Ah Kalbim 432. Bölüm izle

Ah Kalbim Son Bölüm izle 432. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
İsim
:
Yorumunuz
:

  EmineYorum 21:36 Mart 1st, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar…valla ne diyeyim tanu evde kapıyı pragyaya mitali ile açıyor…pragya köyden gelen köylü kızı kıyafetinde …evde sorgya çekiliyor..yüzünü örtü ile saklıyor. Önce rahibi Alya parayla yalan söyletiyor..onları evlendimedim diye..yani tam komedi bari Gül’ün

  Sadece özetYorum 22:54 Mart 1st, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 2
  Kumkum Bhagya 1 Mart 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Pragya’nın Mehra Konağı’na gitmek için taksiyle seyahat etmesiyle başlar. Abhi ile yaşadığı anları düşünüyor. Aaliya’nın Dadi’yi hiçbir şey söylememesi için uyardığını düşünüyor. Taksiyi kapıdan uzakta durdurur ve onunla buluşacağını düşünür. Katil Digvijay’in arabasına gelir. Digvijay ondan Abhi’yi öldürmesini ister ve ona ölüm haberini duymaktan mutlu olacağını ve haberi vereceğini söyler. Daha sonra ağzı pis kokarken Elaichi’ye sahip olmasını ister. Daha sonra işi yaptıktan sonra arabaya geri dönmesini ve sürücü koltuğuna oturup uzaklaşmasını ister. Katil tamam diyor. Abhi’nin evine gelir ve sıkı güvenliği görmeye koşar. Güvenlik orada birinin varlığını bulur ve orada kimin olduğunu aramaya başlar? Katil bir arabayı açmayı başarır ve arabanın diğer kapısından dışarı çıkar. Bayan muhafız katili görür ve onu yakalar, ancak Katil kaçar. Pragya, katilin kaçtığını görür ve arkasından koşar. Aaliya, Pallavi ve Mitali evden çıkıyor. Muhafız, bir erkek olduğu için bir hırsız olabileceğini söyler. Aaliya bunun kötü bir haber olduğunu söylüyor. Digvijay, Katilin geri geldiğini görünce işin bittiğini düşünüyor. Katil sürücü koltuğuna oturur ve işi yapamayacağını söyler. Pragya arabaya gelir ve içindeki maskeyi bulur. Digvijay’in boynunu tuttu ve ondan arabayı indirmesini istedi. Kim olduğunu söylemesini ister mi? Aaliya, Mitali’ye Pragya’nın geri geldiğini ve adamın güvenliği başka yöne çevirmek istediğini söyler. Pragya, Digvijay’in yüzünü görmeye çalışıyor ve onu öldürmeye teşebbüs ettiğiniz için sizi terk etmeyeceğimi söylüyor. Digvijay arabaya doğru koşuyor. Katil arabanın anahtarlarını alır ve arabayı Digvijay’in yanına getirir. Digvijay arabada oturuyor ve kaçıyor. Pragya, Abhi’nin hayatının tehlikede olduğunu düşünür.

  Aaliya güvenlik görevlisinden Pragya’nın buraya girmesini durdurmasını ister. Pragya onları duyar ve ne Aaliya’nın ne de güvenliğinin onu durduramayacağını düşünür. Arka taraftan gitmeyi düşünüyor. Mitali, Aaliya’ya korktuğunu ve üşüdüğünü söyler, geri döneceklerini söyler. Pragya geri döner ve dekorasyon için kullanılan merdivenleri kullanarak yukarı çıkmayı düşünür. Koridora girer. Mitali sesi duyar, risk almayacağını düşünür, Aaliya’yı arayacaktır. Aaliya ne olduğunu soruyor? Mitali, bu evin hayalet bir eve dönüştüğünü düşünüyor. Pragya sürünür ve gizlenir. Mitali, Aaliya’dan içerideki güvenliği aramasını ister ve onları aramak için bağırır. Aaliya kimsenin gelmeye cesaret edemeyeceğini söylüyor… ve Pragya diyor. Aşağı iner ve kontrol eder. Mitali, Güvenlik görevlilerini arar ve kontrol etmelerini ister. Aramaya başlarlar. Pragya pencerede dikilir. Daha sonra üst kata çıkmayı başarır. Aaliya karakolu arar ve Müfettişten Mehra Konağı’na gelmesini ister. Pragya kapıyı açmaya çalışır. Aaliya kapıyı açmamasını ister. Pragya kapıyı açar. Aaliya onu aşağı iter. Pragya kapıyı açar ve onu aşağı iter. Odanın içine girip dağınık buluyor ve Abhi orada değil. Aaliya onu aşağı indirir. Polis oraya gelir. Aaliya Müfettişten onu tutuklamasını ve almasını ister.

  Pragya, kocasına ne olduğunu anlatmak için herkesin önünde yalvarır ve herkesin neden sessiz olduğunu sorar. Müfettişten onlara ne sakladıklarını sormasını mı istiyor? Aaliya bayan müfettişten onu oradan almasını ister. Müfettiş gelmesini ister. Pragya gitmeyeceğimi söylüyor ve bizden bir şey sakladıklarını söylüyor. Kocamın iyi olmadığını, onunla yanlış bir şeyler yaptıklarını söylüyor. Müfettiş bizimle gelin diyor. Pragya gitmeyeceğimi söylüyor, bu evde onlardan daha fazla hakkım var. Aaliya, kocasından çok kocasının mal ve mal varlığını sevdiğini söylüyor. Pragya, faizim olsaydı kiralık bir evde kalmayacağımı söyledi. Aaliya, Abhi için daha çok endişelendiklerini söylüyor. Pragya, dışarıda onu öldürmek isteyen bir katil gördüğünü söylüyor. Tai ji ondan gitmesini istiyor ve Abhi’nin seninle tanışmak istemediğini söylüyor. Pragya şimdiye kadar haklarımı göstermediğimi söylüyor ama şimdi haklarımı göstereceğim. Bayan Müfettiş, haklı olduğunu düşündüğümü söylüyor ve kocasıyla buluşmasını engelleyemeyeceğinizi söylüyor. Aaliya, STK çalışanları getirdiğini söyledi ve ben onlara boşanma kağıtları gösterdim. Pragya, ilişkimizi istemediğini ama 25 yıldan beri kopamayacağını söylüyor. Onun mülkiyeti üzerindeki haklarımı göstermemem için boşanma evraklarında işaretlerimi aldığını söyledi. Aaliya, bir öğretmenin neden okumadan imzalayacağını söylüyor. Pragya, kızımı kaçırdığını ve bana kağıtları imzalattığını söyledi. Sadece 3 gün önce evli olduğumuz için gazetelerin hiçbir önemi olmadığını söylüyor. Herkesin evliliğimizi gördüğünü ama yalan söyleyeceğine söz verdiğini söylüyor. Aaliya burada tanık olup olmadığını sorar ve Müfettişten onu almasını ister. Pragya kanıtlayabileceğimi söylüyor ve evliliği sırasında orada bulunan ve aslında evliliği için ona savaş arabası veren bir görgü tanığı Meera’nın olduğunu söylüyor. Meera’yı arıyor. Aaliya, Meera’nın burada olmadığını, kontrat bittiği için gittiğini söylüyor.

  Eski anonimYorum 16:48 Mart 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  bugün de çöp bir bölüm malesef

  MelekYorum 18:35 Mart 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar zaten abi pragyasız olmuyor pragya abisiz olmuyo ikisinden biri olmayınca pek güzel olmuyo umarız çok uzamaz.

  Sadece özetYorum 20:37 Mart 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 2
  Kumkum Bhagya 2 Mart 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Pragya’nın Meera’yı aramasıyla başlar. Aaliya burada olmadığını, sözleşmesinin bittiğini ve bu yüzden ayrıldığını söylüyor. Evliliğinize başka tanığınız var mı diye soruyor. Pragya, Bayan Müfettiş’e evliliklerinin bir görgü tanığı olduğunu söyler ve evliliğini yapan Pandit’i anlatır. Aaliya yalan söylediğini ve buradan kaçacağını söylüyor. Pragya, kim içeri girerse buradan neden kaçacağım diyor. Müfettiş, Pandit’i getirmesi için ekibini göndereceğini söyledi. Sarita behen dışarı çıkmayı düşünür ve Pragya için endişelenir. Sonra Prachi ve Shahana ona sorarsa, saatin 2 olduğunu ve Pragya’nın gelmediğini düşünürse ne olacağını düşünür. Kocasıyla buluşmaya gitmesine engel olamayacağını söylüyor. Kendisiyle bağlantı hissettiğini söyler ve Pragya’yı desteklemesi ve onunla ilgilenmesi için Tanrı’ya dua eder. Constable, Pandit’i eve getirir. Pragya Pandit ji’ye Müfettişin onu evliliklerine tanık olması için çağırmasını ister. Pandit ji evet diyor, evliliğinizi kutsadım ve ikinizden de Dakshina aldım. İfadesini vereceğini söylüyor. Mitali, Pallavi’ye evliliklerine tanık olduktan sonra yanlış ifade vermesinin doğru olup olmadığını sorar. Pallavi, Abhi’nin ailesini Pragya’nın kötü gözünden kurtaracağını ve Aaliya’nın ondan yapmasını istediği her şeyi yapacağını söylüyor. Mitali, Pragya, Abhi’nin karısı olduğunu ispat ederse, tüm kanıtlarla geri döneceğini söylüyor. Tai ji, Pragya evliliğin olduğunu kanıtlarsa ne olacağını sorar. Aaliya ya Pragya’dan kaybedeceğimizi ya da bugün her şeyini kaybedeceğini söylüyor. Pragya oraya Pandit ile birlikte gelir ve onun karısı olduğumu ispat edersem kimsenin beni kocamla buluşmaktan alıkoyamayacağını söylediğini söyledi. Müfettiş, bunu hukukun söylediğini söylüyor, ben değil. Pandit ji’ye Pragya’nın evliliğini 3 gün önce tapınakta yaptırıp yaptırmadığını sorar.

  Pandit ji, tüm ritüel ve mantralarla evlendiğini söylüyor. Aaliya şok oldu. Mitali, havan kund’un orada olup olmadığını sorar. Pandit ji evet diyor, o evlilik oldu. Pragya, evliliğin 3 gün önce gerçekleştiğini ve Aaliya’nın bahsettiği boşanmanın 15 yıl önce olduğunu söylüyor. Evliliğimin geçerli olduğunu ve evrakların önemi olmadığını söylüyor. Aaliya boşanma evraklarına değer verilip verilmediğini sorar. Pragya, onun karısı olduğumu ve ondan boşanmadığımı söylüyor. Bu aile üyelerine ne olduğunu bilmediğini söylüyor ve birinin mandapına oturduğunu ya da birini mandaptan kaçırdığını söylüyor. Aaliya ona bağırıyor. Pragya ona bağırmamasını istiyor ve eğer istersem kocanı buraya arayabilirim ve o kanıtlayacak diyor. Bu evden bahu olduğumu söylüyor, Dewrani ve bunun Abhishek Mehra’nın karısı olduğumun kanıtlandığını ve sizlerin beni kocamla tanışmaktan alıkoyamayacağınızı söylüyor. Aaliya’ya tutuklanacağını söyler.

  Pandit ji beni affet diyor ama bunu yapamam. Pragya ne olduğunu soruyor? Pandit ji, ne söylediyseniz söyler ve Müfettişe büyük bir günah işleyemeyeceğini söyler. Yalanını destekleyemeyeceğini söylüyor. Pragya şok oldu. Pallavi ve Aaliya bakıyor. Pandit ji, Pragya’nın benden evliliklerini kutsadığını söylememi istediğini ama yapmadığını söyledi. Pragya neden yalan söylediğini söylüyor? Pragya onunla para için evlendiğinde ve onu öldürmeye çalışırken Aaliya gülümsüyor ve Pandit ji’ye yalan söylemek zorunda olduğunu söylediğini hatırlıyor. Duygusal olarak ona şantaj yapar ve hastaneyle konuşmasını ister. Pandit ji yalan söylemenin günah olduğunu söylüyor. Aaliya ondan kardeşini kurtardığı için yalan söylemesini ister. Ayaklarınıza dokunacağımı söylüyor. Pandit ji, kardeşini korumak için yalan söyleyeceğimi söylüyor. Aaliya ona teşekkür eder ve parayı verir. Pandit ji reddediyor. Aaliya bu paranın tapınak için olduğunu söylüyor. Pandit ji reddediyor. Fb biter. Aaliya, Pandit ji’nin oyunculuğunun iyi olduğunu düşünüyor.

  Pragya, Pandit ji’den gerçeği söylemesini ister. Artık yalan söyleyemeyeceğini söylüyor. Aaliya yeterli diyor. Pragya, ona para verdiğinizi söyler ve Pandit ji’ye yaptığı açıklama yüzünden hayatının mahvolacağını söyler. Aaliya, Müfettişten onu almasını ister ve onu müebbet hapis cezasına çarptırır, aksi takdirde komiserine (Müfettiş) şikayet eder. Müfettiş büyük bir hata yaptığımı söylüyor. Pragya, hepsinin yalan söylediğini söylüyor. Aaliya, Müfettiş ve Polis Memuru Pragya’yı sürüklerken gülümsüyor.

  Prachi bir telefon alır ve şok olur. Prachi, Maa’yı tutuklattıklarını ve bunu neden yaptıklarını söylüyor? Shahana ondan ağlamamasını ister. Prachi, annemin uğursuz olduğunu düşündüklerini ve onunla iyi konuşmadıklarını ve bunu yaptıklarını söyledi. Shahana, onu nasıl kurtaracağımızı düşünmemiz gerektiğini söylüyor. Prachi hiçbir avukat tanımadığımızı, ne yapabileceğimizi söylüyor. Shahana bize kimin yardım edebileceğini söylüyor. Prachi, yalnızca Ranbir’in bize yardım edebileceğini söylüyor. Onu arar ve yardımını ister. Polisin annemi tutukladığını söylüyor.

  Bayan Constable Müfettiş’e ne yapacağını sorar, çünkü ghunghat giyimli kadın peçesini çıkarmaz. Müfettiş kilide gider. Pragya, Müfettiş ile konuşmaya çalışır. Müfettiş ona inanmayı reddeder ve peçeli kadından fotoğrafını çekebilmeleri için duvağını kaldırmasını ister. Örtülü kadın duvağını kaldırmayı reddediyor. Müfettiş ondan selfie’yi tıklayıp ona vermesini ister. Pragya Müfettişten onu dinlemesini ister. Müfettiş reddediyor. Prachi, Shahana ve Ranbir oraya gelir. Ranbir, Müfettişten kefalet belgelerini görmesini ister. Pragya, kefalet ve avukat için parayı nasıl aldığını sorar. Prachi, kendisine verdiği doğum günü yüzüğünü ipotek ettirdiğini söylüyor. Constable onu dışarı çıkarır.

  Müfettiş Pragya’yı uyarıyor ve Mehra Konağı yakınlarında görülürse tekrar tutuklanacağını ve bu sefer kefaletle cezalandırılmayacağını söylüyor. Pragya kağıtları imzalar ve gider. Aaliya, Rhea’nın odasına gelir ve teneke kutuyu bulur. Bhai’nin yanınızda olmadığını bildiğimi ve bu yüzden bunun için destek aldığınızı söylüyor. Bhai burada olsaydı seninle ilgileneceğini söyledi. Pragya’nın onu rahatsız ettiğini söylüyor, eğer Bhai’nin odasına gitmiş olsaydı, o zaman tüm sır açığa çıkardı. Prachi, Ranbir ve Shahana, Pragya’yı eve getirir. Sarita behen Pragya’ya nasıl olduğunu sorar. Pragya odada olduğumu söylüyor. Sarita behen Ranbir’e teşekkür eder ve ondan çay için oturmasını ister. Ranbir reddediyor ve evde söylemediğini, annesinin onu azarlayacağını söylüyor. Hoşçakal diyor. Prachi güle güle diyor. Birbirlerine bakıyorlar.

  Kesin: Pragya, Abhi’nin evine kılık değiştirerek gelir. Aaliya adın ne diye soruyor Gayatri diyor. Aaliya neden peçe taktığını sorar ve onu hareket ettirmesini söyler.

  FatoşYorum 09:26 Mart 3rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Çeviri için teşekkürler.Ben şahsen yeni nesil odaklı bölümler izliyecegime abhigya bölümleti izlemeyi tercih ederim.İkiside çok güzel oyuncular son bölümleride ilgiyle izledim sriti çok güzel oynamış bakalım mantıksızlık çok da bizdede abhigya sevgisi cok

  RumisYorum 12:40 Mart 3rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Diziyi kurtarabilmek reyting yaptirabilmek için tanu denen zelil çağırmak kaldıysa vay halimize diziyi iyice sacmalamaya başlamış siritijha yi ne kadar daha aşağı çekmek için ugrasirsaniz uğraşın o en tepelerde o guzel kadın en zor rollerin insanı tüm rollerini en güzel biçimde hiç zorlanmadan yapıyor bütün seyirci onu seviyor bütün dizilerinde de oynadığı partnerini yukarılara taşıyor onu her zaman seviyor güçlü bir aktirist olduğunu biliyoruz özel yaşamında da çok renkli özellikleri olan genç bir kadın

  AnonimYorum 15:43 Mart 3rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Bugün ki bölumde Tanu var !!!

  Sadece özetYorum 20:28 Mart 3rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 3
  Kumkum Bhagya 3 Mart 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Prachi’nin ayrılmak üzereyken Ranbir’e gelmesiyle başlar. Şarkı çalıyor… .SubhanAllah çalıyor… ..Ranbir bir şey söylemek isteyip istemediğini soruyor. Prachi teşekkür ederim diyor. Ranbir teşekkür ederim diyor, Sarita Dadi bunu söyledi. Özel anlarda söylenen bir şeyi söylemek istediğini düşündüğümü ama hiçbir şey yapmadığını söyledi. Tamam diyor ve kendisine bakmasını istiyor. Prachi ondan ilgilenmesini ister. Ranbir kapıyı kapatır. Prachi kapıya gidiyor ve onunla yanlış yaptığımı düşünüyor, ama şimdi bile eskisi gibi iyi. Onunla kötü şeyler yaptığına pişman. Shahana ona bakıyor. Pragya, Abhi ile tanışmaya çalışırken Aaliya nedeniyle yaşadığı aşağılanmayı hatırlıyor. Kimsenin onunla buluşmamı engelleyemeyeceğini düşünüyor. Sarita behen oraya gelir ve her şeyi öğrenmeye geldiğimi söyler ve Baljeet Dadi’yi aradığını söyler, ancak aramayı seçmedi. Pragya orada yanlış bir şeyler olduğunu söylüyor. Sarita behen bu sefer kefaletle çıkarıldığını söylüyor, ama .. Pragya hiçbir şeyin kolay olmadığını söylüyor, oraya gitmem gerekiyor ve şimdi onun Bay Mehra’nın karısı olduğunu söylüyor. Sarita behen, Bay Mehra’nın çağrıları almadığını söylüyor. Pragya, Purab’ın bile aramayı seçmediğini söylüyor. Sarita behen, Aaliya seni tekrar görürse Polisi tekrar arayacağını söylüyor. İkisinin de yakında buluşmasını umuyor. Pragya, Aaliya’nın Tai ji’den Hizmetkarını köyden getirmesini istediğini hatırlıyor.

  Aaliya Purab’ı arar, ancak aramasını kabul etmez. Müdür’ü arar. Yönetici Purab’ı arar. Purab görüşmeye katılır ve otel odasında olduğunu ve yemek yediğini söyler. Aaliya neden endişelendiğini sorar, bu polis işi. Purab, Abhi ve Pragya di’yi kimin öldürmek istediğini bulacağımı söylüyor. Aaliya, Londra’da nasıl oturacağınızı soruyor. Purab, dedektiflik bürosuyla konuştuğumu ve onların halledeceğini söyledi. Telefonu düşürür ve yatağa oturur. Mitali oraya gelir ve Rhea’nın sabahtan beri uyuduğunu söyler. Aaliya, Purab’ın Londra’da olduğunu ve soruşturmayı yaptığını söylüyor. Mitali, Abhi’yi çok sevdiğini söyler ve ondan Rhea’yı düşünmesini ister. Aaliya, gerçeği kabul ettiği anda iyileşeceğini söylüyor. Mitali nasıl diye soruyor? Abhi’yi görmediğini söylüyor, çok tehlikeli görünüyor. Aaliya ondan diline dikkat etmesini ister.

  Prachi ve Shahana salona gelir. Pragya onlardan dişlerini fırçalamalarını ve tazelenmelerini ister. Sarita behen onu iyi görünce mutlu oluyor ve ona sarılıyor. Pragya kimsenin onu mutluluğundan uzak tutamayacağını söylüyor ve gazeteyi gösteriyor. Prachi, Pragya’nın işi yapmak istediğini düşünüyor. Pragya, biraz iş yapmayı düşündüğünü ve meşgul olursa iyi olacağını söylüyor. Prachi gider. Giderler. Sarita behen ne yapmak istediğinizi anladığımı söylüyor. Pragya ondan kızlara söylememesini ister. Sarita behen onu kutsar. Prachi kajal getirir ve ona siyah tika uygular.

  Prachi, Pragya’ya babamla konuştun mu diye sorar. Kahvaltı için oturuyorlar. Tabii ki konuşmuş olabileceğinizi ve bu yüzden mutlu olduğunu söylüyor. Shahana, ondan Rhea’nın buji, Mitali ve Tai ji’sine dikkat etmesini ister. Pragya önce kahvaltı yap diyor. Sarita behen oturmasını ister. Mitali, Hizmetkar Vandana’dan dinlemesini ister ve Aaliya’nın size maaş vermeyeceğini söyler. Vandana, maaş için burada kalmak istemediğini söyler ve Aaliya’nın kötü bir kedi gibi olduğunu söyler. Mitali, Aaliya’ya haber vereceğimi söylüyor. Vandana oradan gider ve kafasına peçeyle giren Pragya ile çarpışır. Vandana, iki gün önce işe alındığını ve işten ayrıldığını, bu evin akıl hastanesine benzediğini söylüyor. Vandana, Aaliya’nın kendisini yönetici olarak gördüğünü söyler ve Mitali’nin kendi aklı olmadığı halde öğütler verir. Kimsin diyor, sesini tanıdık mı buluyorum? Pragya öksürüyor ve Aaliya’nın sesimi tanımlayacağını düşünüyor.

  Mitali, Aaliya’ya gider ve onunla çarpışır. Aaliya, Mitali’yi azarlıyor ve ondan yeri temizlemesi için Vandana’yı göndermesini istiyor. Mitali, Vandana’nın senin yüzünden işten ayrıldığını söylüyor. Aaliya o Hizmetkar diyor. Mitali, bir Kraliçe gibi olduğunu söylüyor ve bana tavır gösterdiğini söylüyor. Aaliya ondan maaşını vermemesini ister. Mitali, Vandana’nın istemediğini ve sizin için pek çok kötü şey söylediğini söylüyor. Her şeyi anlatıyor. Aaliya tüm bunları nasıl duyduğunuzu sorar. Kapı zili çalar. Aaliya, Vandana’nın geri döndüğünü ve kapıyı açmaya gittiğini düşünüyor. Pragya, Aaliya beni tanımlarsa, risk almam gerektiğini düşünüyor. Tanu kapıyı açar. Pragya onu görünce şok oluyor, düne kadar burada olmadığını düşünüyor. Tanu, eğer söylemek istemezsen kapıyı kapatırım, dedi. Aaliya ve Mitali oraya gelir. Pragya, Tanu’nun aldatmasını hatırlar, sinirlenir ve ona bakar.

  Üniversitede Prachi, Ranbir’e kendisine teşekkür etmek istediğini söyler. Ranbir bunu söylediğini söyledi. Prachi sana kaba davrandığımı söylüyor, ama sen çok kibar davrandın ve bana yardım ettin. Arkadaşı onu arar. Prachi ondan gitmesini ister. Ranbir ondan söylemesini ister. Prachi teşekkür eder ve ayrılır. Ranbir beni sağla aradığını söyledi.

  Tanu ve Aaliya Pragya’dan söylemesini ister. Pragya, İlanı gördüğünü ve geldiğini söyler. Mitali, eski İlan’ı görmüş olması gerektiğini söylüyor. İşinin düzeldiğini söylüyor. Aaliya onunla konuşmama izin ver diyor ve iş tecrübesini soruyor. Pragya, nerede çalışırsam çalışayım, insanlar beni övüyor ve gündüz vakti beni pis işler yapabileceğinizi söylüyor, ancak gece eve gideceğim. Tanu ondan peçesini / ghunghat’ı kaldırmasını ister. Pragya duvağımı hareket ettirmeyeceğimi söylüyor ve işini övüyor. Aaliya, kendi kendini değerlendirmenin yeterli olduğunu söylüyor, şimdi durumumu dinle.

  Precap: Pragya, Abhi’nin odasına gider ve benim. Biri arkadan geliyor.

  AnonimYorum 00:08 Mart 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  İyi geceler diziizlep bir ricam olacak 432. Bölümün 3.part açılmıyor ilgilenirseniz çok sevinirim saygılar

  MelekYorum 06:16 Mart 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  Evet haklısın Rumis katdeş ne kadar aşagıya çekerlerse çeksinler ama ogüzel bir şekilde çıkmasını bilen biri onun oyunculugu çok güzel çogumuzda onun için izliyoruz önü açık olsun

  MelekYorum 08:19 Mart 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  Üçüncü part neden açılmıyo rica etsek ilgilenen olurmu acaba teşekürler.

  Sadece özetYorum 13:33 Mart 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  Bugün ki bölumde Pragya odaya giricek ama Abi ona saldırıcak.Sesi duyunca Alya ,Mitali ve Tanu odaya geliyor.Alya sopayla Abiyi dövucek.Pragya mutfağa gidiyor ve Dadi ona kimseye amlatmasın isticek.Tanu Abiye yaklaşınca onu kovalıcak.Kapıyi kilitliyorlar.Abi yemek istyorum diye kapıyı tekmeliyor.
  Abiyi ancak ilaçla idare ediyorlarmış ve tabi aç bırakıp dövuyorlarmış!!!

  Eski anonimYorum 14:19 Mart 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  ikinci RK vakası Abhiyi delirttiler sonunda bakalım gerçek mi rol mu yapacak Abhi?

  anonimYorum 15:37 Mart 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  yilan nasil bir kardaes oldunu gösterdi abisine el kaldirmakda ne demek üstelik hasta birini dövmek oradan anlayin iste kardesiini ne kadar sevdini anlayamadim bir sey var neden purap pragyayla konusmuyor acaba abiyi dövdünü biliyormu bence abi röl yapmiyor gercekten hasta baksaniza aliya ona vuruyor o hic savunmuyor cok acidim abiye yazik pragya ne kadarda üzülüyor bir seyde yapamadi nerde bu purap abi pragyayi hiseti gibime geldi bir iki kere daha görüse hemen düzelecek sanirim

  AnonimYorum 16:42 Mart 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  Argo kelimeler kullanmak istiyorum kendimi zor tutuyorum.Pragya ve abhi ektikleri tohumun verimini alıyorlar. Siz kimsiniz ki tanu ve aliyayı affediyorsunuz.Bu bölümden etkilendim ama abhi’yede iyi oluyor yine de böyle olmamalıydı.Kim kimi seviyor kim kimden nefret ediyor. aliya’nın önceki bölümde rhea’nın yanında ağladığı bölümede inanmamıştım.Tanu belası yine niye geldi ki, ne vasıfla ne tanu’ymuş arkadaş çok saçma oldu gelmesi neyse ilerleyen zamanda göreceğiz

  anonimYorum 18:18 Mart 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  abiyi sadece pragya ilestirebilir aliya onu öldurmek isteyecektir onu istedide bu zaten var mal baska bir sey istedi yok yilanin simdi artik önu hepten acildi purapta ilgilenmiyor galiba hep katil pesinde gelip pragyayla konusmuyor pragya zaten katili gördü purapa söyleyebilir

  Sadece özetYorum 20:07 Mart 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 4
  Kumkum Bhagya 4 Mart 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Aaliya’nın Pragya’ya onu 3 gün boyunca deneme devam edeceğini ve iyi çalışırsa 6000 Rs maaş alacağını söylemesi ile başlıyor. Mitali, Vandana’nın maaşının yarısını söylüyor. Pragya, eski evinde 15000 Rs teklif edildiği için maaşının daha az olduğunu söylüyor. Aaliya ile alay ediyor ve daha fazla para alırlarsa ona daha fazla maaş vermelerini söylüyor. Tanu ona adını sorar. Pragya, Gayatri diyor. Aaliya tavrını beğenmediğini söylüyor. Tanu, ondan eşyalarını odasında tutmasını ve Mitali’den odasını göstermesini ister. Aaliya buraya gelmekte zorlandın mı diye soruyor Tanu. Tanu hayır diyor ve geri dönmesini istediğinde heyecanlandığını söylüyor. Pragya onları duyar. Aaliya bizi duyduğunu söylüyor. Pragya böyle bir alışkanlığı olmadığını söylüyor. Mitali ondan yeri silmesini ister. Aaliya tavrını beğenmediği için burada çalışamayacağını söylüyor. Pragya, dilinin Haryanvi olduğunu söylüyor ve bu yüzden konuşsa bile, kavga ediyor gibi görünüyor. Kendini kötü hissetmemesini ister. Tanu ve Mitali, Aaliya’dan onu işe almasını ister. Mitali ondan mutfak işini yapmasını ister. Pragya, Kitchen’ın nerede olduğunu sorar. Mitali yolu gösterir. Pragya gider. Tanu, çalışkan göründüğünü söylüyor.

  Prachi, Palak’a gelir ve ona mutlu bir evlilik diler. Palak onu yanına alır ve kimseye söylememesini ister. Prachi kabul ediyor ve bir gün ailene söylemen gerektiğini söylüyor. Palak, onunla daha sonra buluşacağını söylüyor. Prachi, aniden evliliğinden ayrıldığı için onu affetmesini ister. Palak anlamaya çalış diyor, arkadaşlarım buraya geliyor. Prachi ondan onu affetmesini ister. Palak, o gün Ranbir ile evliliğinizin tapınakta gerçekleştiğini söylüyor. Prachi ne söylediğini soruyor? Palak, bana söylemememi istediklerini ve Ranbir’in seninle evlenmek istediğini söylediğini söylüyor. Prachi tapınakta oturduğunu söyledi. Palak, Ranbir’in seni çok sevdiğini ve seninle evlenmek istediğini söylüyor. Planının çok romantik olduğunu ve onunla kavga etmemesini istediğini söylüyor. Prachi, Palak ile arkadaşlığını bozar ve üzülür.

  Sarita behen Pragya’yı arar ve Abhi ile tanışıp tanışmadığını sorar. Pragya şimdi gideceğini söylüyor ve ona bunun yeni numarası olduğunu hatırlatıyor. Paspası ve kovayı alıp Abhi’nin kapısını çalar. Dupatta uçar ve başından hareket eder. Hizmetçi oraya gelir. Pragya yeri silmeye başlar ve ondan gitmesini ister. Hizmetçi gider. Pragya, paspas ve kovayı tutarak Abhi’nin odasına girer. Abhi paspası görüyor ve sinirleniyor. Dolaptan çıktı ve boynunu tutarak onu dövüp dövmeyeceğini sordu. Düşerler. Aaliya bu sesin ne olduğunu söylüyor? Mitali, Gayatri’nin odasına gidip gitmediğini söylüyor. Aaliya, Bhai’nin onu öldüreceğini söylüyor. Koşarlar. Abhi elini görüyor ve elini ısırıyor. Pragya durumunu görünce şok olur. Aaliya, Gayatri’den ayrılmasını isteyerek Abiye sopayla döver. Pragya şok edici bir şekilde oturuyor. Tanu, Mitali’den Doktor’u aramasını ve ondan enjeksiyon yapmasını ister. Mitali, Doktor’un 10: 30’da geleceğini söyler. Gayatri’ye incinmiş olup olmadığını sorar. Pragya mutfağa gider ve Abhi ile yaşadığı anları ve Aaliya’nın onu bu durumda nasıl dövdüğünü düşünür. O ağlıyor. Dadi oraya Tai ji ile geliyor ve Pragya’dan işten ayrılmamasını istiyor, burada her şeyin yolunda olduğunu söylüyor, burada çalışmak için sorun olmayacak. Tai ji, neden ona gerçeği söylemiyorsun, Abhi çıldırdı, onu gönderelim diyor. Dadi, Abhi’nin kızmadığını, iyi olacağını söylüyor. Ona gitmemesi ister ve torununun sevgiye ve bakıma ihtiyacı olduğunu söyler ki buraya gelemez. Tai ji geliyor musun yoksa Aaliya’yı arayayım mı diye soruyor. Dadi gider. Pragya ona ne olduğunu düşünüyor, kız kardeşi onu çok dövüyor ve hiçbir şey yapmıyor. Aaliya, Abhi’yi vurmaya devam ediyor ve Mitali’den paspas almasını istiyor. Mitali paspası almak üzere. Abhi alıyor. Aaliya onu yener ve paspası alır. Mitali’ye veriyor. Aaliya odayı mahvettiğini söylüyor, elektrikçiyi tekrar aradıklarını söylüyor. Tanu, Abhi’ye doğru yürür. Abhi ayağa kalkar. Korkuyor ve bitiyor. Abhi aç olduğumu söylüyor, bana yemek ver. Tanu, işi yapacak olan Gayatri’nin gittiğini söyler. Tai ji, Dadi’nin tatlı sözleriyle beynini yıkadığını söylüyor, şimdi gitmeyecek. Aaliya, Dadi’nin Pragya ile aynı şeyi yaptığını söylüyor. Mitali, behenji tipi hizmetkar istediklerini söyler ve Pragya’nın bu tip olduğunu söyler. Tanu, ondan Gayatri’yi düşünmesini ister ve onunla konuşmaya gider. Pragya ağlıyor ve mutfakta oturuyor. Buradan gideceğini sanıyor ki kimse onun hakkında bir şey bilmesin, yoksa Aaliya onu tekrar tutuklatacak. Tanu oraya gelir ve sizi tanımaya geldiğimizi söyler.

  MelekYorum 22:36 Mart 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  Ya arkadaşlar ben söyleyecek yada yazacak bir kelime bulamıyorum sanki aklım durdu.Emine abla bi zamanlar abiye çok acıyacaz o duruma gelecek diyordu ama gerçektende şok oldum alyanın onu dövmesine ve abiyi o durumda görmek beni şok etti sanki korku filminden bir sahne gibiydi çok kötüydü.

  FatoşYorum 22:52 Mart 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  Ne bölümdü ama aklımdan çıkmıyor.Pragya şu cadıların içinde gerçek kimliğini belli etmeden Abiye nasıl yardım edecek acaba .Ne Purab var ne başka kimse yanında merakla bekliyoruz ne olacak bakalım

  TülayYorum 23:53 Mart 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  Ayla kadar karaktersiz bir kız görmedim abisine vururken bile zevk alıyor pragya polis duyarı yapmasaydı Alya ya o sopayı alyaya vururdu nasıl kocama vurursun derdi ama yapamıyor inşallah bir yolunu bulurda abhi pragya olduğu nu anlar abhim sanki abhi hissetti pragya olduğunu anladı elli ni ıstırdığında bırakmadı sanki abhi pragya yanın kokusunu aldı

  anonimYorum 14:03 Mart 5th, 2021 de Yazılmıştır..

  arkadaslar bütün gece uyuyamadim abin haline o kadar üźüldümki inanamasiniz alixayi bomak istiyorum nekadar kötu bir kiz kardes abisi onu el üstünde tutu onun yaptiklarina bakin pragya abiyi ordan kurtaramasa ölür dayaktan ve acliktan kizi dersen hic yok sarhos sarhos geziyor zayif karakteri cok praci olsa ayle yapmaz babasina bir sekilde yardim etmek ister

  Sadece özetYorum 18:17 Mart 5th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 5
  Kumkum Bhagya 5 Mart 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm Tanu’nun Pragya’ya gelmesi ile başlıyor .Pragya ayağa kalkar ve gider. Tanu, ona güçlü ve çalışkan olduğunu söylemek üzere olduğumu söyledi ama dinlemedi ve gitti. Abhi deli gibi ısırırsa burada kimin kalacağını söylüyor. Prachi, üniversitede Ranbir’i arar. Palak onu arar ve özür diler, Prachi’ye yanlışlıkla doğruyu söylediğini söyler. Ranbir sorun olmadığını söylüyor, ben hallederim. Prachi, Ranbir’e gelir ve elini ona doğru kaldırır, ancak durur. Ranbir ona tokat atmasını ister. Prachi, nedenini tokatlamadan önce veya sonra ne zaman söyleyeceğini düşündüğünü söylüyor. Ranbir, dışarıda beni övdüğünü söyledi. Prachi, Ranbir Kohli’nin gerçekte nasıl olduğunu bilmediğimi söyledi, ona ihanet, dolandırıcı ve hilekyar dedi. Hile yaparak benimle evlenmeye çalıştığını söylüyor. Ranbir, seninle evlenmiş olsaydım bunun ihanet olacağını söylüyor. Senin düşündüğünle aynı olduğunu söylüyor. Ranbir diyor ama seni düşündüm ve seninle evlenmedim. Prachi bunu nasıl düşünebildiğini söylüyor? Ranbir, seninle evlenmem gerektiğine pişman olduğumu söylüyor. Prachi şok oldu. Ranbir başka çıkış yolum olmadığını söylüyor, her zaman beni yanlış düşünüyorsun. Seni sevdiğimi defalarca söyledim ama anlamıyorsun ama aşırı tepki veriyorsun. Prachi senin böyle olmadığını söylüyor. Aryan oraya geliyor. Ranbir benim böyle olmadığımı söylüyor ama bugün yeni Ranbir Kohli’yi göreceksiniz. Seni her gün sevdim ve her gün yeni Ranbir Kohli’yi göreceksin ve sana yanlış bir şey olmayacağını ve ben seninle olmadığım zaman olursa da olacağını söyler. Prachi seni sevmediğimi söylüyor. Ranbir seni sevdiğimi söylüyor. Prachi, onu sevmediğini söylüyor. Ranbir, Aryan’dan gözlerine bakmasını ve anlatmasını ister. Prachi seni sevmediğimi ve onun gözlerine baktığını söyledi. Rhea ile olan anlaşmasını düşünüyor. Seni seven eski Prachi olmadığını söylüyor ve her gün yeni Prachi göreceğini ve her gün aynı şeyi söyleyeceğini söylüyor. Gider. Aryan, Ranbir’e ne yaptın diye sorar? Prachi dışarı çıkar. Palak onu arayıp bana neden kızgınsın diye sorar, kız kardeşin Shahana da bu planda benimleydi. Prachi daha da şok olmuş durumda. Ranbir ondan durmasını ister. Prachi koşar ve arabaya oturur. Ranbir ondan dinlemesini ister ama gider. Arabasında oturuyor ve onu takip ediyor. Prachi onun sözlerini düşünüyor.

  Pragya eve gelir ve kendini odaya kilitler. Sarita behen endişelenir ve onunla konuşmasını ister. Kapıyı açmasını ister. Pragya ağlar ve paramparça oturur. Abhi’nin kötü durumunu, Aaliya tarafından nasıl dövüldüğünü hatırlıyor. Sarita behen kapı açılırken içeri girmeyi başarır ve Mehra Bey’le tanışıp tanışmadığını sorar. Eline baktı ve bunu kimin yaptığını soruyor? Pragya fena ağlar ve ona sarılır. Sarita behen, Aaliya’nın bunu yaptığını mı soruyor? Pragya hayır diyor, Aaliya bunu yapmadı mı? Sarita behen sorar o zaman bunu kim yaptı? Polisi aradılar mı? Pragya beni ısırdığını söylüyor. Sarita behen neden diye soruyor? Pragya, düşündüğümüz her şeyin doğru olmadığını söylüyor, iyi olduğunu ama iyi olmadığını söylüyor. Sarita behen ne soruyor? Pragya, belki de kafasından vurulduğu için çocukça davrandığını ve artık yabancılarla görüşemeyeceğini söylüyor. Beni görmekten korktuğunu ama Aaliya oraya gelene kadar bana dokunmadığını, sonra beni ısırdığını söyledi. Aaliya’nın onu çok kötü dövdüğünü, onu nasıl yenebileceğini söylüyor? Sarita behen buraya neden geldin diye sorar. Pragya, orada kalsaydım, Aaliya’nın şüpheleneceğini söylüyor. Sarita behen, yarın gitmesini ve durumunun neden kötü olduğunu öğrenmesini ister ve ondan bakıcı olarak doktorla görüşmesini ister ve onu tedavi etmek için ne yapılabileceğini sorar. Eve gelmemesini ve boş olan diğer evlerinde kalmasını ister. Pragya neden diye soruyor? Sarita behen, Shahana veya Prachi seni bu halde görürse o zaman? Pragya ona sarılırken ağlıyor.

  Prachi, Shahana’yı arar. Shahana oraya gelir. Prachi ona ihanet ettiği için onu suçluyor ve benden Ranbir ile hile yaparak evlenmemi mi istiyor? Bir kız kardeşin böyle yapıp yapmadığını soruyor? Bana Palak’ın evleneceğini söylediğini ama aslında Ranbir benimle evlenmek istediğini söyledi. Ona gitmesini ve önüne gelmemesini ister. Shahana, ona yardım ettiysem, o zaman senin için olduğunu söylüyor. Prachi, yaptığı her şeyin doğru olduğunu düşündüğünüz şeyi söylüyor. Shahana kimden bahsettiğinizi soruyor? Prachi, Ranbir Kohli diyor.

  Ranbir, öfkesini boks torbasından çıkarır. Aryan, Prachi’ye nasıl davrandığınızı biliyor musunuz diyor. Ranbir bana öğretme diyor, onun için kendini değiştirdiğini söylüyor ama ben reddedildim. Aryan bildiğinizi söylüyor… Ranbir evet diyor, onun beni sevdiğini ve sevdiğini biliyorum. Bayan Ranbir Kohli olacağını söylüyor, inatçılığını kıracağım. Aryan senin böyle olmadığını söylüyor. Ranbir evet diyor, o gün onunla evlenmiş olmam gerektiğine pişmanım. Aşkta ve savaşta her şeyin adil olduğunu söylüyor, ona kavuşacağını ve amacı doğrultusunda dünyayı değiştireceğini söylüyor. Şimdi dünya görecek diyor … Aryan gidiyor. Ranbir sözlerini düşünüyor ve aşkımızın tek yönlü trafik olduğunu düşünüyor, biri oraya gelirsen, devam etmen gerekir. Yüzüğü öpüyor ve Ranbir olmaya hazır ol diyor.

  Precap: Sahana Pragya’ya çalıştı okulundaki çocukların nasıl olduğunu sorar. Kimse onu rahatsız etmiyor, değil mi? Pragya, Abhi’yi düşünüyor ve bakması gereken bir çocuk olduğunu söylüyor. Aaliya, Tanu’ya Abhi’nin yakın bir arkadaşı olması gerektiğini söyler. Böylece iyileştiğinde, onu sadece affetmekle kalmaz, aynı zamanda kabul eder.

  MelekYorum 19:28 Mart 5th, 2021 de Yazılmıştır..

  Bu nasıl bir kardeş nasıl bir insan buna ne demek lazım kadın daha tanuyla aralarını yapmayı düşünüyor bence artık kendilerini aştılar bu kadarda olmaz artık diyorum yeteeeeer diyorum

  anonimYorum 10:03 Mart 6th, 2021 de Yazılmıştır..

  yenin katilini eve getiren insan bile demek istemiyorum bide ikisinin arasini yapmak istiyor yilanin amaci beli oldu o eskiden tanuya ne demisti abim senin parasi benim dedini yapacak eyer abi hic bir zaman hatirlamasa bu sürec uzun olacak galiba

  TülayYorum 22:08 Mart 6th, 2021 de Yazılmıştır..

  Alya TANU dan riyayın annesi olmasını istiyor galiba abhi tanuyu nasıl korkutu ama keskem orda gebertseydi iyi olurdu çok mutlu olurdum bir pislikten kurtulmuş olurduk ama pragyam doktordan herşeyi öğreniyor abhimin hastalığını abhim resmen köpek gibi davranıyorlar resmen

  AnonimYorum 22:13 Mart 6th, 2021 de Yazılmıştır..

  Abhbiye galiba elektrik şok veriyor galiba Alya yemek bile yiyemiyor kurban olduğum abhim

  TülayYorum 22:40 Mart 6th, 2021 de Yazılmıştır..

  Alya abhiye elektrik şok veriliyor bence kuzum yemek bile yiyemiyor kurban olduğum ama pragyam herşeyi anlayanacak doktor la konuştuğunda bir yolu var diyor pragya abhiyi iyiliştirecek şeref morali resmen abhiyi köpek muale ediyor biri artık bırakın abhim pragyam mı artık mutlu olsun lar artık yeter

  EmineYorum 00:06 Mart 7th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar….niye abiye üzüldük …ben üzülmedim ….hep pragya hatalı kapı dışarı kârıni sahipleme katil bacını amca oğlunu sevgilini acı koru al sonu bu…yin pragya onu çekecek ama kızlar bakın abi nasıl kirudugu ailesi davranıyor … Eee şimdide Alya der tanu der .. mira ile evlenecem pragyayi hep içini kezaola yaktı…açıkta o yansın….ben acimadim pragyanin hayatını tanusu alyasi rakı için mahvetti.. daha şirketi alacak Alya …purap kızlar yine pragyaya destek … Arion ranbir parci shana sarita dadı doktorda abi ile anlaşmalı iyice izleyin …Alya odaya kamera koymuş …

  TülayYorum 01:11 Mart 7th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba Emine hanım ve bişey öğrenmek istiyorum Alya abhiye elektrik şok veriyorum abhi sanki elektrik şoku vermiş gibi yemeği ni kolu kalmıyor bile sanki elektrik vermiyormuş gibi duruyor sizce yorum yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  EmineYorum 13:20 Mart 7th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar……senaryo dadisinin ilk evledikleri bölüme bakın….orada demistiki tabi orada o sözler akustik seslendirme ile verilmişti….dadı ye abi ben dışarı cikiyorum…dadide daha iki günlük evlisiniz git karınla ilgilen birbirinizi tanıyın..abide ben onu okadar iyi tanidimki dedi….çünkü alyanin intikamı ni aldığını düşünüyor idi….dadide karnı tanımak için bir ömür yetmez o seni her koşulda bırakmayacak ve her durumda senin yanında olacak koşulsuz o onitelikte. Bir kız demişti……olaylar öyle devam ediyor….Alya vikramla abiyi pragyagitikten sonra düşürdükleri durumu önceden hesap etmişti ama abinin ona oyun oynayıp ta en son duruma kadar Sanki Alya yonetiyormus tuzağına Alya tanu raj düşecek……ve abi şirketin ve mal varlığının kızlara dusecegini bildiğinden …..riyayi kendi tarafina çekip zaten pragya dönmez abimide öldürürüm hesabindaydi….fakat purabin oyunu bunları bozuyor…..oyleki disanin çekip gitmesi purabi abiye daha çok bağlamış….ve şimdi tam bir kardeş göreceğiz….çünkü purap bunlar hep benim yüzümden diyor…ona evliyiz gibi herkese gostersemde Alya değişmedi …yine ablama ve ağabeyime ve çocuklarına zarar verdi deyip …alyayi öyle zor durumdalar yaratacaki Alya delirecek….ve kendi kendini mahvedecek

  MelekYorum 14:53 Mart 7th, 2021 de Yazılmıştır..

  Teşekürler.Emine abla sende olmasan stresten gideriz seni seviyoruz.

  AnonimYorum 16:33 Mart 7th, 2021 de Yazılmıştır..

  Tanu geldide ne oldu. Oyunculuk sıfırın altındaydı iyice pekismis. Yeni aliya deli deli bagirinca bogasim geliyor hakkini yememek lazım fena oynuyor bahirma tonunu ayarlasa fena olnamiyor.
  Gereksiz vikram ve ailesi gereksizlerin basinda. Tek yıldız Sriti pesinden Shabir geliyor shabirin rolleri sritiye göre daha kolay. Uzat uzat neteye kadar don dolas aynı evlilik pesine bir suru drama acı olaylar.

  EmineYorum 19:35 Mart 7th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar…hayır elektirik vermiyor…o çıkmayan kursunun etkisi ….ama abi oyun oynuyor …oyleki en son biz aaa diyeceğiz. Evet pragya ona hareket yemeği önce kendisine vermesini sonra ona yedirmesini öğretiyor…niye Alya onu öyle elinin altında tutmak istiyor…senarist tüm kötüleri geçici zafer tatirip.ceza yoluna giriyor…pragya ya herkes yardım ediyor…..ilk abi gerçekten öyle gibi ama değil herkesin son durumlarını ölçüyor çünkü elinde kanıt yok zaten abi normald de çokta akılı degildi….senarist kadını n kocasına fedakarlığın anlatıyor…abi önce tam geri zekalı oyununu oynuyor..çünkü Alya tetikte…oda biliyor altında Alya ve raj var….ve riya parci annelerini kolayacak…kiaranin girişi kesinleşti….vikram pragyaya hayran …palavi kıskançlık sendirmuna giriyor….Alya pragyadan korkuyor herzamanki gibi….Haziran sonu herşey ortaya çıkıp kızlarının problemleri derdine düşecekler abi ranbiri parciile evlenmesine karşı çıkacak pragya evlendirme ye çalışacak filan …yani fanların istediği olacak zetv bunu en başta yazdı…süper baba

  EmineYorum 20:57 Mart 7th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar.pragya abiyi yedirip içirip üzerini degistrip uyutuyor…abi onun la oyun oynamasını istiyor…pragya onu tedavi ediyor…ama alyanin verdi ilaçlar onu kötü hisetiriyor….pragya sonradan anlayacak…mitali onun tıpkı pragya gibi ilgilendiğini söyledi..ve Alya tanu öğrenmeye çalışıyor…abi ben deliyim deyip durunca pragya hayır sen krisnasin diyor…savaşçı demek.

  EmineYorum 21:03 Mart 7th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar…abi pragyanin yüzünü görünce hemen. Sarılıyor ..dikkat edin … Ama pragyada onun bu halinin kurşun olmadığını düşünecek….çünkü Alya tüm hakları almak için herşeyi yapmaya çalışıp ..riyadanda imza almaya çalışacak …ve tanuya riyayi kendine alıştır..annesi gibi davran diyor..ama…purap dönünce pragya yüzünü saklamayacak çünkü evliler hep evliidiler hiç bosanmamislar ve Alya riyayi kullanmaya başlayacak …ama riya bir türlü tanuya ısınmıyor ….ranbirde arionda ısınmıyor …yani pragyayi tek sanan Alya bir ordu görecek ….ve king başka biri geliyir tabi kiara ile birlikte……güzel seyrederiz

  anonimYorum 11:43 Mart 8th, 2021 de Yazılmıştır..

  emine hanım siz bölümleri nerden izliyorsunuz burda olmayan ama çıkmış bölümler var ben de nerden izleyebilirim

  AnonimYorum 15:52 Mart 8th, 2021 de Yazılmıştır..

  Nezman gelcek bölüm

Dizi izle / Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.


Gezilecek Yerler