Ah Kalbim 424. Bölüm izle

Ah Kalbim Son Bölüm izle 424. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
İsim
:
Yorumunuz
:

  AnonimYorum 22:01 Ocak 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 1
  Kumkum Bhagya 4 Ocak 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Rhea’nın Prachi ve Pragya’dan ağlamasını istemesiyle başlar. Prachi ona tokat attı. Rhea gülüyor ve kız kardeşinin reddedildiğini, sevgilisini reddettiğini ve şimdi karısını reddettiğini söylüyor… Prachi ondan bunu yapmamasını istiyor ve annesi için her şeyi yapabileceğini söylüyor. Annesi için fedakarlık yapabilir. Rhea, annen için aşkını feda edebilir misin? Bencil bir kız olduğumu söylüyor ve kendi şeyinin başkalarına dönüşmesine izin vermeyeceğini söylüyor. Ranbir’den geri çekilirsen Meera teyze ve babamın evliliğini durduracağıma söz veriyorum diyor. Cesaretin var mı diye soruyor Aşkımı geri verirsen, annenin sevgisini ona geri vereceğimi söylüyor. Ondan fedakarlığı yapmasını ister ve bu anlaşmayı kabul edip etmediğini sorar. Prachi, Ranbir’i düşünüyor ve yaptığı anlaşmayı kabul ediyor. Anneme olan aşkımın Ranbir’e olan aşkımdan çok daha fazlası olduğunu söylüyor. Ondan evliliği durdurmasını ister. Rhea, ondan Ranbir’den ayrılmasını ister ve babasından Meera teyzesiyle evlenmemesini, bunun yerine annesiyle evlenmesini isteyeceğini söyler. Prachi de aynı fikirde. Ranbir üniversiteye gelir ve onunla konuşmaya çalışır, ancak onu görmezden gelir ve gider.

  Aryan, Shahana’ya gelir ve kendisinden özür dileyeceğinden emin olduğunu söyler. Ranbir’in kendisinin Prachi’ye söyleyeceğini söylediğini söyledi. Shahana dersine geç kaldığını ve gittiğini söylüyor. Prachi, Ranbir’in sözlerini ve Rhea ile olan anlaşmasını düşünür. Rhea ve Shaina onun gidişini görür. Rhea, Ranbir’den ayrılmasını ister. Prachi bana biraz zaman ver diyor, yapacağım, anlamasını istiyor, Ranbir’in beni sevdiğini söylüyor, kalbi… Dışarı çıkıyor. Ranbir onun gittiğini görür ve arkasından gider.

  Dadi, Sarita Behen’in çağrısını alır ve ona odasına ulaşıp odayı kapattığını söyler. Sarita behen kapının çoktan kilitlendiğini söylüyor. Bay Mehra ile konuştunuz mu diye soruyor. Dadi, Abhi diyor ve benden yardım istediğin gibi Tanrı’ya şükrettiğini söylüyor. Sarita behen ayrılmaya karar verdiklerini mi soruyor? Dadi bugün Abhi’yi pazara gönderdiğini ve Pragya’yı oraya gönderip gönderemeyeceğini sorduğunu söylüyor. Sarita behen, Pragya’yı kendisine uygun bir bluz alması için gönderdiğini söylüyor. Dadi, Meera’yı Abhi ile birlikte gönderdiğini söyler, böylece onları görebilir ve aşklarını anlayabilir. Pragya geri dönüyor ve kiminle konuştuğunuzu soruyor? Sarita behen, yeni erkek arkadaşım diyor. Pragya sari alır ve ne zaman istediğini ona söylemesini ister. Bluz alacağını söylüyor.

  Prachi ağlar ve Rhea’nın sözlerini hatırlar. Pragya oraya gelir ve birinin seni incittiğini sorar. Prachi kimseyi söylemiyor ve ondan gerilmemesini istiyor. Pragya ondan gerçeği söylemesini ister. Prachi, hepimizin Papa ve Rhea ile bir aile olarak kalacağımızı düşündüğümü söyledi. Pragya, senin ailen olduğumu söylüyor ve sevginin aile üyeleri arasında gerçekleşmesinin önemli olduğunu söylüyor. Yapabilseydim, her şeyi senin için getirirdim diyor ama her şey mahvoldu. Prachi ve Pragya sarılır ve ağlar. Prachi ondan ağlamasını istedi ve zamanım olmadığını söyledi. Pragya, gidip ona uygun bir Sarita behen bluz getirmem gerektiğini söylüyor. Prachi benim için çok şey yaptığını düşünüyor, şimdi sıra bende. Gözlerimde yaş göremediğini, gözlerindeki yaşları nasıl görebilirim diyor. Babamın seni çok sevdiğini ve Meera ile yaklaşan evliliğiyle yüreklendiğini söylüyor. Maa’yı babasıyla birleştireceğini söyler. Fedakarlık yapacağını ve Ranbir’i terk edeceğini söyler. Babamla iyi göründüğünü söylüyor ve her zaman mutlu olacağını düşünüyor, mutluluğun benim sorumluluğumda.

  Abhi evin dekore edildiğini ve herkesin mutlu göründüğünü düşünüyor ama ben üzgün ve mutsuzum. Bu sefer bundan sadece bizim sorumlu olduğumuzu düşünüyor… Pragya. Sufiyan oraya gelir ve bilmeyeceğimi sandığınız şeyi sorar. Abhi, bir haber kanalınız olduğunu nasıl bildiğinizi sorar. Sufiyan kendisini tebrik eder. Abhi nasıl olduğunu sorar ve Kayenath’ın nasıl olduğunu sorar. Kayenath’ın arkadaşımla evleneceğini söylüyor. Abhi bunun nasıl olabileceğini soruyor? Sufiyan, aşkın saçmalık olduğunu söylüyor. Abhi, aşkın saçmalık olmadığını söyler ve ondan kayenath’ın onu terk ettiği hayatında ne olduğunu anlatmasını ister. Sufiyan ona aşık olduğunda onu terk ettiğini söylüyor. Abhi ondan haldi için durmasını ister. Sufiyan ondan bebaak pyaar izlemesini ister… .Abhi, şimdi beni emin yaptığını, aşkın tuhaf olduğunu, sevdiğimizi incittiğini düşünüyor.

  Rhea eve döner ve Aaliya’ya bu sefer kimsenin kartlarını oynayamayacağını söyler, çünkü Ranbir’in onun olması için kozunu kullanır. Aaliya bana bir kez soracağını söylüyor. Rhea buna ihtiyacım olmadığını söylüyor. Aaliya ne yaptın diye soruyor? Rhea senin yapamayacağın şeyi yaptığımı, Pallavi teyzenin kalp krizini, Sanju’nun planlamasını ve Maya … Aaliya tekrar sorar. Rhea, Prachi’ye gerçeği söylemeyi düşündüğünü ve Ranbir’i gerçekle alacağını söyler. Prachi’nin mutluluğunun annesine ve annesinin mutluluğunun babamda olduğunu söylüyor. Babamı annesine verdiğimi ve bu yüzden kabul ettiğini söylüyor. Söylediklerim üzerine babamın Meera ile evlenmeyi reddedeceğini söylediğimi söyledi. Babamla konuşacağını ve Meera ile evliliğini durduracağını söylüyor.

  Ranbir kapıdan Sarita Behen’in evine gelir ve onu arar. Çağrılarını görmezden geliyor. Kapıyı açması için ona mesaj atıyor. Sarita behen kapıyı açmak üzeredir, ancak Prachi oraya gelir ve Ranbir’e evde olmadığını söylemesini ister. Sarita behen kapıyı biraz açar ve Prachi’nin evde olmadığını söylüyor. Ranbir, Prachi senden söylemeni mi istedi? İçeri girer ama Prachi gizlenir. Ranbir, Prachi’ye onun için çok endişelendiğini söylemesini ister. Sarita behen gittikten sonra Prachi’yi arar ve ne olduğunu sorar? Prachi sana daha sonra anlatacağımı söylüyor. Sarita behen, ondan normal tartışmayı unutmasını ve onu rahatsız etmemesini ister. Prachi, onu rahatsız etmemeye çalışacağını düşünüyor.

  Precap: Abhi, Rhea’ya ne yapmamı istiyorsun diye sorar. Rhea ondan Meera ile evlenmeyi reddetmesini ister. Abhi şok oldu. Aaliya, sorunun annen ve babanla ilgili olduğunu düşünüyor, sana ihtiyacım yok ya da Ranbir ve aşk hikayen.

  AnonimYorum 23:49 Ocak 5th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 2
  Kumkum Bhagya 5 Ocak 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Prachi’nin 20 dakika sonra üniversite koridorunda onunla buluşmak için Ranbir’e mesaj göndermesiyle başlar. Abhi, Baljeet Dadi’nin alışverişe çıkmasını istediğini düşünür ve Fuggi oyuncağıyla konuşmak istemediğini söyleyerek sinirlenir. Kızgın fuggi, oyuncağı yatakta tutuyor ve Pragya’nın bile öfkesi ve inatçılığı için popüler olduğunu düşünüyor. Rhea oraya gelir ve Abhi onu görmeden Aaliya onu odadan uzaklaştırdığında Abhi’yi aramak üzeredir. Pragya sadece Prachi’ye önem vereceği için ne yapacağınızı soruyor. Rhea bildiğimi söylüyor ama aşkımı alacağım. Babamdan Meera ile evlenmemesini isteyeceğini söyler ve Ranbir’i almak için her şeyi yapacağımı söyler. Aaliya, bana göre bir şey yapmazsan sana yardım etmeyeceğimi söylüyor. Rhea, yardımına ihtiyacım olmadığını söylüyor. Aaliya sana yardım etmeyeceğimi söylüyor. Pragya taksiyi durdurur ama bir başkası oturur ve ayrılır. Abhi Pragya’yı arar ve ona dün olduğu gibi yüzündeki mutluluğu tekrar görmesini istediğini söyler ve onu haldisine davet eder. Pragya oraya tekrar geleceğimi söylüyor. Abhi aramayı bitirir ve Purab’ın orada durduğunu görür. Abhi, Di ile konuşup konuşmadığını sorar ve Di’nizi suçlayacağınızı söyler. Purab, Rhea için Meera ile evleneceğinizi öğrenmeye geldiğimi söylüyor. Rhea oraya gelir ve beni ne kadar sevdiğini ve benim için ne yapabileceğini sorar. Abhi, Meera ile senin için evlendiğimi söylüyor. Rhea, onun için Meera ile evlenmemesini ister. Abhi şok oldu.

  Prachi, üniversitede Ranbir’le buluşmaya gelir ve çok kızdığını söyler. Ranbir ne olduğunu söylüyor? Prachi, ondan daha iyi birini bulabileceğini düşündüğü için onu terk ettiğini söylüyor. Ranbir şok oldu. Senden hoşlanmadığımı ve aramızda hiçbir zaman bir şey olmadığını söyledi. Senden ayrıldığımı söylüyor. Ranbir gülüyor ve kiminle soruyor, bahse girdin mi? Prachi ciddi olduğumu söylüyor ve senden daha iyi olabileceğimi söylüyor. Ranbir, benden hoşlandığını bildiğimi ve senden hoşlandığımı ve kimsenin bizi ayıramayacağını söylüyor. Prachi, parayı senden daha çok sevdiğim için senden ayrıldığımı söylüyor.

  Rhea, Abhi’ye nasıl reddedebileceğini sorar? Abhi aşkımı kanıtlamama gerek olmadığını söylüyor ve artık kartların basıldığını ve Pragya ile diğerlerinin bu evliliği bildiğini söylüyor. Pragya’nın ona güleceğini ve Meera’nın onunla evlenmeyi reddettiğini düşüneceğini söylüyor. Purab ona ne olduğunu soruyor? Abhi artık Meera ile kesinlikle evleneceğini söylüyor. Aaliya rahatlar. Rhea artık Meera teyzeyle evlenmeyeceğini mi söylüyor? Abhi dediğin gibi yapmayacağımı söylüyor. Rhea, evden kaçmakla tehdit eder. Abhi o zaman benim öfkemi göreceğini söylüyor ve onu tehdit etmemesini istiyor. Yarının haldi, yarından sonraki günün evlilik olduğunu söylüyor, şimdi Meera’yı alışverişe götürüyor diyor. Aaliya Purab’a sorar, Bhai’nin ne istediğini duydunuz mu? Rhea, Aaliya’ya meselenin Ranbir ile ilgili olduğunu söyler. Aaliya, sorunun annen ve babanla ilgili olduğunu söylüyor ve ben sadece seni kullanıyordum, şimdi ne sana ihtiyacım olduğunu ne de Ranbir ile sözde aşk hikayene ihtiyacım olmadığını hissediyorum.

  Shahana taksiden iner ve 5 rs jeton verdiği için taksi şoförüyle tartışır. Sürücü 10 rs jeton olduğunu söylüyor. Aryan oraya geliyor ve 5 Rupi için tartıştığınızı söylüyor ve yakında bir taksi durağı olduğunu söylüyor. Shahana’ya Prachi’nin Ranbir’e tuhaf davrandığını ve onunla konuşmadığını ve çıldırdığını söyler. Shahana, Prachi’nin de Ranbir’e sataşacağını söylüyor. Aryan, seninle hesaplaştığını düşünüyor musun diyor. Shahana hayır diyor ve bacaklarınızı çekebileceklerini ve onların önünde aşk-dostça konuşamayabileceklerini söylüyor. Onunla tartışıyor.

  Ranbir, paranın benden önemli olduğunu düşündüğünü söylüyor. Prachi, alt orta sınıfa veya fakir sınıfa ait olduğumu söylüyor. Ranbir bunun beni etkilemediğini söylüyor. Prachi, benimle evlenirsen ailenin seni reddedeceğini söyledi. Ranbir, herhangi bir mohalla ile ayrılacağımızı söylüyor. Prachi, böyle bir yerde yaşayamayacağımı ve parasız hiçbir şeyin işe yaramayacağını söylemediğini söylüyor. Ranbir, neden Altın arayıcısı gibi konuştuğunu söylüyor? Prachi, annenizin benden hoşlanmadığını söylediğinde, benden hoşlanmayacaklarını anladığımı söyledi. Büyük bir evde kalıp lüks arabalara gitmek istediğimi söylüyor. Paranın kendisi için çok önemli olduğunu söyler ve ona evlenme teklif ettiğinde çok mutlu olduğunu söyler. Ranbir, senin için para kazanacağımı söylüyor. Prachi, ailenizden ayrılırsanız Sanju’nun sizden daha zengin olduğunu söylüyor. Ranbir bana bir şans ver, para kazanacağım diyor. Prachi, başarıya ulaşmanın garantisinin ne olduğunu sorar ve ondan onun için bir şey aramasını ister. Arkadaşın Nick’in zengin olduğunu ve benim tarafımdan tuzağa düşebileceğini söylüyor. Ranbir, ondan sesini kesmesini ister ve neden kendisine hakaret etmek istediğini sorar. Prachi ondan bunu sindirmesini ve hayata devam etmesini ister. Ranbir ona tahammül edemedi ve Rhea’nın onun hakkında haklı olduğunu söyledi. Bugün kalbimi kırdığını söylüyor ve onun nasıl hissettiğini duymasını istiyor. Prachi, ondan Rhea’ya veya başka birinin omzuna gidip ağlamasını ister. Herkesin para istediğini söylüyor. Ranbir çok ucuz diyor ve acı çekerek uzaklaşıyor. Prachi oturur ve ağlar.

  Shahana, Aryan’a bir şeylerin ters gittiğini hissettiğini söyler. Aryan, aşk-aşk konuşmaları yapıyor olmaları gerektiğini söylüyor, gereksiz gerginlik yaşıyorsunuz. Ranbir öfkeyle oraya gelir. Aryan kesinlikle kavga ettiklerini söylüyor. Shahana, Ranbir’e Prachi’nin nerede olduğunu sorar. Ranbir, ondan kendisini aramasını ister ve ona Prachi’nin ondan ayrılmak istediğini söyler. Arabaya oturur ve gider. Shahana şok oldu. Prachi hala ağlıyor. Shahana ne olduğunu soruyor? Prachi, ondan ayrıldığını söylüyor. Shahana bir şey öğrenmeye mi geldin diye sorar ve seninle zaman geçirip geçirmediğini sorar. Prachi ondan bunu durdurmasını ister ve başka yolu olmadığını söyler. Ranbir, Aryan’a annesinden bahsettiğinde taşındığını ve kararından memnun olduğunu, ancak bugün büyük evde kalmak istediğini ve büyük arabada dolaştığını söyledi. Prachi, bunu Maa için yaptığını söyler. Shahana, Maasi senden ayrılmanı istedi mi? Prachi, Rhea’nın sorduğunu söyledi.

  Precap: Ranbir, Aryan’a Prachi hakkında doğru bir şeyi anladığını ve annen ile Rhea’nın onun hakkında haklı olduğunu söylüyor. Aryan, ona karşı bir kelime bile söylersen ağzını kıracağımı söylüyor. Ranbir yanlış bir şey söylemediğimi soruyor. Aryan, Ranbir’i vurur. Pragya ayakta öksürüyor. Abhi bal getiriyor ve öksürüğünüzün onunla gideceğini söylüyor. Pragya bakıyor.

  TülayYorum 00:36 Ocak 8th, 2021 de Yazılmıştır..

  Mitalinin kocası Alya bence kıara onlar sudan çıkar mece onlar tutuyorlar nikille bence sizce tahminiz var mı arkadaşlar 3 4 neden özetini verilmiyor lütfen

  TülayYorum 00:44 Ocak 8th, 2021 de Yazılmıştır..

  Zedacal töredinde bir geliyor sizce King mi nikil mi hayla ortak çalışıyor bence kıara yı onlar tutuyorlar Alya onda bunun içinde

  TülayYorum 22:06 Ocak 8th, 2021 de Yazılmıştır..

  Diziizlep yönetici bey lütfen özetleri neden verilmiyor lütfen verin özeti

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 22:38 Ocak 8th, 2021 de Yazılmıştır..

  biraz yoğunluktan aradı kaynadı bugünlük 🙁 şuan yüklendi.

  AnonimYorum 22:11 Ocak 8th, 2021 de Yazılmıştır..

  bugünkü bölüm neden yayaılanmadı

  EbruYorum 23:13 Ocak 8th, 2021 de Yazılmıştır..

  Lütfen özet yazabilir mi birisi

  AnonimYorum 23:28 Ocak 8th, 2021 de Yazılmıştır..

  Liya iyi akşamlar yönetici neden 3.4.5. Türkce acıklamasını nezaman yayınlıyscsksını acaba sabıtsızlıkla beklıyorum şimdiden çok teşekkür ederim

  AnonimYorum 01:25 Ocak 9th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 4
  Kumkum Bhagya 7 Ocak 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Pragya’nın arabadan inmesiyle başlar. Pallu, arabanın kapısında sıkıştı. Meera cep telefonunda biriyle konuşuyor. Abhi düşüyor. Pragya kapının içeriden kilitli olduğunu söyler, açın, hiçbir şey söyleme. O kadar çok tavır takınır ve onu yaklaştırır. Neden ağzından beni sevdiğini ve bensiz yaşayamayacağını bana söylemediğini sordu. Pragya seni gerçekten sevdiğimi söylüyor, bunu söylememe gerek var mı? Sarılıyorlar… Allah wariyan çalıyor… onun rüyası çıkıyor. Abhi ona baktı ve kapı diyor. Kapıyı açar ve palluyu serbest bırakır. Arabasına oturur ve uzaklaşır. Prachi, Ranbir ve sözlerinden ayrıldığını düşünüyor. Gözleri yaşar ve Mehra Konağı’ndan ayrılır. Ranbir, Aryan ile eve gelir. Ranbir ceketini yıkayacağını söylüyor, kirlendi. Prachi’nin evine gideceğini ve onunla konuşacağını söylüyor. Prachi, Mehra Konağı’ndan kaçıyor ve Ranbir ile çarpışıyor ve kollarına düşüyor. Ranbir gözlerinden akan yaşlara bakar ve gözyaşlarını siler. SubhanAllah oynuyor… ..Ranbir, aşkın ne olduğunu anladığını söylüyor ve neden üzgünsün diyor? Bunu neden yapıyorsun? Beni sevdiğin gibi beni reddedemeyeceğini bildiğimi söylüyor, o zaman neden bunu söylüyorsun? Üzgün ​​olduğumu söyledi, seninle yüksek sesle konuşmamalıydım. Özür diler ve neler olduğunu anlatmasını ister. Prachi beni sevme, beni affet Ranbir diyor. Ranbir asla diyor. Prachi takside oturuyor… Ranbir ondan onu dinlemesini istiyor ama Prachi gidiyor. Aryan ondan Shahana’yı aramasını ister ve telefonunu verir.

  Pragya oraya geldiğinde Sarita behen ve Dadi konuşuyor. Dadi gizlenir. Sarita behen aramadım dedi, kendisi geldi. Pragya ne soruyor? Sarita behen yalnız gelip gelmediğini soruyor? Pragya beni düşürmeye geldiğini söylüyor. Pragya ondan bluz parçasını görmesini istiyor ve eğer iyi değilse takas edeceğim diyor. Dadi, Sarita behen ile beşinci merhaba diyor. Pragya bluz parçasını Sarita behen’e gösterir. Sarita behen bunu övüyor ve onun için çay alacağını söylüyor. Pragya daha sonra alacağını söylüyor ve gidiyor. Dadi, Sarita behen’den onunla konuştuktan sonra Pragya’nın ne dediğini sorar. Sarita behen gitmesini ister. Dadi gider. Sarita behen, Pragya’nın gergin olduğunu düşünüyor.

  Rhea mutfakta ve ayaklarını yere vuruyor. Aaliya, kendisine zarar vermemesini ister. Rhea, Ranbir’i alacağım için kendime zarar vermeyeceğimi söylüyor. Aaliya onu Pragya konusunda kışkırtır. Rhea, istediğimi alacağım için babamın bu evliliği iptal edeceğini söyler. Aaliya eşyaları mutfağa fırlatır ve Hizmetkar’ı azarlar.

  Pallavi, Vikram’dan gergin olup olmadığını sorar ve benimle konuşmanın sizin göreviniz olduğunu söyler. Vikram ondan söylemesini ister. Pallavi, Ranbir konusunda stresli olduğunu ve benimle hoş konuşmadığını söylüyor. Vikram, kişisel bir sorun olması gerektiğini söyler ve ona biraz zaman vermesini ister. Ranbir oraya Aryan ile birlikte gelir. Pallavi onu arar. Ranbir evet diyor. Vikram ondan gidip dinlenmesini ister. Ranbir, Shahana’yı arar ve Aryan’a Shahana’nın aramalarından kaçtığını söyler. Prachi’nin Mehra Konağı’nda ne yaptığını anlatır ve şüpheye düşer. Aryan, babanızın annenizden haberi olup olmadığını sorar. Ranbir, Babamın onu çok sevdiğini, benim için bencil olduğunu anlarsa, o zaman kötü hissedeceğini söylüyor. Pallavi oraya gelir ve onunla konuşmaya çalışır. Ranbir seninle sonra konuşacağımı söylüyor. Pallavi gider. Ranbir, Prachi’nin Rhea’nın sözlerine göre bunu yaptığını hissettiğini söyler. Aryan, Rhea’yı sevmediği için bunun imkansız olduğunu söylüyor. Ranbir diyor ama kesinlikle bir şeyler var.

  Purab, Abhi’ye gelir ve ondan bu evliliği yapmamasını ister. Abhi ne zaman söyleyeceğinizi sorar. Purab, Pragya di ile tanıştığımı ve eskisi gibi mutlu görünmediğini söyledi. Abhi, benden uzakta olduğu için mutlu olduğunu ve bu yüzden beni mutlu eden bir şey yaptığımı söylüyor. Purab, yüzünüzde mutluluk olmadığını söylüyor. Abhi eğer mutluysa ben de mutluyum diyor. Purab neden ego gösterdiğinizi soruyor? Abhi egosunu bitirmesini söylüyor. Purab, Rhea ile neden egoistleştiğini sorar. Abhi herkesin beni kukla olarak kullandığını söylüyor, Meera ile evlenmeye karar verdim. Meera oraya gelir. Abhi, işin var mı diye soruyor. Meera hayır diyor. Purab, Pragya di’yi sevdiği için beklemesini ve Abhi ile neden evlendiğini sorar. Abhi ondan Meera ile konuşmamasını ister. Meera gider. Abhi, Purab’a Disha ile olan meselesine karışmadığını hatırlatır ve Aaliya ile evlendiğinde söylemediğimi söyler. Meselesine karışmamasını ister. Vikram oraya gelir ve onları konuşurken görmek üzere gitmek üzere. Abhi artık eskisi gibi olmadığını söylüyor, çünkü o benim arkadaşım cum kardeşim, ama şimdi birinin erkek kardeşi ve benim arkadaşım. Vikram, Digvijay’in yarın geleceğini söylüyor. Abhi yarının haldi olduğunu söylüyor, yani iş toplantısı yok. Purab’a ilk şişeyi kendisiyle açacağını söyler. Purab gerek yok diyor, Di ile geleceğim, ona da davetiye gönderilecek. Abhi ayağını yatağa vurur ve üzülür. Vikram gider. Abhi, fuggi bebeğine sarılır ve üzülür.

  Precap: Sarita behen, Pragya’dan yarın onun haldisi olduğu için kocasını kurtarmasını ister. Mutluluğunu ve sevgisini düşünmemesini ve kurtarmamasını ister.

  AnonimYorum 01:29 Ocak 9th, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 5
  Kumkum Bhagya 8 Ocak 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Pragya’nın mutfakta yemek pişirmesiyle ve Abhi’nin elini Pallu’yla silmesiyle başlar. Sarita behen oraya gelir ve Abhi’ye kızıp kızmadığını sorar. Pragya hayır diyor. Sarita behen yüzün aynanın yansıması olduğunu söyler ve Meera’yı onunla görünce kötü hissedip hissetmediğini sorar. Pragya, neden kendimi kötü hissedeceğimi söylüyor, alışkanlık olduğu için kapma hakkım vardı. Sarita behen, kendinizi kötü hissedeceğinizi ve her iki taraftan da kaybedeceğinizi söylüyor. Ondan bir şey yapmasını ister ve daha önce hiç bu kadar yoğun bir sevgi görmediğini söyler. O gün, ikinizin de soyguncularla kavga etmediğinizi, ama diğerlerinin zarar görmemesini sağlamaya çalıştığınızı söyledi. Aşkını kurtarmasını ister. Pragya artık çok geç olduğunu söylüyor. Sarita behen hala aynı yerde olduğunu söylüyor, sadece iki adım geridesin ve ondan kocasını ve evliliğini, yarın onun haldi gibi kurtarmasını istiyor. Pragya ona bakıyor.

  Mitali Raj’a gelir ve kiminle konuştuğunu sorar? Raj iş görüşmesi diyor. Mitali, Tai ji’nin verdiği kolyeyi gösterir ve dener. Raj iyi göründüğünü söylüyor. Mitali, kontrol edebileceği yeni Dewrani almaktan mutlu olduğunu söylüyor. Dadi onları duyar ve Pragya’nın çiğranınız olduğunu söyler. Onlara Abhi ve Pragya’nın sevgisini hatırlatıyor ve dışarı çıkmadan önce onları azarlıyor. Mitali Raj’a Dadi’nin ruh halini bozduğunu söyler. Aaliya Purab’a geliyor. Purab, Disha’yı rüyasında düşünür ve ismini alır. Aaliya, Disha’nın da aklından çıkmadığını düşünüyor ve Disha’yı rüyalarında bile düşünmesine izin vermeyeceğini söylüyor. Ayağa kalkması için yere bir şey fırlatır. Purab ayağa kalkar. Aaliya özür diler ve ona sarılır. Purab geç kaldığını söylüyor. Bana karşı bir şeyler hissedip hissetmediğini sordu. Ondan Bhai’nin haldi için hazırlanmasını ve dışarı çıkmamasını ister. Sana emir vermek istemediğimi söylüyor ama sen beni bu şekilde davranmaya zorluyorsun. Purab, bir yönetici gibi davrandığınızı ve bu yüzden size bir eş gibi davranmak zorunda olmadığımı söylüyor. Aryan oraya gelir ve Purab’a sarılır. Neden farklı bir odada uyuduğunu sorar ve kavga edip etmediklerini sorar. Purab hayır diyor, annenle kim kavga edebilir? Aryan, ailemin asla kavga etmediğini ve onlara sarıldığını söylüyor. Aaliya, Aryan için birlikte olacağımızı düşünüyor ve önce Disha’yı hayatından, şimdi de Pragya’dan attığını düşünüyor.

  Pragya, Abhi’nin haldi için eve gelir. Dadi ona sarılıyor. Shahana, Prachi’ye Rhea’nın burada olup olmadığını sorar. Prachi de onu arıyor. Pragya, Meera’yı görür ve merhaba der. Aaliya onu uzak tutmaya çalıştığını düşünüyor, ama. Raj oraya gelir ve Digvijay’in geldiğini söyler. Aaliya gelmemesi gerektiğini söyler ve onu kütüphaneye oturtmasını ister. Prachi, Shahana’ya Rhea’nın hiçbir şey yapmamış gibi görünmediğini söyler. Ranbir oraya Aryan ile birlikte gelir. Onunla konuşmaya çalışırsa Prachi’nin gideceğini söylüyor. Prachi gider. Abhi oraya Purab ile geliyor. Purab, Pragya di’ye neden baktığını düşünüyor. Abhi Pragya’ya gelir ve Daljeet Dadi ve Sarita behen sonra ona haldi uygulamasını ister ve kendisi gibi mutluluğunu da düşünür. Purab’dan ona da haldi uygulamasını ister. Purab son olarak diyor. Mitali, Aaliya’ya Abhi’nin değişmiş gibi göründüğünü ve kalbinde başka bir şey olduğunu söyler. Pragya’nın bizden intikam alacağını söyler.

  Dadi’den sonra Sarita behen, Abhi’ye haldi uygular. Neden kızgın olduğunu soruyor? Sarita behen ne faydası olduğunu söylüyor? Sevginin değeri olmadığında öfkenin değeri ne olur. Abhi, Pragya’nın bazen kızgın ve adil olduğunu söylüyor… Pragya’dan gelip ona haldi’yi uygulamasını ister. Pragya ona doğru yürür ve haldiyi alır. Geri dönünce haldi uygulamaya çalışır. Pragya haldi uygulamaya çalışır ve Abhi’ye düşer, haldi yüzüne uygulanır. Gerginleşiyor ve gidiyor. Abhi, Aaliya’dan Haldi’yi Meera’ya uygulamasını ister ve gider. Mitali, Haldi’nin Pragya’ya başvurduğunu söylüyor. Aaliya ona bakıyor. Mitali gider ve Meera’ya haldi uygular. Meera yanma hissini hissediyor ve alerjik bir reaksiyon gibi göründüğünü söylüyor. O da gider. Pallavi vikram’a ne olduğunu sorar? İkisi de gitti. Purab, Raj’ı sorar. Raj, Digvijay’i selamlar ve gelmesini ister.

  Ranbir, Prachi’ye gelir ve ondan onunla konuşmasını ister. Prachi, onu sevmediğini söyler ve kendisiyle parası olan ve birlikte hayallerini gerçekleştirdiği birini ister. Ranbir, tüm sözlerini unuttuğunu söylüyor ve ona taktırdığı yüzük hakkında konuşuyor. Eline haldi sürüyor ve haldiden sonra seninle haldiden sonra evleneceğim diyor. Ona yalan söylediğini bildiğini ve öfkeyle söylediğini söyler. Zengin adam istemediğini söylüyor, ama seni seven adamı istiyor. Arkandan koşmayacağımı söylüyor ve kendinize benimle evlenmek istediğinizi söyleyeceğinizi söylüyor. Yüzüne de haldi uygulayacağını söyler, ama ona ne zaman dokunmak isterse ona dokunmak istediği gibi yüzüne dokunmak istemez. Aşkından bahsediyor ve birinden bahsettiğinde kendini iyi hissettiğini ve hayattaki her şeye sahip olduğunu hissettiğini söylüyor. Telefonu çalıyor ve gidiyor. Rhea onları duyar ve Prachi’ye gelir. Prachi, ayrılık için gerekli olan işi yaptığımı söyler ve Haldi’yi neden durdurmadığını sorar. Rhea, Haldi’den bahsetmediğimi ve evlilik hakkında konuştuğumu söyledi. Sözünü yerine getirmesini ister ve evliliği durdurmanın kolay olmadığını söyler. Prachi, kalbi kırmanın da kolay olmadığını söylüyor, Ranbir’in anlaması zaman alıyor. Ranbir oraya gelir. Prachi onunla görüşmeye gidiyor. Rhea, Ranbir’e onu sevmediğinde neden arkasından koşmak istediğini sorar. Ranbir, onu durdurmamasını ister. Rhea ona bağırır.

  Abhi Pragya’ya gelir ve elini tutar. Ona yaklaşıyor. Pragya, haldi’nin tekrar uygulanacağını söylüyor. Abhi, acıyı iyileştirmenin iyi olduğunu söylüyor. Yanına gelir ve yine yanağına haldi uygular …

  Precap: Abhi Pragya’yı duvara itti. Yaklaşmasından korktuğunu sorar. Yoksa kendini kontrol edemeyeceğinden mi korkuyor? Ona onu terk etmesini söyler, Meera geliyor. Umursamadığını söylüyor. Onu öpmeye çalışıyor. Ayağa kalktı ve çığlık attı. Ağzını kapatıyor. Meera onları (veya başka bir şeyi) görür ve şok olmuş görünür.

  anonimöYorum 11:49 Ocak 9th, 2021 de Yazılmıştır..

  sizce bu mira bu kadar aptal olurmu hayir bu kadin seytanin tam kendisi her sexi görüxor ve susuyor abi gözünun önunde pragyayi ne kadar sevdini gözunun icine soka soka gösteriyor bu kadin bunlari anlamayacak kadar deyil bu sadece evlenme günune kadar sabir edecek sonra neler yapacak göreceyiz bunun derdi abi deyil para bu kadinin karanlik bir yani var bu kadinin baska planlari var yeni gelen adam onun eski sevgilisi bile olabilir simdi dusmanlar uc oldular aliya cef ve mira

  TülayYorum 11:54 Ocak 9th, 2021 de Yazılmıştır..

  Neden 3 özetini verimisiniz lütfen rıca ediyorum lütfen istediğiniz kabul edin

  Abhigya 12Yorum 13:32 Ocak 9th, 2021 de Yazılmıştır..

  Bülbül ölmedi geri dönecek ve alfadan intikam alacakmış

  TülayYorum 14:21 Ocak 9th, 2021 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar merhaba sizin 3 özetini verimisiniz lütfen

  MelekYorum 18:43 Ocak 9th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar sizce evlilik olacakmı abi ne düşünüyor ne yapacak bilmiyorum ama pranganın yine canını çok yakıyor keşke başkası pragyaya ilgi gösterse de birazda o üzülse bu kaçıncı evlenmeye kalkışı abinin her defasında pragya engelledi bıraksın artık onu seven insan bu işe kalkışmaz bence mesela pragya bir zamanlar abiye insan hayatında bir kere sever bir kere evlenir ben asla evlenmicem çünkü o insanıda mutsuzluga mahkum edemem demişti ama gerçekten çok yaralayıcı umarım pragya hemen affetmez .

  anonimYorum 18:44 Ocak 9th, 2021 de Yazılmıştır..

  aliya yine abisine ihanet eti yine abisinin birseylerini o adama verdi fakat o adam konustuklarunin hepsini yazdi telefonuna basuna göstermediöer o telefonu bakalim beli olmaz o adam abiyede calisir belki abi tutu alixeden supeylenmis olabilir cünkü pragyayin kizina zarar verecek biri olmadini iyi biliyor abi bunlarin arkasindaki insani ortaya cikarmak istexe bilir

  RumisYorum 19:44 Ocak 9th, 2021 de Yazılmıştır..

  Bu abi hayatta dengesizliğin saçmalığı daniskasini bizlere çok iyi gösterdi siritijha ise bütün dizilerinde hep dram oynuyor ama çok iyi de oynuyor pek çok ödül almış bütün dizilerin de bütün aktörlere çok ama çok yakışmisonlarida daha da unlendirmis bu abi denen dengesinde kendini ne sanıyorsa çok yavan yaşlı aktor

  AnonimYorum 20:50 Ocak 9th, 2021 de Yazılmıştır..

  Dördüncu kez gönderiyorum !!!
  Part 3

  Kumkum Bhagya 6 Ocak 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Shahana’nın Prachi’ye Maasi’nin Ranbir’den ayrılmanızı isteyip istemediğini sormasıyla başlar. Prachi hayır diyor, Rhea’nın dediğini söylüyor. Rhea’nın ona, babasından Meera teyze yerine Maa ile evlenmesini isterse Maa ile evleneceğini söylediğini söyler. Maa’nın bizim için birçok fedakarlık yaptığını, Maa’nın babamla Meera teyzesinin nişanından bu yana kırıldığını söylüyor. Ağladığını gördüm, bunu hak etmiyordu. Rhea, Maa’nın mutluluğunu elde edebileceğini söyleyince, onun mutluluğunu hak ettiğine karar verdiğimi ve ona mutluluk vereceğimi söylüyor. Shahana, kalbini kırıp ilk aşkını unutacak mısın diye soruyor. Prachi, sevgisinin annesinin aşkının önünde önemi olmadığı için kalbini kıracağını söyledi. Maa’yı mutlu görürsen ben de mutlu olacağımı söylüyor. Söz verir ve kimseye söylememesini ister. Shahana kimseye söylemeyeceğini söylüyor ve ona sarılıyor.

  Aryan, Ranbir’den arabayı durdurmasını ister ve Prachi’nin bunu para için yapamayacağını söyler ve yalan söylediğini söyler. Ranbir bana açıkça söylediğini ve onun gibi ders vermemesini istediğini söylüyor. Aryan arabadan iner ve Prachi’nin yalan söylediğini söyler. Ranbir anahtarları sorar ve anneniz ile Rhea’nın onun hakkında haklı olduğunu söyler. Aryan, Prachi’ye karşı hiçbir söz söylememesini ister. Ranbir yanlış söylemediğimi söylüyor, sadece Prachi böyledir. Aryan ona vurur ve kavga etmeye başlarlar. Birbirlerine vururlar ve yorulurlar. Aryan, işin bittiyse konuşacağımızı ve Prachi’nin paradan ayrılmadığını söyleyeceğini ve bunu biraz çaresizlik için yaptığını söyledi. Ondan ayrılmak istediğinde de karaktersiz olduğunu kanıtladığını söylüyor. Ranbir, mumya yüzünden çaresiz olduğumu söylüyor. Aryan, kalp ile ilgili bir şeyler olması gerektiğini söylüyor. Ranbir bunu düşünmediğimi söylüyor ve üzgünüm diyor. Biri üzerine çamurlu su sıçratıyor. Aryan gidelim diyor.

  Dadi, Sarita behen’i arar ve evde yalnız olup olmadığını sorar. Sarita behen evet diyor, yalnızım ve Pragya’nın alışverişe gittiğini ve Prachi ile Shahana’nın dışarıda olduğunu söylüyor. Dadi evin dışında duruyor ve zili çalıyor. Sarita behen kapıyı açar ve Dadi’yi bulur. Sana söylüyor. Dadi, bunun onun yaramazlığı olduğunu söylüyor. İçeri girer ve Pragya ve Abhi’nin birbirleriyle buluşup görüşmediğini düşündüğünü söyler. Sarita behen, onları birleştirmeye çalıştığımızı bilmeyeceklerini söylüyor. Dadi, Abhi’yi arayacağımı ve Pragya’yı aramasını istedi. Sarita behen Pragya’yı arayacağımı ve içeri gireceğini söylüyor.

  Pragya yolda beklerken taksiye binmeye çalışır. Abhi ve Meera alışverişe gidiyor. Abhi arabayı durdurur ve iner, ona taksi bekliyor mu diye sorar. Pragya evet diyor. Abhi ondan zaman kaybetmemesini ister ve kendisiyle gelmesini ister, onu bırakacağını söyler. Pragya reddediyor. Abhi çantalarını alıyor. Pragya, Meera’dan gelmek istemediğini söylemesini ister. Meera ondan oturmasını ister. Abhi, Pani’nin arındığını söyler ve gelmesini ister. Pragya yemeyeceğini söylüyor. Meera arabadan iniyor. Abhi arabayı kilitler. Pani Puri dükkanına geliyorlar. Abhi üç tabak pani puri sipariş ediyor. Pragya, Abhi için tatlı pani puri sipariş eder. Abhi, lezzetinin zamanla ve baharatlı olduğunu söylüyor. Onu yerken öksürüyor. Pragya ne olduğunu sorar, sen tadına baktın. Meera birini aramaya gidiyor. Pragya baharatlı pani puri yediğimi söylüyor, tadım değişmiyor. Tadına bakıp öksürüyor, su istiyor. Abhi sende suyun olmadığını sorar ve su getirmeye gider. Pragya Pani Puri’ye sorar, neden bu kadar baharat kattı? Abhi bal getiriyor. Pragya ne olduğunu soruyor? Abhi zehir olmadığını söylüyor .. Pragya bal yiyor. Abhi, daha baharatlı pani puri istiyor musun diye soruyor. Meera oraya gelir ve telefonunuzun arabada olduğunu söyler. Abhi, onu cebinde tutmasını ister. Pragya telefonu elinden alıp Abhi’nin eline koyuyor. Meera alışveriş çantalarını göreceğini ve gideceğini söylüyor. Abhi, Pani Puri’ye mogambo’nun kıskanç olduğunu söyler. Sarita behen, Dadi’ye lor şekeri yaptırır ve Pragya’yı çağırır. Nerdesin diye soruyor? Pragya, nerede olduğumu bildiğini ve kötü bir şirkette olduğunu söylediğini söylüyor. Abhi yüzünü yıkar ve elini Pallu ile siler. Pragya onu azarlıyor. Sarita behen Abhi’yi duyar ve mutlu olur. Dadi, Abhi’yi arar. Abhi aramayı seçer. Dadi, Sarita behen ile çarpışır ve telefonları değiştirilir. Pragya, Sarita’ya sesinin neden Dadi gibi göründüğünü sorar. Abhi ayrıca Dadi’ye sesinin neden Sarita behen’e benzediğini sorar. Sarita behen ve Dadi telefonlarını alır, onlarla konuşur ve aramayı bitirir. Pragya, Abhi’den elini Pallu’yla silmemesini ister. Abhi, alışkanlıkların kolay gitmediğini ve zamanla gideceğini söylüyor. Abhi, Meera zaten arka koltukta otururken Pragya’yı ön koltukta oturtuyor. Abhi gidelim diyor.

  Prachi, Mehra Konağı’na gelir ve Ranbir’i ve onların ayrılığını düşünür. Rhea burada ne yapıyorsun diye soruyor? Prachi işimi yaptığımı söylüyor. Rhea, ona söylerken başarısız oldun mu diye sorar. Prachi hayır diyor, annemin mutluluğunu istiyorum ve ondan ayrıldığını söylüyor. Ona para, bungalov, araba ve lüks bir yaşam istediğini söylediğimi söylüyor. Ona paranın benim için önemli olduğunu ve onun sevgisi olmadığını söylediğimi söylüyor. Rhea mutlu. Prachi neredeyse elini üzerime kaldırdığını ve Rhea’nın onun hakkında haklı olduğunu söyledi. Rhea ona teşekkür ediyor ve bunu sadece bir kız kardeşin yapabileceğini söylüyor. Prachi sarılmayı kırdı ve bunu kız kardeşim için değil annem ve babam için yaptığımı söyledi. Babamla konuştun mu? Rhea, akşama kadar müjdeyi vereceğini söylüyor. Prachi ondan en erken yapmasını ister. Rhea, Prachi’nin gözyaşlarını siliyor ve istediği zaman ağlamasını istiyor, ben bile çok ağladığımı söylüyor. Prachi ondan işe odaklanmasını ister. Rhea, babamı ikna etmek için büyük bir şey yapmam gerektiğini düşünüyor.

  Abhi, hum bewafa’nın çaldığı şarkıyı çalıyor… Pragya ve Abhi, şarkıyı işiten ağlayan gözlere sahipler. Anlarını hatırlıyorlar. Abhi Pragya’yı evine bırakır. Pragya teşekkürler diyor. Abhi, bana ne zaman teşekkür etmen gerektiğini, sonra kavga ettiğini söylüyor. Pragya ondan alışkanlıklarını değiştirmesini, onunla alay etmemesini ister ve evleneceğinizi söyler. Herkesin benim gibi olmayacağını söylüyor. Meera, Pragya’ya bakıyor.

  Precap: Abhi Pragya’ya neden onu sevdiğini ve onsuz yaşayamayacağını söylemediğini sorar. Bana neden ağzından söylemediğini soruyor. Pragya seni çok sevdiğimi söylüyor, sana söylemem gerekiyor mu?

  Abhigya 12Yorum 12:46 Ocak 10th, 2021 de Yazılmıştır..

  Kiara gelecek ama kiara abhi ‘den nefret ediyor pragya yı seviyor

  Abhigya 12Yorum 12:48 Ocak 10th, 2021 de Yazılmıştır..

  Az kalmış kiara gelmesine king ve tanu gelmiyor

  Abhigya 12Yorum 11:18 Ocak 12th, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar hepinize günaydın abhi ve mira evlenmiyorlarlar pragya düğünü olmasına izin vermedi polis le bilikte gelmiş

  Abhigya 12Yorum 11:21 Ocak 12th, 2021 de Yazılmıştır..

  Ben purab ba çok üzülüyorum purab ta içinden bir şey diyiyor dizha buna olsaydın şuan belki biz abhi ve pragya birlestirecektin diyor bi purab abhi ve pragya birleştirme kararı aldı dizha gelebilir arkadaşlar

  tisha 1Yorum 12:21 Ocak 12th, 2021 de Yazılmıştır..

  dügün iptal pragya dügünü bozdu riya ne yapamaya calısıyor ki onu anlamadım miraya babamla evlenmeceksin dedi mira dediki riya ya ben evlenecegim dedi riya dediki seni asla annem olarak gormeyecegim ve senden cok nefrat edecegim dedi pragya polisle birlikte geldi dügüne tek pragya konustu ve hic kimse konusamadı abhi de konusamadı simdi de flas belek cekiyorlar ne yapmaya calısıyorlar

Dizi izle / Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.


Gezilecek Yerler