Ah Kalbim 421. Bölüm izle

Ah Kalbim Son Bölüm izle 421. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
İsim
:
Yorumunuz
:

  AnonimYorum 21:50 Aralık 15th, 2020 de Yazılmıştır..

  Part 1
  Kumkum Bhagya 14 Aralık 2020 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Pragya’nın düşünmesi ve Tanrı’ya ondan ne yapmasını istediğini sormasıyla başlar. Onunla tanışmasını istiyorsa, kim başka biriyle evleniyor? Tam o sırada Meera onun önüne gelir. İkisi de Abhi’nin diğerini anlattığını düşünüyor. Meera gitmek üzere, ama Pragya ona teşekkür ediyor … Meera Pragya’nın bana Mehra Bey’le neden evlendiğimi soracağını ve sonra benden onunla evlenmememi isteyeceğini düşünüyor. Pragya, Rhea için yaptıklarınız için teşekkür ederim küçük bir kelime diyor. Rhea’nın onu bir anne gibi çok sevdiğini ve ona son derece sevgi ve ilgi gösterdiğini söylediğini söyledi. Borcunu ödeyemeyeceğimi söylüyor, ama bana yardım edip edemeyeceğimi söyle. Abhi’nin geldiğini görür ve Meera için söylediği sözleri düşünür. Abhi kuyumcuyla birlikte. Şarkı çalıyor… .Chadariya…. Çalıyor… ..Meera Pragya’ya bakıyor.

  Tony diğer işçilerden gitmelerini ister ve yapacağını söyler. Adamı o 50 crore kolyenin nerede olduğunu soruyor. Tony anahtarları burada sakladığımı söylüyor. Oraya daha fazla adam gelir ve onlara silah verir. Tekrar çalmaya başlayacaklarını söylüyorlar. Tony anahtarları arayacağımı söylüyor. Tam o sırada kuyumcu ve Abhi oraya gelir. Tony’nin adamı, kuyumcu kolyeyi çıkardığında silahımı çıkaracağımı düşünüyor. Kuyumcu, satıcıdan Madam’ı (Pragya) getirmesini ister. Aaliya, Meera’yı arar ve kuyumcuyu aradığını ve ondan kişisel olarak onlara katılmasını istediğini söyler. Meera, Pragya’nın burada olduğunu ve çok suçlu hissettiğini ve Abhi ile evlenmek istemediğini söyler. Pragya’nın çok iyi olduğunu söylüyor, hatta bana teşekkür bile etti. Aaliya, Meera’yı Pragya’ya karşı kışkırtır ve Pragya’nın manipülatif olduğunu ve Rhea’yı hapse attığını söyler. Onunla evlenmek istemiyorsan bana söyle diyor. Meera, onunla evlenmek istediğimi söylüyor… Aaliya, Pragya’nın Abhi’ye yakın olmaması için ona Abhi’ye gitmesini ve onunla birlikte olmasını ister. Meera, Pragya’ya evlilikleriyle ilgili herhangi bir itirazı olup olmadığını sormayı düşünür. Aaliya, Meera’yı dikkatli bir şekilde ele almayı düşünüyor.

  Rhea kocası olacağı için bir şeyler satın alır. Dönüyor ve Prachi ile Shahana’yı görüyor. Shahana, Prachi’ye geri döneceğini ve Rhea’ya geleceğini söyler. Maasi’sini incittiği için onunla yüzleşir. Rhea ondan kendi yolundan çekilmesini ister. Shahana, Maasime bir daha hakaret edersen seni bırakmayacağımı söylüyor. Rhea ondan burnunu bundan uzak tutmasını ister. Bu meselenin Prachi, annesi ve benim meselem arasında olduğunu söylüyor. Kimsin diye soruyor? Annemin gerçek kızı olmadığını söylüyor ve Prachi ile ben Mehra kardeşleriz diyor ve kimsin diye soruyor? Prachi oraya geliyor ve ilişkilerden bahsettiğinizi mi söylüyor? Shahana’nın annemi Maasi olarak çağırdığını ve kız kardeşi gibi olduğunu söylediğini söylüyor. Shahana’nın kızı olarak sorumluluğunu yerine getirdiğini söylüyor. Shahana bu tür kızlardan uzak durduğunu söylüyor. Rhea, ilişkinin ne olduğunu söyleyeceği için beklemesini ve izlemesini ister.

  Sarita behen, satıcıdan çay getirmesini ister. Pragya buradan gideceğimizi söylüyor. Sarita behen, bu iyi muamelenin Shahana yüzünden olduğunu söyler. Pragya eve gidelim diyor. Sarita behen kolyeyi deneyeceğini söylüyor. Pazarlamacı Pragya’dan onunla gelmesini ister. Pragya hiçbir şey satın almak istemediğimi söylüyor. Satıcı gelmek için ısrar ediyor, aksi takdirde işini kaybedecek. Pragya gelmeyi kabul eder ve neden bende ısrar ettiğinizi sorar. Satıcı, bizim için çok önemli bir müşteri olduğunu söylüyor. Kuyumcuya geliyor. Kolyeyi denemesinde ısrar ediyorlar. Pragya reddediyor. Pazarlamacı kolyeyi takması için ısrar ediyor. Kuyumcu takmayı düşünüyor, başka biri bu 50 crore kolyeyi alacak. Abhi oraya gelir ve ona Pragya’yı çağırır… .Pragya ona bakar. Kuyumcu, herhangi bir hata yaptık mı? Rhea gelir ve babamın gelininin bu olduğunu söyler. Prachi’nin babasını ondan kapması gibi Pragya’yı başkalarının eşyalarını kaptığı için suçluyor. Pragya, Rhea’nın arkasına geçmek üzeredir, ancak Abhi onu durdurur. Pragya, senin karın olmayabileceğimi söylüyor, ama ben Rhea’nın annesiyim. Kuyumcu, karısının Meera olup olmadığını sorar. Pragya yüzüğü çıkarmaya çalışır. Abhi Pragya’yı oradan alır. Kuyumcu Tony’den kolyeyi ve yüzüğü Abhi’nin eski karısından almasını ve güvende tutmasını ister. O ayrılır.

  Ranbir, Aaliya’nın ofisine gelir ama orada değildir. Prachi’ye doğruyu söylemeyi düşünüyor, artık saklanamayacağını düşünüyor. Prachi’yi arar, sonra ona mesaj atmayı düşünür … Sonra yine de ona söylemeyi düşünür. Tony ve adamları çantadaki tüm kolyeleri alır. Adamları şimdi gideceklerini söylüyor. Tony’nin adamı 50 lakh’lik kolye olmadan gidemeyeceklerini söyler. Kolyeyi vermeyi reddederse Pragya’nın boynunu kesmeyi ve oradan onu aramaya gitmeyi düşünüyorlar.

  Abhi, Pragya’yı tuvalete getirir ve kapıyı kapatır. Pragya dışarı çıkmakta ısrar ediyor. Abhi artık yeterli olduğunu söylüyor. Pragya üzgün olduğumu söylüyor, hayatına dönmek istediğimi, sana sarılmak istediğimi ve seninle yeniden başlamak istediğimi söylediğim için bunu durduracağım. Ona öfkeyle Mehra Bey diyor. Abhi şaşırtıcı bir şekilde Mehra’ya sorar. Pragya, yeni eşiniz için getirdiğiniz yüzüğü size vereceğimi söylüyor, endişelenmeyin. Bana hakkınızı gösterirseniz… ve sonra durursanız diyor. Pragya evliliğinizi durduracağınızı düşünüyor. Abhi sadece bir kez sormayı düşünür ve aşk anlarını düşünür… .Allah wariyan oynuyor …… .. Birbirlerine bakıyorlar.

  Precap: Yeni Dizinin Tanıtımı – Pragya, Zee’nin yeni şovundaki aktrise, çocuklarının hem babasından hem de annesinden sevgiye ihtiyacı olduğu için kocasıyla arasındaki farklılıkları denemesini ve çözmesini tavsiye ediyor. Ebeveynlerin argümanları onları olumsuz etkileyebilir.

  Sea coskunYorum 23:01 Aralık 15th, 2020 de Yazılmıştır..

  TESEKURLER CEVIRI ICIN

  AnonimYorum 00:13 Aralık 16th, 2020 de Yazılmıştır..

  Part 2
  Kumkum Bhagya 15 Aralık 2020 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Pragya’nın Abhi’den istediği hakkı vermesini istemesiyle başlar. Abhi, aptallığınla incineceğini söylüyor ve yüzüğü parmağından çıkarmaya çalışıyor. Birbirlerine bakıyorlar. Müzik çalar… ..Meera kapıyı açar. Pragya bir saniye diyor. Meera üzgünüm Pragya diyor. İçeride olduğunu bilmiyordum. Pragya, terbiyesi olmayan bu bayanla evlendiğinizi söylüyor. Abhi söylersem burada olduğumu anlaması için diyor. Meera, Pragya’ya Abhi ile evliliğiyle ilgili herhangi bir sorunu olup olmadığını sorar. Pragya, aramızda hiçbir şey olmadığı için neden itiraz edeyim diyor. Meera, suçluluğunun yükünü hafiflettiği için ona teşekkür eder. Pragya, yükümü düşürdüğünü söylüyor, şimdi hayata devam edebilirim. Pragya, kolyeyi Abhi’ye götürdükten sonra tuvaletten çıkar. Abhi tuvaletten çıkar. Meera şok olur ve Aaliya’yı arar. Pragya ağlıyor. Tony ve adamları Pragya’yı ararlar. Tony, o kadının hâlâ kolyeyi takıp takmadığını sorar. Adamı evet diyor, hala kolyeyi takıyor veya güvenli bir şekilde saklıyor olabilir. Ranbir, Rhea’nın çağrısını alır. Rhea üzgün olduğunu ve bu yüzden onu aradığını söylüyor. Ranbir neden diye soruyor? Rhea bunun hakkında konuşmak istemediğimi söylüyor. Yüzüğü gördün mü diye soruyor Ranbir evet diyor, kimin için? Rhea sizin için olduğunu söylüyor. Ranbir, yeni moda yüzük gelebileceği için nişan gerçekleştiğinde yüzüğü almasını ister. Prachi ve Shahana’nın da oraya geldiğini bilmeye mi geldiniz diye sorar. Rhea evet diyor ve sohbet ettiklerini söylüyor. Ağ gider. Rhea, aramanın bağlantısı kesildiği için ağ olmadığını düşünüyor.

  Pragya üzülerek aşağı iniyor. Rhea onu gördü ve beni görüp görmediğini veya kasıtlı olarak benden kaçıp kaçmadığını düşünüyor. Aaliya ofiste ve çalışanıyla konuşuyor. Meera, Aaliya’yı arar ve kimseyle paylaşmadığını, onunla paylaştığını söyler. Pragya’nın orada olduğu tuvalete gittiğini, onunla konuştuğunu söyledi. Daha sonra Pragya tuvaletten çıktığında Mehra Bey onun arkasına geldi. Aaliya şok oldu ve bunun olamayacağını söylüyor. Ona Pragya’dan bahsettiğini söylüyor. Meera ona rehberlik etmesini ister.

  Pragya ağlar ve oturur. Sarita behen söz verir ve ondan söylemesini ister. Bana söyleyeceğin kan bağı olmadığını söylüyor. Pragya sana nasıl söyleyeceğimi bilmediğimi söylüyor. Onunla en son tanıştığı zaman Meera’yı evlenme teklif ettiğini söylediğini anlatır. Bugün ona mücevher almaya geldi ve evlilik için alışverişe geldi. Kuyumcunun onu karısı olarak düşündüğünü ve mücevheri denemesini sağladığını söylüyor. Mücevheratın benim için önemli olmadığını söylüyor ama… ..Sarita behen ondan orada oturmasını istiyor ve geri döneceğimi söylüyor. Pragya, Abhi ve Rhea ile olan anlarını hatırlıyor.

  Yeni dizinin kahramanı Shubhra Pragya’ya gelir ve Sarita behen ile yaptığı konuşmayı duyduğunu söyler. Kocasından ve çocuklarından bahsediyor. Evden kaçtığını ve kocasıyla 10 yıldır evlendiğini söylüyor. Artık aşk kalmadı ve neden evliliğini taşıdığını bilmiyorum. Pragya, artık şansı olmadığını, ancak ilişkilerini kurtaracağını söylüyor. İşlerin zor olacağını söylüyor, ancak çocuklarınızın mutlu yüzlerini gördüğünüzde çabalarınızın karşılığını alacaksınız. Çocukların mutluluğunun sizin ve kocanızın mutluluğuyla ilgili olduğunu söylüyor. Shubhra, çocukların birlikte olmamızı istediğini ve bu yüzden beraber olduğumuzu söylüyor. Pragya, kocasıyla arasındaki her şeyi düzeltmesini ister. Shubhra bile aralarında her şeyin yoluna gireceğini umuyor.

  Shahana ve Prachi, Rhea hakkında konuşuyor. Prachi, onu sevmeyi ve onunla eğlenmeyi düşündüğümü söylüyor, ama o… Shahana beni sev ve benimle konuş diyor. Prachi, Pallavi’yi aramayı düşünür, ancak Shahana ondan Ranbir’i aramasını ister ve Pallavi’yi sorar. Ranbir, Prachi’nin çağrısını alır ve açıklığa kavuşturmak istemesi gerektiğini düşünür. Prachi ondan gerçeği söylemesini ister ve Pallavi teyzesinin nasıl olduğunu sorar. Ranbir iyi olduğunu söylüyor. Meera ve Şef’i tanımaya gelip gelmediğini sordu ama Prachi onu duyamadı ve aramanın bağlantısı kesildi.

  Ranbir, Rhea’nın Prachi’ye bu şekilde tepki vermeyeceğini söylememiş olması gerektiğini düşünüyor. Abhi kolyeyi kuyumcuya iade eder ve istemediğini söyler. Sarita behen kuyumcuya gelir ve kolyeyi ona geri verir. Sarita behen Abhi’ye gelir ve doğru yapmadığınızı söyler. Abhi, Ramnik’i arar ve ondan almasını ister. Pragya oraya geliyor. Abhi ona bakıyor. Rhea, Abhi’ye el salladı ama onu görmedi. Shahana ile çarpışır. Shahana üzülür. Prachi ondan lekeyi tuvalette yıkamasını ister. Prachi, Papa ve Maa’nın ikisinin de burada olduğunu söyler ve ondan hiçbir şey yapmamasını ister. Ramnik, Tony’den kolyeyi ve yüzüğü dolapta saklamasını ister. Tony dışarıya doğru koşar. Ramnik Lal güvenliği çağırır. Güvenlik görevlisi Tony’ye silah doğrultuyor. Tony’nin soyguncusu havaya ateş eder ve pazarlamacının boynunu kesmekle tehdit eder. Abhi onu korumak için Rhea’yı tutar. Pragya korkuyor.

  Precap: Meera, kuyumcu dükkanından çıkan soyguncuları bulur. Shahana, silah sesinin duyulduğunu söyler. Prachi, Maa, Sarita behen, Rhea ve herkesin orada olduğunu söylüyor. Sarita behen, Pragya’nın evliliği için zaten endişelendiğini söylüyor. Abhi yardım etmem gerektiğini söylüyor, Pragya’nın o tarafa gittiğini gördüm.

  AnonimYorum 01:11 Aralık 16th, 2020 de Yazılmıştır..

  Anonim lütfen 12 Aralık günü özetini verimisiniz lütfen

  TülayYorum 01:20 Aralık 16th, 2020 de Yazılmıştır..

  Anonim lütfen 12 Aralık günü özetini verimisiniz lütfen

  AnonimYorum 02:03 Aralık 16th, 2020 de Yazılmıştır..

  12 aralık günu dizi yayınlanmadı
  Artık cumartesi yok.

  AnonimYorum 00:01 Aralık 17th, 2020 de Yazılmıştır..

  Part 3
  Kumkum Bhagya 16 Aralık 2020 Yazılı Bölüm

  Bölüm Meera’nın Aaliya’ya Mehra’nın Pragya nedeniyle Mehra ailesindeki sorunları neden anlamadığını anlatmasıyla başlıyor. Aaliya, insanların aşık olduklarını söylüyor ve Bhai’nin onunla iki kızı olduğu için duygusallaştığını söylüyor. Meera, evliliğimizden sonra duygusallaşırsa ne yapacağımı, ilişkimizi nasıl halledeceğimi soruyor. Aaliya sana rehberlik edeceğimi söylüyor, ama onun büyüsünün Bhai’ye ve sana düşmesine izin ver. Meera evet diyor, Bhai ile evlenmek istiyorum. Dönüyor ve soyguncuların ellerinde maske ve silahla mücevher durağının içine girdiğini görüyor. Tony, Ramnik lal’e bu gün için çalıştığını söyler. Ramnik bana ihanet ettiğini söylüyor. Abhi, Rhea’yı kenara çeker ve ondan orada olmasını ister. Pragya, Prachi’ye gitmeyi düşünüyor. Tony, güvenini kazanmalarının üç ay sürdüğünü söyler. Dün evlilikte kimsenin şarap içmediğini söylüyor. Bugün dükkana geldiklerini ama onları hallettiklerini söylüyor. Soyguncu, Ramnik lal’den söylediklerini yapmasını ister. Sarita behen, Abhi’ye Meera ile evlenmeyi nasıl düşünebileceğini sorar. Abhi daha sonra anlatacağımı söylüyor ama söyle bana Pragya nerede? Sarita behen, Prachi ve Shahana ile birlikte olması gerektiğini söylüyor. Bekçi, soyguncuya ateş eder. Tony kolyeyi eliyle düşürür ve Ramnik lal kolyeyi alır. Prachi ve Shahana silahın vurulduğunu duyar. Prachi, Pragya, Rhea ve Sarita behen için endişelenir. Shahana ondan kendisi için endişelenmesini ister. Abhi, Sarita behen ve Rhea’yı kenara alır. Orada olmalarını ister. Rhea seninle geleceğimi söylüyor. Abhi gidip kız kardeşini ve anneni göreceğimi söylüyor. Rhea bakıyor. Shahana, Abhi’den onları kurtarmasını ister ve başlarının belada olabileceğini söyler. Rhea, Meera’yı düşünür ve bir görüşmeye katılmak için dışarı çıktığını düşünür. Rhea anneme diyor ve sonra Prachi’nin annesi ve Prachi’nin yardıma ihtiyacı olduğunu söylüyor ve gidiyor. Sarita behen, Rhea’nın arkasına geçmek üzeredir, ancak oraya gelen soyguncuları görmeyi bırakır. Pragya, Prachi ve Shahana’ya gelir ve soyguncuları anlatır. Meera içeri girer ve neden burada kimsenin olmadığını düşünür. Mağazadaki insanlar gitmek için Meera’yı imzalar. Meera hırsızları görür ve kuyumcu dükkanından kaçar. Ramnik lal kolyeyi dolapta saklar ve yere düşer. Tony oraya gelir ve kolyeyi sorar. Ramnik lal onunla olmadığını söylüyor ve oradan kaçıyor. Tony kolyenin dolapta olduğunu ve anahtarların Ramnik lal ile birlikte olduğunu fark eder.

  Ranbir, Aryan oraya geldiğinde Prachi’yi düşünür ve ondan bir şey bulmasını ister. Herkesin hayatının Tanrı’nın kontrolünde olduğunu söylüyor ve ona soracağımı söylüyor, eğer hayatımda kaderi yoksa beni neden Prachi’ye aşık etti. Aryan soygunla ilgili bir mesaj alır ve Ranbir’i bilgilendirir. Ranbir, Şef, Prachi, Rhea ve herkesin orada olduğunu söylüyor. Aceleyle ayrılıyorlar.

  Pragya, Prachi ve Shahana çıkıyor. Shahana soyguncularla hiçbir ilgimiz olmadığını söylüyor. Shahana bize ya da birine zarar verirlerse diyor? Merdivenlere vardığımızda Rhea’yı oraya götüreceğimi söylüyor. Birinin oraya geldiğini duyuyorlar ve vurmak üzereler. Abhi’nin oraya geldiğini görüyorlar. Abhi, vazoyu kabul edip etmeyeceklerini soruyor. Prachi hayır diyor. Pragya, Rhea’nın nerede olduğunu soruyor? Abhi, güvenli bir yerde olduğunu ve herkesle dolaşmadığını söylüyor. Rhea oraya gelir ve babama seni kurtarmaya geldiğimi söyler, planın yanlıştı. Abhi planımın yanlış olmadığını söylüyor. Ramnik lal oraya gelir ve Abhi’den onu kurtarmasını ister. Soyguncu, Ramnik lal’dan anahtarları vermesini ister ve satıcıya ateş eder. Abhi sinirleniyor ve şimdi anahtarları alamayacağını söylüyor. Savaşma alışkanlığınızı bırakmadığını düşünüyor. Abhi, gitmemize izin vermeyeceklerini düşünüyor ve soygunculardan ailesini güvenli bir yere götürmelerini istiyor, sonra onlara anahtarları verecek. Soyguncular onları dükkanın merkezine götürür ve Sarita behen ile diğer alışverişçileri mirasçıların saklandığı yerden çıkarır. Soyguncu herkesi öldürmekle tehdit ediyor ve başka bir pazarlamacıyı vuruyor. Esir insanlar paniğe kapılır. Soyguncular Prachi’nin elini tutar ve onu öldürmekle tehdit eder. Abhi, Prachi’yi merak etme diyor. Pragya ondan onu terk etmesini ister. Soyguncu geri sayıma başlar. Pragya, anahtarların nerede olduğunu söyleyeceğimi söylüyor.

  AnonimYorum 22:06 Aralık 17th, 2020 de Yazılmıştır..

  Part 4
  Kumkum Bhagya 17 Aralık 2020 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Meera’nın Mehra ve Rhea’nın arabalarının kaybolduğunu görerek eve gittiklerini düşünmesiyle başlar. Negatif düşündüğünü düşünüyor. Tam o sırada Aaliya’nın arabasını alır ve kuyumcu dükkanındaki soygunu anlatır. Bay Mehra ve Rhea’nın eve gittiğini söylüyor. Tam o sırada Abhi’nin arabasını görür ve Abhi ve Rhea kuyumcu dükkanındayken onunla daha sonra konuşacağını söyler. Aaliya ondan endişelenmemesini ister, Abhi halleder ve içeri girmemesini ister. Karakolu arar ve mağazadaki soygun hakkında bilgi verir. Müfettiş, Müfettiş Saho’nun çoktan oraya gittiğini ve kendisinin en iyisi olduğunu söylüyor. Müfettiş Saho cipinden inerken görülür ve trafik polisi ile konuşur. Trafik Polisi gitmesine izin verir. Diğer trafik polisi, Müfettiş Saho’dan bahseder.

  Hırsız anahtarları sorar. Abhi, anahtarları olmadığı halde neden söylediğini düşünüyor? Pragya, soyguncudan Prachi’yi vurmamasını ister. Soyguncu burada şaka olup olmadığını sorar. Pragya bilmediğimi söylüyor, küçük bir mücevher için kimsenin canını almana izin vermeyeceğim. Hırsız, bunun küçük bir mücevher parçası olduğunu söylüyor. Soyguncu bunun çok değerli bir mücevher olduğunu söylüyor. Pragya anahtarlardan bahsedeceğimi söylüyor ama bunun için Ramnik lal ile konuşmam gerekiyor. Abhi, Ramnik lal’dan Pragya’ya gidip konuşmasını ister, dükkanı için 4 promosyon yapacağını söyler. Kızının hayatının tehlikede olduğunu söyler ve Prachi’den endişelenmemesini ister. Ramnik lal, Abhi’nin hırsıza anahtarların kendisinde olduğunu söyleyebileceğini düşündüğünü düşünür ve Pragya ile konuşmayı kabul eder. Pragya, Ramnik lal’den anahtarları ona vermesini ister, aksi takdirde kızının hayatı tehlikeye girer. Ramnik lal, anahtarları verirsek hırsızların bizi öldüreceğini söylüyor. Abhi oraya gelir. Pragya, Ramnik’e yanlış fikir verdiği için onu azarlıyor. Soyguncu peşindeyken Ramnik dışarı çıkar. Ramnik lal dışarı çıkar ve yere düşer. Meera ona gelir. Soyguncu, Müfettiş Saho ve ekibinin oraya geldiğini görür ve içeri girer. Abhi ve Pragya tartışıyor. Soyguncu gelmelerini ister. Shahana, soyguncudan çok çalışmasını ve para kazanmasını ister. Soyguncu ona silah doğrultuyor, ancak Sarita behen ondan onu affetmesini istiyor. Diğer soyguncu polisin buraya geldiğini bildirdi. Rhea anahtarlara sahip olmadıklarını ve buraya daha sonra geldiklerini söyler. Anahtarları kuyumcunun elinde olabileceğini söylüyor. Pragya, Abhi, Rhea, Prachi ve Sarita behen bizi şimdi terk etmeyeceklerini düşünüyor. Soyguncu, Rhea’dan dışarı çıkıp anahtarları almasını ister. Pragya gidip Ramnik lal’e soracağımı söylüyor. Soyguncu çok zeki olduğunu söylüyor ve Prachi’den dışarı çıkmasını istiyor. Abhi gideceğimi söyler ve Ramnik lal’e sorar. Soyguncu Prachi’den dışarı çıkmasını ister, aksi takdirde Abhi’yi vururlar. Prachi gidip anahtarlar hakkında bilgi alacağımı söylüyor ve onlardan babasına hiçbir şey yapmamalarını istiyor.

  Müfettiş Saho, Medya ile konuşuyor ve herkesi dışarı çıkaracağına dair güvence veriyor. Meera, Saho’dan Abhishek Mehra’yı kurtarmasını ister. Saho herkesi kurtaracağını söylüyor. Prachi oraya gelir ve soyguncunun ondan anahtarı almasını istediğini, yoksa önce babasını sonra da herkesi öldüreceğini söyler. Müfettiş Saho, Ramnik lal’den anahtarları vermesini ister ve hırsızları herkesi terk ettiklerinde yakalayacağımızı söyler. Ramnik lal, anahtarları sakladığı yeri anlatır. Saho, Ramnik’in dediği gibi söylemesini ister. Prachi, Meera’dan endişelenmemesini ister ve içeri koşar. Goga soyguncuları arar ve kolyeyi bulmalarını ister, yoksa… Soyguncular endişelenir ve Goga’nın onları bırakmayacağı ve onları balıkların önüne atacağı konusunda birbirleriyle konuşurlar. Aaliya oraya gelir ve Meera ile konuşur. Ranbir de oraya gelir ve içeri girmeye çalışır, ancak Müfettiş Saho onu durdurur. Ranbir, Prachi, Şef ve herkesin içeride olduğunu söylüyor. Müfettiş Saho onu tutuklar, ancak Aryan ondan onu tutuklamamasını ister. Prachi içeri gelir ve onlardan babasına hiçbir şey yapmamalarını ister. Anahtarların yerini anlatıyor. Hırsız ondan kendisiyle gelmesini ister ama Abhi onlarla geleceğini söyler. Soyguncular aynı fikirde.

  Precap: Pragya, Rhea ve Rhea’ya babalarını onlardan daha iyi tanıdığını ve kimseye bir şey olmasına izin vermeyeceğini söyler. Sarita behen, birbirlerine sarılırlarsa daha da yakınlaşacaklarını düşünüyor musunuz? Pragya sonsuza kadar mesafeli olup olmayacaklarını sorar.

  AnonimYorum 22:48 Aralık 18th, 2020 de Yazılmıştır..

  Part 5
  Kumkum Bhagya 18 Aralık 2020 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Soyguncuların Abhi’yi soyunma odasına götürüp anahtarların nerede olduğunu sormasıyla başlar. Abhi, kızımın söylediği yerde olması gerektiğini söylüyor. Soyguncu, kızınızın yalan söylediğini söylüyor. Abhi, kızımın yalan söylemediğini, Pragya’nın kızı olduğunu ve yetiştirildiğini söylüyor. Soyguncu anahtarları bulur ve kolyeyi dolaptan alır. Abhi kolyeye bakıyor. Rhea, Abhi için endişelenir. Pragya ondan endişelenmemesini istiyor ve geleceğini söylüyor. Rhea neden gitmesine izin verdiğini sorar. Prachi, babanın geleceğini söylüyor. Rhea onun sadece babam olduğunu söylüyor. Prachi, babanın ya da babanın aynı olduğunu söylüyor. Rhea, anahtar bilgileri aldıktan sonra geç kaldığını söylüyor. Prachi, kuyumcunun tam ben gidip ona sorduğumda bana söyleyip söylemeyeceğini söylüyor. Zaman aldığını söylüyor. Shahana ve Rhea birbirleriyle tartışır. Prachi, Rhea ile tartışıyor. Pragya, babasını onlardan daha iyi tanıdığını ve kendisine veya başkasına bir şey olmasına izin vermeyeceğini bildiğini söylüyor. Sarita behen Pragya’ya gelir ve kucaklanırlarsa yaklaşacaklarını düşündüğünüz şeyi söyler. Pragya sonsuza kadar mesafeli olup olmayacaklarını sorar. Abhi geri döner. Rhea iyi misin baba? Abhi iyi olduğumu söylüyor. Rhea ona sarılıyor. Prachi ona gider ve ona sarılır. Rhea gözlerini açar ve Prachi’ye bakar. Pragya onlara gelir ve onlarla birlikte durur. Soyguncular oraya gelir ve herkesten Mehra Bey ve ailesine kolye aldıkları için teşekkür etmelerini ister. Herkesten gitmesini istiyor ve gitmekte özgür olduğunu söylüyor. Rhea çantasını alıyor ve aldığım gibi alabileceğimi söylüyor. Soyguncu Tony, Mehra’nın sıradan bir şey satın almadığını ve kapağını kapmaya çalıştığını söyler. Abhi onları durdurmaya çalışır, ancak soyguncular onu iter. Prachi, Rhea’yı elinde tutuyor.

  Müfettiş Saho, Ranbir’e herkesi güvenli bir şekilde dışarı çıkaracağına dair güvence verir. Ranbir içeriye koşmaya çalışır. Meera ona arka kapıdan bahseder. Rhea babama vurmaya nasıl cüret edersin? Soyguncu herkesi öldür diyor. Pragya, Rhea’dan endişelenmemesini ister ve annesi ile babasının burada olduğunu ve ona bir şey olmasına izin vermeyeceğini söyler. Pragya ve diğerleri, Abhi’nin silahı soyguncuya hedeflediği gibi silahları alıp atarlar. Soyguncu, silahın boş olduğunu ve ona ateş ettiğini söylüyor. Kurşun kulaklarının yanından geçerken Pragya bir süre hiç ses duyamadı. Abhi düşer. Rhea anne ve babasına onu kurtarmalarını söyleyerek bağırdı ama Pragya onun sesini duyamadı. Abhi ayağa kalkar ve hırsıza saldırır. Bu sırada Müfettiş Saho, hırsızları yakalamak için oraya girer. Hırsızlardan biri Prachi’yi bıçaklamak üzeredir, ancak Pragya onu kurtarır ve şilteleri altına çeker. Hepsi soyguncularla savaşır. Rhea, Aaliya ve Meera’ya sarılır. Pragya ve Abhi birbirlerine bakıyor. Pragya, Prachi’ye iyi olup olmadığını sorar? Prachi ona sarılıyor.
  Sarita behen, Abhi’ye Pragya’nın her zaman mutluluk için mücadele ettiğini gördüğünü ve ona mutluluk vermesini istediğini söyler, her iki kızınızın da annesi olduğunu söyler. Abhi ona güvence veriyor ve istediğini alacağını söylüyor, endişelenme. Rhea, Abhi’yi arar. Pragya ona gözlerinde yaşlarla bakıyor. Ona gider ve tebrikler der. Özgürlüğün var mı diye soruyor? Evet diyor. Ranbir, Pragya’yı ve ailesini bırakmayı teklif ediyor. Aaliya, Ranbir’den onlarla gelmesini ister ve Aryan’ın onları bırakacağını söyler. Aakhiri baar çalıyor… ..Pragya ve Abhi ayrı yollara gidiyor.

  Vikram, Abhi ile konuşuyor ve hepsinin eve geldiğini söylüyor. Şimdi park ediyorlar. Pallavi kapıyı açar ve onları bekler. Aaliya oraya Rhea ile birlikte gelir. Rhea, teyze olduğumu söyler ve Pallavi’ye sarılır. Vikram, Abhi’ye iyi olup olmadığını mı soruyor? Abhi evet diyor. Pallavi, Ranbir’e iyi olup olmadığını sorar. Ranbir evet diyor, oraya polisle ulaştım. Baljeet Dadi’nin nerede olduğunu sorar, gergin olup olmadığını sorar. Vikram, Beeji’yi ona gönderdiğimi ve ikincisinin gitmediğini söyledi. Abhi alışveriş yapamayacağımızı söylüyor. Rhea, satın aldığım şeyleri arabada getirdiğimi söylüyor. Pallavi, Aryan’ı sorar. Aaliya, Prachi’yi ve ailesini bırakmaya gittiğini söylüyor.

  Aryan, Pragya, Prachi ve diğerlerini evlerine bırakır. Prachi, Aryan’a kendisine söylemediği bir şey olup olmadığını sorar. Aryan hayır diyor ve fazla düşünmemesini istiyor. Prachi, kendisinin bile bilmediğini düşünüyor.

  AbiYorum 15:00 Aralık 19th, 2020 de Yazılmıştır..

  Emin’e abla nerdesin özlettin kendini haberlerini bekliyoruz tüyoların olmayınca olmuyor bizi habersiz bırakma hafta ya bizi heyecan bölümler bekliyor iyi hafta sonları

  anonimYorum 16:12 Aralık 20th, 2020 de Yazılmıştır..

  abinin ne yapmak istedini biri söylesin lutfen ben hic bir sey anlamadim ne konusduklarinida pragya orda niye kocasi evlenirken yanindami olacak bir ara miraya soru soruyor abi cevap veriyor ne söyluyor acaba biri ceviri yapsin lütven

  Döndü dönmezYorum 18:44 Aralık 20th, 2020 de Yazılmıştır..

  Selamlar arkadaş lar anonim senin soruyu cevaplayım pırakya merae üzerine giysiler alda giy diyor abhide pırakyayı üzmek için tabi diyor giyinmelisin sen bu evin herseyini bilen hanımsın diyor pırakyada gözleri yaslı pekala diyor ve ikisine bakıyor hoşça kalın

  AnonimYorum 20:23 Aralık 20th, 2020 de Yazılmıştır..

  İyi akşamlar. Promolar dönüyor ama dil yok ki anlayalım. Diziizlepe uzun sure ulaşamadık ya değilse birileri yazardı her halde. Bu bir dizi ama böyle koca görümce olsun ya diyar diyar gidersin yada katil olursun hergun gebersinler diye aksam sabah dua edersin. Ömür törpüsü hint dizileri hele kumkum başımızın belası. Zamaninda kısa kesip bitirselerdi shabirle sriti 4 veya 5 ayri dizi cekerlerdi. Bu kadar uyumlu olmasalardi zor bakardık

  RumisYorum 19:46 Aralık 21st, 2020 de Yazılmıştır..

  Bu hint dizilerinin bu erkek oyuncularını yere göğe koyamasini anlamış değilim aynı oyuncoyun

Dizi izle / Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.


Gezilecek Yerler