Ah Kalbim 440. Bölüm izle

Ah Kalbim Son Bölüm izle 440. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
  Sadece özetYorum 01:00 Nisan 27th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 1
  Kumkum Bhagya 26 Nisan 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Tanu’nun Pragya’ya yolun sert olduğunu söylemesiyle başlar, ancak aşkını elde etmesi için ona herhangi bir seçenek bırakmadı. Pragya tüm bunları yaparak hiçbir şey elde edemeyeceğinizi söylüyor. Tanu şimdiye kadar anlamadığını, mahkemede anlayacağını söyledi. Pragya mahkemede ne yapacağınızı sorar. Tanu, onu mahvedeceğini söylüyor. Abhi’nin insanların gözünde cezalandırılacağını söylüyor, ama benim görüşüme göre, evliliğimi durdurduğunuz ve onun evinde tören yaptığınız için cezalandırılacaksınız. Pragya, neden kocamı bu konuya sürüklediğini söylüyor. Tanu, ona bir ders vermek istediğini ve sevgisine değer verdiğini ve saygı duyduğunu söylüyor. Tam beni hayatından attığı anda, onu evinden ve hayatından kovduğumu söylüyor. Bana kötü davranan herkese kötü davranacağımı, bu yeni Tanu ve herkesle skorları halledeceğini söylüyor. Avukat onlardan kapıyı açmalarını ister. Pragya, aşırı güveninizin size bir hata yapacağını ve hatanızın sizi mağlup edeceğini söylüyor. Tanu, ondan iyi bir avukat aramasını ister. Avukat kapıyı açmayı başarır ve bu şeyin ofisinde eğlenmeyeceğini söyler. Pragya dışarı çıkar, Tanu gülümser. Pragya avukatları arar, ancak kimse davayı almaya hazır değildir. Bir avukat, davayla karşı mücadele etmek istediğini söyler … ..Pragya, avukatları ikna etmek için başarısız bir girişimde bulunur. Alia’nın birkaç iyi avukat numarasına sahip olduğunu söylediğini ve iyi bir avukat bulacağını umduğunu düşünüyor. Tanu arabanın içinde oturup ayrılırken ona bakıyor. Hayatın kendisine defalarca tokat attığını düşünüyor ama bugün Pragya’ya dokunmadan tokat attığı için rahatladı ve ne kadar rahatlatıcı olduğunu düşünüyor. Bir erkekle tanışır ve ona sarılır. Ranbir ona baktı ve kim olduğunu düşünüyor? Adamı tanımak için onu takip etmeyi düşünüyor.

  Pallavi, Aaliya’ya ne dediğini soruyor? Aaliya, tüm avukatların bu davanın bir günden fazla dayanamayacağını ve yargıcın kararı bir gün içinde açıklayacağını söylediğini söylüyor. Rhea, avukatların bunu nasıl söyleyebileceğini söylüyor? Mitali, sempati kazanmak için hiçbir avukatın Tanu’nun videosunu izleme riskini almak istemediğini söylüyor. Pallavi, Abhi’ye güvenen ve adalet için savaşacak bir avukat olması gerektiğini söylüyor. Mitali, avukatı nerede bulacağımızı söylüyor. Pragya oraya gelir ve onu duyar. Aaliya, Pragya’nın bir avukat bulmasını umduğunu söylüyor. Rhea, annemin bana bir avukat tutacağına söz verdiğini söyledi. Pragya’ya avukatı tutup tutmadığını sorar. Pragya bu davayı kazanacağımızı söylüyor. Mitali, avukatın iyi olup olmadığını sorar. Rhea mutlu oluyor. Aaliya, avukatı gerçekten buldunuz mu diye soruyor. Pragya evet diyor, avukatı buldum. Rhea, Pragya’ya kucaklayarak teşekkür eder. Pallavi, Pragya’ya dünyanın en iyi karısı olduğunu söyler. Dadi evet diyor. Aaliya Pragya’ya teşekkür ediyor ve yanlış düşündüğümü söylüyor. Rhea, Aaliya’ya annesinin sözünü yerine getirdiğini söyler. Pragya kendini mazur görür ve davayla mücadele etmeyi reddeden avukatların anımsar. Tanu’nun çaresiz ve kurban olduğunu göstermek istediğini düşünüyor ve sözlerini hatırlıyor.

  Abhi’nin avukat olmadan mahkemeye gitmesine izin veremeyeceğini düşünüyor ve gerçeklerini gören ve Tanu’nun gerçeğini dünyaya gösteren böyle bir avukat tutması gerektiğini düşünüyor. Pragya, avukat Bay Singhania’yı arar ve ona Tanu’nun kendisine gerçeği itiraf ettiğini söyler ve kocası için iyi bir avukat önermesini ister. Bay Singhania, ismini mahvetmeyeceğini söyler ve Tanu’nun kendisine yalan söylediğini söyleyerek kocasının suçlu olduğunu bildiğini söyler ve bu dava için onu aramamasını ister. Aramayı bitirir ve aceleyle evden ayrılır. Prachi, Tanu’yla buluşmaya gelir ve onunla konuşmayı düşünerek herhangi bir hata yapmamasını umar. Zili çalar ve evde kimse olup olmadığını sorar. Prachi olduğumu söylüyor. Pencereden içeri bakmayı düşünüyor.

  Sarita behen kapıyı açar ve Pragya’yı bulur. Pragya, yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. Sarita behen yardımımı söylüyor. Pragya, avukatların bu davayı üstlenmeyi reddettiklerini ve kariyerlerini mahvetmek istemediklerini söylüyor. Aaliya’nın bile herhangi bir avukat tutamayacağını söylüyor ve ona yardım için geldiğini söylüyor. Sarita behen, yemek servisi yaptığımı ve avukat olmadığımı söylüyor. Pragya, yemek servisi yapan bir avukatı tanıyabileceğinizi söylüyor. Prachi pencereden içeri bakar ve orada kimseyi bulamaz. Tanu eve gelir ve kapıyı açık bulur. Güvenliği aradı. Prachi onu görünce saklanıyor. Tanu, adamdan kilidi açmasını ister. Prachi, adamın polis memuru gibi göründüğünü düşünüyor. Tanu, Güvenlik görevlisini azarlar ve içeri girer. Prachi, Shahana’nın çağrısını alır. Ranbir oraya gelir ve içeri girer. Bekçi onu durdurur. Ranbir, marangoz olduğunu söylüyor. Watchman, görünüşün ve kıyafetlerinle bir marangoz gibi görünmediğini söylüyor. Ranbir mesleği gereği bir oyuncu olduğunu ve bu işi yarı zamanlı yaptığını söylüyor. Bekçi, evi yöneten diğer adamı arayacağını söylüyor. Ranbir fikrini değiştirdi ve Tanu Madam’ın bana gardiyanın düzgün çalışmadığını söylediğini söyledi. Bekçi ondan gitmesini ister.

  Sarita behen Pragya’ya bir avukat tanıdığını, ancak evden çalışan eski bir avukat olduğunu söyler. Pragya herhangi bir davayla mücadele edip etmediğini sorar. Sarita behen bir davayla savaştığını ve kazandığını söylüyor. Ondan sonra onu bilmiyorum. Pragya ondan adını ve adresini vermesini ister. Sarita behen onu tanıdığımı söylüyor ve bu yüzden anlattı. Pragya risk almamız gerektiğini söylüyor, yoksa kazanamayız. Pragya, avukatın iyi ya da iyi olmayabileceğini söylüyor, ancak davamız doğru. Avukatın adının ne olduğunu sorar. Sarita behen, Raghuvir Mishra diyor ve numarasını almak için telefonunu arıyor. Pragya boğulmakta olan bir kişinin bir çakıl taşı desteğini aldığını düşünüyor.

  anonimYorum 09:34 Nisan 27th, 2021 de Yazılmıştır..

  bu avukat bile tecùrbeli oldugu sirada korkuyor dava almaya bu kez pragyayin isi cok zor gòrdùnuz gibi kimse yok yaninda tek basina mucalede ediyor purap ortalarda yok orfa bir kere yanina bile gelmedi yazdiniz gibi olmayacak galiba emine hanim isala senin dediklerin cikar

  EmineYorum 19:38 Nisan 27th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar….evet abiyi pragya çıkartıyor….tanu suçlu bulunuyor .mbitermi hayır konustgu kişi devreye giriyor…..vede abinin katileri…hedef pragya….purap kendi dizisi var …onun yerine rambir vardı…purap dışa geliyorlar oradada pandemi ve şehirler arası yasaklar var… Prag a ilk iş alyayi ifşa edecek …ama bakalım abinin yanlışı ne…pragyayi öldürmeye teşebbüs edeckler…çünkü kiara geliyor…babaya öfke duyuyor…riyaya neden kardeşime anneme bu öfken diyecek ya..savunmayı bakın kim yapıyor…

  Sadece özetYorum 21:16 Nisan 27th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 2
  Kumkum Bhagya 27 Nisan 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Shahana’nın Prachi için endişelenmesiyle başlar ve Prachi’nin neden aramayı seçmediğini düşünür. Prachi aramayı seçer. Shahana gergin olduğumu söylüyor ve nerede olduğunu soruyor? Prachi, Tanu’nun evinde olduğunu söylüyor. Shahana oraya neden gittin diye sorar. Prachi ondan alçak sesle söylemesini ister ve Tanu ile konuşmaya geldiğini söyler. Shahana neden gizlice gittiğini sorar. Prachi, Tanu’nun gardiyanlardan içeri girmelerine izin vermemelerini isteyebileceğini söyledi. Onunla konuşacağını söylüyor ve herhangi bir kanıtı olup olmadığını ve davayla hangi temele dayanarak mücadele ettiğini bilmek istiyor. Shahana, Tanu sana doğruyu söylese bile insanlar sana inanacak mı? Prachi ondan aramayı bitirmesini ister, böylece Tanu ile konuşmasını kaydedebilir. Tanu’nun bir adamla içeride olduğunu ve polis olduğunu düşündüğünü söyler. Shahana en iyisini söylüyor.

  Tanu adama bir şey içip içmeyeceğini sorar. Stresin gün geçtikçe arttığını söylüyor, ancak davayı kazanacağından emin. Ranbir, pencereden eve bakar ve mutlu göründüğünü ve bu adamla kutlama yaptığını düşünür. Tanu bir telefon alır ve adama Müfettişin dediği gibi hemen gitmeleri gerektiğini söyler. Ayrıldılar. Ranbir evin içine girip ona karşı delilleri aramayı düşünür. Onu yenmek için zayıflığını bilmesi gerektiğini düşünüyor. Cam penceresini kırar ve sürgüyü açar. İçeri girer. Tanu, gardiyana sürücü Mukesh’i sorar. Muhafız onun dışarı çıktığını söylüyor. Tanu, adamdan araba kullanmasını ister. Arabaya otururlar ve ayrılırlar. Ranbir, bu büyük evde arama yapmak için yardım elinin yardımına ihtiyacı olduğunu düşünüyor. Aryan’ı arar ve ona mumyasının değerli şeyleri nerede sakladığını söylemesini ister? Aryan neden bilmek istediğini soruyor ve ben senin kardeşinim diyor. Ranbir ondan önce söylemesini ister ve size nedenini söylersem aramayı bitirebileceğinizi söyler. Aryan, annemin odasındaki değerli şeyleri almari’de sakladığını söylüyor. Değerli şeyleri ütülü kıyafetleri arasında sakladığını söylüyor. Ranbir ona teşekkür eder ve aramayı bitirir. Prachi zili çalar ve Tanu’nun neden kapıyı açmadığını düşünür. Shahana onu arar ve içeri girip girmediğini sorar. Prachi, zilin kapalı olduğunu ve orada CCTV’ye baktığını söylüyor. Onunla nasıl tanışılacağını söylüyor. Shahana ondan pencereden içeri girmesini ister. Prachi, pencereyi bilmediğimi söylüyor ve onu hatırlıyor, kilitli olduğunu söylüyor. Shahana ondan korkmamasını ve içeri girmemesini ister.

  Prachi pencereye gelir ve camın kırıldığını görür. Shahana’ya birisinin zaten camı kırdığını ve pencerenin açık olduğunu söyler. İçeri atlar. Ranbir sesi duyar ve Aryan’ın gelip gelmediğini düşünür. Aryan’ın benim burada olduğumdan haberi olmadığını düşünüyor, burada kim olabilir diye düşünüyor? Şüphesini görmezden gelmeyi ve geldiği şey için çalışmayı düşünüyor. Prachi telefonun zil sesini duyar ve yukarı çıkar. Ranbir, Aryan’ın çağrısını alır ve beni neden aradığını sorar? Aryan sebebini öğrenmek için aradığımı söyledi. Ranbir, kanıtları aramak için Tanu’nun evinde ve şimdi de yatak odasında olduğumu söylüyor. Aryan şok oldu. Ranbir birinin oraya geldiğini duyar ve saklanır. Tanu beni görürse o zaman Şef için daha fazla sorun yaratabileceğini ve onu desteklemek için beni suçlayabileceğini düşünüyor. Prachi, Ranbir’i görür ve perdenin arkasında olduğunu düşünür. Aryan, Ranbir’den oradan ayrılmasını ister. Prachi perdeyi çeker ve Ranbir’i görür. Ranbir bağırır … Prachi de bağırır. Aryan neden bağırdığını soruyor. Prachi düşmek üzere ama Ranbir onu tutuyor. Şarkı çalıyor… .O Meherbaa

  Prachi üzgünüm diyor. Aryan, Ranbir’den şunu söylemesini ister. Ranbir telefonunu seçer. Aryan, Prachi’nin sesini duyar ve bana yalan söylediğini söyler, bana Tanu’nun evinde olduğunu söyledin, ama Prachi ile buluşmaya gittin. Ranbir aramayı bitirir. Prachi’ye neden buraya geldiğini sorar. Prachi, gerçeği itiraf etmesi için Tanu’yu kışkırtmaya geldiğini söylüyor. Neden geldin diye sorar. Ranbir, Baljeet Dadi’nin Tanu’nun Şefe karşı bir kanıtının olduğunu söylediğini ve bu yüzden Tanu’yu takip edip buraya geldiğini söyler. Tanu’yu orada bir adamla gördüğünü söylüyor. Prachi, adamın bir polis memuru olduğunu düşündüğünü söylüyor. Ranbir, ya sevimli ya da masum olduğunu söylüyor. Her yeri kontrol ettiğini, ancak herhangi bir kanıt bulamadığını söylüyor. Kütüphaneye bakacağını söylüyor.

  Tanu, onu çağırdığı için Müfettiş’e kızar. Mağdurun olmaması için herhangi bir kanun olup olmadığını sorar, evden çıkarken kendini güvensiz hissettiğini söyler. Müfettiş hanımefendiye her zaman yanında olmasını ister. Tanu dışarıda duran adama bakar ve güvenliğe ihtiyacı olmadığını, stres altında bir şey anlattığını söyler. İmzalayacağını söylüyor.

  Pragya, Raghuvir Mishra ile tanışmaya gelir.Gelini kapıyı açar ve ondan oturmasını ister. Raghuvir Mishra oraya geliyor. Pragya, Sarita ji’nin ona kendisinden bahsettiğini söyler. Sarita behen’ın çağrısını aldığını ve davayı para için değil, gerçek için savaştığını söyler. Davasını ele almakta bir sorunu olmadığını söylüyor, ancak sorun şu ki, uzun zamandır herhangi bir davayla mücadele etmemesi ve kariyerinde her zaman küçük davalar alması. Bunun… .. dava olduğunu ve bu davanın kocanızın adı kadar büyük olduğunu söylüyor ve küçük bir hatanın kocanızı 10 yıl hapse gönderebileceğini ve ailenin aşağılanma ve hakaretle yüzleşmesi gerektiğini söylüyor. Bu durumda daha fazla para alacağımı bildiğimi ama bu riski alamayacağımı söylüyor. Üzgünüm, bu davayla mücadele edemem diyor.

  AnonimYorum 16:04 Nisan 28th, 2021 de Yazılmıştır..

  Ah kalbim 339 bölümde abhi tanuyu hapise göndermeliydi tanuyu özgür bırakmamalıydı ve şimdide aynı şeyi yaptı bunlar olmazdı o zaman

  Sadece özetYorum 21:06 Nisan 28th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 3
  Kumkum Bhagya 28 Nisan 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Ranbir’in Prachi’ye Abhi ile ilgili tüm önemli şeyleri çalacaklarını söylemesiyle başlar. Pencereden içeri bakıyor ve dolaptan her şeyi çalacağımı ve bu hırsızlıkta bana destek olacağınızı söylüyor. Odanın içine girerler ve delilleri ararlar. Işıkları açar ve alarm çalar. Alarmın çalmasına neden olan çekmeceyi açtığı için onu suçluyor. Ranbir, sadece ışığı açtığın için alarmın çaldığını söylüyor. Alarmı kapatmak için sigortayı kapatacaklarını söylüyor. Sigorta odasına giderler ve ışıkları kapatırlar. Prachi, büyük evdeki kanıtları nasıl arayacağımızı söylüyor. Ranbir, alarmın bir daha çalmayacağını hissettiği için ışıkları açacağımızı söylüyor. Sigortayı açtı ve alarm çalmadı. Ranbir çalışma odasına gideceğimizi söylüyor. Alarmın çalmayacağını söylüyor.

  Raghuvir Mishra davayla mücadele etmeyi reddeder ve ondan büyük bir avukata başvurmasını ister. Eğer istersen iyi avukatlar önerebileceğimi söylüyor. Pragya, kimsenin davayla savaşmaya hazır olmadığını söylüyor ve oraya gitmenin ne yararı olduğunu söylüyor. Raghuvir bu davayla mücadele edemeyeceğimi söylüyor ve özür diliyor. Pragya, oğlunuz kocamın yerinde olsaydı ve eğer bahu sizden davayla mücadele etmenizi isteseydi, onu kazanmak için tüm gücünüzü kullanırdınız diyor. Bana duygusal olarak şantaj yaptığını söylüyor. Pragya, kendisini tecavüzle suçlayan kızın, kocam aleyhine bizden intikam almak için sahte dava açtığını itiraf ettiğini söyledi. Herhangi bir kanıtınız var mı diye soruyor. Pragya hayır diyor. Davasıyla mücadele edeceğini söylüyor. Pragya ona teşekkür ediyor. Raghuvir Mishra, Tanu’yu nasıl tanıdığını ve nerede buluştuklarını, neden intikam almak istediğini sorar. Raghuvir’in tüm bilgiyi topladığı bahu. Getirmesini ister.

  Prachi ve Ranbir bir zarf bulur ve açar. Abhi’nin resimlerini bulurlar. Prachi, kanıtın çekmecede olması gerektiğini söylüyor, ancak bir zarf bulup açıyor.

  Abhi’ye karşı delil olarak pendrive bulurlar. Prachi, pendrive’ı kontrol edeceğimizi ve dizüstü bilgisayarı arayacağımızı söylüyor. Rhea, Pallavi’ye Ranbir’i görüp görmediğini sorar. Pallavi hayır diyor ve haberleri izlediklerini söylüyor, aniden kalkıp gitti. Rhea bana gelmesi gerektiğini söyledi ama gelmedi. Ranbir’in babası için onunla savaştığını söylüyor. Pallavi, bahu’yu anladığı için mutlu olduğunu söylüyor. Baljeet Dadi’nin nerede olduğunu sorar. Rhea tapınakta olduğunu söylüyor. Aryan oraya gelir ve Prachi’de olduğu gibi Ranbir’in aramayı seçmediğini söyler. Rhea duyar ve Ranbir’i bilip bilmediğini sorar. Aryan hayır diyor. Rhea onu arar. Ranbir, kontrol etmek için bir dizüstü bilgisayara ihtiyaçları olduğunu söylüyor. Tanu’nun Abhi ile konuştuğu bir video görüyorlar. Prachi eve gidip kalan videoyu göreceğimizi söylüyor. Tam o sırada Tanu, Müfettişle birlikte oraya gelir ve onları evlerine gizlice girmekle suçlar. Prachi seninle konuşmaya geldiğimi söyledi. Tanu beni aradığını söyledi. Ranbir buraya hırsızlık için gelmediğimizi söylüyor. Tanu, sizi mülküme girdiğiniz için suçlayacağımı söylüyor. Müfettiş onları tutuklar ve alır. Bekçi, alarm çaldığında anladığımı söyledi. Tanu, maaşınızın gelecek aydan itibaren ikiye katlanacağını söylüyor. Tanu videoyu izliyor ve videoyu tam olarak görmemiş olmalarının iyi olduğunu düşünüyor.

  Pragya, Müfettişten Prachi ile konuşmasını isteyen bir telefon alır. Prachi, Pragya’ya Ranbir oraya geldiğinde onunla konuşmak için Tanu’nun evine gittiğini söyler. Tanu’nun onları tutuklattığını söyler. Ranbir, babasıyla konuşması gerektiğini söylüyor. Bayan polis, PS’de Prachi’yi vurur. Ranbir ona vuramayacağını söylüyor. Bayan polis, kuralın buradaki herkes için aynı olduğunu ve kimsenin kuralları çiğneyemeyeceğini söylüyor. Prachi ağlar ve kilitte oturur. Ranbir de diğer kilitte oturuyor. Şarkı çalar… .Jaanisar….

  Acı hissedip hissetmediğini sorar. Prachi biraz diyor. Ranbir, elinin üzerine üflemesini ister. Ondan özür diliyor ve eğer hırsızlık yapmasaydı bu olmazdı diyor. Prachi oraya gitmenin benim kararım olduğunu söylüyor, orada buluşmamız bir tesadüftü ve ondan onu suçlamamasını istedi. Pragya oraya gelir ve Prachi’yi kurtarır. Bayan polis onu serbest bırakır ve Maa’sıyla buluşmasını ister. Pragya ona tokat atmak için elini kaldırıyor ve oraya neden gittin diye soruyor. Prachi, babası için bir şeyler yapmak için oraya gittiğini söylüyor. Pragya, bu problemle başa çıkacak yaşta olmadığını söylüyor ve onun üstesinden geleceğini söylüyor. Ranbir, Prachi’nin gördüğü cesur ve iyi bir kız olduğunu söylüyor. Pragya oraya neden gittin diye sorar. Ranbir oraya şef için gittiğini ve orijinal bir video gördüğünü söyler. Tanu’nun mahkemede göstereceği videonun düzenlenmiş video olduğunu söylüyor. Pragya, Şefe olan sevgisini görmekten gurur duyuyor ve fazla bir süre içeride kalmasına izin vermeyeceğini söylüyor.

  Precap: Tanu, Pragya’dan geri sayıma başlamasını ister ve yangının tüm aileyi yakacağını söyler. Prachi ve Ranbir’e Pragya’nın yenileceğini bildiğini söyler. Pragya, Sarita behen’e Abhi’nin mahkemeden eve gideceğini söyler.

  AnonimYorum 22:29 Nisan 28th, 2021 de Yazılmıştır..

  Bu dizidea bi ile pragya aptal gerizekali rolünde. Evladina kötülük edip kaçıracak ucurumdan dusecekler katille sen evine gidip affedeceksin. Uyumam onlari hapse sokup iskence ettirene kadar.
  Bunlar birbirlerine kızıp düşmanlarını iyi bir sey yapmış gibi sürekli affedecek yok daha da yetmezmis gibi evin kadrolu misafiri tanu bir türlü o evden gitmeyecek. Bunlarin kültürleri bumu yani. Her dizilerinde iki kadın aynı evde. Böyle saçma sapan bir senaryo yok.

  TülayYorum 22:31 Nisan 28th, 2021 de Yazılmıştır..

  Dizizlep. Neden 340 hiç. Bölüm. Gösterilmiyor bunu bilgi sini verirseniz sevirim şimdiden. Teşekkür. Ederim dizizlep

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 23:12 Nisan 28th, 2021 de Yazılmıştır..

  kontrol ettim sorun görünmüyor.

  AnonimYorum 23:33 Nisan 28th, 2021 de Yazılmıştır..

  Alya abihi dövmesine rağmen abhi yine aynı hatayı yapıyor sürekli affedip duruyor abhi sürekli affedip durursan olucağı bu Alya ve TANU o kadar hata yapmasına rağmen yinede evde tuttunya haylada aynısın

  anonimYorum 00:33 Nisan 29th, 2021 de Yazılmıştır..

  pragyanin kizi kacirildinda abi tutuklatmaliydi tanuyu suc abinin gerizekali olmasinda o biliyordu tanunun parmai vardini nikilin kacirdini tanu sòyledi abiye neden o zaman tutuklatirmadi tanuyu hep abi suclu hic bir zaman gereyini yapmadi pragya londradan dòndùkten sonra basina avizeyi dùstùkten sonra hic ustelemedi bile kim yapti diye hicmi sùpeylenmedi bùlbulu kim òldùrdùnù gayet iyi biliyodu aliyayin yaptiklarini hep afeti o yuzdende ßimdi hep kendi çekiyor hak eti

  AnonimYorum 12:31 Nisan 29th, 2021 de Yazılmıştır..

  Her bir hint dizide düşmanlarını öldürüp 18 veya 20 yıl hapse giriyorlardı bu dizide bam başka oldu bence Alya ve TANU birisini öldürselerdi o zaman iyiydi yani en azından birinden kurtulurlardı önce 7 yıl sonra 20 yıl bu sefer kaç yıl olacak acaba

  AnonimYorum 12:33 Nisan 29th, 2021 de Yazılmıştır..

  Bunca 20 yıl geçeceğine bari düsmanından birisini öldürseydi daha iyi bunları yaşamazlardı o zaman

  AnonimYorum 12:49 Nisan 29th, 2021 de Yazılmıştır..

  Sayın yönetim 404 foud onun gibi birşey yazıyor girilmiyor ne yapmam lazım sizce

  Döndü dönmezYorum 20:32 Nisan 29th, 2021 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar selam anonim hanım (404) yanlış erişim engeli zorlama

  Sadece özetYorum 21:24 Nisan 29th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 4
  Kumkum Bhagya 29 Nisan 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Pragya’nın Ranbir’e kendisiyle gurur duyduğunu ve Şef’in karısı olarak hapse girmelerine izin vermediğini söylemesi ile başlar. Prachi onu aradığında avukatla birlikte olduğunu söyler. Bayan polis, Prachi’den koğuşun içine girmesini ister. Ranbir’e onu sevdiğini bildiğini, onun için endişelendiğini, ona vurduğunda ve ayrıca annesi onu azarladığında onu gördüğünü söyler. Ona söylemeyeceğini söyledi, ben de ona söyleyeceğim. Prachi’ye Ranbir’in onu çok sevdiğini ve ondan ayrılmamasını istediğini söyler. Tanu, Müfettişe Ranbir ve Prachi’nin mahkemede kanıt olarak kullanmak istediği kanıtları yok etmeye çalıştıklarını söyler. Müfettiş, onları sadece evine girdikleri için tutuklamadığını, aynı zamanda delillere zarar vermeye çalıştığını söyledi. Pragya oraya gelir ve Müfettişe onları uyarıp terk edebileceğini söyler, onlar çocuktur. Müfettiş, Tanu’nun evinin camını kırdıklarını ve kanıtları değiştirmeye çalıştıklarını söylüyor, bu büyük bir kanıt. Tanu onları bırakmayacağını söylüyor ve Pragya’nın bunu yaptığını söylüyor. Pragya’nın kızlarını evime gönderdiğini ve beni tehdit ettiğini söyler ve ondan önce Pragya’yı tutuklamasını ister. Pragya beni affedin diyor Müfettiş ve Tanu’yu dışarı çıkarıyor. Tanu’dan çocukları sürüklememesini ister ve onların çocuk olduğunu söyler. Tanu, Abhi’nin aklı başında olmadığını söyledi, bu yüzden bana tecavüz ettiğini söyledim. Rhea’yı beklediğini söylüyor ama Prachi geldi. 20 yıl sonra senden kazanacağımı söylüyor, kızlarınızla başlıyor ve kocanızla bitiyor. Pragya kızlarına, kocasına ve ailesine bir şey olmasına izin vermeyeceğini söylüyor. Tanu, bu ateşin tüm ailenizi yakacağını söylüyor.

  Pragya, Raghuvir ji’yi arar. Raghuvir ji oturabilir miyim? Müfettiş küçük bir vaka için gelip gelmediğini sorar. Raghuvir durum olmadığını söylüyor. Pragya oraya gelir ve Raghuvir’i arar. Müfettiş, ondan ne kadar para aldığını soruyor? Raghuvir, Tanu’dan ne kadar para aldın diye soruyor. Sana sormadım dedi, tıpkı senin şaka yaptığın gibi, ben de şaka yapıyordum. Ranbir ve Prachi’nin kefalet belgelerini gösteriyor. Abhi’yi tutuklayıp tutuklamadığını soruyor, o zaman neden medyaya haber verdi. Müfettiş buraya gelseler ne yapabileceğimi söylüyor. Raghuvir, haberi medyaya kimin verdiğini soruyor. Müfettiş bilmediğimi söyledi. Raghuvir, mahkemede bu tür sorular sorulacağı ve cevaplamanız gerekeceği için ondan öğrenmesini ister. Vikram oraya geliyor. Pragya ona söyleyecek vakti olmadığını söyler ve kefaletin ödendiğini söyler. Vikram ona teşekkür ediyor. Pragya, Raghuvir’i Vikram ile tanıştırır. Müfettiş, Raghuvir’den burada olmasını istedi. Raghuvir, daha az vakayla ilgilenmeme rağmen, hafızamın keskin olduğunu söylüyor. Bayan polis, Ranbir ve Prachi’yi serbest bırakır. Vikram arabayı almaya gider.

  Tanu Pragya’ya gelir ve onu tebrik eder, Müfettişin kefaletle cezalandırıldıklarını söylediğini söyler. Pragya, tıpkı onları kurtardığım gibi, Abhi’yi de kurtaracağımı söylüyor. Tanu, ne tesadüf olduğunu söyleyerek kendisini yenip yenemeyeceğini sorar ve isterse Müfettişe cinayet niyetiyle eve geldiklerini söyleyebileceğini söyler. Her şeyi ayarladığını söylüyor ve bu kefil olmayan suçu dosyalamamı istiyor. Ranbir bunun bir şaka olup olmadığını sorar. Tanu, Pragya gibi konuştuğunu söyler ve ondan öfkesini emmesini ister. Pragya, Ranbir’den ayrılmasını ister. Tanu, Pragya’nın kazanmayacağını kabul ettiğini söyler ve yargıç Abhi’ye karşı kararını verirken, o zaman tecavüzcü kızıyla kimin evleneceği gibi Prachi’yi evlendirmesini ister. Değerlerinden bahsediyor. Prachi ondan değerler hakkında konuşmamasını ister. Tanu, Abhi’nin hapse girdiğini görmesini istediğini söyler ve Pragya’nın sahte güveninin başarısız olacağını söyler. Abhi’nin kendisine zorladığının videoda açıkça gösterildiğini söylüyor. Ranbir, Şefi çocukluğundan beri tanıdığını ve ona dava açacağını söylüyor. Tanu, Pragya’nın başarısızlığının başladığını bildiği için sessiz olduğunu söylüyor. Ranbir, Vikram’ın çağrısını alır ve ona çıkacaklarını söyler.

  Sarita behen, Shahana’ya PS’ye gideceğini söyler. Shahana onu oturtuyor ve sana su getireyim mi diye soruyor. Kapı zili çalıyor, Prachi oraya Pragya ile geliyor. Shahana, Ranbir ve babasının gidip gitmediğini sorar. Pragya başını salladı ve Prachi’ye babasını getireceğine söz verdi.

  Pallavi, Ranbir’e kızar. Ranbir eve gelir. Pallavi, her şeyi şaka olarak mı düşündüğünü sorar. Ranbir ne olduğunu sorar? Pallavi, Polis tarafından yakalandığınızı ve babanızın sizi eve getirdiğini söylüyor. Ondan soyadını görmesini ister ve Kohli Industries, varis ve gelecek olduğunuzu söyler. Ranbir hiçbir şey bilmediğini söylüyor. Pallavi tüm bunlar için Prachi’yi suçluyor. Ranbir oraya şef için gittiğimi söyledi, bana sormadı. Pallavi, bu kızın seni kızdırdığını söylüyor ve Prachi’yi suçluyor. Ranbir bilmediğini söylüyor. Pallavi seni önemsediğimi söylüyor. Ranbir, şefi önemsediğini söylediğini ve onun için bir şey yapıp yapmadığını sorduğunu söylüyor. Prachi’nin babası için bir şeyler yapmaya çalıştığını ve hiçbir şey yapmadığınızı, sadece onu suçladığını söylüyor. Rhea oraya gelir ve onları duyar. Pallavi yeterince söyler ve Ranbir’e elini uzatır, ancak durur. Vikram oraya gelir ve burada neler olduğunu sorar. Pallavi, ne olduğunu görmedin mi? Vikram, neden bahsettiğinizi bildiğimi söyler ve Rhea’ya hem Pragya hem de Prachi’nin iyi olduğunu söyler, onları Sarita behen’in evine bıraktım. Pallavi, Ranbir’in bugün benimle ve hatta en son Prachi için onunla savaştığını söylüyor. Rhea ile nişanlandığını ve Prachi ile dolaştığını söylüyor. Vikram onun benim oğlum olduğunu ve Abhi için oraya gittiğini söylüyor. Pallavi, eğer onu kefaletle çıkarmasaydınız, o gece kilitli kalacağını söylüyor. Vikram, Pragya’nın onu kefaletle çıkardığını söylüyor. Pallavi sinirleniyor ve oğlumun kızı yüzünden tutuklandığını söylüyor. Vikram seninle konuşmanın zor olduğunu söylüyor. Pallavi benimle konuşma diyor. Sarita behen endişeli. Pragya yarın mahkemeden eve gideceğini ve hapse girmeyeceğini söylüyor.

  Precap: Ranbir, Rhea’ya Prachi’nin onu sevmediğini çok iyi bildiğini söyler. Prachi’nin onu sevmediğini söylüyor, peki ya o? Onu seviyor mu? Diğer yandan, Prachi, biri sizi gerçekten sevdiğinde, o kişinin sizinle ilişkili her şeyi sevdiğini söylüyor. Ranbir böyledir. Diğer taraf, Pragya Prachi, Ranbir’e Tanu’nun itirafının kendisine karşı çıkabileceğini söyler ve Abhi’nin hiçbir şey yapmadığını itiraf eder, tüm bunları intikam almak için yapıyor.

  AnonimYorum 22:45 Nisan 29th, 2021 de Yazılmıştır..

  Tamam teşekkürler

  AnonimYorum 00:49 Nisan 30th, 2021 de Yazılmıştır..

  Selam arkadaşlar kiara ne zaman dönüyordu bilen varmı bilen varsa lütfen yazın şimdiden teşekkür ediyorum

  leylaYorum 01:35 Nisan 30th, 2021 de Yazılmıştır..

  emine hanım yorumlarınızı bekliyoruz cok tskler emine hanım yazınca rahatlıyorum dedikleri cıkıyo cok tskler emine hanım yazın tskler

  EmineYorum 06:22 Nisan 30th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar…tabiki mahkemeyi pragya kazanıyor…Alya tanu raj demiştik ya yılanlar birbirini sokacak….ama bu alyanin yeni oyunu abimin pragyanin yanındayım yalan o bildi tanu sacmaliyacak şimdi parci ranbir üzerinden riyaya oynuyacak …biliyor pragya gelince purap ve servet elinden gidecek….vikramin karısı pragyayi kiskanmaya başladı…pragya abi eve dönüyor…dadı alımlarına sindur suruyir….katil tanuyla alyayla anlaşmış pragyayi öldürecekler…pragya abiye çocukların bu aşk üçgeni için birşeyler yapmasını istiyor….ranbir abi üzülmesin diye riya ile evlenirim diyor ama pragya durmayacak….yani şimdi ..yeni kavga çocuklar ….ve alyanin son oyunu…tanu hapse mahkum….iftiradan…buldukça yazarız….haftaya parti evde verilmiş …katılde geliyor…arion bu ara çok işe yaroyacak pragyayi koruyacak….purap arionun babası değil ..pragya bunu öğrenecek …anladınız..

  TülayYorum 13:25 Nisan 30th, 2021 de Yazılmıştır..

  Emine abla katiller Pragyaya zarar verecekmi katiller. Bide alya Pragya. Tanun yardakçisi oldugunu bildiği halde alya niye hapse göndermedi. Pragya. Ya kim söylüyor. Aryen purab oğlu olmadığın bence kesin tanu. Söylemiştir bence.

  Sadece özetYorum 21:25 Nisan 30th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 5
  Kumkum Bhagya 30 Nisan 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Sarita behen’in Pragya’ya gelmesiyle başlar ve ondan süt içmesini ister. Pragya reddediyor. Sarita behen ondan kalbinde ne olduğunu söylemesini mi istiyor? Pragya, Tanu Prachi hakkında kötü şeyler söylediğinde sessiz kaldığımı söylüyor, eğer istersem ona iyi bir cevap verirdim. Ben hiçbir şey söylemedim. Sarita, ona cevap vereceğini söyledi. Pragya, Tanu’nun bizi tuzağa düşürdüğünü ve bundan çıkamayacağımızı düşündüğünü söylüyor, ancak komplosunu başarısızlığa uğratacağımı biliyorum. Sarita behen, Mehra için dua edeceğini ve Tanrı’nın onu üzmeyeceğini söylüyor. Pragya sana bir şey söylemek istediğimi ama söyleyemediğimi söylüyor. Sarita behen bana söyleme, ama bunu bildiğim için mutlu mu yoksa üzgün mü olacağımı söyle diyor. Pragya, önceki doğumda annem olmanız gerektiğini söylüyor. Sarita behen benim kızım olduğunu söylüyor ve ona sarılıyor. Pragya endişelendiğini ama ona güvendiğini söylüyor. Sarita behen ondan olumlu düşünmesini ister ve kapıyı kapatmaya gider. Pragya pencereden dışarı bakıyor ve Abhi’yi düşünüyor. Allah wariyan oynuyor… .Abhi de onu düşünüyor.

  Ranbir odasına gelir ve orada Aryan’ı bulur. Aryan, Prachi ile birlikteyken aramamı cevaplamadığını söylüyor, Rhea ile öfkeyle nişanlandığını ama kalbinin hala Prachi için attığını söylüyor. Rhea oraya gelir. Ranbir, ona Aryan’ın söylediği şeyin aynen böyle olduğunu söyler. Aryan’a gitmesini ister. Rhea bunu bana neden yaptın? Prachi ile olduğunu söyledi ve bana söylemedi. Ranbir söylenecek bir şey olmadığını söylüyor. Rhea, Prachi ile Tanu’nun evine gittiğini ve bana tutuklandığından bahsetmediğini söyledi. Prachi ile gitmediğini, oraya gideceğimi bilmediğini ve ben bile onun hakkında olmadığını söyledi. Sorunun ne olduğunu sordu ve Prachi’nin beni sevmediğini söyledi, iyi biliyorsun. Rhea seni sevmediğini söylüyor ama sen onu seviyorsun. Ranbir, Prachi’yi sevip sevmediğini sorar. Rhea, Prachi’ye yaklaşmamasını istediğini söylüyor. Ranbir, hayatımı kontrol edemeyeceğini söylüyor. Rhea yapabileceğimi söylüyor, yüzüğü gösteriyor ve bunun benim hakkım olduğunu söylüyor. Dışarı çıkıyor. Ranbir, Pallavi’nin çığlığını duyar. Rhea merhem veriyor. Ranbir oraya gelir ve ne olduğunu sorar? Vikram hızlı yürüdüğünü ve bacağının incindiğini söylüyor. Pallavi ondan özen göstermemesini ister ve sözlerini hatırlatır. Ranbir, Prachi’nin bu evdeki herkesten çok herkese ve şefe değer verdiğini söylediğimi söyledi. Rhea babama olan aşkımı yargılayamayacağını söylüyor ve onu çok sevdiğimi söylüyor ki bunu göremiyorsun. Ranbir, onunla konuşmadığını söylüyor. Ne Tanu’nun evine gideceğimi bilmediğimi ne de Prachi’nin orada olduğumu bilmediğini ve olanlarla hiçbir ilgisi olmadığını söyledi. Pallavi, Prachi’yi her şeyden sorumlu tutar. O uyandı. Vikram, çocuklara anlamasını sağlayacağımızı söylüyor ama kavga ediyoruz. Rhea’nın önünde konuşmayacağını söylüyor. Ranbir, babamın… Pallavi ondan karışmamasını istediğini söylüyor. Ranbir, Rhea’ya mutlu olup olmadığını sorar ve gider. Pallavi, Vikram’a her şeyin onun yüzünden olduğunu söyler.

  Shahana Prachi’ye Ranbir’in neden oraya geldiğini sorar? Prachi, Ranbir’in oraya Papa için geldiğini, böylece kanıtlar bulabileceğini söylüyor. Shahana bunun bir tesadüften daha fazlası olduğunu söylüyor ve Ranbir’in Mehra’ya iyi gittiğini söylüyor. Senin yerinde olsaydım, beni yüzde 1 bile sevseydi onu Rhea’dan kaçırırdım diyor. Yaralı parmağına bakıp ne olduğunu soruyor? Prachi, bir polis memurunun kızdığını ve ona vurduğunu söyler. Shahana elini tutar. Prachi, Ranbir gibi ne yaptığını sorar. Prachi, Ranbir’in bana her zaman yardım ettiğini, hatta hapishanede bana yardım ettiğini söyledi, ne düşünürsem düşünsem, her zaman bana yardım ediyor. Maa’dan biri sizi seviyorsa, o zaman her koşulda sizinle ilgileneceğini duyduğunu söylüyor. Neden iyi olduğunu söylüyor ve Papa ve Maa’ya yardım ediyor. Ranbir’in artık Rhea ile nişanlandığını söylüyor. Shahana, Rhea’dan önce onunla nişanlandığınızı bile söylüyor, tıpkı ikinci evliliğin gerçekleşemeyeceği gibi, ikinci nişan da olamaz diyor. Prachi onu düşünüyor ve ondan onun hakkında konuşmamasını istiyor. Davayı düşünmesini ister.

  Rhea, Ranbir’in arkasına gelir ve sözleriyle ne demek istediğini sorar. Ranbir her şeyin senin elinde olduğunu söylüyor, her kavganın temel sebebi sensin. Rhea neden beni suçluyorsun, Prachi’yi suçlamalısın diyor. Ranbir, neden Prachi ile birlikte olduğumu sorduğunuzu ama oraya neden gittiğimi düşünmediğini söyledi. Prachi’nin benim için önemli olmadığını, şefin benim için önemli olduğunu söylüyor. Prachi’ye olan nefretinin, babana olan sevgini azalttığını söylüyor. Annesini desteklemeseydin, annesinin onunla kavga etmeyeceğini söylüyor. Rhea üzgün olduğunu söylüyor. Ranbir, fazla iyi olan Prachi’ye nasıl birinin nefret duyabileceğini anlayamadığımı söylüyor. Prachi burada olsaydı, oraya onun için değil Şef için gittiğimi söylerdi.

  Vikram, Pallavi’den duygularını anlamasını ister. Pallavi, Ranbir ve Prachi’nin ittifakının gerçekleşmesini istediğinizi söylüyor. Vikram önemli olmadığını söyler ve ondan Prachi’yi bu meseleye sürüklememesini ister. Rhea oraya gelir ve onlardan savaşmayı bırakmalarını ister. Prachi’nin bu yanlış anlamayı yarattığını ve onlardan savaşmamalarını istediğini söylüyor. Ranbir oraya gelir. Pallavi, bahu olacağımın çok anlayışlı olduğunu ve her şeyin senin anladığın gibi iyi olduğunu söylüyor. Seninle olduğumu söylüyor Rhea. Rhea başını salladı.

  Sarita behen Pragya’ya gelir. Pragya, onun için mannat yaptığını söylüyor. Sarita behen, Tanrı’nın beni üzmeyeceğini söylüyor. Prachi, kanıtlar yüzünden kaybedersek diyor. Ranbir, Şef’in videoda olduğunu düşünüyor. Tanu’yu yenmek için ne yapacağını bildiğini düşünüyor.

  Precap: Mahkeme dışında Aaliya, Tanu’ya bir şey söylemek istediğini söyler ve Dadi’nin yılanın sadece sütle beslendiğinde bile yılan olarak kalacağını, çünkü içinde her zaman zehir bulunduğunu söylediğini anlatır. Tanu, yılanın, kocasının mutluluğunu ısıran Aaliya olduğunu söylüyor. Pragya, Ranbir’e Tanu’nun söyleminin yanlış olduğunu kanıtladığı bir şeyi olduğunu söyler. Tanu’nun itirafını aldığını söylüyor.

  EmineYorum 22:28 Nisan 30th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar…hani demistik ya tanu ağzıyla söyleyecek herşeyi….yılanlar birbirini sokacak…ama ben abiye hiç acimiyorum niye diyenlere 7yil ayrinmindan sonra tanuya bu benim karım saatler bilezik Ler hediye yatak odasında pragya aşık oldugumu sanmam hataydı sen benim tek mutluluğum seninke her mutlugum tam dedi…dadısı öldüğünde uğursuz musibet değil git hayatimdan birde seninle çocuğum olmasını istiyordum dadim oldu bunlara gerek yok evimden hayatımdan defil git hayatimdan evliliği sevgimizi unut ne bir aşk ne bir bağımız kalmadı bizi bir araya getirmeye çalışanı öldürün .herşey bitti maden dadim yok sende yoksun …kingle gördü kıskandı…tabi tanuyu böyle tutarsan oda seni sahiplenir…bir türlü atmadiki …bak deli hali ile bile gel seni anne yapayım diyor yatağa atıyor…yani …butur adamlar ne gerçek hayatta ne dizide hiç sevmem….anca pragyayi kovdu…eee ben ofkeliyken karı koca tartıştık …sen niye gittin niye beni bıraktın .. valla birde kurşun sikip sonra kalp masajı yapaydin ..ne dersem ne yaparsam gitme .. güzel valla ..pragya niye bu adamı bırakmıyor …bak vurulacak …niye abinin yüzünden…birde ranbir riya olayı . Palwi düşman …buyur..abinin sahte dostları…evet o yazıldı…pragyayi abiyi korurken vurulacak … ölmüyor..ama …evet akya

  AnonimYorum 22:54 Nisan 30th, 2021 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar sizcede ah kalbim çok karışık olmamışmı bence eski bölümleri daha iyi önceden purab,dişha,raşna,akash,baya bir kişi vardı şimdi filmin tadı kalmamış önceden dahada zevkliydi ve eğlenceliydi keşke purab ve disha ayrılmasalarmış purab disha bir olup enazından yardım ediyorlardı hem eğlenceli de oluyordu şimdi ne purab var nede disha yada bazı kişiler purab ne biçim bir dost abhi en iyi dostu değilmiydi hele o pragyaya ablam ablam diyip duruyordu bari bir insan yardım eder filmin hiç tadı kalmadı birde yetmezmiş gibi çocuklar birbirleriyle savaşacak eski bölümleri daha iyiydi en sonları iyice battı

  AnonimYorum 23:01 Nisan 30th, 2021 de Yazılmıştır..

  7 yıl sonrasında eğlenceliydi Alya ve Kingin birbirleriyle dalga geçmeleri kiarada eğlence katıyordu baya bir iyiydi 20 yıl sonrasında iyice bozmuşlar keşke hem ayrıca King geldiğinden beri Alya abhi ve pragyayla eskisine bakılırsa uğraşmayı bırakmıştı

  AnonimYorum 23:08 Nisan 30th, 2021 de Yazılmıştır..

  Abhi ve pragya birbirlerimizi seviyoruz diyiyorlar ama abhi alyanın pragyadan nefret etmesine rağmen yinede evden kovmadı bir türlü pragyada aynı alyanın abihe neyler yaptığını bilmesine rağmen oda aynı evde tutuyor

  AnonimYorum 23:14 Nisan 30th, 2021 de Yazılmıştır..

  Emine hanım bülbül ve kiara geliyor demişlerdi doğru mu kiara ne zaman dönüyor biliyorsanız lütfen yazarmısınız emine hanım siz her zaman yazın olur mu iyi geliyor sizin dediklerimiz doğru çıkıyor size güveniyorum teşekkürler

  TülayYorum 00:14 Mayıs 1st, 2021 de Yazılmıştır..

  Alya tanu Pragya. yın avukat tın bence onlar tutuyor bence Pragya. Yardım. Etmesındiye. Ya)ninda. Tutuyorlar. Pragya. Yı hafife zanediyorlar avukat olmadan bile abhime hapiste. kurtarıyor. Tanu hapse aly a kurtulduğunu zannediyorsunya karşında abhim ın yanında Pragya. var. Kendini cok. Akıllı. Zannet alya. Sen bu hatalara devam et tanu hapse girdiği gibi sende. gireceksin alya

  EmineYorum 04:00 Mayıs 1st, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar….kiara geliyor…çünkü kiaranin ailesi başlık süper baba…olarak lanse edildi…bülbül saritanin kızı olacak yazıldı hatta süreş ile beraber denildi hikayeyi süreş yada oğlu yazmis olacaktı…ama okadar karistiki bence bunlar en son zamanlarda ama kiara anne için geleceği doğru ..nisandediler bakalım ..

  Döndü dönmezYorum 11:10 Mayıs 1st, 2021 de Yazılmıştır..

  Selam arkadaşlar Hepinize iyi günler diliyorum anonim arkadaşımız sürekli kiranın geleceğini soruyor gelmiyor 2 oyuncu çıkacak bir bayan geleceğini söylüyorlar film Kan Kaybediyor uzatmalara oynuyorlar reytingleri 13 sırada Anıl’ın Akben ve Anıl Kapoor sürekli düşüyor Bu yüzden film finale giriyor ciara falan diye birileri Turap dizide oynuyor açık bir gün bulursa gelecek abi ile pragya’nın didişmesi sona kadar öyle Bu filmde mutluluk böyle yok Hepinize teşekkürler

  EmineYorum 12:13 Mayıs 1st, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar…evet Alya yine tanu birbirlerinin sonunu yapıyor…Alya mitali tanuyu konusturuo video çekiyorlar …pragya en son mahkeme abiyi suçlarken pragya videoyu gösteriyor.. tanu orada pragyanin hayatını mahvetmek için bir ftira atigini söylüyor ..mahkeme kendini akılı sanan tanuyu suçlu buluyor…haftaya bunlar….

  AnonimYorum 12:15 Mayıs 1st, 2021 de Yazılmıştır..

  Abihe bende hiç acımıyorum pragya hiç mutlu olamıycakmı ya pragya abihi bir keresinde hapisten kurtarmıştı abhide yetmezmiş gibi onu evden kovmuştu Alya TANU sürekli uğraşıp duruyorlar bence pragya abihi affederek hata yaptı keşke başka birisiyle evlenseymiş daha iyiydi kendi hayatına yeni bir sayfa açıp devam ederdi bence abih seni umursamıyorsa sen neden abihi umursuyon ki şimdide 20 yıl geçti önünde büyük bir hayat vardı yinede abhi keşke abhide seni umursasa

  AnonimYorum 15:00 Mayıs 1st, 2021 de Yazılmıştır..

  Biz abhi ah kalbimde sürekli hata yapıyor diyiyoruz ama adam kum kum bhagyada izlediğim kadarıyla 3 tane ödül aldığını gördüm hayret

  AnonimYorum 17:32 Mayıs 1st, 2021 de Yazılmıştır..

  Bunca yıllar geçti ve aile hayatını devam etti ve şimdide sureys ve bülbül diziye girecek

  AnonimYorum 17:38 Mayıs 1st, 2021 de Yazılmıştır..

  Teşekkür ederim yazdığınız için teşekkürler

  YadigarYorum 05:38 Mayıs 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  Evet abhi odul almis cungi iyi cok iyi bir oyuncu salak abdal salak dam bir okuz rolunu oynuyor. Salak okuz diye almadi o odulleri iyi bir oyuncu diye aldi evet bu bir tizi ama biz seyirci kabtiriyoruz gendimizi gercekmis gibi cok uzuluyoruz bir elime gecirsem su okuzu evire cevire dovsem ancak cikar ofgem cok seviyorum abhigya yi bir o kadar da kiziyorum abhi ye okuz adam

  AnonimYorum 14:43 Mayıs 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  Aynen sana katılıyorum

  HilalYorum 14:45 Mayıs 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  Ben de çok si ir oldum

  anonimYorum 19:14 Mayıs 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  ya pragya cikartacak abiyi deyiyorsunuz ben buna pek inanamiyorum bu is biraz zor bir foto gòrdum istigramda pragya ve praci tutuklu baska goren varmi bu tanu delisi bunlari tutuklatmis olmasin

  TülayYorum 21:04 Mayıs 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  Dizizlep 340 başlıyor 423 kadar hiç gôstermiyor bilginize 404 fou yazıyor ah kalbim televiyon da yayın mayan bölüm ler ekran gözükmüyor bakar sanız çok sevirim dizizlep şimdiden teşekkürler

  anonim 1Yorum 23:22 Mayıs 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  emne hanim sùper baba diye yazmisin kim bu sùper baba çùnkù ben abiye sùper baba diyemem kiyaraya bakan bùten adamami sùper baba diyorlar bunu anlamak istiyorum

  anonim 1Yorum 23:25 Mayıs 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  emne hanim sùper baba diye yazmisin kim bu sùper baba çùnkù ben abiye sùper baba diyemem kiyaraya bakan bùten adamami sùper baba diyorlar bunu anlamak istiyorum çùnkù king olabilirmi 7 yil boyunca pragyayin basina hic bir sey gelmemis abinin evine ilk geldinde ne oldu gòrdùk kadin az kalsin òlùyordu bu salak abide hic mi anlamadi kiz kardesinin yapacak olmasini daha ònce yapti ve abi bunu iyi biliyor

  AnonimYorum 01:23 Mayıs 3rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Size katılıyorum bence de King aynen

  AnonimYorum 01:32 Mayıs 3rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Ben kinge acıdım 339 bölümde nasıl ağladı kiarayla olan anılarını hatırladı 7 yıldır babalık yaptı ve 20 yıldır yapmışsa helal olsun kinge gerçektende süper baba öz kızı olmasa da yinede kızı gibi gördü abhiden daha iyi baba bence abihin nasıl baba olduğunu gördük riyayı nasıl yetiştirmiş alyayıda abhi yetiştirmiş hatta

  AnonimYorum 01:45 Mayıs 3rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar Abhi pragyayı herhalde oyuncak sanıyor istediği gibi üzsün evden atsın pragyada onu affetcek tabi aynı hatayı bir daha yaptı zaten hafife almış iyice pragyayı abhi hem suçlu hem güçlü pragyaya Hayatımdan çıkıp git deyip daha fazlasınıda söyledi kiara olunca azarlıyor kızı niye söylemedin diye kız ne yapsın daha e sen Hayatımdan çıkıp git dedin ama oh oldu pragya kingle evlendiğini söyleyince madem kovmıycaktın pragyayı haksızmıyım sizcede

  YadigarYorum 05:34 Mayıs 3rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Super baba ne super babasi okuz abdal stupid adam boyle baba olmaz olsun gorduk rhea yi nasil yedisdirdigini igrenc bir kiz aliya dan da igrenc abhi den ne koca oldu nede baba okuz salak bir adam kuru kuru sevmesini biliyor ancak

  AbigyaYorum 11:25 Mayıs 3rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Arkadadla4 ben dizin yorumlarında pek inanmıyorum ve pragya kiara gelip kurtarcak dediniz ama asli yok ben gördüm prgya tanuya yalvarıyor ve kumukumunun istiyor vetirmi bilemiyorum abho icide yapar diye düşünmüyorum ve gelelim diyorsunuz abhi j9c sevmedi abhi peg7afan daha çok sevdi 2 si bir-bir için yaşıyor Dk bütün hataları unutur ve şimdi ben 20yol önceki prgya yi göremiyorum artık prgya önüne gelene yalvarıyor artık hayatından umudu kesmiş çünkü yannda büyük aann tik prgya bu yüzden artık çöktü rum cesaretini yitirdi aslında sahada cesaretli olması lazım kızları için savaşması lazım ama prgya geo ağlayıp takcaemajtan. Başka birşey yapımiyor

  anonimYorum 12:37 Mayıs 3rd, 2021 de Yazılmıştır..

  ne oldu arkadaslar hani pragya kazanacakti yine yerlerde tanunun ayaklarina kapanmis geri cek diye yalvariyor o da ne ister sizce bosanacaksin deyicek benimle evlenirse o zaman geri cekerim diyecek bizim yavas pragyamizda razi gelecek bakin gòrùn

  AnonimYorum 13:45 Mayıs 3rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Selam arkadaşlar. pragya hany 20 gün sonra gelmişti ya herkese nasıl öyle haddini bildirdi özelliklede Alya ve tanuya 1 kuruş bile para pul vermiyordu Alya ve tanıya bulaşık yıkaddırıp yemek yaptırıyordu şimdi de öyle olsa keşke ve pragya 7 yıl sonra hayatına devam etti baya bir güçlüydü ve Londra ya gitti ve Hayatına devam etti bence çok iyi yaptı keşke şimdide öyle olsa kingle evlendiğini görünce Alya nasılsa kıskandı kendisi evlenemiyordu ya kingle evlendiğini görünce tabi zengin ya nasılda kıskandı zengin adamla evlendiğini görünce şok oldu alya pragyada alyaya çok güzel bir laf soktu ben evlendim kendi dostun TANU bile evlendi herkes evli bir tek sen evli değilsin yarasına tuz bastı

  AbigyaYorum 13:00 Mayıs 8th, 2021 de Yazılmıştır..

  Ben emine ablanın dedi ne i alıyorum ve dedi hiç birşey çıkmıyor diziden kim çıktıysa gelcek dediniz kimse gelmiyor abhiyi prgya kurtarcak itikat buladı dediniz prgya avukat buldu avukat kefaretle 3 gün serbest bıraktı 3 gün içinde dell bulacaklar ve prgya yine tann karşında küçük düştü elinde olan delili tanu saldırdı daha prgya tanuya yalvarcak tanu abhi yle evlenmek istiycek prgya ne cevap vercek şu an belli değil kabul etse bile abhi kabul etmiyecek evlili tanu bunları prgyadan intikam almak için yapıyor alya busetr tanudan yama deyil ama alyada prgyaya kızıyor ne tap et abimi kurtar diyor ve sadece ram bir praci yardim ediyor ailesi yannda ama hiç biri işe yaramıyor adalet bile tam uyu haklı buldu şuanda sağlam dello olmadan abhi kurtulamaz prgya sağlam dell bulursa eline yüzüne birleştirmeden akladı lazım

Dizi izle / Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.


Gezilecek Yerler