak kabul ettiğini söylüyor. Dadi seni kabul etmesi için anlamasını sağladığımı söylüyor. Tanu Dadi’den Pragya’nın anlamasını ister. Dadi, Pragya’nın Abhi’nin odasına gitmediğini söyler. Daha sonra Pragya’nın odasına gittiğini söyler ama Abhi’ye güvenirim ve seni gördükten sonra Pragya’ya bakmayacağını söyler. Evlendikten sonra onun ne kadar iyi bir baba ve koca olduğunu anlayacağını söylüyor. Tanu, sözlerinin bana güç verdiğini söylüyor. Abhi’ye gider ve iyi göründüğünü söyler. Onun yanında duruyor ve şimdi daha iyi göründüğünü söylüyor. Abhi Pragya’ya ve kendisine bakar ve Jodi’lerinin birbirleri için yapıldığını, cennette yapıldığını söyler. Pragya gülümser. Tanu onun hakkında konuştuğunu düşünüyor. Mitali içki getirir ve herkese verir. Daha sonra Tanu’ya içki teklif eder, ancak reddeder ve Mitali’ye neden üzgün olduğunu sorar. Mitali, bugün nişanı olduğu için ondan içki içmesini ister. Tanu yine reddeder. Mitali, Prachi’den onu mutfakta tutmasını ister. Prachi mutfağa gelir ve Tanu’nun içmediğini ve diyette olduğunu söylediğini söyler. Rhea çok zayıf olduğunu söylüyor. Aryan, annenin de düşündüğünü ve ablana benzediğini söylüyor. Rhea, başka bir hapı nereden alacağını söylüyor. Ranbir, Plan A üzerinde çalışacağımızı ve Tanu’nun telefonunu çalacağımızı söylüyor. Her şeyin en iyisini söylüyorlar. Ranbir ve Aryan gider. Rhea, Tanu’ya dayanabileceğimi söylüyor ama sana değil. Prachi, kimsenin seninle mutlu olamayacağını söylüyor.

  Tanu, biri hariç herkesin beni Dadi sayesinde kabul ettiğini söyler. Mitali, Abhi ve Pragya’ya kimsenin onu kabul etmediğini fısıldıyor. Tanu ne dediğini sorar. Mitali, herkesin seni yavaş yavaş kabul edeceğini söylediğimi söylüyor ve Dadi’nin geline ve geline saygı duyacağımızı ve seveceğimizi öğrettiğini söylüyor. Aryan, Ranbir’e ebeveynlerinin neden burada kayıp olduğunu soruyor? Ranbir, ailem hakkında konuşamayacağını söylüyor. Ailen nerede diye soruyor. Aryan, annemin burada olduğunu ve orada oturduğunu söylüyor. Ranbir baban nerede diye soruyor? Aryan baban nerede diye soruyor? Ranbir babasının meşgul olduğunu söylüyor. Sahte dövüşe başlarlar. Ranbir, Abhi’ye Tanu’nun telefonunu çalmak için hareket ettiklerini fısıldıyor. Tanu ayağa kalkar. Prachi, Tanu’nun telefonunu çalarken Rhea kanepeye başka bir yer koyar. Aaliya, Aryan’dan davranmasını ister. Aryan başladığını söylüyor. Ranbir üzgünüm diyor. Tanu gidince gülerler.

  Pragya Tanu’nun telefonundan Pradeep’in numarasını alır ve Pradeep’e davetiye gönderir. Telefonu kapalı tutacağımızı söylüyor. Prachi, daha fazla kanıt alabileceğimizi söylüyor. Pragya, Pradeep buraya geldiğinde herhangi bir kanıta ihtiyacımız olmadığını söylüyor. Pradeep davetiyeyi alır ve Tanu’nun kendisine yalan söylediğini düşünür, uyumak istediğini söyler. Eğer bu doğruysa, ölmesi gerektiğini düşünüyor. Mitali, Tanu’ya Dadi’nin ilaçlarını verdikten sonra uyuduğunu söyler. Shahana, bir süre uyursa iyi olacağını söylüyor. Tanu garip olduğunu, herkesin buradan ayrıldığını söylüyor. Pragya, Pandit ji ile konuştuğumu söyledi, evi aramada sorun yaşadı. Abhi’ye Pradeep’e davetiye gönderirken gergin olmamasını fısıldıyor. Tanu’nun onu görünce nişanlanmayacağını söylüyor. Rhea, Tanu ile çarpışır ve telefonunu Tanu’nun telefonuyla değiştirir. Telefonunu geri verir. Tanu, aynı telefona sahip olduğumuzu fark etmediğimi söylüyor. Rhea, herkesin benzer telefonlara sahip olduğunu söylüyor. Tanu nişanı yapalım diyor. Aaliya nedenini söyler ve acelesi nedir diye sorar. Bhai ve Tanu bir çift dansı yapacaklar. Pradeep gelene kadar Tanu’yu meşgul etmeleri gerektiğini Pragya’ya fısıldıyor. Pragya evet diyor. Abhi başka bir yol bulamadın mı diye sorar. Pragya hayır diyor. Mitali çocuklardan oturmalarını ister. Abhi isteksizce Tanu ile dans eder ve Pragya’ya bakar, Pragya ile dans ettiğini hatırlatır. Nainon se Naina takraye… .. oynar… .Tanu onunla dans ederken gülümser. Pragya, Abhi ile çarpışır ve Tanu’yu düşürür. Tanu öksürmeye başlar. Mitali çok mu dans ettin diye sorar ve oturmasını ister, garsonu arar su ister. Pragya, Abhi’ye onunla dans edip etmediğini sorar. Abhi evet diyor. Rhea, garsondan içeceği Tanu’ya vermesini ister ve su isteyeceğini, ancak ona içeceğini ve su getirdiğini söyleyeceğini söyler. Pradeep onu duyar ve Rhea gittikten sonra garsona parayı verir. Tanu, Aaliya ve Mitali’ye, Dadi’nin gittiği gibi hareket ettiklerini hissettiğini söyler. Şimdiye kadar kimsenin su getirmediğini söylüyor. Rhea, garsonun su getirmesi gerektiğini söylüyor. Tanu, Pradeep’i garson olarak görür ve şok olur.

  Precap: Pradeep ve Tanu odadalar. Tanu paraya ihtiyacı olduğunu ve bu yüzden bu şekilde doğru düşündüğünü söylüyor. Pradeep ona hiç güvenmediğini ve parasını iade etmeyeceğini bildiğini söylüyor. Tanu, güvenden bahsettiğini ve bana güvenmediğini söylediğini söylüyor. Pradeep bu evliliği yapamayacağını söylüyor, şimdi Abhi’ye gerçeği söyleyeceğim. Abhi kapıyı dışarıdan açmaya çalışır. Gerilirler.

  Sadece özetYorum 23:35 Mayıs 29th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 4
  Kumkum Bhagya 27 Mayıs 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Aaliya’nın su getirmek için garsonu aramasıyla başlar. Pradeep oraya garson kıyafetleriyle gelir. Tanu ondan hızlı gelmesini ister ve sonra onu teşhis eder. Pradeep’in benden nasıl haberdar olduğunu merak ediyor. Ona meyve suyu verir ve terasta buluşmasını fısıldıyor. Mitali, Tanu’dan içmesini ister. Tanu suyu içer ve kalkar. Pragya, meyve suyunun etkisini gösterdiğini söylüyor. Tanu’nun uykusu gelir. Abhi ve Pragya onu kanepeye götürür. Ranbir yastığını verir ve dinlenmesi için yer açtığımı söyler. Pragya, ona itiraf ettirmemiz gerektiğini söylüyor. Abhi, Rhea’dan kayda başlamasını ister. Pragya, adın ne diye sorar? Tanu Tanu diyor. Pragya nerede kalıyorsun diye sorar. Tanu Yeni Delhi diyor. Abhi neden beni tecavüzle suçladığını soruyor? Pragya, onu tecavüzle haksız yere suçladığınızı söylüyor. Pradeep terasta onu bekler ve aşağı inip kontrol etmeyi düşünür. Pragya, Tanu’dan cevap vermesini ister ve onu yanlış suçladığınızı söyler ve ondan söylemesini ister. Tanu, o gün oyun oynamak için Abhi’nin odasına gittiğini söylüyor. Abhi, Rhea’dan onun yerine onu kaydetmesini ister. Rhea kocasının nerede olduğunu sorar? Pradeep dışarı çıkıp odayı dikizliyor ve Tanu’yu uykulu görüyor. Prachi gelmesi gerektiğini söylüyor, davetiye gönderdik. Abhi, masumiyetimi kanıtlamamız gerektiğini söylüyor, o zaman dışarı çıkacağım ve hapse atılacak. Bunun için kanıtlara ihtiyacımız olduğunu söylüyor. Pradeep, Tanu’ya bir şey itiraf ettirmek istediklerini ve onun hapse girmesine izin vermeyeceğini düşünüyor. Lamba telini ateşe verir ve bunun işe yarayacağını düşünür. Tanu, Abhi’nin kıyafetlerini kendisininkiyle ovma eylemleri yapar, ancak anlamazlar. Ranbir kokuyu hisseder ve çıkar. Kısa devre olduğunu görüyor. Rhea, Abhi’yi çağırarak bağırır. Herkes Tanu’yu içeride bırakarak çıkar. Ranbir, Abhi’den geri dönmesini ister, yoksa Tanu bilinç kazanacaktır. Abhi ve Pragya geri gelir ve Tanu’nun kaybolduğunu görür. Pradeep, Tanu’yu tuvalete götürür ve yüzünü yıkamasını sağlar. Tanu bilincini kazanır ve nişanına geç kaldığını söyler. Pradeep onu durdurur ve Pragya ve Abhi’nin sırrını öğrenmesi için sakinleştirici verdiğini söyler. Tanu şok olur ve o içkiyi bana sen mi verdin? verdim diyor ama..

  Abhi ile evlenemeyeceğini söylüyor. Tanu, bunun benim hayatım olduğunu ve karar vereceğimi, paraya ihtiyacım olduğunu söylüyor. Pradeep, paramı iade etmediğini biliyorum ve sana güvenmediğimi söylüyor. Tanu, benden sana güvenmemi istediğini ve şimdi bana güvenmediğini söylediğini söyledi. Pradeep, bu evliliği yapamayacağını söylüyor, yoksa gerçeğini Abhi’ye doğru zamanda söyleyeceğim. Abhi kapıyı açmaya çalışır ve Tanu’nun kapının içinde olabileceğini düşünür. Pradeep kapıyı açmak üzeredir ama Tanu kafasına bir şey vurur. Bayılır. Abhi, kapıyı kırmam gerektiğini söylüyor. Tanu onu sürükler ve dolaba kilitler. Aaliya neden şimdiye kadar kimsenin gelmediğini söylüyor. Gidip kontrol edeyim diyor. Prachi, Rhea ve diğerleri oraya gelir ve Tanu teyzenin az önce ortadan kaybolduğunu söyler. Ranbir kısa devre hakkında her şeyi anlatıyor ve nerede olduğunu söylüyor? Shahana, kocasının onu buradan alıp götürmediğini sorar. Abhi kapıyı kırar ve içeri girer. Tanu banyoda olduğunu ve elbisesini temizlediğini söylüyor. Hazır olduğunu söyler ve nişan için gelmesini ister. Aryan nereye gittiğini söylüyor? Ranbir, ona iki doz vermemiz gerektiğini söylüyor. Rhea nerede olduğunu soruyor? Babasının dolabındaki Dadi’nin battaniyesini alacağını söyler. Ranbir hapı soruyor. Rhea güçlü olduğunu söylüyor, ben de bir tane verdim.

  Tanu aşağıya iner. Pradeep’in sözlerini hatırlıyor ve ona ne verdiklerini hatırlamadığını ve tecavüzünün gerçek mi sahte mi olduğunu öğrenmeye çalıştıklarını bildiğini söylüyor. Bay Singhania onu görüntülü aramayla arar ve tebrik eder. Tanu Ranbir, Rhea ve Aryan’ın nerede olduğunu sorar ve ailesinin onun nişanlanmasını istemediğini hissettiğini söyler. Abhi ondan nişan almamasını ister. Tanu tamam benimle evlenme, seni hapse göndermem der, kimin kalbini tutacağını göreceğim der. Pragya seninkini ve ikimizin de aynı şeyi istediğini söylüyor. Tanu, Pandit ji’den gelmesini ister. Aryan, Shahana’nın Tanu’nun aşağıda olduğunu ve nişanın başlamak üzere olduğunu mesaj attığını söylediğinde Rhea dolabı açmak üzeredir. Aşağıya doğru koşarlar. Bay Singhania, Tanu’ya kendisine söylediklerini anlatıp anlatmadığını sorar. Tanu unuttuğunu söyler ve söylemesini ister. Bay Singhania Tanu’yu güvende tutmak istediğini söylüyor ve onu her 30 dakikada bir arayacağını ve eğer onunla konuşmazsa 15 dakika içinde oraya Polisi getireceğini söylüyor. Tanu, Singhania’ya teşekkür eder ve aramayı bitirir. Pandit ji, nişanı başlatmak için damat ve gelinin yüzüğünü getirmelerini ister. Aaliya yüzükleri getiriyor. Pandit ji onlardan yüzük alışverişi yapmalarını ister. Tanu bayılır ve kanepeye düşer. Aaliya onu arar. Pragya tekrar bayıldığını söylüyor. Abhi onu odaya götürüp itiraf ettireceğimizi söylüyor. Mitali, Pandit ji’yi yanına alır ve ona yiyecek bir şeyler vereceğini söyler. Pandit ji başka bir yere gideceğini ve sonra buraya döneceğini söylüyor. Shahana ondan önce işi yapmasını ister. Mitali ondan bir süre oturmasını ister.

  Abhi ve Pragya Tanu’yu odaya götürür. Abhi Pragya’dan Tanu’ya sormasını ister. Pragya bilinçsiz olduğunu, ona nasıl soracağını söylüyor. Abhi ona sarılır. Prachi oraya gelir ve üzgün olduğunu söyler. Rhea’yı aradığını söylüyor. Pragya kocasını aramasını ister ve neden gelmediğini sorar. Onu arar ve telefon dolaptan çalar. Rhea, sesin odanın içinden geldiğini söylüyor. Pradeep’in bilinci kapalı. Abhi ve Pragya banyoya gelirler.

  Precap: Tanu, Pandit ji’den nişan başlatmasını ister. Pragya, birinden misafir odasına gelmesini ister. Pradeep ona doğru yürüyor. Tanu ona kloroform kokusunu verir ve onu oradan alır. Pragya geriye bakar.

  Sadece özetYorum 23:37 Mayıs 29th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 5
  Kumkum Bhagya 28 Mayıs 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm Pragya ve Abhi’nin banyoya gelmesiyle başlar ve orada Rhea’nın telefonunu bulur. Rhea benim telefonum olduğunu söylüyor, onun telefonu olduğunu düşündük. Abhi Pradeep’i arar ama telefonu kapanır. Pradeep’in bilinci hâlâ yerinde değil. Pragya nişanının olmayacağını söyler. Abhi bana söz verdiğini söylüyor. Purab’ın arkadaşından yardım alacaklarını ve adresini, eşyalarını veya herhangi bir resmini alacaklarını söyler. Abhi, Tanu’nun evli olduğunu kanıtlayabileceğimizi söylüyor. Oradan ayrılırlar. Mitali, etkinlik yöneticisine düzenlemelerinin iyi olmadığından şikayet eder ve eğer gidip mutfakta çalışmam gerekiyorsa, o zaman ne için geldin? Aaliya oraya gelir ve yüzük seremonisi için pastayı kontrol etmesini ister, neden şimdiye kadar gelmedi. Mitali’ye nişanın burada olmadığını söyler. Mitali diyor ama işi yapacaklar. Aaliya ondan yavaş konuşmasını ve onlara bahşiş verdiklerini düşünmesini ister. Mitali bahşiş olarak çok fazla para söylüyor. Pradeep kendine gelir ve dolaptan çıkar. Tanu’yu yatakta görür ve onu uyandırmaya çalışır. Tanu’nun bilinci kapalıdır. Pradeep, yaptığı kötü şeyler için herkese doğruyu söyleyerek onu cezalandıracağını düşünüyor. Dışarı çıkar ve Pandit ji’ye herkesi sorar. Pandit ji bilmiyorum diyor, oturmam istendi, ben de buradayım. Pradeep, Abhishek mehra’yı sorar. Pandit ji, o tarafa gittiğini söylüyor. Pradeep gitmek üzere. Müdür oraya gelir ve durmasını ister. Sen kimsin diye soruyor Pradeep, Mohan adına çalışmaya geldiğimi söylüyor ve kimliğini görmek için onunla gelmesini istiyor. Onu odaya götürür ve kimliğini burada sakladığını söyler. Yönetici ondan göstermesini ister. Pradeep, kimliği görmek için benimle gelmen gerektiğini söylüyor. Müdür bana tavır gösterme, benim için çalışamazsın diyor. Pradeep ona kloroform kokusu alıyor ve bilinçsiz hale getiriyor. Dışarı çıkıyor.

  Tanu bilincini kazanır ve soyunma odasına koşar. Pradeep’i kayıp bulur ve onu buradan alabilecek biri var mı diye düşünür. Pradeep’in kendisinin gitmiş olabileceğini düşünüyor ve onu durdurmayı düşünüyor. Ranbir, biriyle Pradeep’i arama hakkında konuşuyor ve Pradeep ile çarpışıyor. Pradeep üzgünüm diyor. Robin, alt katta parti devam ederken burada ne işi olduğunu sorar. Pradeep, patronunun kendisinden herhangi birinin bir şeye ihtiyacı olup olmadığını kontrol etmesini istediğini ve gittiğini söyledi. Aaliya oraya gelir. Ranbir ona bir garson gördüğünü söyler ama o garson gibi değildi. Onu sorguladığımda garip bir cevap verdiğini söyledi. Aaliya nereye gittiğini sorar? Ranbir o tarafı söylüyor. Aaliya oraya gidelim diyor. Tanu oraya gelir ve garsonun garip olduğunu söyler ve bana ne içirdiğini bilmediğini söyler ve bilincimi kaybederim. Bir şey isteyip istemediğini tekrar sorduğunu söylüyor. Onu öldürmek için bana bir bıçak vermesini istediğimi söylüyor ama sonra özür diledi ve sessiz kaldı. Bu kadar kötü bir hizmet beklemediğini söylüyor ve gidiyor. Aaliya Ranbir’e bhai’ye Tanu’nun bilincinin olduğunu söyleyeceklerini söyler. Ranbir sadece garson olabileceğini söylüyor. Aaliya varsayımlarının yanlış olduğunu söylüyor. Pradeep bir bayanla (Pragya olabilir) konuşmayı ve ona her şeyi anlatmayı düşünür. Aaliya Pragya’yı arar ve ona Tanu’nun bilincini kazandığını bildirir. Pragya ondan misafir odasına gelmesini ister. Pradeep Pragya’ya gitmek üzeredir ama Tanu onu kloroform koklatarak bayıltır ve oradan uzaklaştırır. Pragya, Aaliya’ya arkasında birinin olduğunu düşündüğünü söyler. Mitali Tanu’yu Pradeep ile görür ve ne yaptığını sorar.

  Bay Singhania, Abhi’yi arar. Rhea, Abhi’ye 15 dakika sonra Polisi arayacağını söyler. Abhi aramayı seçer. Bay Singhania, Tanu’nun neden telefonumu almadığını soruyor. Polisi aramakla tehdit ediyor. Abhi, 15 dakika sonra onunla konuşmasını ister. Ranbir, Tanu’nun çok zeki olduğunu söyler. Aaliya oraya gideceğimizi ve kimseyi tanımıyormuşuz gibi davranacağımızı söylüyor. Mitali, Tanu’ya neden bayıldığını sorar? Tanu onu saklamaya çalıştığını söylüyor ve ona içki yapan garsonla aynı olduğunu mu söylüyor? Onu çok azarladığını ve bu yüzden bayıldığını söylüyor. Yanılmadığını ve bu yüzden polisi aradığını ve onu içen aile üyesinin yakalanacağını söylüyor. Mitali üzgünüm diyor ve mutfakla uğraştığımı söylüyor ama bilerek yapmadım ve üzgünüm diyor. Tanu, nişanımın senin yüzünden durduğunu söylüyor. Mitali özür diler. Tanu ondan su getirmesini ister. Onu bilinçlendireceğiz diyor. Tanu onu dışarı çıkarırken Mitali su almaya gider. Onu otoparka götürür ve arabasında saklar. Mitali geri döner ve onları kayıp bulur.

  Tanu bilinçsiz Pradeep’e nişan tamamlanana kadar burada olacağını söyler. Nişandan sonra onu buradan alıp cezalandıracağını söylüyor. Sence ben sadece alışveriş yapmayı seven bir kadın olduğumu söylüyor, hayır. Sana gerçek beni göstereceğimi söylüyor. Onu güvertede saklar. Mitali, Tanu’nun ona yalan söylediğini ve onun Tanu’nun kocası olduğunu düşündüğünü ve onun nişanını durdurmak için buraya gelip gelmediğini düşünüyor. Tanu geri döner. Mitali ondan gerçeği söylemesini ister ve bu adamın nişanını durdurmak isteyip istemediğini sorar. Tanu, evet, nişanı durdurmak istediğini söyler ve Mitali’den tüm gerçeği söylemesini ister. Mitali ne söylediğini bilmediğini ve aklında ne olduğunu bilmediğini yoksa boş mu olduğunu söylüyor. Tanu, garsonun bilincini alıp gittiğini söylüyor. Ondan nişanına odaklanmasını ister. Abhi, Tanu’nun bilincini kazandığını söyler. Pragya rahatlayamayacağımızı söylüyor. Aaliya dikkatli olmamız gerektiğini söylüyor. Pragya, ona normal davranmamız gerektiğini söylüyor. Pandit ji, nişanın gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini soruyor? Tanu oraya gelir. Aaliya iyi olup olmadığını soruyor? Rhea senin için endişelendiğimizi söylüyor ve dün gece ne yediğini soruyor. Aryan senin için dua ettiğimi söylüyor. Tanu oyunculuğun iyi olduğunu düşünüyor ama ben her şeyi öğrendim. Her günü senin için zorlaştıracağım. İçkiyi içtiğini ve bilincini kaybettiğini söyler. Pandit ji’den nişanını bitirmesini ister. Abhi Pragya’ya bakar.

  Precap: Abhi ve Tanu nişanlanır. Daha sonra Pragya, Abhi ile konuşur ve duyguları paylaşmanın zayıflık olmadığını söyler. Biri Tanu’yu arar ve arabanın güvertesini açtığında ölü birini bulduğunu söyler. Tanu şok olur.

  Sadece özetYorum 23:40 Mayıs 29th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 6
  Kumkum Bhagya 29 Mayıs 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Pandit ji’nin Abhi ve Tanu’dan nişan için oturmalarını istemesiyle başlar. Pragya, Abhi’yi oturması için işaretler. Pandit ji Tanu’dan Abhi’ye yüzüğü takmasını ister. Pragya elini Abhi’nin omzunda tutuyor ve sonra geri alıyor. Tanu ona yüzük taktırır ve gülümser. Abhi nişandan memnun olmasa da gülümser gibi yapar. Pandit ji, Abhi’den yüzüğü takmasını ister. Abhi takma yüzüğünü yapar. Tanu herkesi şaşırtan alkışlar. Avukatının telefonunu alır. Onunla konuşacağını ve başka ritüeller hakkında konuşacaklarını söyler. Avukatla konuşmak için yanına gidiyor ve nişanın bittiğini söylüyor, şimdi beni tebrik edebilirsiniz. Abhi oradan üzülerek gider. Ranbir birinin kapıyı çaldığını duyar. Kapıyı açar ve Müdür’ü bulur. Müdür beni bayıltan ve odaya kilitleyen adam nerede diye soruyor. Adamın garson gibi davrandığını ve ona Mohan’ın kardeşi olduğunu söylediğini söyledi. Sonra onu bilinçsiz hale getirdiğini söylüyor. Mohan’ı aradığını ve Mohan’ın, adamın onu bayılttığını ve üniformasını aldığını söylediğini söyledi. Ranbir şok oldu. Müdür Polisi bilgilendirmeye gider.

  Abhi Pragya’ya dinlemek istemediğini söyler. Pragya üzgün olduğunu bildiğimi söylüyor ama. Abhi, nişanın olmayacağını söylediğini söyledi, ama oldu. Pragya ona bakar. Ona bakmamasını ister yoksa öfkesi biter. Pragya ondan sakinleşmesini ister. Abhi, Tanu’nun önce kelepçeyi sonra nişan yüzüğünü taktığını söylüyor. Hapse girmeye hazır olduğumu ama onunla evlenemeyeceğimi söylüyor. Pragya, seni orada görmeye hazır olmadığımı söylüyor ve kanıt almak için biraz zamanları olsun diye onu onunla evlendirmek için hareket ettiklerini söylüyor. Sonra özür dilerim der ve ona sarılır. Pragya ondan kendisini desteklemesini ister ve tek başına hiçbir şey yapamayacağını söyler. 10 günümüz olduğunu söylüyor ve Tanu’nun kocasının neden buraya gelmediğini, bir koca karısının başka biriyle nişanlı olduğunu nasıl görebileceğini söylüyor. Pradeep arabada bilinç kazanır ve yardım için bağırır.

  Tanu evindedir ve Pradeep’in Abhi ve Pragya’nın sakinleştirici verdiği sözlerini düşünür. Abhi’nin onunla evlenmek istemediğini ve Pragya’nın hala ikna olmadığını söylüyor. Evliliği durdurmak için kanıt almak istediklerini söylüyor, ancak o yeni Tanu ve bu onun için bir savaş ve hayatta kalmak kazanmak için gerekli. Bay Singhania’yı arar ve iyi iş yaptığınızı söyler ve onu Mehra evinde aramakla doğru yaptığını söyler. Nişanlanmadan önce onu bayılttıklarını söyler. Vaktini boşa harcayamayacağını ve bir an önce evlenmek istediğini söylüyor. Bir fikri olduğunu söyler ve onunla paylaşır. Tanu kesinlikle işe yarayacağını söylüyor.

  Abhi Pragya’ya onu yargılayıp yargılamadığını sorar. Pragya ne demek istediğini sorar? Abhi, kadınsı ya da kız gibi davranıyorsa, kadının kocaları uzağa gittiğinde korktuğunu, strese soktuğunu söylüyor. Pragya bunun kız gibi olmadığını, aşkın olduğu yerde kaybetme korkusu olduğunu söylüyor. Abhi zayıfladığını söylüyor. Pragya, duygularını paylaştığını söylüyor ve bu zayıflık değil, sorun değil. Abhi, sen benim hayatımsın ve hayatımın mutluluğusun, hayatım sana bağlı diyor. Her şeyimi sen yönetiyorsun ve sen benim gücüm ve ilhamımsın diyor. Pragya çok övgü diyor. Abhi, kal ho na ho diyor. Korktuğunu söylüyor ve onu kurtarıp kurtaramayacağını soruyor. Pragya evet diyor. Abhi kendini benden nasıl kurtaracağını soruyor ve onu daha yakın tutuyor.

  Ranbir oraya gelir ve üzgünüm der. Abhi kapıyı çalacağını söylüyor. Ranbir üzgün olduğumu söylüyor, önemli bir şey söylemem gerekiyor. Bir garson gördüğünü söyler. Mitali gelir ve gözlüklü ve sakallı garsondan mı söz ettiğini sorar. Tanu hakkında şüpheleri olduğunu söylüyor. Ranbir önce ben söyleyeceğim diyor ve catering müdürünün odada kilitli olduğunu ve kapıyı açtığını söylüyor. Ne söylerse söyler. Mitali, Tanu’yu garsonla gördüğünü söyler. Tanu’nun garsonu bayılttığını ve sonra su almam için beni kandırdığını söylüyor. Konuşmalarını duyunca bayıldığını söylüyor. Abhi Pragya’ya Pradeep olduğunu ve nişanı durdurmak için geldiğini söyler. Pragya, Pradeep’i kurtarırsak bize yardım edeceğini söylüyor. Abhi, Pradeep’in numarasını gönderir. konumu bulmak için Purab’ın arkadaşına. Tanu birinden bir telefon alır ve sadece gürültüyü duyar. Pradeep’i arabaya kilitlediğini hatırlıyor ve Hizmetçisini arayarak arabayı tenha bir yere park edip etmediğini soruyor. Evet diyor. Tanu güverteyi açtın mı diye sorar. Unuttuğunu söylüyor. Tanu ondan oraya gidip güverteyi açmasını ve kaçmasını ister. Şimdi mi soruyor? Evet diyor ve onu incitmeyeceğini düşünüyor, ondan intikam alacağını düşünüyor.

  Pragya, Abhi’ye Tanu’nun bunu kocasıyla neden yaptığını bilmediğini söyler. Abhi senin gibi olmadığını söylüyor. Pragya, seni alamamasına rağmen hala arkanda olduğunu söylüyor. Ona ne sihir yaptığını bilmediğini söylüyor. Abhi senin bana yaptığın sihrin aynısını söylüyor. Pragya, sihrimin farklı olduğunu söylüyor. Bu sahte evlilik için hareket ettiğimizi söylüyor ve evlilik olursa ne olacağını bilmiyorum diyor. Abhi sensiz yaşayamayacağımı söylüyor. Pragya hiç gergin olma, 7 doğum birlikte yaşayacağız der. Aaliya sarılmayı görür, gülümser ve oradan gider.

  Tanu Hizmetkarın aramasını bekler ve ne yaptığını düşünür. İşi yapıp yapamayacağını düşünüyor. Bir telefon alır ve Pradeep olup olmadığını sorar, ancak herhangi bir ses duyamaz. Hizmetçi onu arar ve güverteyi açtığında adamı ölü bulduğunu, bunun kloroformdan veya güvertedeki nefes darlığından olabileceğini söyler. Tanu, Pradeep’in öldüğünü söylüyor. Cesedi atmasını ve parayı almak için evine gelmesini ister. Daha sonra ölmesinin iyi olduğunu düşünüyor. Servant tarafından gönderilen resmi alır ve Pradeep’i ölü bulur. Gittiğini düşünüyor, artık sorun kalmayacak. Ondan kurtulduğunu düşünür ve mutlu olur.

  Precap: Tanu, Abhi’den onunla güzelce konuşmasını ve yakında evlendikleri için acı konuşmamasını ister. Abhi ona kocasının adının ne olduğunu sorar? Tanu şok olur. Ranbir banyoda banyo yapıyor. Prachi ona yardım etmeye çalışır ve banyoya düşer. Abhi, Purab’ın arkadaşından Pradeep’in son yerinin (Abhi’nin) evi olduğunu öğrenir. Pragya onu Tanu ile evlenmeye ikna etmeye çalışır.

  anonimYorum 21:56 Mayıs 30th, 2021 de Yazılmıştır..

  allah belasini versin bu tanunun kizinin katiliyile evlenmek mecburunda kalacak abi kurtulmak gibi bir sansi kalmadi pragya bile pes eti evleneceksin diyor galiba emine hanim bir seyler yazinda icimiziz ratlasin amma yok galiba simdide katil yapacaklar abiyi galiba bu isin arkasinda kim var bir turlù anlayamadik aliyami acaba

  leylaYorum 15:05 Mayıs 31st, 2021 de Yazılmıştır..

  emine hanım yorum yazarsanız cok seviniriz tskler

Dizi izle / Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.


Gezilecek Yerler