Ah Kalbim 423. Bölüm izle

Ah Kalbim Son Bölüm izle 423. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
  MelekYorum 23:10 Aralık 28th, 2020 de Yazılmıştır..

  Merhaba bence dizi önceki izlediğimiz o güzel bölümlerden çok farklı yerlere geldi artık insana bezginlik vermeye başladı keşke abi karısına ailesine sahip çıksaydı ve daha başka güzel yerlere gitseydi ama daha çok saçmalayacaklar galiba.

  SevgiliYorum 23:18 Aralık 28th, 2020 de Yazılmıştır..

  Abigyaneden kimse yorum yazmıyor

  AnonimYorum 01:19 Aralık 29th, 2020 de Yazılmıştır..

  İyice saçmalamaya başladı

  MelekYorum 13:41 Aralık 29th, 2020 de Yazılmıştır..

  Evet abi nişanlanıyor arkadaşlar hayırlı olsun dizinin başından sonuna böyle önce tanıyla şimdi mira çıktı bakalım temelli evlense de abi efendi kurtulsak pragyaya bi süre sonra kendi işine bakar hepimizde kurtuluruz

  ismimsizYorum 13:43 Aralık 29th, 2020 de Yazılmıştır..

  ya türkçe altyazılı gelsin anlamıyoruz lütfen ama ya ben okumaga üşeniyorum videoda alt yazılı olursa daha iyi lütfen altyazılı yaapın

  anonimYorum 13:47 Aralık 29th, 2020 de Yazılmıştır..

  ben hayatimda bu kadar aptal bir kiz görmedim ramvir praciyi seviyor diye annesine kizan bir kiz nekadar sacmayalayac daha bakalim bu kiz resmen babasinin kopyasi ayni onun gibi aptal

  anonimYorum 19:28 Aralık 29th, 2020 de Yazılmıştır..

  purap abbiyi salam hasladi bakam evlenmesini durdurabilecekmi isala durdurur o geri zekali hem nisanlandi hem pragyayin yanindan ayrilamixor

  AnonimYorum 21:22 Aralık 29th, 2020 de Yazılmıştır..

  Selam bu dünkü bölüm degilmi?

  LiyaYorum 21:23 Aralık 29th, 2020 de Yazılmıştır..

  Selam atkadaslar bu dünkü bölüm

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 21:40 Aralık 29th, 2020 de Yazılmıştır..

  valla bende baktım aynıymış. baktığım tüm siteler son bölüm olarak bu bölümü eklemiş 29 aralıkta yayınlanan. anlamadım bende.

  TülayYorum 22:12 Aralık 29th, 2020 de Yazılmıştır..

  Bölüm lerin özetleri neden verilmiyor lütfen verin özeti

  AnonimYorum 23:22 Aralık 29th, 2020 de Yazılmıştır..

  Part 1
  Kumkum Bhagya 28 Aralık 2020 Yazılı Bölüm

  Bölüm Prachi’nin odada ağlamasıyla başlar. Shahana ondan ağlamayı kesmesini ister. Prachi, Ranbir ile ne yaptım diye soruyor? Shahana ondan ismini almamasını ister. Prachi, söyleseydi aralarına girmeyeceğimi söyledi. Shahana, Ranbir’i tercih ettiği için pişmanlık duyuyor. Prachi ağlıyor ve Ranbir’den yararlanıp yararlanmadığımı soruyor, bunu düşünebilir miyim? Ağlıyor ve Shahana’ya sarılıyor. Shahana ondan bunu söylememesini ve gözyaşlarını silerek ağlamayı bırakmasını ister. Prachi ağlamayacağımı ve yüzümü yıkayacağımı söylüyor. Shahana, Rhea’nın Prachi ile ilgili suçlamalarını düşünür ve sinirlenir.

  Abhi Pragya’ya mutlu olup olmadığını sorar? Pragya kaç kez sorar, size mutlu olduğumu söyleyeyim mi? Abhi, ağzından tekrar tekrar yalan duymak istediğimi söylüyor. Yüzüme dövme yaptırayım mı diye soruyor. Abhi, bugün dans edeceğini söylediğini söyledi. Pragya müzik lütfen diyor ve dans etmeye başlıyor. Abhi gelip onu kucakladığında düşmek üzere. Dadi onları birlikte görmekten mutlu olur. Aaliya, Rhea, Pallavi, beeji ve diğerleri oraya gelir… .Abhi ve Pragya, Aakhiri Baar şarkısında dans eder. Meera danslarını görünce üzülür ve üzülür. Dadi gülümsüyor. Soyguncular izliyor. Goga ayrıca dans ettiklerini izler… Meera üzülür. Aakhiri baar çalıyor… ..Pragya ona bakıyor. Herkes alkışlıyor. Abhi mutlu olabilir misin? Pragya mutlu olur musun diye sorar. Pragya dileğini söylüyor. Abhi, Meera’ya gider.

  Ranbir bilinç kazanır. Shahana soruyor hala uykulu musun? Aryan şimdi değil diyor. Shahana, Aryan’a sesi olup olmadığını sorar ve Rhea Prachi’yi suçlarken neden konuşmadığını sorar. Ranbir ne olduğunu sorar? Shahana, Prachi’yi övmeye başlar ve Rhea’nın Prachi’nin karakterini suçladığını söyleyerek, sizin avantajınızı kullandığını söyler. Rhea’nın onun için Prachi’den ayrıldığını söylediğini söylüyor. Aaliya, Tai ji’den nişan yüzüğünü Abhi’ye vermesini ister. Doktor oraya gelir. Pallavi, Doktor’un kontrolüm için geldiğini ve bir süre beklemesini istediğini söyledi. Abhi yüzüğü eline alıyor. Pragya ağlar ve yüzünü çevirir. Abhi Pragya’nın adını çağırır… .Pragya hala ayakta. Abhi, Pragya gelip elini uzattığında Meera’ya yüzüğü taktırmak üzeredir. Herkes şok oldu. Abhi, Pragya’nın mutlu bir şekilde yüzük takmasını sağlar. Birbirlerine sarılırlar. Pragya’nın hayal gücü olduğu ortaya çıktı. Pragya acı içinde gözlerini kapatır….

  Abhi, yüzükler kayarak Pragya’nın ayakları üzerinde yuvarlanmaya başladığında, Meera’ya yüzüğü taktırmak üzeredir. Abhi adını çağırır. Pragya ona dönmüyor. Abhi ona gelir ve yüzüğü alır. Ne olduğunu soruyor? Bu çatışmayı göremiyor musunuz diye soruyor, sonra onu durduruyor. Pragya durmayacağımı söylüyor. Abhi, tavrınızdan bıktığımı söylüyor ve ikinci evliliği hakkında söylediklerini hatırlatıyor. Hakkını göster ve nişanı kes diyor, benim mutluluğumun senin mutluluğunda yattığını söylüyor. Pragya ona sarılır ve ağlar. Bunu duymak istediğimi ve yüzüğü tekrar taktırdığını söyledi. Yine Pragya’nın hayaliydi. Abhi Pragya’dan ona yüzüğü vermesini ister. Pragya yüzüğü seçer.

  Aryan, Ranbir’e, Rhea’nın sizi yatakta dinlendirmeye çalışırken Prachi’yi yanlış anladığını söyler. Ranbir üzülür ve üzülür. Shahana, Ranbir’i Prachi’nin kalbini kırmakla suçladı ve sana yardım edemeyeceğimi söyledi. Ona herhangi bir hak vermeyince, neden kalbinizde Prachi’ye yer verdiğinizi sorar. Seninle tanıştığı gün çok kızdığımı söylüyor, hayatındaki en büyük hatanın sen olduğunu ve en kötü adam olduğunu söylüyor … Utanmadığını soruyor ve onu yatağa itiyor. Aryan gergin olduğunu bilmiyor muydunuz diye soruyor. Shahana, çok yakında nişanlanacağını, evleneceğini ve balayı yapacağını söylüyor. Ranbir, Prachi’nin nerede olduğunu sorar? Ve o gider. Aryan, Shahana’dan onu dinlemesini ister ve Ranbir’in annesi yüzünden Prachi’den ayrıldığını söyler. Prachi’nin annesi Ranbir’i onaylamazsa onun da aynısını yapacağını söyler. Shahana, doğru düşündüğü şeyi yaptığını söyler. Goga, soyguncuyu Meera’ya meyve suyu vermesi için imzalar. Abhi ona doğru yürür. Yüzük elinden kayıyor. Abhi yüzüğü almak için eğildi. Pragya elini ileri uzatıyor. Abhi gülümsüyor… Allah wariyan oynuyor….

  Precap: Prachi, Ranbir’den ondan uzak durmasını ister. Pragya, Abhi’ye doktorun kuyumcu hırsızı olduğunu söyler. Prachi, Ranbir’e her şeyin bittiğini ve bittiğini söyler.

  AnonimYorum 23:25 Aralık 29th, 2020 de Yazılmıştır..

  Part 2
  Kumkum Bhagya 29 Aralık 2020 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Abhi’nin Pragya’nın yüzüğu takması ile başlar. Soyguncu, Meera’ya meyve suyu verir ve birisinin ondan içmesini istediğini, bunun bir ritüelin parçası olabileceğini söyler. Meera suyu içer. Sarita behen ve Dadi gülümsüyor. Tam o sırada Meera bayılır. Rhea, doktoru arayan birine sorar. Goga, konuklar arasında burada doktor olup olmadığını sorar. Hırsız ve gerçek doktor öne çıkar. Bir doktorun soyguncu kararsızlığı, dinlenmek için odaya götürüleceğini söyler. Meera’yı odaya götürürler.

  Ranbir ve Prachi birbirini görür. Ranbir, Prachi ile konuşmaya çalışır ama ikincisi onunla konuşmak istemez ve gider. Doktor olarak poz veren soyguncu, garson Goga’dan arabasının anahtarlarından ilk yardım kutusunu getirmesini ister. Ona iğne yapmam gerektiğini söylüyor ve gitmelerini istiyor. Rhea gitmeyi reddediyor ve yeni annesiyle birlikte olmak istediğini söylüyor. Abhi ve Pragya ona bakıyor. Rhea nihayet kabul eder. Pallavi, Doktor’a onun iyi olduğunu söyler ve uzun bir yoldan gelirken Dida’yı kontrol etmesini ister. Dida iyi olduğunu ve nişanın tadını çıkarmak istediğini söylese de Pallavi ısrar ediyor. Abhi ve Pragya çıkıyor. Pragya bir şeylerin ters gittiğini söylüyor. Aaliya her şeyin yolunda olduğunu söylüyor, ay, yıldız mantığı verme. Abhi bunlardan hoşlanmadığını söylüyor. Pragya, doktor-soyguncunun elindeki dövmeyi gördüğünü hatırlar ve kuyumcu hırsızı olduğunu söyler. Meera, hırsız doktora şimdi iyi hissettiğini söyler. Goga enjeksiyona ihtiyacın olduğunu söylüyor. Meera doktorla konuştuğumu söylüyor. Hırsız ondan kolyeyi çıkarmasını ve söylediği gibi yapmasını ister. Kolyesini çıkarır ve kusmak için hareket eder. Koşmaya çalışır, bacaklarını tutarlar. Onları tekmeledi ve kaçtı. Soyguncu, Kohli ailesinin fotoğraf çerçevesi düştüğünde diğer partnerlerini arıyor. Adamlarını arar ve dışarı çıkmalarını ister. Ranbir, Prachi ile konuşmaya çalışır, ancak ikincisi kendini dolaba kilitler. Pallavi, Dida’yı kontrole götürürken, ikincisi reddeder.

  Pragya, Abhi’den ona inanmasını ister, ancak aynı dövmenin herkes tarafından yapılabileceğini söyler. Tam o sırada Meera, mücevher dükkanının soyguncuları olduklarını söyleyerek bağırıyor ve kolye için geldiler. Pragya’dan yakalamasını isteyen bir kolye atar. Pragya onu yakalar. Soyguncular Pragya’ya bıçak fırlatır ama o eğilir. Ranbir, Prachi’ye gelir ve ona söyleyecek cesareti olmadığını söyler. Dolabın içinde sıkışmış dupattasını gördüğünü bildiğini söylüyor. Senin dünyanın en iyi kızı olduğunu ve o kadar iyisin ki seni hak etmediğimi söylüyor. Onun ondan nefret etmesini istediğini söylüyor ve bu yüzden tüm bunları yaptı. Seninle geçirdiğim anların hayatımın en güzel anları olduğunu söylüyor. Prachi o zaman neden beni terk ettiğini düşünüyor? Ranbir, bunu neden yaptığımı düşünüyor olabileceğini söylüyor? ve annesinin durumunu göremediğini ve Rhea ile evlenmeyi kabul ettiğini söyler. Prachi, Shaina ve arkadaşının Ranbir’in onu terk edip etmediğini sorduğunu hatırlıyor, çünkü ikincisi kendi standartlarında. Ona Hizmetkar ve Ranbir’i Prens olarak adlandırıyorlar. Shaina, sadece Rhea olduğu için Ranbir’den uzak durmasını ister ve onunla konuşmaya çalışırsa, onunla tekrar zaman geçirmek istediğini düşünmesini ister. Prachi üzülüyor ve ağlıyor. Ranbir de yere oturarak ağlıyor.

  Pragya kolyeyi saklamayı düşünür ve saksının içinde saklar. Balkona gider ve kapıyı kapatır. Daha sonra soyguncuya kolyenin yanında olduğunu ve onlara vermeyeceğini söyler. Goga, Pragya’ya gelir ve ondan kolye vermesini ister. Pragya soruyor herkesi bırakacak mısın o zaman? Goga, işi yapamayacağımız bir kız dışında herkesi terk edeceğimi söyledi. Pragya şok oldu. Abhi, Aaliya ve Meera soyguncularla savaşır. Rhea, Ranbir’in evine onun adını söyleyerek gelir ve kuyumcu hırsızları burada olduğu için saklanmaları için bağırarak onları uyarır. Pallavi ve Dida şok olmuş görünüyor.

  Precap: Ranbir ve Rhea yatağın arkasına saklanırken soyguncu Prachi’yi yakalar. Soyguncu, Rhea’nın hatası nedeniyle Abhi’nin diğer kızı Prachi’yi cezalandıracağını söylüyor. Prachi şok oldu. Ranbir gitmeye çalışır ama Rhea onu durdurmaya çalışır

  BehiceYorum 23:35 Aralık 29th, 2020 de Yazılmıştır..

  Sayın yöneticim dans ettikleri bölüm niye yok

  İsimsizYorum 23:47 Aralık 29th, 2020 de Yazılmıştır..

  Ah kalbimin Türkçe altyazılı yapın lütfen

  LiyaYorum 01:24 Aralık 30th, 2020 de Yazılmıştır..

  Ne oldu ya dünkü bölüm bügünde oynadi

  NurYorum 13:40 Aralık 30th, 2020 de Yazılmıştır..

  Selam mutlu yıllar bütün arkadaşlara ve yönetici bey e
  Bende hayal kırıklığına uğradım güncellemede dans ettiler yazıyor dans ettikleri bölüm yok nasıl oluyorsa
  Benmi kaçırdım dedim ama yok nasılsa bilen varmı

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 22:22 Aralık 30th, 2020 de Yazılmıştır..

  valla bugün tekrar baktım dünki bölüme. ben ne yüklediysem o halen. 🙁

  PragyaYorum 17:27 Aralık 30th, 2020 de Yazılmıştır..

  Yaa bu fuggi akillansin artik abhi hep ayni seyleri yapiyor sonra fuggi gine af ediyor neden onu bukadar one atiyorlarki biraz abhi kiskansin yakisikli bir erkek girsin diziye pragya evlensin hatta mutlu olsun dedirtiyorlar guzelim abigya buyusunu bozdular

  AnonimYorum 01:38 Aralık 31st, 2020 de Yazılmıştır..

  Part 3
  Kumkum Bhagya 30 Aralık 2020 Yazılı Bölüm

  Bölüm, soyguncunun Prachi’nin dolapta saklandığı odaya gelmesi ile başlarken, Ranbir-Rhea ve Dadi-Pallavi kanepelerin arkasında. Soyguncu geri sayıma başlar ve dışarı çıkmalarını ister. Prachi, Ranbir ve Rhea’nın odada olduğunu düşünüyor ve hırsızın onları yakalayabileceğini düşünüyor. Dolaptan çıkar ve burada kimsenin olmadığını, sadece dolapta saklandığını ve ne saçmalıktan bahsettiğini sorar. Burada birini gördün mü diye soruyor. Hayır. Soyguncu onun Pragya ve Abhi’nin kızı olup olmadığını sorar, kız kardeşinin hatası için onu cezalandıracağını söyler. Prachi onları kandırmaktan kaçar. Soyguncular arkasından koşuyor. Ranbir, Rhea’ya bakar ve dışarı çıkar. Soyguncu Prachi’den kız kardeşini aramasını ister ve boynunda bıçak tutar. Prachi benim kız kardeşim olmadığını mı söylüyor? Soyguncu ondan kız kardeşini aramasını ister. Ranbir oraya gelir ve soyguncuyu vurur. Onlarla kavga ediyor ve Prachi’ye iyi olup olmadığını mı soruyor? Pallavi, beeji ve Rhea oraya gelir. Soyguncu havada ateş eder ve Prachi’nin boynunu tutar. Ranbir ondan onu terk etmesini ister. Soyguncular Ranbir’i tutarken diğeri onu suçlar ve Ranbir’i yener. Rhea, Prachi’yi suçlamaya başlar. Prachi soyguncuyu vurur. Ranbir de onlara vurur. Rhea, Beeji, Pallavi ve Prachi serserileri yenmeye başlar. Pallavi ve Beeji, Ranbir’den soyguncuları terk etmemesini ister.

  Goga, herkese Pragya’nın kolyeyi aldıktan sonra herkesi terk etmelerini istediğini, ancak Rhea hariç herkesi bırakmayı kabul ettiklerini söyler. Pragya’nın bu anlaşmayı beğenmediğini söylüyor. Abhi, Pragya’ya dokunmamasını ister. Goga, yarana diyor ve gülüyor. Pragya, ona dokunursan ellerini kıracağımı söylüyor. Goga, Pragya’yı Abhi’ye zorluyor. Abhi onu tutar ve Goga ile hırsızını dövmeye başlar. Soyguncu Abhi’nin eline vurur. Pragya sinirlenir ve hırsızı yener. Abhi ondan etkilenir ve gülümser. Goga’yı yener. Goga silahı çıkarır ve onları vurmak üzeredir, ancak Abhi elini tutar ve onu döver. Yine düşüyor. Polis oraya gelir ve onları tutuklar. Abhi, fuggi’nin öfkesinin patladığını söylüyor. Pragya rockstar da diyor… Aakhiri baar oynuyor …… Sonra geri gidiyor… Meera üzülüyor ve odasına gidiyor. Abhi ve Pragya salona gelir. Dadi, onlarla uğraştığı için Goga’ya tokat atar. Meera ilk yardım çantasını getiriyor. Pragya onu alır ve Abhi’nin eline merhem sürüyor. Aaliya onu yanına alır ve ona neden merhem sürmediğini sorar. Meera onun Meera olduğunu ve Pragya’nın Radha’sı olduğunu söyler. Aaliya, seni Rukmani yaptığımı söylüyor ve evin bahusu olmayı sindirip hazmedemeyeceğini soruyor ve ondan seviyesini yükseltmesini istiyor. Dadi ve Sarita behen, Abhi ve Pragya’yı mutlu görmekten mutlular. Sarita behen, neden birbirlerinin dünyası haline gelmediklerini sorar. Tam o sırada Meera odasına koşuyor, Abhi onu göreceğimi söylüyor.

  Salak Prachi’yi vurmak üzeredir, ancak Ranbir vazoyu göğsüne alır ve onu kurtarır. Soyguncu, soyguncularından Ranbir’i tutmalarını ister. Polis oraya gelir ve soyguncuları tutuklar. Soyguncu Ranbir’i tehdit eder ve ayrılır. Polis, Ranbir ile bir şey hakkında konuşuyor ve her şeyin kontrol altında olduğunu söylüyor. Prachi gider. Pallavi, Rhea’dan Abhi-Meera’nın nişanına gitmesini ve katılmasını ister. Abhi, Meera’ya gelir. Meera, Pragya’yı ve aşkını gördüğünü söylüyor. Herkesin gördüğünü ama kadının görmediğini söylüyor. Meera korktuğunu söylüyor ve ona bir şey olsaydı onu kaybedeceğini söylüyor. Ağlamayı kesmesini ister. Onu sakinleştirirken başını onun üzerinde tutar. Pragya kolyeyi getirmeye gider ve onları görür. Geri gelir ve Shahana’yı sorar. Sarita behen eve gittiğini söylüyor. Pragya ve Meera, Rhea’nın geldiğini görür. Pragya iyi olup olmadığını sorar. Meera ayrıca Rhea’yı da arar. Rhea, Aaliya’nın kışkırtıcı sözlerini düşünür ve Rhea’ya sarılır. Pragya kolyeyi Müfettişe verir ve Meera’nın soymak istedikleri kolyeyi taktığını söyler. Meera’nın herkesi doğru zamanda uyardığını söyler. Rhea kolyeyi eline alır ve annesinin bunu takacağını hissettiğini söyler. Annesinin bunu giyen bir rock yıldızı gibi görüneceğini söylüyor. Abhi’ye bunu Meera için alıp almayacağını sorar. Abhi emin diyor. Aaliya ve Tai ji onlardan nişan için gelmelerini ister. Pandit ji, nişanlanıp nişanlanmayacaklarını sorar. Abhi evet diyor. Dadi, Tanrı’nın işaretini dinlediğini düşünüyor. Abhi Müfettişe kolye hakkında Ramnik lal ile konuşacağını söyler.

  Doktor Beeji’yi kontrol ediyor ve ikinizin de birbiriniz için endişelendiğini söylüyor. Ranbir oraya gelir ve ondan onlara stres giderici tabletler vermesini ister. Beeji, Ranbir’e neden hayatını Prachi için riske attığını sorar? Ranbir, annemin benden onunla evlenmememi istediğini ama hayatını sormamamı istemediğini söyledi. Ne zaman tehlikedeyse onu kurtaracağımı söylüyor. Beeji ondan ilacını masadan getirmesini ister. Ranbir gider.

  Pandit ji, Abhi’den yüzüğü Meera’ya takmasını ister. Abhi Meera’ya yüzüğü taktırır. Pragya gözlerinde yaşarken alkışlıyor. Prachi de ağlıyor. Meera kaybedildiğini söylüyor, şimdilik ipi bağlayacağım. Dadi senin için olmadığını söylüyor, başkası için getirildi. Abhi, satın alındığı kişiye gittiğini söylüyor. Pandit ji mantraları okur. Meera ona yüzüğü taktırır. Pragya ve Prachi buna dayanamadı. Aaliya nişan yapıldığını söylüyor… Tai ji tatlılar getirmeye gidiyor. Aaliya, Abhi ve Meera’yı tebrik ediyor. Abhi, Pragya’ya bakıyor.

  Precap: Abhi, Pragya’ya nişanından etkilendiğini bildiğini söyler. Pragya mutlu olduğunu ve bu yüzden tatlı yediğini söylüyor. Purab geri döner ve Abhi’ye Meera ile evlenmesine izin vermeyeceğini ve tüm mandapları yakacağını söyler. Abhi bakıyor.

  BehiceYorum 14:09 Aralık 31st, 2020 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar Emine hanım dan hala haber yok nasıl ulaşacağız onsuz olmuyor

  MelekYorum 17:37 Aralık 31st, 2020 de Yazılmıştır..

  Evet arkdaşım Emine ablam ne yazsakta bize geri dönmüyo ablam iyimisin inşallah iyisindir bizi gömüyosun galiba abla okusan eğer iyi olduğunu bize yaz merak ediyoruz.

  TülayYorum 23:17 Aralık 31st, 2020 de Yazılmıştır..

  Diziizlep yönetici bey lütfen 1 parti 2 cide aynı video oyunuyor bilginiz varmı düzeltirmisiniz lütfen

  AnonimYorum 01:26 Ocak 1st, 2021 de Yazılmıştır..

  Sağlıklı huzurlu mutlu yeni bir yıl olsun hepimize !!!!
  Part 4
  Kumkum Bhagya 31 Aralık 2020 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Aaliya’nın tüm konukları Abhi ve Meera’s haldi için davet etmesiyle başlar. Rhea çok mutlu olduğunu söylüyor. Heyecana kapılmak üzeredir, ancak Prachi onu doğru zamanda tutar. Aaliya Pragya’ya gider ve onu tebrik eder. Abhi’nin ve Meera’nın etkileşiminden mutlu olduğunuz için övülmeniz gerektiğini söylüyor. Meera’nın Abhi ve Rhea’yı sevdiğini ve Meera’nın ilişkisinin Prachi ile olan ilişkiniz kadar güçlü olduğunu söylüyor. Abhi onu duyar. Sarita behen Pragya’ya bir ara geleceğini söyler. Abhi Pragya’ya gelir ve ne düşündüğünü sorar? Pragya ne düşünürse, olmadı mı diyor? Abhi sana yüzük taktıracağımı düşündün mü? Pragya etkilenmeyeceğimi söylüyor ve Meera ile nişanlanmanı istedi. Kaderinin Meera’ya bağlandığını görmekten mutlu olduğunu söylüyor ve çalışmasının Meera ile çalışıp çalışmayacağını görmek istediğini söylüyor. Mutlu olduğunu ve bu yüzden tatlıları yediğini söylüyor. Tadını alıyor. Abhi elini tutarak tadına bakıyor ve onun da favorisi olduğunu söylüyor. Prachi, Sarita behen’e gelir ve Aaliya Buji’nin orada olduğunu söyler. Sarita behen, onu durdurmaya gelirse diyor. Prachi hayır diyor ve annesine zarar veren kimseyi göremediğini söylüyor. Sarita behen, Aaliya’ya gider ve Abhi’nin düşmanını çağırır. Kendisiyle ilgilenmesini istedi ve eğer sana lanet edersem, brahmarastra olacağını ve geri dönmeyeceğini söyledi. Planını mahvedeceğini söyler. Aaliya gülümsüyor ve planımı söylüyor. Sarita behen, saçlarımı güneş ışığında grileştirmediğimi söyledi. Pragya tebrikler ve hoşçakal diyor. Abhi, Pragya’ya tatlıların ekşi olduğunu söyler. Pragya, Prachi’yi arar. Prachi, Sarita behen’i arar. Sarita behen, Dadi’ye gider ve ondan yardım ister. Dadi kabul ediyor. Pragya, Abhi’ye bakar ve Prachi ve Sarita behen ile ayrılır.

  Pallavi, Doktor’dan kimseye söylememesini ister. Doktor, herkesin artık iyi olduğunu bileceğini söylüyor. Pallavi, Ranbir Rhea ile evlenene kadar onlara söylemeyin diyor. Doktor en azından Vikram’ın bileceğini söylüyor ve ona söylemediği için kendini kötü hissettiğini söylüyor. Geçen sefer onlara kalp krizinden sonra strese dayanamayacağınızı söylemiştim ama şimdi iyisiniz. Annesinin şimdi iyi olduğunu bildiği için mutlu olacağı için Ranbir’e söylemesini ister. Pallavi, oğlu onun için evden ayrılırken Ranbir’in Prachi’ye gitmesini istemediğini söylüyor. Prachi’den nefret ettiğini söylüyor. Onun yardımını istemeyeceğini söyler, ama… Ranbir, Rhea ile evlenene kadar sessiz kalmasını ister. Ranbir onlara kulak misafiri olur ve üzülür. Pallavi’nin kendisine şantaj yaptığını hatırlıyor. Inteha şarkısı çalıyor…

  Rhea, Ranbir’in Prachi’yi kurtardığını anlar ve öfkeyle ayağa kalkar. Ranbir’in U dönüşü yapamayacağını ve sadece benimle evleneceğini düşünüyor. Ranbir balkon korkuluğuna oturuyor, Aryan oraya gelip intihara teşebbüs ettiğini düşünerek bunun bir çözüm olmadığını söylüyor. Ranbir intihar etmediğini söylüyor. Aryan ondan onunla konuşmasını ister. Ranbir, herhangi birinin aile üyelerine nasıl yalan söyleyebileceğini sorar. Aryan, Ranbir’in Prachi’den saklandığı için kendini suçlu hissettiğini düşünüyor. Ranbir, annesinin sağlığı hakkında ondan saklandığını söyler. Şimdi iyi olduğunu söylediğini duyduğunu ve bunu benden sakladığını söylüyor. Ona stres verirsem ona da hiçbir şey olmayacağını söylüyor.

  Sarita behen, Abhi ve Pragya’nın aşkını düşünür ve Prachi’ye Pragya’nın geriliminin nedenini bildiğini söyler ve gözlerinizin kıvılcımının nereye gittiğini sorar. Prachi, Rhea’nın sözlerini düşünüyor. Sarita behen, Prachi’ye Abhi ve Pragya’nın aşkını gördüğünü söyler. Birbirlerini kurtardıklarını ve şimdi Rhea ve onun yüzünden acı çektiklerinden emin olduğunu söylüyor. Pragya’nın babanı çok sevdiğini ve bu evliliği durduramayacağını ve babanın Meera’dan yüzünü çeviremeyeceğini söylüyor. Pragya odaya gider ve kapıyı kapatır. Şarkı çalıyor… ..ya rabba çalıyor… .. Ağlıyor. Pragya ona pencereden bakar ve ağladığını görür. Korkusunun gerçekleştiğini düşünüyor ve acı çekiyor. Birinin bu evliliği durdurmasını umuyor, annemin acı çektiğini düşünüyor. Abhi odaya gelir ve yatağa oturur. Purab kapıyı çalar. Abhi kapıyı açar ve size söyler. Purab odasında bir şey arar. Abhi-Meera’nın düğün kartını yırtıyor. Abhi sana ne olduğunu soruyor? Purab, öğrendiğim anda ilk uçağa binip buraya geldiğimi söylüyor. Pragya ile yanlış yaptığını göremediğini söyler. Abhi ondan Pragya’ya gitmesini ve sormasını ister. Purab, hatalar yapmış olabileceğini söylüyor ve sana hayat verebileceğimi ama senin yüzünden ölmesini göremediğini söylüyor. Abhi bu konuyu bilmediğini mi söylüyor? Purab artık herkesin bunu bildiğini ve bu evliliğin olmasına izin vermeyeceğini söylüyor. Abhi ondan Pragya’ya gidip konuşmasını ister. Senin için canımı bile verebileceğimi söylüyor, sen benim arkadaşım değil kardeşsin. Pragya ile ilişkimin bittiğini söylüyor. Purab, bu evliliğin olmasına izin vermeyeceğimi söylüyor. Abhi ne yapacaksın diye soruyor? Purab, mandap için ateş yakacağımı söylüyor. Abhi ona sarılıyor ve doğru olduğunu düşündüğüm her şeyi yapacağımı söylüyor, benimle kalmak istemediğini ve özgürlük istediğini söylüyor, bu yüzden ona veriyorum. Onu dışarı iter ve kapıyı kapatır. Purab kapıyı çalmak üzeredir, ancak Abhi ondan uyumasını ister. Abhi üzülür.

  Precap: Rhea, Prachi’ye annesinin mutluluğu için aşkını feda edip edemeyeceğini sorar. Sevgilisine geri dönerse, annesinin sevgisini ona geri vereceğine söz verir. Bu anlaşmayı kabul edip etmediğini sorar.

  Döndü dönmezYorum 12:05 Ocak 1st, 2021 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar selam yeni yılınız kutuolsun bazılarınız emine hanımı soruyor Diziizlep 2yonetmen arkadaşımız da bilgileri vardır size bağlantı sağlar yada avrupadan suna kardeşimiz de telefonu var dır oda size yardımcı olacaktır herkesle selam

  AnonimYorum 22:35 Ocak 1st, 2021 de Yazılmıştır..

  Part 5
  Kumkum Bhagya 1 Ocak 2021 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Purab’ın odasına gelmesi ile başlar. Aaliya onu görüyor ve mutlu oluyor. Ona sarılıyor ve onu gördüğüne çok sevindiğini söylüyor. Ona sürpriz yapmak isteyip istemediğini soruyor ve beni özledin mi? Purab, zamanla değişeceğini düşündüğümü ama değişmeyeceğini söylüyor. Pragya di’nin nasıl hissettiğini hiç düşündün mü? Bhai, Rhea yüzünden Meera ile evleniyorsa, benim hatamın ne olduğunu söylüyor Aaliya. Pragya’nın Rhea yerine Prachi’yi seçtiğini ve hikayeyi kısaca anlatacağını söyler. Rhea’nın inatçı olduğunu ve Prachi’yi soruna sokmaya çalıştığını ve kazasını da yaptırdığını söyler. Pragya’nın Diwali gününde Rhea’yı tutuklamak için buraya geldiğini ve Prachi ile Rhea’nın savaştığını söyler. Prachi’nin ona bir anne almayı hak etmediğini söylediğini, bu yüzden Rhea’nın bir anne edinmek istediğini ve Meera’nın en iyi seçenek olduğunu söyledi. Purab bunun nasıl olduğunu söylemediğini ve sebebinin sen olduğunu, planın bu olduğunu söylüyor. Konuk odasına gitmek üzere. Aaliya, birbirinizle mesafeli olduğunuzu söylüyor. Purab aramızda hiçbir zaman yakınlığımız olmadığını söylüyor ve siz uzaklaşmaktan bahsediyorsunuz. Daha sonra Pragya’nın evine gelir. Prachi, efendim diyor … sen. Sana ne diyeceğini soruyor? Chucks diyor. Prachi, Chucks diyor. Pragya gelir ve Purab’a sarılır. Purab, yeğeniyle tanıştığını ve onunla Pragya ve Abhi tarafından iki kez akraba olduğunu söyler. Shahana da onu selamlıyor. Sarita behen, Chucks olarak anılmanın iyi olduğunu söylüyor. Purab, Pragya’ya Abhi’nin evleneceğini bilip bilmediğini sorar. Pragya evet diyor, evlenmesine izin ver.

  Ranbir, Pallavi oraya geldiğinde ve Prachi için neden bu kadar büyük bir risk aldığını sorduğunda Prachi’ye mektup yazıyor. Onu sevdiğini bildiğimi ama hayata devam edip geçmişi unuttuğunu söylüyor. Yeniden başlamasını ister. Ranbir, insanlar arasında hiçbir manipülasyon veya yalan olmadığında aşk aşktır diyor. İnsanların sevgi ile sahiplenme arasındaki farkı görmeyeceklerini merak ettiğimi söylüyor. Sahiplenme nedeniyle diğer kişinin sevgiyi başkasıyla paylaşmamasına neden olduğunuzu ve bu yüzden güven sorunları yaşadığını söylüyor. İlişkiler bozulmasa da burkulduğunu söylüyor.

  Ranbir elini Prachi’nin omzunda tutar. Şok oluyor ve onu itiyor. Düşüyor. Onu görüyor ve kalkmasına yardım ediyor. Onu dinleyecek gücü olmadığını söylüyor. Ranbir, yalan söylediğimi sanıyorsan o zaman gideceğimi söylüyor. Annemin kalp krizi geçirdiği ve onu terk edemeyeceğim o gün ona geleceğini söyledi. Annemize zarar vermeyeceğimizi düşündüğümü ve bu yüzden Rhea ile anne için evlenmeyi kabul ettiğinizi söyledi. Bencil olmadığını ve onu kaybetmeyi göze alamayacağını söylüyor. Onu kaybetmiş olsaydım babam bana aşkını benim yüzümden kaybettiğini söylerdi, sonra Dida neden onun ailesinde doğduğumu söylerdi. Prachi, Ranbir’in bunu neden yaptığını düşünüyor. Ranbir, annemin artık iyi olduğunu ve bu yüzden her şeyi yoluna koymak için buraya geldim diyor. Kalbinin çoktan kırıldığını ama kalbinin kırılmasını istemediğini söylüyor. O kızı sevmediğini ve kısa elbiseyi sevmediğini söylüyor. Ondan özür diler ve bir hata yaptığını bildiğini söyler ve onu her zaman sevdiğini hatırlamasını ister. Prachi onu durdurup ona sarıldığında özür diler ve gitmek üzere. Ranbir çok üzgün olduğumu söylüyor Prachi. Prachi üzülme diyor, Baklu’ma ve onun her sözüne güveniyorum. Ranbir, ona her zaman güvenmesini ister, aksi takdirde kalp krizi geçirir. Prachi beni asla terk etmeyeceğini söylüyor. Ranbir, sana gelmenin tapınağın önünde kafa bükmek gibi olduğunu söylüyor. Prachi, Rhea’nın senin ve roka’nın… Ranbir elini öptüğünü ve bir gün kapıdan gelip onu evine götüreceğini söylediğini söyler. Prachi ondan eve gitmesini ister. Ranbir seni Prachi’yi sevdiğimi ve pencereden içeri girdiğini söylüyor.

  Rhea, Ranbir’in Prachi’yi kurtardığını ve onu kurtarmak için (Rhea’nın) elini fırçaladığını düşünür. O sinirleniyor. Aaliya oraya gelir ve ne olduğunu sorar? Rhea, Ranbir için canını verebileceğini söyler ve Pallavi bunu bilir ve bu yüzden onu seçer. Ranbir’in beni yalnız bıraktığını, böylece Prachi’yi kurtarabileceğini ve ağladığını söyledi. Aaliya ondan Pallavi’nin duygusal dramını başka bir şey yapmasını ister ve çalışkanlığı boşa gider. Zamanın geldiğini söylüyor, yoksa Ranbir’i sonsuza kadar kaybedeceksin.

  Rhea kolejde Prachi’ye gelir ve Hoshiarpur’da iyi olduğunu söyler ve ondan Ranbir’den uzak durmasını ister. Prachi şimdi her şeyi öğrenmeye geldiğimi ve Ranbir’in seninle annesi için evlenmeyi kabul ettiğini söyledi. Ranbir’inden uzak durması için onu uyarır. Rhea, Prachi’yi bağırır. Prachi, annesine acı verdiği ve Meera’ya sarıldığı için onunla yüzleşir. Babasının Meera teyzeyle evlendiğini söyledi ve Maa’nın acısını anlamadın mı diye sordu. Rhea ona susmasını ister ve annesinin onu çok sevdiğini bildiğini söyler ve bunu da öğrendikten sonra tüm bunları onunla birlikte yaptı. Babamın beni çok sevdiğini ve bu yüzden Meera teyzemle evlenmeyi kabul ettiğini söyledi. Bu evliliğin sebebinin ben olduğumu söylüyor. Annenin beni terk ettiğini ve şimdi babamın anneni terk ettiğini söylüyor. O, tehdidin benim üzerimde işe yarayacağını düşündüğün şeyi söylüyor, hayır .. ama annenin acısını artıracak. Prachi ondan bunu yapmamasını ister ve Maa’nın bozulacağını söyler. Babasından acı çekmeyeceğini söylüyor ve bunu yapmaması için önünde yalvarıyor. Rhea ondan ve Pragya’dan böyle ağlamalarını ister, hoşuma gittiğini söyler. Prachi ona tokat attı.

  Precap: Rhea, Prachi’ye annesinin mutluluğu için aşkını feda edip edemeyeceğini sorar. Aşkıma geri döndüğünü söylüyor ve söz veriyorum annenin sevgisini sana geri vereceğim. Anlaşmayı kabul edip etmediğinizi soruyor?

  anonimYorum 23:13 Ocak 2nd, 2021 de Yazılmıştır..

  bugun istigramda bir foto gördum arkadaslar inanamadim o jefmidir nedir mitali cadisini kocasi kiyarayla konusuyordu kiyara cok kötu durumda sirtinda bir eski elbise vardi galiba o kötu kacirmis olabilir ve eyer kurtulduysa saklamisda olabilir abiden zaten abinin mirasinda gözleri aliyalan beraberdiler eskiden

  MelekYorum 15:27 Ocak 3rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Merhaba Anonim kardeş hani kiyera şarkıcı olarak gelicekti ve annesini yanına alıcaktı yeni bir şeyler öğrenirsen yaz teşekkür ederim

  LeylaYorum 23:30 Ocak 3rd, 2021 de Yazılmıştır..

  Aynen öyle insan eski kocasının birde çok sevdiği kocasının nisanina gidermi pes yani

  anonimYorum 00:54 Ocak 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  arkadaslar abi pragyayi nisanina neden cardi diyorsaniz o pragyayin düsüncelerini örenmek iciri cunku ne zaman bir sex söylese tam tersini konustunu biliyor pragya cok mutluyum dediya o bunun tam tersini dusundunu biliyor onun ne kadar aci cektinin farkinda hala pesini birakmiyacak sekeri yerken bile pragyayin parmaklarini nasil azina aldini görduk simdide prmoda yine pragyayin yanina gelip tatli bir sey ikram ediyor

  MelekYorum 16:58 Ocak 4th, 2021 de Yazılmıştır..

  Çok teşekürler Anonim kardeş bazen bize açıklama yaparsa iyi olur çünkü Emine abla yapıyordu ondan ses yok eğer devam edersen seviniriz.

Dizi izle / Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.


Gezilecek Yerler