Ah Kalbim 439. Bölüm izle

Ah Kalbim Son Bölüm izle 439. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
İsim
:
Yorumunuz
:

  Sadece özetYorum 21:09 Nisan 19th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 1
  Kumkum Bhagya 19 Nisan 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Tanu’nun arkadaşının telefonunu almasıyla başlar. Arkadaşı ne olduğunu sordu, sana kocanı Abhishek Mehra için bırakmamanı söylemiştim ve sen dinlemedin. Sana tecavüz ettiğini söylüyor, yeni kanalın haberleri nasıl gösterdiğini bilmiyorsun. Sivil toplum örgütüne lakh’larda bağışta bulunduğunu ve onlarla konuşacağını söylüyor. Abhishek Mehra’yı kimsenin hapisten çıkaramayacağını ve cezalandırılacağını söyledi. STK ile görüşeceğini söyler ve endişelenmemesini ister. İnsanların sempatisini kazanacağını söylüyor. Tanu güler ve Netra’ya dileği olmadan ona hiçbir şey olmayacağını söyler ve Abhishek Mehra Pragya’yı çok seviyor ve deliliğinde bile tecavüzü düşünemiyor. Nethra tecavüze uğramadığınızı sorar. Tanu, Polisin Delhi’ye gelmesini söyleyeceğini söyler, bunun eğlenceli olacağını söyler. Aramayı bitiriyor ve tecavüze uğramadığımı söylüyor. Beni 21 yıl önce terk ettiğinizi söylüyor ve şimdi sizi terk etmeyeceğim ve Pragya’yı benimle aynı acı içinde görmek istiyor. Böyle bir planı olduğunu ve Abhi’yi onunla evlenmeye zorlayacak bir drama yaratacağını düşünüyor. Kimsenin desteğine ihtiyacı olmadığını söylüyor. Rhea’yı kendi tarafına alacağını düşünüyor ve bunu yapmazsa yakında evlenecek ve gidecek.

  Aaliya, Pragya’dan oradan ayrılmasını ister ve ben ayrılırsam Tanu’nun geri adım atmayacağını söyler, ancak siz ayrılacaksınız ve Tanu davadan çekilecektir. Pragya’dan onu kendisine karşı harekete geçmeye zorlamamasını ve onlarla kötü yapmamasını ister. Dadi ne yaptığını sorar? Aaliya, dönmeseydi Tanu’nun bunu yapmayacağını söylüyor. Aaliya sana hiç sempati duymadığımı söylüyor, gidip Bhai’ye sana kötü davrandığımı söylemek ister misin? Aaliya hayır diyor ve ondan gitmesini istiyor. Dadi, Pragya’dan gitmesini ister. Pragya oradan ayrılıyor. Dadi, sözünü tutmadığı için Aaliya ile yüzleşir. Aaliya yanlış bir şey yapmadığımı söylüyor. beni destekleyerek bana bir iyilik yaptın. Bunu ailenin iyiliği için yaptığını söylüyor. Dadi, Abhi’nin bunu öğrendiğinde kendini kötü hissetmesi gerektiğini söylüyor. Aaliya, Dadi’ye bağırır. Dadi, aaliya’ya bağırır ve onun bile bağırabileceğini söyler. Abhi’nin onun yüzünden tutuklandığını asla kabul etmeyeceğini söyler. Mitali bugün Aaliya’nın haklı olduğunu düşünüyor.

  Prachi, Ranbir’i düşünüyor. Sarita behen, Ranbir’in gözlerinde ona sevgi ve ilgiyi görebildiğini ve bu yüzden onu bırakmaya geldiğini söyler. Prachi, şimdi nişanlandığını ve başı dertte olsaydı piyonu düşürmeye geleceğini söyledi. Sarita behen, onu sevmiyorsan neden onu düşündüğünü söylüyor. Benden ne sakladığınızı soruyor, ikiniz de birbirinizi seviyorsanız o zaman neden Rhea ile evleniyor? Tam o sırada Pragya oraya gelir ve odasına gider.

  Tanu, Abhi’yi sevdiğini ve onu elde etmek için her şekilde gideceğini düşünüyor. Artık genç Tanu olmadığını ve yeni Tanu olduğunu düşünüyor. Müfettiş Tanu’yu arar ve Abhishek örneğini aldıklarını söyler ve gelmesini ister. Tanu geleceğini söylüyor. Rhea eve gelir ve Dadi ve Mitali’nin Tanu’nun Abhi’yi tecavüzle suçladığından bahsettiğini duyar. Rhea, babamın bunu yapamayacağını söylüyor. Dadi bunun Tanu’nun yalanı olduğunu söylüyor. Rhea, Aaliya ile konuşmaya gider.

  Sarita behen ve Prachi ne olduğunu sordu? Pragya onlara her şeyi anlatır. Prachi, babayla birlikte PS’de olacağınızı söylüyor. Pragya, Müfettiş, PS’ye gidersem, suçlamaların artacağını ve soruşturmaya müdahale ettiğim için suçlanacağımı söylediği için gidemeyeceğimi söylüyor. Tanu’nun onu böyle suçladığını söylüyor. Prachi gidip Aaliya buji ile konuşacağımı söylüyor. Pragya ondan değerlerini unutmamasını ister ve sizin Bua’nız olduğunu söyler, eğer yanlış yapıyorsa bu, yanlış yapacağınız anlamına gelmez. Prachi, sessizce katlanacaksa ne demek istediğini söylüyor. Pragya, Aaliya’nın babanı çok sevdiğini ve onun da sorunlu olduğunu söylüyor. Sarita behen, Aaliya’nın Pragya’yı evden atmasının iyi olduğunu söylüyor. Prachi, bunu ne dediğini soruyor? Sarita behen, Abhi ile ne zaman bir araya gelirse ne alır, suçlama, evden atma vb. Diyor. İnsanlar ona Abhi’nin bunu Tanu ile nasıl yaptığını sorduğunda ne cevap vereceğini söylüyor? Bay Mehra’yı unutmasını ister.

  Tanu PS’ye gelir ve Müfettiş’e Abhi’nin neden içeride olmadığını sorar. Müfettiş, yakında uzun yıllar içeride kilitli kalacağını söyledi. Tanu, onu cezalandırmak için mümkün olduğunca çok kez buraya geleceğimi söylüyor. Ona gelir ve anlarını hatırlar. Pragya’yı onun yerine seçtiği için onunla yüzleşir ve ondan ayrılmayacağını söyler. Abhi, pragyayı seçtiği için minnettar olduğunu söyler ve dışarı çıkacağı zaman bunun Pragya’ya bağlı olacağını söyler. Tanu, Pragya’nın onu kurtarmayacağını söyler. Abhi, Pragya’nın aşkının çok gerçek olduğunu ve onu dışarı çıkaracağını söyler. Tanu, Müfettişe Abhi’nin onu öldürmekle tehdit ettiğini söyler. Abhi onu tehdit etmediğimi söylüyor, yalan söylüyor. Müfettiş, Abhi’yi Tanu’ya tecavüz edip onu tehdit ettiği için azarlar. Memurdan onu içeri kilitlemesini ister. Tanu, müfettişe onu desteklediği için teşekkür eder.

  Sarita behen Pragya’ya Abhi için uğursuz olup olmadığını sorar. Pragya onun benim her şeyim olduğunu söylüyor, Kumkum bhagya’m ve hayatım. Sarita behen o zaman buraya gelmeyeceğini ve Aaliya’ya bir cevap vermiş olması gerektiğini söylüyor. Pragya, Aaliya ve Tanu’nun onu evinden atamayacağını söyler ve onu serbest bırakacağını söyler. Sarita behen, bunun çaresizlik içinde ağlayamayan Pragya’m olduğunu söylüyor. Onu dışarı çıkarabilmek için kasıtlı olarak onu kışkırttığını söyler. Rhea’nın ona ihtiyacı olduğunu söyler ve oraya gitmesini ister. Prachi ona oraya gidip gitmeyeceğini sorar. Pragya evet diyor, bana ihtiyacı var, bu ev Sarita ji’ye ait. Sarita behen, buranın Prachi’nin nani evi ve annenizin evi olduğunu söyler. Prachi burada kalacağını söylüyor. Pragya, Abhi ile göruşücem ve ona evinde kalacağını ve ailesi onsuz eksik kaldığı için onu geri getireceğini söyleyeceğini söylüyor.

  Precap: Pragya, Aaliya’ya, eğer onu desteklemeyen biri olursa şikayet etmeyeceğini, ancak kocasına yardım etmesine kimse engel olursa buna katlanmayacağını söyler. Aaliya, kardeşinin sorununu artırmasına katlanmayacağını söylüyor. Pragya beni kimin destekleyeceğini soruyor? Ranbir oraya geliyor ve size destek olacağımı söylüyor

  AnonimYorum 21:39 Nisan 19th, 2021 de Yazılmıştır..

  Bu herhalten salinin bolumu

  Sadece özetYorum 00:31 Nisan 20th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 2
  Kumkum Bhagya 20 Nisan bölüm
  Bölüm Aliya’nın telefon görüşmesi sırasında biriyle konuşmasıyla başlıyor. Riya gelir ve Polisin Abhi’yi elinden almasını engelleyemediği için Aliya ile yüzleşir. Aliya, Riya’yı sakinleştirmeye çalışır. Riya, Aliya’yı Tanu’yu getirmekle suçlar. Aliya kendisinin de bilgisiz olduğunu söyler, Tanu bu kadar kötü bir şey yapacaktır. Riya, Abhi ile görüşmek istiyor. Aliya, ziyaret saati dolduğu için Riya’dan beklemesini ist

  Diğer tarafta, Pragya karakolunda Polisi Abhi ile görüşmesine izin vermeye çağırır. Polis, Abhi tecavüzcü diye tanımlar ve ona sempati duymayacağını söyler. Pragya, Abhi ile görüşmekte zorlanır. Polis Pragya’dan orayı terk etmesini ister. Pragya, Polisin Abhi’nin insan hakkı olan Abhi ile tanışmasına izin vermediğini aktaran bir video yapar. Polis, Pragya’nın cep telefonunu kapar. Pragya bağırır ve video çekeceğini ve sesini herkese ulaştıracağını söyler. O ekler; Tanu yanlıştır ve Abhi’ye karşı olumsuzluk yaymaktadır ve herkes ona sempati duymaktadır. Pragya, sesini halka ulaştırmak için kendisi gibi video çekeceğini söylüyor. Polis, Pragya’nın Abhi ile görüşmesine izin verir. Sadece bir eşin kocasıyla görüşmesine izin verdiğini söylüyor.

  Pragya, Abhi ile görüşur. Abhi, Pragya’ya hayatında olduğu için şanslı olduğunu söylüyor. Pragya, kendisinin de aynı derecede şanslı olduğunu söylüyor. Her ikisi de birlikte bir konuşmayı paylaşıyor. Pragya, Abhi’ye yiyecek verir ve ağlar

  Orada, Tanu kutluyor. Prachi, Tanu ile tanışır. Tanu’yu Abhi’nin hayatını mahvetmemeye çağırır ve ondan şikayetini geri almasını ister. Tanu, Prachi’ye kurban olduğunu ve şikayeti geri almayacağını söylüyor. Prachi sinirlenir ve Tanu’ya Pragya’nın Abhi’yi kurtarıcağını söyler. Tanu, Prachi’ye, Abhi’nin taleplerini yerine getirmesi gerektiğine karşılık şikayetini geri almayacağını söylüyor. Prachi’yi kovar ve Riya ikincisini destekler.

  Hapishanede, dışarıdaki insanlar Abhi’yi suçluyor ve ona tecavüzcü diyorlar. Pragya, Abhi’yi savunmaya çalışır. Abhi, Pragya’nın onlara cevap vermesini durdurur. Pragya’dan sadece bakış açısı onun için önemli olduğu için eve gitmesini ister. Dışarıdaki insanlar yine Pragya ile alay ediyor. Abhi ikiliyi uyarır ve karısının adını almayı bırakmalarını ister.

  Ayrıca Tanu, Riya’ya karşı iyi olmaya çalışır. Riya, Tanu’dan dramasını durdurmasını ister. Prachi ve Riya, Tanu’ya karşı birleşir. Her ikisi de Tanu’yu uyarır ve şikayetini geç olmadan geri almasını ister.

  Eski anonimYorum 01:40 Nisan 20th, 2021 de Yazılmıştır..

  bölüm yalnış yüklenmiş sayın yönetim

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 01:46 Nisan 20th, 2021 de Yazılmıştır..

  Neresi yanlış ?

  anonimYorum 09:38 Nisan 20th, 2021 de Yazılmıştır..

  bu devlet nasil bir kanun var anlamadim hangi gerekceyle abiyi tutukladilar nasil bir delil varki ben bunu anlayamadim tanu ile hic yalniz kalmadilarki abi cok sacma hangi delili gòsterdi tanu bir lafla olurmu bu hic o zaman herkes kitsin ve bu bana tecavuz eti desin hop suclu

  ilksahYorum 13:50 Nisan 20th, 2021 de Yazılmıştır..

  Yönetici bey evladım sen hızlı gidiyorsun gibi biraz yavaşla bir bölüm atlamışsın
  nerde pragyanın alyaya kafa tuttuğu bölüm bak part 1 in türkçe tercümesi bu yayınlanan bölümde yok sen bu günkü bölümü yayınlamışsın

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 14:39 Nisan 20th, 2021 de Yazılmıştır..

  ilkşah abla geriden gidebilirimde ileriden nasıl gitmişim anlamadım 😀

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 16:37 Nisan 20th, 2021 de Yazılmıştır..

  şuan düzelttim ilkşah abla. dün yüklediğim bölüm bugünün bölümüymüş. dünkü bölümüde az önce yükledim 1. parta.

  ilksahYorum 13:51 Nisan 20th, 2021 de Yazılmıştır..

  türkçe çeviri yaptığımız siteden tarih alıntısı kopyala yapıştır yapıyom takip et

  ilksahYorum 13:53 Nisan 20th, 2021 de Yazılmıştır..

  Kumkum Bhagya 20 Nisan 2021 Yazılı Bölüm, Yazılı Güncelleme TellyUpdates.com

  Bölüm, Aaliya’nın avukatla konuşmasıyla başlar. Rhea oraya gelir ve bunu nasıl yapabileceğinizi sorar. Tutuklanmasına nasıl izin verdin? Aaliya ondan rahatlamasını ister. Rhea, tutuklanmasını durdurmak için komiseri arayacağınızı veya bağlantılarınızı kullanacağınızı söyledi. Aaliya, Pragya’nın denediğini, ancak polisin onu götürdüğünü söyledi. Rhea ne yaptın diyor? Aaliya denediğimi bile söylüyor. Polisin Bhai’ye karşı somut kanıtları olduğunu söyler. Rhea hangi kanıtları sorar? Aaliya bilmediğini söylüyor. Rhea, Tanu’yu eve çağırdığı için onu suçlar. Aaliya onu iyi niyet için aradığını ve bunun olacağını bilmediğini söylüyor. Yarın sabah avukat tutacağını söylüyor ve onu da yanına alacağına söz veriyor. Rhea ağlar ve ona sarılır.

  Pragya PS’ye gelir ve kocasıyla buluşmak için ısrar eder. Müfettiş, buluşma zamanı bittiği için onunla görüşemeyeceğinizi söyledi. Pragya, az önce birinin içeri girdiğini gördüğümü söylüyor. Müfettiş hanımların geceleri girmesine izin verilmediğini söylüyor ve birisi bana karşı şikayet ederse diyor. Pragya ona sadece yemek vereceğini ve benimle konuşacağını söylüyor. Müfettiş, bana duygusal olarak şantaj yapmaya çalışıyorsanız, o zaman size tecavüzcüye sempati duymadığımı söylemem gerektiğini söylüyor. Pragya, eğer seni yolsuzlukla suçlarsam, buna katlanacağını söylüyor. Suç ispatlanana kadar bunu nasıl söylersin diyor. Müfettiş benimle böyle konuşamayacağını söylüyor. Senden talep ettiğimi ve ona suçlu dediğini söyledi. Müfettiş, kocanızın mahkemede tecavüzcü olarak kanıtlanacağını söylüyor, dava açık ve kapalı. Pragya, Müfettiş Dwivedi’nin kocasıyla tanışmasına izin vermediği videoyu kaydediyor. ve ona yiyecek vermesine izin vermediğinde, hasta ve yemeğe ve ilaca ihtiyacı var. Müfettişin insan haklarını ihlal ettiğini söylüyor. Müfettiş telefonunu kaptı. Pragya telefonumu alabileceğini söylüyor ama haklarımı alamazsın. Başka bir video çekeceğini söylüyor. Müfettiş bunu yapamayacağınızı söylüyor. Pragya, Tanu’nun sahte gözyaşları döktüğünü ve bu tür videolar çekerek sempati kazandığını söylüyor. Müfettiş, suçlamaya hiç sempati duymadığını, ancak karısına sempati duyduğunu söyler. Gidip kocasıyla buluşmasını ister. Pragya, Abhi ile buluşmaya gider. Abhi duygusallaşıyor ve benimle tanışmanıza izin vermeyeceklerini düşündüğümü söylüyor. Pragya denediklerini ama beni durduramadıklarını söylüyor. Prachi, Rhea ve diğerlerini sorar. Gözlerine nasıl bakacağımı bilmediğimi mi söylüyor? Pragya, annelerinin senin hakkında ne düşündüğünü düşündüklerini söylüyor, böyle bir şey yapamazsın ve ondan güvenmesini istiyor. Abhi özür diler ve beni destekleyeceğiniz zamana kadar der. Pragya, evlilik sırasında aldıkları sözleri hatırlatıyor ve birçok kez evli olduğumuz için ilişkimizin 30-40 doğum için olduğunu söylüyor. Abhi, hayatıma geldiğin için şanslı olduğumu söylüyor. Pragya sana sahip olduğum için şanslı olduğumu söylüyor. Allah wariyan oynar … Ağzından yemek yedirir ve duygusal olarak ağlar. Abhi ayrıca gözleri yaşar ve ağzına yiyecek besler. Pragya gözyaşlarını siliyor.

  Tanu zaferine sevinir. Prachi oraya gelir ve onu selamlar, onun Prachi olduğunu söyler. Tanu bildiğimi söylüyor. Prachi ondan babama karşı açmış olduğunuz Polis şikayetini geri almasını istiyor. Tanu, neden bu kadar ciddi şikayette bulunayım diyor? Prachi, şikayetiniz nedeniyle birçok hayatın mahvolacağını söylüyor. Tanu, kurban olduğumu ve kendimi düşüneceğimi söylüyor. Prachi, babamın bakıma ihtiyacı olduğunu ve annem sayesinde iyileştiğini söylüyor. Şikayetinizi geri alırsanız, babanın onunla ilgileneceğini biliyorum, geçmişte birçok fedakarlık yaptı ve şimdi bile yapacak diyor. Tanu, Pragya’nın önümde durduğunu hissettiğimi söylüyor ve Ranbir’i uzak tutarak fedakarlık yapıp yapmadığını soruyor. Prachi ne dediğimi ve ne dediğini sorar. Tanu ne demek istiyorsun, adalet istediğim için ona karşı şikayet ettim. Prachi, annemin yalanınızı herkesin önüne çıkaracağını söylüyor ve ifşa edilmek istemiyorsanız şikayeti geri almanızı söylüyor. Anneme babamı ondan kapacağını söylediğini bildiğimi söylüyor. Sözlerimi anlamadığını, annemin sözlerini anlayacağını söylüyor. Tanu, Abhi’yi teklif ettiğinde evlenmeyerek büyük bir hata yaptığını söyler. Abhi’nin adaletin değişmesini istediğini ve kaybolmasını istediğini söylüyor. Onu itiyor. Rhea gelir ve Prachi’yi tutar. Prachi bakıyor. Tanu, Abhi’yi teklif ettiğinde evlenmeyerek büyük bir hata yaptığını söyler. Abhi’nin adaletin değişmesini istediğini ve kaybolmasını istediğini söylüyor. Onu itiyor. Rhea gelir ve Prachi’yi tutar. Prachi bakıyor. Tanu, Abhi’yi teklif ettiğinde evlenmeyerek büyük bir hata yaptığını söyler. Abhi’nin adaletin değişmesini istediğini ve kaybolmasını istediğini söylüyor. Onu itiyor. Rhea gelir ve Prachi’yi tutar. Prachi bakıyor.

  Yemek nasıldı diye soruyor. Abhi, bana elinle yaptırdığın için bunun iyi olduğunu söylüyor. Pragya, Abhi’ye çok yakında dışarıda olacağını ve aileyle yemek yiyeceğini söyler. Abhi, buradaki sistemin çok kötü olduğunu, herhangi birinin herhangi bir şeyi herhangi birini suçlayabileceğini söylüyor. Pragya mutlaka adaleti sağlayacağınızı söylüyor, burası size göre değil. Goons, Abhi’yi suçluyor ve ona rock yıldızı / tecavüzcü Abhishek Mehra diyorlar. Pragya sinirlenir, Abhi onun tepki vermesini engeller ve onun dünyası olduğu için insanları umursamadığını söyler. Pragya, yakında masum olduğunu kanıtlayacağını söylüyor. Abhi ondan gitmesini istiyor ve sana bir şey söylerlerse, o zaman dayanmayacağımı söylüyor. Ondan herkese onları özlediğimi ve sevdiğimi söylemesini istiyor. Goons kimin karısının iyi olduğunu, neden başka bir kadınla ilişki kurduğunu söylüyor. Pragya, kocamın öyle olmadığını söylüyor. Abhi ona tepki vermemesini ve oradan gitmemesini ister. Pragya elini öpüyor ve ayrılıyor. Abhi, serserileri hiçbir şey söylememeleri için tehdit eder, aksi takdirde onları öldürecektir.

  Tanu, Rhea’ya denklemlerinin Abhi’nin tutuklanmasıyla değişmeyeceğini söyler. Rhea, babamı tecavüzle suçlayan kadının benimle hiçbir ilişkisi olamayacağını söylüyor. Tanu bana tecavüz ettiğini söylüyor. Rhea, babamın sana tecavüz etmediğini söylüyor. Yanlış anlamanız veya yalanınız olmalı. Tanu neden yalan söyleyeyim diye sorar? Rhea, gördüğüm en kötü kadın olduğunu söylüyor. Tanu elini büker ve Prachi’nin tüm bunları söylemesini beklediğini, ancak tepki vermesini beklemediğini söyler. Prachi, Tanu’ya gelir ve ondan elini bırakmasını ister, kız kardeşimin acı çektiğini söyler. Tanu, sana nasıl cesaret edebileceğini ve Prachi’ye tokat atmak için elini kaldıracağını sorar. Rhea elini tutar ve zayıf olduklarını düşünmediğini diğer yandan kaldıracaklarını söyler. Bize el kaldırıyorsanız, o zaman biz bile size el kaldırabileceğimizi söylüyor. Tanu, ayrılmış kız kardeşlerin birleştiğini ve Güvenliği aradığını söylüyor. Prachi, babasına karşı şikayeti geri almasını istemeye geldiğini söyledi. Tanu, yalnızca Rhea’nın Abhi’nin kızı olduğunu söylüyor. Rhea, ailemizin meselesini tartışmaya gelmediğimizi, buraya ilişkimizi anlatmaya gelmediğimizi söylüyor. Babamızı kurtarmaya geldiğimizi söylüyor. Prachi, babamızın bunu yapamayacağını söylüyor. Rhea, şikayeti geri almanızın daha iyi olacağını söylüyor, aksi takdirde sizi uyarmadığımızı söyleme. Prachi’den gelmesini ister.

  Precap: Pragya, Tanu’ya karşı beni kimin destekleyeceğini soruyor. Ranbir seni destekleyeceğimi söylüyor. Rhea babasını geri istediğini ve babasını kurtarmak için annesine destek olacağını söyler. Pragya duygusal bakıyor.

  muhteşem dizinin izleyicisiYorum 15:30 Nisan 20th, 2021 de Yazılmıştır..

  gerçekten çok güzel bir dizi diğer bölümleri merakla bekliyorum

  AH KALBİM

  TülayYorum 16:54 Nisan 20th, 2021 de Yazılmıştır..

  İlksah abla teşkürler özet için. yanlışı düzettiğin için teşekkür. ederim

  ilksahYorum 16:56 Nisan 20th, 2021 de Yazılmıştır..

  ileriden nasıl gelmişsin anlatayım YÖNETİCİ bey evladım

  kısaca şöyle özetleyeyim bugün yayınlaman gereken bölümü dün yayınlamışsın Part 1 diye dünkü bölümle cuma günkü bölüm arasında bir bölüm var o burda yayınlanmammış şimdi o bölüm nerde söyle bakalım ne yaptın o bölüme nereye sakladın çabuk yayına ver yada cumartesi yayınlandı sen es geçtin

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 18:24 Nisan 20th, 2021 de Yazılmıştır..

  İlkşah abla düzelttim işte. aslında dün eklediğim bölüm bugünün bölümüymüş. nasıl oldu anlamadım ama öyleymiş 🙂 dünki doğru bölümüde bugün yükledim.

  ilksahYorum 17:56 Nisan 20th, 2021 de Yazılmıştır..

  Yönetici bey evladım bu gün bölüm varsa eklemeyi unutma

  anonimYorum 00:10 Nisan 21st, 2021 de Yazılmıştır..

  o pis tanu ne yapti gòrdunuzmu gece abiden kan orneyi aldirdi simdi kan òrneklerini deyistirecekler galiba polislen is birliyi yapiyor aliyada avukat yarin diyo hepsi bir oyun ikisinin planladiklari oyun bak gòrùn aliya hic bir sey yapmiyor her sey olup bitikten sonra devreye girecek bakin gòrun oyun oyun oyun

  AnonimYorum 22:32 Nisan 21st, 2021 de Yazılmıştır..

  İşte kardeşlik buna denir

  AnonimYorum 22:32 Nisan 21st, 2021 de Yazılmıştır..

  Riyayı bugün sevmeye başladım

  leylaYorum 23:09 Nisan 21st, 2021 de Yazılmıştır..

  emine hanım nerde yorum yazarsa cok sevinirim cok tskler dedikleri cıkıyo burda görmek isteriz tskler

  anonimYorum 08:36 Nisan 22nd, 2021 de Yazılmıştır..

  gòrdùm pragya tek basina savas veriyor avukatlar bile davayi almak istemiyorlar abinin yaninda hic kimse yok ortak bildi virkram bile ortada gòrùnmiyor purap zaten kayip nerde oldugu beli deyil o gelecek bu gelecek diye yazdiniz hic kimse geleceyi yok

  ilksahYorum 16:23 Nisan 22nd, 2021 de Yazılmıştır..

  PART 3

  Kumkum Bhagya 21 Nisan 2021 Yazılı Bölüm, Yazılı Güncelleme TellyUpdates.com

  Bölüm, Rhea’nın Tanu’ya ilişkilerini ortaya çıkarmak için buraya gelmediklerini ve babalarını kurtarmak için geldiklerini söylemesiyle başlar. Prachi, onun nasıl olduğunu bildiğimizi ve sahte olduğun için ona sahte dava açtığını söylüyor. Rhea, Tanu’dan onu daha sonra uyarmadıklarını söylememesini ister. Prachi’den gelmesini ister ve ayrılırlar. Tanu sinirleniyor ve arkadaşının STK ile konuşacağı ve onu destekleyecekleri sözlerini hatırlıyor. Birini arar ve hikayesini onlara özel olarak anlatmak istediğini söyler. Daha sonra CANLI olur ve kendisinin Tanu Mehta olduğunu söyler, sahte bir şekilde ağlar ve bana ne olduğunu söyleyemeyeceğimi söyler. Bunu bir fragman olarak yayınlıyor ve gülüyor. Aferin Tanu diyor.

  Rhea, Prachi’yi evine bırakır. Prachi, onun yerine geçtiği için teşekkür ediyor. Rhea, onun için değil, babam için tavır aldığımı söylüyor. Seni sevmediğimi söylüyor ve kadının babama karşı olduğunu söylüyor. Prachi babamız diyor. Rhea diyor ama kız kardeşlerimizle bir ilişkimiz yok. Prachi tamam diyor, kardeş olmadığımızı hatırlayacağım. Rhea, Prachi’nin onun için tavır aldığını hatırlıyor. Onu arar. Prachi dönüyor. Rhea hiçbir şey söylemez ve gider. Prachi evine giriyor.

  Mitali, Aaliya’nın telefonunda Tanu’nun gönderisini görür ve çaresiz göründüğünü söyler. Tanu’nun mesajını alır ve onu arar. Rhea’ma karşı bir şey yaparsanız, o zaman sizi terk etmeyeceğimi söylüyor. Aramayı bitirir ve Rhea’nın nerede olduğunu sorar? Rhea oraya gelir. Aaliya neden oraya gittin diye sorar, Tanu’nun tehlikeli olduğunu ve seninle her şeyi yapabileceğini bilmiyor musun? Prachi ile neden gittiğini soruyor. Rhea, söylediği şeyi kastettiğini ve yapacağını söyler. Dadi, Prachi’nin oraya neden gittiğini sorar. Rhea, Prachi’nin benim gibi aynı işi yapmaya gittiğini söylüyor. Mitali iki kız kardeşin de diyor. Aaliya bunun çocukça bir hareket olduğunu söylüyor. Rhea, Tanu ile konuşmaya gittiğini söyler ama güvenliği aradı. Biri babama veya aileme karşı gelirse o zaman katlanmayacağımı, kanımın bozulduğunu söylüyor. Aaliya, Tanu’nun nasıl olduğunu bildiğimi, onunla ben ilgileneceğimi söylüyor. Tanu’nun sana karşı bir şikayette bulunacağını söylüyor? Hiçbir şey yapmayacağını söylüyor, yarın avukatla görüşeceğim. Pragya oraya geliyor. Aaliya ondan içeri girmemesini ve Bhai dönene kadar geri dönmemesini ister. Pragya, kocamı başım belada bırakacağımı söylüyor.

  Aaliya, ailesinin seninle olduğunu söylüyor. Pragya benim bile ailesi olduğumu söylüyor. Aaliya, hayatına ne zaman girseniz, bir şeyler olduğunu ve ailesinden uzaklaştığını söylüyor. Pragya, ne zaman bizi birleşmekten alıkoysan, ondan uzaklaştığını söylüyor. İlişkinizin onunla rakhi aracılığıyla bağlantılı olduğunu ve benim ilişkimin onunla mangalsutra, kumkum ve 7 doğumla bağlantılı olduğunu söylüyor. Eğer beni durdurmaya çalışırsan, o zaman bizim kaybımız ve Tanu’nun kazancı olacağını söylüyor. Bunun tüm ailenin savaşı olduğunu ve kimse beni desteklemek istemezse şikayet etmeyeceğimi, ancak biri beni durdurmak isterse buna katlanmayacağımı söylüyor. Aaliya, Bhai’nin sorunlarını arttırmak isteyen olursa buna katlanmayacağımı söylüyor. Pragya, onu kimin destekleyeceğini bilmek istediğini söylüyor, böylece bu evin oğlu, kötü Tanu’yu yenebilsinler diye geri dönebilsinler. Beni kimin destekleyeceğini soruyor? Ranbir gelir ve size destek olacağımı söyler. Dadi her zaman seninle olduğumu söylüyor ve ondan Abhi’yi geri getirmesini istiyor. Aaliya hata yaptığını söylüyor. Mitali hayır diyor, Tanu Abhi’yi suçlayarak hata yaptı. Pragya’ya Abhi’yi geri getireceğini bildiğini söyler. Rhea babasını geri istediğini ve bu yüzden annesine destek olacağını söyler. Pragya, Aaliya’ya hepsinin onun yanında değil, Abhi’nin yanında olduğunu söyler. Onlara karşı daha büyük bir plan yapabileceği için destekçilerinden temaslarını Tanu’ya karşı kullanmalarını ister. Bunun Tanu’ya karşı savaş olduğunu söyler. Rhea babasını geri istediğini ve bu yüzden annesine destek olacağını söyler. Pragya, Aaliya’ya hepsinin onun yanında değil, Abhi’nin yanında olduğunu söyler. Onlara karşı daha büyük bir plan yapabileceği için destekçilerinden temaslarını Tanu’ya karşı kullanmalarını ister. Bunun Tanu’ya karşı savaş olduğunu söyler. Rhea babasını geri istediğini ve bu yüzden annesine destek olacağını söyler. Pragya, Aaliya’ya hepsinin onun yanında değil, Abhi’nin yanında olduğunu söyler. Onlara karşı daha büyük bir plan yapabileceği için destekçilerinden temaslarını Tanu’ya karşı kullanmalarını ister. Bunun Tanu’ya karşı savaş olduğunu söyler.

  Doktor, Abhi’nin kanını alıyor. Abhi neden kanını aldığını soruyor? Müfettiş, pamuklu çubuk testine de girmeleri gerektiğini söylüyor ve sizden ne olduğunu soruyor? Abhi, DNA diyor. Orada Tanu’yu görür ve hayatını mahvettiği için üzülür. Müfettiş onu durdurur. Abhi pamuklu çubuğunu vermeyi reddeder ve hücreye gider. Tanu Pragya’yı değil Abhi’yi eve götüreceğini düşünüyor.

  Pragya, Abhi’nin odasına gelir ve anlarını hatırlar. Allah wariyan çalıyor… Rhea oraya gelir ve Dadi’nin babanız için savaştığınızı ve ona değer verirken onu herhangi bir sorundan kurtardığınızı söylediğini söyler. Babamı kurtaracak mısın? Pragya, onu sevdiğim için baban için savaştığımı söylüyor. Benimle olduğunu söylüyor, onu kesinlikle kurtaracağız. Rhea, aileyi birleştirdiğinizi söylüyor. Pragya diyor ben değil ama sen. Hiçbir şeyin kızının desteğinden fazlası olmadığını söylüyor. Rhea ona sarılır ve ağlar. Pragya da ağlıyor. Naina şarkısı çalıyor… .. Babanın seni çok özlediğini ve ondan onunla buluşmasını istediğini biliyor musun? Rhea annesiyle tanışacağımı söylüyor. Gider. Pragya fuggi bebeğine bakıyor. Abhi ayrıca kilitte Pragya’yı düşünüyor.

  Precap: Abhi Pragya’dan onsuz yaşayamayacağı için onu yakında çıkarmasını ister. Pragya bir avukatla görüşür ve dava hızlı mahkemeye giderse savunmayı hazırlamak için zaman bulamayacağını söyler. Abhi, Aaliya’ya pragya ile ilgili yanlış bir şey yapıp yapmadığını sorar. Aaliya, Pragya’yı destekleyeceğini ve yaptığı hatasını Tanu’yu arayarak düzelteceğini söylüyor.

  ilksahYorum 17:20 Nisan 22nd, 2021 de Yazılmıştır..

  yönetici bey evladım bu tarayıcı video oynatıcısı çalışmıyor flahs player adobe desteklemiyor bana ne önerirsin yardımcı ol bakayım ablana dizileri izleyemiyorum

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 18:16 Nisan 22nd, 2021 de Yazılmıştır..

  telefondanmı izliyorsun abla. nerden izlemeye çalışıyorsun

  İlksahYorum 21:27 Nisan 22nd, 2021 de Yazılmıştır..

  Bilgisayardan evladım

  TülayYorum 23:09 Nisan 22nd, 2021 de Yazılmıştır..

  İnşallah. Pragya. Tanunun söylediklerin kayıt etmiştir pragya. nın yüzüne herşeyi. Abhi bana tecavüz etmediğini söylediğini telefona çekmiştir. akıllık yapmiştir inşallah. Pragya. Tanu kendini. çok akıllı. Zannediyorsun medya polisler benim arkamda.avutlar benim yanımda lar diyorsun ya. Tepe takla olacaksın tanu yandaşın alya da tabikide. Alya sen abini tanu sözde abhi seviyorsun ya abhi senin gerçek yüzünü. çok şükür. görüyor ya. Abhi bir metre yaklaşabiliyormusun tanu kapı gibi abhim Pragya yası var

  anonimYorum 23:37 Nisan 22nd, 2021 de Yazılmıştır..

  bu isin arkasinda aliya var demistim gòrdùnùzmu bilmem hic karismiyor gibi yapiyor fakat bùtùn oyunu o yapti aksi halde tanu asla bukadar kendine gùvenemez resmen pragyaya meydan okudu seni maf edecem diyor bu kez pragya kurtaramiyacak abiyi o da evlenmek zorunda kalacak tanuyla hepsi aliyayin oyuncuklari fakat birileri sonunda onlarin oyunlarini duyarsa eyer ve abiye sòylerlse belki bir sanslari olur pragya eve geldinde aliya arkasani dondu ve nasilda gùlùmsedi bilmem gòrebildinizmi riyada tipka halasi gibi kopya 1

  EmineYorum 00:34 Nisan 23rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar…..size demiştim …pragya araştırır ve disanin sayesinde avukatı bulur…ve abi gayatri ile evlenir….yani pragya ile.. artık nasıl senaryo ise pragya şeklini değiştirir… Gözlük saç modeli filan …ve riya …alyanin kuklası…evet tüm bunlar alyanin plani derdi servet….abi yine salak….pragya yine dürüst ve güçlü ….rambir arion purap dışa hepsi geliyor…yardıma pragya avukat gibi herşeyi ortaya koyuyor… Ve maalesef Alya riyayi parci için kiskirtiyor….ve para için babamlasiniz…diyecek…yani abi pragya bu yüzden ters düşecek….ama kiara geliyor ve anneye destek….

  YadigarYorum 02:24 Nisan 23rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Emine arkadas dedigine gore bu abhi den bir b. Yani bir adam olmiyacak sadece sevmeyi biliyor baska neyse yine biz sinir desekkurler hep okuyorum sizleri iyi geceler

  Tülay ,Yorum 16:29 Nisan 23rd, 2021 de Yazılmıştır..

  4 5 özeti. Verirseniniz çok. Sevirim şimdiden teşekkür ederim dizizlrp. Değerli arkadaşlarım bide unutmadan emine a la abhi pragya. Hiç mutlu olmayacakmı. Acaba lütfen. Abhi pragya. İnşallah. İyi bitirirler artık. Film. Mi mutlu son la öyle. Karaktersiz. Alya tanu varsa. Kesin mutlu sonla bitmez

  EmineYorum 17:07 Nisan 23rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar…..pragya savunmayı kendi yapıp…tanuyu tıpkı simonika gibi olacak şekilde rezil ediyor…parti veriyorlar…tabi bunlar diğer haftalar….abi yine alyaya inanıyor …evde tutuyor….ve katil Ler pragyayi öldürmeye teşebbüs etmek istiyor….riya parciye düşmanlığı devam ediyor….kiara annesinin yanında ama abiye ters….çünkü tanu pragyaya kiarayi bulmaya değil benimle beraber di …diyip pragyaya sanki kiarayi umursamadı benim yanıma g ldi diyip …üzecek …yani yine dizi hızlandı kesin pragyayi yine ya komaya yada hafıza kaybına götürür ..bellimi olur…..arion ve parci ranbir hepsi pragyaya yardım ediyor….ve abi pragyaya yine mahcup herseyini sohretinide kayıp etti hala aynı pragya …hiç değişmedi …ne servet ne yakışıklılık ne şöhret nede başka birşey sadece pragya ilişkilere ve karaktere bakan doğru insan ….herşey değişti pragya değil….fakat abi hala alyaya ve söylenenlere inanan inatçı keçi…ve pragya parci için riya ile konuşacak …tanuyu örnek gösterecek ama o alyanin kuklası …yeni dışa diziye girmiş çok güzel bir bayan … öptüm

  AnonimYorum 18:39 Nisan 23rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar..pragya alyanin kimsenin abisinin davasını alamiyacaguni söyler…pragya duyar…ve içeri girip ben bir avukat buldum der…ama isim vermez….Alya şaşırır öğrenmeye çalışır…pragya söylemez…saritays gider durumu anlatır…sarita genç biri var ama bu büyük davayı yapabilirimi bilmiyirum der…pragya adresini alır…ve olaya başlar….ranbir marangoz kıyafetinde tanuyu izler bir adamla konuştuğunu görür ..takipte …aron parcide …riya babasını sadece san ve ranbir r için ister ….ve bunu arion bilir…..olaylar öyle gideceki dadinin ölümü bile ortaya çıkıyor.. bu arada tercüme eden tüm arkadaşlara teşekkür ederim

  Sadece özetYorum 20:41 Nisan 23rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 4
  Kumkum Bhagya 22 Nisan 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Pragya’nın Abhi’nin fuggi bebeğine baktığını düşünmesiyle başlar. Naina’yı çalıyor… .Pragya rock yıldızımı çok özlediğimi söylüyor… Yere uzanıyor ve ağlıyor. Abhi ayrıca hapis onu düşünüyor. Ertesi sabah Pragya onunla buluşmaya gelir. O uyuyor. Pragya onu uyandırır. Uyanır ve gülümser. Pragya bunun senin hayalin olmadığını söylüyor, ben gerçekte geldim. Abhi gerçekten diyor. Kendisine kahvaltı ve kahve getirdiğini söylüyor. Abhi bunu nasıl yaptığını harika söylüyor. Pragya, onsuz kimsenin mutlu olmadığını söylüyor, herkese kahvaltı yaptırdı ve sonra onun için yiyecek getirdi. Onu yemekle besliyor. Abhi, onu sabah ilk görmek istediğini ve sadece onu gördüğünü söylüyor. Pragya, tüm dileklerinizin yerine getirileceğini söylüyor, avukatla görüşeceğim ve ardından iyi bir savunma için hazırlanacağımızı söylüyor. Onu sevgiyle uyandırıp uyandırmayacağını sorar. Böyle değil diyor, uyanmazsan parmağını kahveye daldırırım. Abhi, onsuz burada kalamayacağını söyler ve yakında onu serbest bırakmasını ister. Pragya gidip avukatla görüşeceğini söylüyor. Abhi seni özlediğimi söylüyor. Pragya da seni özlediğimi söylüyor. Avukatın evine gelir ve Hizmetkar’a avukatı sorar. Avukat oraya gelir ve Hizmetkar’dan dosyayı getirmesini ister. Pragya, kocasının davası için geldiğini söyler. Avukat sadece onun dosyasını aldığını ve haklarında bilgi aldığını söylüyor. Ona brifing vermesini ister.

  Tanu medyaya gelir ve koyu halkalar yapmak ve yüzünü matlaştırmak için makyaj yapar. Adam kötü göründüğünü söylüyor. Tanu, birini kötü yapacağını söylüyor. Özel röportaj yaptığı için kendisine teşekkür eden muhabirlere gider. Muhabir, kadının güçlenmesi hakkında konuşmak için özel bir konuğun burada olduğunu söylüyor. Herkes röportajı canlı olarak izliyor. Ranbir ve Pallavi ona bakıyor. Muhabir, alanınızda isim ve şöhret kazandığınızı söylüyor ve başına gelenlerden sonra nasıl hissettiğini soruyor. Tanu, düşmanıyla bunun olmasını istemediğini ve Abhishek Mehra’yı asla affetmeyeceğini söylüyor, sanki ruhu … Pragya’dan nasıl şiddet gördüğünü görüp ona yalancı dediğini muhabire anlatıyor. Uyuyamadığını ve koyu halkaların olduğunu söylüyor. Abhishek Mehra’nın bile olmadığını, ancak tüm ailesinin onu rahatsız ettiğini söylüyor. Aaliya’nın davayı geri alması için ona baskı yaptığını söylüyor. Neden şikayette bulunduğunu sorduklarını söyler. Muhabir ondan korkmamasını istedi ve Aaliya ve Pragya’nın seni rahatsız ettiğini mi söyledin? Tanu, bütün aileyi kastettiğimi söyledi ve Prachi’nin, davayı geri almazsam annesinin onu terk etmeyeceğini söyleyerek onu tehdit ettiğini söyledi. Ranbir yalan söylediğini söylüyor, Prachi bunu yapamaz. Tanu, Pragya’nın diğer kızı Rhea’yı da bana karşı yaptığını söyledi. Savaşacağını söyler, böylece hiçbir kızda böyle bir şey olmaz ve toplumun zihniyetini böyle bir Mehra’nın hiçbir kızın hayatını mahvetmemesi için değiştirmek ister. Ranbir, Pallavi’ye Rhea’nın onu tehdit edebileceğini söyler, ancak Prachi ondan talep etmiş olmalı. Pallavi ondan rahatlamasını ister. Ranbir, yalanlarını yakalayacağını ve kurbandan suçlu olacağını söyler. Görüşme biter. Bayan muhabir, Tanu’ya Abhi’nin kızının isimlerini almaması gerektiğini söyler. Tanu, röportajında ​​nakit para vermesini ister ve koyu halkalarını siler. Muhabir, ağlarken gidip gitmediğini sorar. Tanu, ondan sözlerine aldırmasını ister ve ondan hikayesini takip etmesini ister. Herhangi bir hata yapmayacağınızı, özel bir röportaj vermeyeceğimi söylüyor. İşi görmesini istiyor ve röportajın şimdiye kadar viral olması gerektiğini söylüyor.

  Avukat, karısının Abhishek mehra ve davayı bildiğini söyler. Abhi’nin karısı olduğunu bilmediğini ama muhabirin onu rock yıldızından canavar yaptığını söylüyor. Tanu haberlere bakar ve Tanu’nun iyi yapıldığını düşünür. Ranbir oraya gelir ve kurban kartı oynadığını öğrendiklerinde insanların ondan nefret edeceğini düşünür ve onu ifşa edene kadar yanında olacağını düşünür.

  Aaliya, Abhi ile buluşmaya gelir ve Tanu’yu eve getirdiği için kendini suçlar. Abhi ondan kendini suçlamayı bırakmasını ister. Aaliya neden bu kadar Bhai olduğunu soruyor? Abhi, Pragya’nın kendisini affeden insanları yaptığını ve Pragya nedeniyle burada olduğunu düşünmemesini istediğini söylüyor. Aaliya, Tanu ile tanıştığını ve Pragya’yı eve getirmeseydin bu şeyin olmayacağını söyledi. Abhi, Tanu için yaşamadığımı söylüyor, Pragya için yaşıyorum ve Pragya ile ilgili yanlış yapıp yapmadığını sordu, ancak Pragya bana hiçbir şey söylemedi. Aaliya onu dışarı attığını hatırlıyor. Abhi ona gitmesini istedin mi diye sorar ve neden ona hiçbir şey söylemediğini sorar. Rhea oraya gelir. Abhi neden buraya geldiğini sorar, burası sana göre değil. Rhea yakında çıkacağını söyledi ve annem yakında serbest kalacağını söyledi, hepimiz ona yardım etmek için birlikteyiz. Aaliya, Pragya’ya birlikte olduklarını söyler ve bu hatayı bir daha yapmayacağını ve Pragya’yı destekleyeceğini söyler. Abhi bakıyor.

  Avukatın asistanı ona Tanu’nun röportajını gösterir. Avukat onu izler ve Pragya’ya söyler. Pragya, Tanu’nun yalan söylediğini söylüyor. Avukat özür dilerim, meşgulüm diyor ve Yargıç’ın kararı sadece ilk duruşmada vereceğini söylüyor. Pragya, en azından deneyebileceğini ve detayları okuyacağını söylüyor, ücretlerini vermeye hazır olduğunu söylüyor. Avukat kaybedersem firma adımın mahvolacağını söylüyor. Büyük bir dava almayacağım. Tanu’nun bir mağdur olduğunu ve davanın onun lehine olacağını söylüyor. Pragya, Tanu’nun mağdur olmadığını söylüyor, ancak kocam ve ben kurbanız. İlk başta reddetmenizin iyi olduğunu söylüyor ve neden kendinizi avukat olarak çağırdığınızı bilmediğimi söylüyor. Avukat ondan bağırmamasını ister. Pragya, kendimi düşüremeyeceğimi söylüyor, en azından sesimi yükseltebiliyorum.

  Precap: Pragya avukata teşekkür eder. Avukat, Abhi’ye karşı dava açtığını söylüyor. Pragya, Tanu ile tanışır. Tanu, mahkemede onu mahvedeceğini söyler.

  Sadece özetYorum 20:54 Nisan 23rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 5
  Kumkum Bhagya 23 Nisan 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Aaliya’nın Abhi’ye Pragya’nın onlarla birlikte olduğunu söylemesi ile başlar ve Tanu’yu eve getirerek yaptığı bir daha hata yapmak istemediğini söyler. Pragya ile birlikte olduğunu ve Tanu’ya bir ders vereceğini söylüyor. Gider. Rhea, Abhi’yi görünce ağlar. Abhi seni sevdiğimi söylüyor. Rhea, dünyanın en iyi babası olduğunu ama en kötü yerdesin diyor. Çıkacağına söz veriyor. Rhea söz verdiğini söylüyor. Abhi, ağlayan kişinin içeride kilitli kaldığı konusunda şaka yapar. Rhea seve seve içeri gireceğini söylüyor. Ranbir, Tanu’nun peşine düşer ve onu kayıp bulur, yanında olması gerektiğini düşünür. Uzaklaşıyor. Abhi, Rhea’dan ağlamamasını ister. Rhea ondan hemen dışarı çıkmasını ister. Abhi hızlı çıkacağımı söylüyor. Prachi oraya gelir. Abhi ikinizin de benimle buluşmaya geldiğinizi söylüyor, kendimi iyi hissediyorum. Rhea buraya gelip neden geldiğimi sorduğumda bana bunu söylemediğini söylüyor. Abhi, büyüdüğünü düşündüğümü söylüyor. Prachi ona baba diyor ve onu burada görmenin zor olduğunu söylüyor, ama gülümsediğinde cesaretleri çok artıyor ve çok yakında serbest kalmasını istiyorlar. Herkes aynı şeyi düşündüğünde bunun gerçekleşeceğini söylüyor. Yakında eve döneceğini söylüyor. Abhi, çok şey duymuş olmanız gerektiğini söylüyor ve size söylemek istediğimi söylüyor. Prachi ve Rhea, onun masum olduğunu bildiklerini söyler. Prachi hepimizin seninle olduğumuzu söylüyor. Rhea o teyzeyi azarladığımı söylüyor. Abhi, onunla neden göruştun diye sorar, o iyi bir kadın değildir. Prachi, Rhea’nın doğru yaptığını söylüyor. Abhi senin bile oraya gittiğini söylüyor. Rhea, Prachi’nin oraya kendisinden önce gittiğini ve Tanu’nun onu ittiğini ama onu kurtardığını söyler. Abhi burada olmaktan mutlu olduğunu, onların birbirlerini kardeş olarak desteklediklerini ve yan yana durduklarını söylüyor. Polis memuru zamanın dolduğunu söylüyor. Abhi, Dadi’nin uzak olanın kötü zamanlarda yaklaştığını söylediğini söylüyor. Prachi ondan ilgilenmesini ister. Abhi yapacağını söylüyor. Rhea güle güle diyor. Birlikte ayrılıyorlar. Rhea ve Prachi, Abhi ile konuşmayı düşünür. Bir bayan polis Prachi ile çarpışır. Prachi, Rhea’ya onu desteklediği için teşekkür eder. Rhea, kendisini iyi hissetmesi için bunu babasının önüne söylediğini söyler. İyi bir kız kardeş olmadığını ve onu düşürmeyeceğini söylüyor. Prachi üzülür ve sonra kız kardeşi olduğunu düşünür, ancak yine de öyle.

  Pragya, Avukatla görüşmeye gelir ve kendini tanıtır. Avukat seni tanıdığımı söylüyor, seni haberlerde gördüm, Harshad rapor veriyordu. Pragya ondan dosyaları görmesini ister. Avukat, onun hakkında ne düşündüğünü sorar. Pragya, senin pahalı bir avukat olduğunu ve sana para ödemeye hazır olduğumu söylüyor. Avukat ondan oturmasını ister ve adalet için savaşırken pahalı olduğunu söyler. Davayla mücadele ettiğini söylüyor. Pragya ona teşekkür ediyor. Avukat beni yanlış anladığınızı söylüyor ve Abhi’ye karşı savaştığını söylüyor ve Tanu’da doğruluğu gördüğünü söylüyor. Onu yenebilecek iyi bir avukat tutmasını ister ve gerçeği yenmenin kolay olmadığını söyler. Her ne durumda olursa olsun savaşır, sanki ailesinin davasıymış gibi kavga eder. Pragya, kocamın masum olduğunu söylüyor. Kocasına tecavüzcü diyor. Pragya, suçlu olduğu kanıtlanmadığında ona nasıl tecavüzcü diyebileceğini söylüyor. Suçlama diyor ve mahkemede suçlu olduğunu kanıtlayacağını söylüyor. Kocam masum olduğu için kanıtlayamayacağınızı söylüyor. Gerçeğin üzüldüğünü ama kaybedemeyeceğini söylüyor. Bu davayı ilk kez kaybedeceğini söylüyor. Avukat Tanu’ya güvendiğimi söylüyor. Pragya yalan söylediğini söylüyor. Tanu oraya gelir ve onun hakkında konuşup konuşmadıklarını sorar.

  Prachi, Tanu’nun röportajını görmemek için kanalı kapatır. Shahana, kapatırlarsa hiçbir şey olmayacağını, ancak bununla yüzleşeceklerini söyler. Sarita behen televizyonu kapattığımızı söylüyor ama insanları değil. Shahana, bu bağlamda insanların fikirlerinin önemli olduğunu söylüyor. Prachi, insanların fikirlerine inanmadığını söylüyor. Sarita behen, insanların Tanu’ya ve onun yalanlarına inanacağını söylüyor ve eğer doğruyu söylerse insanlar Abhi’nin yalan söylediğini düşüneceklerini söylüyor. Tanu’ya yine de gerçeği itiraf ettirmeleri gerektiğini söyler. Shahana, ona bir şekilde gerçeği söylettirirlerse diyor. Prachi dışarı çıkar.

  Tanu, Pragya’ya iyi bir avukat tutmadığını anladığını ve gözlerinin onun üzerinde olduğunu söyleyerek kendisine yaklaşmadan önce bir avukat olan Bay Singhania’yı işe aldığını söyler. Kendisi için bir savcı önermesini ister. Avukat, Tanu’dan dışarı çıkmasını ister. Tanu, Pragya’ya Abhi’nin geceyi onunla geçirdiğini bildiğini sorar. Pragya ne dediğini bilip bilmediğini sorar ve bunu sadece sizin yapabileceğinizi söyler, birinin bebek isimlerini birine verebilirsiniz vs. Avukat Asistanını arar ve dışarı çıkar. Tanu kapıyı kilitler. Avukat ondan kapıyı açmasını ister. Tanu, Abhi’nin kendisine tecavüz etmediğini söyler ve neden şok olduğunu sorar? Abhi’nin masum olduğunu söyler. Pragya, bana neden söylüyorsun diye şok olduğumu söylüyor. Tanu, onu rahatsız etmek için bunu söylediğini söylüyor. Dışarı çıkıp herkese itiraf ettiğini söyleyip söylemeyeceğini sorar. Avukat kapıyı açması için bekçiyi arar. Ses geçirmez olduğu için hiçbir şeyin duyulmadığını söylüyor. Tanu, hiçbir avukatın bu davaya karşı çıkmayacağını söylüyor. Pragya, adalet için savaşacak bazı avukatların savaşacağını söylüyor. Abhi temiz çıktıktan sonra kutlayacağını söylüyor. Tanu, Abhi hapse girdiğinde ailenin kalmayacağını ve insanların kocalarının Abhishek Mehra olmadığının iyi olduğunu söyleyeceğini söylüyor. Gerçeği söylediğinde insanların ona inanacağını ve Pragya’nın yaşamasına izin vermeyeceğini söylüyor. Pragya, yargıya güvendiğini ve adaleti sağlayacağını söylüyor. Tanu, kanıtı olduğunu söyler. Pragya bunun senin gibi bir yalan olduğunu söylüyor. Avukat, müvekkilleri geldiğinde yanında olmadığı için asistanını azarlıyor. Tanu, Pragya’ya Abhi’nin tecavüzcü olacağını ve onun karısı olacağını söyler. Pragya bunu yaparak hiçbir şey elde edemeyeceğinizi söylüyor. Tanu, henüz anlamadığını söyledi. Pragya ne yapacağını sorar? Tanu mahkemede onu mahvedeceğini söylüyor.

  Precap: Rhea, Pragya’ya avukatla konuşup konuşmadığını ve babasının davasıyla savaşmayı kabul edip etmediğini sorar. Pragya, bu davayı mutlaka kazanacağımızı söylüyor. Rhea, Aaliya’ya annesinin sözünü tuttuğunu söyler. Pragya, Sarita behen’e hiçbir avukatın davayı almaya hazır olmadığını söyler.

  leylaYorum 00:23 Nisan 24th, 2021 de Yazılmıştır..

  emine hanım yorumlarınız cok tşkler dedikleriniz cıkıyo her zaman yazın tşkler

  EmineYorum 07:55 Nisan 24th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar…. teşekkürler arkadaşlar biz fan ve yutup haberlerini takip ediyoruz.. evet Alya yine iki yüzlü değişmez riya ise tam bir ego aptalı anneye niye sarılıyor çünkü oda menfeatci….parci tam bir anne düşkünü kiara gibi ….tanu pragyaya sanki kiarayi yerni soylerim …abiyi bırak yada başka bir tehdit ama ki ara üzerinden…ama davayı pragya kazanacak….ranbirin sayesinde parci ile riya yine olayları zora sokuyor…arion annesini n bir konusmasini duyuyor ..katil ile …vikram alyanin plani abiye söylemeye çalışacak… gereksiz palavi pragyayi kıskanacak….çünkü vikram pragyaya hayranlık duyuyor…dışa ranbir parci shana sarita arion purap herkes pragyanin yanında …ama katil parciyi kaçırıp abiyi tuzağa düşürmeye çalışacak pragya ranbir parciyi kurtarma adına olaylara giriyor ..ve abi yine onun yüzünden olaylar …kiara savcı gibi suneyle king pragtayi görmeye geliyor..ne zaman bilmiyorum…bulduğumuzu yazarim

  TülayYorum 13:43 Nisan 24th, 2021 de Yazılmıştır..

  Emine. Abla ben tahmin ediyorum sizce Pragya. İkinci. Rolle. De kıara. Olabilirmi sanki kıara Pragya. Olacakmış gibi geliyor. Bana. Sizin bilginiz. varmı acaba. Bu sorumun cevap verirseniz sevirim

  EmineYorum 20:09 Nisan 24th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar…evet arkadaşlar kiarayi pragya oynuyacak….ranbiri tanu hapse yolluyor..

  AbhigyaYorum 04:34 Nisan 28th, 2021 de Yazılmıştır..

  Ben d8zin yorimlRiniza inanmıyorum ve diziden çıkanlar hep gelcek diyorsunuz ne gelen var ne giden hiç kimse gelemiyor göremedim birtürlü ta sene basından beri bülbül gelcek dediniz gelmedi kimse gelmedi

Dizi izle / Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.


Gezilecek Yerler