Ah Kalbim 433. Bölüm izle

Ah Kalbim Son Bölüm izle 433. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
  Sadece özetYorum 19:44 Mart 8th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 1
  Kumkum Bhagya 8 Mart 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Prachi’nin Shahana’ya herkesin onun yanıldığını düşündüğünü söylemesi ile başlar. Ranbir hile yaparak benimle evlenmeyi planlamıştı ve sen onu destekledin. Kimsenin benim hakkımda ne istediğimi düşünmediğini söylüyor. Shahana duygularını, sevgisini ve iyiliğini göremediğini söylüyor. Prachi, onunla olmak istemediğini, neden zorlandığını söylüyor. Shahana, kendisinden önceki hislerini öğrenmesi gerektiğini söyler ve Ranbir’in onu sevdiğini, ancak bunu kabul etmek istemediğini söyler. Onu Maasi için aradığınızda, bize koşarak gelip onu kefaletle çıkardığını söylüyor. Prachi ondan aartisini yapmasını ister. Shahana, Ranbir’in seni mutlu edeceğinden emin olduğum için seni tapınağa götürdüğümü söyledi. Prachi benimle hile yaparak evlendiğini söyledi. Shahana, iyi olduğu için son dakikada geri çekildiğini söylüyor. Prachi, Ranbir’in benimle evlenmediği için pişman olduğunu söyler ve onun sevdiğim Ranbir ile aynı olmadığını, değiştiğini söyler. Sarita behen çıkıyor ve nereye gittiklerini soruyor? Bahaneler uydururlar ve evin içine girerler. Sarita behen yalan söylediklerini düşünüyor.

  Aaliya, ona Bay Mehra’nın odasının yanındaki odada kalacağını ve onunla ilgileneceğini, ancak odasında kalamayacağını söyleyen Hemşire ile konuşur. Aaliya anlayabildiğimi söylüyor. Dadi, onu buraya getirmememiz gerektiğini söyledi, Rhea durumunu görünce içmeye başladı ve hemşire ondan korktu. Aaliya, Bhai’nin hastanede olsaydı hisselerinin… ve sonra hisseler ve kâr için endişelendiğini, onun için endişelendiğini söyler. Elimi ona kaldırdığımda sakinleştiğini söylüyor. Dadi senden korktuğunu söylüyor. Aaliya, kendisinden daha iyi bir fikri olup olmadığını söylemesini ve hastanedeki insanların ona bizden daha iyi bakabileceğini düşündüğünü soruyor. Dadi ağlar ve kimsenin ona bakamayacağını söyler, odasının darmadağın olduğunu, kıyafetlerinin yırtıldığını ve kendisinin de yemek yemediğini söyler. Aaliya ondan Abhi’ye biraz zaman vermesini ve Tai ji’den Dadi’yi odasına götürmesini ister. Dadi onu bu durumda göremeyeceğimi söylüyor.

  Aaliya, Pragya’yı değil, herkesi affedebileceğini söylüyor. Tanu gülümsüyor. Rhea eve sarhoş gelir ve düşmek üzeredir. Tanu onu tutuyor. Rhea ondan elini bırakmasını ister. Aaliya, Rhea’dan uyumasını ister. Rhea düşmek üzere. Mitali onu tutar ve Hizmetkar’ın yardımıyla onu odaya götürür. Aaliya, Tanu’dan onunla gelmesini ister. Abhi ve Rhea’nın resmini Tanu’ya gösterir. Harika bir bağları olduğunu söylüyor. Tanu, tavrı ve öfkesi olduğunu söylüyor. Aaliya evet diyor ama o benim tek yeğenim. Tanu senin de bir yeğenin olduğunu söylüyor. Aaliya, Pragya ile ilgili kimseye ihtiyacı olmadığını söyler ve Rhea’nın bir derse değil sevgiye ihtiyacı olduğunu söyler. Bhai’nin Pragya’yı hatırlamadığını ve iyileştiğinde Pragya’nın onu terk ettiğini ve onu desteklediğini ve annesi olarak Rhea ile bağ kurduğunu düşüneceğini söyler. Tanu hangi açıdan anne gibi görünüyorum diye soruyor. Aaliya ondan ne söylemek istediğini anlamasını ister. Tanu da aynısını tekrarlıyor. Aaliya hala aptal olduğunu düşünüyor. Ona Rhea ile nasıl bağ kuracağını anlatacağını söyler ve Rhea’nın Vikram’ın oğlu Ranbir’i sevdiğini söyler. Kendisini onlarla tanıştıracağını söylüyor. Mitali oraya gelir ve gelmediği için işi yapacak olan Gayatri ile ne yapacağını sorar. Aaliya onu arayacağını söylüyor.

  Shahana Prachi’ye gelir ve yalan söylediği için özür diler. Prachi ona sarılıyor. Shahana, Ranbir’e yardım ettiği için özür dileyemeyeceğini düşünüyor. Prachi, ona yardım ettiği için özür dilemesini ister. Shahana da aynı şeyi söylemeyi reddediyor. Prachi, o zaman ilk pişmanlığınızın önemli olmadığını söylüyor. Shahana, Prachi’nin Ranbir yüzünden onu azarladığını düşünüyor. Pragya’nın oraya geldiğini görüyorlar. Shahana ona okulunu sorar. Oradaki yaramaz çocuğu soruyor. Pragya onunla ilgileneceğini söylüyor. Shahana, sonunda çocuğun senin favorin olacağını söylüyor.

  Aaliya, Tanu’ya onu tekrar görmekten mutlu olduğunu söyler. Tanu, bunun çok özlediğim ailem olduğunu söylüyor. Aaliya tek nedenin bu olup olmadığını soruyor? Tanu, ilk aşkımın Abhi olduğunu söyledi, ancak başka biriyle evli olmama rağmen nasıl tepki vereceğini bilmiyordum. Aaliya, onu affetmek istemediğini, ancak başına gelenlerden sonra devam edeceklerini söylüyor. Tanu’dan Abhi ile etkileşime girmesini ister, böylece iyileştiğinde sizi görür. Ona gitmesini ister ve Bhai’nin sizi sevdiği gibi tanımlayacağını söyler. Tanu o zamanlar Pragya ile evlendiğini söylüyor. Aaliya, modellik kontratınız yüzünden onu Pragya ile bir yıllığına evlendirdiğimi söylüyor ama … Tanu bunun olamayacağını söylüyor. Şans dilemesini ve Abhi’nin odasına gitmesini ister. Abhi’yi Abhi olarak çağırır canım… Tam o anda Abhi oraya gelir ve ona saldırmak için süpürgeyi tutar. Tanu oturur ve ona çok korktuğunu söyler ve süpürgeyi aşağıda tutmasını ister. Abhi ona vurmak üzeredir, ancak süpürgeyi fırlatır ve ondan onu yakalamasını ister. Tanu, beni bu deli adamdan kurtarmasını isteyerek dışarı çıkmaya çalışıyor. Abhi kapıda duruyor ve bana deli dediğini söylüyor. Mitali, Abhi’nin odasından gelen Tanu’nun sesini duyduklarını söyler. Abhi, Tanu’dan yarın odasına gelmesini ister ve yarın oynayacaklarını söyler. Tanu reddediyor. Abhi bir şey alır ve Aaliya oraya geldiğinde ona vurmak üzeredir. Abhi onu görmekten korkuyor ve orada saklanmak için tuvalete koşuyor. Aç olduğunu söylüyor ve yemek istiyor. Mitali getireceğini söylüyor. Tanu, Aaliya’ya Abhi’nin tamamen delirdiğini söyler. Aaliya bunu nasıl söyleyebileceğini sorar ve yakında iyileşeceğini söyler. Tanu, doktorun bunu mu söylediğini sorar? Aaliya hayır diyor, bhai’nin asla iyi olmayacağını söyledi, ama onun ailesi olma umudunu nasıl bırakabiliriz. Mitali’den Abhi’ye yemek vermesini ister. Mitali yemeği getirir ve tabağı odasına saklar ve ardından onu yüksek sesle bilgilendirir. Abhi banyodan çıktı ve yemeği yemeye çalıştı ama ağzındaki yemeği alamadı. Mitali yemek yeme mücadelesini görüyor ve başına gelenleri düşünüyor, yemek yiyemiyor ve bu yüzden bütün gün aç kalıyor. Pragya, Doktor oraya geldiğinde dışarıda bekliyor. Pragya, Abhi’nin bakıcısı olduğunu söyler ve ona ne olduğunu sorar. Doktor ona ondan bahsetmeyi reddediyor. Pragya, işimin benim pujam olduğunu ve ona nasıl bakacağımı başka türlü bileceğimi söylüyor. Doktor iyi diyor, vücut hareketi bozulmuş ve beyinle hiçbir bağlantısı yok. Pragya ne demek istediğini soruyor? Yemeği yemeye çalışacağını söylüyor ama yapamıyor. Kurşunun sağ ön lobunu etkilediğini söyler. Pragya aniden sinirlendiğini söyler. Doktor beyinde kan akışının daha az olduğunu ve düzelme olmadığını, canlı bir ceset gibi olduğunu söylüyor. Pragya şok oldu.

  Precap: Tanu herkese Gayatri’yi ev işi ile birlikte Abhi ile ilgileneceğini söyleyerek tanıtır. Tanu, Gayatri’yi ona çağırır. Gayatri, Ranbir’e çarpar ve duvağı uzaklaşır. Kimse onun yüzünü görmeden hemen duvağını yerine koyar.

  Sadece özetYorum 19:56 Mart 8th, 2021 de Yazılmıştır..

  9 mart bölumde olacaklar:
  Daha önce de belirtildiği gibi Pragya, Abhi’nin durumunu Doktor’dan öğrenir. Vikram ve Pallavi, Abhi’nin evinde.Mitali, Gayathri / Pragya’yı görünce şaşırır. Gayathri, işten ayrılmaktan korkmadığını ama beni ısırmasına katlanmayacağını söyledi. Mitali bunun olmayacağını söyledi çünkü sana Abhi’nin odasına kadar eşlik edeceğim. Aliya, Rhea ve Ranbir nişanını planlayalım ve 10 gün sonra onları evlendirebileceğimizi söylüyor. Pragya, Prachi’nin Ranbir’i sevdiğini düşünüyor.
  Tai, Mitali’den Gayathri’yi üst kata çıkarmasını ister. Herkes birbirine tatlı verir.
  Ranbir, Rhea ile nişanlanmayı reddeder ve oradan ayrılır. Vikram ve Pallavi onu takip eder, Pallavi kararını neden değiştirdiğini sorar. Ranbir, sağlık durumunuzu görmeyi kabul ettiğimi ama daha sonra yalan söylediğini anladığım için Rhea ile evlenmeyeceğimi söylüyor. Ranbir, Prachi’yi arar ve ona ailesinin Rhea ile evliliğini nasıl ayarladığını ve Prachi’den her şeyi ayarlamak için onunla evlenmesini istediğini söyler. Prachi ona cevap vermeden ağlıyor.

  Önümüzdeki bölümde izleyiciler, Ranbir’in Prachi’den ona cevap vermesini istediğine şahit olacaklar, ardından o gün tapınakta evlenmelerini dilediğini, bu yüzden bu sorunun ortaya çıkmayabileceğini söyledi. Rhea onun sözlerini duyunca şoke olur. Kapının diğer tarafındaki Pragya büyüdüğünü söylüyor, bu yüzden biri seni yenerse kendini iyi hissedecek misin? Doğru değil. Abhi, lütfen beni dövmeyin, çünkü bu beni çok üzüyor. Pragya, sefaletini duyarak ağlar
  Ve birde ne kadar doğru bilmem Tanu katilin karısı diye paylaşımlar var !!!

  ZehraYorum 22:01 Mart 8th, 2021 de Yazılmıştır..

  2.part nezamn gelir

  TülayYorum 00:04 Mart 9th, 2021 de Yazılmıştır..

  Tanı evli olduğu halde bide abhi ile pragya evden kovduğu halde yüzyüz o eve nasıl giriyor nasılsa pragya yok diye bide abhi hasta olduğu için bilmiyor ki pragyam evden kapı dışarı attacak bide bence tanı nikille evlendi bence

  EmineYorum 06:49 Mart 9th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar…pragya abiye yemek yediriyor.temizliyor…yaralanini kremle iyiolmasi için sürüyor..ve abi yüzünü görünce ..hemen ona saklanalim diyor…pragya doktor sevilip mutlu edilirse iyileşir dediya birde sok olmayacak hep mutlu yemek yer egzesiz yapar ilgi gösterilirse iyileşir dedi ya pragya yine tek o iyilesin başka birşey istemem diyecek …riyayi tanudan uzak tutmaya çalışacak …yani yine pragya cefa çekip ..düzlüğe çıkarmaya çalışacak…..tanu ilk aşkım dedi ya hayır zenginlik gördüm malına aşık olduğum rahatlığı anlatıyor…..ne aşkı ….kiminle evli olduğunu bilmiyoruz ama abi gibi zengin degilki koşarak gelmiş..

  Sadece özetYorum 16:51 Mart 9th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 2
  Kumkum Bhagya 9 Mart 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Doktor’un Abhi’nin canlı bir ceset gibi olduğunu söylemesi ile başlar ve bir gün hayatının bitebileceğini kendine zarar verebileceğini söyler. Pragya iyi olup olmayacağını sorar ve Doktor’un köylerinde Tanrı olduğunu söyler ve ondan kendisi için tedaviyi bulmasını ister. Doktor, düşüncenizin olumlu olduğunu söylüyor ve ondan onu önemsemesini istiyor. Senin bakımınla iyileşiyor olabilir diyor. Beyni hazır olmadığı için onu ani mutluluk veya şoktan uzak tutmasını ister. Herhangi bir şey yapmadan önce onu güven içinde almasını ister. Tanu, Rhea’ya istediğini yaptığını söyler. Rhea ona sarılıyor. Tanu, Aaliya’nın doğru söylediğini düşünür ve zor zamanlarda aşka ihtiyaç olduğunu söyler. Rhea değişmeye gider. Aaliya, Rhea’nın onu seveceğini söyler. Vikram ve Pallavi oraya gelir. Raj, onları bir şeyi düzeltmek için aradıklarını söyler. Aaliya, Pallavi’ye ona söylemediyse sorar. Pallavi ona söylemediğini söyledi. Pragya içeri girer. Mitali, cesaretini gösterdiği ve oraya tekrar geldiği için onu takdir ediyor. Pragya gelmek istemediğini söylese de onu annesi gönderdi. Onu tekrar ısırırsa Mitali’nin kayınbiraderini bırakmayacağını söyler. Ranbir oraya gelir ve Pragya ile çarpışır. CD’leri düşüyor. Pragya onu almasına yardım eder. Ranbir ona teşekkür eder ve CDS’yi Aryan’a verir. Rhea alt kata geliyor.

  Pragya onu görünce duygusallaşıyor. Aaliya, Tanu’yu en iyi arkadaşı olarak tanıtır. Tanu, Abhi’nin kendisini mutlu görmenin düzeleceğini düşünerek Aaliya’ya güzel bir teklif verdiğini söyler. Vikram ne soruyor? Aaliya, Rhea ve Ranbir’i şimdi nişanlamaya ve 10 gün sonra evlendirmeye karar verdiğimi söylüyor. Ranbir şok oldu. Rhea gülümsüyor. Aaliya, Bhai’nin de bunu yapmak istediğini ancak bu evliliğin durumu nedeniyle ertelendiğini söylüyor. Görevini yapacaklarını söylüyor. Tai, Mitali’den Gayatri’yi Abhi’ye göndermesini ister. Tatlıları var. Pallavi, kundalis maçını alacağımızı söylüyor ve Pandit ji, nişanlarının 3 gün içinde olacağını söyledi. Ranbir hayır diyor ve ona hayatının kendisine ait olduğunu ve tüm yaşam kararlarını kendisi alacağını söylüyor. Evliliğin çok uzakta olduğunu söylüyor, bu nişanı yapmak istemiyorum. Ardından Pallavi ve Vikram’dan ayrılır. Aaliya, Rhea’ya Vikram ve Pallavi’nin onunla konuşacağını söyler. Rhea ona bağırır ve sorununun ne olduğunu sorar, benimle evlenmemi isteyen Pallavi’ydi. Gider. Pragya, Abhi’nin odasının dışına çıkar ve onu yerde uyurken bulur. Rhea ve Ranbir’in evliliği hakkında nasıl düşüneceğini düşünüyor. Her ikisinin de kızı olduğunu düşünüyor. Mitali oraya gelir ve neye baktığını sorar. Pragya uyuyor mu uyuyor mu diye baktığımı söylüyor. Mitali ondan ilacı vermesini ister. Pragya, önce yarasını kontrol edeceğimi ve ona lep uygulayacağımı söylüyor.

  Pallavi, Ranbir’den onu dinlemesini ister. Ranbir, onu dinlemek istemediğini söyler ve o zamanlar gerçeği bilmediği için hemfikir olduğunu söyler. Pallavi bununla ne demek istediğini sorar. Ranbir, ona sormasını ister. Durumu zayıf olduğu için hemfikir olduğunu söyler, ancak daha sonra Doktor’un ona tamamen iyi olduğunu ve kalp problemi olmadığını söylediğini duydu. Şimdi Rhea ile evlenmek için çaresiz olmadığını söylüyor. Ona ilk kez yalan söylediğini söylüyor. Pallavi üzgün Vikram, sadece evlenmelerini istedim diyor. Vikram büyük bir yalan mı söylüyor? Pallavi, arkadaşın Abhi’nin bile evlenmelerini istediği için beni desteklemeni istediğimi söylüyor. Aryan oraya geliyor. Pallavi, Ranbir’e annesi olduğu için onunla böyle konuşmamasını söylemesini ister.

  Hizmetkar, Pragya’yı Abhi’ye karşı uyarmaya çalışır ve Mitali’nin adamın bir hayvan olduğunu söylediğini söyler. Pragya sinirlenir ve ondan bunu söylememesini ister. Mitali oraya geliyor. Pragya onu azarlar ve ondan kayınbiraderine saygı duymasını ister. Gittiğini söylüyor ama annesi onu geri gönderdi. Koşullarla savaşacağını söylüyor. Ranbir, Aryan ile olan çaresizliğini anlatır ve Prachi’yi arar. Prachi aramayı seçer ve beni neden aradığını düşünür. Ranbir, onu takip ettiğim için özür diler ve bana kızmadığını düşündüğünü söyler, ailesinin Rhea ile nişanlanmasını istediğini söyler. Bugün çok kızdığını ve o gün onunla tapınakta evleneceğini düşündüğünü söylüyor. Rhea oraya gelir ve Ranbir’in nerede olduğunu sorar? Vikram odasında olduğunu söylüyor. Ranbir, Prachi’ye birbirimizi sevdiğimizi söyler ve ondan onunla evlenmesini ister. Yemek yemeyeceğini söylüyor. Rhea neden evlenmek istemediğini düşünür. Ranbir, Prachi’den en azından bir şey söylemesini istedi ve o gün tapınakta seninle evlenmem gerektiğini söyledi, aksi takdirde bu şey bugün olmazdı. Rhea onu duyar ve şok olur.

  Precap: Pragya, Abhi’ye biri onu dövdüğünde sevip sevmediğini sorar. Abhi beni dövme diyor, acı çekiyorum. Pragya ağlıyor

  Sadece özetYorum 17:03 Mart 9th, 2021 de Yazılmıştır..

  Yarın 10 mart bölumde olaçaklar :
  Daha önce bildirildiği gibi Rhea, Ranbir’in sözlerini duyunca şok olur ve Prachi ile yüzleşmeye gider. Aliya, Gayathri’den Abhi odasına gittiğinde ona sadık kalmasını ister. Aliya, Tanu’dan Abhi yanına gitmesini ister ve ondan arkadaşı olmasını ister. Rhea, Prachi’yi odasından çıkması için bağırır. Prachi neden bağırdığını sorar. Rhea senden nefret ettiğimi söylüyor ve Ranbir’in seninle tapınakta evlenmeyi planladığı o gün doğru biliyor musun? Bana verdiğin sözü hatırlamadın mı? Prachi bana güven, planını bilmediğimi söyledi. Rhea masum gibi davranma diyor, seni kesinlikle inciteceğim ve bundan sonra annenle konuşacağım sen değil, onu ara. Prachi, Pragya’nın Abhi’nin evinde hizmetçi olarak çalıştığını kimseye açıklamamasını istediğini hatırlıyor. Prachi, Rhea’ya annelerinin evde olmadığını söyler. Rhea, Pragya’yı arar.
  Önümüzdeki bölümde izleyiciler Pragya’nın Abhi odasına girdiğine şahit olacaklar. Abhi onu sopayla görünce saklanıyor ve onu ısırdığı için onu dövmemesi için yalvarıyor. Pragya, buraya korkunuzu gidermek için geldiğimi söylüyor, kimseyi görmekten korkmayın, Kimse sizi bu sopayı gösterip korkutamaz, eğer biri onlardan bu sopayı kapmaktan başka bir şey yaparsa, büyümüşsünüz, bu yüzden birinin vurmasını sevmeyeceksiniz haklısın. Abhi beni dövmeyin diyor, çok acı veriyor. Pragya, ona inanmasını istediğinden ağlar ve sopayı düşürür. Abhi, onu dövmeyecene söz vermesini ister. Pragya ona söz verir. Pragya ondan sopa almasını ister. Abhi sopa alıyor.

  TülayYorum 00:13 Mart 10th, 2021 de Yazılmıştır..

  Alya Allah bildiği gibi yapsın inşallah alya abhisine deli al götür diyor pragya ya o deli değil diyor abhi kendi ne geldiğinde bu Alya nın yaptıklar hatırlayacak mı abhim misliyle ötetir Alya ya yaptıklarına bide Alya raj mitali tanu taiji vikram pallavi abhi evde kovar inşallah abhi yapmasa pragyam kovar abhiyi yedikleri yeter artık evinde oturuyorlar bide güzel alttan abhiyi vuruyorlar ne güzel dünya be

  ilksahYorum 13:50 Mart 10th, 2021 de Yazılmıştır..

  YÖNETİCİ BEY EVLADIM

  Bak ben 1.inci partı izledim fakat 2.nci part açılmıyor bi zahmet düzelti ver evladım. Sana zahmet olacak ama

  anonimYorum 17:55 Mart 10th, 2021 de Yazılmıştır..

  abinin hafizasi yerine gelecek isalla pragya onu duzeltir fakat simdi bir deli kiz daha cikti ortaya kizin derdi koca babasinin durumundan hic etkilenmiyor gidip ac mi susizmu diye sormuyor bile aliya vururken oylesine bakiyor ne bicim bir kiz praci olsa hemen mùdale eder zavali pragyacik hemende ùstune nasilda siper oldu bu purap nerde kaldi hic anlamadim

  Sadece özetYorum 01:15 Mart 11th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 3
  Kumkum Bhagya 10 Mart 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Ranbir’in Prachi’den bir şey söylemesini istemesiyle başlar ve ailesinin onu Rhea ile evlendireceğini söyler. O gün seninle evlenmiş olsaydım, o zaman benim karım olurdun diyor. Bir şey söylemezsen diyor. Prachi, onu bir daha aramamasını ister. Aryan ne dediğini soruyor? Rhea onları duyar. Ranbir sessiz olduğunu ve hiçbir şey söylemediğini söylüyor. Onunla evlenmediği için pişman. Rhea onu duyar ve şok olur. Ranbir, bu sefer her koşulda Prachi ile evleneceğimi söylüyor. Prachi ağlıyor. Rabba Khair Kare oynuyor… ..Tanu, Aaliya’ya adamın iyi olduğunu, evliliği olay olarak yapacağını söyler ve meşgul olacağı için ondan randevu almasını ister. Aaliya ondan heyecanlanmasını ama görevini unutmamasını ister. Pragya onları duyar. Mitali onları duyup duymadığını soruyor? Pragya, onun bir Haryanvi kızı olduğunu ve bir şeyler çalmadığını söylüyor. Abhi’ye saygı duymadığı ve ona hayvan dediği için Pragya onu azarlıyor. Daha sonra Abhi’nin zihinsel sağlığından bahsetmekle tehdit ediyor. Aaliya, Mitali’den onunla güzelce konuşmasını ve Pragya’dan Abhi’nin odasına gitmesini ve sopayı da almasını ister. Pragya buna gerek olmadığını, bana saldırmayacağını söylüyor. Tanu, güvenlik amacıyla saklamasını söylüyor. Aaliya, Tanu’dan Gayatri ile gitmesini ister. Rhea arabayı kullanır ve Prachi’nin evine gelir. Pragya hızla Abhi’nin odasına gelir. Mitali neden hızlı geldiğini sorar. Pragya, bağırdığını duyduğunu söylüyor. Mitali ne zaman bağırdığımı söyleyeceğini söylüyor? Pragya bana göz kulak olup olmadığını düşünüyor. bana saldırmayacak.

  Rhea evin içine girer ve Prachi’den dışarı çıkmasını ister. Eşyaları fırlatıyor, arkadan bıçaklayanları arıyor vb. Ve dışarı çıkmasını söyleyerek bağırıyor. Prachi çıkıyor ve neden bağırdığını soruyor? Rhea ne yapıyorsun, bunu nasıl yaparsın diyor. Prachi ne yaptım diye soruyor? Rhea, kendisine güvendiği için kendisine kızdığını ve şükürler olsun, çocukluğumun mahvolacağını söyler. Kendini kız kardeşim olarak adlandırdığını söylüyor, ama… Prachi ondan açıkça anlatmasını istiyor. Rhea her şeyi bildiğini ve ölmemi ve bağırmamı istediğini söylüyor. Prachi gideceğimi söylüyor. Rhea onu durdurur ve o gün Ranbir ile evlenmeyi planladığınızı söyler. Prachi ondan onu tamamen dinlemesini ister. Rhea onu dinlemeyi reddediyor. Anlaşmayı hatırlatıyor ve neden sözlerini düşünmediğini soruyor. İkimizin de birbirimize söz verdiğimizi söylüyor. Meera, Aaliya ve diğerleriyle annemi ve babamı birleştirmek için savaştığımı söylüyor. Buji’nin beni odaya kilitlediğini ve evliliği durdurmak için çok zorlandığını söyledi. Annemle babamı evlendirmeye çalışırken, tapınakta Ranbir’le evlenmeyi planladığını söylüyor. Prachi ondan dinlemesini ister. Rhea, evlilik görüşmeleri başladığında planlarını öğrendiğini söyler. Ranbir ile kaderimin eşleşeceğini düşündüğümü söyledi, ama kaderini onunla eşleştirdiğini bilmiyordum. Prachi, annesine hiçbir şey bilmediğine yemin ediyor. Rhea, Ranbir’in kalbinde ne olduğunu nasıl bilmediğini sorar. Prachi gerçekten bilmediğini söylüyor. Rhea beni çok incittiğini söylüyor ve ne konuşmam gerekiyorsa, annenle konuşacağım. Prachi hatırlıyor ve bir fb gösteriliyor, Prachi, Pragya’ya nereye gittiğini sorar? Pragya, okulda süslü bir kıyafet yarışması olduğunu söylüyor. Prachi, bunun Hizmetkar’ın kıyafetleri olduğunu söylüyor. Pragya, Baban için Hizmetkar’ın işini yaptığımı söylüyor. Aaliya Bua’nızı iyi tanıdığınızı söylüyor ve yanıma yaklaşmayacağını söylüyor. Prachi ne olduğunu sorar. Pragya ona her şeyi daha sonra anlatacağını söylüyor. Ağlıyor ve ona çok ihtiyacım olduğunu söylüyor. Ondan kimseye söylememesini ister ve yalnızca Sarita behen’in bildiğini söyler, Shahana ve Ranbir’e söylemeyin. Fb biter.

  Rhea, Pragya’yı Bayan Pragya Mehra olarak çağırır ve ondan dışarı çıkmasını ister. Onu sorgulayacağımı, neden babamı ölmek üzere hastanede yalnız bıraktığını söylüyor. Prachi, Maa için öfkesini kontrol etmesi gerektiğini düşünüyor. Pragya, Abhi’nin odasına gelir. Abhi tuvalete koşar ve ondan gitmesini ister. Banyo kapısının yanına gelir. Abhi, beni yenmeyeceğini bildiğimi söylüyor, sen Aaliya değilsin. Pragya, ona yüzünü gösteremeyeceğini düşünüyor. Bu sopadan korkup korkmadığını sorar. Abhi evet diyor ve daha çok korkuyor. Pragya, korkunuzdan kurtulmanızı istediğimi ve onu sevmeyen insanlardan korkmamasını istediğini söylüyor. Aaliya’nın seni sevgiyle anlamasını sağlaması gerektiğini söylüyor, ama o… Onu döven birinden sopayı kapmasını istiyor. Abhi lütfen beni dövmeyin diyor.

  Precap: Abhi Pragya’dan onu dövmemesi ister. Pragya evet diyor. Abhi serçe sözünü söylüyor. Pragya evet diyor ve sopayı almasını istiyor. Abhi sopayı eline alıyor.

  TülayYorum 17:57 Mart 11th, 2021 de Yazılmıştır..

  Dünkü bugün kü özetini verimisiniz lütfen diziizlep

  TülayYorum 17:58 Mart 11th, 2021 de Yazılmıştır..

  4 5 bölüm özeti rıca ediyorum lütfen özeti

  Sadece özetYorum 00:45 Mart 12th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 4
  Kumkum Bhagya 11 Mart 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Rhea’nın Prachi’ye Pragya’nın nerede olduğunu sormasıyla başlar. Prachi evde olmadığını söylüyor. Rhea senin için iyi diyor ve onu Ranbir’den uzak durması konusunda uyarıyor, yoksa ne yapabileceğini bilmiyor. Shahana oraya gelir ve Rhea’dan Ranbir’den Prachi’den uzak durmasını istemesini ister. Rhea, meselenin iki kız kardeş arasında olduğunu söylüyor ve neden karışıyorsun diye soruyor. Shahana kardeş diyor ve ezbere kardeş olduğumuzu söylüyor ama kalpsiz olmayı anlamayacaksınız. Rhea ondan bunu Prachi için söylemesini ister ve sözünü tutmadı. Shahana tartışıyor. Prachi onlardan sessiz olmalarını ister ve Rhea’dan özür diler. Ranbir’in kendisiyle evlenmek istediğinden haberi olmadığını, ancak evlilik gerçekleşmediğini söyler. Rhea o zaman olsaydı mı diyor? Shahana, Prachi’nin Ranbir’in planından haberi olmadığını söyler. Prachi isterse ona koşarak geleceğini söylüyor. Rhea bunu yapmayı denemesi ve sonra ne yapacağını görmesi için onu uyarır.

  Sarita behen, Abhi ve Pragya hakkında Tanrı’ya dua eder. Mitali, Aaliya’ya gelir ve Gayatri’nin Abhi’nin odasına sopayla gittiğini söyler, ama şimdi çok zamanı. Tanu, oraya gittiğini söyler, ancak Abhi onu görünce şiddetlendi. Artık aynı kişi olmadığını söylüyor. Onu yenerken senden korktuğunu söylüyor. Aaliya, Mitali’den Gayatri’ye gitmesini ve kontrol etmesini ister. Dadi, Aaliya’ya onu neden dövdüğünü sorar? Aaliya beni hatırlamadığını, sadece adımı bildiğini söylüyor. Herhangi bir ilişki bilmiyor. Dadi, Aaliya’yı, onu dövmeye devam ederse Abhi’yi yanına alacağı konusunda tehdit eder. Tanu, Dadi’nin onu buradan alacağını söylüyor. Aaliya bunun olmayacağını söylüyor ve Bhai’nin artık aynı kişi olmadığını söylüyor.

  Abhi korkuyor ve Pragya’ya onu yenip yenemeyeceğini soruyor. Pragya ona söz veriyor. Pinky’ye söz sorar. Gelecek vaat eden Kiara’yı hatırlıyor ve Abhi’ye onların anlarını hatırlayacağına söz veriyor. Abhi banyodan çıkar. Pragya ondan sopayı almasını ister. Abhi onu alır ve korkup korkmadığını sorar. Pragya hayır diyor ve artık arkadaşı olduğu için ondan korkmamasını istiyor. Abhi sopayla oynuyor. Pragya yarasını sorar. Abhi, eşyaları fırlattığını ve oynarken sakatlandığını söylüyor. Eşyaları fırlatır ve ona gösterir. Sonra gitarın ayağıma düştüğünü ama Aaliya’nın beni doktora götürmediğini ve Mitali’nin bana yemek vermediğini söyledi. Bana yemek vermediğini ve bazen bana çok geç yemek verdiğini söylüyor. Pragya, şimdi aç olmana gerek olmadığını söylüyor, buraya geldim, sana yemek vereceğim. Abhi, Pallu’su ile başını örter. Pragya, yaranıza haldi uygulayacağımı söylüyor ve acıyı hissetmeyeceğine söz veriyor. Pragya ayağına haldi uygular. Elini acı içinde ısırır. Pragya ağlar ve lep’i yaralı ayağına uygular. Abhi seni dövmediğimi söylüyor, o zaman neden ağlıyorsun? Aaliya’ya söylememesini istiyor ve onu çok yeneceğini söylüyor. Kendimi dolaba kilitleyeceğimi söylüyor. Dolaba koşuyor. Pragya çıkar ve ağlar.

  Mitali oraya gelir ve içeride ne olduğunu anlatmasını ister? Pragya, çocuklar gibi inatçı olduğunu söylüyor, ancak ona bakmayı bırakmayacak ve evden ayrılmayacak. Ona güzel kıyafetler giydirmeyi ve onu dışarı çıkarmayı düşündüğünü söylüyor. Mitali o zaman bizimle oturup yemek masasında yemek yiyebileceğini, ancak her an şiddet uygulayabileceğini söylüyor. Pragya güzel kıyafetler giydiğinde kendini iyi hissedeceğini söylüyor. Mitali, ona ne zaman güzel kıyafetler giydirirsek onu yırttığını söylüyor. Mitali, onu oraya getirmeme tavsiyesi için ona teşekkür etmesini ister. Biraz işi olduğunu hatırlıyor ve oradan gidiyor. Pragya tekrar içeri girer. Abhi sopayı alır ve onu görünce sakinleşir. Pragya yastığın arkasında ne sakladığınızı sorar. Abhi gülümsüyor. Pragya, resim yaptın mı diye sorar ve ondan göstermesini ister. Abhi tabloyu gösterir ve Sun der .. İyi olup olmadığını sorar. Pragya çok güzel diyor. Abhi bu güneşi sevdiğimi ve ona pencereden baktığını söylüyor. Güneşin altında oturmak istediğini söylüyor ama dışarı çıkmaya çalıştığımda beni dövüyorlar. Pragya seni dışarı çıkarayım diye soruyor. Abhi hayır diyor, beni yeneceksin. Pragya seni yenmeyeceğimi söylüyor. Abhi ondan onu almasını ister. Pragya ondan dışarı çıkmak için güzel kıyafetler giymesini ister. Abhi reddediyor. Pragya ondan denemesini ister ve bu giysilerin içindeki sopayla vurulup vurulmayacağını söyler. Pragya tamam diyor. Mitali pencerenin içine bakmaya çalışıyor. Abhi, Pragya’ya yüzünü görmek istediğini söyler.

  Precap: Abhi yüzü göreceğini söyler ve Gayatri’nin örtüsünü kaldırır. Pragya yüzünü gizler. Elini oynatır ve ona bakar.

  FatoşYorum 09:49 Mart 12th, 2021 de Yazılmıştır..

  Çeviri için çok teşekkür ederiz sayenizde anlayabiliyoruz

  Sadece özetYorum 16:32 Mart 12th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 5
  Kumkum Bhagya 12 Mart 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Abhi’nin Pragya’dan yüzünü göstermesini istemesiyle başlar. Pragya, Doktor’un ani mutluluk ya da şok yaşamayacağını söylediğini düşünüyor. Yüzünü göstermesini ister ve Pinky sözu verir. Mitali, Gayatri’nin yüzünü ilk gören kişinin kendisi olacağını düşünüyor. Pragya yüzünü göstermeyi ve sonra tekrar örtmeyi düşünüyor. Pallu’nu tutuyor ve senin yüzünü göreceğimi söylüyor. Mitali, Abhi’nin tekrar delirdiğini düşünür ve Aaliya’yı bilgilendirmek için koşar. Abhi dupattasını çıkarır ve yüzüne bakar. Pragya ağlıyor. Tere Naam .. O benimsin diyor… fuggi bebeği getiriyor ve onun gibi olduğunu söylüyor. Pragya, bebeğimi güvenle kalbinde tuttuğunu düşünüyor. Pragya bebeği öper ve sözlerini hatırlar. Bebeği geri alıyor. Pragya yüzümü gösterdiğimi söylüyor, şimdi güzel kıyafetler giymelisin. Mitali, Aaliya’ya Abhi’nin tekrar delirdiğini ve Gayatri’nin yüzünü görmek için ısrar ettiğini söyler. Aaliya onu azarlıyor ve video görüşmesi yaptığını ve buraya küçük bir sorunla geldiğinizi söylüyor. Mitali, insanların çağrı üzerine duyacağını söyler. Aaliya aramanın sessiz olduğunu söylüyor. Mitali dışarı çıkar ve Tanu’yu görür. Abhi’nin Gayatri’nin yüzünü görmek için ısrar ettiğini söyler. Tanu bunun bir sorun olduğunu söylüyor. Mitali, Gayatri giderse işi kim yapacak diye düşünüyor. Tanu kocamı bırakıp Abhi için geldiğimi hata yaptığını düşünüyor. Mitali, Aaliya’ya söylememesini ister. Tanu, Abhi’nin iyileşmezse eski kocasının bir kazayla karşılaştığını ve ona ihtiyacı olduğunu söyleyeceğini düşünüyor. Aaliya gelir ve ondan aşağı inmesini ister.

  Prachi, Rheaya verdiği sözü düşünür ve söyledikleri düşünür. Shahana, Rhea’dan intikam almak için Ranbir ile evlenmesini ister. Prachi gider ve Maa için her şeyi yapabileceğini düşünür.

  Dadi gelir ve Aaliya’ya onu arayıp aramadığını sorar. Aaliya evet diyor. Tanu, tapınağa gittiğinizi ve Rhea ve Ranbir’in nişanının 3 gün sonra olduğunu bilmediğini söyler. Dadi ne olduğunu sorar, Abhi’nin durumu kötü ve sen bunu planlıyorsun. Aaliya ne yapacağımızı sorar, bhai gibi kendimizi odaya kilitlemeli miyiz? Bhai’nin iyileşip iyileşmeyeceğinden emin olmadığını söylüyor ve Tai ji’nin Dadi’yi daha iyi anlamasını sağlamadığını söylüyor. Tanu, Dadi’nin Tai ji’nin onu anlamasını sağladığını anladığını söylüyor. Aaliya Raj’a ne yaptığını sorar? Raj, House’u halletmen gerektiğini söylüyor. Aaliya, evde her iki işi de hallettiğim için kızacağımı söylüyor. Pallavi ve Vikram oraya gelir. Vikram arkadaşım nerede diye soruyor? Aaliya, durumunu iyi bildiğinizi söylüyor. Vikram gider. Pallavi, Aaliya’dan Rhea’yı aramasını ister. Aaliya, Basanti’den Rhea’yı odasından aramasını ister.

  Abhi kağıt deliğinden Pragya’ya bakıyor. Bunu giyip giymeyeceğini soruyor? Abhi seni korkutmak istediğimi ve arkasına gelmemesini istediğini söylüyor. Pragya korkmak için hareket eder ve bunu giyip giymeyeceğini sorar. Bu resmi çizmeyi bilip bilmediğini soruyor. Pragya bildiğimi ama senin gibi çizemeyeceğini söylüyor. Abhi, bebeğim gibi olmadığını söylüyor, ancak bebeğim gibi olmak istiyorsun, eğer … çift pil, teknik özelliklerle ilgili işaretler varsa. Pragya ona bakıyor. Çift batarya hakkında bir fikriniz var mı diye soruyor. Pragya teknik özellikleri söylüyor. Abhi benim gibi çizmeyi bilmediğini, hiçbir şey bilmediğini söylüyor. Pragya şimdi bile böyle konuştuğunu düşünüyor.

  Pallavi, Tanu ve Aaliya’ya ne hakkında konuştuklarını sorar. Tanu, Aaliya’dan Ranbir’in tepkisi hakkında sizinle konuşmasını istediğimi söyledi. İlk başta neden aynı fikirde olduğunu soruyor ve şimdi reddediyor. Bu ilişki Abhi’nin arzusuydu. Dadi, Tanu’dan karışmamasını ister. Tanu, Pallavi’den cevap vermesini ister. Pallavi, önce kalp krizi geçirdiğini düşünür, bu yüzden kabul etmiş ve sonra gerçeği öğrenince bunu reddetmiştir. Aaliya, Pallavi’nin suçlu olduğunu ve Ranbir’i ikna edeceğini düşünüyor. Rhea oraya gelir ve kimseyle konuşmadan içeri girer. Aaliya, dışarıda bekçiyle tartırmış olması gerektiğini söylüyor ve arkasından gidiyor.

  Pragya onun için kıyafetleri getiriyor. Biri onu dövdüğünde acı çekip hissetmeyeceğini sorar. Pragya evet diyor. Giysilerini değiştirmek üzere. Pragya ondan burada değişmemesini ister. Benden hoşlanmadığını soruyor. Pragya senden hoşlandığımı söylüyor ama büyük çocuklar tuvalette kıyafet giyiyor. Abhi kabul eder ve her gün kıyafetlerini seçmesini ister. Değişmeye gidiyor. Mitali oraya gelir ve Pragya’dan abhi için yemeği almasını ve aile öğle yemeğini halletmesi gerektiği için onunla ilgilenmesini ister. Gider.

  Precap: Ranbir ve Pragya mutfakta. Ondan doğruyu söylemesini ister, yoksa gidip herkese söyler. Abhi, Raj’ın yakasını tutar. Herkes paniğe kapılır. Gayatri olarak Pragya, herkesten bir aile gibi davranmasını ister. Aaliya Gayatri diye bağırıyor.

  AnonimYorum 16:46 Mart 12th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar biz nezaman göreceğiz alyanın mitalinin tonunun evden atıldığı günü abinin evinde oturup abinin parasıyla geçinen bu asalaklar nezaman atıldığı günü abiye yapmadıkları kalmadı hep pragya abiyle ilgilenip iyileştirir düzeltiyor sonra gene suçlu pragya gösteriliyor bu kızın mutlu olmaya hakkı yokmu lütfen biz onları mutlu görmek istiyoruz pragyanın abiyle ilgilenmesini o bölümleri daha çok görmek istiyoruz işe yaramayanlari dehil

  anonimYorum 17:34 Mart 12th, 2021 de Yazılmıştır..

  bu gunku bolumde bir seyler anladim abi hasta deyil sanki bazi davranislari cok beli eskisi gibi bazen pragyayi nasil davrandini hatirlayin bakin galiba sadece rol yapiyor isalla òyledir

  LeylaYorum 22:02 Mart 12th, 2021 de Yazılmıştır..

  Abhi ne zaman eski haline dönücek bilen varsa yasan tskler

  AnonimYorum 19:07 Mart 13th, 2021 de Yazılmıştır..

  Emine hanım merhaba arkadaşlar gibi neden yorum yapmıyorsunuz sizin yorum yaptıdığınızda güzel yorum lar izliyoruz lütfen abhi pragya yorumunu yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  TülayYorum 19:15 Mart 13th, 2021 de Yazılmıştır..

  Alya abhiyi vurduğun da bir Allah kullu yardım etmiyor riya oradanalyayı izliyor yeni bölüm de inşallah hala sına laf eder baba nasıl vuruyorsun demesini isterdim gene pragyam yardım ediyor kocasına kalkan olluyor kocasına helal olsun fuggi

  ANONIMYorum 11:58 Mart 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  Riya gibi bir kız düşman başına insan gidipte sen ne yapıyorsun hala o benim babam diye gidip sopayı elinden almazmi ne olmuş o kumar bazın yakasına fufusmus keşke oldurseydi bir kötüden kurtulurdu abi nerede kaldı bu purap ya pragyayin o evde hizmetçi gibi olmasına dayanamıyorum yine o pisliklere hizmet etmek zorunda

  EmineYorum 16:30 Mart 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar…ranbir dadı ve haftaya purapta katılıyor ..pragyaya destek…durun tanunun kocasida geliyor….tanu diyorki onun serveti için buradayım bu ev ve servet…kocası abiye dusmanmis önceden … holi var …evde Nisan var riya ranbir nişanı…size demiştim vikram abinin servetinin peşinde….purap yeniden ablasının yanında….bu arada Alya tanunun kocasını tanıyor…

  EmineYorum 16:35 Mart 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar..tanu Alya mitali raj evden kovulma değil …hapise girmeleri lazım ama yok daha hiç bir şey ortaya çıkmadı… Nasıl olacak birbirlerini bitirecekker bunlar…riya zaten kötü kalacak..takı kiara gelene kadar

  AnonimYorum 18:04 Mart 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  Emine hanım sizce tanun kocası kim benim tahminim nikil her gelen abhiye düşman Alya tanu nikil mitali raj hem evin de oturuyorlar parasını yiyorlar bide abhi düsman

  TülayYorum 18:38 Mart 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  Abi purab dışar arıyorlar düşmanlar abhinin evinde asıl evdikleri kapı dışarı atmaları lazım bide beni çıldırtıyor abhi malları benim diyor ya evin içine gömmek istiyorum kimler tanu Alya raj vikram abhiye düşman onları o eve gömmek istiyorum abhi artık açsın gözünü onun tek purab bide pragya dostu

  MadubalaYorum 21:03 Mart 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  Iýi akşamlar arkadaşlar ben bu diziyi şimdi izlemeye başladım hoşuma gitti bu bölümler her ne kadar kara oğlana kiyamasamda emine ablamın gonca ablamın içinin yağları eriyorya abi dayak yedikçe bende onların abiye olan öfkesi geçsin diye mutlu oluyorum yanlız son senaryoyu sanki dizep gurubu yazmış burda abiye kıyamayan çok az insan var başta pragya1 ve ben hoşçakalın dostlar yazmasamda sizi okuyan ve takip eden bir madubalaniz hep var

  MelekYorum 23:30 Mart 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  Evet arkadaşlar biz bir an önce her şeyin biraz biraz ortaya çıkmasını çok istiyoruz suçlular bir an önce suçlarının cezasını çeksinler istiyoruz ama bu biraz ağır şekilde olsa iyi olur çünkü çok uzun süredir katlanıyoruz bu kötülüklere umarız artık.Emine ablanın yazdığı gibi pranganın yanında olurlar.

  EmineYorum 06:41 Mart 15th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar…merhaba madubelacim…içimizin yağı niye erisin…hiç bir canlı dayak yemesin …ama ilk günden beri pragya onun ve akrabalarının yüzünden neler yaşadı neler kaybeti ömrü gitti pragyanin …onun için üzülmedim…şimdi abi aklı sıra kaybettiği tüm yıllarının kimden dolayı olduğunu bulmak için yaptığı olayda yine pragya ve çocukları ateşte….niye abinin koruduğu sözde purap hariç dostları…abi ilk gördüğünde pragyaya vuruldu içindeki inat ve egosu pragyaya dünyayı zindan etti.ogrendi yine dikkatsiz ve ahmakligi yüzünden karısına sahip çıkamadı…..pragya beni kurtarır….ve yine öyle olacak……tanunun kocasi kim bilmiyirum…ama zengin degilki ben bu lüks hayatı özledim diyor…

Dizi izle / Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.


Gezilecek Yerler