Ah Kalbim 425. Bölüm izle

Ah Kalbim Son Bölüm izle 425. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
İsim
:
Yorumunuz
:

  AnonimYorum 00:13 Ocak 12th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 1
  Kumkum Bhagya 11 Ocak 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm Abhi’nin haldi’yi Pragya’ya uygulamasıyla başlıyor ve bunun son kez rengimin size sürüldüğünü söylüyor. Ona son kez renkleri kutladıklarını hatırlatıyor… Rengin yerini başka bir şeyin aldığını söylüyor. Başka birinin seninle değil benimle boyanacağını söylüyor. Pragya bana geçmişi neden hatırlattığını soruyor. Abhi, geçmişimizin bizi bağlı kıldığını ve daha önce bana güzel görünmeyeceğini söyledi. Güzel olduğunu düşündüğü kişiye gitmesini ister. Abhi ondan kendisini dinlemesini ister ve şimdi çok güzel göründüğünü söyler. Benden uzağa gitmene izin veremeyeceğimi söylüyor ve ona doğru çekiliyor. seni güzel hissetmeseydim, seni nasıl sevdiğimi düşünebileceğini söyledi. Abhi, seni ve kalbini sevdiğimi söylüyor, yüzünü değil. Birbirlerinden uzağa gidebileceklerini söyler ve anlamasını ister. Onun yüzünü öpüyor. Pragya yapma diyor ve Meera’ya bakıyor. Abhi, ondan korkup korkmadığını soruyor. Pragya, senin karın olacağını söylüyor. Abhi diyor ama sen benim karımsın. Beni durduramayacağından mı korktuğunu yoksa ondan mı korktuğunu sordu. Pragya, Meera’nın geleceğini ve ayağına vurduğunu söylüyor. Abhi bağırır. Meera onu duyar.

  Rhea ne cüretle soruyor? Ranbir, Prachi’ye onu senin için bıraktığımı neden söyledin diye sorar. Ondan çenesini kapamasını ve ondan bildiği o kadar çok şeyi anlatmaya zorlamamasını ister. Rhea beni tehdit mi ediyorsun diye soruyor ve yakında nişanlanacağımızı söylüyor. Ranbir olmadığını söylüyor ama. Mitali oraya geliyor. Ranbir gider. Rhea hayatına sadece benim gireceğimi düşünüyor ve babamın evliliğini durdurmayı düşünüyor. Meera, Abhi’yi arar ve Abhi ve Pragya’nın saklandığı odaya gelir. Pragya, Meera onları birlikte görürse ne düşüneceğini söyler. Abhi, o zaman EFA..Extra nişanlı ilişkisi olduğunu düşüneceğini ve çok yakında evlilik dışı bir ilişki olacağını söylüyor. Pragya değiştiğini ve böyle olmadığını söylüyor. Abhi çok kötü olduğumu söylüyor ve bu yüzden beni terk etmek istiyorsun. Aakhiri Baar oynuyor… ..

  Pallu’yu tutup yüzünü siliyor, haldi’nin yüzüne uygulandığını söylüyor. Pragya, şimdi bile orada olduğunu söylüyor. Mitali, Abhi’nin Meera ile evlendiğini, ancak köşede Pragya ile aşk yaşadığını düşünüyor.

  Prachi, Ranbir’in sözlerini düşünür ve Shahana’ya sarılır. Shahana onu sakinleştirmeye çalışır. Aryan, Prachi ve Shahana’ya bakıyor. Ranbir arkadan gelir ve Aryan’ın sessiz olmasını işaret eder. Shahana’nın burnunda mendil tutuyor ve onu oradan alıyor. Prachi giderken Aryan arkalarından koşar.

  Pallavi, Vikram’a, Dadi’nin Abhi’nin evliliğinden neden mutlu olduğunu sorar ve Meera’nın benim arkadaşım olduğunu ve Pragya’ya katlanmayacağımı söyler. Vikram, Pragya’nın Dadi’nin bahu olduğunu söyler ve Pallavi’nin Prachi ve ailesine karşı çok şey olduğunu düşünür. Pallavi, Meera’ya gelir ve haldiyi sorar. Meera sinirlenmeyi anlatıyor. Dadi ve Sarita behen, Abhi ve Pragya’nın birliğini planlamak için Purab ile konuşur. Abhi ve Pragya alt kata gelir. Abhi, Pragya’ya uygulandığı gibi rengimin size uygulanabilmesi için size haldi uygulamayı düşündüğümü söyledi. Meera, alerjik reaksiyon yaşadığını, bu yüzden başvuramayacağını söylüyor. Tamam diyor, bitti. Meera’nın rüyası ve dileği için Pragya’yı kutluyor.

  Mitali, Aaliya’ya Abhi’nin Pragya ile evleneceği hissine kapıldığını söyler. Aaliya, Raj bhaiyya’nın yedekleme planını bildiğini ve onu Dig vijay için aradığını söylüyor. Ranbir, Shahana’ya Prachi’nin kararını sorar. Shahana bilmediğimi söylüyor. Ranbir, Prachi’nin benden ayrıldığını söylüyor ve ondan sebebinin ne olduğunu söylemesini istiyor, her şeyi düzelteceğini söylüyor. Shahana, Prachi’nin söz verdiğini hatırlar ve gerçekten bilmediğini söyler. Aryan, Shahana’dan anlatmasını ister. Ranbir, Prachi’ye onu gerçekten sevdiğini ve onu terk etmeyeceğini söylemesini ister.

  Aaliya kütüphaneye gelir ve Digvijay’den sigara içmemesini ister, sigara içilmesine izin verilmediğini söyler. Ona bazı kağıtlar veriyor ve bu kağıtları nasıl, ne zaman ve nerede kullanacağınızı anlatacağımı söylüyor. Bhai’nin bana göre gitmemesi durumunda Digvijay’dan bu kağıtları göstermesini isteyeceğimi düşünüyor. Aryan, Ranbir’e Prachi’nin annesinin ondan sizi terk etmesini istemediğini söyler ve onun da kalp krizi geçirmediğini söyler. Ranbir, onun sizin Chachi’niz olduğunu söylüyor. Aryan çok tatlı diyor. Her şeyin Diwali gecesi olduğunu söyler ve Rhea’nın tutuklandığı her şeyi anlatır vs. Ranbir fikri alır ve Rhea tarafından Prachi’nin Rhea ile evlenmek için kalbini kırmasını istediği için bunu yaptığını söyler. Prachi’nin ona cevap verebileceğini söylüyor. Abhi Pragya’ya gelir. Pragya onu tebrik ediyor ve sizin mutluluğunuzun benim mutluluğum olduğunu söylüyor.

  Precap: Ranbir, Prachi’ye kimin sözleriyle ondan ayrıldığını bildiğini söyler. Bunu Rhea’nın istediği gibi yaptığını söylüyor. Aaliya bencil kızını arayarak Rhea’yı suçlar. Rhea evet diyor, bencilim ve kötü bir kardeş ve kötü Buji olmaktan daha iyi olduğunu söylüyor. Aaliya ona tokat atmak için elini kaldırıyor. Rhea, babamla Meera teyzesinin evlenmeyeceğini ve evlilik olursa, annesinin ve babasının olacağını söylüyor.

  Abhigya 12Yorum 11:24 Ocak 12th, 2021 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar düğün olmuyor pragya düğünü bozuyor ve polisle bilikte geliyor düğüne tek pragya konuştu alya ve mira dan şikayet oldu

  tisha 1Yorum 12:23 Ocak 12th, 2021 de Yazılmıştır..

  delii bu kız kesi planı vardır

  anonimYorum 12:54 Ocak 12th, 2021 de Yazılmıştır..

  o seytan aliya ordayken bu dunu ertelenir mi bilemem cunku simdi onun ikinci plani devreye girecek ya mira hamile deyecek yada abiyi hapise atiracak bosuna vermedi abini anlasmalarini o adama o abinin paralarini pragyaya yedirmemek iciri abisini kac kere sati simdimi korkacak yine abiyi dolduracak o aptal yine kanacak aliyaya o ne derse yapiyor zaten bu adamin huyu bu kim düsman kim dos anlamiyor aptal

  MelekYorum 13:16 Ocak 12th, 2021 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar doğru belki mira hamile der evlene bilir çünkü evlenecek galiba ama şimdimi bir dahaki bölümlerdeki bilemem

  TülayYorum 18:19 Ocak 12th, 2021 de Yazılmıştır..

  Aynı tam tanu gibi oynuyor lar Alya abhi pragya ne çok kini varmış ya anlamıyorum inşallah kıara durdu abhin evleliğini çok güzel olur

  AnonimYorum 21:41 Ocak 12th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 2
  Kumkum Bhagya 12 Ocak 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm Pragya’nın Abhi’yi haldi için tebrik etmesiyle başlıyor ve senin mutluluğunun benim mutluluğum olduğunu söylüyor. O gider. Purab, Abhi’ye Pragya di mi diye soruyor ve birleşmek istiyor mu? Abhi, eğer onunla birleşmek istiyorsa, neden Meera ile evlenmeyi kabul edeceğini söylüyor. O gider. Aaliya, bhai’sini mutlu etmemesini ister. Purab, Abhi ve Pragya di’yi birleştirmek istediğini söyler. Aaliya, Bhai’nin Meera ile evlenmek istediğini ve ondan onları birleştirmeyi bırakmasını istediğini söylüyor. Purab, Disha’nın onunla birlikte olsaydı, onları birleştirmesine yardım edeceğini düşünüyor. Ranbir, Prachi’nin arkasına gider ve adını söyler. Prachi ondan onu takip etmeyi bırakmasını ister ve parasının hemen peşinde olduğunu söyler. Ranbir, Rhea’nın sözlerinde bunu yapıp yapmadığını sorar ve bunu neden yaptığını sorar? Prachi dönüyor ve ağlıyor. Pragya’yı düşünüyor ve Rhea’yı neden duyacağımı söylüyor. Onunla konuşmak istemediğini ve kafasına taşla vurmak istemediğini söyledi. Ona neden onu yol kenarı romeo gibi takip ettiğini sorar. Ranbir, eskiden benim hakkımda kötü konuştuğunu söyledi, ama seni daha önce terk etmedim. Sözlerinizde kanaat olmadığını söylüyor ve gözlerinin yalan söyleyemeyeceğini söylüyor. Prachi ondan gözlerini tedavi ettirmesini ister ve kabul etmesini ister, aksi takdirde bir dahaki sefere elini kaldırır. Sarita behen Prachi’yi arar ve gelmesini ister. Prachi, Ranbir’den aralarında hiçbir şey kalmadığını kabul etmesini ister ve ondan devam etmesini ister. Ranbir seni kalbimden sevdiğimi ve unutmayacağımı düşünüyor. Prachi’nin gözleri yaşar ve arabaya oturur. Sarita behen’e konuştuklarını ve annesi için her şeye katlanabileceğini düşündüğünü ve Rhea’nın sözünü yerine getirmesini umduğunu söyler.

  Rhea, Meera ile konuşmayı düşünür ve babamla evlenmeyi reddetmeyi kabul edeceğini düşünür. Meera’ya geliyor ve seninle konuşmak istediğimi söylüyor. Çocukluğumdan beri beni tanıdığını bildiğimi ve sözlerime katılacağını söyledi. Meera ona söylemesini ister. Aaliya oraya gelir ve Rhea’ya babasının ondan yapmasını istediği sözlerini kabul ettiğini söyler. Rhea mutlu oluyor.

  Meera, Mehra’ya ne sormak istediğini sorar. Aaliya, kendisi için seçtiği aynı Sherwani’yi giymesini istediğini söylüyor. Rhea babanın nerede olduğunu sorar. Aaliya odada olduğunu söylüyor. Rhea oraya gider. Aaliya oraya gelir ve Bhai’nin sizinle aynı fikirde olup olmayacağını sorar. Bencil kızını çağırıyor. Rhea evet diyor, bencilim. Kötü bir kız kardeş ve kötü bir buji olmaktan daha iyi olduğunu söylüyor. Aaliya ona tokat atmak için elini kaldırıyor. Rhea ona tokat atmasını ve onu dikkatle dinlemesini ister. Tokatının kararımı değiştiremeyeceğini söyledi. Aaliya, Bhai ve Meera’nın yarın kendisiyle evleneceğini ve hiçbir şey yapamayacağını söylüyor. Rhea, babam evlenirse Meera teyze değil sadece annem olacağını söylüyor. Aaliya, planı başarısız olursa Rhea’yı yolundan çekmeyi düşünüyor.

  Rhea odaya gelir ve Abhi’yi arar. Pragya, Abhi’nin kendisini tebrik ettiğini hatırlıyor. O ağlıyor. Sarita behen oraya geliyor. Pragya gözlerine bir şey girdiğini söylüyor. Acını sakladığını söylüyor ve başka biriyle evlendiğini söylüyor, yakında ondan uzak durma alışkanlığı kazanacaksın. Pragya, yarın evlilik fonksiyonuna gitmeyeceğini söylüyor.

  Sarita behen, Dadi’yi arar ve bir sorun olduğunu söyler. Pragya’nın onun yüzünden evliliğe gitmeyeceğini söylediğini söylüyor. Dadi ondan Prachi’nin yardımını almasını ister ve mahurat öğleden sonra 3’te olduğu için Pragya’nın evlilik için gelmesi gerektiğini söyler. Prachi, Shahana’ya Ranbir’in nasıl yüzde 100 emin olabileceğini sorar. Shahana, ona gerçeği söylemesini ister. Prachi, o zaman da zarar göreceğini söylüyor. Ranbir, Shahana’yı sorgulamayı ve her şeyi yoluna koymayı düşünüyor. Resmine baktı ve her şeyi düzeltmeyi düşünüyor.

  Shahana, Maasi’nin sana sahip olduğu için daha şanslı olduğunu düşünüyor ve ikinize de sahip olduğum için çok şanslıyım. Ranbir, Jai ile Prachi’nin evine gelir. Shahana’yı kaçırmamız gerektiğini söylüyor. Jai, Polis davası olursa, Palak ile olan aşk hikayesinin biteceğini söylüyor. Shahana ve Sarita’nın geldiğini görürler ve Shahana’yı kaçırırlar. Onu arabaya götürürler ve sonra sandalyeye oturtup ellerini ve bacaklarını bağlarlar. Ranbir, onu kaçırdıklarını söyler ve ondan anlatmasını ister. Shahana, sarita behen’in beni aramaya geleceğini söyledi. Jai, onu o zaman kaçıracağımızı söylüyor. Sarita behen, Shahana’yı arar. Ranbir, Shahana’ya söz verir. Shahana, Prachi ile ikinizin de bana sözler verdiğini söylüyor. Ranbir sana söz verdiğini söylüyor. Ondan başını sallamasını ister ve Prachi’nin ondan ayrılmak isteyip istemediğini sorar. Shahana hayır. Ranbir, Rhea’nın Prachi’yi manipüle edip etmediğini soruyor? Shahana evet başını salladı. Ranbir bildiğimi söylüyor, teşekkürler ve Shahana’ya sarılıyor. Jai ayrıca Shahana’ya sarılır. Shahana, palak’a kızlarla flört ettiğini söyleyeceğimi söylüyor. Sarita behen oraya geliyor. Shahana, Sarita behen’e gider ve ayrılmaya başlarlar. Ranbir, Rhea’ya nasıl bir his olduğunu göstermeyi düşünüyor.

  Precap: Rhea, Meera’dan Abhi ile evlenmemesini ister. Meera, bu evliliği onun yapacağını söylüyor. Rhea, bu durumda onu (Meera) annesi olarak asla kabul etmeyeceğini söylüyor. Hayatı boyunca nefret edecek. Meera şok oldu. Abhi, gözlerini kapatırsan gerçeğin değişmeyeceğini düşünüyor. Yoksa senin (Pragya) düğüne gelmeye cesaretin yok mu? Öte yandan Pragya ağlıyor ve cesaretin ancak belli bir seviyeye kadar sürdüğünü düşünüyor. Şimdi her şey bittiğinde, bırakın tamamen bitsin. Abhi, konu “Kumkum” olduğunda, aşk neden bu kadar azaldığını düşünüyor.

  shikasing 1Yorum 11:41 Ocak 13th, 2021 de Yazılmıştır..

  merhaba arkadaslar ben alyanın fan hesabıyım kesin bu filim kötüyle bitecek öncellikle bunu sölyeyim kiara gelmeyecek kiara olay yok shikasing gelecek dm acık benle soru sordum ne zaman geleceksiniz niye o dediki ocak ayında gelecem kesin gelecem dedi bende tamam tesekkür edirim dedim bakın bülbül gelecek ve prabla birlesecek purapbın oglu sunny o gelmeyecek alyanın cocugu nerde onu attılar alyanın cocugu degil onu yurttan aldı.

  ZelihaYorum 18:52 Ocak 13th, 2021 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar düğün olmuyor mira da oyunn bor parçası abiyle birlikte oyun yapıyorlar ve prgya gelip düğünü durduruyor

  anonimYorum 19:14 Ocak 13th, 2021 de Yazılmıştır..

  bulbulun geleceyini sölüyorsunuz tamam gelebilir amma kiyaray oynayabilir çünkü kiyarani hayata kalmasini daha cok ihtimali vardi isala o nun röludur birde biri purapla abinin ne konustuklarini tercume ederseniz cok sevinirim

  TülayYorum 20:52 Ocak 13th, 2021 de Yazılmıştır..

  Abhi mira ozaman nasıl evlediyor abh mira oyun oyunuyor ama Büyük oyun Mira’nın bebek olacağını söyledi abhide bide tanu dediği gibi

  AnonimYorum 22:00 Ocak 13th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 3
  Kumkum Bhagya 13 Ocak 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Rhea’nın gerilmesiyle başlar ve bu evliliği nasıl durduracağını düşünür. Prachi’yi aradı ve beni neden aradığını bildiğimi söyledi. Prachi, Aryan’ı aradığımı ve bana evlilik için hazırlanmakta olduklarını söyledi. Rhea, düğünü durdurmaya çalışacağını söyler. Prachi, Ranbir’den ayrıldığımı söylüyor. Rhea, benden sadece birkaç saniye daha yaşlı olduğunu söylüyor. Prachi, babasının başka biriyle evlenmesine izin vermemesini ister. Ona yardım teklif ediyor. Rhea, yardımına ihtiyacı olmadığını söyler. Prachi’den annemle babamın evliliğinden sonra verdiği kararın arkasında durmasını istiyor ve eğer geri çekilirsen evliliklerini bozabilirim diyor. Bugün onları evlendireceğini söylüyor ve görüşmeyi bitiriyor. Odadan çıkıyor.

  Aaliya, Abhi’ye gelir ve mahurat öğleden sonra olduğu gibi ondan evlilik için hazırlanmasını ister. Safa’nız nerede diye soruyor. Mitali, Safa’yı getirir. Aaliya giydireceğimi söylüyor. Abhi kıyafetleri giydikten sonra giyeceğimi söylüyor. Rhea, Abhi’nin odasında Aaliya ve Mitali’yi görür ve Meera ile konuşmayı düşünür. O gider. Aaliya, Rhea ile konuşmaması için Meera’yı bütün gece odasında tuttuğunu düşünüyor. Aaliya onun için Sherwani’yi seçer. Abhi, Pragya’nın Sherwani’sini seçtiğini düşünüyor. Dadi, kimsenin Abhi’yi umursamadığını ve Sarita behen ile konuşmayı düşündüğünü düşünüyor. Sarita behen, Shahana’dan sebzeleri buzdolabında ve bölmede suda bekletmesini ister. Pragya’ya gelir ve dün Abhi’nin haldi olduğunu söyler, sessizsiniz ve çok geç olmadan ondan bir şeyler yapmasını ister. Kimden kaçtığını sorar. Pragya odasına gider ve ağlar. Sarita behen, Pragya için endişelenir ve endişesini Prachi ile paylaşır.

  Abhi telefonunu arar ve onunla gider. Mitali, Aaliya’ya Pragya’nın dönüp düğünü durduracağını söyler. Aaliya, siyah bir dille yanlış bir şey konuşmamasını ister. Mitali dilini kontrol ediyor ve siyah olmadığını söylüyor. Güzellik uzmanı Meera’nın hazırlanmasına yardım eder ve ona çok güzel olduğunu ve bu yüzden Abhi’nin ona aşık olduğunu söyler. Meera, Abhi-Pragya’nın aşkını düşünüyor ve onun sevgisinin bir kısmını alırsa mutlu olacağını söylüyor. Rhea oraya gelir ve dün gece nerede olduğunu sorar? Meera, Aaliya’nın odasında olduğunu ve ona seslendiğini ve korktuğunu söyledi. Rhea planını anlıyor. Meera ona ne olduğunu anlatmasını mı istiyor? Rhea, onu sevip sevmediğini söylemesini ister. Meera elbette çok şey söylüyor. Rhea, babasıyla olan evliliğinden çekilmesini ister. Bu evliliğin olmasını istemediğimi söylüyor. Meera hayır diyor, Mehra Bey’le evlenmek istediğim gibi evleneceğim. Rhea, seninle evlenmesi için ona duygusal olarak şantaj yaptığım için babamın seninle evlenmeyi kabul ettiğini söyledi. Meera bana evlenme teklif ettiğini söylüyor, nasıl reddedebilirim? Onunla evlenmek istiyorum. Onunla evlenmemi istediğini söyledi. Rhea diyor ama yapmak istemiyor. Meera onunla evleneceğini söylüyor. Rhea, bu durumda seni asla annem olarak aramayacağımı ve bana Rhea beta demene asla izin vermeyeceğini söylüyor. Meera, dediğin gibi diyor. Rhea ilişkimizin bittiğini söylüyor. Mitali oraya gelir ve Abhi’nin Sherwani’yi almak için depoya gittiğini söyler. Meera, kalbini kırmak istemediğimi ama çaresiz olduğunu söylüyor. Mehra’nın da geri adım atmayacağını düşünüyor, sadece Pragya bu evliliği durdurabilir.

  Pallavi, Vikram’a bugün bile her elbisenin ona uyacak kadar formda olduğunu söyler. Vikram, gözlerimin / görüşümün senden uzakta olamayacağını söyledi. Elbiseyi Rhea’ya göstermesi için onu götürür. Ranbir’in bunu görmesini istediğimi söylüyor ama bilmiyorum. Ranbir eve gelir ve Prachi’yi düşünür. Dadi, Vikram’a hepsinin birbirine uygun kıyafetler giyeceğini söyler. Pallavi elbiseyi Ranbir’e gösterir ve ona Tanrıça’nın önünde de sakladığını söyler. Ranbir elbiseyi yanımda alabilir miyim diye soruyor. Pallavi de aynı fikirde. Ranbir bir telefon alır ve gider. Pallavi, elbiseyi Rhea’ya vereceğini söylüyor. Rhea depoya gelir ve Abhi’yi arar. Mitali endişelenir ve Abhi’nin üzüleceğini düşünür. Aaliya oraya geliyor ve Bhai’nin yaptığım her şeyin onun lehine olduğunu bilmekten mutlu olacağını söylüyor. Sadece Rhea’nın babamın burada olmadığını anladığını ve Aaliya ve Mitali’nin onu kandırdığını düşündüğünü söyleyeceğim. Aaliya kapıyı kapatır. Rhea onu görür ve babamla Meera teyze evlenirse Ranbir’i sonsuza kadar kaybedeceğini düşünür. O ağlıyor. Shahana, Aryan’ın mesajını alır ve Sarita behen’e Aryan’ın Prachi’nin kötü bir kardeş olduğunu söylediğini söyler. Shahana bunu nasıl söyleyebileceğini söylüyor? Onu arar ama telefonunu kapatır. Sarita behen, birçok insanın sizinle konuşmak istediği için yanlış anlaşılmanızın giderildiğini söylüyor. Shahana gider. Sarita behen Prachi’ye gelir ve ne yaptığını sorar? Prachi, Palak paneer sabzi yaptığını söylüyor. Prachi, yiyecekleri lezzetli hale getiren Emami Bağışıklığı güçlendirici yemeklik yağı teşvik eder. Sarita behen vay diyor.

  Abhi Pragya’nın onu şimdi bile aramadığını düşünüyor. Hâlâ kızgın olabileceğini düşünüyor. Onu kızdırmaya çalıştığımda anlamıyor diye düşünüyor. Pragya neden öfkemi görmek istediğini ve ondan kurtulmak istediğini söylüyor. Keşke, Meera ile evlenmemeni isteyebilseydim diyor. Beni durdurmadığını söyledi ama hatalarımı saydı. Pragya, evliliği bittikten sonra gözlerini açacağını söylüyor. Abhi, evliliğe gelmek için cesaretin olmadığını söylüyor ve gelmen gerektiğini söylüyor. Beni başka biri olarak görmeni istiyorum …

  Pragya kutunun düştüğünü görüyor. Abhi’nin resmini seçer ve planında Tanu’yu yendiği gibi Meera ile evlenmesine izin vermeyeceğini düşünür. Kararını değiştirecek ve ne benim kumkumum ne de senin fuggi senden ayrılacak.

  Precap: Pragya evliliğe geliyor ve Müfettişten hem Aaliya hem de Meera’yı tutuklamasını istiyor, ikisinin de benim Pragya Abhishek Mehra olduğumu bildiğini söylüyor. Abhi şok oldu.

  AnonimYorum 02:39 Ocak 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  Gelecek bölum
  Kumkum Bhagya 14 Ocak 2021 Yazılı Güncelleme: Abhi, Purab’a planını açıkladı

  Kumkum Bhagya’nın önceki bölümünde Meera, Rhea’nın ondan istediği zaman düğünden geri çekilmeyi reddediyor. Bu sırada Abhi huzursuzca Pragya’nın çağrısını bekler. Rhea’nın düğünü durdurmasını önlemek için Alia ve Mitali, onu depoya kilitler. Pragya aşkını geri kazanmaya karar verir.

  Kumkum Bhagya’da bundan sonra ne olacağını izleyin:

  Kumkum Bhagya’nın bir sonraki bölümünde Pragya evden çıkmak üzereyken Abhi’den bir telefon alır. Tam o sırada kapı zili çalar ve bir teslimatçı, Abhi’nin düğün davetiyesini uzatır. Abhi, unutmuş olması durumunda bunun kendisi için bir hatırlatma olduğunu söyler. Öfkeli bir Pragya öfkeyle evi terk eder.

  Sahana, Aryan’ı sorgulamak için Mehra’nın evine gelir ama Pallavi ile karşılaşır. Daha fazla bilgi edinmek isteyen Pallavi, Ranbeer’in odasında neler olup bittiğini kontrol etmeye karar verir. Bu arada Ranbeer, o gün Prachi ile evleneceğini bilmesine izin vermeden evlenmek için bir plan yapar. Prachi’yi tapınağa götürme görevini, ondan çıkmaya çalışan ancak sonunda kabul eden Sahana’ya emanet eder.

  Purab, Abhi’nin Pragya ile konuşmasına kulak misafiri olur ve ona zarar vermek istediği için onunla yüzleşir. Abhi sonunda Meera ile evlenmenin hiçbir zaman niyeti olmadığını ve Pragya’yı bu düğünle aşkını itiraf etmesi için teşvik ettiğini ortaya koyuyor. Ayrıca Meera’nın işin içinde olduğunu da açıklıyor. Abhi ve Purab, neredeyse düğün töreni zamanı geldiğinde endişelenmeye başlarlar ve Pragya hala gelmemişti.

  shikasing 1Yorum 10:18 Ocak 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  arkadaslar shikasing gelecek ocak ayında subat ayında gelebilirim dedi ama bu kesin gelecegim dedi kiara sua anda ihtiyac yok pragya dügünü bozabilir bu durum ve abhi sorhos oluyormus da mira ben hamileyim diyormus inanmayın arkadaslar sanoryo degisti bülbül gelecek o ölmedi hepimiz biliyoruz ve alyanan intikam alcak bu na dogru ama suan kiara gelemez ve hic zaman gelemez öür zamanlarda gelebilir ama sunny ve dizha gelmiyor canı ektaya gelince o pis ve canı ve planı var var kim cıkacak filimden benim tahnimim öyle 1- purab 2- pragya cunku diyeceksiniz niye cıkacak pragyayı pragya zorunu var benim tahnimim öyle bülbül gelecek az kaldı bülbül gelemesine öncellikle shikasing beni takip ediyor

  abhigyaYorum 10:37 Ocak 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  arkadaslar ben kac gun yoktum marlum derslerden vakit bulamadım evet oncellikle merhama diyelim shikasing1 ye aramıza hos geldin simdi pragya dügünü bozdu prupta biliyordu abhi prupba anlattı herseyi planı mira ya gelince ona biliyordu ona oyunun icinde simdi bu alya planı var ikinci planı alya baska adama dosya vermisti hatırlanız mı o king olabilir aradan 20 yıl geçti onu tarzı degismis olabilir belki kingi baska biri oynatabilir biz bilmiyoruz kiara gelince arkadaslar su anda ihtiyac yok ona bülbül e gelince o ölmedi o gelecek kesin evet az kaldı bülbül gelmesine evet alyadan intikam alcak bu na dogru alyanın cocugu gelesek o yok filimde onu attılar ranbire gelesek prachi yi cok seviyor ama hayatları tam abhi ve pragyaya benziyor ama ranbir ve prachi onlara benzemez cunku ranbir akıllı ve zeki onlar ayılmaz ve riya ya gelince riya bana göre deli riya boyle dusundu ben babamla mira yı dügünü bozayım ranbir de benim olsun ranbir riyay yı sevmiyor ve nefret ediyor ranbir niye riya la olsun bunu düsünmedi mira gelesek mira tam tanu gibi olacak ona kotu olacak bu gercek hic kimse gercegi digistirmez bunu soyleyim yazdıklarım hepsi gercek haberiniz olsun bunu soyleyin son olarak kendisinize dikkat edin koravürüs var cok dısarı cıkmayın hoscakalın benim isim nehir duru

  mrunal 123Yorum 10:45 Ocak 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  merhaba arkadaslar ben mrunalın fan hesabıyım o cıksa ben filimi izliyorum bende biliyorum bu filim kotuye gidiyor ama pragya dügünü bozdu bu demek degil ki barısacaklar alyanın daha planı var simdi baslıyoruz mecara ya hepsi gercek sisin yazdıklarınız ben mrunalı be sriti arjit ve abhi ben abhiyi koruyamam ne yapamaya calısıyor bende bunu anlamadım pragya dügünü bosmasaydı ne yapacaktı ki hep pragya yapıyor niye hic abhi yapmıyor bunu solyeyim ki sanorya pragya aglaması nı seviyor sriti de bezdi ya aglamaktan shabir cıkmayacak filimden

  MelekYorum 14:35 Ocak 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  Ya arkadaşlar ben anlamıyorum biraz daha açık yazarsanız sevinirim hangi birinizinki doğru hem pragya çıkması halinde ben bu diziyi asla izlemem zaten alya ve mitali karakterlerinden nefret ediyorum ben kendimce pragya olduğu sürece izlerim selamlar.

  TülayYorum 15:15 Ocak 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  Abhi mira sonra evlenecek mi abhi pragya birlikte olacak mı anonim ve shikasing lütfen istediğiniz soruyu cevaplar mısın

  shikasing 1Yorum 15:50 Ocak 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  tülay hanım abhi ve mira evlenmiyorlar suan hindistanda baska bir bolum cekiyorlar

  AnonimYorum 16:08 Ocak 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  Cuma günu duğün başlıyor.Abhi ve Purab dadiye planın içinde Meera da var diye anlatıyor.Onlar Pragya gelsin ve duğünu durdursun diye bekliyorlar.Bölum ölye bittiyor.Pazaertesi ki bölumde Pragya gelicek polisle birlikte ve biz hala evliyiz diyecek.

  AnonimYorum 16:13 Ocak 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  Ve Alya dosyayı verdi adamının adı Digvijay.Kim bilmem.

  TülayYorum 16:28 Ocak 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  Soruma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim

  abhigyaYorum 17:12 Ocak 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  arkadaslar siz abhi ve pragya evleniyorlar gercektten söylüyorum

  kum kum bhaya123Yorum 17:14 Ocak 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  arkadaslar dügünde abhi ve pragya evleniyor

  shikasing 1Yorum 17:16 Ocak 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  evet dogru söylüyorlar abhi ve pragya evleniyorlar abhi ve pragya barıstı mı anlayan var mı kesin sanoryo hayal olabilir buna abhinin hayali

  mrunal 123Yorum 17:17 Ocak 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  bu haber dogru

  Abhigya 12Yorum 17:52 Ocak 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar bir kaç gün yoktum ama neler olmuş da benim haberim yok abhi ve pragya evleniyorlar ama bu alfanın da planı var unuda unutmayalım arkadaşlar bu alya olan yapar bunu biliyoruz hepimiz ve bülbüle gelince tamam o gelecek ce alyanan intikam alacak ve alfanın sahte çocuğa gelirsek o cıktı filimden onu yurttan almıştı bülbül gelirse puanla birlesicek bu alya olan yapar yeniden ayılmak için puanla ve bülbüle aynı noktaya gelirler hepsi onu da unutmayalım gizli kadın var

  AnonimYorum 20:03 Ocak 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  Abi ve pragyayin evlenmesi okadar kolay olmaz bence Aliya şimdi kötü planlarını ortaya atacak ve abiyi pragyaya karşı kiskirtacak bak o geleli yine senin başına kötü şeyler gelmeye başladı değecek dadisasi ölçümde sen ursusun diye evden uratmisti aliyayin azına bakarak bence bukadar kolay olmayacak kavuşmaları çünkü Abi rüyayı ramvirle evlendirmeye düşünüyordu ramvir şimdi praciyle evlenirse yine prayayi sen mani oldun diyecek zaten rüyayı sevmiyorsun demişti geçen bölümde işleri yine o yılan bastıracak bilesiniz ben da oldukça asla bir araya geleyemeyeceksiniz demişti o yılan gebermedikce onlara mutluluk yok bulbul gelirse işte o zaman yılanın yakından gelebilir çünkü purap bir dakika bile kalmaz onun yaninda

  AnonimYorum 20:17 Ocak 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 4
  Kumkum Bhagya 14 Ocak 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Pragya’nın yemekleri tatmasıyla başlıyor ve çok iyi olduğunu söylüyor. Geri döndükten sonra yemek yiyeceğini söylüyor ama şimdi acil işe gidiyor. Abhi onu aradı ve seni çok beklediğimi ve bu yüzden seni aradığını söyledi. Pragya seni aramayı düşündüğümü ve sonra düşündüğümü söyledi … Neden diye sordu? Tam o sırada oraya bir kuryeci gelir. Pragya hala görevde ve kuryeyi alıyor. Düğün davetiyesini bulur. Abhi, ona zamanında ulaşmasını ister ve kartını kendisine tarih, saat vb. Hatırlatmak için gönderdiğini söyler. Geç kalmamasını ister ve geç gelirse ikisinin de sorun yaşayacağını söyler. Meera ile evliliğimi göremeyeceğini ve sonra bir şeyler söyleyeceğini ve sonra zamanın boşa gideceğini, ikimizin de sorun yaşayacağını söylüyor. Pragya sinirlendiğimi söylüyor. Abhi kazandığımı söyler ve onu tebrik etmesini ister. Pragya aramayı bitirir. Purab bunu neden yaptın? Abhi ona sıkıntı vermekten çok hoşlandığımı söylüyor, ben damatım, gelinin damatıyım. Purab evlendiğini ve ona gerilim verdiğini düşünüyor. Aaliya onu duyar. Mitali, Aaliya’ya gelir ve ona Rhea’yı sorar. Aaliya, Bhai’nin Aaliya’yı hatırlamayacak kadar çok problem yaşadığını söyler. Bhai’nin Pragya’yı rahatsız etmek istediğini söylediğini ve aslında onu daha fazla rahatsız etmek istediğini söylediğini söylüyor. Onu acı içinde görmek istiyor ve kendisini davet etmeliydi.

  Sarita behen Pragya’ya evlenip evlenmeyeceğini sorar. Pragya hayır diyor. Jai, Ranbir’e gelir ve ona sarılır. Ranbir’den Prachi’ye bir şarkı göndermesini ister, ondan şarkı söylemesini ister ve gitarı kendisi çalar. Ranbir, bu kötü plan için midene vurmak istediğimi söyledi.

  Shahana, Ranbir ile tanışmaya gelir. Pallavi onu durdurur ve Prachi’nin gelip gelmediğini sorar. Shahana hayır diyor ve Prachi’yi arayayım mı? Pallavi hayır diyor. Shahana Ranbir’in odasına gelir ve Aryan nerede? Diye sorar. Ranbir, çıktığını söylüyor. Shahana bana savaş mesajları gönderdiğini söylüyor. Jai, Ranbir’e iyi bir fikir verdiğini söyler, ancak bundan hoşlanmaz. Shahana, Ranbir’den Prachi’yi rahatsız etmemesini ister. Ranbir, bazen Prachi’yi kaçırmak, onunla evlenmek gibi hissettiğini ve sonra hiçbir şey söylemeyeceğini söylüyor. Shahana bunun mümkün olmadığını söylüyor. Ranbir, Pallavi’nin oraya geldiğini görüyor ve filmlerde olduğu gibi her şeyin mümkün olduğunu söylüyor. Pallavi hangi filmi soruyor? Purab, Abhi’ye Meera ile nasıl evlenebileceğini ve Pragya di’yi nasıl unutabileceğini sorar. Purab, birinin beni Pragya’nın kardeşinden kurtardığını söylüyor. Purab, aşklarının kadın ve erkek değil, ruhlar olduğunu söyler. Bu evliliği Rhea için yaptığınızı söylüyor. Abhi, Rhea’nın Meera ile evlenme kararının hiçbir zaman nedeni olmadığını söylüyor. Pallavi ne dediklerini sorar? Jai, Ranbir’in bir senaryo yazdığını söylüyor. Pallavi, Ranbir’in nasıl bir kızın olmayacağını söylüyor, yazar olduğumu söylüyor ve film hikayeleri ve şarkı sözleri de yazıyor.

  Abhi, Pragya’nın neden çocuklar gibi inatçı olduğunu sorar ve Pragya’nın inatçılığını kırmak için Meera ile evlendiğini söyler. Pragya ile Rhea’yı anlamasını sağlamaya çalıştığımda, hatalarımı saymaya başladığını, Tanu vb. Diyor. Yüzümden devam ettiğimi görmekten mutlu olduğunu söyledi. Pek çok şansımız olduğunu söylüyor ama asla birleşmedik. Bu evliliği şok olarak kullanmak istediğimi ve Pragya’mın ve kızlarımın hayatıma geri dönmesini istediğimi söylüyor.

  Ranbir bir fikir alır ve Shahana’dan Prachi’yi aramasını ister ve ona Jai’nin evlilikte zorla kızla evlendiğini söyler. Prachi oraya geldiğinde, Prachi ile oturacağımı ve evlilik ritüelleri sırasında maangını sindoor ile dolduracağımı söylüyor. Planın nasıl olduğunu sorar.

  Abhi, aşkımın kalbinde sıkıştığını ve ağzındaki sevgiyi ortaya çıkarmak zorunda olduğumu bildiğimi söylüyor. Onu kızdırmak istediğimi söylüyor ve ghatbandhan bağlı olsa bile Pragya’nın açacağını bildiğimi söylüyor. Purab mutlu olur ve sevginizi ve ailenizi göreceğinizi söyler. İkinizden de ayıramayacağımı söylüyor. Meera ve senin haydutun olduğunu söylüyor ve geri çekilirsen kötü olacağını söylüyor. Abhi, onunla senin de ilgileneceğini söylüyor ve Meera’nın her şeyi bildiğini, bu dramanın bir parçası olduğunu söylüyor. Purab, sen ve ona diyor. Meera, Pragya’nın buraya gelmesini ve ona onu göstermesini istediğini söylüyor. Kıskanacağını ve buraya geleceğini söylüyor. Abhi, sadece benim üzerimde olduğunu ve evliliği durdurması gerektiğini söylüyor. Purab, şimdi mandap’a gitmen gerektiğini söylüyor. Abhi, Meera’nın benden daha endişeli olduğunu söylüyor.

  Jai fikrini beğendi. Ranbir, Prachi’nin tanıdığı kızları aramasını ve Shahana’dan Prachi’yi oraya getirmesini ister. Shahana Prachi’yi düşünür ve onu oraya getiremeyeceğini söyler. Rhea kapıyı çalar ve Buji’yi arar. Bugün kimseyi arayacak telefonum olmadığını düşünüyor, babamla Meera teyze evlenirse Ranbir’le evlenmeyeceğimi düşünüyor. Ranbir, Shahana’ya onun son yardım seçeneği olduğunu söyler ve Prachi’yi çok sevdiğini söyler ve Rhea ona bunu yaptırdığı için mutlu olmasını istemediğini sorar. Onu seveceğine ve ona bakacağına söz veriyor. Oraya getirmesini ister. Shahana gelinlik olmadan nasıl getirileceğini söylüyor? Ranbir önemli olmadığını söyler ve ondan saat 3’te Prachi’yi getirmesini ister. Shahana bugün diyor? Evet diyor. Shahana deneyeceğini söylüyor ve dış mahallelerdeki Mata Rani tapınağında buluşacaklarını söylüyor. Ranbir, Shahana’nın gelinlik giymezse Prachi’nin gelin gibi görünmeyeceğini söylediğini söylüyor. Jai, Palak’ın onunla evlenmeye hazır olduğunu söyler. Abhi, Pragya’nın gelmesini bekler. Purab, herkese, Meera ve senin Di’yi buraya getirmek için bu planı yaptığınızı söyleyeceğimizi söylüyor. Abhi, Pragya’nın ona aşkını itiraf etmesini istediğini söylüyor. Size 15 dakika önce söylediğimi ve tekrar tekrar sorduğunuzu söylüyor. Aaliya oraya gelir ve ondan pagdi giymesini ister. Tai ji oraya geliyor. purab ondan söylemesini ister. Abhi karın kaslarınızı göstereceğimi söylüyor. Tai ji, Abhi’nin evliliğin Pragya’nın önünde olmasını istediğini söyler. Aaliya bunun iyi olduğunu, acı çekmesi gerektiğini söylüyor.

  Precap: Pragya evliliğe gelir ve evliliği durdurmasını ister. Müfettişten hem Aaliya hem de Meera’yı tutuklamasını ister. Karısı Pragya Abhishek Mehra olduğumu söylüyor.

  TamaraYorum 20:56 Ocak 14th, 2021 de Yazılmıştır..

  Bülbül ölmedimi bülbül yerine disa gelsin yıllar sonra bülbülün gelmesi saçma olur purap bülbül görünce tepki verceni çünkü disayi nasıl unutacak disann çoğuna ne oldu alya biseymi yaptı

  kum kum bhaya123Yorum 10:06 Ocak 15th, 2021 de Yazılmıştır..

  bülbül ölmedi disha gelmiyor disha yı cıkardılar bülbül ve prubla birlesecikler

  tisha 123Yorum 10:20 Ocak 15th, 2021 de Yazılmıştır..

  arkadaslar abhi ve pragya evlenirler barıstılar mira hamile rölünü bir sey yaramayacak cunku tekrar evleniler senoryo degistirdi anil isi biliyor hayranlar sinirli sinirleri geri almaya calısıyor o yuzden bosrol oyuncaları devreye soktular ve ranbir ve prachi kacarak evleniyormus habelerden duydum

  123trYorum 12:21 Ocak 15th, 2021 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar orada aliya varken abhi ve pragyanın evlenmesine izin bermez çünkü benim tanıdığım aliya onlar evlenirken öyle baka kalmaz eğer oyal birşey olursa büyük ihtimalle mirayı ksikirtir oraya çok ve ayından hamliyem e filan der ( tahmin)

  Ah kalbim tishaYorum 13:54 Ocak 15th, 2021 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar dışa gelmiyor onu attılar

  AnonimYorum 20:12 Ocak 15th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 5
  Kumkum Bhagya 15 Ocak 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Shahana’nın eve gelip Prachi’yi aramasıyla başlar. Prachi neden bağırdığını sorar? Shahana kötü bir şey olacağını söylüyor ve Palak’ı tanıyıp tanımadığını soruyor? Prachi evet diyor, o bizim arkadaşımız. Shahana, kendisini iyileştirmemiz gerektiğini söyler ve kendisiyle gelmesini ister. Prachi ellerimi yıkamama izin ver ve açıkça anlatmasını istedi. Shahana oraya gitmezsek onun öleceğini söylüyor. Jai ve Ranbir arabadalar. Jai, Palak’ın onu sevmeme rağmen beni sevmediğini söylüyor. Ranbir, onunla ilgileneceğimi söylüyor. Arabanın Palak’ı görmesini durdururlar. Ranbir yardım için ona teşekkür ediyor. Palak sizin için her şeyi söylüyor Ranbir. Jai de bana sarıl diyor. Palak seninle her gün görüştüğümü söylüyor, Ranbir bazen benimle buluşuyor Arabada oturuyorlar.

  Pandit ji mahurat zamanının sona erdiğini söyler. Dadi, sonsuza dek bitmesini istediğini söylüyor. Raj, onu neden azarladığınızı sorar. Dadi kalbimin ağladığını söylüyor. Raj, kaderi olan her şeyin olacağını söylüyor. Abhi evlilik için gelir. Vikram, Abhi’ye yakışıklı göründüğünü söyler. Beeji de aynı şeyi söylüyor. Dadi, Abhi’ye onu kutsayamayacağını söyler. Purab oraya gelir..Dadi bir şey söylemek isteyip istemediğini sorar. Abhi onu tanıdığını söylüyor. Pandit ji, evlilik öncesi puja için Meera’yı arar. Onun odasında olmadığını söylüyorlar. Aaliya, Mitali’den odasında Meera’yı görmesini ister. Dadi, Meera’nın onunla evlenmek istemediği için gitmiş olabileceğini söylüyor. Meera’yı çok azarladığını ve onu azarladığını ve oradan kaçmasını istediğini hatırlıyor ve yapmazsa üç hayatın mahvolacağını düşündüğünü söylüyor, Abhi, Pragya ve kendisi. Eğer gitmezsen senden nefret edeceğimi ve yüzünü görmeyeceğimi söylüyor. Meera şok oldu. Fb biter.

  Dadi, tüm sorunları bir anda bitirdiğimi söylüyor. Mitali bunu neden yaptın diye sorar. Abhi, onunla bir ara görüştüğümü ve evliliği terk etmeyeceğini söyledi. Aaliya, Bhai’nin ona güvendiğini ve gitmeyeceğini, hiçbir ilişkinin güvene dayalı olduğunu söylüyor. Abhi, Dadi’ye sarılır ve Meera’nın hiçbir yere gitmeyeceğini, geleceğini söyler. Ranbir nerede diye soruyor? Pallavi onu görmeye gider. Abhi, Purab’dan gelmesini ister ve her şeyi anlatacağını söyler.

  Ranbir, Prachi, Palak’ın evlenmemize yardım ettiğini öğrenirse ne olacağını söyler, o zaman beni yener. Evlendikten sonra belanı taşıyacağımı söylüyor. Palak, Prachi reddederse onu düşünmesini ister. Ranbir reddediyor. Jai, Ranbir’e ona Palak’tan bahsettiğini söyler. Palak, Ranbir’e aşık olduğumu söylüyor ama söylemeyecek. Pallavi, Ranbir’i arar ve nerede olduğunu sorar. Ranbir evleneceğimi söylüyor. Pallavi ne soruyor? Ranbir, Şef’in evliliğine büyük bir armağanla gideceğini söylüyor. Pallavi ondan hızlı gelmesini ister. Ranbir tamam diyor ve aramayı bitiriyor. Rhea’nın mutfak politikasıyla başa çıkmanın iyi olduğunu düşünüyor, Prachi ile evleneceğim, böylece kimse onu manipüle edemez. Rhea hala depoda kilitli ve ağlıyor, dışarı çıkmak için mücadele ediyor. Eğer çıkmazsam Prachi’nin sözünü bozacağını, tekrar kazanacağını ve Ranbir’i kaybetmek istemediğimi söyledi. Meera, Rhea için endişelenir ve ona tüm bunları anlatmaması gerektiğini düşünür. Yalnız kalmak istediği için Rhea’nın depoda olup olmadığını düşünüyor. Depoya gelir, tam o sırada Aaliya oraya gelir ve burada ne işi olduğunu sorar? Rhea kalkar ve onları görmez veya duymaz. Meera, Rhea’yı reddettiği için kendini kötü hissettiğini söyler. Onun için endişelendiğini söylüyor. Aaliya, Ranbir ile gittiğini söyler ve endişelenmemesini ister. Meera, Rhea’nın bu evliliğin olmasını istemediğini ve gergin olduğunu söylüyor. Aaliya Pragya’nın nerede olduğunu düşünür ve onu arar, neredesin diye sorar. Bhai’nin görev yapacağını söylüyor ve hızlı gelmesini istiyor, sensiz eksik göründüğünü söylüyor. Pragya üzgün görünüyor. Aaliya ondan şimdi katlanmasını ve gerçeklerle yüzleşmesini ve kızına da söylemesini ister. Pragya gerçekle yüzleşeceğimi söylüyor ve aramayı bitiriyor.

  Abhi, Dadi’ye Meera’nın Pragya hakkında her şeyi ve ona olan sevgimizi bildiğini söyler. Purab, Meera’nın geri çekilirse tüm planın mahvolacağını bildiğini söylüyor. Dadi mutlu oluyor. Meera oraya gelir. Dadi onu azarladığı için özür diler. Aaliya da oraya geliyor. Abhi, Meera’nın artık bahu olacağını söylüyor. Meera, sözlerin konusunda kendimi kötü hissetmediğimi, kendimi iyi hissettiğimi söylüyor. Dadi, Meera’ya sarılır ve Abhi’ye yardım ettiği için teşekkür eder. Purab, Meera’dan başka insanların şüphe duyacağı kadar gülümsememesini ister. Abhi, Dadi’den kimseye söylememesini ister.

  Meera ve Abhi mandapta oturuyor. Meera, Mehra’yı gerginlik içinde göremediğini düşünüyor ve yakında gel Pragya diyor. Aaliya, Purab’ın Disha’yı sabırsızlıkla beklediğini düşünüyor ve sonra hayır diyor. Mitali bugün çok mutlu olduğunu söylüyor. Tai ji, yüzünü üzgün yapmamasını ister. Sarita behen oraya gelir ve Pragya’nın burada olmadığını söyler. Purab, Dadi’ye Abhi’nin kimseye söylemeyeceğine dair söz verdiğini hatırlatır. Dadi, Purab’dan Sarita behen’in üzgün olduğunu görmesini ister. Sarita behen Dadi’ye gelir ve denediğimizi söyler ama… Dadi kaderin kader olduğunu söyler… Pandit ji onlardan kalkmalarını ve birbirlerine çelenk taktırmalarını ister. Abhi paniğe kapılır ve çelenk eline alır. Herhangi bir ahlaksızlık yapamayacağını düşünüyor. Meera, Pragya gelene ve bu evliliğin bir yerde olduğunu düşündüğünü düşünene kadar rasamları yapmanız gerektiğini düşünüyor.

  Precap: Pragya evliliğe gelir ve bu evliliğin gerçekleşemeyeceğini söyler. Müfettişten hem Aaliya hem de Meera’yı tutuklamasını istiyor ve her ikisinin de Abhishek Mehra’nın eşi Pragya Abhishek Mehra olduğumu bildiklerini söylüyor.

  123trYorum 16:35 Ocak 16th, 2021 de Yazılmıştır..

  Aliya diziden çıkıyor mu

  Döndü dönmezYorum 22:34 Ocak 16th, 2021 de Yazılmıştır..

  Selamlar arkadaşlar inşallah iyi dirsiniz aliyanın tutuklanacak

  123trYorum 13:07 Ocak 17th, 2021 de Yazılmıştır..

  Peki karakteri bitirilecekmi

  123trYorum 14:04 Ocak 17th, 2021 de Yazılmıştır..

  Alia tutuklanmıyor alia pragyaya boşanma belgesi gösterdi büyük ihtimalle alia tutuklanmıcak

  anonimYorum 16:47 Ocak 17th, 2021 de Yazılmıştır..

  ben size demistim pek kolay olmayacak diye sahte evrak bile hazirlatmis abisini ve yengesini sahte evraklarla bosatmis hangi devlete olur boyle bir sey vbide dikatimi cekti abi ona inaniyor galiba cunku pragyaya cok kötu davrandi demistim ben size bu adamin kendi fikri yok diye kardesini göruyor ne yaptini bir turlu insan anlamazmi onu yaptini bu kadari da cok fazla senarist galiba abiyi gerizekali cikaracak yada abi bastan inanmis gibi yapik kimin yaptini örenmek mi isteyecek

  MelekYorum 07:06 Ocak 18th, 2021 de Yazılmıştır..

  Neden bu kadar zorlaştırıyolar anlamıyorum alyanın pragyanaın kolundan tutup onu örsan atmaya kalması bütün bu aralıklara neden pragya katlanıyor abi itiraf etiricem derken pragyayı çok yaralanır alyaya galiba yine bişey olmuyor umarım yakın zamanda cezasını bulur

  tisha 123Yorum 09:31 Ocak 18th, 2021 de Yazılmıştır..

  abhi de yeter diyor pragya ya sanki abhi nin imzası yok gibi ya abhi efendi seninde imzan var pragya suclu sa abhi de suclu sen pragyayı sucluyabasın abhi efendi pragya ya yeter diyorsun ama purab konusur pragya yı savunur abhi ama seni kim savunacak hic kimse savunmacak cünkü sen haksısın abhi efendi sen kendini savun kum kum bhagya filimdeki kapak fotarafı degisti abhi ve pragya oldu yeni cıkan fotaraf abhi ve pragya evleniyor o oldu artık

  abhigyaYorum 09:36 Ocak 18th, 2021 de Yazılmıştır..

  sen sus abhi sana yeter gelmis pragya ya yeter diyor senin dedin pragya ya sus yeter demek bir tane olay olsun niye bakıyorsun pragya yı suclamak için pragya suclu degil abhi sen ve alya suclu alyanın yuzunden böyle oldu ama sen tek alya yı koruyorsun sen ona inanıyorsun alyaya aferin abhi böyle devam et mühtesem gidiyorsun sana artık söz bulamıyorum

  kum kum bhagya 1Yorum 09:39 Ocak 18th, 2021 de Yazılmıştır..

  arkadaslar haklısınız size hak veriyorum abhi efendi sen eşkiden her gun ayılmaktan bahsettin abhi efendi sozlerin gercek oldu simdi de pragya ya yeter diyor sen sana yeter artık abhi efendi

  anonimYorum 11:03 Ocak 18th, 2021 de Yazılmıştır..

  ben demistim demekten yoruldum arkadaslar aliya yune yapti yapacani sahte evraklarla ayirdi o aptal abinin dediklerine kulaklarim duymaz olaydi keske benim karim olmayi mira hak ediyor dedi suda oluyorki mirayla evlenecek galiba bilmiyorum amma buna purap izin verecekmi bilemem amma kadin iki erkeyide parmanda oynatiyor gözlerinin icine baka baka onlarla istediyi sekile sokuyor

  AbhipriyaYorum 13:02 Ocak 18th, 2021 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar abi ve prgya evlenecek o imzalar abi ve pragyann deyil abi pragyann imzasını tanıyor şüpheye kapılmayın bülbül gelcekmi bende bilmiyorum ki arada gelcekmi emn deyilim yorumlara inanmayın ve izledikce ne oldunu öğreniriz

  cafe sritijhaYorum 13:33 Ocak 18th, 2021 de Yazılmıştır..

  pragya ya yeter dedin sen pragyanın kalbini kırdın benimde kalbimi kırdın simdi gel pragya ya yeter de tek pragya mı suclu sende suclusun seninde imzan var sanki tek pragya nın imzası var öyle dedinki yeter asıl sana yeter abhi efendi simdi gel pragya la evlen pragya tek senin istedigini yaptı ama sen pragya nın istedigini yapmadın pragya senen bir istemedi ki tek sen istedin pragya dan cok mu kız cocuk istiyordun a sana kız cocuk mutlu yasa kız cocugunla sen pragya yı evden kovdun 1- büyükannen ölümünden 2- kiarın ölümünden sonra da birles pragya la 7 yılda sonra evlen sonrada 20 yılda pragya la evlen sana bu tek hayat sen hic aglamadın ki sen tek mutlu oldun ama pragya cok agladı o cok savastı tek senin icin ama sen hic savasmadın o hic mutlu olmadı ne sandın pragya evlen abhi efendi alya da plan yapar sizin ayılmak icin abhi efendi aklına tut hepsini yazdıklarım

  MelekYorum 16:40 Ocak 18th, 2021 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar evleceklerdiyosunuz durum çok kötü görünüyo nasıl bu durum pragyanın yönüne dönücek çok kötü tartıştılar eğer mira ile evlenirse kendi kaybeder inşallah her şeyi öğrenir pişman olur ve pragyayı kaybeder bir dahada bulamasın çünkü hak ediyor bunu abi efendi ama abihipriya arkadaş evlenecekler diye yazmış umarım doğru çıkar .

  AnonimYorum 17:35 Ocak 18th, 2021 de Yazılmıştır..

  Alya eskiden Prachiyi kaçırmış ve Pragyayı zorlamış mal varlığıyla ilgili evrakları imzalasın diye .Pragya da kızını braksın diye bakmadan imzalıyor ama aslında boşanma evrakları imzalamış.

  AnonimYorum 17:36 Ocak 18th, 2021 de Yazılmıştır..

  Yarın ki bölumde Abhi inatlaşıyo ve Meera ile evlenicem diyo

  PragyaYorum 19:07 Ocak 18th, 2021 de Yazılmıştır..

  Bencede evlensin abinin pragyaya guvensizligi artik yeter sevmedi biri ile evlenip cok pisman olur artik pragyaada gercek biri asik olsunda abide biraz delirsin hepp ayni sahneler abhi kacar fuggii kuvalar ama pragyaya kurban olsun abi artikk benceee

Dizi izle / Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.


Gezilecek Yerler