Ah Kalbim 436. Bölüm izle

Ah Kalbim Son Bölüm izle 436. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
İsim
:
Yorumunuz
:

  Sadece özetYorum 21:27 Mart 29th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 1
  Kumkum Bhagya 29 Mart 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Ashok’un Abhi’ye ateş etmeyi düşünmesiyle başlar ve içerideyken onu vurmayı düşünür, aksi takdirde bağırabilir. Pandit ji, Ranbir’den Rhea’ya nişan yüzüğünü taktırmasını ister. Rhea gülümsüyor. Ranbir, Prachi’nin Rhea yerine ayakta durduğunu hayal eder ve gülümser. Prachi’nin de gülümsediğini hayal ediyor. SubhanAllah oynuyor… .Abhi, Ranbir ve Rhea’ya bakıyor. Alt kata geliyor. Ashok, Abhi’nin arkasında silahı tutar ve sessizce odaya gelmesini ister, aksi takdirde onu vurur. Abhi sarhoş olduğunu söylüyor. Ashok, kızgın mısın? Abhi’yi odasına götürür. Abhi, Aaliya’nın Aryan’ı odaya kilitlediğini hatırlıyor. Ayrıca Ashok’u banyoya iter ve kilitler, oyunda kazanacağını söyler. Ashok, yakalanacağını düşünüyor. Abhi, Aryan’ın kilitli olduğu odaya gelir ve kapıyı açar. Pallavi, Ranbir’den Rhea’ya yüzüğü taktırmasını ister. Rhea, arkadaşına Parth’ın gelip gelmediğini sorar. Ranbir, Prachi’nin Parth’ı sevdiğini söylediğini hatırlıyor. Yüzük elinden düşer. Abhi gelir ve eline alır. Aaliya, bhai’nin kendisine bakan misafirini görünce sarhoş olduğunu söylüyor. Ranbir buketten çiçek yüzüğü yapar ve Abhi’ye verir. Elindeki yüzüğün, nişanlanırken Rhea için olduğunu söylüyor. Abhi gider. Tanu, Mitali’den Gayatri’nin nerede olduğunu ve neden onunla ilgilenmediğini görmesini ister. Abhi bir perdeyi çıkarır ve mowgli der. Tutarak sallanıyor. Herkes şok olur ve koltuğundan kalkar. Ashok katili aradı ve sarhoş olduğu için onu öldüremeyeceğini söyledi ve onu odaya getirdiğinde beni oyun odasına kilitledi. Katil, sarhoş olursa seni tuvalete kilitlemeyeceğini söylüyor, kesinlikle rol yapıyor ve onu öldürmek için oraya geleceğini söylüyor.

  Ranbir, Rhea ve diğerleri, Abhi’nin perde bezini tutarken sallanmasını görünce şok olurlar. Aaliya, Mitali’ye Gayatri’nin nerede olduğunu sorar. Abhi dekorasyon işlerini tekmeliyor ve aşağı inmeyi başarıyor. Dadi bu çocukluğun ne olduğunu sorar ve ona gelmesini ister. Aaliya, Tanu ve Mitali’den buradaki pisliği temizlemelerini ister ve Abhi’yi oradan alır. Pragya oraya geliyor. Mitali ona abhi’nin mowgli’ye dönüştüğünü söyler. Aaliya, Abhi’yi odaya iter ve onu sopayla dövmek üzeredir. Ranbir onu tutuyor ve atıyor. Aaliya ne cüretle soruyor? Ranbir, şefi döversen, her zaman onun önünde duracağımı söylüyor. Ondan sınırlarını aşmamasını ister. Ranbir ondan sınırlarını aşmamasını ister ve kardeşini kimin böyle dövdüğünü söyler? Aaliya bunun seni ilgilendirmediğini söylüyor. Benim lanet meselem olduğunu söylüyor, Kohlis her zaman iş ortağı olacağı için müdahale etmeliyim. Aaliya buranın benim evim olduğunu söylüyor. Ranbir, evin damadı olacağımı ve olmazsam da o zaman şefin yanında olacağımı söylüyor. Aaliya, Bhai’nin fiziksel olarak engellendiğini söylüyor. Ranbir, onunla güzel konuşursan iyi olacağını söylüyor. Aaliya onunla nasıl başa çıkacağımı bildiğimi söylüyor. Ranbir, eğer bilseydin durumunun böyle olmayacağını söylüyor. Bu Partinin Şeften önemli olmadığını söylüyor ve bu evin, ben ve herkesin Şef olduğunu söylüyor. Şef eğlenemezse bu partinin iptal edileceğini söylüyor. Abhi’ye onu çok sevdiğini ve kimsenin ona dokunmasına izin vermeyeceğini söyler. herhangi biriyle oynayabileceğini söylüyor ve eğer biri ona dokunursa, o zaman dayanmayacağım. Aaliya buranın benim evim olduğunu söylüyor. Ranbir, bunun benim şefim olduğunu söylüyor ve elini şefe kaldırırsa onu bir yere götüreceğine ve kimsenin bilmeyeceğine söz veriyor. Rhea oraya gelir ve ne olduğunu sorar? Ranbir, Buji’nizin şefi dövdüğünü söylüyor. Abhi ağlıyor ve Aaliya’nın beni dövdüğünü söylüyor. Rhea yalan söylüyor olması gerektiğini söylüyor. Ranbir senin önünde tatlı davrandığını söylüyor, onun gerçeğini gördüm. Aaliya, Ranbir’i bunu bir daha yapmaması konusunda uyarır ve gider. Ranbir sinirleniyor. Rhea, onun benim Buji’m olduğunu söylüyor. Ranbir, senin baban olduğunu söylüyor. Rhea, onun yüzünden utandığını söylüyor. Ranbir, elini öfkeyle tutar. Aaliya çıkıyor ve Gayatri / Pragya’yı görüyor. Onu azarlıyor ve bugün senin yüzünden elimi kaldırdığımı söylüyor. Mowgli gibi asılı durduğunu ve kumaş yırtılırsa canının yanacağını söylüyor. Pragya bağırıyor ve ona elini kaldırmayacağını söylüyor.

  Abhi, Ranbir’den Rhea’ya zarar vermemesini ister. Ranbir ona zarar vermeyeceğimi, onunla sadece konuşacağımı söylüyor. Onu başka bir odaya götürür. Abhi balonları görüyor ve mutlu oluyor. Rhea ondan bunu bir daha yapmamasını ister. Ranbir, Rhea’ya ne kadar ucuz olduğunu sorar, kızı kız gibi görmez ve onun yüzünden utandığınızı nasıl anladığınızı söyler. Çocukluk anlarını anlatıyor ve Şef’in sizin onun için utanç duyduğunuzu asla söylemediğini ve çocuk gibi olduğunda sizin için utanç duyduğunu anlatıyor. Onun için utanç duyduğunuzu hiç söylemediğini söylüyor ve bunu nasıl söyleyebileceğinizi soruyor? Senin sorunun ne olduğunu sorar, eğer onu sevemezsen en azından onu destekle. Aaliya’nın onu dövdüğünü doğru söylediğini söylüyor ve ben onu durdurdum. Rhea harika olduğunu söylüyor, şimdi babam dayak yemiyor. Babası bu durumda olsaydı onu dinlemesini ister ve ne yapacağını sorar. Senin de aynı şeyi yapacağını söylüyor. Ranbir, senin gibi olmadığım için senin gibi yapmazdım diyor. Ona iyi davranacağımı ve Gayatri’nin yaptığı gibi onunla iletişim kuracağımı söylüyor. Kaybolduğunuzda, Şef’in tüm toplantılarını iptal ettiğini ve sizi aradığını ve sizinle ilgilendiğini söylüyor. O ilgiye sahip olmasaydın nasıl olacağını çok iyi bildiğini söylüyor. Hasta olduğunu anlamak için ne kadar beyne ihtiyacın olduğunu söylüyor. Onu sevdiğimi bilmediğini söylüyor ama ona zarar vermeyeceğimi anlıyor. Onunla güzel konuşursan iyileşeceğini söylüyor. Ondan sadece iyi bir kız olmasını istiyor ve gidiyor. Aaliya Gayatri’ye sorar, buna nasıl cüret edersin? Bhai’yi buraya getirdiğimi, aksi takdirde akıl hastanesine gönderileceğini söyledi. Pragya onu tedavi edeceğini söyler ve ona elini kaldırmamasını ister. Aaliya ona bir ay süre veriyor ve onu tedavi edebilirsen maşını ikiye katlayacağımı ve yoksa kimsenin seni kurtaramayacağını söylüyor. Pragya, Abhi’nin karısı olduğunu ve onu tedavi edeceğini düşünüyor.

  Precap: Abhi, Ranbir’in Prachi’ye yüzüğü takması için ısrar ediyor. Ranbir, Prachi’ye yüzüğü taktırır. Prachi, Abhi’ye bakarak duygusallaşıyor.

  TülayYorum 16:15 Mart 30th, 2021 de Yazılmıştır..

  Tanu pragya yı kıskanıyordu şimdi den gayu yu kıskanıyor paylaşım ıyan adam abhi tanu diyor ki pragya gitti gayu geldi gidiyor Alya tanu pragya hakkında koşuyorlar dı riya hanım efendi annesi ne hakaret ediyor salak kızım Alya tanu pragya yanında anneni nefretini kusuyorsun Alya tanu versiyonu süzün kızım sen keşkem aryen abhinin oğlu alsağdı Alya riya tam kendine benzetmiş

  FatoşYorum 19:47 Mart 30th, 2021 de Yazılmıştır..

  Çeviri için çok teşekkürler emeğinize sağlık

  Sadece özetYorum 22:43 Mart 30th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 2
  Kumkum Bhagya 30 Mart 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Ranbir’in Rhea’ya Şef’i görüp görmediğini sormasıyla başlar. Rhea görmedim, buradaydım diyor. Ranbir nereye gittiğini söylüyor? Rhea ona gelir ve normal davranmadığı için özür diler. Yakında olacağını söylüyor. Baban için endişelendiğini ve iyileştiğinde seninle gurur duyacağını söylüyor. Ranbir gurur duyacağı veya Rhea’yı etkileyeceği için bunu yapmadığımı söylüyor. Babasına karşı duyarlı olmasını ister. Rhea, insanları anlamak için gereken kaliteye sahip olduğunuzu söylüyor, ama beni değil. Ranbir, kalpten düşünmeden anlayamayacağını düşünüyor. Özür dilerim diyor. Ranbir ondan özür dilememesini ister ve şefin bile üzgün olduğunu artık anlamayacağını söyler. Mitali oraya gelir ve hazırlanmalarını ister. Ranbir gider.

  Prachi, Maa’nın burada hizmetçi olarak çalıştığını düşünerek Shahana’yı geri almak için Mehra Konağı’na geldiğini bilmese iyi olur diye düşünur. Shahana’nın Ranbir’e karşı yumuşak bir köşesi olduğunu ve ona her şeyi anlatacağını düşünüyor. İçeri girer ve Ranbir ile çarpışır. Onu tutuyor. Manmurade oynuyor …… Prachi ona gözlerinde yaşlarla bakıyor. Manmurade şarkısı çalıyor… .Ranbir nişanını durdurmak için gelip gelmediğini soruyor. Prachi onun için gelmediğini söyledi. Ranbir gözleri yaşar ve gözyaşlarını siler. Prachi, Shahana’yı aramaya gider. Ranbir ona gelir ve bana gelmediğini söylediğini söyledi. Aralarında bir bağlantı olduğunu neden anlamadığını sorar. Prachi, düşündüğümü söylüyor ve çok inatçı olduğunu söylüyor ve ondan yanlış anlaşılma içinde düşünmeyi bırakmasını istiyor. Ranbir, gözlerinden onu sevmediğini söylemesini ister. Yalan söyleyeceksen söyleme diyor. Ona onu sevdiğini söylemesini ister. Prachi bilmediğimi söylüyor ve gidiyor. Durmasını ister. Prachi parmaklarını gösteriyor ve aramızda hiçbir şey olmadığı için parmağında yüzük olmadığını söylüyor. Abhi yüzüğün bende olduğunu ve yüzüğü parmağında gösterdiğini söylüyor. Prachi ona sarılır ve ona baba diye seslenir. Abhi ona dokunmamasını istedi ve Ranbir’in bu yüzüğü bana verdiğini, bunun senin nişan yüzüğün olduğunu bilmiyordum. Bu yüzüğün çiçekleri olduğunu ve kızlar tarafından giyildiğini ve ben erkeğim diyor. Ranbir’den ağlarken Prachi’ye yüzüğü takmasını ister. Prachi’den elini vermesini ister. SubhanAllah şarkısı çalıyor… .Abhi Ranbir’den Prachi’ye çiçek yüzüğü takmasını ister. Prachi ağlar ve Abhi’ye sarılır. Abhi garsonu görür ve gider. Ranbir, Prachi’den yüzüğü hak etmediği için geri vermesini ister.

  Sarita behen Pragya’dan eve dönmesini ister. Pragya iyileşene kadar burada hizmetçi olarak çalışmam gerektiğini söylüyor. Dönüyor ve bir hanımefendi görüyor, ondan hiçbir şey söylememesini istiyor. Bayan kimseye söylemeyeceğini söyler ve Pragya’yı tanıdığını söyler. Ranbir’in nişanlanması için buraya kocası Hemant ile geldiğini söylüyor. Pragya, kocasının onun dünyası olduğunu ve bu yüzden burada olduğunu söyler. Bayan iyi anladığını söylüyor. Pragya kocasının nerede olduğunu sorar? Bayan aşk hakkında konuştuğunu, ancak bununla ilgili kafasının karışık olduğunu, bunun şartlı mı yoksa rıza mı olduğunu bulmaya çalıştığını söyler. Ailesinin istediği gibi evlendiğini ve kayınvalidesinin istediği gibi çocukları olduğunu söylüyor. Toplum koşulları için çalışan zorunlu karakterler olduklarını hissettiğini söylüyor. Bunun sadece bizim hayatımız olup olmadığını veya bunun ötesinde bir mutluluk olup olmadığını sorar. Pragya ne mutluluğun olduğunu sorar. Bayan, hayatı yaşamak istediğini ve dilediği her şeyi yapmak istediğini söylüyor. Şoför geliyor ve kocanızın sizi aradığını söylüyor. Bayan, evli bir kadının hikayesini dizisini izlemesini ister. Pragya kesinlikle diyor. Bayan gider.

  Shahana, Aryan’ın nerede olduğunu düşünür ve odasına gelir. Çekmecede onun için bir not bırakır ve kendi odasını unutup unutmadığını düşünüyor. Onu kandırırsa onu rahat bırakmaz diye düşünüyor. Aryan banyoda kilitlidir ve kapıyı çalar. Birinden kapıyı açmasını ister ve Shahana’nın yanlış düşüneceğini ve onu kontrol etmenin zor olacağını düşünür.

  Abhi içer ve garsonlarla arkadaşlık kurmaya çalışır. Geğiriyor. Garson gider. Pragya, Abhi’nin kadehini ve içkilerini alır. Abhi meyve suyunu içip içmediğini soruyor ve bunu yapmamalısın diyor. Pragya özür dilerim diyor. Abhi sorun olmadığını söylüyor, benim için çok şey yaptın, bana nasıl içileceğini öğrettin. Garsonların beni çok içtirdiğini söylüyor. Pragya ondan odaya gelmesini ister ve ona nasıl uçak yapılacağını öğreteceğini söyler. Abhi de aynı fikirde. Garson, Abhi ile çarpışır. Abhi bana vurdun mu? Pragya hayır diyor ve garsonun düşen şeyleri toplamaya yardım ediyor. Abhi kağıt uçağı havaya fırlatır ve Rhea’nın yanına düşer. Shaina, çocukların partide olup olmadığını sorar. Rhea, Abhi’yi görür ve ona gider. Tek başına oynayıp oynamadığını sorar. Abhi, uçak yanına düştüğü için üzgün olduğunu söylüyor. Rhea sorun olmadığını söyler ve ona kağıt uçağı verir. Abhi ona biri Gayu, diğeri Ranbir olmak üzere iki arkadaş edindiğini söyler. Ranbir’in çok iyi olduğunu ve ona yüzük taktırdığını ve diğer kızların da yüzük taktırdığını söylüyor. Rhea gerginleşir ve o kızın şimdi nerede olduğunu sorar. Abhi, direğin arkasında olduklarını söylüyor. Rhea, diğer kızın kesinlikle Prachi olduğunu düşünüyor, eğer Ranbir’imi benden almaya çalışırsa kimse benden daha kötü olmayacak.

  Precap: Ranbir, Prachi’ye yalan söylemesi için en küçük boşluğu bile bırakmadığını söyler ve ondan onu sevdiğini söylemesini ister. Prachi duygusallaşıyor. Abhi, Pragya’dan onunla evlenmesini ve Pandit ji’den onları evlendirmesini ister. Tanu onları duyar. Rhea, bu dünyada annesinden çok nefret ettiğini söyler. Pragya onu duyar.

  EmineYorum 00:19 Mart 31st, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar……riyanin isteği tanu babamla evlensin…yani yuh senaryo bu kadar yuh.tek pragya sahneleri guzel

  LeylaYorum 00:41 Mart 31st, 2021 de Yazılmıştır..

  Diziyi ne hale getirdiler resmen artık gülüyorum bir baba kızı icin neler yaptı kızı babasından utanıyo bu diziyi yazan bence aile sevgisi görmemiş yada kafadan sakat yani izledikce yuh diyorum bukadar sacma dizi olurmu ama ahbi ve pragyayı seviyorum onlara yazık böyle bi senaryoda oynadıkları ici ve yeni gelenleri seyretmek istemiyoruz onlardan banane ergenlerden yazık oldu bu diziye gülüyorum inanın seyrederken yazık

  AnonimYorum 08:42 Mart 31st, 2021 de Yazılmıştır..

  pragya dünü durdurabiecekmi bakalım işi çok zor baksanıza ramvirde orda odamı razı bu düne çak istiyoru pragyayla evlensin divanı açtıktan sonra hepsi şok olsunlar bakalım o zaman Aliya yine uratabilecekmi o geri zekalı riya ne yapacak

  Sadece özetYorum 19:59 Mart 31st, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 3
  Kumkum Bhagya 31 Mart 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Rhea’nın Abhi’ye Ranbir ve diğer kızın nerede olduğunu sormasıyla başlar. Abhi, direğin arkasında olduklarını söylüyor. Rhea ondan oynamasını ister ve gider. Ranbir, Prachi’ye niyetlerine nasıl güvenebileceğini söyler. Prachi, buraya senin için gelmediğimi söylüyor. Ranbir buraya geldiğinizi söylüyor, bu yüzden büyük bir planınız olmalı. Parth’tan ayrıldığını ve buraya geldiğini söyledi. Burası tam olarak senin gibi kızlar için bir yer, masum rolü oynadığını ve beni tuzağa düşürdüğünü söylüyor, kolayca tuzağa düştüm. Sonra Shahana’yı buraya göndermek için ana planınızın, Parth değilse de Ranbir’den iki seçenek istediğinizi söyledi. Senin gibi kızlara Altın arayıcısı ve fırsatlçı denildiğini söylüyor. Gözyaşlarınızın sahte olduğunu söylüyor ve Rhea ile ilişkisini keserse, gözyaşlarınızın gerçek olduğunu kanıtlamak için size son seçeneği vereceğimi söylüyor. Yapabilir misin diye sorar. Prachi, bu nişanın bozulmasını istemediği için hayır diyor ve ondan ne isterse yapmasını istiyor. Ranbir sinirlenir ve arkasından onu yanına çeker. Neden değiştiğini ve beni kızdırdığını soruyor. Keşke seninle tanışmasaydım, o zaman duygusal kızın sadece para istediğini bilemezdim, elimi tuttu ve sonra başkasının elini tuttu. Yüzüğünü geri vermesini ister. Prachi bana zarar verdiğini söylüyor. Ranbir, Abhi’nin kendisine prachi’ye taktırdığı çiçek yüzüğünü alır. Prachi sinirleniyor ve Ranbir Kohli diyor ki, seni sevmiyorum ve yanlış anlamaması için onu 1 milyon kez çarpmasını istiyor.

  Ranbir, beni hala sevdiğini kanıtlayabileceğimi söylüyor ve elini direğe vuruyor. Prachi ağlar ve kendine zarar vermesini engeller. Gülümsedi ve benim için endişenizin sevdiğinizi kanıtladığını söyledi ve yalan söylemen için küçük bir boşluk bile bırakmadığımı söyledi ve ondan gerçeği söylemesini istedi. Rhea oraya gelir ve Ranbir’in elini tuttuğunu ve Prachi’nin ona baktığını görür. Rhea oraya gelir ve Abhi’nin sözlerini düşünür. Prachi’ye gelir ve merhaba Prachi der. Elini tutar ve parmağında yüzük olup olmadığını kontrol eder. Prachi elini geri alıyor. Rhea ne istiyorsun diye soruyor? Ranbir, partinin tadını çıkarmak için burada olduğunu ve pratik bir kız olduğunu söylüyor. Rhea’ya yabancıların önünde değil, onunla konuşmak istediğini söyler. Prachi’den partiden zevk almasını ister oradan ve Rhea ile birlikte gider. Ashok odadan çıkmaya çalışır ve Katilin gelmesini bekler.

  Abhi kağıt uçağı Pandit ji’ye fırlatır. Pandit ji geri verir ve Abhi’nin sarhoş olduğunu düşünür. Abhi hırsızlığın kötü olup olmadığını sorar. Pandit ji evet diyor. Abhi uçak yapmamam gerektiğini söyledi, ben de Gayu’nun uçağını çaldım. Pandit ji, burada evlenmeye geldiğimi söylüyor. Abhi, herkesin bana yalan söylediğini, burada nişan olduğunu söylediler. Pandit ji, şimdi nişanlanmaya geldiğini ve daha sonra evlendiğini söylüyor. Abhi evliliği sorar. Pandit ji, evliliğin yedi doğumdan oluşan bir ilişki olduğunu söylüyor. Abhi, yedi doğumla ne demek istediğini soruyor? Pandit ji neden içtiğini düşünüyor? Yedi doğumun her zaman birlikte kaldıkları anlamına geldiğini söylüyor. Abhi, birlikte çikolata yiyip içen kişi diyor. Evliliğin nasıl olduğunu sorar. Pandit ji, o adama ve kızın ghatbandhan’ı bağlarken 7 tur attığını söyler. Pragya oraya geliyor. Abhi, onu yenip dövmeyeceğini sorar. Pragya hayır diyor ve ona daha fazlasını öğreteceği için gelmesini istiyor. Abhi benimle evlenir misin diye sorar ve onunla masanın üzerinde tutulan lambanın etrafında tur atar. Pragya duygusallaşıyor. Abhi, beni dövmeyen kızla evlendiğimi söylüyor. Tanu her şeyi görür ve sinirlenir. Pragya’yı Abhi’den alıyor.

  Rhea, Ranbir’e ne yaptığını sorar? Parmaklarında çizikler olduğu için Prachi ile nişanlanıp nişanlanmadığını soruyor. Babamın bana her şeyi anlattığını söylüyor. Ranbir, babana güveniyor musun diye soruyor. Vikram, Ranbir’e gelir ve Abhi ile konoşuçağını söyler. Ranbir, Şef’in burada olduğunu ve partinin tadını çıkarırken Gayatri’nin onu rahat ettirdiğini söylüyor.

  Tanu, Pragya ile yüzleşir ve Aaliya’ya Gayatri’nin Abhi ile evlendiğine dair şikayette bulunur. Pragya, değerimi bildiğimi söylüyor, bunu düşünemiyorum. Tanu, Pragya gibi olduğunu söylüyor. Aaliya, Pragya’nın eskiden Bhai ile ilgilendiğini, ancak onu hastanede gözetimsiz sedyede bıraktığını söyledi. Rhea oraya gelir ve Aaliya’dan evde Pragya’nın adını tekrar almamasını ister. Abhi’yi hastanede yalnız bıraktığı ve onunla bir daha buluşmak için asla geri dönmediği için onu sorumlu tutuyor. Aaliya haklı olduğunu söylüyor. Rhea, böyle bir anneye sahip olmanın şanssız olduğunu ve tüm dünyada ondan çok nefret ettiğini söyler. Pragya üzülür.

  Precap: Ashok, Avize ipini keser. Pragya, avizenin Abhi’ye düştüğünü görür ve onu doğru zamanda iter. Abhi’yi kurtarır ve diğer tarafa düşer. Ranbir, başından peçesi hareket ettirilirken şaşkınlıkla yüzüne bakıyor. Pragya başını hızla kapatıyor.

  AbhigyaYorum 20:18 Mart 31st, 2021 de Yazılmıştır..

  Evet riya annesinden nefret ediyor ama özünde çok seviyor ve gerçekleri bilmedi için annesinden nefret ediyor ala yalanla büyüttü için gerçekleri öğrendi zamn halasına hesap soracaktır ve sen beni annemden uzak tuttun diycek senn yüzünden annem.nefretime maruz kaldı tanu evet si.di gayu kıskanıyor ve abhi pragyaya evlenme teklifi etti alya ve tanuda düğün planı yapıyor bakalım abhi kimle evlencek

  TülayYorum 00:37 Nisan 1st, 2021 de Yazılmıştır..

  Tanu kadar karaktersiz bir kız görmedim tanu evli abhi nın parası için abhiden utanan tanu karaktersiz para için kendini satıyor evliği ye hazım diyor ama abhi pragya ma benim le evlenirmisin diyor bakalım kim kazanacak içimde bir his purab eve gelecek diyor

  TülayYorum 00:55 Nisan 1st, 2021 de Yazılmıştır..

  Abhi pragya yı gayratri dans görür ürken tanu kıskançlık tan kuduruyordu abhi pecesi açıldığı da pragya ma nasıl baktı kendini hastalığı kullanarak fuggi dediğini de Alya duyuyor abhi pragyam baktı oyununa devam etti alyada fuggi dediğini yarın akıllı kendine gelmeden yarı abimle evlenmelisin diyor kendini akıllı zanneden Alya abhini aklı zaten yerinde kendi zeki zannediyor zavallım bu zaferi kim kazanacak Alya mı pragya mı görelim

  Sadece özetYorum 15:10 Nisan 1st, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 4
  Kumkum Bhagya 1 Nisan 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Rhea’nın annesinden nefret eden bu dünyanın en şanssız kızı olduğunu söylemesiyle başlar. Aaliya, Tanu’dan onunla gelmesini ister. Shahana, Gayatri’nin arkasına gider ve örtüsunu kaldırıp başını kapatırken Pragya’nın yüzünü görür. Mitali, Gayatri’yi arar ve Abhi’nin aşağıda hayranlarla oynadığını söyler. Pragya, AC’nin evde olduğunu söylüyor. Mitali, AC’lerin çalışmadığını bu yüzden büyük hayranlar getirdiklerini söylüyor. Abhi’yi görmesini ister.

  Prachi, Ranbir ile çarpışır ve kucağına düşerek RK pozunu verir. Şarkı Rabba khair kare çalarken… Ranbir ondan ne sakladığını soruyor? Prachi hiçbir şey söylemiyor. Ranbir, Rhea ile beni birlikte görmenin acı çektiğini açıkça görebildiğimi söylüyor, ancak başka birine dönüştüğüm için bunun bir faydası yok. Prachi, hayal kırıklığı olarak bunu söylediğinizi söylüyor. Ranbir bundan hoşlandığını söylüyor, bu yüzden Rhea ile olan dansımı da seveceksin. Prachi evet diyor. Rhea’nın elini tutup ona yaklaşırsam, o zaman kıskanmazsın diye soruyor. Prachi hayır diyor. Onu tutuyor ve ona söylemesini istiyor. Prachi hayır diyor. Reddetmenin maliyetli olacağını söylüyor.

  Prachi ağlar ve Shahana’ya sarılır. Shahana ona gerçeği öğrenmeye başladığını söyler. Prachi ağlıyor. Abhi salonda tutulan fan ile oynuyor. Pragya ondan dinlemesini ister ve ne yapıyorsun diye sorar. Pallu, pervanenin rüzgarı nedeniyle baştan aşağı hareket ediyor. Abhi, fuggi’ye benzediğini söylüyor. Aaliya fuggi duyar ve yanlarına gelir ama döner garsonlar bir şey düşürür. Gayatri’den Abhi’yi odaya götürmesini ve nişan başlamak üzere olduğu için onu kilitlemesini ister. Pragya, partide kalmasına izin verin, eğer odada kilitliyse ses çıkarır ve bağırır. Aaliya ne istersen yap ama onunla kal diyor. Katil, Ashok ile konuşur ve Aryan’ın kilitli olduğu odaya gelir. Yararsız olduğunu ve Abhi’yi öldüremeyeceğini söylüyor. Şimdi ikimizin de onu öldüreceğimizi söylüyor. Aryan duyar ve şok olur. Kapıyı açar açmaz bir şey alıp Katilin kafasına vurur. Katil bayılıyor. Aryan gider.

  Pandit ji, Rhea’dan Ranbir’e yüzük takmasını ister. Ona yüzük taktırıyor. Pandit ji daha sonra Ranbir’e sorar. Prachi oraya gelir. Ranbir ona bakıyor. Rhea endişelenir. Ranbir, yüzüğünü ağır bir kalple taktırır. Rhea güçlü bir şekilde gülümsüyor. Ranbir, Prachi’yi kıskandırmak için Rhea’yı tutar. Pragya ayrıca nişanlandıklarına da tanık olur. Herkes alkışlıyor. Prachi ayrıca alkışlıyor. Manmurade şarkısı çalıyor….

  Abhi, garsondan kürdan alır ve balonları patlatır. Aaliya, Abhi’ye gider. Abhi, Pragya’dan müziği dinlemesini ister. Aaliya ne yapıyorsun diye soruyor? Abhi, balon patlamasından keyif aldığını söylüyor. Ranbir ona gider ve birlikte patlayacağımızı söyler. Abhi ona yarım kürdan verir. Ranbir onunla balon patlatır. Aaliya, Tanu’dan DJ’e şarkıyı çalmasını söylemesini ister. Aaliya, Ranbir ve Rhea’nın dans performansını duyurur. Abhi daha fazla balon patlatmak istediğimi söylüyor. Ranbir, Rhea ile dans ettikten sonra seninle oynayacağımı söylüyor. Abhi tamam diyor. Aaliya, Tanu’dan Abhi ile dans etmesini ister. Tanu, deli misin diye soruyor benimle dalga geçmelerini istemiyorum. Tamam, diyor. Aaliya şimdi anladığını söylüyor. Tanu, Abhi’den onunla dans etmesini ister. Abhi reddediyor. Abhi, garsonu çağırır ve Pragya’nın öğrettiği gibi meyve suyu içer. Ranbir, Prachi’ye Rhea ile dans ederse kendini iyi hissedip hissetmeyeceğini sormayı düşünüyor. Prachi evet diyor, öyle. Fb biter. Ranbir, Rhea ile dans eder. Prachi’nin gözleri yaşar. Tanu, Abhi ile dans eder ve oradan gider. Prachi, Pragya’nın ona baktığını görür ve mutlu gibi davranır. Abhi Pragya’ya gelir ve onunla dans eder. Ranbir, Rhea ve diğerleri de ona katılır. Ranbir, Prachi’ye gelir. Rhea gelir ve onu tekrar dansa götürür. Pragya, Abhi’nin dans ettiğini görerek gülümsüyor. Twist şarkısı çalıyor… Abhi daha çok dans edeceğimi söylüyor. Pragya’ya gelir ve onunla dans etmesini ister. Pragya yorgun olduğumu söylüyor. Abhi yorgun olmadığımı söylüyor ve ne diyeceğimi soruyor? Pragya müzik diyor. Abhi dansları. Ashok, avizenin ipini kesmeye başlar. Katil, kendisini duyan adama saldırdığını söyler. Katilin Aryan’a saldırdığını ve kafasına vurduğunu gösteriyor. Pragya avizeye bakıyor. Katil ipi kesiyor ve avize düşüyor. Pragya koşar ve Abhi’yi iter. Herkes şok olur. Peçesi kafasından çıkar ve Ranbir onun yüzünü görür. Şok oluyor.

  Precap: Aaliya, Tanu’ya zihinsel durumu iyileşmeden bu gece Abhi ile evlenmesi gerektiğini söyler. Tanu da aynı fikirde. Abhi Pragya’ya onunla evlenip evlenmeyeceğini sorar.

  TülayYorum 00:18 Nisan 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  karaktersiz tanu her kes benimle dalga geçmelerini istiyorsun diyorsun bide abhi ile evlenmek istiyorsun abhi yı sana bırakır mı pragya yarın ki bölüm de abhi tanu ile ranbir pragya gaz veriyor bu evliliği durdur diyor abhi sadece seni pragyam sen de başka kolu kanadı sende başka yok sen bu evle dur dediğinde abhi nasıl baktı abhi sadece seninle evli senin olacak pragyam

  LeylaYorum 00:25 Nisan 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  Önceden dizide ne olacak yazan vardı şimdi kimse yazmıyo acaba abhi ne zaman ileşecek bilen varmı yazın tşkler

  EminYorum 08:54 Nisan 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar…abi zaten iyi o hasta değil …herşeyi bitirmek için katillerin ona geleceğini biliyor….pragysyida inandırdı…çünkü işi çözmek istiyor…purap oyuzden uzakta …çünkü abi kimsenin değil sadece kendi herşeyi çözecek….oyleki tanuyla evlenmiyecek ama oraya çikolata için evlenen çocuk gibi oturacak….dadisinin sözünü en son söyleyecek ….varlığın sağlığın dostların hatta çocukların bile seni terk etse pragya asla seni bırakmaz…sen bırakmazsan….abi pragyaya ormanda ağacın gölgesinde ne dedi ben surumuda yitirsem kovsamda asla beni bırakma beni biliyorsun ofkeliyken ne yaptığımı bilmem ama sen bil beni bırakma….oda bırakmayacak….yani onlar asla ölene kadar ayrılmıyor…ha birde bosanmamislar…artı video var…. abi pragyanin evinde alnından öpüyor…bavulunu almış gitmiş…şimdi parcinin ranbir davası…purap riyaya annesinin babasini hastaneye tek başına getirildigini katılın onu kaçırdığını soyluyecek….ama rambir takıntısı var…abi pragya bunun için cabaliyacak…evet yine pragya kazanıyor…..Alya tanu ve diğerleri hep azapta …ne eşleri ne mutlulukları var…ama pragya herşeyi var dua ederken ne dedi..tanrım ..artık çocuklarım ve kocam biraraya gelmeliyiz…onların bir inancı var beli olaylardan sonra mutluluk…çünkü tanrılarının 5dugun yemini tamamlaniyir yani 30yil..şimdi katiler ve onlara zarar verenlwrin sonu…kiara Nisan sonu giriyormuş….öptüm hayırlı cumalar dilerim

  MelekYorum 17:20 Nisan 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  Teşekürler emine abla bizi bayağı rahatlattın arada devam et sana zahmet olmasa.

  Sadece özetYorum 18:59 Nisan 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 5
  Kumkum Bhagya 2 Nisan 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Pragya’nın Abhi’yi itmesi ve avize üzerine düştüğünde onu kurtarmasıyla başlar. Ranbir, Pragya’nın yüzünü görünce şok olur. Pragya yüzünü peçeyle kapatıyor. Ranbir, birinden hastaneyi aramasını ister. Abhi için endişelenirler. Prachi, Ashok ve Killer’ı yukarıdan aşağıya doğru koşarken görüyor ve avizenin düşmesine neden olabileceklerini söylüyor. Vikram çıkar ve Güvenlik’ten onları yakalamasını ister. Katil ve Ashok yüzlerini maskelerle kapatır. Vikram maskeyi çekmeye çalışıyor. Bunlardan biri Vikram’ı korkutmak için havada ateş eder ve oradan kaçar. Vikram Polisi arar ve iki adamın Abhi’yi öldürmeye geldiğini söyler. Evdeki herkesin buna şahit olduğunu söylüyor. Pallavi, kendisinin de geleceğini söylüyor. Vikram, ondan evde olmasını ister. Rhea, Doktor’a babasının nasıl olduğunu sorar. Doktor durumunun iyi olmadığını, dinlenmeye ihtiyacı olduğunu söylüyor, düşerken beyninde iç yaralanma olabilir. Rhea başını Pragya’nın omzunda tutarak ağlıyor. Prachi ağlıyor. Pragya onları üzgün görür ve ağlar. Ranbir, Prachi’nin elini tutmak üzeredir ama durur. Vikram, kaçtıklarını, ancak FIR’a başvurduğunu söyler. Doktor bazı testlerini yaptıracağını söyler ve onu rahat bırakmalarını ister. Ranbir ve Prachi odadan çıkar ve birbirleriyle çarpışır. Rhea, hareketlerini önemsemesini ister. Ranbir çiftler gibi kalacağımızı söylüyor. Rhea, kalbimde olanı söylediğinizi söylüyor. Ranbir, kalbi anlayabildiğini ama aklını anlayamadığını söylüyor. Nişan yüzüğünün elinde güzel göründüğünü ve parmağına yapıldığını söylüyor. Prachi oradan gider. Ranbir, gideceğimizi düşündüğümü söylüyor. Rhea iyi geceler der ve Abhi’nin odasından çıkar.

  Ranbir evindedir ve aşklarının gerçek olduğunu düşünür, (Pragya) eve girmesine izin verilmedi ve bu yüzden ona bakmak için hizmetçi olarak eve girdi. Prachi için para her şeydir ve annesi için aşk her şeydir diyor. Böyle bir sevgiye sahip olmak istiyor.

  Pragya Tanrı’nın aartisini yapıyor ve kızlarım, kocam ve ailem için dua ettiğimi söylüyor. Kızının hayatında ve kocasının hayatında sorun çıkmasını istemediğini söylüyor. Sorunlarla yüzleşebileceğini ve dikenlere dayanabileceğini, ancak hayatlarının dertli olduğunu görmeye dayanamadığını söylüyor. Tanrı’dan kocasını geri getirmesini ve ailesini tamamlamasını ister. Sarita behen oraya gelir ve Pragya’ya sarılır. Bunun test zamanı olduğunu söylüyor ve endişelenmemesini istiyor.

  Sabah Pragya Mehra Konağı’na geliyor. Abhi’nin odasında duran herkesi görüyor. Dadi, Gayatri’ye ona ne olduğunu sorar. Pragya hiçbir şey söylemiyor, iyi olup olmadığını görmeye geldiğini söylüyor. Her şeyin yolunda olup olmadığını sorar. Tanu, onun karısı olup olmadığını soruyor, yaptığı her şeyden sonra ona ihtiyacımız olduğunu düşünmediğimi söylüyor. Dadi, Abhi’nin sadece onu dinlediğini, ona karşı hiçbir şey söylemediğini söyledi. Doktor oraya gelir. Aaliya, Doktor’un raporları hakkında söylediğini söylüyor. Doktor bir gelişme olduğunu söylüyor, beyin majör refleksleri sinyal veriyor, ona iyi öğretilmiş gibi görünüyor. Mitali denememe devam edeceğimi söylüyor. Dadi, Doktor’un bunu Gayatri için söylediğini ve ona Abhi’nin gelişmesinin Gayatri yüzünden olduğunu söylediğini söylüyor. Doktor iyi iş diyor Gayatri. Hizmetçi oraya gelir ve Tanu için kurye gediğini söyler. Tanu oraya gider. Pragya neden kalkmadığını sorar. Doktor ilaç etkisi olduğunu söylüyor, kalkacak. Tanu boşanma belgelerini alır ve mutlu olur. Sonunda boşandığını söylüyor. Aaliya oraya geliyor. Tanu artık hayata devam edebileceğimi söylüyor. Aaliya sadece bir hareket, Abhi ile evliliğiniz diyor. Tanu iyileştiğinde evleneceğimi söylüyor. Aaliya, Bhai’nin Nikhil ile birlikte Kiara ile yaptıklarınızdan sonra sizi kabul etmediğini söylüyor. İyileşmeden onunla evleneceğini söylüyor. Tanu sorar ama Abhi benimle evlenir mi? Aaliya, Vikram’ın ailesinin de orada olacağını ve evliliğe tanık olacaklarını söylüyor. Tanu, ailesi iyileştiğinde Pragya’yı geri getirdiğinde ne yapacağımı söylüyor. Aaliya, POA (vekaletname) formalitelerini yapacak bir yargıç da olacağını söylüyor. Tanu geleceğimle ilgili herhangi bir gerginliğim olmadığını söylüyor ve ne zaman evleneceğimi soruyor. Aaliya bugün, Gayatri ona baktığı ve o iyileşmeden evlenmen gerektiğini söylediği için Bhai’nin her an iyi olabileceğini söylüyor. Tanu hazır olduğumu, bugün onunla evleneceğimi söylüyor.

  Ranbir, yolda dururken arabasını sürerken Prachi’ye bakıyor. Arabayı geri alır ve Prachi’ye gelir. Arabanın aynı olduğunu söylüyor, o zaman neden endişelisin. Prachi özür dilerim diyor. Ranbir, buraya neden geldiğimi anlamadığını söylüyor. Prachi beni bırakmamı söyledi. Ranbir benimle neden hırsız-Polis oynadığını soruyor. Gitmeye başlar. Ranbir arabasını durdurur ve iner. Size yaklaşırsam bugün bile aynı sevgiye sahip olacağından korktuğunuzu söylüyor. Prachi arabada oturuyor. Ranbir neden bu sefer dışarı çıktığını soruyor ve seni önemsediğimi sanmıyorum diyor ve bunu annen için yaptığımı söylüyor. Bu adamlarla kavga ettiğiniz yerin aynı yer olduğunu söylüyor. SubhanAllah çalıyor… Prachi ona bakıyor. Ranbir arabada oturuyor. Prachi, eğer kalbimde ne olduğunu söylersem, o zaman senin mutlu olacağını ve annemin mutluluğunun mahvolacağını düşünüyor. Uzaklaşıyor.

  Prachi, Abhi için uçak yapmayı öğretir. Abhi şimdi ne oynayacağımı söylüyor. Pragya, kendisi için iki uçak yaptığını söylüyor. Abhi mutlu olur ve onunla oynar. Pragya eve gitmesi gerektiğini söyler ve ondan uçaklarla oynamasını ister. Abhi onunla oynuyor. Pragya gitmek üzere. Abhi sorar benimle evlenir misin? Allah wariyan oynuyor… ..Pragya dönüp ona bakıyor. Abhi, Pandit ji’nin evlendikten sonra yedi doğum boyunca birlikte kalabileceğimizi söylediğini söylüyor. Pragya şimdi evlenemeyeceğimizi ve iyileşince evleneceğimizi söylüyor. Abhi ne zaman soruyor? Pragya, kızmadığınızı ve başkalarını kızdırmadığınızı söylüyor. Abhi, Aaliya’yı kızdırmadığımda, tamam, iyi davranacağımı söylüyor. Pragya yarın geleceğini söylüyor. Abhi tamam diyor. Pragya, bu durumda bile benimle bağlı hissettiğini düşunur.

  LeylaYorum 20:13 Nisan 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  Emine hanım cok tskler bilgi verdiginiz icin her zaman yazın rahatlıyoruz tskler

  YadigarYorum 21:14 Nisan 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  Evet emine hanlm cok desekkurler yazdiklarin cok guzel icim rahat ladi cok sevindim umarim oyle olur o apdal abhi okuz kafasi calisiyormu bunlari yabmaya cungi o kadar apdalki demek arada sirada kafasi calisiyor desekkurler

  EmineYorum 23:00 Nisan 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar…tabiki yazarız…ha birde tanu boşanmış…kocasını iflas etirmis…şimdi kocası abi için beni bıraktın oda serveti diyecek alın size yeni nikil…abi hatalarının düzeltilmesi için artık herşeyi yapacak… Dadı abinin gözü kulağı …palavi tanunun servet avcısı olduğunu hatta tanunun vikrama yanastigini görecek …yani yilanlar dugumlenip birbirlerini sokacaklar ….evde bir yangın var neresi bilmiyorum …parci sanki sebep….arion artık devrede…birde pragyayi tanu öğreniyor…purabi pragya arıyor…rambir ile beraber….

  BehiceYorum 23:52 Nisan 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  Emine hanım ellerine sağlık burayı sensiz bırakma kısada olsa yaz lütfen
  Sayın yöneticim sanada tesekkür ederim

  ANONIMYorum 11:05 Nisan 3rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Palavi sonunda anladini yazmisiniz isala riyayinda kotu biri oldunu anlar zaten belliydi tanının vikrama takaca isalla öylede olur palavinin cezası olur buda oda korurune herkese inanmamış olur arkadaşım dediği mirayi bir kere bile aramadı bu hintlilerde sadece para önemli galiba neyse sadece pragyayin artık mutlu olsun istiyorum herşey ortaya çıksın bu rüyada anlasın annesini nasıl biri oldunu ha bide yılanlar bir biri sokarlar isala

  EmineYorum 13:22 Nisan 3rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar….pragyayi onların tanrisi sitaya benzetip ne kadar imtihanda olsa kocasını esaretten düşmanlardan kurtaran tanrı….onların inancı….saygı duyarım öncelikle….tanri sita kocasını erkek kardeşi ve yandaşı kız kardeşinin onu defalarca öldürmeye çalışmış çok defa yaralamış çocuklarını ve iki kızı oğlunu esir almış ramani zindana atmış ….sita gunlerce aç kalmış ve kocam ölmesin diye yüce tanrıya onu oruçlu bilmesini mükâfatını kocasının uzun yaşaması için …tutmuş….14tillik zindandan kocasını savaşarak kurtarmış…kendiside yaralanmış…tekrar tahta oturup kardeşlerini Rama oldurtmus…ama bir hata yapmis kardeşinin çocuğu ram ve sitayi zehirleyip öldürmüş….bu efsane ve günün yaşantısı özeti oldu dizi…alınacak çok ders var…. Şunu bilin asla kimseyle evlenmiyirlar ….beraber ölünceye kadar

  TülayYorum 00:05 Nisan 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  Digvirajin adamı katil abhi pragya dışarı çıkarlar katil abhi pragya sopayla vuruyor abhi yaralanıyor karakteri siz tanu Alya mitalı pragya yı peceyi acıyor pragya evden kovuyorlar gene tanrım karşı da dua ederken abhi uyanıyor abhi pragya diyor uyanıyor halıda hissediyor abhi pragya dediğinde gülümsüyor pragya sizce abhi pragya yı eve getirecek mi acaba Emine abla bilgi veriseniz mutlu olurum şimdiden teşekkürler

  anonimYorum 00:12 Nisan 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  abi yine o katilden sopa yiyiyor fakat o sopa onun hafizasini yerine getiriyor o yilan pragyayi evden ko uyor yazik yine yerlerde hemde tanu kolunu tutup kovuyor evden utamaz sarhos evlendim saniyor galiba abi pragya diye uyaniyor uykufan hastanede galiba pragyayla ikisi sonata o katile yakalaniyorlar

  AnonimYorum 10:48 Nisan 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  Ciddi ciddi o kadar emek verip diziyi çekip kendileri beğeniyorlarmı acaba.Her bölümde harika üstüler tabiki tersten.Beyinsiz olduklarını bir biz mi söylüyoruz yoksa kendileri biliyor mu.

  anonimYorum 16:35 Nisan 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  abi gercekten hasta fakat önümuzdeki bolunlerde ilesecek herseyi hatirlamaya basladi uyandinda pragya diye uyandi isla o yilan sen tanu ile beraber oldun o simdi hamile demesin cunku o yilandan her sey beklenir bi olemediler pislikler onlari bir ucurumdan atmalilar

  LeylaYorum 00:53 Nisan 5th, 2021 de Yazılmıştır..

  Emine hanım tiyoları yazarsanız cok sevinirim yazdıklarınız hep cıkıyo yazarsanız cok sevinirim cok tskler

  anonimYorum 17:51 Nisan 5th, 2021 de Yazılmıştır..

  simdi aliya abisini iyice avucunun icine aldi sen tanunun kocasisi diyecek sayitler bile var daha sonrada tanu senden hamile diya oyun oynayacaklar emin olun artik pragya o eve adimini bile atamayacak cunku o tanu pragyayi ortaya cikardi ve pragya ordan kovuldu artik istedikleri gibi at kosturacaklar o aptal riyada sadece bakiyor bu kiz gercekten aptal onunde olani anlamiyor salak

Dizi izle / Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.


Gezilecek Yerler