Ah Kalbim 420 Bölüm izle

Ah Kalbim Son Bölüm izle 420. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
  ZelihaYorum 23:04 Aralık 7th, 2020 de Yazılmıştır..

  Ne zamn yayınlancak

  anonimYorum 19:04 Aralık 8th, 2020 de Yazılmıştır..

  biri ceviri yapsin lutven bu geri zekali abiyin pragyaya söylediklerini cunku sinirden uyuyamiyorum yine pragyayi sucluyor bu geri zekali abiden kurtulalim artik

  AnonimYorum 21:16 Aralık 8th, 2020 de Yazılmıştır..

  Bu tür diziler yapilmamali. İnsanın enerjisi bitiyor. Sarki söylemek zor bir şey değil insan olmak çok zor. Abinin yaptığı hiç bir şeye şaşırmıyoruz kaniksadik. Hiç bir adalet sağlanmadan bitecek dizi. Gerçek hayattada öyle değilmi. Affetmek Allaha mahsus. Gereksiz bir dizi oldu bunuda tecrube ettik. Senin kızın benim kızım bu bile insanı cileden çıkarıyor

  MelekYorum 15:14 Aralık 9th, 2020 de Yazılmıştır..

  Evet arkadaşlar dogru söylüyosunuz bun nasıl olur bilmiyoru artık nasılda prsgyayı suçluyo evindegi asaklara insnıyo ama adam sözde güvendigi ve çoooook sevdigi karısına inanmıyo adam bence pragyayı haketmiyo keşke kink gelse kiyera gelse pragyanın yanında olsa aslında bu dizinin yazarı bu işi bıraksa çünkü biz adaleti ondan daha güzel yerine getiririz bu dizide hiç bir şey açıga çıkmıyo yapanın yanına kar kalıyo umarım bu daçmalıklar bir an önce biter yoksa biz sinirden gideceeeeeeez.

  anonimYorum 20:28 Aralık 9th, 2020 de Yazılmıştır..

  arkadaslar promoda gördum bir ßey dikatimi çekti abbi adamin birine o benim kizim diyor galiba praciye bir koca bulmak yolunda cunku o adamin olu olabilir çünkü ramviri rixalan evlendirecekler bu artik kesinesti çünkü ramvir ben iyi bir evlat olacam diyor bu abidan daha zayif biri çikti yazik praciye

  AnonimYorum 22:26 Aralık 9th, 2020 de Yazılmıştır..

  Part 1
  Kumkum Bhagya 7 Aralık 2020 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Sarita’nın Pragya’ya tüm ilişkilerin aynı olmadığını, hiçbir şey söylemediğini, ancak Prachi’nin her şeyi anladığını söylemesi ile başlar. Rhea’nın onu anlamasını sağladıktan sonra bile anlamadığını söylüyor. Çok fazla sevgi olduğunda bunun olacağını söylüyor. Rhea’nın aşkını anlamasını sağlayamadığını söylüyor. Bay Mehra ile konuştunuz mu diye soruyor. Pragya, onunla konuşamayacağımı söyledi. Rhea’nın dün çok kızdığını söylüyor. Sarita behen, Bay Mehra’yı ve ilişkinizi anlamakta zorlandığımı söylüyor, ama şimdi anlıyorum. Seni çok sevdiği için Mehra Bey’e sahip olduğun için şanslı olduğunu söylüyor. Pragya, Ranbir’in Prachi’yi çok sevdiğini ve Jodi’nin iyi olduğunu söylüyor. Sarita behen, Jodi’niz hazır olduğunda Jodi’lerinin ayarlanacağını söyler. Pragya, Abhi’nin tüm hayatı boyunca istediğini söylediğini hatırlıyor. Sarita behen, Mehra’ya tekrar evlenmesini ve teklifini beklemesini ister. Pragya onunla konuşmam gerektiğini söylüyor ve ona sarılıyor. Sarita behen ondan kendisiyle konuşmasını ister. Pragya telefonunu almaya gider. Shahana gelir ve Bay Mehra onu sevmediği için ona neden rüyalar gösterdiğinizi sorar. Sarita behen onu sevdiğini ve doğrudan yüzüne evlenme teklif edeceğini söylüyor. Pragya’dan uzak olmasına rağmen onu kalbine daha yakın tuttuğunu düşünüyor.

  Prachi hastaneye gelir. Ranbir, Prachi’ye bakıyor. Ana Kamli wale… .. oynuyor… ..Prachi ona bakıyor. Ranbir ağlar ve gözyaşlarını siler. Ona sarılıyor. Kanepede oturuyorlar. Prachi her şeyin yoluna gireceğini söylüyor, annen için korktuğunu biliyorum, ama bir kez iyileştiğinde her şey yoluna girecek. Ranbir, bugün için değil, gelecek için endişeli olduğumu söylüyor. Ailemle aşkım için savaşmam gerektiğini söylüyor ki yapamam. Prachi, aşkın elde etmeye çalışmayacağınız bir şey olduğunu söylüyor. Çaresiz hissettiğini söylüyor. Prachi ondan annesini dinlemesini ve söylediği her şeyi yapmasını ister. Ondan üçüncü kişiyi düşünmemesini ister. Ranbir, üçüncü kişinin benim hayatım olup olmadığını düşünmeyeceğimi söylüyor. Prachi, annesinin sevgisinin koşulsuz olduğunu söyler ve ona itaat edeceğine söz vermesini ister. Vikram oraya gelir ve Ranbir’in gelmesini ister. Ranbir, Prachi’den orada beklemesini ister. Prachi, Pallavi teyzemle tanışacağımı söylüyor. Vikram, Ranbir’den onu durdurmasını ve durumu halletmesini ister. Beeji, Prachi’ye bakar ve her şeyi hatırlar. Prachi koğuşa girdi ve merhaba dedi, bugün seni tanımaya geldim. Pallavi, buraya gelmeni kimin istediğini sorar. Ranbir oraya gelir.

  Pragya, Abhi’nin önemli ve acil bir şey konuşması gerektiği için evinin arkasındaki otelde buluşmasını isteyen mesajını alır. Pragya, Rhea ona bir şey söylemiş olabileceği için endişeli olduğunu düşünüyor. Ne olabileceğini düşünüyor… ve onu aynı numaradan aramayı düşünüyor. Onu aradı ama araması bağlanamıyor.

  Mitali Raj’ı arar ve Aaliya’nın sadece söyleyeceği önemli bir şey olduğunu söyler. Dadi sorunun ne olduğunu sorar? Mitali de aynı şeyi söylüyor. Rhea aşağı gelir ve Dadi’ye sarılır. Dadi, eve dönmene sevindiğimi söylüyor. Bunun büyük bir şey olduğunu söylüyor ve Pragya’nın mezarını yaptırdığımı ve görevini yerine getirip eve getirdi. Pragya’yı aradığımda Prachi’yi PS’ye götürdüğünü söyledi. Annenin ve kız kardeşinin seni çok sevdiğini söylüyor. Rhea, annem veya kız kardeşim olmadığını söylüyor. Meera oraya gelir ve beni aradın mı? Aaliya evet diyor ve konuşmasının Abhi, Pragya ve Meera ile ilgili olduğunu söylüyor. Pragya sabit hat numarasını aramayı düşünüyor. Aaliya, Dadi’ye Bhai’nin Rhea’yı PS’den çıkardığını ve onu acı içinde göremediği için Pragya’yı çıkardığını söyler. Rhea beni acı içinde görmek için hapse girdiğini söylüyor. Dadi bir yanlış anlama olduğunu söylüyor. Aaliya, meselenin artık mutlulukla ilgili olduğunu söylüyor. Pragya sabit hat numarasını arar. Mitali aramayı seçer. Aaliya alıcıyı elinden alıyor ve uygunsuz bir şekilde saklıyor. Pragya konuşmaya çalışır ve Mitali’ye Abhi’yi sorar. Daha sonra Aaliya’nın, Bhai Meera ile evlenirken meselenin Rhea ile ilgili olduğunu Dadi’ye söylediğini duyar. Meera gülümsüyor. Pragya şok oldu. Aaliya, Meera’yı Bhai’nin karısı ve Rhea’nın annesi olduğu için tebrik ediyor. Mitali, Meera’yı tebrik ediyor. Rhea sana anne diyebilir miyim? Meera gülümsüyor. Dadi, Abhi’nin karısının sadece Pragya olduğunu söyler ve Meera’ya kendisiyle bir sorunu olmadığını, ancak Abhi’nin onunla mutlu olamayacağını söyler. Onunla konuşacağımı söylüyor. Mitali ne konuşacağını söylüyor? Raj, Mitali’nin bana her şeyi anlattığını ve bu yüzden Abhi’nin bu tavrı aldığını söylüyor. Aaliya, Bhai’nin Meera’yı evlilik için teklif ettiğini söylüyor. Pragya’nın buraya Rhea’yı sorun çıkarmak için geldiğini söylüyor. Bhai ve Pragya’nın ilişkisinin kaybolduğunu ve öldüğünü söylüyor. Meera’nın Rhea’yı büyüttüğünü söylüyor, bu yüzden Bhai Meera ile evleniyorsa sorun ne? Bhai’nin evliliğini mutlu bir şekilde kutlayacağımızı söylüyor. Pragya çağrı sırasında her şeyi duyar ve kötü bir şekilde ağlar.

  Abhi yolda ve Pragya’nın bunun için bir çözümü olması gerektiğini düşünüyor. Vikram, Abhi’yi arar ve ondan konferansa gitmesini ister. Abhi bugün değil diyor. Vikram, Pallavi’nin dün geceden beri kalp krizi geçirdiği için hastanede olduğunu söyler. Abhi arabayı durdurur. Vikram ameliyat olduğunu söylüyor ama Doktor kalbinin zayıf olduğunu söyledi. Abhi, Vikram’dan hastanenin adını söylemesini ister. Vikram ondan oraya gelmemesini ve konferansa gitmemesini ister. Abhi aramayı bitirir ve Beeji’yi arar. Beeji, şehir hastanesinde olduklarını söylüyor. Abhi oraya geleceğimi söylüyor. Prachi, Ranbir’in sizinle tanışması için ısrar ettiğimi söyledi. Pallavi sorun olmadığını söylüyor. Ranbir’i yanına çağırıyor. Prachi seni gördüğüme sevindiğimi söylüyor. Pallavi beni hastanede gördüğüne seviniyor. Prachi seni iyi gördüğünü söylüyor. Pallavi, Ranbir’den bu ucuz yüzüğü parmağından çıkarmasını ister ve Prachi’den tüm bunları durdurmasını ister. Vikram gelir ve Ranbir ve Prachi’den dışarı çıkmalarını ister. Doktor oraya gelip sorunun ne olduğunu göreyim diyor. Abhi daha sonra Pragya ile tanışmayı düşünür ve önce Pallavi ile tanışmayı düşünür. Pragya’ya mesaj gönderir. Pragya hala ağlıyor.

  Precap-Abhi Pragya’yı nişanına davet ediyor, Prragya geleceğimi söylüyor.

  AnonimYorum 22:32 Aralık 9th, 2020 de Yazılmıştır..

  Part 2
  Kumkum Bhagya 8 Aralık 2020 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Pragya’nın Aaliya’nın Meera ile evleneceği sözlerini düşünerek ağlamasıyla başlar. Abhi’nin onu asla terk etmeyeceği ve onu seveceği sözlerini hatırlıyor. Buna asla inanamayacağını düşünüyor. Yine Aaliya’nın sözlerini hatırlıyor. Abhi’nin, kalp krizi geçirdiği sırada Pallavi ile şimdi hastanede buluşacağı için öğleden sonra 1: 30’da buluşmasını isteyen sesli mesajını duyar. Pragya evleneceğini düşünüyor, ona soracağım. Sarita behen ile çarpışır ve onunla buluşacağını söyler. Sarita behen, Pragya ve Prachi’nin Abhi ile tanışması için Tanrı’ya dua eder.

  Dadi, Abhi’nin mutluluğunun Pragya’da olduğunu herkesle tartışır ve bu evde kimsenin mutlu olmayacağını söyler. Rhea mutlu olacağımı söylüyor. Aaliya, Rhea’nın mutlu olacağını söylüyor. Dadi, Aaliya’dan en azından anlamasını ister. Mitali, Kiara’nın zamanında dilekleriyle ayrıldıklarını söylüyor. Dadi, Daljeet burada olsaydı, bunu yapamayacağını söylüyor. Raj’dan anlamalarını ister. Raj, Pragya Abhi’den uzaklaştığında mutlu olduğunu söylüyor. Dadi, Dadi’yi daljeetlemek için dua eder. Aaliya, Dadi’nin Pragya yüzünden bizimle olmadığını söylüyor. Dadi, Abhi ve Meera’nın evliliğinden memnun olmadığımı söylüyor. Aaliya, Dadi’den evden çıkmasını ister. Dadi şok olur.

  Ranbir şok olur. Prachi ne dediğini soruyor? Ranbir der ki Rhea senin kız kardeşinse, o zaman Şef ve annen… Prachi onların karı koca olduğunu söylüyor. Mehra efendim annesini Sarita behen’in kızı Anuradha olarak düşündüğü için birbirlerinden habersiz olduklarını söylüyor. Prachi, doktor geldiğinde Pallavi’nin ona ne söyleyeceğini sorar. Ranbir, keşke hayatımı birlikte geçirmek istediğim seni bir daha göremeyeceğimi söyleyebilseydim diyor. Gözleri yaşar. Prachi ondan Pallavi teyzesiyle birlikte olmasını ister ve gideceğini söyler. Seni bırakacağımı söylüyor. Prachi gideceğini söylüyor ve annesiyle kalmasını istiyor. Ranbir üzgün bir şekilde ona bakarken o dönüyor. Şarkı çalar …… .teri galiyan çalıyor. Prachi ona bakar ve gider.

  Prachi hastaneden çıkar ve Abhi’nin arabasına çarptığında ve yola düştüğünde dışarı çıkıyor. Abhi arabadan iner ve ona koşar. Konsantrasyonunuzun nerede olduğunu soruyor ve onu bankta oturtuyor. İlk yardım çantasını getirir ve yoldan geçerken sağa sola değil de, kimin aşağıya baktığını sorar. Eline merhem sürüyor. Prachi ona Baba diyor ve benim hakkımda bir şey bilmediğinde benimle de ilgileniyordun diyor. Abhi, seninle derin bir ilişki hissettiğimi söylüyor. Prachi ona sarılır ve ağlar, o bile bağlantıyı hissettiğini söyler. Rhea’ya yanlış yapmamasını anlamasını ister ve hatalarının bedelini ödememiz gerektiğini söyler. Abhi ondan bu konuşmayı bırakmasını ister. Prachi, Rhea’nın Maa’ya kötü şeyler söylediğini ve beni evden kovduğunu söyledi. Abhi, Rhea’nın adına özür diler ve kendisinin aptal ve inatçı biri olduğunu, ancak yürekten kötü olmadığını söyler. Prachi ne demek istiyorsun diyor? Eğer bir şey söylerse ve kalpte iyi olursa biz buna katlanacağız. Bunun adaletsizlik olduğunu ve Rhea’nın kötü olduğunu söylüyor. Abhi, Prachi diyor. Prachi ne olduğunu bilmediğini mi söylüyor? Abhi bildiğimi söylüyor ama… Prachi onun kötü olduğunu ve daha kötü hale geldiğini söylüyor.

  Abhi ayağa kalkar ve bağırır. Prachi, Rhea’nın Maa’nın kızını arayamayacağını ve Rhea’nın annesini aramayacağını söylediğini söyledi. Ondan kızını aramamasını isterse nasıl hissedeceğini söylemesini ister. Abhi ondan rahatlamasını ister. Prachi rahatlayamadığımı ve Rhea’nın herhangi bir hata yapmadığımız zamanlarda bize çok şey söylediğini söyledi. Abhi, anlamasını ister. Prachi ondan anlamasını ister ve Maa’nın Rhea’nın ismini alarak ağladığını söyler ve yaptıkları için Rhea’yı asla affetmeyeceğini söyler. Abhi soğukkanlılığını kaybeder ve ondan durmasını ister. Pragya için endişelenmemesini ister ve eve gitmesini ister. Her şeyi halledeceğimi söylüyor. Prachi hiçbir şeyin sıralanmayacağını söylüyor. Abhi ondan annesine sormasını istiyor, sözlüğümde imkansız gibisi yok. Bir şeye karar verdiğimde yapacağımı söylüyor. Buraya Pallavi ile buluşmaya geldiğimi söylüyor ve üzgünüm diyor. Prachi’den Rhea’nın 20 yıldan beri annesiz olduğunu anlamasını istiyor ve bu yüzden onun inatçı ve şımarık olması benim hatam, ama düşündüğün kadar kötü değil. Eline bakmasını ister ve hastaneye girer.

  Pragya arabada ve evden gitmeme izin verdiğini düşünüyor ama ben onun başka biriyle evlenmesine izin veremem. Bu acıya dayanamıyorum. Şimdiye kadar olanların karşılıklı olduğunu düşünüyor, öyleyse kararı tek başına nasıl alabilir?

  Vikram hemşireden faturaları vermesini ister. Abhi gelir ve ona sarılır. Buluşmayı düşündüğünde beni aradığını söyledi. Ranbir’e sarılır ve Beeji’ye kimsenin onu aramadığını söyler. İçeri girmezsem Pallavi’nin bana bağıracağını söyledi. İçeri girip içeri girebilir miyim? Pallavi, tüm ofis işlerini bırakıp neden buraya geldiğini sorar. Abhi seninle de ilgilenmem gerektiğini bilmediğimi söylüyor, orada Vikram, Ranbir ve Beeji ile uğraştım. Pallavi, eğer benimle buluşmaya gelirsen, o zaman çikolata, buket vb. Getireceğini söylüyor. Abhi, Ranbir’le tanışmaya, ondan seni rahatsız etmemesini istemeye geldiğimi söylüyor. Yeni sorumluluklar beklerken kendinize dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor. Pallavi, Abhi’nin Ranbir ve Rhea hakkında konuştuğunu söylüyor. Alarm uyarısını alır ve Pragya’ya gidip buluşması gerektiğini söyler. Anuradha olduğunu düşündükleri karısının birçok kez evine geldiğini söyler. Herkesin yanlış anlamasını temizlemek istediğimi söylüyor. Beeji’ye Prachi’nin Pragya’nın kızı olduğunu söyler. Pragya’nın benim karım olduğunu, o da Rhea’nın annesi olduğunu söylüyor. Onunla tanışacağımı söylüyor, çok acil. Gidip onunla buluşacağını söylüyor. Vikram, Pallavi ve Beeji şok olur.

  Pragya, otelde Abhi’yi bekler ve onu yanlış numaradan aradığını düşünür. Onu sesli mesajı aldığı numaradan arar. Otele vardığında onu arar ve onu arar. Görüşmeleri meşgul görünüyor. Pragya garsondan su alıyor. Abhi onu görmedi ve diğer tarafa gitti. Pragya onu arar ve gitmek üzere, Abhi onu görüp adını söylediğinde. Pragya ona doğru yürür. Abhi, gidiyor musun diye soruyor? Hayır diyor. Seninle önemli bir şey konuşmam gerektiğini söylüyor ve Meera ile evlenmeyi kabul ettiğini söylüyor. Pragya davet vermeye mi geldin diye sorar. Ondan ne isterse yapmasını istiyor ve herkese yanlış umutlar vermemesini istiyor, herkesin beni sevdiğinizi düşündüğünü söylüyor. Abhi, ayrılmaya başlarken dinlemesini ister. Değişmediğini söylüyor ve arkasından koşuyor. Pragya, seni bıraktığım yerde durduğunu söylediğini söylüyor. Abhi yalan söylemediğimi söyleyerek dinlemesini istedi. Arkasından koşar ve ondan durmasını ister. Onu otelin odasına götürür. Pragya, bir açıklama yapmak veya aşk hikayeni anlatmak için beni neden buraya çağırdığını sorar. Abhi, konuşmam bitene kadar gitmene izin vermeyeceğimi söylüyor. Pragya ondan söylemesini ister.

  Abhi anlayacağını düşündüğümü söylüyor. Pragya, artık o Pragya olmadığımı ve hikayenize inanmayacağımı söylüyor. Tanu ile evlenmek üzereyken sana inandığımı söylüyor. Abhi, Tanu ile evlenmemi istediğini söyledi. Pragya, Tanu’nun bebeğinize hamile olduğunu düşündüğümü söyledi. Abhi, senden başka kimseye yaklaşmadığımı söylüyor. Pragya, evliliğimizden sonra bile Tanu’yu kendinden uzak tutamayacağını söylüyor ve bunun senin hatan olduğunu söylüyor. Yalan söylememesini istiyor, yoksa her şeyi söylemek zorunda. Sana yakın olduğumu söylüyor. Ondan duygusal şeyler konuşmamasını istiyor ve düğün gecemizde Tanu’ya gittiğinizi söylüyor. Abhi ondan geçmişleri değil bugünleri hakkında konuşmasını ister. Şimdi Meera’ya gitmek istediğini söylüyor. Abhi, Meera’nın Tanu gibi olmadığını, Rhea’ya iyi baktığını ve bana saygı duyduğunu söylüyor. Meera’yı Tanu ile karşılaştırmamasını ister. Altın avcısı olmadığını söylüyor ve bu yüzden bunu onun hakkında söylemiyorsun. Pragya şok oldu.

  Precap-Abhi, Meera’nın 20 yıldan beri Rhea ile birlikte olduğunu söylüyor Prragya mutlu olduğumu söylüyor, aslında ikinizden daha fazlasını kutlayabilirim.

  AnonimYorum 22:36 Aralık 9th, 2020 de Yazılmıştır..

  Part 3
  Kumkum Bhagya 9 Aralık 2020 Yazılı Bölüm

  Bölüm Abhi’nin Pragya’dan Meera’yı Tanu ile karşılaştırmamasını istemesiyle başlar ve onun tatlı ve hoş olduğunu, Rhea’ya iyi baktığını ve bana saygı duyduğunu söyler. Tanu gibi bir altın avcısı olmadığını söyler ve ondan tüm bunları onun için söylememesini ister. Pragya, onunla evlenme kararınızın nedenini bana sorar. Onu seviyor musun yoksa kararından beni sorumlu mu tutuyorsun? Asla değişemeyeceğini söylüyor. Abhi evet diyor, senin yüzünden Meera ile evleniyorum. Pragya ayrılmak üzere. Abhi ondan dinlemesini ister ve Rhea’ya biraz sevgi göstermiş olsaydı bu şeyin olmayacağını söyler. Pragya yeterli olduğunu söylüyor. Abhi, kalbini kırdığını, seni sevdiğini ve ona karşı FIR davası açtığını söylüyor. Pragya hiçbir şey yapmadığımı söylüyor.

  FIR’a başvurmadım ama beni suçlama alışkanlığın var mı? Abhi, sizi suçlamadığımı ve gerçeği söylemediğimi söylüyor. Pragya, bir annenin kızını hapse gönderdiğini söylüyor. Abhi, gerçek şu ki, Müfettiş bana şikayette bulunduğunuzu ve Prachi’nin önce Dussera gününde ve ayrıca kamyonla iki kez saldırıya uğradığını söyledi. Sadece ikimiz de bunu bildiğimizi söylüyor ve Müfettişin nereden bildiğini soruyor? Pragya, benden şüphe duyduğunu görüyorum diyor? Şikayette bulunmadıysan geri alacağını söylüyor. Prachi’yi PS’ye neden götürmediğini sorar. Pragya, Prachi’yi PS’ye götürmek için eve gittiğimi söyledi. Abhi, istediğimi yaptığımı ve kızımı PS’den kurtardığımı söylüyor. Pragya kızınız mı diyor? Abhi evet diyor kızım. Sarita behen diya’yı aydınlatır ve Tanrı’dan tüm yanlış anlamalarını gidermesini ister. Shahana, Sarita behen’e Rhea’nın Prachi’den nefret ettiğini ve şimdi Maasi’nin Mehra ve Maasi’nin birleşmesine izin vermeyeceğini söyler. Bay Mehra’nın Prachi’yi bir kez mi aradığını soruyor? Maasi’nin Rhea için sinirlendiğini söylüyor, neden Prachi’yi önemsemiyor? Hoshiarpur’da onları hiç mutsuz görmediğini, ancak buraya geldiklerinden beri birçok kargaşayla karşı karşıya olduklarını söylüyor. Sarita behen ona sarılır ve onu sakinleştirir. Shahana ondan mutlulukları için Tanrı ile konuşmasını ister.

  Pragya ondan bunu söylememesini ister, yoksa onu affetmez. Prachi senin kızın ise o zaman Rhea’nın benim kızım olduğunu söylüyor. Prachi’ye Rhea ile nasıl konuşulacağını öğretmiş olacağını söyledi, ona uğursuz dedi vs. Pragya, Prachi’ye Rhea’ya bir şey söylememesini söylediğimi ve Rhea’nın bana çok şey söylediği için kızmış olabileceğini söyledi. Abhi, Aaliya’nın sadece Prachi’yi sevdiğin konusunda haklı olduğunu söylüyor ve sadece Prachi’yi doğurmuş olsaydın iyi olur muydu diyor. Egon için geri dönmediğini ve Rhea’dan iki kez ayrıldığını söyledi. Pragya işinin bittiğini söylüyor ve şu anda hiçbir şey için zamanım olmadığını söylüyor? Abhi, nişanıma seni davet etmem gerektiğini söylüyor. Pragya ne zaman soruyor? Abhi yarından sonra diyor. Benden kurtulmanı görmekten mutlu olduğumu söylüyor. Onu bu yüzden aradığını söylüyor. Aaliya’nın ona evlenme teklif ettiğini söylüyor. Rhea ondan kendisi için bir anne bulmasını ister ve Meera’nın 20 yıldan beri Rhea’ya baktığını söyler. Pragya, sizin için mutlu olduğumu ve ikinizden daha çok kutlayacağımı söylüyor. Oradan ayrılıyor ve masaya çarpıyor, yere düşüyor. Abhi endişelenir ama durur. Pragya oradan ayrılır ve sözlerini düşünür. O da oradan ayrılır ve Pragya’yı düşünür. Pragya’nın kendisine geldiğini ve ona sarıldığını hayal ediyor. Halla Halla oynuyor …….

  Pragya ayrıca Abhi’nin koşarak ona sarıldığını hayal ediyor. Halla Halla şarkısı çalıyor… Paramparça oluyor ve yolda otururken ağlıyor.

  Mitali Aaliya’ya gelir ve Abhi’nin Pragya ile buluşmaya gittiğini düşünüyor musunuz diye sorar. Aaliya tabii diyor. Meera ile evlenmeyi reddedebileceğini söylüyor. Mitali, Rhea için reddedemeyeceğini söylüyor. Aaliya, Pragya’nın kendisi için duygusal drama oynamayı bildiğini ve Meera’nın Tanu gibi bir kıvılcımın olmadığını ve çok dürüst olduğunu söyledi. Onunla hemen konuşamayacağını söylüyor. Balkondan atlamayı düşündüğümü söylüyor. Mitali hayır diyor. Aaliya Pragya’ya karşı bir saldırı düşünebilmesi için ondan gitmesini ister.

  Pallavi hastaneden taburcu edilir ve Beeji’ye Vikram’ın faturaları ödediğini söyler. Ranbir, Pallavi’ye gelir. Pallavi onu öptü ve oğlumu öpmek için kimseden izin almam gerekmediğini söyledi. Daha sonra annesini tedavi ettiği için Doktor’a teşekkür eder. Doktor iyi olacağını söylüyor, ama ona hiç gerilim vermeyeceksin. Vikram bana gerginlik verdiğini söylüyor, ben değil. Doktor şakanın iyi olduğunu söylüyor ama onun dediğini yapmalısın. Pallavi onları gitmek için imzalar. Ranbir eve gidelim diyor.

  Shahana, Prachi’ye Bay Mehra’nın Maasi ve sizin için Rhea’ya karşı geleceğini düşünüp düşünmediğini sorar. Prachi benim de onun kızı olduğumu ve ilk yardım çantasını almaya koştuğunu söylüyor. Maa’nın onunla buluşmaya gittiğini söylüyor. Sarita behen bir telefon alır ve adamı azarlar. Yarın gelip, yarın zincir ve kolye alacağımı söylüyor. Shahana’ya kuyumcuya gidip zincir ve kolye alacaklarını söyler.

  Pragya eve döner. Sarita behen ne olduğunu soruyor? Pragya hiçbir şey söylemiyor. Sarita behen tekrar soruyor. Pragya ona bağırıyor ve üzgünüm diyor.

  Pallavi, çok mutlu olduğunu söylüyor. Beeji bunu dört kez söylediğini söylüyor. Pallavi, ailemle birleşmekten mutlu olduğumu söylüyor. Aryan oraya geliyor. Pallavi kulaklarını çekti ve neden gelmediğini sordu. Aryan, Diwali gecesi dışarı çıktığını söylüyor. Vikram, Ranbir’e yalan söylediğine yemin etmesini ister. Aryan, sarhoş olduğumu ve bu yüzden bütün gün uyuduğumu söylüyor. Ranbir, mumyanın yorgun olması gerektiğini, bu yüzden uyuyacağını söylüyor. Pallavi, Ranbir’i ona çağırır ve iyi bir gece öpücüğü ister. Ranbir alnından öpüyor ve iyi geceler diyor. Aryan, Beeji’ye Ranbir’in annesi için çok stresli olduğunu söyler. Beeji, birçok konuda çok stresli olduğunu söylüyor.

  Mitali, Aaliya’ya gelir ve Abhi’nin eve döndüğünü ve tüm aile üyelerini aradığını söyler. Aaliya, Pragya’nın sihri yapmış olabileceğini ve şimdi Meera ile evlenmeyi reddedeceğini söylüyor. Mitali ondan bir şey yapmasını ister. Aaliya, Meera ile evlenme kararını açıklamadığı için elimizde hiçbir şey olmadığını söylüyor. Mitali neden korktuğunu sorar? Aaliya, Pragya oyununu oynamazsa korkumun giderilebileceğini söylüyor.

  Abhi, tüm aile üyelerini bekleyen Pragya’yı düşünüyor. Mitali herkesi arar ve Abhi’ye söyler. Abhi, Meera’ya karar verip vermediğini sorar ve bir annenin ona vermediği Rhea’ya sevgi verip vermeyeceğini sorar. Meera kabul ettiğimi söylüyor. Dadi oraya gelir ve seni beklediğimi söyler. Meera ile evlenmeyi kabul ettiğini söylediklerini söylüyor. Abhi, Meera’ya ikinci bir düşüncesi olup olmadığını sorar. Meera hayır diyor. Abhi tamam diyor. Dadi gerçekten mi diyor? Abhi, nişanlanmanın yarından sonra olacağını ve evliliğin bir hafta sonra olacağını söylüyor. Tai ji, bu kadar kısa sürede her şeyin nasıl yönetileceğini söylüyor? Mitali ondan sessiz olmasını ister. Dadi ondan yeniden düşünmesini mi istiyor? Abhi karar verdiğimi ve uzun süre önce evlenmem gerektiğini söylüyor. Aaliya’dan kartları bastırmasını istiyor ve ilk kartı Pragya’ya vermek istediğimi söylüyor. Dadi ondan yeniden düşünmesini ister. Aaliya Raj ile anlaştı.

  Precap: Ranbir, Aryan’a iyi bir aşık olamayacağını, ancak iyi bir oğul olacağını söyler. Prachi’nin annesini kaybetmesi gerektiğini bilmediğini söylüyor. Dadi, Abhi’ye ona bunu neden yaptığını söylemesini söyler. Çaresizliğini anlatmasını istedi ve Meera ile evlenmek istemediğini söyledi.

  TülayYorum 23:29 Aralık 9th, 2020 de Yazılmıştır..

  Üç bölüm özetini verimisiniz lütfen

  AnonimYorum 23:12 Aralık 10th, 2020 de Yazılmıştır..

  Part 4
  Kumkum Bhagya 10 Aralık 2020 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Aryan’ın Ranbir’e Prachi’nin meselesi olup olmadığını sormasıyla başlar ve Prachi’nin adını aldığınızda yüzünüzdeki gülümsemenin eksik olduğunu söyler. Yarım saattir Prachi’nin adını almadığını söylüyor ve ondan ne sakladığını soruyor? Kendisini kardeşi olarak gördüğünü söylemesini ister. Ranbir’in nişan yüzüğüne bakar ve yarı nişanınız için olduğunu söyler. Ranbir ağlıyor ve ömür boyu söz verdiklerini söylüyor, ancak annesi yoğun bakımda Prachi’den uzak durmasını ve Rhea ile evlenmesini istedi. Ona söz verdiğimi ve Doktor’un annesinin sözlerini kabul etmesi gerektiğini söylediğini, aksi takdirde kadının kalp krizi geçireceğini söyledi. Size Prachi’yi ne pahasına olursa olsun alacağımı söylediğimi söyledi ve annemin bu maliyet olduğunu bilmiyordum. İyi bir sevgili olmayacağımı ama şimdi iyi bir evlat olacağımı söylüyor. Rhea ya da annemin mutluluğu için herhangi biriyle evleneceğim.

  Shahana ağlıyor ve Maasi’yi hiç bu kadar gergin görmediğimi söylüyor. Maasi’nin hiçbir şey yanıtlamadığını ve Mehra’nın ona bir şey söylemiş olabileceğini söyledi. Prachi, Papa’nın hiçbir şey yapmayacağını söylüyor ve Sarita behen’i soruyor. Sarita behen tanışmış olabileceklerini, ancak karı koca olarak değil ama ebeveyn olarak Rhea yüzünden savaşmış olabileceklerini söylüyor. Pragya’nın hata yapamayacağını bildiği için yaptığın her şey çaresizliğin olduğunu düşünmüş olabileceğini söylüyor. Bay Mehra’nın Rhea’nın hatalarını çocukluğu olarak düşünebileceğini, bu yüzden bu konuda tartışmış olabileceklerini söyledi. Shahana nasıl bildiğini sorar? Sarita behen bunun kendi varsayımı olduğunu söylüyor. Prachi ne zaman her şeyin yoluna gireceğini soruyor? Sarita behen çok yakında diyor.

  Mitali Raj’a burada mı yoksa odada mı yemek yiyeceğini sorar. Odada diyor. Mitali, Pragya’nın yeni giriş panosu kurulduğu için mutlu olduğunu söylüyor. Raj kendi başına hiçbir şey olmadığını söylüyor. Aaliya bunu yapıyor, Rhea’nın beynini yıkıyor ve Abhi’nin evlenmeyi kabul etmesini sağladı. Abhi, Rhea için Meera ile evlenmediği için evliliğin sona ermeyeceğini söylüyor, ama bundan dolayı… .Mitali ego soruyor.

  Abhi odasında ağlıyor. Dadi ona gelir ve bunu neden yaptığını sorar? Pragya ile aranızda herhangi bir tartışma olduğunu sorar. Abhi hayır diyor. Dadi, kabul etmek için biraz çaresizliğin olabileceğini söyledi ve ondan Meera ile evlenmek istemediğini söylemesini istedi. İşler kontrolden çıktığında, her şeyi Tanrı’ya bırakıp başınızı annenizin kucağında tutacağınızı söylüyor. Abhi başını Dadi’nin kucağında tutar. Pragya, Abhi’yi ve anlarını ve ağlamalarını hatırlar. Abhi de ağlıyor. Gidip dinlenmesini istiyor, uyuyacağımı söylüyor. Dadi ondan ilgilenmesini ister ve gider. Pragya, Abhi’nin Meera hakkında konuştuğunu hatırlar ve ağlar. O uyur. Abhi de uyuyor.

  Beeji Pallavi’ye gelir ve onun gülümsemesini istediğini söyler. Vikram’ın gergin olduğunu söylediğini ve nedenini sorduğunu söyledi. Pallavi dün Prachi ve Rhea’nın kardeş olduklarını öğrendiğini söylüyor. Vikram geliyor ve Prachi ile Ranbir’in evliliğine itiraz etmeyeceğini söylüyor. Pallavi, hala Prachi’ye karşı olduğunu ve Abhi’nin Ranbir ile Prachi’nin evlenmesinden korktuğunu söylüyor. Onun yüzünden birçok şey olduğu için o kızın Ranbir’i ondan kapmasını istemediğini söylüyor. Ranbir’in ondan ayrıldığını görmeye dayanamadığını söylüyor ve kahvaltı için Abhi’nin evine gideceğimizi söylüyor. Beeji, Vikram’dan onu durdurmasını ister. Vikram, Pallavi’ye şu anda yemek yiyeceklerini söyler, çünkü Doktor ondan birkaç şey yememesini ister. Pallavi, Ranbir ve Prachi hakkında hiçbir şey düşünmeden oraya gidip Ranbir ve Rhea’nın rokasını düzeltmek istediğini söylüyor. O gider.

  Sarita behen ve Shahana Pragya’ya bir yere gitmesi gerekip gerekmediğini soruyor mu? Pragya hayır diyor. Sarita behen gelmesini ister ve yola çıkacağını söyler. Pallavi, Abhi’nin evine gelir ve Meera ile konuşur. Beeji, Dadi’ye ne olduğunu sorar? Dadi demek üzeredir ama Aaliya konuyu değiştirip Ranbir’e sorar, o nasıl? Pallavi, Ranbir ve Rhea’nın ittifakı hakkında konuşmaya geldiğinde her şeyin yoluna gireceğini söylüyor. Meera şaşırtıcı bir şekilde soruyor? Raj, Vikram’ın başının yüksek olacağını söylüyor. Aaliya, Bhai’nin yakında evlenmelerini istediğini söylüyor. Pallavi yarın roka yapacağımızı söylüyor. Aaliya, Rhea’nın annesine sormamız gerektiğini söyler ve Meera’ya Rhea ve Ranbir’in ittifakını kabul edip etmediğini sorar. Meera itirazı olmadığını söylüyor. Aaliya, Ranbir ve Rhea’nın evliliğini ertelemek zorunda olduklarını ve yarın Abhi ve Meera’nın nişanlanacağını söyler. Vikram ne dediğini soruyor? Aaliya, Bhai ve Pragya’nın 20 yıldan beri ayrıldığını, şimdi Sarita behen’in evinde yaşadığını söylüyor. Bhai’nin Meera ile devam etmek istediğini söylüyor. Pallavi, mesele buysa, Abhi’nin Prachi ve Ranbir’in ilişkisini kabul etmeyeceğini düşünüyor. Kesin olarak bugün Rhea ve Ranbir’in ittifakını düzeltmesi gerektiğini düşünüyor.

  Rhea, Abhi’ye gelir ve kahve getirir. Ona sarılır ve onu şaşırtmaya geldiğini söyler. Ona sarıldı ve annemle babamın evliliğini gördüğüm için şanslı olduğumu söyledi. Çok heyecanlı ve mutlu olduğunu söylüyor. Abhi mutlu olup olmadığını soruyor? Rhea şimdi Prachi’ye şimdi annesi olduğunu söyleyeceğini söylüyor. Ona kahve verir ve içmesini ister. Yeni annem için alışverişe çıkmam gerektiğini söylüyor. Abhi tamam diyor. Rhea ondan Meera’dan onlarla gelmesini istemesini ister. Abhi güle güle diyor. Pragya’nın fotoğrafına baktı ve üzüldü.

  Rhea, Ranbir’e bakar ve aşağı gelir. Herkesi selamlıyor. Aaliya, sizin için iyi haberler olduğunu söylüyor. Rhea onlara babam ve Meera’dan bahsettin mi diye sorar. Pallavi, babanızın gelinin Meera olmasının iyi bir şey olduğunu söylüyor. Abhi oraya gelir. Pallavi onu selamlıyor ve onunla dalga geçiyor. Seninle hesaplaşmaya geldiğimi ve yeşil sinyal verdiğinde iyi haberimizin onaylanacağını söyledi. Rhea’dan oğlu Ranbir için elini istemeye geldiğini söylüyor. Rhea mutlu oluyor. Abhi duygusal bakıyor ve Rhea’nın onu sevdiğini hatırlıyor. Gülümser ve ondan Rhea’yı tamamen almasını ister. Vikram’a sarılıyor ve artık akrabam olduğunuzu söylüyor. Pallavi, Rhea’ya Ranbir’i sevip sevmediğini sorar. Rhea evet diyor ve benden hoşlanıyor mu diye soruyor? Ranbir, Prachi’yi üzüntüyle düşünüyor.

  Precap: Abhi, Prachi’de (kuyumcu olabilir) adamı imzalar ve onun kızı olduğunu söyler. Prachi, giderken onları iten biriyle tartışıyor. Daha sonra Abhi Pragya’yı arar ve “haan ji” der.

  AnonimYorum 22:35 Aralık 11th, 2020 de Yazılmıştır..

  Part 5
  Kumkum Bhagya 11 Aralık 2020 Yazılı Bölüm

  Bölüm, Rhea’nın Ranbir’e ondan hoşlanıp hoşlanmadığını sormasıyla başlar. Ranbir evet diyor, Rhea ile evlenmek istiyorum. Rhea mutlu olur ve Meera’ya sarılır. Benim için çok şanslı olduğunu söylüyor, baba ve nişanınız henüz bitmedi ve ittifakım düzeltildi. Mitali tatlılar getirmeye gidiyor. Pallavi, Rhea’ya sarılır. Vikram, Abhi’ye yüzünde neden mutluluğun eksik olduğunu sorar. Abhi çok mutlu olduğumu söylüyor. Mitali tatlılar getirir ve onlara verir. Rhea, Abhi’den Meera’dan alışveriş istemesini ister. Meera tamam diyor ve kahve içmesini istiyor. Abhi Pragya’yı düşünüyor ve kahve içmeyi bıraktığımı söylüyor. Dadi, Abhi ve Ranbir’in evliliklerinden hem üzgün göründüklerini hem de mutlu olmadıklarını hisseder. Ranbir’in başka birini sevip sevmediğini düşünüyor.

  Sarita behen, Prachi, Shahana ve Pragya ile alışveriş merkezine geliyor. Pragya dışarıda kalacağını söylüyor. Sarita behen içeri girmesi için ısrar ediyor. Bazı adamlar oraya gelir ve aceleyle Pragya ile çarpışır. Prachi onları azarlıyor. Adamdan biri onu uyarmak için parmağını kaldırıyor. Diğer Guru denen adam üzgünüm diyor ve bizim yolda olduğunuzu söylüyor. Prachi, aceleniz olan birini zorlayacağınızı söylüyor. Kuyumcu Tony’ye iki adam hakkında sorular sorar. Tony, Mohan’ın adamlarını gönderdiğini, çünkü antika eşyalarımız bugün gelecek. Kuyumcu güvenilir olup olmadıklarını sorar? Tony evet diyor ve ondan onlara güvenmesini istiyor. Kuyumcu, Abhishek Prem Mehra’nın bugün mağazamıza geleceğini ve onlardan ilgilenmelerini istediğini söyledi.

  Pragya, Prachi’den onunla gelmesini ister. Müdür, size nasıl yardımcı olabilirim? Sarita behen, zincirini 10 gün geri verdiğinden şikayet ediyor, ancak henüz onarılmadı. Müdür ondan kendisiyle gelmesini ister. Pragya, Prachi’yi kenara alır ve neden bu kadar sinirlendiğini sorar ve ondan yabancılara kızmamasını ister. Prachi ona sorduğunda onlarda bir sorun olduğunu hissettiğini söylüyor.

  Abhi oraya Rhea ve Meera ile gelir. Kartını Meera’ya veriyor. Rhea, ödemeyi elinizle yapacağınızı söylüyor. Sahibiyle buluşup geleceğini söylüyor, o zamana kadar alışveriş için eşyalarını görmelerini istiyor. Abhi ve Pragya birbirlerini görmez.

  Ranbir, Prachi’yi düşünüyor ve ağlıyor. Rhea’ya ondan hoşlandığını söylediğini hatırlıyor. İç benliği, hayatında annesi yoksa ne yapacağını sorar. Ondan Prachi’yi unutmasını istiyor ve annesine seni bu dünyaya getirdiği için teşekkür ediyor. Ondan bencil olmamasını istiyor ve eğer gülümsersen annen gülümseyecek diyor. Ranbir nasıl gülümseyeceğini söyler, Prachi’yi seviyorum… Aaliya Ranbir’e gelir ve ondan Rhythm’in buluşması için onunla gelmesini ister. Ranbir, babamın şirketi olmadığını söylüyor. Aaliya diyor ama Rhea ile evlendikten sonra senin olacak. Ranbir bir ara geleceğini söylüyor.

  Tony, sahibinin güvenini nasıl kazandığıyla ilgili planını adamlarına açıklar. 50 crore antika kolye ile tüm showroomları çalmayı planlıyorlar. Tony benim de antika oyuncak odasına yerleştiğimi söylüyor. Abhi, sahibi Ramnik lal ile tanışır. Ev sahibi, Aaliya’nın beni aradığını ve yeniden evleneceğinizi söyledi. Abhi ondan mücevheri kızına göstermesini ister ve annesi olur. Ondan Rhea’yı görmesini ister, ancak kuyumcu Prachi’yi görür ve kızınızın büyüdüğünü söyler. Abhi, iki kızı olduğunu söylüyor. Kuyumcu Prachi’yi arar. Prachi, Pragya’dan onunla tanışmasını ister ve onu tanıyor musunuz diye sorar.

  Abhi, Pragya’nın oradaki varlığını hisseder ve adını söyler. Haan ji diyor… İkisi de birbirlerini arıyorlar ama görmüyorlar. Allah wariyan çalıyor… Tam o sırada Pragya’nın pallu takılıyor ve gülümsüyor. … Sarita behen, zinciri 10 gün önce verdiğini ancak henüz tamir edilmediğini söylüyor. Shahana, tamir edilmezse bu galeriyi sallayacağımı söylüyor. Yönetici, adamdan 30 dakika içinde tamir etmesini ister. Yönetici kuyumcudan bir telefon alır ve ondan Abhi’nin kızına gitmesini ve karısı olmasını ister. Sarita behen, Müdür’den önce zincirini tamir ettirmesini ister. Yönetici, zincir 30 dakika içinde tamir edilmezse, onlara 1000 Rs vereceğini söylüyor. Sarita behen ve Shahana mutlu olur. Yönetici, adama zinciri tamir etmesini söyler ve Abhishek Mehra’ya katılmak zorunda olduğu için çok işi olduğunu söyler. Adam bilmediğini söylüyor. Yönetici Tony’den Abhishek Mehra’nın kim olduğunu söylemesini ister. Tony bilmediğini söylüyor. Menajer, performansı için para kazandığını söylüyor. Tony, Google’da arama yapar ve resmini görür. Pragya’nın pallu sıkışır. Dönüyor ve serbest bırakıyor. Abhi, birinin pallu’sunu serbest bırakır ve özür diler. Bayan imzasını istiyor. Abhi seni seviyorum Pragya yazıyor… Hanım benim adımın Pragya olmadığını söylüyor.

  Abhi kuyumcudan kızına mücevher göstermesini ister. Ramnik lal, Pragya’yı arar ve oturmasını ister. Sarita behen ve Shahana oraya gelir. Ramnik lal, satıcıdan kolyeleri onlara göstermesini ister ve Abhi’yi anlatır. Prachi, parası olmadığını söylüyor. Kuyumcu mücevheri görmelerini ister ve gider. Pragya, Sarita behen’e mücevherleri görmeyeceğini ve oradan gideceğini söyler. Tony, Abhi’ye gelir ve büyük hayranınız olduğumu söyler. Abhi tanıştığımıza memnun oldum diyor. Tony, kolay çıkışları için onu rehin almayı düşünür. Abhi bir arama yapar ve kartı şimdi kendisi istediğini söyler. Pragya onu duyar ve üzülür. Ona baktı ve konuşmaları uzatmak istediğini söyledi. Pragya gider. Abhi onun ayrıldığını görmez ve Meera ile Rhea için evleneceğini ve ona özgürlük verdiğini söyler. Dönüyor ve onları kayıp buluyor.

  AnonimYorum 10:18 Aralık 12th, 2020 de Yazılmıştır..

  Selam. Kızını bildiği halde onunla ilgilenmeyen görmezden gelen bir baba. İkisinin ortak çocukları abi tanuya kızlarına sahip çıktığından daha fazla sahip çıktı. Kızının ölümüne sebep olmasina rağmen tanuya yardım etti. Pragya da kızıyla görüşmek istemedi ne olacağını biliyor tabi.alya gibi bir cadinin elinden ne çıkacaksa. Aliyanin oğlunun akibeti hala belli değil. Bu çocuk evlatlik gibi kimseyle bağlantısı yok.besleme gibi hala açığa kavuşmadı. Yeni dadi kim niye önceden göremedik.
  Kiara gelecekse ne zaman gelecek

  MelekYorum 15:10 Aralık 12th, 2020 de Yazılmıştır..

  Emine ablam unutunmu bizleri neden birazda olsa yazmıyorsun abi ne diyor acaba pragyayamı diyor reha ve mira evlendin seni özgür bırakma vakti geldi diyor abi ne zaman gerçekler ortaya çıkacak haberin varmı abla yazarmısın lütfen

  RumisYorum 15:31 Aralık 12th, 2020 de Yazılmıştır..

  Siritijha benim bu dizideki en sevdiğim artist benim favorim o her zaman yazılıp çizileni oynuyor hiç ödün vermeden işini yapıyor başından beri abi efendi de işini yapıyor siritijha oynadığı karakterleri sağlam oynuyor abi çok yapmacık ve gıcık bir hal almaya başladı başlarda da aynı sonlara gelirken de aynı onu demiyde

  BehiceYorum 01:55 Aralık 14th, 2020 de Yazılmıştır..

  Sayın diziizlep kardeşim sitede sorunmu var ben tabletten izliyorum diğer bütün dizileri açıyor ama bu sayfa sunucuya bağlanmıyor diyor yardım edermisiniz teşekkür ederim şimdiden

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 01:59 Aralık 14th, 2020 de Yazılmıştır..

  merhabalar.
  eski sitemiz kapandı. yani diziizlep1.com kapandı. diziizlep2.com dan devam ediyoruz. yani diziizlep2.com da olduğunuzu kontrol edin.

  BehiceYorum 02:24 Aralık 14th, 2020 de Yazılmıştır..

  Teşekkür ederim kardeşim şimdi baglanıyorum

  ZelihaYorum 11:58 Aralık 14th, 2020 de Yazılmıştır..

  Abi pragyayi auclamitir auclasada hakli bence hep onun yüzünden bi inat ce intikam yüzünden çocuklarından ayrilar normaldir eya nin kabul etmemesi yılan eline bıraktı gitti abi ne yapsın annesi yokken beli bir süre kurayabilr yılan zehirlemiş çocukluktan beri zehirlemeye devam ediyor abide kızının derini yapıyor mutlulu için ama herşey alfanın sucu ve ortaya cikacak

  AnonimYorum 22:53 Aralık 14th, 2020 de Yazılmıştır..

  Yönetici dizi yokmu

  GülYorum 23:33 Aralık 14th, 2020 de Yazılmıştır..

  Bugün dizi yokmu merak ettk yönetici kardes yoksa unuttumu

  LiyaYorum 23:50 Aralık 14th, 2020 de Yazılmıştır..

  Iyi aksamlar arkadaslar bugün ah kalbim oynadimi bilen varmi ben izliyemiyorum izliyen arkadas varmi acaba

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 00:57 Aralık 15th, 2020 de Yazılmıştır..

  iyi akşamlar arkadaşlar şehir dışında olduğum için gecikme oldu kusura bakmayın. şuan yükledim.

Dizi izle / Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.


Gezilecek Yerler