Ah Kalbim 428. Bölüm izle

Ah Kalbim Son Bölüm izle 428. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
İsim
:
Yorumunuz
:

  123trYorum 19:19 Şubat 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  Emine hanım haklısınız bence herşey olabilir burada abhi ve pragya inşallah ölmez ama ölürlersede artık yapacak birşey yok bence burada anilin yaptığı en büyük hata birden 20 yıl atlamak ayy kardeşim biz ne bilelim o 20 yıl da neler yaşandığını hadi çok falsback sahnesi çekseler neyse ama çekmiyorlar ki keşke 7 veya 10 sene atlasalardı yani keşke 20 yılı ikiye bölüp zamanda atlama yapsaydılar ama ne yapalım zaten bir çok hint dizisi bu yüzden final yapiyo birden çok fazla yıl atliyorlar sonra yeni jenerasyon tutmuyor sonra final yapıyor inşallah bitmez bundan sonra ne olacak izleyip gorucez

  MelekYorum 21:20 Şubat 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  Keşke evlendikten sonra abinin evine dönmeseler ve final olsa çünkü alyanın ve rajın ve mitalinin kötülüklerine daha fazla kaldıracak kadar bizde sabır kalmadı bir an önce umarım kötülüklerin karşılığını bulurlar bizde biraz olsun rahatlarız.

  TülayYorum 22:50 Şubat 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  Neden özetini vermiyorsunuz lütfen diziizlep

  Abhigya 12Yorum 23:18 Şubat 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  Atlama olmayacak abhi ve pragya ölmeyecek filim bitmeyecek şimdi başlıyoruz macera ya bülbül gelecek daha abhi ve pragya yı kurtaracak kiara riya ve prachi ye kızacak olaylar olacak hemde çok fazla bülbül daha alya yı öldürme planı yapacak büyükanne akası ve karisi gelecek büyükanne daha alya ve abhi mitali kötülere kızacak

  Sadece özetYorum 00:24 Şubat 3rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 1
  Kumkum Bhagya 1 Şubat 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Ranbir’in Aryan’a Prachi ile hile ile evlenemeyeceğini söylemesi ile başlar, aşkının doğru olduğunu düşünür, ona nasıl yalan söyler? Ellerinde çelenkleri tutarak ayakta duruyorlar… Şarkı çalıyor… ..mera junoon… .. Bunu yapamayacağımı söylüyor ve Jai’ye çelenk veriyor. Aryan, Ranbir’den plana sadık kalmasını ister. Pandit ji, damat ve gelinin birbirlerine çelenk ve sindoor daan giydireceklerini ve bununla birlikte mangalsutra ritüelinin de yapılacağını söylüyor. Tam o sırada Prachi’nin telefonu çaldı. Çağrıya katılmak için hareket eder. Ranbir, sindoor levhasını tutuyor, hareket etmeye çalışırken, bazı güneşler saç çizgisine düşüyor. Ranbir ona bakıyor. Prachi aramayı seçer. Rhea, annesinin nerede olduğunu söylemesini ister mi? Birinin babanı ve anneni öldürmek istediğini mi söylüyor? Prachi, arkadaşının düğünü için geldiğini bilmediğini söyledi. Onları arayacağını söylüyor ve aramayı bitiriyor. Rhea cep telefonunu fırlatır. Prachi, Shahana’ya birinin Maa ve babasını öldürmek istediğini, tehlikede olduklarını söyler. Gitmemiz gerektiğini söylüyor. Ranbir, Rhea’ya yalan söylediğimi, gitmemiz gerektiğini söyledi.

  Pragya, amcanın evinden çıkar. Abhi onu durdurur. Pragya numaramı hatırlamadığını söylüyor. Abhi mantıklı ve büyüdüğünü söylüyor, neyin önemli olduğunu soruyor, numara mı yoksa sen mi? Hangi kategoride geliyorum diye soruyor? Herhangi bir kategorinin, özel kategorinin ötesinde olduğunuzu söylüyor. Pragya ilk ne zaman tanıştık? Abhi, birbirimizin önüne geçtiğimizde sadece ilk kez tanıştığımızı söylüyor. İlk ne zaman kavga ettiğimizi soruyor? Gülüyor ve her zaman yeni bir zaman olduğunu söylüyor, ne zaman tanışsak kavga ediyoruz. Bana ilk kez ne zaman özür dilediğini sordu. Abhi asla özür dilemediğimi söylüyor. Ondan romantik bir şey konuşmasını ister ve ne zaman seni sevdiğimi söylediğimi, seni kucağıma aldığımı, ilk öpücüğümüzü, ilk gecemizi vs. sormasını ister. Bütün bunları hatırlayabileceğini söylüyor. Abhi, seninle ilgili tüm güzel şeyleri hatırlamak istediğimi ve unutamadığımı söylüyor. Seninle ilgili tüm güzel şeyleri hatırlamak istediğimi söylüyor ve karşımda olsan bile seni özlediğimi söylüyor. Benim kucağımdayken, o an hayatımın tüm mutluluğunu elde ettiğimi söylüyor. Aakhiri baar… .oyunlar… Pragya beni konudan saptırdığını söylüyor. Abhi seninim diyor, sen benimsin, yanıma gel ve bana istediğimi ver. Ona sarılıyor.

  Ranbir, Prachi’den endişelenmemesini istiyor ve ailene hiçbir şey olmadığını söylüyor. Prachi gerçekten soruyor mu? Annenle babanın iyi olduğunu söylüyor. İkinizin de çarpışmasını istemediğim için Rhea’ya bağlandığımı söyledi. Rhea geldiğinde seni odaya götürdüğümü söyledi. Prachi bana yalan söylediğini söylüyor, Rhea’ya değil. Ranbir, sana asla yalan söyleyemeyeceğimi söylüyor. Prachi ondan gözlerine bakmasını ve söylemesini ister. Ranbir ondan saklandığını hatırlıyor ve hiçbir şey söylemiyor. Prachi bana yalan söylediğini ve ne zaman olduğunu bilmediğini söyledi. Takside oturuyor. Shahana da takside oturuyor ve gidiyorlar. Ranbir, annesiyle babasının tehlikede olduğunu düşündüğünü ve gittiğini düşünüyor.

  Teyze, Abhi ve Pragya’ya gelir ve onların aşk yaşadığını görür. Pragya kavga ettiklerini söylüyor. Abhi, kulakta bir şey olduğunu söylüyor. Teyze, kavga buysa aşk nasıl olur diyor? Abhi göstereceğimi söylüyor ama aynı fikirde olmayacak. Teyze ellerini birbirlerinin ellerine verir ve birbirlerinden asla ayrılmamalarını ister. Onları kutsar ve bir şeyler getirmeye gider. Allah wariyan oynuyor… .Pragya savaştığım için üzgünüm diyor. Abhi, aşkın olduğu yerde kesin bir zafer olduğunu söylüyor. Ona sarılıyor. Amca oraya gelir ve gelmelerini ister.

  Shooter 1, Shooter 2 ile konuşuyor ve bu sözleşmenin onun kişisel sözleşmesi haline geldiğini söylüyor. Nişancı 2, rekorumun yüzde 100 olmasını istediğimi söylüyor. Nişancı 1 tamam diyor, bu sözleşme ikimiz için. Üçüncü sözleşmeli katilin gelmeyeceğini söylüyor. Üçüncü atıcı oraya gelir ve Nişancı 1’i 10-15 mermisini boşa harcadığı için kızdırır. Shooter 1 sinirlenir ve Shooter 3’ün boynunu eliyle tutar. Nişancı 4 ve 5 oraya geliyor. Shooter 3’ün öldüğünü görüyorlar. Shooter 1, vücudunu vahşi hayvanların önüne attığını ve Abhishek Mehra’yı öldürdükten sonra alacağı Shooter 4 ve 5’e parayı vermeyi vaat ettiğini söylüyor. Shooter 2, Shooter 4 ve 5’ten oturup görmelerini ister, onları öldüreceğimizi söyler. Nişancı 1, Abhishek Mehra’yı öldüreceğini söylüyor.

  Amca, Abhi ve Pragya’yı dekore edilmiş odaya götürür. Abhi bunun genellikle bahus, betis vb. Tarafından yapıldığını söylüyor. Pragya bunun iyi olduğunu söylüyor. Teyze tabağa yiyecek getirir ve Amca ile tartışır. O, karı kocanın tek tabaktan yemek yemesi gerektiğini ve Pragya’nın kulağının arkasına siyah tika uyguladığını söylüyor. Amca diyor ki, bizim çocuklarımız gibisiniz, bu yüzden kötü bir görüşe sahip olmayacaksınız.

  Dadi, Çekçek’den iner ve ondan gelmesini ister. Sarita behen eve gideceğini söyler. Dadi, Abhi’nin Pragya ile evlendikten sonra nereye geleceğini sorar. Sarita behen evinizi söylüyor. Dadi, Pragya’nın Pravesh rituyeli yapacağımızı söylüyor. Sarita behen parayı otomobil sürücüsüne öder.

  Ranbir, Rhea’nın ona inandığını ama Prachi’nin ona inanmadığını söyler. Güvenini kazanmak için ne yapacağını soruyor? Palak, Prachi’nin sana güvendiğini söylüyor ama stresliydi. Ranbir, Palak ve Jai’ye teşekkür eder ve Prachi ile gizlice değil büyük bir evlilikte evleneceğini söyler. Aryan ona sarılıyor. Palak, Tanrı’nın bu yüzden evliliğin bu şekilde olmasına izin vermediğini söylüyor. Aryan aptal olduğumuzu söylüyor ama. Jai sorun olmadığını söylüyor. Ranbir, evliliğim doğru şekilde gerçekleşmezse, o zaman bana yardım etmeniz gerektiğini söylüyor. Aryan, Jai ve Palak ile Ranbir’in arkasından koşuyor ve evliliğinizi bitirmek için Son Pandit ayinlerini yaptırdığımı söylüyor. Ranbir şok olmuş görünüyor.

  Teyze, Pragya’dan biraz mehendi uygulamasını ister. Pragya ve Abhi duygusallaşıp Dadi ve Sarita behen’i düşünürler. Abhi böyle insanların nerede görüldüğünü söylüyor. Pragya ayrıca, çiftin kendilerine karşı iyi ilgisini ve sevgisini görünce duygusallaşır.

  Precap: Rhea, Vikram’a Ranbir’e babasının hayatının tehlikede olduğunu söyleyip söylemediğini sorar. Vikram reddediyor. Aaliya o zaman Bhai’nin aramayı neden seçmediğini sorar. Dadi, Sarita behen ile birlikte gelir ve Abhi’nin Pragya ile birlikte olduğunu söyler. Aaliya, Rhea’ya giden birini almanın hiçbir avantajı olmadığını söyler. Rhea bilmek istediğini söylüyor ve bu sefer ayrılamayacağını söylüyor.

  Sadece özetYorum 00:30 Şubat 3rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 2
  Kumkum Bhagya 2 Şubat 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Ranbir’in Aryan, Jai ve Palak’tan tekrar takılırsa ona yardım etmesini istemesiyle başlar. Aryan ve Jai arkasından koşar. Jai, senin için çok yalan söylediğimizi söylüyor. Aryan, son ayinler Pandit’i getirdiğimi ve evlilik mantralarını öğrenmesini sağladığımı söyledi. Ona mangalsutra bile giydirip sindoor uygulayamayacağını söylüyor. Ranbir bahane uydurur ve arabada oturur. Arabada oturmak isteyip istemediğini sorar, böylece ona dokunmasınlar. Kabul ederler, arabada otururlar ve sonra ona alay ederek vururlar. Har ek arkadaşı Kamina hota hai çalıyor… Ranbir gülümsüyor.

  Prachi ve Shahana eve gelir. Prachi, Pragya’yı arar ve Pinky’nin ana numarasını aramak için konuşmayı düşünür. Maa olabilir ve Sarita behen oraya gitmiş olabilir diyor. Aaliya, Rhea’ya Meera’nın evden gittiğini bilip bilmediğini sorar. Rhea ne soruyor? Aaliya sana çok şey anlattığını söyledi ve senin inatçı, şımarık vb. Olduğunu söyledi, buna dayanamıyorum ve bu yüzden gitmesini istedim. Rhea şok oldu ve sonra babam annemin yanındayken her zaman tehlikede olduğunu söylediğini söyledi. Tai ji, tüm bunları düşünmemesini ister ve Rhea’nın Abhi’nin tehlikede olduğunu hissettiğini söyler. Vikram oraya gelir. Rhea, babanın tehlikede olduğunu size kimin söylediğini sorar. Vikram kimsenin bana söylemediğini, böyle bir şeyin olmadığını söyledi. Rhea o zaman neden aramayı seçmediğini söylüyor. Dadi, Sarita behen ile gelir ve Abhi’nin Pragya ile birlikte olduğunu ve kimsenin onları rahatsız etmesini istemediğini söyler. Sarita behen, birbirlerini çok sevdiklerini söylüyor. Aaliya burada ne yapıyorsun diye soruyor? Dadi, pravesh’in önemli ritüeli için diyor. Rhea, Ranbir’in bana neden yalan söylediğini sorar? Vikram, bacağını çektiğini söyledi. Rhea, Meera’nın gitmeden önce neden onunla konuşmadığını düşünür ve babasının bilip bilmediğini sorar. Aaliya bunun önemi olmadığını söylüyor. Rhea söylemen gerektiğini söylüyor.

  Abhi, Pragya’ya tek tabakta yiyecek olacaklarını söyler. Midesinin sevgi ile dolacağını söylüyor ve ona yemek yedirmeye çalışıyor. Elini ısırıyor ve midenizin sevgiyle dolabileceğini söylüyor ama benimki değil. Abhi parmağımın ucuyla beni ısırdığını söylüyor, canımı yakıyor. Parmağından öpüyor. Gülümsüyor ve biraz tedavinin kaldığını söylüyor. Birbirlerine yemek yaptırırlar. Abhi, Pragya’ya yemek yerken dudaklarını ısırdığını söyler. Pragya parmağını öpüyor ve dudaklarına koyuyor. Ondan yemek yemesini istiyor ve her şeyin yoluna gireceğini söylüyor. Abhi senin sahte doktor olduğunu söylüyor ve ona tedaviyi hatırlatmasını sağlayacağını söylüyor. Pragya öksürür. Ona su yaptırır. Pragya sana tedavi vereceğimi söylüyor. Abhi seni tedavi edeceğimi söylüyor. Pragya ondan gelecekleri için bağırmamasını ister. Onu yaklaştırıyor. Kucağına düşer. Allah wariyan oynuyor …… Onun alnından öpüyor. Pragya artık iyi olduğunu söylüyor. Abhi, teyzenin söylediğini hatırladın mı, tek tabakta yemek yediğimizde aşkımızın artacağını sorar. Pragya, numaramı hatırlamadığınız için sevginin artmayacağını söylüyor. Abhi, bu günün boşa gideceğini söylüyor. Pragya bunun senin hatan olduğunu söylüyor. Hatasını düzelteceğini söylüyor.

  Abhi Pragya’ya, Sarita behen mehendi uygulayamayacağı için mehendi uygulayacağını söyler. Mehendi izleniminin her zaman elinizde olacağını söylüyor. Pragya duygusallaşıyor. Abhi, mehendi ile elinde bir tasarım yapar. Pragya ona bakıyor. Şarkı çalıyor… ..Abhi nasıl diye soruyor? Pragya ona teşekkür ediyor. Abhi, numaranı hatırladığımda her şeyin olacağını söylediğini ve her şeyin olup olmadığını sorduğunu söyledi. Evet başını salladı ve numarayı hatırlamadığını söyledi. Numarasını eline yazar. Pragya, numarayı hatırlamadığını söylediğini söylüyor. Abhi şimdi her şeyin düşündüğüm gibi olacağını söylüyor. Arkasından koşuyor. Pragya ben değil diyor …

  Atıcılar atı köyün dışında bulur ve Abhishek Mehra’nın köyde saklandığını düşünürler. Atıcı, diğer atıcıdan ikisini de öldürmesini ve her evi aramasını ister. Kişisel sözleşmemizin yerine getirileceğini söylüyor. Pragya, Abhi’yi odaya kilitler ve öne çıkar. Abhi ondan kapıyı açmasını ister. Kocan olduğumu söylüyor. Karın olduğumu ve reddetme hakkına sahip olduğumu söylüyor. Abhi kötü bir şey olacağını hisseder ve Pragya’ya elini tutmazsa her şeyin biteceğini hissettiğini söyler.

  Prachi endişeyle Shahana’ya Maa’nın Sarita behen ile birlikte olmadığını söyler. Sarita behen buradan uzaklaşmam gerektiğini söylüyor. Rhea, Buji’den daha büyük bir sır olmadığı için gitmeyeceğini söylüyor. Bugün sessiz kalmayacağını söylüyor, bana ne yaptıysan, herkese ve babama söyleyeceğim. Dadi ne soruyor? Rhea, Buji diyor… Aaliya ondan bunu durdurmasını istiyor. Rhea ondan beklemesini ve izlemesini ister. Babamla Prachi’nin annesinin evlenmesini istediğimi ve hatta Meera teyzesinden geri çekilmesini istediğimi söyledi. Buji’nin bunu istemediğini ve babamla Meera teyzenin evlenmesini istediğini söyledi, planının arasına giriyordum ve beni depoya kilitledi. Purab oraya gelir ve bunu duyunca şoke olur. Aaliya’ya bunu Rhea ile yapıp yapmadığını sorar. Sevdiklerini bile terk etmediğini söylüyor, sadece umutsuz bir durumsun. Dadi, Abhi gelsin diyor, Aaliya ile ne yapacağını söyleyecek. Purab, Abhi burada kalmana izin vermeyeceği için emlakta kalmana izin vereyim mi diyor. Abhi’nin burada kalmasına izin vermeyeceğini söylüyor. Pragya kapıyı açar ve içeri girer. Yalan söyleyip söylemediğini sorar. Abhi hayır diyor ve kötü bir şey olacağını hissettiğimi söylüyor ama gelip elimi tuttuğumda rahatlamış hissettim. İlk şartlarını yerine getirmeleri gerektiğini söyler ve eğer ondan uzaklaşırsa aşkını hatırlayacağını söyler. Pragya, balayı için geceye kadar beklemesini ister. Bitti. Arkasından gelir. İçeri koşar ve kapıyı kapatır. Abhi bunun haksızlık olduğunu söylüyor. Tam o sırada bir şey görünce şok oluyor, atıcılar olabilir.

  Precap: Purab, Vikram’a Abhi ve Pragya’nın büyük bir tehlike altında olduğunu söyler. Adam kapıyı açmayı ister. Abhi kapıyı açar.

  tisha 123Yorum 10:35 Şubat 3rd, 2021 de Yazılmıştır..

  arkadaslar bu filim uzun sürecek olaylar baslacak daha atlama olmayacak daha abhi ve pragya ölmeyecek

  Aryan fanYorum 12:49 Şubat 3rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Abi ve pragya olmuyor aslında evdeki herkes aliyaya oyunoynar bülbül gelecek oda dishadir yuz amelyati olmuştur Aryan gerceyi orendikden sonra aliyayi evden atatr .

  Aryan fanYorum 12:51 Şubat 3rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Arkadaslar aliyayi dizginleyecek tek bir kişi vardır oda king zaten king gelirse Aliya onunla didismekde kimseye kötülük yapamiyacak

  Sadece özetYorum 20:37 Şubat 3rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 3
  Kumkum Bhagya 3 Şubat 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Pragya’nın neden hiçbir şey söylemediğini ve zihninde bazı yaramazlıkların döndüğünü düşünmesiyle başlar. Tam o sırada Abhi ondan ayrılmak için bağırdı. Pragya endişelenir ve dışarı çıkar. Abhi’nin saldırıyı taklit ettiğini görür ve ağlar. Abhi bunu bir daha yapmayacağını söylüyor ve ona söz veriyor. İçeri girerler. Abhi yanaklarından öpüşür ve ona hiçbir şey olmaması için güçlü olması gerektiğini söyler. Pragya ona bir şey olmasına izin vermeyeceğini söylüyor. Abhi, gözlerinde yaşlarla nasıl olduğunu soruyor. Seni benden daha çok seven biri var mı diye soruyor. Pragya düşünmeye başlar. Abhi önünüzde kaybedeceğimi söylüyor ve bu olursa onun kölesi olacağını söylüyor. Kazanan ama aşık olan kaybedene aşık denildiği için, onu kazanmak istediğini ve kendini kaybeden olmasını istediğini söylüyor. Onu yaklaştırıyor ve dans ediyorlar… ..Allah wariyan çalıyor …… Birbirlerine bakarak gülümsüyorlar… Abhi onun yanaklarından öpüyor.

  Prachi, Purab’ı arar ve Maa ve Babanın nerede olduğunu sorar? Purab ne olduğunu sorar? Herşey yolunda mı. Rhea, Prachi’ye babamın annesiyle birlikte olduğunu ve hayatının tehlikede olduğunu söylediğimi söyledi. Purab bunu neden söyledin? Vikram, Ranbir’in alaycı bir şekilde ona yalan söylediğini söylüyor. Purab, bunun sadece bir şaka olduğunu umduğumu düşünüyor. Prachi’ye annesinin ve babasının güvende olduğunu söyler. Prachi, Maa’nın evde olmadığını ve bu yüzden aradığını söylüyor. Sarita behen, annenle babanın birlikte olduğunu söylüyor. Prachi, Sarita behen’in orada olup olmadığını sorar. Purab, aramayı hoparlöre bağlar. Prachi şimdi rahatladığını ve aramayı bitirdiğini söylüyor. Purab gergin ve çok endişeli. Vikram herhangi bir gerilim olup olmadığını sorar. Purab, Vikram’a Ranbir’in bunu eğlence için söylediği şeyi söyler, ancak gerçek budur ve Abhi ile Pragya di’nin büyük bir tehlikede olduğunu söyler.

  Atıcılar kapıyı çalar. Pragya ve Abhi gerilir. Atıcı 1, kimse kapıyı açmazsa kapıyı kıracağımızı söylüyor. Müfettiş, Komiser’e gelir ve tetikçi 1’in resmini gösterir, Abhishek Mehra’yı öldürmek için supari aldığını söyler. Komiser ondan eve gitmesini ister ve tetikçiyi yakaladığını söyler, ancak bugün değil. Yarın tetikçiyi yakalamasını istiyor. Müfettiş Digvijay’i orada görür ve ayrılır. Digvijay, Komiser’e oğlunun yarın serbest bırakılacağını söyler. Komiser, oğlumun size güvenerek büyük bir hata yaptığını söyledi. Digvijay, insanların sıklıkla hata yaptığını söylüyor. Komiser, oğlum serbest kalırsa seninle yapabileceğimi yapacağını düşünüyor.

  Ranbir uyanır ve öksürür. Pallavi oraya gelir ve sıcak su kabı getirir. Sıcak suyla 1 kaşık vicks almasını ister. Sıcak suya vicks koyar, böylece buharları alabilir. Kendini iyi hissediyor ve ona teşekkür ediyor. Pallavi ondan dinlenmesini ister.

  Abhi ve Pragya kapıyı açar ve amcayı bulur. Dayı, ikinize de tereyağlı süt getirdiğimi ve içmelerini istediğini söyledi. Serserilerin alarma geçmemesi için yavaşça kapıyı çaldığını söyledi. Abhi ondan endişelenmemesini istiyor ve aptalların buradan çok uzaklara gitmiş olabileceklerini söylüyor. Dayı istedikleri zaman dönebileceklerini söylüyor, kapıyı üç kez çalarsam kapıda olduğumu düşün. Abhi ve Pragya ona teşekkür ediyor.

  Goons, Abhi ve Pragya’nın sığındığı kapıyı çalar. Teyze kapıyı açar. Abhi ve Pragya’nın resmini göstererek onları burada gördün mü diye sordular. Teyze paniğe kapılır, hayır der ve kapıyı kapatır. Atıcılar kapıyı iter ve içeri girer. Teyze düşer. Atıcı 1 cep telefonunu şarj olurken görür ve Teyze’yi sorar. Teyze, oğulları için getirdiklerini söylüyor. Nişancı 1, Abhi’nin resmini duvar kağıdı olarak görür ve yalan söylediği için Teyze’yi boğmaya çalışır. Amca oraya gelir ve Shooter 2’nin boynunda bıçak tutar. Purab Müfettişi arar ve o köye ulaşıp ulaşmadığını sorar. Müfettiş, oraya kesinlikle ulaşacağını garanti eder ve Abhishek Mehra’ya hiçbir şey olmayacağını söyler. Purab, yer bilgilerini sorar. Müfettiş ona söyleyemeyeceklerini ve hayatını riske atamayacaklarını söylüyor. Aramayı bitirir ve işi kaybetse bile gidip onları kurtarması gerektiğini düşünür. Görevine hayat verebilecek bir ekip kurmayı düşünüyor. Tetikçi 2, Amca’yı kızdırır ve bıçağını alır. Vurucu 1, Abhi ve Pragya’nın nerede olduğunu söylemelerini ve Amca’nın parmağını kesmekle tehdit etmelerini ister. Teyze hayır diye bağırır… .Abhi ve Pragya, Teyzenin çığlığını duyar. Müfettiş, polis memurlarıyla yolda. Nişancı 2, Nişancı 1’den yaşlı adamı öldürmesini ister, böylece karısı korku içinde konuşur. Nişancı 1, Abhi oraya gelip bıçağı tuttuğunda Amcayı bıçaklamak üzeredir.

  Precap: Abhi, Pragya ile şakalaşıyor, bir tarafın tetikçiler onu öldürmek için arkalarında, Pragya ise onu uyarır. O da soruyor, romantizm mi düşünüyor?

  AnonimYorum 22:28 Şubat 3rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Slm yaralı kalbimi ne zaman yayınlayacaksını?

  TülayYorum 00:41 Şubat 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  Bir arkadaşım mız kumkum bhagya nın anlamı nedir diye sormuş tu anlamı şu safran tahilli

  shikasing 1Yorum 10:29 Şubat 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  arkadaslar disha bülbül degil disha bülbül se diye demedi ben bülbülüm ben ölmedim yasıyorum diye demedi çünkü disha bülbül değil disha bülbül se purab bı bırakmasdı bülbül disha gibi degil bülbül herseyi diyor ama disha demiyordu gelmesini cok istorsunuz biliyorum disha gelmesini ama üzgünüm disha gelmiyor hic zaman bülbül gelecek ilk karısı o bülbül ve purab evli ikincisi karısı da disha ama purab disha yı mı seviyor cok yok sa bülbülü mü tabikide bülbülü purab ve bülbül birlesiyor disha gelmiyor sunny de gelmiyor haberiniz olsun

  abhigyaYorum 10:52 Şubat 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  simdi buna bayılacam disha bülbül degil bülbül purab bı dinlerdi sonuçta alya yı kötü oldugunu biliyor bülbül asla purab bı terk etmezdi ama disha purab bı dinlemedi ve purab bı terk etti simdi buna demeyin disha bülbül değil simdisarkı yazacam hepsini okuyunuz lütfen

  hep sen mi ağladın hep senmi yandın
  bende gülümedim yalan dünyada

  Ah kalbim tishaYorum 11:13 Şubat 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar dışha bülbül değil imkansız dışha purab bı terk etti ama bülbül bunu yapmazdı purabi dinlerdi alya yı kötü olduğunu biliyor dışha gelmiyor filime sunny gelmiyor bülbül gelecek o kişin purab diyor du abhi ve pragya ya ölmedi o geri gelecek ama abhi ve pragya inanmadı bülbül için evlendi dışha la bülbülü düşündü ve purabîn sözleri gercek oldu ölmedi geri gelecek bülbül

  123trYorum 11:58 Şubat 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  Artık.gelsin bülbül yaaa

  123trYorum 12:58 Şubat 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  Bülbül gelsin biranönce büyük anne nezaman gelicek biliyormusunuz?

  kum kum bhaya123Yorum 14:58 Şubat 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  büyükanne ne zaman gelecegini bilmiyorum ama önce bülbül sonra büyükanne gelecek

  shikasing 1Yorum 15:00 Şubat 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  az kaldı büyükanne gelmesine önce bülbül sonrada büyükanne gelecek

  AnonimYorum 17:15 Şubat 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  Slm diziizlep sizden rica etsem yaralı kalbim yayınlarsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim

  MelekYorum 17:33 Şubat 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar ben kaç gündür bu kadar rahat olarak izliyorum beraber oldukları için içim rahat alya yada mitali yanlarında olmadığı için umarım birdaha ayrılmazlar ama eve dönünce yine sitrese devam galiba.

  Abhigya 12Yorum 18:34 Şubat 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar bende rahat izliyorum anil abhi ve pragya ayılmayacak çok mutluyum kötüler yol onunların yanında

  abhigyaYorum 19:02 Şubat 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  bende izliyorum rahatla strese girmedim önceden stres se girmistim nedenice cevaplayım simdi bülbül disha mıs ta aryan babası king mis büyükanne yaslı kadın ölmedi yasıyormus o yüzden girmistim ama iyiyim ama büyükaanne gelecel bülbül gelecek disha bülbül degil

  anonimYorum 20:53 Şubat 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  sacma sapan seylere inanmaxin arkadaslar disa bulbul deyil bulbul eyer ysayorsa sadece abinin kuzenin yaninda olabilir cunku karisiyla bulbul cok yakindiylar ölmeden önce bulbul onlara mesaj xazdi pragyaya yardim edin diye önce bulbul gelir sonra ötekileri kinkin geleceyinden pek emin deyilim aryan kinkin cocu olamaz king londraya dönmus olabilir belkide kiyarayi bulduysa abiden uzak tutmasi iciri aliyayinda nasil biri oldunu biliyor pragyayla ayrildiklarini örenmis olabilir oda rahat göturmus olabilir londraya zaten cok seviyordu kiyarayi oondan asla ayrilmak istemez amma kiyara buyudu simdi artik kendisi annesini görmek ister

  leylaYorum 21:42 Şubat 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  kiyara ne zaman gelicek haberi olan varmı yazın lütven

  Sadece özetYorum 22:32 Şubat 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 4
  Kumkum Bhagya 4 Şubat 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Abhi’nin atıcı 1’i vurmasıyla başlar. Nişancı 1 diyor ki, av buraya kendisi geldi. Teyze Pragya’dan gitmesini ister. Pragya endişelenme, hiçbir şey yapamayacaklarını söylüyor. Shooter 2 yeterli drama diyor. Pragya ona attığında Abhi’yi vurmak üzeredir. Abhi ona vurur ve sonra Amca’ya teşekkür eder. Evden kaçar. Pragya amca ve teyzeden özür diler ve ellerini serbest bırakır. Teyze ondan kendine ve kocasına bakmasını ister. Amca, kocanızın ikinize de bir şey olmasına izin vermeyeceğini söylüyor. Pragya kutsamalarını alır ve çıkar. Abhi Pragya’dan atıcılara bir şeyler atmasını ister. Atıcılar arkalarından koşarken koşarlar. Abhi, çeyizle aldıkları arabayı aradığını söylüyor. Pragya çeyiz diyor. Abhi, amcanın evlendikten sonra bize hediye verdiğini söylüyor. Pragya ona kızıyor. Abhi onunla dalga geçiyor ve onun kalbini çoktan aldığını ve şimdi canını aldığını romantik konuşuyor. Pragya şu anda romantizm hakkında konuştuğunuzu söylüyor. Tetikçilerin geldiğini söylüyor. Abhi ondan onlarla gelmesini ister ve tetikçiye doğru gider. Evli olup olmadıklarını sorar. Tetikçi hayır diyor. Abhi, bu yüzden mutluluğumuzu göremediğini söylüyor ve onlardan eve gitmelerini istiyor. Pragya, isteğinizi kabul edip etmeyeceklerini söylüyor. Abhi eğiliyor ve gözlerine kum atıyor. Hiçbir şey göremediler. Abhi arabanın anahtarlarını bulur. Pragya, bu anahtarlara sahip olsaydın burada olmazdık diyor. Şaka yapıyorlar. Gidip anahtarları arayalım diyor. Atıcılar onları bulmaya çalışır. Abhi ve Pragya, Amca’nın verdiği arabaya gelir. Abhi arabanın çok kirli olduğunu ve arabada oturamayacağını söylüyor. Pragya onu sürmemiz ve buradan kaçmamız gerektiğini söylüyor. Abhi temizleyeceğini söylüyor. Pragya, arabayı yeni evli oldukları gibi şimdi dekore edip etmeyeceğini soruyor. Abhi, burada olsaydın seni öpmüş olurdum diyor. Arabada oturmasını ister. Shooter 1 ve 2 oraya geliyor. Abhi, Shooter 2’yi vurur. Shooter 1, onu şimdi eliyle öldüreceğini söylüyor. Silahını düşürdü. Abhi, Shooter 1’e vurur ve bayılır.

  En azından diyaloğu düzgün bir şekilde anlatmasını ister. Arabaya oturur ve Pragya ile ayrılır. Shooter 2 ayağa kalkar ve onları bıçakla öldüreceğini düşünür. Abhi ve Pragya arabada Amca ve Teyze’ye gelir. Abhi onlardan onlarla gelmelerini ister. Amca ondan endişelenmemesini ve acele etmelerini ister. Abhi arabayı kullanıyor ve Pragya’dan tetikçinin arkasında olup olmadığını görmesini istiyor. Pragya evet diyor. Abhi, aksi takdirde geri dönüp Amca ve Teyze’yi kurtarmamız gerektiğini söylüyor. Nişancıların Amca ve Teyzeye zarar vermeyeceğini söylüyor. Abhi Pragya’ya yolun doğru olup olmadığını sorar. Pragya hatırlar ve köprüyü geçmeleri gerektiğini söyler. Abhi, tetikçinin şimdiye kadar neden gelmediğini söylüyor. Shooter 2 köyde koşuyor ve yolda birçok insanla çarpışıyor. Abhi ve Pragya’nın arabasının önüne gelir ve iyi bir adam olduğunu bildiğini ve önünde ölen kimseyi göremediğini söyler. Köylüye silah doğrultuyor. Abhi arabadan iner ama adamı kurtarmak için durur. Arabadan inerler. Adamı terk etmesini ister. Shooter 2 adamı terk eder ve Abhi’nin önüne gelmesini ister. Tetikçi 2 onu vurmak üzeredir, ancak kurşun sıkıntısı çeker. Şimdi onları başka silahlar kullanarak öldüreceğini söylüyor. Bıçakları çıkarır ve Abhi’ye fırlatır. Pragya ona tahta günlüğü veriyor. Abhi kendini kurtarmak için bunu tutar. Atıcı 2 bıçak yetersiz olduğunda, Abhi yanına gider ve neden arkasına geldiğini sorar ve bunun küçük bir kaza olduğunu söyler. Pragya, Shooter 2’yi kafasına vurdu. Abhi ondan gelin gibi davranmasını ister. Pragya, peçeyi şimdi takıp takmayacağını soruyor. Abhi, Shooter 2’den eve gitmesini ve evlenmesini ister. Shooter 2, gitmek üzereyken onlara saldırır. Abhi, Shooter 2 ile savaşır ve sana eve gitmeni ve beni de bırakmanı söylediğimi söylüyor. Evli olmadığını söylüyor beni o kadar rahatsız ediyor. Yakasını tutuyor ve polisin oraya geldiğini görüyor. Müfettiş, polis memurlarıyla birlikte cipten iner. Shooter’ı tutuklarlar. Abhi, Müfettişe oraya geldiği için teşekkür eder. Müfettiş onlardan Purab’a teşekkür etmelerini ister. Abhi, onun kardeşim olduğunu ve benim için her şeyi yapabileceğini söylüyor. Müfettiş, birinin Abhi’yi öldürmek için sözleşme yaptığını söyledi. Pragya hayır diyor, kazasını yaptığım gibi beni öldürmek istiyor. Abhi neden önem verdiğini soruyor ve popüler olduğumu söylüyor. Pragya, polisin ona su ikram etmesi gibi onunla tartışıyor. Abhi, 2. tetikçi Pragya ve Abhi’ye bıçak fırlattığında sana elimle içki içeceğimi söylüyor. Bıçak şişeyi kesti ve su alnına düşerek yanlarını silip süpürdü. Constable Shooter 2’yi tokatladı. Abhi, alnını kağıt mendil ile siliyor .. Müfettiş onlardan eve gitmelerini istiyor. Pragya ve Abhi arabada oturuyor. Kumkumunun silindiğini fark eder. Abhi ondan endişelenmemesini istiyor ve tekrar başvuracağını söylüyor. Pragya bunun kötü bir işaret olduğunu söylüyor.

  Kesin: Abhi, Pragya’dan ne olursa olsun, ondan ayrılmasını istese bile onu terk etmeyeceğine söz vermesini ister. Ona söz veriyor. Tetikçi / katil, Abhi’yi öldüremezse kendini öldüreceğini söylüyor.

  AnonimYorum 01:08 Şubat 5th, 2021 de Yazılmıştır..

  Bir cevap vermediniz diziizlep‍♀️

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 08:06 Şubat 5th, 2021 de Yazılmıştır..

  evet bugün veya yarın yüklemeye başşlayacağım.

  anonimYorum 11:35 Şubat 5th, 2021 de Yazılmıştır..

  cok kötu seyler olacak arkadaslar abiyi kurtarmaxa gelen iyi polisi kötu polis vurdu kolundan yaraladi birde yerde yatan bir polis daha vardi o pölisin yanindada kiralik katiler duruyordu ilk önce tutukladi abinin yanindayken amma galiba sonra salmis her ikiside disarida dilar buyuk bir oyunun icinde kaldilar her ikiside biz sasalim evlerine varacaklar diye beklixorduk amma galiba varamixacaklar onlarin mutluluda bes sat surmuyor ne bicim senaryosa

  MelekYorum 13:04 Şubat 5th, 2021 de Yazılmıştır..

  Biraz rahatladık ama arkadaşlar yine kötü haber veriyosunuz tedirginigimiz yine arttı umarız kötüye gitmez durum.

  anonimYorum 18:06 Şubat 5th, 2021 de Yazılmıştır..

  cok kötu seyler olacak abinin arabasina binenler polis deyiller kiralik katiler ikiside yolu bile doru yol dediler cunku onlari yanlis yola cekmek istiyorlar o kötu adam onlars abinin ve pragyayin resimlerini verdi nasil kurtulacaklar bilemem birine cok kötu bir sey olacak amma kime bilemem hepsi su yilanin isi ölemedi bir turlu

  Sadece özetYorum 19:43 Şubat 5th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 5
  Kumkum Bhagya 5 Şubat 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm Abhi’nin Pragya’ya ne olduğunu sormasıyla başlar. Pragya kumkumumu söylüyor. Abhi sorun yok diyor, tekrar uygulayacağım. Pragya bunun uğursuz olduğunu söylüyor. Abhi evlendiğimizi söylüyor, şimdi her şey hayırlı olacak. Pragya kumkumun artık kendisi olmasını istediğimi söylüyor. Abhi burada dükkan yok diyor, daha sonra uygulayacağım. Arabayı sürmeye başlar ve kendini iyi hissetmesi için Amca-Teyze’yi arayacağını söyler. Numaralarının kendisinde olmadığını anlar. Pragya, Teyze’nin numarasından Purab’ı aradığını söyledi ve ondan onu aramasını istedi. Abhi, bir günde zeki olduğunu söylüyor. Purab’ı arar ve merhaba diyor… Purab sesini duyunca rahatlamış hissettiğini söylüyor. Rhea gergin olur olmaz eve gelmesini ister. Abhi ne olduğunu soruyor? Purab, Ranbir’in şaka yollu ona senin tehlikede olduğunu söylediğini söyler. Abhi, Ranbir’in dilinin siyah olduğunu, dediği her şeyin gerçekleşeceğini söylüyor. Bunun Aryan’ın şirketinin sonucu olduğunu söylüyor. Purab oğlumun adını alma diyor. Vikram oğlumun adını da alma diyor. Abhi ikisinin de mirchi olduğunu söylüyor. Ondan teyzenin numarasını göndermesini ister. Vikram ondan gelmesini istiyor ve bhadkamızı aldığını söylüyor.

  Abhi ve Pragya Amca’yı çağırır. Pragya, serserilerin ikinizi de rahatsız ettiğini sorar. Amca iyi olduğumuzu söylüyor ve neredesin diye soruyor? Abhi bir sorun olup olmadığını sorar, söyle bize? Amca hiçbir şey söylemiyor, neredesin? Pragya, birinin orada olduğunu ve bizim hakkımızda bilmek istediğini söylüyor. Abhi 55 numaralı ulusal karayolunda olduğumuzu söylüyor. Amcam “kavşak 10” diyor, tamam. Onlardan ilgilenmelerini ister ve aramayı bitirir. Tetikçi 1 gülümser ve onlara silah nişan alır. Hatırlar ve bir fb gösterilir, 1. tetikçi bilinç kazanır ve bağırır… Abhishek Mehra ve karısını gece öldürmek için yemin eder, aksi takdirde intihar eder. Ya ikinizin de yarın gün batımını göreceğinizi ya da ben biteceğini söylüyor.

  Vuran 1, Amca’ya onları öldüreceğini söyler. Teyzem, neden bizi öldürmek istediğini söylediğimizi söylüyor. Abhi, Pragya’ya haklı olduğunu, birinin orada olduğunu ve bu yüzden ulusal otoyolda olduğumuzu söylediğimde Amcam, kavşak 10’u söyledi. Pragya onlar için endişeleniyor ve onlara yanlış bir şey yaparlarsa diyor. Abhi ondan gergin olmamasını istiyor ve bir şeyler yapacağımızı söylüyor. Arabayı durdurur. Tetikçi onları öldürmek üzeredir, ancak Abhi tekrar Amca’yı arar. Atıcı 1 ondan aramayı seçmesini ister. Amca aramayı seçer. Abhi, Amca’dan Shooter’ı aramasını ister. Nişancı aramayı kabul ediyor. Abhi, Shooter’a, Amca ve Teyze’yi terk ederse nerede olduğunu söyleyeceğini söyler ve ondan ayrılmasını ister. 55 numaralı ulusal karayolunda olduğunu ve onu beklediğini söylüyor. Atıcı 1 bitiyor. Amca ve teyze onlar için ağlar.

  Pragya endişeleniyor. Abhi tapınağı görür ve kumkum dileğinin yerine getirildiğini söyler. Arabadan iniyorlar. Abhi onun öğretmeni, ilacı vb. Olduğunu söylüyor. Etrafındayken susamadığını ve aç hissetmediğini söylüyor. Pragya, böyle konuşmaya devam ederse ona daha çok aşık olacağını söylüyor. Ona sarılıyor. Abhi tekrar yapalım diyor. Sarita behen ve Dadi tapınaktaki Tanrılara dua eder. Diya yola çıkar. Sarita behen onlar için endişelenir. Dadi, Jodi’lerinin asla kırılmayacağını söylüyor. Abhi, Pragya’dan tüm korkularını sona erdirmesini ister. Pragya Tanrı’ya dua eder ve ellerini katlar. Abhi elini tutar. Sarita behen, diya’nın yanmadığını söyler. Dadi deneyeceğimi söylüyor. Tai ji, bu kumkum thaali’yi nerede saklayacağını sorar. Dadi, diya’yı tekrar yakar, ama yine başlar.

  Pragya, onsuz bir an bile kalamayacağı için Tanrı’ya dua ediyor. Abhi onun güzel olduğunu ve kalbinin de güzel olduğunu söylüyor ve ne isterse ona ver diyor. Pragya, kendini sorup sormayacağını sorar. Abhi ikimizi de istemiş olmalısın diyor ve seni aldığımda her şeyi aldım. Pragya, Tanrı’nın haksız olduğunu söylüyor, ya her şeyi kapıyor ya da her şeyi veriyor. Mutluluktan korktuğunu söylüyor. Abhi hiçbir yere gitmediğimi ve sen benim müziğimsin, her zaman unutamadığım biri olduğunu söylüyor. Ondan korkularını sona erdirmesini ister. Pragya hiçbir şeyi olmadığında korkmadığını ama şimdi korktuğunu söylüyor. Abhi ondan korkmaması için sevgisini artırmasını ister. Pragya da endişelendiğimi söylüyor. Abhi, tetikçi yüzünden endişelendiğini söylüyor. Kimseyi tanık tutmadan, asla unutmayacağımız veya bozmayacağımız sözle tekrar evleneceğimizi söylüyor. Böyle bir evliliğe hazır olup olmadığını sorar. Pragya nasıl diye soruyor? Abhi, dönüşümlü olarak birbirimize söz vereceğimizi söylüyor. Pragya 7. rauntta ne yapacağımızı söylüyor. Abhi, öğretmenini aramasıyla dalga geçiyor ve ilişkimize dayanarak ikimizin de önemli sözleri alacağımızı söylüyor. Hadi turları atalım diyor. Atıcı 2 cipe gelir ve silahı alır. Silahı doldurur ve Digvijay onu aradığında cipte oturmak üzeredir. Atıcı 1, çok yakında kendisine iyi haberler vereceğini söylüyor. Digvijay, Shooter 2’nin tutuklanmasıyla ilgili bir telefon alır. Sinirleniyor ve Shooter’ın tutuklanmasını değil Abhishek Mehra’nın ölüm haberlerini almak istediğini söylüyor. Abhi, Pragya ile dolaşıyor ve ona her koşulda onu seveceğine söz veriyor. Pragya gülümsüyor. İlk turu alırlar. Pragya, sizi hiçbir koşulda asla terk etmeyeceğimi söylüyor. İkinci turu alırlar. Abhi üçüncü sözünü söylüyor, hayatınıza hiçbir sorun çıkmasına asla izin vermeyeceğim. Üçüncü turu tamamlarlar. Pragya, size kasıtlı olarak asla acı vermeyeceğime söz verdiğimi söylüyor. 4. turu mutlu bir şekilde alırlar. Abhi, 5. sözümün, size hak ettiği ve hak etmediği dünyanın tüm mutluluğunu vereceğim, çünkü mutluluk sadece mutluluktur diyor. 5. turu alırlar. Abhi, 6. sözümün büyük bir karar vermeden önce size soracağım olduğunu söylüyor. Pragya gülüyor ve bunun nedenini soruyor? Abhi bunu hatırlamamız gerektiğini söylüyor. Daha sonra 7. sözünü verir ve ondan gitmesini istese bile onu terk etmeyeceğine söz vermesini ister. Pragya ona söz veriyor ve benden ayrılmamı istemeyeceğini ve hiçbir koşulda seninle kalmama izin vereceğini söylüyor. Abhi ona söz veriyor.

  Precap: Abhi Polise yolu kaybettiklerini söyler. Müfettiş, bazı insanlar seni öldürmek istediği için doğru yolda olduğunuzu söylüyor. Kumkum tabağı Abhi’nin evine düşerek herkesi endişelendirir. Bir polis müfettişine birinin onları takip ettiğini söyler.

  TülayYorum 01:47 Şubat 6th, 2021 de Yazılmıştır..

  Benim şuhanda kafam durdu şimdi abhi pragya bişey olcak mı yoksa tek pragya olcak pragya hafızasını kaybeticek mi bilginiz varmı shikasing lütfen bilgi verin şimdi teşekkürler

  shikasing 1Yorum 10:40 Şubat 6th, 2021 de Yazılmıştır..

  arkadaslar az kaldı shikasing gelmesine kötü seyler olacak ama abhi ve pragya zor eve gidiyor polis baska polisi vuruyor

  abhigyaYorum 10:55 Şubat 6th, 2021 de Yazılmıştır..

  ben alamadım arkadaslar bu filimi ne yapmaya calısıyor bu anil ve ekta iyi polis kötü polisi vuruyor kolundan ama en sonunda abhi ve pragya kurturuyor bülbül kurtarıyor kiara bülbüle aynı gün gelecek sonrada büyükanne gelecek akash ve karısı olaylar olucak daha subat ta bitmiyor ama bu filim nereye gidiyor bunu bilmiyorum

  MelekYorum 14:57 Şubat 6th, 2021 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar çok şeyler olucak galiba merakta ediyoruz bişey bilenler yazsın lütfen abi ve pragyaya bişey olmasın artık bide ayrılmazlar umarım.

  shikasing 1Yorum 15:17 Şubat 6th, 2021 de Yazılmıştır..

  tülay hanım abhi ve birsey olmuyor pragyanın hafızası gitmiyor

  YurdanurYorum 14:06 Şubat 8th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba sayın yönetici kanal 7 de yeni yayınlanan yaralı kalbim dizisini sitenizde yayınlayacakmısınız Hintçesini izlemek istiyorum bilgi verirseniz sevinirim saygılar

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 14:45 Şubat 8th, 2021 de Yazılmıştır..

  merhabalar yurdanur hanım. yayınlamaya başladık bile. https://www.diziizlep2.com/yarali-kalbim-son-bolum-izle buradan bakabilirsiniz.

  Ah kalbim tishaYorum 18:05 Şubat 8th, 2021 de Yazılmıştır..

  Kiara ve sunny evli evlendiler purap ve Abhi akraba oldular

  Abhigya 12Yorum 18:30 Şubat 8th, 2021 de Yazılmıştır..

  Evet ya bunlar birbirlerini seviyorlar evlenmişler

  Tisha Abhigya 1Yorum 18:35 Şubat 8th, 2021 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar sunny ve kiara evli purab ve abhinin ailesi akraba oldular aferin bunlara sunny ve kiara ya tek o eksikti sunny ve kiara evli olması bi de hiç kimse bilmiyor kiara ve sunny evli olduğu

  Shikasing 1Yorum 18:36 Şubat 8th, 2021 de Yazılmıştır..

  Evet doğru soyluyorsunuz

  abhigyaYorum 19:33 Şubat 8th, 2021 de Yazılmıştır..

  herkes evleniyorlar sunny ve kiara evliler tek ranbir kaldı ya evlenmeyen hiç kimse erkek ve kız arkadas olamaz arakadas sız desiler inanmayın size örnek sunny ve kiara evlendiler filimde de arkadas dediler ve evlendiler büyünce arkadaslar kiara yı kim kurtarıyor bilen var mı varsa yazabilirmisiniz

  shikasing 1Yorum 19:35 Şubat 8th, 2021 de Yazılmıştır..

  kiara yı sunny kurtarıyor hiç kimseye demedi sunny kiarı yı kurtadıgını

  abhigyaYorum 19:36 Şubat 8th, 2021 de Yazılmıştır..

  tesekkür ederim shikasing cevap verdiniz için

Dizi izle / Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.


Gezilecek Yerler