Ah Kalbim 422. Bölüm izle

Ah Kalbim Son Bölüm izle 422. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
İsim
:
Yorumunuz
:

  AnonimYorum 21:23 Aralık 21st, 2020 de Yazılmıştır..

  Part 1
  Kumkum Bhagya 21 Aralık 2020 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Rhea’nın soyguncuyu askıyla dövüyormuş gibi yatağa vurmasıyla başlar. Aaliya oraya gelir ve hamamböceği bağırır. Hamam böceğinin nerede olduğunu sorar? Rhea annemin oyunculuğunu yapmaya çalıştığımı söylüyor ve onları bu şekilde dövdüğünü söylüyor. Üniversitede siyah kuşak olabileceğini söylüyor ve onları güzelce dövdüğünü söylüyor. Aaliya neden annesini aradığını soruyor. Rhea annem olduğunu söylüyor ama. Aaliya, Pragya’nın sana bakmadığını ve sana bakmadığını görmedin mi diyor. Rhea evet dedi, soyguncu bana silah doğrultduğunda ondan yardım istedim ama beni kurtarmadı ve Prachi’yi kurtarmak için koştu. Aaliya seni neden kurtaracağını söylüyor. Rhea evet diyor, benim için değil, Prachi için savaşmaya hazırdı. Aaliya onu kendisine karşı kışkırtır ve Prachi’nin Bhai’nin iyi kitaplarında yer alması için bir şeyler yapmış olması gerektiğini söyler. Sevgini kapmak ve bu sevgiyi Prachi’ye vermek istiyor. Rhea sinirlenir.

  Pragya, Abhi’yi düşünürken ağlar. Abhi fuggi bebeğine bakıyor ve o kadar kötüysem neden benden uzaklaşıyorsun diye soruyor. Pragya kötü olup olmadığımı soruyor. Sarita behen yanına geldi ve yemek yemek istemediğini anlayabildiğimi söyleyerek ondan biraz süt içmesini istedi. Ağlarsan güçsüzleşeceğini söyler ve süt içmesini ister. Pragya bunu nasıl yapabileceğini söylüyor? eğer beni sevmiyorsa Sarita behen, Mehra’nın buna cevap verebileceğini ve cevabı alana kadar tekrar tekrar sormasını istedi. Pragya, durumun böyle olup olmadığını soracağımı söylüyor ve beni sevdiğini düşündüğümü söylüyor ama hakkımı başkasına verdi. Onunla Rishi’nin davası için tanıştığımda, beni sevdiğini bildiğim için ona tekrar evlenip evlenmediğini sormadım dedi. Kızlarımın Meera’yı annesi olarak gördüğünü ve umutlarının artık bittiğini söylüyor. Sarita behen onu sakinleştirmeye çalışır. Abhi fuggi oyuncağına sarılır ve ağlar. Şarkı çalar….

  Dadi, Tanrı’dan Abhi ve Pragya arasındaki her şeyi düzeltmesini ister. Kapı zili çalar. Hizmetçi kapıyı açar ve düğün kartı kutusunu alır. Dadi, Hizmetkarlardan kimseye söylememelerini ister, ancak tam o sırada Mitali gelir ve Aaliya’yı ve diğerlerini arar. Dadi, herkesin mutluluğunu istediğini düşünüyor ve gidip Pragya ile tanışmayı düşünüyor. Rhea heyecanla kartı kontrol eder ve annesini arayarak Meera’ya gösterir. Abhi, ilk kartı önemli bir kişiye vereceğini söylüyor. Aaliya ve Rhea, kişinin iş ortağı olabileceğini düşünüyor. Sarita behen, Prachi’den kapı zili çaldığında kapıyı açmasını ister. Abhi oraya gelir ve annenin içeride olup olmadığını sorar. Sarita behen geldiğinizi soruyor. Abhi, Pragya’ya bir şey vermek istediğimi söylüyor. Sarita behen, Pragya’yı aramaya gider. Prachi, senin için çay yapacağımı söylüyor. Abhi ona ailesinin onu çok sevdiğini söyler. Prachi gider. Shahana bunu ona neden söyledin diye sorar ve Abhi’ye sorar? Abhi, akıllı olduğunuzu söylüyor ve ebeveynler ayrılırsa etkilenmeyeceğini söylüyor. Shahana, birinin kalbinin kırılacağını hissediyor. Abhi, kız kardeşini özlememesi için Prachi’yi çok sevmesini ister. Abhi havlu alıp yüzünü siliyor, gözüne bir şey girdiğini söylüyor. Dadi yolda ve Abhi’nin çaresizliği hakkında Pragya’ya her şeyi anlatmayı düşünüyor.

  Sarita behen Pragya’ya Mehra’nın geldiğini ve kendisinin de hediye getirdiğini söyler. Mehra Bey’in her şeyi düzelteceğini söylediğini ve sizi eve götürmeye gelmesi gerektiğini söyledi. Pragya mutlu olur ve ona sarılır. Sarita behen, Abhi’ye aşk duşu vermesini ister. Pragya çıkar ve utangaç hisseder. Sarita behen, Shahana’dan banyo yapmasını ister. Çayın hazır olup olmadığına ben bile gideceğimi söylüyor. Pragya ondan oturmasını ister. Abhi iyi olduğumu söylüyor. Hediyesini vermeye geldiğini ve daha önce onu yanlış düşündüğünü ve istediğini vermeye geldiğini söylüyor. Pragya, öfkesinin sahte olduğunu fark etmiş olması gerektiğini düşünüyor. Abhi kavga etmeyeceğimizi söylüyor, bugün mutluluk günü. Kartını veriyor. Prachi oraya çay tepsisiyle geliyor. Pragya kartı kontrol ediyor ve Meera ve evliliğiniz mi diyor? Şok görünüyor. Prachi onu duyar ve şok olur.

  Pragya1Yorum 09:35 Aralık 22nd, 2020 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar bazı arkadaşlar sayfaya gidemiyorlar.. Emine abla onun için yok.. Sayın yönetici bu soru çözebilir misiniz?

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 12:11 Aralık 22nd, 2020 de Yazılmıştır..

  pragya1 eski sitemiz diziizlep1.com kapandı. diziizlep2.com dan devam ediyoruz. yurtdışınan girenler otomatik yeni sitemize yönleniyorlar ama türkiyeden girenler yönlenemiyor malesef. iletişim bilgisi olan varsa iletişim kurarak yeni sitemizin adresini söylerlerse sorun çözülebilir. yada emine hanımın yeni sitemizi farketmesini bekleyeceğiz.

  AnonimYorum 22:56 Aralık 22nd, 2020 de Yazılmıştır..

  Part 2
  Kumkum Bhagya 22 Aralık 2020 Yazılı Bölüm

  Bölüm Pragya’nın Abhi’ye evlilik kartını görerek Meera ile evlenip evlenmediğini sormasıyla başlar. Abhi, Meera ile evlenmemi istediğini söylüyor ve benden nefret ettiğini biliyorum. Pragya düşündüğümü söylüyor… Abhi, kuryenin buraya geleceğini düşünüyor musunuz? Çok az insanın dileklerinin gerçekleştiğini söylüyor. Pragya kendisine teşekkür eder ve bu değerli hediyeyi vermek için şahsen geleceğini hiç düşünmediğini söyler, ona Mehra Bey deyin. Abhi ona Pragya Ji’yi çağırır ve gelmesini ister. Bayılıncaya kadar gelip çok dans edeceğini söylüyor. Abhi, nişan için dans etmesini ister. O ayrılır. Pragya bunu nasıl yapabileceğini düşünüyor? Sarita behen onları duyar. Prachi, Abhi’ye gelir ve bunu neden Maa ile yaptığınızı sorar? Bir gün geleceğini düşündüğünü söylüyor. Abhi neden geleceğimi söylüyor? Seni ve anneni her yerde aradığımı söylüyor ve eğer annen internette adımı aradıysa, tüm adreslerimi bildiğini söylüyor. Pragya, Rhea ve Prachi yüzünden evleneceğini söylüyor. O ayrılır.

  Aşağı inip resmini tutarak ağlıyor ve ardından fotoğrafını ve cüzdanını yola fırlatıyor. Yine arabada oturuyor. Halla Halla oynar… .Pragya ağlar ve kartı yırtıp yakar. Abhi tekrar geri döner ve yolda cüzdanını arar. Onu bulur ve ayrılır. Pragya külleri atar ve çöp kovasını atar.

  Prachi, Sarita behen’e geri döner ve babasının Rhea ve benim yüzümden Meera teyzeyle evlendiğini söylediğini söyler. Sarita behen, Rhea’nın kibirli olduğunu söylüyor, ancak size bir şey söylediğinde, ona sözlü olarak karşı saldırıda bulunuyorsunuz ve sessiz kalmıyorsunuz. Prachi bunun nedeni olamayacağını söylüyor. Sarita behen, ikiniz de sizin yüzünden bu kararı aldıklarını söylüyor. Prachi, Maa ile konuşacağını ve gidip onu göreceğini düşünüyor.

  Aaliya Meera’dan emir vermesini ve emir almamasını ister. Meera bunu yapmayı sevdiğimi söylüyor. Aaliya, kaseden hayır kurumunu almasını istediğini düşünüyor. Abhi eve gelir ve Pragya’yı nişan ve evliliği için davet ettiğini söyler ve özel konuğun Pragya olduğunu söyler. Meera’dan Pragya’ya bakmasını ister. Rhea onu neden aradığını sorar? Abhi umutlarını sona erdirmek istemediğimi söyledi. Rhea, Pragya’nın orada olmasını istemiyor. Aaliya, bunun Prachi için mükemmel bir cevap olduğunu söylüyor, şimdi ona bir annen olduğunu söyleyebilirsin. Mitali, işimizin artık kolaylaştığını söylüyor. Aaliya, cidden, ateşi sevdiklerinden endişelendiğimi söylüyor. Pragya’nın, Bhai’nin her zaman Meera ile evlenmek istediğini hissedeceğini ve ona inandıracağını söylüyor. Mitali, yalan söyleyene kadar sorar. Aaliya Pragya buradan uzaklaşana kadar diyor. Mitali, Abhi ve Meera’nın evliliği için dua eder.

  Prachi Pragya’ya gelir ve her zaman babamın dünyanın en iyi babası olduğunu söylediğini ve ona çok saygı duyduğunu söyler. Pragya şimdi 20 yıldır mesafeli olduklarını söylüyor. Bazen çok sevgi, bazen de nefret yağdırdığını söylüyor. Dadi oraya gelir ve Pragya’dan Abhi’yi durdurmasını ister. Pragya olmasına izin ver diyor. Dadi, bunun Daljeet’in dileği olduğunu söylüyor. Pragya birleşemeyeceğimizi söylüyor, bu bizim kaderimiz. Evliliğine mutlu bir şekilde katılacağını söylüyor ve ona şeker isteyip istemediğini soruyor. Dadi, tatlıların onun için zehir olduğunu söylüyor. Pragya ona sarılır ve ağlar.

  Ranbir, Pallavi’ye yemek yaptırmaya çalışır ve onunla dalga geçer. Seni sevdiğimi söylüyor. Pallavi ona teşekkür eder ve uyur. Aryan, Ranbir’e gelir ve nereye gittin diye sorar? Ranbir yürüyüşe çıktığını ve ona söylemeyi unuttuğunu söylüyor. Mağazada Prachi’yi görünce rahatladığını ve gözlerinde çok fazla sevgi gördüğünü söylüyor. Beni özlediğini söyledi ve ona ondan ayrılmak istediğimi söylediğimde çok incineceğini ve sonra buna dayanamayacağımı söyledi. Öfkenin bir kez daha gidebileceğini ama acı her zaman devam ettiğini söylüyor. Annesi olmasının nedenini ona söyleyemeyeceğini söylüyor, bu yüzden şimdi Prachi’yi ondan o kadar nefret ettirecek ki iki adım geride kalıyor ve ondan nefret ediyor. Aryan soruyor ne dediğini biliyor musun? Ranbir karar verdiğini söylüyor. Aryan, Prachi’nin senden nefret etmesini istediğini söylüyor. Pallavi konuşmalarını duyarak ağlar ve odaya gelir. Vikram’a Ranbir’in onu çok sevdiğini ve bu yüzden Prachi’nin ondan nefret etmesini istediğini söyler. Vikram, onun acısına dayanamayacağını söylüyor, bu yüzden durumu unut ve mutluluğu için Prachi ile evlenmesine izin ver. Pallavi, Prachi’ye gitmesine nasıl izin verebilirim diye soruyor. Vikram, Prachi ile evlendikten sonra bile seninle olacağını söylüyor. Aaliya’dan Pragya’nın Abhi’nin hayatına girdiğinden beri hayatını mahvettiğini ve herkesi kendi melodisiyle dans ettirdiğini duymadın mı diyor. Vikram ondan tekrar düşünmesini ister. Pallavi karar verdiğini söylüyor. Ranbir, Rhea ile evlenecek.
  Rhea Abhi’ye gelir ve buji’nin herkes için kıyafet getirdiğini ve kıyafetlerini herkese vermemi istediğini söyledi. O gider. Abhi, Pragya’nın önünde Meera ile nasıl evleneceğini düşünüyor. Pragya ve Rhea’yı sevdiğini ve Meera ile nişanlanması gerektiğini düşünüyor.

  Precap: Pragya angajman işlevine gelir ve Prachi’yi Mehra ve kızı olarak tanıtır. Aaliya, ilişkilerin eski hale geldiğini söylüyor… Pragya ilişkiler değil diyor. Abhi, Pragya’ya burnu kırmızıya döndüğünde sevimli göründüğünü söyler ve ondan kalbinde ne olduğunu söylemesini ister.

  AnonimYorum 21:36 Aralık 23rd, 2020 de Yazılmıştır..

  Part 3
  Kumkum Bhagya 23 Aralık 2020 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Pragya’nın Sarita behen’e evliliğinden mutlu olduğunu ve hayatında ne istediğini bilmeyen böyle bir kişiyi istemediğini söylemesi ile başlar. Prachi, Maa ile konuşacağını söylüyor. Sarita behen, Pragya’nın şu anda çok kızdığını söyler ve ondan istediğini yapmasına izin vermesini ister. Hazırlanmak için geç kalırsak Pragya’nın kızacağını söylüyor. Aaliya Tai ji ile konuşmaya çalışırken, Tai ji oradan devam ediyor. Raj’a ne olduğunu sorar? Raj, birinin Pragya ile evli olduğu için Abhi’nin başka biriyle evlenmesine neden izin verdiğini sorduğunu söylüyor. Aaliya bunu düşünmediğini söylüyor. Mitali gelir ve Pragya’nın geldiğini söyler. Aaliya, Abhi’nin Meera ile evlendikten sonra Pragya’nın sadece gözlerinde yaş olacağını söyler. Pragya oraya gelir ve herkesi selamlar. İyi olup olmadıklarını sorar. Daha sonra ailesini resmi olarak tanıtacağını söyler ve Prachi’yi Mehra ve kızı olarak tanıştırır. Aaliya, kimin ilişkisi eski hale gelir diyor, sonra isimleri… Fragya eski karı koca olacak, ilişkiler değil diyor. Sadece Prachi Mehra olacağını söylüyor. Sarita behen, akıllı olduklarını düşündüğümü söylüyor. Pragya, bugünün mutlu bir an olduğunu ve hepsinin kutlayacağını söylüyor. Mitali, Pragya’nın çok mutlu olduğunu düşünüyor. Aaliya, Bhai ve Meera’nın sizinle tanışmaktan mutluluk duyacağını söylüyor. Pragya, Devki’nin çocuğuna bakmak için kesinlikle Yashoda ile buluşacağını söylüyor. Shahana, Aaliya’ya kendisine hakaret etmek üzere olduğunu söyler, ancak… Prachi, Aaliya ile yanlış davranmamasını ister. Sarita behen, kötü davranmasına izin vermeyen Prachi’nin iyi değerlerini destekler ve o iyi yeğenidir.

  Abhi bir garsonla çarpışır. Garson üzgünüm diyor. Pragya ondan özür dilememesini ister ve bu hatanın Abhi’ye ait olduğunu söyler. Abhi, Pragya ile tartışır. Pragya, kendisi için güzel kıyafetler seçebilmesi için onunla gelmesini ister. Pallavi, Vikram’dan bugün kalbini kıracağı için Ranbir ve Prachi’yi bugün rahatsız etmemesini ister. Vikram, oğlunun acısını anlayamadığı için şok oldu. Büyüdükçe onları rahat bırakmasını ister ama pallavi kararında inatçıdır. Vikram gider. Rhea, Shaina ile konuşur ve ikincisi, Ranbir’in Prachi ile ilişkisi olduğunda acısını duyduğunu söyler. Rhea ondan tüm bunları unutmasını ister ve şimdi çift olacaklarını söyler.

  Shahana, Prachi’den Aaliya’yı çok adil olduğu için Gori Buji olarak aramasını ister. Ranbir partiye gelir. Prachi ona bakıyor. Shaina, onu Rhea ile ittifakından dolayı tebrik eder. Ranbir, Rhea ile konuşması gerektiğini söyler ve gider. Aaliya, Pragya ve kızının kalbinin tamamen kırılacağını düşünüyor.

  Pragya, Abhi’ye seçiminin değiştiğini söyler ve ona Mehra diyor. Abhi, seçiminizin kötüye gittiğini söylüyor. Pragya, aralarına kimsenin girmesine izin vermemesini ister. Abhi, onu her zaman yanlış düşündüğünü söyler. Pragya, beni yanlış düşündüğünde o zaman… Gitmek üzere olduğunu söylüyor. Abhi her zaman gittiğini söylüyor. Pragya, beni her zaman önce Dadi öldüğünde, ikinci kez Kiara’yı kaybettiğimizde ve şimdi de evliliğiniz için gönderdiğinizi söylüyor. Her zaman diyor, sebebi senin söylediğin gibi sadece benim. Kiara’yı kaybetmekten sorumlu olduğumu söylediğin gibi, o zaman seni de suçlayabilirim. Abhi bana karşı çok şeyin olduğunu söylüyor. Pragya, başka biriyle evlendiğinde öfkemi çıkardığımı söylüyor. Abhi onu yaklaştırıyor ve evliliği için kötü hissedip hissetmediğini soruyor. Prachi, çok mutlu olduğunu söylüyor ve ondan evliliğini bozmamasını istiyor.

  Aryan, Shahana’ya gelir. Shaina, Shahana’ya kıskanç olup olmadığını, çünkü Ranbir’in Prachi yerine Rhea’yı seçtiğini söyler. Aryan, Ranbir’in kendisi Prachi’ye söyleyip Shahana’yı kenara çekene kadar bilmeyeceklerini düşünüyor. Prachi, Ranbir’in neden onunla konuşmadığından endişeleniyor. Ranbir, Rhea’dan Prachi’ye kendi kendine söyleyeceği gibi söylememesini ister. Rhea ona söylemesini ister, yoksa ona söyler.

  Shahana, Prachi’den mutlu olsun diye Ranbir’le güzelce konuşmasını ve flört etmesini ister. Prachi, nasıl flört edeceğini bilmediğini söylüyor. Shahana ondan seni sevdiğimi söylemesini ister, yoksa Rhea ona kur yapar. Prachi bakıyor. Pragya ona çok şey anlatmayacağını düşünüyor ama … Pallu sıkışıp kalıyor. Abhi oraya gelir ve onu tutar. Değiştiğini söylüyor ama seçimin değil. Bu evliliğe kızgın olduğunu ve bu yüzden burnunun kırmızı, çok tatlı olduğunu söylüyor. Pragya, nişan biter bitmez eve gitmek istediğini söylüyor. Etkilenip etkilenmediğini sorar. Pragya hayır diyor ve yüzde 1 bile demiyor. Aakhiri baar… ..Abhi gitmek üzere ve ağlayacağını ama söylemeyeceğini söylüyor. Pragya’nın biriyle konuştuğunu duyar ve birisiyle konuşuyormuş gibi yapar ve kocasının evliliğinden memnun olduğunu söyler. Abhi, ne zaman haklı olduğunu düşünse, onun yanlış olduğunu kanıtladığını düşünüyor. Pragya, Meera ile konuşmayı düşünüyor ve hiç hata yapmadığını düşünüyor.

  Precap: Pragya, Meera’dan bir şeyler giymesini ister. Abhi, Mehra Hanımı olmaya değer verdiği için onu giymesini ister ve özel insanların özel şeyler alacağını söyler.

  LiyaYorum 20:48 Aralık 24th, 2020 de Yazılmıştır..

  İyi akşamlar arkadaşlar dizi oynadımı yoksa bendemi sorun

  MelekYorum 08:36 Aralık 25th, 2020 de Yazılmıştır..

  Merhaba bu gün dizimiz yokmu.

  Sema coskunYorum 10:03 Aralık 25th, 2020 de Yazılmıştır..

  Aksamki bolum helmedi Ben MI baglanamadim

  AnonimYorum 13:36 Aralık 25th, 2020 de Yazılmıştır..

  Part 4
  Kumkum Bhagya 24 Aralık 2020 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Shahana’nın Prachi’den Ranbir ile flört etmesini ve ona yakışıklı göründüğünü söylemesini istemesiyle başlar. Ona doğru yürür. Prachi ona geliyor. Kalbinde nefret geliştirmeyi düşünüyor ve kızın ateşli olduğunu söylüyor. Prachi bunu neden söylediğini düşünüyor? Shahana onu imzalar. Prachi, ona söylemen hoşuma gitmediğini söyledi. Ranbir kızın iyi olduğunu söylüyor, güzel kıyafetler giyiyor, önemli olan nedir? Prachi, bu tür kıyafetleri giydiğimde aynı şeyi söyleyeceğini söylüyor. Gözlerini kırpıyor. Ranbir bütün bunların ne olduğunu sorar? Böyle kıyafetler giymek istiyorsun ve kişiliğinin basit olduğunu söylüyor. Prachi ağlar ve oradan uzaklaşır. Shahana arkasından koşuyor ve ne olduğunu soruyor? Prachi, kızdığımı ve ağladığımı söylüyor. Shahana, Maasi’ye söyleyeceğimi söylüyor. Prachi ağlıyor ve kimi istersen söyle diyor ve Ranbir’in kızın ateşli olduğunu söylediğini söylüyor, sonra onunla flört etmeye çalıştım. Bu tür kıyafetlerin kendisine yakışmadığını ve basit olacağını söylediğini söylüyor. Ağlıyor ve sözlerine üzüldüğünü söylüyor. Shahana, hemen şimdi gidip onunla konuşacağımı söylüyor. Bir güzellik uzmanı, Meera’nın makyajını yapar ve kolyeyi gösterir. Meera kolyeyi takamayacağını ve bunun maliyetli göründüğünü söylüyor. Soyguncular, polis minibüsüne binerken kaçmaya çalışır, ancak diğerleri kaçarken polis Tony’yi yakalar. Ranbir, Aryan’a bugün Prachi’yi çok incittiğini ve başka bir kızın ateşli göründüğünü söyledi. Bugün her zaman istediğim gibi kıskanç olduğunu söylediğini söylüyor. İçiyor ve Prachi’nin dikkatimi çekmek istediğini ve benim için kısa kıyafetler giymeye hazır olduğunu söylüyor. Yanıma geldiğini söylüyor ama ben ondan kaçıyorum. Onun kalbini kazanmak istediğimi söylüyor ama bugün onun kalbini kırıyorum. Aryan ona sarılıyor. Prachi, Shahana’nın Ranbir ile konuşmasını durdurur ve onunla konuşacağımı söyler. Aryan gider. Prachi, Shahana’yı Ranbir’le konuşabilmesi için dışarı gönderir. Güzellik uzmanı Meera’dan kolyeyi takmasını ister. Pragya, Meera’nın odasına dikizleyen garsonu yakalar. Onu azarlıyor. Meera, Pragya’dan içeri girmesini ister. Pragya içeri girer. Abhi de oraya geliyor. Güzellik uzmanı, Meera’nın kolyeyi takmadığını söyler. Pragya, Meera’dan onu giymesini ister. Abhi, özel insanlar için özel bir şeyin yapıldığını söylüyor. Pragya kıskanır ve üzülür.

  Aryan, Shahana’ya iyi misin diye sorar. Shahana, Ranbir’in davranışının nedenini bana söylemeyeceğini söylüyor. Rhea oraya gelir ve Aryan’a Ranbir’i sorar. Aryan bilmediğini söylüyor. Shahana kalbinde ne olduğunu soruyor? Aryan aşk diyor. Mitali, Aryan’ın Shahana’yı sevdiğini düşünüyor ve onu ondan uzaklaştırıyor. Polis memuru Müfettişi arar ve ona kaçan iki soyguncu hakkında bilgi verir. İki soyguncu bir adamı durdurur ve arabasını ve cep telefonunu alır. Onu Polise gitmemesi konusunda uyarırlar, yoksa onu öldürürler. Goga bhai’ye mesaj atarlar. Goga bhai, gönderdikleri soruyu okuduktan sonra onları arar. Onlara zaten Mehra Köşkü’nde olduğunu söyler ve oraya gelmelerini ister. Soyguncu diğerine 50 crore kolyeyi Abhi’nin çantasına sakladığını ve böylece daha sonra çalabileceklerini söyler. Goga, Meera’nın odasına dikizleyen garsonla aynı.

  Prachi, Ranbir’e hayatında bir şey olup olmadığını sorar? Ranbir evet diyor ama ona söyleyemiyor. Prachi, sarhoş olup olmadığını sorar ve onunla konuşmayacağını söyler. Ranbir, diğer kızı övdüğünde neden yüzleşmediğini ve neden kısa kıyafetler giymeye hazır olduğunu sorar. Prachi üzgün olduğunu söylüyor. Ranbir, senin en iyi kız olduğunu söylüyor ve Tanrı’nın benim iyi karmam nedeniyle seni benim için seçtiğini hissettiğimi söylüyor. Kendini çok şanslı hissettiğini söylüyor. Prachi ağlıyor ve sana uygun olmadığımı anladığını düşündüğümü söylüyor. Ranbir hayır diyor ve çok iyi olduğunuzu söylüyor. Prachi, gerçekten chichiki olduğumu söylüyor ve ağlıyor. Rhea onları dışarıdan duyar.

  Precap: Rhea odaya gelir ve Ranbir’de Prachi’yi bulur. Onu itiyor ve oradan inmesini istiyor. Ranbir’ime dokunmaya nasıl cüret edersin? Prachi, Rhea diyor…

  AnonimYorum 21:09 Aralık 25th, 2020 de Yazılmıştır..

  Part 5
  Kumkum Bhagya 25 Aralık 2020 Yazılı Bölüm

  Bölüm Rhea’nın Ranbir’in Prachi’ye kendi chikchiki’sini söylediğini duymasıyla başlar… Daha sonra odanın kilitli olduğunu düşünür ve dışarıda olmaları gerektiğini düşünür. Parti salonuna gelir ve orada Shahana’yı bulur. Ranbir ve Prachi’nin Aryan’ın odasında olması gerektiğini düşünüyor. O gider. Aryan, Shahana’ya gelir ve Ranbir ile Prachi’nin konuşup konuşmadığını sorar. Shahana odayı dışarıdan kilitlediğini, böylece konuşmalarını bitirip dışarı çıkacaklarını söylüyor. Aryan, bunu yapmaman gerektiğini söylüyor ve Ranbir’in sarhoş olduğunu ve Rhea ile nişanlanırken çok endişelendiğini söylüyor. Pallavi teyzesinin Rhea ile evlenmesini istediğini ve Pallavi teyzesinin kalp sorunu olduğu ve Ranbir’in bunu reddedemeyeceği için onunla evlenmek zorunda kaldığını söylüyor. Ranbir sarhoş halde Prachi’ye her şeyi anlatırsa kalbinin kırılacağını söylüyor. Shahana onların konuşmasını engellemeye gider.

  Prachi, Ranbir’e sorar ve onu bu kadar çok sevip sevmediğini sorar, o zaman neden bu şekilde davranıyor. Ranbir ağlar ve Pallavi’nin onu Rhea ile evlenmeye nasıl zorladığını hatırlar. Rhea, Shahana ve Aryan oraya geliyor. Ranbir, Prachi’ye, ondan uzakta olsa bile her zaman kalbinde olacağını söyler. Bu dünyanın çok kötü olduğunu ve bizi ayırmanın bir saniye bile sürmediğini söylüyor. Ranbir, Prachi ile yatağa düşer ve bayılır. Rhea oraya gelir ve Prachi’yi bağırır. Onu itiyor ve Prachi Shahana’ya düşüyor. Ranbir’ime dokunmaya nasıl cüret edersin diye soruyor. Prachi, ona yardım ettiğini ve sarhoş olduğu için onu yatakta dinlendirmeye çalıştığını söylüyor. Rhea, sizin ve Ranbir’in evliliğini kimse reddetmesin diye bu durumdan yararlanmaya çalıştığınızı söylüyor. Prachi, şimdi nişanlandıklarını ve yüzük alışverişinde bulunduklarını söylüyor. Rhea bunu bilen var mı diye sorar ve çocuklukta olduğu gibi oynayıp oynamadığını sorar. Ranbir’in onu onun yüzünden reddettiğini bilip bilmediğini sorar. Prachi, Ranbir’imin bunu yapamayacağını söylüyor. Rhea, babasıyla annemin evliliğinden sonra Ranbir ile nişanına gelmesini ve sonra görmesini ister. Prachi, bir fark olduğunu söylüyor, biz nişanlandık ve henüz nişanlanmadınız. Rhea, Ranbir’in senden sıkıldığını ve bu yüzden seninle nişan oyunu oynadığını söylüyor. Kullandıktan sonra mendil attığımızı söylüyor ama sizin gibi insanlar mendili cebinizde tutuyor. Prachi paramparça olur. Rhea ondan gitmesini ister ve ona bağırır. Shahana, Prachi’den dinlemesini ister. Rhea’ya, annesinin sağlık sorunları olduğu için Ranbir’in sizinle nişan yapmayı kabul ettiğini söyler. Rhea, bu hikayeyi Aryan’ın yaratmış olması gerektiğini söyler ve Ranbir’in onu yıllardır sevdiğini söyler ve Pallavi teyzesinin sağlık sorunu hakkındaki bu hikayenin sahte olduğunu anlatır. Herkes gök gürültüsü fırtınalarını duyar. Aaliya ışık konusunda endişelenir. Sarita behen Dadi’ye gelir ve ne olduğunu sorar? Dadi, hayatının sona erdiğini söyler ve ne zaman yanlış bir şey olursa, Tanrı’nın işaretleri gösterdiğini söyler. Abhi’nin kötü kaderi için ağladığını söyler. Prachi ağlar ve kaçar… .Pragya ve Abhi de acı içinde yürüyorlar.

  Rhea, Aryan’dan ona bakmayı bırakmasını ister ve bilincini kazandığında ona soracağımı söyler. Aryan, Prachi’nin böyle olmadığını söylüyor. Prachi’yi karalayamayacağınızı söylüyor ve aşkına ilk kez doğru şekilde karşılık verdiğini söylüyor, bu yüzden onu suçlamayı bırakın. Rhea üzülür. Prachi çıkar ve Rhea’nın suçlamalarını düşünür. Pragya paramparça oturur ve Abhi’nin sözlerini düşünür. Bir fb gösterilir, Pragya Abhi’nin arkasından koşar ve hayranıyla evlenip evlenmeyeceğini sorar. Abhi hayır diyor ve Pragya’yı tutuyor. Sana bir şey olursa mutluluk için başka biriyle evlenmemi istediğini söyledi. Pragya, ben ölsem bile kimseyle evlenmeyeceğini söylüyor, o hayaleti öldüreceğim. Başka biriyle evlenmek üzereyse kıza tokat atmasını ister. Fb biter. Abhi Pragya’ya ne olduğunu sorar? Pragya fırtınadan korktuğunu söylüyor. Abhi, tıpkı senin gibi, ben bile bu havayı çok severdim diyor. Pragya kendini affeder. Abhi, artık birçok kalbin ağlayacağını düşünüyor. Meera, Abhi’ye gelir ve bu kolyeyi takmak istemediğini söyler. Abhi onu satın almadığımı ve soyguncunun Rhea’nın sepetinde kalmış olabileceğini söyledi. Bu kolyenin parasını Ramnik’e ödeyeceğini söylüyor ve Rhea’nın mutluluğu için şimdilik takmasını istiyor ve sonra onu saklayabilir ya da birine hediye edebilir.

  Soyguncular, birisiyle Mehra’nın evi hakkında bilgi alır. Goga’yı çağırıyorlar. Goga onlardan üniforma giymelerini ister. Prachi ağlar ve Shahana’ya Rhea ve arkadaşlarının ona güleceklerini söyler. Shahana hayır diyor ve ondan parti salonuna gelmesini istiyor. Soyguncular Goga’ya gelir. Goga birine garson kıyafeti, diğerine resmi kıyafet verir. Meera’yı bilinçsiz hale getirip onu odaya getirdiklerinde, soyguncudan doktor gibi davranmasını ve kolyeyi çalması için onu içeri almasını ister. Sarita behen, Pragya’ya aynı evde bahse girip girmediğini sorar. Pragya hayır diyor ama benzer bir elbiseydi. Pragya, Sarita behen’e Dadi’nin biriyle benim aramdaki bağlantı olduğunu, ancak kaybolduğunu söyler. Sarita behen kaybolmadığını söylüyor ve inatçı olduğunu söylüyor ve seni sevmediğini düşünüyor. Pragya, Shahana ve Prachi’nin nerede olduğunu soruyor? Sarita behen fırtınayı göremediklerini söylüyor.

  Precap: Shahana, Ranbir’e Prachi’nin onu seçip seçmediğini söyler, o zaman çok şanslı çünkü onunla eşleşen kimse yok. Abhi-Pragya, Zee Rishtey Ödüllerini destekliyor.

  TülayYorum 01:08 Aralık 27th, 2020 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar sizce abhi pragya yüzüğü takaçak mı sizce yoksa h8rsızlar engelenecek mi

  MelekYorum 06:09 Aralık 27th, 2020 de Yazılmıştır..

  Merhaba bence takamıcak gibi görünüyo görücez umarım takamaz.

  anonimYorum 16:49 Aralık 27th, 2020 de Yazılmıştır..

  bende takmiyacak cunku o deli kizina söz verdi evleneceyim diye nasilda bakiyorlardi amma pragyaya dans ederken yiyecek gibiydiler

  MadubalaYorum 17:27 Aralık 27th, 2020 de Yazılmıştır..

  Dizide ne olacak bilmem ama bu aralar sahabir sıritıyi çok yakın ablukaya almış programa el elle çıktılar hata kucağına aldı bu aralar hep birlikteler eski purabin doğum gününde dörtlü kutladılar purap bülbül abi pragya geçen sene bir birinden kaçan çift bu sene olabildiğince samimi keşke dizide bu kadar yakın olsalar özel hayatları beni ilgilendirmiyor

  Sema coskunYorum 18:08 Aralık 27th, 2020 de Yazılmıştır..

  BUGUN 2020 KUTLAMALARI VAR HEP BERABER CEKIMLERI VARDI ABI ALDI; ODULU PRAGYA ALAMADI AAMAAA ENIYICIVT; ODULUNU ALDILAR YAKINLIK BITER BU GECE BAKARIZZTVDE

Dizi izle / Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.


Gezilecek Yerler