Ah Kalbim 431. Bölüm izle

Ah Kalbim Son Bölüm izle 431. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
  Sadece özetYorum 00:27 Şubat 23rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 1
  Kumkum Bhagya 22 Şubat 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Aaliya’nın Purab’a Pragya di’niz nerede olduğunu sormasıyla başlar. Purab, burada olmadığı için bir sorunu olduğunu söylüyor. Aaliya, niyetinin iyi olmadığını ve bhai’yi bu yüzden burada bir sedye üzerinde bıraktığını söylüyor. Purab, Di’nin beni aradığını ve onun hakkında bilgi verdiğini söyledi. Aaliya, Pragya’nın bhai’mi canlı görmek istemediğini ve bu yüzden buradan gittiğini söylüyor. Pragya di’niz nerede diye soruyor? Purab ona bağırır. Aaliya, intikamını tamamladığı için onu terk ettiğini ve bu duruma getirdiğini söylüyor. Onunla intikam almak için evlendiğini söylüyor. Dadi ve Sarita behen ona bağırıyor. Aaliya kendini kötü hissedip hissetmediğini soruyor? Sarita behen düşüncelerine acımış olduğunu söylüyor ve birilerinin Mehra ve Pragya’yı öldürmek istediğini iyi bildiğinizi söylüyor. Aaliya Pragya’nızın, Prachi’nin kötü olduğunu söylüyor. Purab, Aaliya’da bağırır. Aaliya şu anda Pragya’nın tarafını tuttuğunu söylüyor ve Dadi’ye şimdi bile onu destekleyip desteklemeyeceğini soruyor. Dadi, Pragya’nın bunu yapmadığını söylüyor. Aaliya, Doktor’un söylediklerini duydun mu diyor. Hemşire kritik olduğunu söylüyor. Dadi onun için endişelenir.

  Abhi’nin Doktor’un kalbini pompaladığını görmesi için dua ediyor. Doktor, hemşireden kıdemli doktoru aramasını ister, kurşunu çıkarırsa komplikasyonların artacağını söyler. Hemşire kıdemli doktoru aramak için gelir ve onlara Doktor’un ne dediğini söyler. Pragya hala katil tarafından tutsaktır ve bileziklerinin kırılmış olduğunu görür. Katilden gitmesine izin vermesini ister. Ondan sessiz olmasını ve patron gelene kadar burada kalmasını ister. Titreyen ışık gören birini çağırıyor. Goon, bunun bir voltaj sorunu olduğunu söylüyor. Pragya önce kumkumunun silindiğini, şimdi de bilezik yaptığını düşünüyor… Ona yanlış bir şey olmayacağını düşünüyor. Rhea oraya Mitali ile gelir ve babanın nerede olduğunu sorar? OT’nin içine girer ve bir ventilatörde Abhi’yi görür. Hemşire kim olduğunu soruyor? Rhea babam olduğunu söyler ve gözlerini açmasını ister. Hemşire ondan dışarı çıkmasını istiyor ve neden anlamadığını soruyor. Purab içeri girer ve dışarı çıkmasını ister. Rhea ağlıyor ve babamın beni görünce gözlerini açacağını söylüyor. Purab onu dışarı çıkarır. Rhea babama ne olduğunu sorar. Aaliya, Bhai’nin bilinçsiz olduğunu ve bilinç kazandıktan sonra size soracağını söylüyor. Rhea, Doktor’un ne yaptığını sorar ve ne sakladıklarını sorar. Aaliya, Doktorların ellerinden gelenin en iyisini yaptığını söylüyor, ciddi bir şey değil. Ona sarılıyor. Rhea babama ne olduğunu soruyor? Purab bilinçsiz olduğunu söylüyor, iyileştiğinde onunla tanışabilirsin. Mitali ne demek istediğini soruyor? Pencereden baktı ve Abhi’ye ne olduğunu sordu. Abhi ve Pragya’nın birlikte olduğunu ve Pragya’nın nerede olduğunu sorduğunu söylüyor. Aaliya, Purab’dan cevap vermesini ister. Rhea nerede olduğunu soruyor? eğer o iyiyse. Pragya, ipi kırık bilezikleriyle kesmeyi düşünüyor.

  Katil ve salak ışığı kontrol ederken, Pragya ipi keser ve gözlerinden saklanmayı başarır. Katil, serserilerden onu aramalarını ister. Başka bir şapşal onun dışarıda olmadığını söylüyor. Katil kaçmayacağını, yoksa herkesi vuracağımı söylüyor. Pragya saklanırken onları duyar. Oraya bir salak gelir. Pragya oradan gidiyor. Aaliya gülümsüyor. Rhea şaka mı yaptım diye soruyor Aaliya, gözleriniz bağlıysa anlamadığımı söylüyor ve Pragya’nın ne yaptığını söyleyeceğimi söylüyor. Dadi ondan sessiz olmasını ister. Aaliya, Pragya’nın intikam almak istediği için Meera ve Bhai’nin evliliğini durdurmayı başardığını söylüyor. Planında başarılı olduğunu ve bizi arayıp burada olduklarını söyledi, ama geldiğimizde burada değildi ve Bhai sedyede gözetimsiz olarak terk edildi. Pragya’nın amacına ulaştığı için onu burada bıraktığını söylüyor. Rhea bunun doğru olamayacağını söylüyor. Aaliya, birisi birinden nefret ettiğinde bunu yap diyor. Pragya’nın her şeyi yapabileceğini söylüyor ve siz ikiniz de doğduğunuzda Kiara doğduğunda Bhai’den ayrıldığını söylüyor. Prachi oraya geldi ve annemin bunu yapamayacağını söyledi ve ondan uzaktayken babayla buluşmak için umut bırakmadığını söyledi. Burada değilse bir sebebi olması gerektiğini söylüyor. Kıdemli doktor oraya gelir ve onu kontrol edeceğini söyler. Doktor, kurşunu çıkarırsak hayatta kalma şansının 50-50 olduğunu söylüyor … Kıdemli doktor şansın sadece yüzde 5 olduğunu söylüyor ve kurşunu çıkarmazsak şansın sıfır olduğunu söylüyor. Doktordan ailesinden ailesiyle konuşmasını istemesini ister ve onlardan kendisi için dua etmelerini ister. Doktor dışarı çıkar ve onun için dua etmelerini ister. Rhea babama hiçbir şey olmayacağını söylüyor. Doktor, organlarının çalışmadığını ve beynin neredeyse hasar gördüğünü söylüyor. Purab hayatta kalma yüzdesini söylüyor. Doktor sadece yüzde 5 diyor. Hepsi şok oldu.

  Pragya hala katilden saklanıyor. Katil ayrıca onu yakalamak için sessizce yürüyor. Pragya davulun arkasına oturur ve birkaç saniye içinde çıkacağını düşünür. Kafasına bazı su damlaları düşer ve kumkumu silinmek üzere. Ona hiçbir şey olmayacağını düşünüyor. Dışarı çıkıyor. Katil kapı sesini duyar ve aptallardan onu yakalamalarını ister. Pragya oraya park edilmiş arabada oturuyor. Katil çıkar ve aptaldan Pragya’yı görüp görmediğini ona söylemesini ister. Goon, bazı şeyleri teslim edeceğini söyler ve ondan malzemenin doğru olup olmadığını görmesini ister. Pragya geriliyor.

  EmineYorum 01:45 Şubat 23rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar….abi ölmüyor…pragyada ölmüyor….Alya cezasını raj hepsi bu dönemden sonra alıyor merak etmeyelim maksat düşen reytingi yükseltmek….abi purap budefa onlar ulaşıyorlar hainlere…tabi zaman alacak ama hintliler en son düşmanlarından kurtulan diziler çekiyor….bu arada bazı arkadaşlar çokta abartmayalım bu bir dizi….canımız sıkılmasın diye izliyoruz… Bu bir ilk kimyası tutan çift ve purap disanin oyunculuğu güzel …en azından bana göre ….ha yutupta …çok haber var…instegramda da….çoğu abi süper baba olacak tüm gerçekleri biliyor artık yazıyor…birde katılın parci ile evlenmek için ugrasacagi onu sadece Alya raj tanıyor …bunu pragyanin fark edip …parci ve ranbiri evlendirecegi yazıyor…riyanin ..Alya gibi kötü olacağı ….kiaranin ailesi kompozisyon veriliyor…. Bu arada sayfaya tercüme yapan arkadaşlara teşekkür ederim

  Osman Can Usta|(PRAGYA_AURORAYorum 03:09 Şubat 23rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Bu sitenin Yöneticilerine bir önerim var. Niye diziyi Türkçe çeviri yaparak değil de direkt yayınlıyorsunuz ? Türkçe çeviri yaparak veya diziye Türkçe altyazı yaparak hem siz faydalanırsınız hem de Hintçe öğrenmek isteyenler yani ben faydalanırım bir de akıcı konuşabilirim. Bence diziye altyazı veya direkt çevirin nasıl olacak bilmiyorum ama bir deneyin bir bölümünde alın sözleri çevirmeye çalışın olmadı mı ? bir daha deneyin. Eminim ki iyi sonuca varılır. Zaten 339 bölüm çevrilmiş geriye kalan 92-93 bölüm var sizlerden bu 92-93 bölümü Türkçe çeviri yaparak yayınlamanız beni çok mutlu edersiniz hem de çok.

  MelekYorum 03:36 Şubat 23rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Bizde abinin ölüm sahnesini çektiği ve bazı arkadaşların öleceğini yazması bizibayagı sitrese soktu biliyorum ama biz de her şeyin açığa çıkmasını istediğiniz için evet bu bir oyun farkındayız abinin ölmeyeceğine çok sevindik umarız yalan haberlerle canımız sıkılmaz ve mutlu sonla biter.

  Sema coskunYorum 05:29 Şubat 23rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Eminem sende yazmayinca okusamda =inanmadim end dogrusunu emineden duyarim diyeaanlamadim busayfada cook yeniler yaziyordizi yorumlari Karisti semalar oldu.

  Sema coskunYorum 10:28 Şubat 23rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Sag ol emine bu sayfada baska sema isimli var galiba

  anonimYorum 14:23 Şubat 23rd, 2021 de Yazılmıştır..

  emine hanim yazdiklarinizla biraz olsun ratladim amma su yilanin kafasini koparsin biri artik gercekten cok oldu hic bir dizide bu kadar gec bir kotil olmamisti umarim bu kez anlarlar aliyanin bunca senedir yaptiklarini exer simdide anlamazlarsa bu senarist kafayi bozmus demektir

  MelekYorum 19:29 Şubat 23rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar bu günkü bölüm çok üzüntülü geçti pranganın oyunculuğuna hayranım çok gerçekçi hissederek uyunculugun hakkını veriyor bizleri hüzne boğdu ve onu alkışlıyorum onu seviyoruz .

  BehiceYorum 21:20 Şubat 23rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Tesekkür ederim Emine hanım biraz rahatladık burayı boş bırakmayın ne duyarsanız yazın dört gözle senin yorumlarını bekliyorum sahsen.Diziizlep kardeşim sanada teşekkür ederim önceki bölümlere nerden ulasacagım birtürlü bulamadım rica etsem yardımcı olurmusun Allah’a emanet olun

  Sadece özetYorum 22:36 Şubat 23rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 2
  Kumkum Bhagya 23 Şubat 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, goon’un Killer’dan eşyaları kontrol etmesini istemesiyle başlar. Katil, bu şeylerin benim için önemli olmadığını söylüyor, ama o kadın. Sarita behen, Prachi’den Bay Mehra için dua etmesini ister. Ayrıldılar. Doktor, Kıdemli Doktora hayati organlarının çalışmadığını bildirir. Hemşire, kurşun çıkarılmadığı için bunun olup olmadığını söylüyor. Doktor battığını söylüyor. Sarita behen, Abhi’yi iyileştirmesi için Tanrı’ya dua eder. Prachi, Tanrı’ya dua eder ve annesinin mutluluğu için sevgisini feda ettiği için ondan suçlu olmamasını ister. Tam o sırada diya tapınakta tutulur. Doktorlar Abhi’yi ölü bulur. Herkese Abhi’yi kurtaramayacaklarını bildirirler. Aaliya, Bhai diye bağırır… Rhea da babamı bağırır. Herkes şok oldu. Purab, bayılmak üzere olan Dadi’yi tutar. Rhea ağlıyor ve beni bırakamayacağını söylüyor baba. Babasıyla buluşması gerektiği için Mitali’den onu terk etmesini ister. Kıdemli doktor, zihnini sakinleştirmek için ona iğne yapıyor. Enjeksiyondan dolayı bilinçsizleşir ve tekerlekli sandalyeye alınır. Doktor, kâğıtları imzalaması gerektiği için Aaliya’dan onunla gelmesini ister. Ranbir, Doktor’u Dadi baygın olarak çağırır. Sarita behen, diya’nın rüzgar nedeniyle yola çıkmış olması gerektiğini söylüyor. Shahana bunun uğursuz bir şey olduğunu söylüyor. Sarita behen hayır der ve Prachi’den diya’yı tekrar yakmasını ister. Prachi kibrit sopasını yakamadı. Hemşire’nin Rhea’yı tekerlekli sandalyeye bindirdiğini görürler. Prachi, Rhea’nın neden burada olduğunu soruyor? Hemşire, babası vefat ederken onu bilinçsiz hale getirmek için ona enjeksiyon yapmamız gerektiğini söylüyor. Sarita behen, Shahana ve Prachi şok olur.

  Pragya hastaneye ulaşır ve Abhi’den kalkmasını ister, geldiğini söyler. Ondan kalkmasını ister. Aaliya, gözlerini açıp dram finalini görmesini diliyor. İstediğini kaptığını söylüyor, Mehras bitti. Pragya, kocası hakkında konuşmamasını ister. Aaliya onu dışarı çıkarır ve ondan onu terk etmesini ister. Abhishek Prem Mehra’nın öldüğünü söylüyor. Pragya ölmediğini ve içeri girdiğini söylüyor. Abhi’den kalkmasını ister. Aaliya, dileğinizin yerine getirilmesini ve Bhai’nin hayata dönmesini diliyorum, ancak ölü insanlar geri dönmüyor. Pragya, sözünü yerine getirmek için ondan geri dönmesini ister. Aaliya ondan her gün boş saç çizgisini görmesini ve dul kaldığı için beyaz çarşafı giymesini ister.

  Pragya şok olur ve beyaz bir sari giyer. Pragya’nın hayal gücü olduğu ortaya çıktı. Salak arabayı durdurur. Pragya hâlâ goonun arabasındadır ve arabadan iner. Salak onun aşağı indiğini görür ve Katili çağırır. Katil aramayı seçer ve ondan geri gelmesini ister. Goon, kadının arabamda olduğunu ama kaçtığını söylüyor. Katil ona nerede olduğunu soruyor? goon hastanenin dışında olduğunu söylüyor. Katil, ondan konumu göndermesini ve onu yakalamasını ister. Pragya hastaneye ulaşır. Bekçi bunun bir çıkış kapısı olduğunu söylüyor. Pragya, kocası acil bir durumda kabul edildiği için içeri girmesine izin vermesini ister. Bir salağın peşinde olduğunu söylüyor. Bekçi ona gitmesini ister ve serseriyi göreceğini söyler. Pragya içeri giriyor. Bekçi, serserileri durdurur ve gitmesini sağlar. Pragya hemşirelere Abhishek Mehra’yı sorar. Bilmediklerini söylüyorlar. Resepsiyonist arka taraftan geldiğinizi söyledi ve ona OT’ye giden yolu söyledi. Pragya OT’ye gelir ve Abhi’ye özür diler. Goon’un arkasında olduğunu söylüyor. Tam o sırada elini yere düştüğünü bulur ve makinenin üzerindeki düz çizgileri görerek öldüğünü fark eder. Birlikte olacağımızı söylüyor ve ondan kalkmasını istiyor. Beni böyle bırakıp gidemeyeceğini söylüyor ve ağlıyor. O kadar ağlıyor ki, birlikte ölecekleri sözünü ona hatırlatıyor. Hayatımı seni bekleyerek yaşayacağımı, sensiz yaşayamam diyor. Eğer gitmek istiyorsan beni de yanında götürmen gerektiğini söylüyor. Ondan kalkmasını istiyor ve doktoru arayacağımı söylüyor. Doktor diye bağırır… durumu kötüleşir ve bayılır ve düşer. Abhi’nin ruhunun Pragya’nın ruhuyla buluşmaya geldiğini gösteriyor. Pragya ruhuna sarılıyor ve beni korkuttuğunu söylüyor, beni terk ettiğini sandım. Bu dünyada kalamazsak başka bir dünyada yaşayacağımızı söylüyor. Abhi dedi ki Tanrı beni aradı, zamanım doldu. Pragya bunu neden söylediğini sorar? Abhi doğruyu söylediğimi söylüyor ve hikayemizin bittiğini söylüyor. Pragya hayır diyor, hikayemizin sonu yok. Abhi sadece karakterimin bittiğini söylüyor, daha çok yaşamak zorundasın….

  Yamraj ji’nin beni aradığını söylüyor, gitmem gerekiyor. Pragya sözlerimi kabul edeceğini söylüyor. Abhi, kızlarımıza bakman ve onlar için yaşamalısın diyor. Pragya, dünyamın sen olduğunu ve sensiz hiçbir şeyin olmadığını söylüyor. Abhi huzur içinde gidebilmem için sana hoşçakal demeye geldiğimi söyledi. Pragya bunun benim emrim olduğunu söylüyor, gidemezsin. Abhi, beni fuggi olarak durduramayacağını söylüyor, bu yüzden şimdi bir öğretmen olarak beni durdurmaya çalışırken, sınıfta başarısız olan bir öğrenciyi neden durdurduğunu soruyor. Gitmeme izin ver, seni seviyorum ve özlüyorum diyor. O… ..Pragya’nın ruhu vücuduna geri döner ve o kalkar, hayır diye bağırır.

  Precap: Pragya, Abhi’ye ondan ayrılamayacağını söyler ve eğer gözlerini açmazsan sonsuza dek uyurum der. Eğer inatçıysan senden daha inatçıyım diyor. Ondan kalkmasını ister.

  SemaYorum 22:56 Şubat 23rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar abi ölüyor mu

  EmineYorum 07:02 Şubat 24th, 2021 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar…senarist abinin ölümünün diziyi bitireceğini bilir…abi hastan de pragya ona ya organ yada başka bir şekilde iylesmesini sağlayacak….pragya kendi mehra evinde ….purap abi bu gizli fusmani bulacak abide saklı kakacakki tüm düşmanları bulsun tabiki ucu raj ve alyaya tanuya geliyor…izleriz … teşekkürler arkadaşlar …siriti harika oyuncu vesselam

  MelekYorum 07:14 Şubat 24th, 2021 de Yazılmıştır..

  Şema hanım.Emine abla kimse ölmücek diye yazdı pranganın yaptıkları abiyi döndürebilir izleyip görücez.

  AnonimYorum 16:28 Şubat 24th, 2021 de Yazılmıştır..

  Pragya hastanede tetikçilerden kaçarken fenallaşıyor ve iki gün sonra evde uyanıyor.Abiyi göstermiyorlar.Alya ,Mitali,dadi ve Taiji sofrada ve Rhea onlara kızıyor babam bu halde iken nasıl yemek yersiniz diye.Tam anlamadım ama galiba Abi zihinsel özürlu olmuş.Pragya eve girmek üzere ama Alya onu durdurur.Bugün ki böllümde bunlar var !!!!5

  AnonimYorum 18:15 Şubat 24th, 2021 de Yazılmıştır..

  Tanu setten fotoğraf paylaşmış !!

  Sadece özetYorum 20:25 Şubat 24th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 3
  Kumkum Bhagya 24 Şubat 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Pragya’nın ondan kalkmasını istemesiyle başlar ve gitmene izin vermeyeceğimi söyler. Ondan eve gelmesini istiyor ve birlikte kalacağımızı söylüyor. Hemşire oraya gelir ve buradan gitmesini ister, öldüğünü söyler. Pragya ölmediğini söyler ve Doktor’u aramasını ister, aksi takdirde… makası eline alır… Hemşire tamam diyor, doktoru arayacağım. Katil, Şehir hastanesine gelir ve goon’a içeri girip girmediğini sorar. Ahmak evet diyor. Katil, Patron geri gelmeden onu arayacağımızı söylüyor. Digvijay fabrikaya gelir ve aptala Katil hakkında sorular sorar. Adam, Killer’ın esir tuttuğumuz bayanı kaçarken aramaya gittiğini söyledi. Digvijay ona tokat atıyor ve Katili çağırıyor. Katil, kadının arkasında olduğunu ve onu yakalayacağını söyler. Digvijay sesimi duyduğunu ve yüzümü görmüş olabileceğini, öldürülmesi gerektiğini söylüyor. Pragya diye bağırır… .Pragya, Abhi’den hayata dönmesini ister ve bugün onun için Tanrı ile savaşacağını ve iyileşeceğini söyler. Kalbini pompalar … Tapınağın önünde yemin eden Abhi ve Pragya gösterilir. Elleriyle iki kez göğsüne vurur. Abhi parmaklarını oynatır… ..Pragya bunu fark eder ve mutlu bir şekilde ağlar. Mainu dil… .. oynuyor …… Pragya, Abhi’ye Tanrı’yla savaştığı ve onun için döndüğü için teşekkür ediyor. Doktor ve Hemşireyi arar… Hemşire oraya gelir ve gitmesini ister, öldüğünü söyler. Pragya kapa çeneni diyor. Katil ve salak onun sesini duyar. Pragya, Hemşireye hayatta olduğunu söyler ve nabzını kontrol etmesini ister. Hemşire nabzını kontrol eder ve doktoru aramaya gider. Pragya ona teşekkür eder ve Killer’in oraya geldiğini görür. Beni görürse sorun olacağını düşünüyor, oradan uzaklaşmayı düşünüyor ve Abhi’nin yüzünü örtüyor. Pragya gizlenir. Katil pencere camından içeri bakar ve gider. Doktor Abhi’yi kontrol eder ve Bay Mehra’nın yaşadığını söyler, bu bir mucize, hemşireden kıdemli doktoru aramasını ister. Pragya, şapşalların önünden geçersem arkamdan geleceklerini ve OT’ye girmeyeceklerini düşünüyor. Katil ve aptal onun arkasındayken koşar. Pragya bayılır ve düşer. Hemşire ve gardiyan onu yanlarında götürür. Katil ve ahmak onların Pragya’yı aldıklarını görürler. Arkasından gitmek üzereler ama orada Polisi görerek hastaneden ayrılır.

  Digvijay, Katil’i dövdü ve onu yaraladı. Katil oturur. Digvijay artık huzur içinde olduğumu söylüyor, Pragya’nın kocası Abhishek Mehra gibi öleceğini söylüyor. Her iki şekilde de kazanmak istediğini söylüyor. Onunla olan yarı intikamım bugün gerçekleştiği ve karısı öldüğünde yarı intikam alınacağı için kazandığımı söylüyor.

  Daha sonra Pragya evinde bilinç kazanır. Shahana oraya gelir. Prachi otururken dikkatli olmasını ister. Sarita behen iyi olup olmadığını mı soruyor? Pragya evet diyor, nerede o? Sarita behen, Mehra’nın evinde olması gerektiğini söylüyor. Pragya neden buraya gelmediğini soruyor? İyi olup olmadığını sorar. Sarita behen, Mehra’nın iyi olduğunu söyler ve Doktor’un kurtarılmasının bir mucize olduğunu söylediğini söyler. Pragya neden burada olduğumu söylüyor? Sarita behen, 2 gündür komada olduğunuz için sizi buraya getirdiğimizi söylüyor. Pragya oraya gideceğimizi ve onunla olacağımızı söylüyor. Prachi oraya gittiğimizi söylüyor ama Aaliya onunla tanışmamıza izin vermedi. Shahana, Mitali’nin bile onunla tanışmamıza izin vermediğini söylüyor. Sarita behen, Aaliya’nın bize hakaret ettiğini ve gitmemize izin vermediğini söylüyor. Pragya artık oraya kendisi gitmesi gerektiğini söylüyor. Prachi, oraya da geleceğimizi söylüyor. Sarita behen onu durdurmaya çalışır. Pragya kapıyı kilitler ve gider.

  Mehra Konağı’nda Mitali, Rhea’yı arar ve ondan kahvaltı yapmasını ister. Rhea, bu yemeği sindirebilir misin? Dadi’ye aşkının babam için doğru mu yoksa sahte mi olduğunu sorar. Aaliya’ya babamı nasıl umursamaz diye soruyor. İçinizden birinin onu görüp görmediğini sorar ve neden gideceğinizi söyler. Hepinizin sağlığına kavuştuğunu ve babamı önemsemediğinizi söylüyor. Aaliya ona aşırı tepki vermemesini ister. Rhea, kızı olduğum için babam için daha fazla endişeleneceğimi söylüyor. Aaliya ondan durmasını ister. Rhea, sizinle konuşmak istemediğimi söylüyor … Prachi, Maa’nın dönüp dönmediğini soruyor? Sarita behen hayır diyor. Shahana, Maasi’nin yalnız olduğunu ve Buji’nin çok kötü olduğunu söylüyor. Sarita behen, Aaliya’nın onunla tanışmasına izin vermeyeceğini söylüyor. Pragya, Maa’nın babamla buluşacağını bildiğimi söyler, kimse onu durduramaz. Sarita behen iyi düşüneceğimizi söylüyor. Prachi, onları birlikte nasıl karşılayacağımızı düşünmemiz gerektiğini söylüyor. Abhi geldiğinde Pragya’nın onunla vakit geçirebilmesi için yemek yapmayı düşünüyorlar.

  Dadi kendini kötü hissediyor. Mitali, Aaliya’ya bunu herkesten nasıl saklayacağımızı soruyor. Tai ji, saklanmamız gerektiğini, bu gerçeği herkesin önüne çıkaramayacağımızı söylüyor. Aaliya, bhai’nin aynı olmadığını, sırrının bir sır olacağını söylüyor, tüm Hizmetkarları değiştireceğiz ve Tai ji’den yeni Hizmetkârlar almasını istiyor. Pragya oraya geliyor. Aaliya ondan orada durmasını ister.

  MelekYorum 17:15 Şubat 25th, 2021 de Yazılmıştır..

  Ya arkadaşlar yine pragyayı evden atıyor alya yine yine abim le evli değilsin diyor kanıtlaya bilirim diyor neden hep alya kazanıyor neyin peşinde bu kadın bilen vsrmı

  Sadece özetYorum 20:14 Şubat 25th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 4
  Kumkum Bhagya 25 Şubat 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Aaliya’nın Pragya’nın içeri girmesini durdurmasıyla başlar. Pragya bugün kimsenin kocamla tanışmamı engelleyemeyeceğini söylüyor. Mitali, Pragya’dan Aaliya’nın sözlerini kabul etmesini ister. Pragya neyi kabul edeceğini söylüyor, onunla ilişkisini kesse bile, Abhishek Mehra’nın ilişkimizi bozmayacağını söylüyor. Aşkımızın bizi bir araya getirdiğini söylüyor. Tai ji, zor bir dönemden geçtikleri için onu rahatsız etmemesini ister. Pragya sana ne olduğunu sorar. Mitali, 20 yıldır bir sorunumuz olduğunu söylüyor ve ondan ayrılmasını istiyor. Pragya iyi olup olmadığını sorar. Tai ji ondan gitmesini ister. Pragya onlardan söylemelerini ister. Dadi onlardan Pragya’ya gerçeği söylemelerini ve ondan hiçbir şey saklamamalarını ister. Aaliya, Dadi’yi durdurur ve yardımını isteyip istemediğini sorar. Pragya’dan gitmesini ister. Pragya, Abhi’yi arar ve gelip onunla tanışmasını ister. Aaliya onu aşağı iter. Pragya özür diler ve kendisiyle bir kez görüşmesine izin vermesini ister. Aaliya, önümde yalvarırken onu Polise teslim etmeyeceğimi söylüyor. Pragya, onu bir kez görmesine izin vermesini ister. Aaliya onu dışarı iter. Pragya, Aaliya’dan kapıyı açmasını ister. Dadi, Aaliya’dan kapıyı açmasını ister. Aaliya kapıyı açar ve Bhai’nin sizin onun için kötü şans olduğunu anladığı için sizi duymaya gelmediğini söyler. Pragya hayır diyor, beni duymadı. Aaliya sesini duyduğunu ama onun için iyi olmadığını anladığını söylüyor. Pandit ji’nin ikinizin de birlikte kalamayacağınızı söylediğini ve ondan Bhai’yi ondan ayırmamasını istediğini söyledi. Pragya ne sakladığınızı sorar, lütfen bana söyleyin. Aaliya sana söylemenin önemli olmadığını söylüyor. Kapıyı kapatır. Dadi ağlıyor ve sizlerin taş kalpli olduğunuzu söylüyor.

  Vikram, Ranbir’e anlamasını nasıl sağlayacağını sorar. Ranbir, mantığınızı anlamadığımı söylüyor. Neden şefle görüşemeyeceğimi söylüyor? Pallavi ondan anlamasını ister. Ranbir, Şefle neden görüşemiyorum diyor, bu bir diktatörlük. Vikram elini Ranbir’e kaldırıp durdu, Abhi ile tanışamayacağını söyledi. Ranbir, onunla neden görüşemediğimi soruyor. Vikram babanın dediği gibi diyor. Ranbir neden kimsenin bana bir şey söylemediğini soruyor. Zamanın yarısında Rhea’nın aklına gelmediğini ve müsait olmadığını söylüyor. Aaliya buji onunla tanışmama izin verme. Sizlerin benden bir şey sakladığını söylüyor ve gidiyor. Pallavi, Vikram’dan onu Abhi ile buluşturmasını ister. Vikram, Ranbir Abhi ile buluşmaya gittiğinde, başka birini göreceğini ve sonra ne söyleyeceğimizi sorgulayacağını söylüyor.

  Prachi ve Shahana yemek yapıyor. Sarita behen, Pragya’nın büyük bir memnuniyetle karşılanacağını söylüyor. Prachi, annemin süper bir kadın ve çok güçlü olduğunu söylüyor. Sarita behen evet diyor, gerçekten. Pragya ne yazık ki eve döner … Sarita behen, Bay Mehra ile tanıştınız mı diye sorar. Pragya ağlayarak odanın içine girer ve kapıyı kilitler. Shahana, Maasi’nin Mehra ile tanışmasına izin vermediklerini ve bu yüzden üzgün olduğunu söylüyor. Sarita behen, Pragya’nın kırılmış gibi göründüğünü söylüyor … Pragya banyoya gider ve tüm olanları ve Aaliya’nın sözlerini düşünerek ağlar.

  Pragya odadan çıkar ve Prachi ve Shahana’ya sorar, hala buradasınız. Prachi ona sarılıyor. Pragya her şeyin yolunda olduğunu söylüyor. Shahana da ona sarılıyor. Sarita behen iyi olup olmadığını soruyor. Pragya evet diyor, iyiyim. Sarita behen, Bay Mehra’nın iyi olduğunu bildiğimizi söylüyor ama Aaliya onunla tanışmanıza izin vermiyor. Seninle neden tanışmak istemediğini söylüyor. Pragya benimle tanışmak istememesi için herhangi bir sebep olamayacağını söyledi. Sarita behen, Aaliya’yı anlayabildiğimi ama Mehra’nın neden sessiz kaldığını söylüyor. Prachi’nin onu defalarca aradığını ama aramaları cevaplamadığını söyledi. Aaliya aramayı aldığında ve ondan onunla tekrar görüşmemesini istediğinde söyledi. Pragya onunla nasıl tanışacağımı bildiğimi söylüyor, 20 yıl bekledim ve kimsenin onu almasını beklemeyeceğim. Rhea eve sarhoş gelir ve kanepeye düşer. Rhea evet diyor, sarhoşum. Bana değer verdiğini söylüyor, ama Tanrı’yı ​​değil. Aaliya çaresiz olduğumu ve babanı getiremeyeceğimi söylüyor. Rhea içkiyi sorar. Aaliya, Mitali’den Rhea’yı odasına götürmesini ister. Mitali ve Bahadur onu odasına götürür. Tai ji, Pragya’nın gittiğinden beri Dadi’nin ağladığını söyler. Aaliya, Bhai’nin burada olmadığını söylüyor, anlamıyor musun? Kapı zili çalar. Tai ji kapıyı açar ve Pragya’yı ayakta bulur. Aaliya, Tai ji’den kapıyı kapatmasını ister. Tai ji kapıyı kapatmak üzeredir, ancak Pragya onu durdurur ve içeri girer. Kocamla tanışmaktan kimsenin beni alıkoyamayacağını söylüyor. Aaliya, eğer bir hayvan tekmelenirse geri dönmez diyor, ama sen… Pragya hayvanla insan arasında bir fark olduğunu söylüyor ve ne suskun ne de çaresiz olduğumu söylüyor. Bazı kadınlar STK’dan geliyor ve Abhi’yi soruyor. Pragya, yardımlarına ihtiyacı olduğu için onları aradığını söylüyor. STK kadın, Aaliya’dan Pragya’nın kocasıyla tanışmasına izin vermesini ister. Diğer kadın evli olup olmadığını sorar ve biri kocasıyla buluşmasını engellediğinde nasıl hissedeceğini sorar. Aaliya diyor ama Pragya kardeşimle evli değil. Pragya, onunla evli olduğumu ve onunla iki kızım olduğunu söylüyor. Aaliya evliliğinizin koptuğunu söylüyor ve Pragya’nın kardeşinin karısı olmadığına dair kanıtı olduğunu söylüyor. Pragya şok oldu.

  Precap: Pragya hanımefendilere kocasının evde olmadığını düşündüğünü söyler. Eğer öyleyse, ona bir şeyler oluyor. Bayan polislerden kontrol etmelerini istiyor. Aaliya, Mitali’ye Abhi’ye bir polis memuru götürmesini söyler. Bayan polis Abhi’nin odasına girer girmez çığlık atıyor.

  anonimYorum 20:21 Şubat 25th, 2021 de Yazılmıştır..

  ya pragyayi bukadarda yerlerde süründürmek sizce biraz fazla deyilmi ya purap nerde ki bu yilani biraz olsun durdurmuyor cok acidim pragyaya aliyanin ayaklarina kapaniyor yeter artuk bu senarist ne yapmaya calisiyor abiyin nesi var anlamadim bu yilan pragyaya zarar verecem diye hep kursunlari abisi yiyiyor abisine cektirdikleri bitmedi o zararin büyünü abisine yapiyor

  AnonimYorum 20:53 Şubat 25th, 2021 de Yazılmıştır..

  Ya yeter artık şu pragyayı yerin dibine soktuğun alya tarafından aşaģılandıği birazda alyaya haddini bildirin senarist hanım

  AnonimYorum 22:10 Şubat 25th, 2021 de Yazılmıştır..

  Ya senarist hanim sizden ricamız neolur şu pragyayı alyanın karşısında güçlü durdur onu bukadar pasif yapmayın başrol oyuncusunu bu duruma koymanız bizim vv vmoralimizi bozuyor alya evin halkını yanına almış pragyamızinda kardeşi bülbül ve kızı kiarayıda getirip oda onlardan güç alıp alyanın karşısında dimdik dursun ve ona haddini bildirsin purabi bile onun yanında süt dökmüş kediye benzetmişsıniz o bile pragyayi savunmuyor almaya karşi

  AnonimYorum 23:21 Şubat 25th, 2021 de Yazılmıştır..

  Selamlar kum kum bhagya dizisinin ekşın kraliçesi TANU geri dönüyor gelde buralar şenlensin sümsük pragyadan bana kal gelmişti artık seni çok özlemiştim l love you TANU

  EmineYorum 07:11 Şubat 26th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar…evet abi ölmedi…kendini bir zaman başka biri sanacak …riya anne yi suçlayacak..bir zaman pragyada inanacak…sadece purap bilecek…çünkü abi suçluları bulmak ve pragyayi kızları korumak için…biz bile AA kafayı yemiş diyeceğiz….tanuyuda getirdi senarist…köyden bir kız abiye bakmaya getirilecek Alya getirtiyor….katil kendini polis olarak geliyor….Alya raj biliyor….tabiki pragya onu taniyyacak…olaylar böyle devam edecek

  MelekYorum 15:54 Şubat 26th, 2021 de Yazılmıştır..

  Emine ablam yine bizi zor günler bekliyor ama abi şimdi gerçekten hastyımış gibi yapacak tanu yine alyanın arkadaşı olarakmi gelicek umarım sinirlerimiz çok kötü olmaz.Emine ablam sen yine arada yazmayı unutma lütfen.

  AnonimYorum 18:31 Şubat 26th, 2021 de Yazılmıştır..

  Bu dizi gorgusuzlukten kurtulamayan arabesk bir aileyi anlatıyor. Abi karakteri ayakta uyuyor her daim.Her zamanki gibi kötü fatura eşe kesiliyor. Pragya karakteri gibi bir kadını bulmak çok zor. Sritiyi aliya cadisinin önüne diz cöktüren zihniyete lanet olsun. Dizi a dan zye gorgusuzlerin yazip cizip oynattığı bir dizi. Tıpkı abinin ailesi gibiler. Demekki dizi yapimcisi senaristi yonetmeni hepsi aynilar. Dizinin en iyi karakteri sriti. Bu günde doğum gunuymus gercekten güzel ve yetenekli oyuncu. Dizinin icine eden sritiden nefret ediyor olmalı

  EmineYorum 21:07 Şubat 26th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar…mehaba Melek hanım nasılsın ….umarım herşey gönlünce olsun…evet yazarım …çalışıyorum .. ilk fırsata burdayim…..evet tanu giriyir …Türk düşmanı lenea…Türklere hindi diyen aşağılayan müslümanlara gerici asalak diyen kadın….neyse kendini tarif etmiş solucan…..zaten Alya hep gorusuyormus….abiyi meraaaaak ermiş geliyirmus… Pazar günü 1saat bölüm

  TülayYorum 23:29 Şubat 26th, 2021 de Yazılmıştır..

  Emine hanım merhaba bişey öğerenmek istiyorum kiara bülbül geliyormu acaba tanı geliyorsa abhim pragyam kızı gelmesini istiyorum bülbül bişy daha abhim karakterimi değiştirecek yoksa abhi Alyadan mı şüpelidiyor katili tutan dan Alya olduğunu anladımı abhimi oyun oynuyor bunu bilge verirmisin lütfen şimdiden teşekkürler canım

  EmineYorum 05:37 Şubat 27th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar.alya pragyayi yine kovuyor…o kadınlarda birşey yapamıyor…pragya evden giderken arabada katili görüyor..onun boğazını sıkıyor…gece eve pencereden giriyor abinin odasına …

  EmineYorum 05:43 Şubat 27th, 2021 de Yazılmıştır..

  .merhaba Tülay hanım…zetv…zaten bu olaylar bülbül ve purap yüzünden başladı onlar bitirecek bu kaosu yazmıştı…evet bülbül var …kiara zaten anneye yardıma gelecek babaya düşman ve olayları çözeceklerini yazdı…abininki oyun ama biz bile inanacağız…bu arada pragya tam bir mogembo dönemi…çünkü Alya evliliklerini abim şuursuzca yapılmış ..diye iptal etigini söylüyor kağıtla ve video ile senarist yönetmen saçmalığı…niye tanrı kadın kocası için neler yapıyor..nelere katlanıyor…olay bu …ram ve sıra..hikayesi

  İlkşahYorum 08:44 Şubat 27th, 2021 de Yazılmıştır..

  Yönetici nerde bizim 5.ci part

  ilksahYorum 09:03 Şubat 27th, 2021 de Yazılmıştır..

  YÖNETİCİ EVLADIM SORUNU ÇÖZDÜM.

  Kumkum Bhagya 26 Şubat 2021 Yazılı Bölüm, Yazılı Güncelleme TellyUpdates.com

  Grand Premiere bölümü nedeniyle bu gece bölüm yok

  Zee’nin yeni şovu, Indian Pro Music League.

  Kumkum Bhagya’nın bir sonraki bölümü 28 Şubat Pazar günü Maha Bölümü olarak yayınlanacak.

  Sonraki bölümde: Pragya, hanımefendilere kocasının evde olmadığını düşündüğünü söyler. Eğer öyleyse, ona bir şeyler oluyor. Bayan polislerden kontrol etmelerini istiyor. Aaliya, Mitali’ye Abhi’ye bir polis memuru götürmesini söyler. Bayan polis Abhi’nin odasına girer girmez çığlık atıyor.

  HüsraYorum 23:55 Şubat 27th, 2021 de Yazılmıştır..

  Alt yazılı olarak paylaşsanız keşke

  EmineYorum 10:48 Şubat 28th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar.bayan polis icirye mitali gönderiyor..önüne top düşüyor abi basket topu ile oynuyor…kadın çığlık atıp iniyor mitali hızla kapıyı kapatır …aşağıda polis evet içeride ve çok iyi diyir..Alya kovuyor pragya gece eve girip abiyi görüyor…yani tam komedi..

  İlksahYorum 16:31 Şubat 28th, 2021 de Yazılmıştır..

  YÖNETİCİ BEY EVLADIM

  Bu günkü bölümü sakın unutma tamammı?.. Bak evladım unuttum misafirlikteydim gibi şeyleri kabul etmiyorum tamammı?…

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 19:12 Şubat 28th, 2021 de Yazılmıştır..

  yükledim ilkşah hanım. iyi seyirler 🙂

  MelekYorum 16:48 Şubat 28th, 2021 de Yazılmıştır..

  Gerçekten ne komik pragya kaçkere kovulsun o kapıdan abi efendi top oynasın .Emine ablam bir şeyler öğrendiğinde bizimle paylaş bekliyoruz.

  EmineYorum 20:55 Şubat 28th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar….evet abinin ve purabin oyunu devam edecek ..pragya devlesecek …çünkü abi dediki ben seni kovsamda aklimida kacirsam sen gitme…oyleki katil pragyaya aşık oluyor…ve bunlar yine abinin iş dunyasi düşmanları ve sebebi vikram. Şimdi senarist abiye karısının onun için herşeyden koruyup kolayip onun için ve çocukları için yapıp ta dadinin ölümüne kadar suçlarının cezasını cekecegi insanları tekrar diziye koyup ..nasıl cezalandirildikkarini göreceğiz…abide katili nerde nasıl bulurum ..diyip ancak bu çareyi buluyorlar purapla….çünkü delil yok …ve abinin evdeki laf kuşu şimdiki dadı..ve sarita teyze…ama pragyaya birşey soylemiyirlar…pragya yine eve gidince katili tanıyor.. ve katil ona hayran kalıyor…onun için abiyi ortadan kaldırmak istiyor….ve palavinin saçmalıkları var…hiç girmeyeyim tanu filan gerksizleri. Tabiki meleğim yazarım…sağolsun sunam ve diğer arkadaşlar hep beraber muhabetle konuştuğumuz ortak dizi yazarız…

  AnonimYorum 21:24 Şubat 28th, 2021 de Yazılmıştır..

  MİSHAL RAHEJA yani king le fakir kızın aşk dizisi vardı.Kız okuma yazma bile bilmiyordu ama diziyi o yönetiyordu resmen. Dizide yine görümce terörü vardı ama abinin yaptığını yapmadı mishal.Diziyi yapandan tutta oynayanlardan nefret ettik yine bakmadan duramıyoruz ne göreceksek artık.Kocasını merak eden eş eve koymayan hapiste olması gereken aliya cadısı.Hintliler bile diziyi yapana suç duyurunda bulunmayı düşünüyorlar polisi, ahlakı, aileyi, suçluyu övdükleri için.Bu dizide sritiye yapılmak istenen pragyaya yapılıyor anladığım bu bu kadar rezil senaryo olmaz bitiremedilerde neyi bulacaksak her gün nasıl saçmalayıp kendimizi rezil ederiz derdindeler.Şaka gibi bir dizi. sanki politikacı yada mafya dizisi gibi.

  Sadece özetYorum 23:58 Şubat 28th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 5
  Kumkum Bhagya 28 Şubat 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Aaliya’nın STK hanımlarına Pragya’nın Abhi’nin karısı olmadığını söylemesi ile başlıyor. Pragya evli olduğumuzu ve iki kızımız olduğunu söylüyor, herkes biliyor. Aaliya şimdi gerçeğimi kanıtlarla söyleyeceğimi söylüyor ve Mitali’den bir şeyler getirmesini istiyor. Sirk yaratacağını bildiğimi söyledi, ben de yüzük ustası olmaya hazırdım. Mitali’nin STK çalışanlarına getirdiği boşanma evraklarını gösteriyor. Onlardan işaretlerini kontrol etmelerini ister. STK çalışanları boşanma evraklarına bakıyor ve Pragya işareti olduğunu söylüyor. Aaliya daha sonra bunun ne tür bir ilişki olduğunu söyler, bhai’nin kendisine kötü şans getirdiğini bildiğini ve bu yüzden onunla tanışmak istemediğini söyler. Pragya, onayımla imzalamadığımı söyledi. Aaliya, rızanızla imzaladığınızı söylüyor. Pragya seninle tanışmamı engelleyemeyeceğini söylüyor. Aaliya ondan ilginç bir şeye hazırlanmasını ister ve Polisi arar. Daha sonra STK çalışanlarını tehdit eder ve tutuklanmak istemiyorlarsa gitmelerini ister. STK çalışanları birbirlerine Pragya’nın yanlış olduğunu söylüyor. Pragya, sadece üç gün önce evlendiğimizi söylüyor. Hepsi evliliğimizi cep telefonunda gösterdi. Aaliya, Tai ji ve Mitali’ye evliliğinin olup olmadığını sorar. Reddediyorlar. Aaliya kanıtın ne olduğunu soruyor? Pragya ağlıyor ve onunla sadece bir kez tanışmak istediğimi söylüyor, izin ver onunla tanışayım. Aaliya, şimdi gidersen eve gideceksin, yoksa umudun olmadığı PS’ye gideceksin diyor. STK çalışanları, Aaliya’dan özür diledikten sonra oradan ayrılıyor. Pragya onları durdurmaya çalışır, ancak boşuna. Aaliya gitmesini ister. Pragya geri dönmediğimi söyledi. Aaliya, Bhai’nin seninle tanışmak ya da seni görmek istemediğini söylüyor.

  Prachi, Shahana’ya Baljeet Dadi hariç herkesin neden Maa’ya kaba davrandığını düşündüğünü söyler. Babasının neden onunla konuşmadığını söylüyor. Shahana, biraz çaresizliği olabileceğini söylüyor. Onunla gitmemiz gerektiğini söylüyor. Prachi onunla dalga geçer ve Pragya’nın annesi olduğunu ve güçlü olduğu için kimseye ihtiyacı olmadığını söyler. Tai ji, Pragya’ya neden inatçı olduğunu sorar ve anlamasını ister. Pragya, Polis buraya gelirse kimin sorun yaşayacağının belli olduğunu söylüyor. Polisin bu evde ne sakladıklarını göreceğini söylüyor. Mitali, bir şey çalacak hırsız olmadığımızı söylüyor. Pragya neden bana bakmadığını soruyor o zaman? Bu evde yanlış bir şeyler olduğunu söyledi ve bunun mümkün olamayacağını, onu aradığımı ve beni duymadığını söyledi. Dadi’den onları dinlememesini ve ona gerçeği söylememesini ister. Aaliya, Bhai’nin seni dinlemek istemediğini ve gitmesini istediğini söylüyor. Pragya polis gelsin diyor. Aaliya Polisi aradığımı söylüyor. Polis oraya gelir. Aaliya, bunun Pragya Arora olduğunu söylüyor. Pragya, Abhishek Mehra ile evlendikten sonra Pragya Mehra olduğumu söyledi. Aaliya neden kendine hakaret etmek istediğini soruyor. Pragya, kocamla ilgili yanlış bir şey yaptığını söylüyor. Bayan Müfettiş Pragya’dan oradan ayrılmasını istiyor ve kocanızın sizinle konuşmak istemediğini söylüyor. Pragya bunu kocamdan duymak istediğimi söylüyor. Onu sadece bir kez görmek istediğimi söylüyor. Aaliya, senin kocan olmadığını söylüyor. Pragya tamam diyor ama evin sahibi o. Başına bir şeyler geldiğini söyler, Müfettişten onu görmesini ister. Müfettiş hanımefendiye gidip onu kontrol etmesini istiyor. Pragya, Abhi’nin resmini gösterir. Aaliya, Mitali’den polisin kendisini görmesini ister. Mitali, Doktor’un hasta olduğunu ve dinlenmeye ihtiyacı olduğunu söyledi.

  Aaliya, Mitali’den onu almasını ister. Pragya artık ne sakladıklarını bileceğini düşünüyor. Mitali, polis memuruna hayaletten korkup korkmadığını sorar. Polis memuru hayır diyor. Mitali kapıyı açar. Bayan polis ona topla saldıran birini bulur. Bağırıyor ve bitiyor. Mitali şok olur ve kapıyı çabucak kapatır. Pragya onu gördün mü diye soruyor Constable, onu gördüğümü ve iyi olduğunu söyledi. Pragya o zaman neden bağırdığını söylüyor? Aaliya gitmesini ister. Müfettiş Pragya’ya gitmesini ister, aksi takdirde onu tutuklar. Pragya gideceğimi ve onları rahatsız etmeyeceğimi söylüyor. Bayan Müfettiş Pragya’dan gitmesini ister. Aaliya’dan gerekirse onu aramasını ister. Pragya, Dadi’den ne sakladıklarını söylemesini ister. Aaliya, Dadi’yi uyarıyor. Dadi, Pragya’dan herkesin iyileşmesini ister. Pragya evden çıkar. Tai ji, Meera burada olsaydı iyi olurdu diyor. Aaliya bunun kötü olacağını söylüyor, Bhai’nin gerçeğini saklamak için çok daha az insanın burada kalacağını söylüyor. Pragya, Aaliya’nın Dadi’ye ne söylediğini düşünüyor. Dadi’nin benden ayrılmamı asla istemeyeceğini düşünüyor ve konunun düşündüğümden çok ciddi olduğunu düşünüyor. Onların anlarını düşünüyor ve mutfak koridorundan içeri girmeyi düşünüyor. Mutfak koridoruna gitti ve Mitali’nin Hizmetkar’la konuştuğunu ve onun yemeği sevmediğini söylediğini, bu yüzden şimdi yemek yapmam gerektiğini söyledi. Buraya gelmemesi gerektiğini söylüyor ve gidiyor. Pragya pencere camını kırar ve içeri girer. Şokta olduğu için Aaliya’nın Yöneticisiyle konuştuğunu ve Purab ile birlikte olmasını istediğini duyar. Pragya, Purab’ın neden şokta olduğunu düşünüyor. Abhi’nin odasına yaklaşır. Tai ji oraya geliyor. Pragya ondan saklanmayı başarır. Tai ji o oda yüzünden çok korktuğunu söylüyor ve gidiyor ..

  Pragya kapıyı çalar ve Abhi’den kapıyı açmasını ister. Kapıyı kilitli bulur ve kapıyı açmaya çalışır. Aaliya yerde pencere camı parçalarını bulur. Mitali oraya gelir ve yemeğin hazır olduğunu söyler. Abhi’nin odasına koşarlar. Aaliya, Tai ji’ye Pragya’nın burada olduğunu söyler. Pragya kapıyı açmak üzeredir, ancak Aaliya Polisi arar ve Pragya’yı indirir. Bayan Müfettiş oraya gelir ve Bayan polis memuruna onu tutuklamasını söyler. Pragya, kocamı odaya kilitlediğiniz için Aaliya’yı tutuklayacağınızı söyledi. Aaliya’ya parasını verdi mi? Bayan Müfettiş ona bağırıyor. Aaliya, Bhai’nin dinleneceğini söylediği doktor raporunu gösterebileceğini söyler. Pragya, Abhi’nin odasına koşar ve kapıyı çalar. Bayan Müfettiş ve polis memuru onu dışarı çıkarırken, Pragya hala onların önünde yalvarmaktadır. Aaliya bakıyor. Pragya, Bayan Müfettişten kocasını tekrar görmesine izin vermesini ister. Bayan Müfettiş kocanızın iyi olduğunu söyledi, memurum onu ​​gördü, iyi. Pragya onu bir kez görmek istediğini söylüyor. Bayan Constable hiçbir şey yapamayacağını söylüyor.

  Sarita behen, birinin birini nasıl bu kadar çok sevebileceğini düşünüyor. Tanrı’ya dua eder ve ondan Mehra ile bir kez buluşmasını ister. Ona nasıl yardım edeceğini düşünüyor ve Baljeet ji’yi aramayı düşünüyor. Pragya’ya neden henüz yardım etmediğini düşünüyor, onunla konuşmayı düşünüyor ve ona soruyor. Dadi’yi arar, ancak ikincisi çağrısını reddeder. Sarita behen numarasının bloke olduğunu buluyor ve büyük bir şey olduğunu düşünüyor, kızım tek başına savaşıyor.

  Bayan polis Pragya’ya yemeğin hazır olduğunu söyler. Pragya yemek yemek istemediğini ve kocasıyla tanışmak istediğini söyler. Bayan polis ondan her şeyi anlatmasını ister. Pragya ona her şeyi anlatıyor. Bayan Constable, ona Aaliya’nın onunla tanışmasını istemediğini söyler. Ona şimdi ölen kızını hatırlattığını ve bir daha gitmeyeceğine söz vermesini istediğini söylüyor. Pragya ona söz veriyor. Bayan Constable, Bayan Müfettiş ile konuşuyor. Bayan Müfettiş, Pragya’nın bir daha gitmeyeceğine dair söz vermesinin ardından, Pragya’nın gitmesine izin verir. Digvijay birisiyle konuşur ve Abhishek Mehra’nın öldüğü için şirketinin bittiğini söyler. Adam ölmediğini ve ölümden dönmediğini söylüyor, ancak onunla kötü bir şey oldu. Digvijay şok olur ve Katil’i arar. Killer’a Abhishek’ın hayatta olup olmadığını sorar ve eğer yaşıyorsa onu öldür. Katil, birinin şaka yapmış olması gerektiğini söylüyor. Digvijay ondan onu bulup öldürmesini ister. Aaliya, Pragya’nın sözlerini düşünüyor. Mitali oraya gelir ve ondan yemek yemesini ister. Aaliya reddediyor. Mitali, Rhea’nın yemek yemek istemediğini söylüyor. Aaliya, Rhea’nın Prachi ve şimdi de Pragya nedeniyle acı çektiğini söylüyor. Mitali, Pragya’nın herhangi bir suç işlemediği için hapiste kalacağı zamana kadar diyor. Bayan Constable, Sarita behen’e gelir ve Pragya’yı düşürür. Ona her şeyi anlatır ve bir daha Mehra evine gitmeyeceğine söz verdiğini söyler. Sarita behen çayını sunuyor. Bayan polis reddeder ve gider. Aaliya, tüm sorumluluğun ona ait olduğunu söylüyor. Mitali sana yardım edebileceğimi söylüyor. Aaliya sadece çay yapmak için yardım edebileceğini söylüyor. Raj Bhaiya eve gelmiyor ve Purab… kendi dünyasında. Tüm sorumluluğun bana ait olduğunu söylüyor. Mitali gider. Aaliya, Pragya’nın herhangi bir suç işlemediğini düşünüyor, ancak buraya girmek bir suçtan daha az değil. Nasıl cüret ettiğini soruyor? Kefil olmayan bir suç olmadığı için kilitten çıkabileceğini düşünüyor.

  Katil Digvijay’e geliyor ve işimi yapmaya hazır olduğumu söylüyor. Digvijay silahını alır ve birinin alnından vurulduğunda nasıl hayatta kalabileceğini söyler. Katil, Müdür’ün neden öleceğini söylüyor? Digvijay, ölmediyse bu gece ölmesi gerektiğini söylüyor. Katil, onu neden öldürmek istediğini söylüyor. Digvijay, işinde birçok kişiyi mahvettiğini söylüyor. İşim bitene kadar söylemeyeceğimi söylüyor ve Abhishek Mehra’nın bu gece ölmesi gerektiğini söylüyor.

  Sarita behen Pragya’yı arar. Pragya, Mehra Konağı’na gideceğimi söylüyor ve onu görmediğini, ancak orada varlığını hissettiğini söylüyor. Bana kızması gerektiğini söylüyor. Sarita behen artık gitmeyeceğini söylüyor. Pragya ne yapacağını söylüyor? Sarita behen, her seferinde sizi uyaran bayan müfettiş olmayacağını söylüyor. Pragya onunla buluşmam gerektiğini söylüyor. Sarita behen, sözünü anlamasını ve hatırlatmasını ister. Pragya orada yalan söylediğimi söylüyor. Oraya gideceğini ve onunla bir şekilde buluşacağını söylüyor.

  Aaliya, Mitali’nin gerginlik ve sorun yarattığını düşünüyor. Bayan Müfettiş’i arar ve Pragya’nın ne zaman hapse gireceğini sorar. Bayan Müfettiş onu terk ettiğimizi söylüyor. Hizmetçi, Aaliya için çay getiriyor. Aaliya tepsiyi atıyor ve dışarı çık diyor. Lady Inspector’a bağırıyor ve onu neden terk ettiğinizi soruyor? Bayan Müfettiş ona bağırmamasını ister ve Pragya’nın basit bir kadın olduğunu ve bir suç işlemediğini söyler. Bunun için onu kilide kilitleyemeyeceğimizi ve avukatı arayıp serbest kalacağını söyledi. Avukatının parasını kurtardığımı söylüyor. Aaliya ona bağırır ve aramayı bitirir. Güvenliği arar ve kadının (Pragya) içeri girmeyeceğini söyler. Onlardan onu dövmelerini ister. Bayan güvenlik görevlisi onu yenemeyeceğini söylüyor. Aaliya bağırır ve daha yüksek sesle söylemesini ister. Bayan güvenlik görevlisi onu yeneceğimi söylüyor. Aaliya, Pragya’nın içeri girmesine izin vermeyeceğini düşünüyor.

  RumisYorum 13:34 Mart 1st, 2021 de Yazılmıştır..

  Sayın diziizlep ekibi parçalar ve başka başka resimler üst üste biniyor 431 yani yeni bölümleri istemiyoruz onu takip edip duzeltirseniz çok memnun oluruz şimdiden çok teşekkür ederim saygılar

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 13:37 Mart 1st, 2021 de Yazılmıştır..

  ekran resmi gönderirmisiniz. iletişim sayfamızdaki maile ?

  FatoşYorum 22:36 Mart 1st, 2021 de Yazılmıştır..

  Çeviri için çok teşekkür ederiz arkadaşlar emeğinize sağlık devamını bekleriz

Dizi izle / Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.


Gezilecek Yerler