Ah Kalbim 411. Bölüm izle

Ah Kalbim Son Bölüm izle 411. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
İsim
:
Yorumunuz
:

  LaleYorum 21:20 Ekim 5th, 2020 de Yazılmıştır..

  Ya arkadas bir gec kizda bu kadar nefret olurmu bukizin ici disi kotu bu olyayida tanuyuda geçti neymiş ailesi piraciyi daha seviyormuş sen insan değilsin yada insan olarak yetistirilmemisin her şey para ve babanın soyadı kişiliğin yok gercek hayattada böyle çocuklar var yazık böylelerine ne denir bilemedim insan diyemesin çünkü içinde bu kadar nefret barındıran biri hiç hata yaptığını anlamaz

  TülayYorum 03:35 Ekim 7th, 2020 de Yazılmıştır..

  Neden özet verilmiyor bažı yerleri anlamıyorum lütfen tekrar özet verilsin

  Kumkum Bhagya FaniYorum 18:22 Ekim 7th, 2020 de Yazılmıştır..

  Part 2
  Bölüm, Pragya’nın Rhea’ya gelmesiyle ve onun bir arkadaşıyla konuştuğunu görmesi ve parti yapacaklarını söylemesiyle başlar. Kızımı çok sevdiğimi söylüyor. Rhea aramayı bitirir ve onun için endişelendiğinizi bildiğimi söyler. Hepimizin onun için endişelendiğimizi ve dua ettiğini söylüyor, iyi olacak. Tanrı yasaklarsa, iyileşmezse ben seninle olacağım, seni çok seveceğim ve senin yanında olacağım diyor. Prachi’yi asla özlemeyeceğini, kızının seninle olduğunu düşüneceğini söylüyor. Ona sarılmak üzere. Pragya onu durdurur ve birinin hayatındaki yerini alabileceğini, ancak kimsenin yerini alamayacağını söylüyor. Rhea, senin kızın gibi olduğumu söylüyor. Pragya neyi bilmeyeceğimi düşünüyorsun diyor ve o kadar aptalım ki Prachi ile kötü yapacaksın ve ben de bilmeyeceğim. Üniversite pikniği sırasında Prachi’yi cinayetle suçladığınızda, Sana tokat attım ve gittim. Seni polise vermiş olsaydım, o zaman bu günü göremeyeceğini söylüyor. Rhea yanlış düşündüğünüzü söylüyor. Prachi, Sarita behen ve Shahana’nın bana benden bahsettiğini söylüyor ama ben onlara inanmadım. Sana inandığımı söylüyor. Kazamı yaptığını söyledi ama seni tutuklatmadım. Prachi’yi kolyeni çalmakla suçladığını söyledi, o zaman ben de sakinliğimi kaybetmedim. Buradan size açıklamaya geldiğimi ve kızımı öldürtebileceğinizi bilmediğini söyledi. Kazası için para verdin. Rhea yanlış düşündüğünüzü söylüyor. ama seni tutuklatmadım. Prachi’yi kolyeni çalmakla suçladığını söyledi, o zaman ben de sakinliğimi kaybetmedim. Buradan size açıklamaya geldiğimi ve kızımı öldürtebileceğinizi bilmediğini söyledi. Kazası için para verdin. Rhea yanlış düşündüğünüzü söylüyor. ama seni tutuklatmadım. Prachi’yi kolyeni çalmakla suçladığını söyledi, o zaman ben de sakinliğimi kaybetmedim. Buradan size açıklamaya geldiğimi ve kızımı öldürtebileceğinizi bilmediğini söyledi. Kazası için para verdin. Rhea yanlış düşündüğünüzü söylüyor.
  Pragya, düşündüğün her şeyin yanlış olduğunu söylüyor. Babanın seni anlamadığını söylediğini söylüyor ama onu anlamayan sensin. Hayatını korumak için sana bileklik verdiğimi, kayıp kızımın yerini verdiğimi ve beni çok sevdiğini ve kızımdan nefret ettiğini söylüyor. Senin bencil ve ihanetçi bir kız olduğunu anladığımı söylüyor. Rhea evet diyor, bencilim, sahtekarım, kurnazım vs. Kızınız yüzünden böyle olduğumu söylüyor. Hayatımın en büyük sorunu olduğunu söylüyor. Prachi’nin hayatımı, arkadaşlarımı, ailemi ve babamı kaçırdığını söylüyor. Babamı çok sevdiğimi bildiğini söylüyor ve Prachi’nin onun favorisi olduğunu söylüyor. Arkadaşlarımın onun hakkında konuştuğunu söylüyor. Prachi’nin herkesin favorisi haline geldiğini söylüyor. Sarita behen oraya geliyor ve bunun için kazasını yaptırdığını söylüyor. Rhea evet diyor, Bütün bunlardan bıktığım için hallettim. Ailemin beni sevdiğini ve beni çok şımarttığını söylüyor, ama şimdi aynı aile önümde Prachi’yi övüyor ve kucaklıyor. Prachi’yi benden ve ailemden uzak durması için uyardığımı söyledi, ancak geri adım atmadı ve ailemdeki yerimi aldı. Prachi’nin herkesin favorisi haline geldiğini söylüyor. Babam kızı olarak prachi’ye sahip olmak istediğinde hissettiğimi söylüyor ve bu hissin onun için suikast olduğunu söylüyor. Babamın benden Prachi’yi kız kardeşim olarak sevmemi istediğini söyledi ki bunu yapamam. Prachi’nin isminin mahvolduğu tüm bunları bu yüzden yaptığımı söylüyor. Önce onu kolye hırsızlığıyla suçladığını söylüyor ama babası onu kurtardı. Sonra onu sarhoş ettiğimi ve adını Sanju ile ilişkilendirdiğimi ama babam onu ​​kurtardığını söyledi. Onu uyuşturucu davasına da kaptırdığını söylüyor. ama güçlü ve destekleyici bir anneye sahip olduğu için kurtulmuştu. Kimin yanımda olduğunu söylüyor, yalnızdım. Sonra onun MMS’ini yaptığımı söyledi, ancak hiçbir şey olmamış ve rahatsız edilmemiş gibi üniversiteye geldi. Bugün Prachi’nin kurtarılmayacağı bir plan yaptığımı ama bugün bile kurtarıldığını söylüyor. Pragya her şeyi duyar ve Rhea’ya tokat atar. Rhea şok oldu.

  Ranbir, Aryan’a Prachi’nin durumunu göremediğini söyler. Shahana yanına gelir ve kamyon şoförünün itiraf edip etmediğini sorar. Ranbir hayır diyor, itiraf ettiği her şey Prachi’nin annesinin önünde olduğunu. Hemşire, durumu kıdemli doktora bildireceğini söyler. Ranbir, Prachi’nin annesinin nerede olduğunu sorar. Pragya, Rhea’nın yüzünü tutar ve nefret zehirini başkasının hayatına sokmaya hakkı olmadığını söyler. Babanın onu sevdiğini, çünkü Prachi’nin kalbinden iyi olduğunu söylüyor. Her anne baba çocuklarının onun gibi olmasını ister. Prachi’yi suçlayamayacağını söylüyor ve ondan babasıyla ve Ranbir’le konuşmasını istiyor. Haklı olduğunu söylüyor ve bu yüzden onu destekliyorlar. Birini iyiliği için nasıl öldürmeye çalışabileceğini söylüyor. Bunun senin hatan olmadığını ve üzüntünü aşkımla doldurabileceğimi düşündüğümü söylüyor. Sarita behen hayatında hiç bu kadar kötü bir kız görmediğini söylüyor ve kanının veya değerlerinin kötü olup olmadığını soruyor. Rhea ondan bunu söylememesini ister. Sarita behen bunu söyleyeceğini söyler ve ona tokat atacağını söyler. Rhea, babama ve aileme karşı bir şey söylerseniz karşımda durmanıza izin vermeyeceğimi söylüyor. Sarita behen, terbiyeli olmadığını ve bu yüzden babanın Prachi’yi sevdiğini söylüyor, seni değil. Prachi’nin tırnağına eşdeğer olmadığını ve kıskanç olduğunu söylüyor. Babasının doğumundan sonra onu yetimhaneye göndereceğini söyler. Pragya onu durdurmaya çalışır. Sarita behen, annen burada olsaydı utançtan öleceğini söylüyor. Rhea annemin yaşadığını söylüyor. Sarita behen eğer burada olsaydı o zaman seni değil Prachi’yi severdi. Pragya, Rhea’dan oradan gitmesini ister. Rhea dediğin gibi gideceğim ama annemin sevgisine asla sahip olmadığımı ve Prachi’nin babasının sevgisine sahip olmadığını söyleyeceğim, bu yüzden babamın aşkını kaptı. Babamın sevgisinden mahrum kalmamı istiyor musun diye soruyor. Sarita behen, anne babanı asla sevmeyeceğini söylüyor. Pragya onu durdurur ve ona lanet etmemesini ister. Rhea’da kalbinin onun için eridiğini bilmediğini düşünüyor. Sarita behen’e sarılır ve ağlar.

  Rhea arabayı kullanıyor ve kendisi ona neden ağladığını soruyor? Prachi hastanede ve kritik. Her an ölebilir. Rhea ağlamadığımı söylüyor, Prachi babayı ve Ranbir’i kaçırdığı için ağlayamam. Kendi kendine bu gözyaşlarının Prachi’nin annesi için olup olmadığını sorar. Rhea, Prachi’nin Ranbir’i benden almaya çalıştığını ve öldüğünde benden alacağı hiçbir şeyi olmayacağını söylüyor. Prachi’nin ölmesi gerektiğini ve arabasını hızlandırması gerektiğini söylüyor. Bir adama vurmak üzeredir ama kurtarılmayı başarır. Rhea, Prachi’nin annesiyle konuşurken Sarita’nın aramıza neden karıştığını söyledi? Duygularıyla savaşır ve bir kazayla karşılaşır.

  AnonimYorum 21:16 Ekim 7th, 2020 de Yazılmıştır..

  COK TESEKURLER

  AnonimYorum 12:59 Ekim 8th, 2020 de Yazılmıştır..

  Ne olur cevirileri uygun olinda gonferin Tesekkur ederim

  NurYorum 13:40 Ekim 8th, 2020 de Yazılmıştır..

  Part.3.
  Bölüm, Aaliya’nın kart alarak hastaneye ulaştığını düşünmesiyle başlıyor ama… Rhea’nın telefonu çalıyor ve kazadan sonra kendine bakıyor. Aaliya, Pragya’nın Rhea’nın diğer kızı olduğunu öğrenip öğrenmediğini düşünüyor. Bhai’nin gitmediğini düşünüyor, bu yüzden şansı yok. Rhea’nın aramayı neden seçmediğini düşünüyor. Rhea kaza yerinden ayrılır ve arabasını biraz uzakta durdurur. Aaliya’yı arar ve Prachi’nin ailesiyle olduğu gibi aramadığını söyler. İyi olup olmadığını mı soruyor? Rhea yolda olduğumu ve bir kaza ile karşılaştığımı söylüyor. Aaliya seni almaya geliyorum diyor. Rhea iyi olduğumu söylüyor. Aaliya her şeyin yolunda olup olmadığını sorar ve kazanın nasıl olduğunu sorar? Rhea, aceleyle araba kullandığını ve bu ikisini düşündüğünü söyler. Aaliya kime soruyor? Rhea düşünüyor ve Prachi ve annesi hakkında düşündüğünü söylüyor. Prachi’nin annesini incittiğimi ve çok ağladığını söylüyor. Aaliya bir kız kardeşin başka bir kız kardeşi öldürdüğünü düşünüyor ve Prachi’nin ölüp ölmediğini soruyor. Rhea hayır diyor ve Prachi’nin annesinin Prachi ile ne yaptığımı öğrenmeye geldiğini söylüyor. Aaliya nasıl diye soruyor? Rhea, ona her şeyi hayal kırıklığı içinde anlattığımı ve Prachi’yi öldürmeye çalıştığımı söylediğimi söyledi. Aaliya ne soruyor? Rhea kızdığını ve bana tokat attığını mı söylüyor? Aaliya, Pragya’nın sana nasıl tokat attığını söylüyor? Rhea, annemin adını aldığını söylüyor. 
  Pragya, Ranbir’e Prachi’yi sorar. Ranbir, kıdemli doktorun onu kontrol edeceğini söyler. Pragya, Rhea’nın babasının sevgisini anlamadığı için Prachi’nin babasını kapmak istediği sözlerini düşünür. Pragya, Abhi’yi ve onlarla birlikte bir kızı olan ayrılığını hatırlıyor. Ranbir, kamyon şoförünün size bir şey söylemiş olup olmadığını sorar. Prachi, Sarita behen’e bakar ve Rhea’nın sözlerini düşünür. Ranbir, kamyon şoförüyle konuştuktan sonra söylemediğini söyledi. Sarita behen dedi ki… Pragya onu durdurur ve hiçbir şey söylemediğini, bilmediğini söyler. Sarita behen şaşırır. Doktor oraya gelir. Pragya, Prachi’yi sorar. Doktor, çok kritik olduğunu, tedaviye cevap vermesi için bilinçlenmesi gerektiğini söylüyor. Pragya, bunun kıdemli doktor olduğunu nasıl söyleyebileceğini söylüyor. Doktor ondan Tanrı’ya dua etmesini ister ve tıp bilimi başarısız olduğunda sadece Tanrı’nın yardım edebileceğini söyler. Ranbir, teyzenin bildiğini düşünüyor ama benden saklanıyor. Rhea, Prachi’nin annesi yerine neden annemin adını aldığını sorar. Aaliya her ikisinin de deli olduğunu ve aklımda (Pragya) olduğunu ve isminin böyle çıktığını söylüyor. Rhea, Prachi’nin annesinin benim … olduğunu düşündüğümü söylüyor … Ona hiçbir şey söylememesini istiyor ve teyzemi sevdiğimi söylüyor. Aaliya, Prachi’nin annesinin herkese Prachi’nin kazasını yaptığınızı söyleyeceğini ve Ranbir’e, babanıza ve herkese söyleyeceğini söylüyor. Başına bir şey gelmesine izin vermeyeceğini söylüyor ve evinde parmak izi kanıtı olup olmadığını soruyor. Rhea ne dediğini sorar ve kanıt isterse cep telefonunu kontrol edeceğini söyler. Aaliya ondan evine gitmesini ister ve delilleri siler. Rhea, kahve fincanında kada içtiğini ve delilleri sileceğini söylüyor. Aaliya, Ranbir ve Bhai ile nasıl başa çıkılacağının büyük bir karmaşa olduğunu söylüyor.

  Pragya tapınağa geliyor ve büyük kızımı ve diğer kızımı da kaçırdığını söylüyor ama ben bir şey söylemedim. Prachi’mi kapmana izin vermeyeceğimi söylüyor. Prachi ile her zaman kötü şeyler olan neyi yanlış yaptığını söylüyor. Tanrı’dan ona cevap vermesini ister, ona olan güvenini kaybedecektir. İnatçılığını bırakıp Prachi’mi bana geri vermen gerektiğini, yoksa bir annenin diğer anneye neden ihanet ettiğini dünyaya yanıtlaması gerektiğini söylüyor. Kaybedersem iki annemin kaybedeceğini söylüyor. Sarita behen oraya geliyor. Pragya, Prachi’yi geri alana kadar tapınak çanını çalacağını söylüyor.

  Doktor onu kontrol ederken Prachi hala hastanede kritik durumda. Sarita behen ayrıca tapınak çanını çalar. Prachi gözlerini açar. Hemşire, Doktor’a bilinç kazandığını söyler. Pragya ve Sarita behen tapınak çanını çalmaya devam ediyor. Doktorlar çıkıyor. Ranbir nasıl olduğunu sorar? Doktor daha iyi olduğunu ve bilinçlendiğini söylüyor. Hemşire dışarı çıkar ve Prachi’nin annesini aradığını söyler. Shahana onu aramaya gidiyor. Ranbir, annesi gelene kadar onunla tanışabilir miyim diye soruyor. Doktor tamam diyor. Aryan, Aaliya’nın aramalarını sürekli alıyor ve seçiyor. Ranbir yoğun bakım ünitesine gelir ve Prachi’ye bakar .. Prachi gülümser… Subhan Allah. Ranbir elini tutabilir miyim diye soruyor. Hayır. Lütfen diyor … Prachi gülümsüyor ve ellerini tutuyor. Annenle tanışmak istediğini bildiğimi söyledi ama ben geldim, umarım aldırmazsın. Prachi hayır. Ranbir sandalyeye oturuyor ve seninle tanıştığımdan beri chik chik duyduğunu söylüyor, ama seni burada bu durumda göremiyorum ve ağlamaktan kendimi alıkoyamıyorum. Doktor’un bir şey söylediğini ve çok endişelendiklerini söylüyor. Korktuğunu ve onu kaybetmek istemediğini söylüyor. Birbirlerine bakıyorlar… ..Aisa hua oynuyor …….

  Precap: Rhea, Abhi’nin fotoğrafını Pragya’nın dolabıyla birlikte bulur. Pragya’yı fotoğrafta bebek taşırken bulur ve benim olduğumu söyler …

  NurYorum 13:54 Ekim 8th, 2020 de Yazılmıştır..

  Part.4
  Bölüm, Shahana’nın Pragya’ya Prachi’nin bilinç kazandığını bildirmesiyle başlar. Pragya mutlu oluyor. Sarita behen, Pragya’nın dualarını duyduğu için Mata Rani’ye teşekkür eder. Pragya ağlar ve Mata Rani’ye teşekkür eder. Rhea kapıyı kırar ve Pragya’nın evine girer. Burada Kada içtiğimi sanıyor, ama o kupa burada değil, benim kada içtiğim yer değil. Kupanın burada olmadığını düşünüyor, bu yüzden yıkanmış olmalı, bu yüzden parmak izi yok. Odayı kontrol eder ve Pragya’nın fotoğraf çerçevesini bulur. Benimle konuşmayacağını bildiğimi düşünüyor, bu yüzden fotoğrafını yanımda çekeceğim. Fotoğraf çerçevesini açar ve içinde Abhi’nin resmini bulur. Pragya’nın bebek taşıdığı fotoğrafı görünce şaşırıyor, benim olduğumu düşünüyor. Kucağında ne yaptığımı merak ediyor. Dolabı açar ve almira’yı kontrol eder. Dolapta saklanan kutuda daha fazla resim bulur. Prachi’yi ve bebek fotoğrafını bulur ve şok olmuş ve gözleri yaşar. Hatırlıyor ve bir fb gösteriliyor, Abhi albümdeki fotoğraflara bakarken sadece 20 günlük olduğunu söylüyor. Rhea çok tatlı olduğunu söylüyor. Abhi, eskiden çok ağladığını ve rock şarkıları söylediğimi ve daha çok ağladığını söylüyor. Eskiden ağlayan surat yaptığını söylüyor. Rhea onu yırtacağımı söylüyor. Abhi onu alır ve albümü dolapta saklar, ona tüm değerli şeylerin içinde olduğunu söyler ve anahtarları almira’nın üzerinde tutar. Fb biter.
   Doğum tarihini fotoğrafın arka tarafında buluyor ve Prachi’nin annesinin annem olduğunu düşünüyor. Pragya’nın, onu her gördüğünde, diğer kızıyla tanıştığını, kızı olmasını istediğini ve onun Maa’sı olacağını düşündüğünü hatırlıyor.

  Prachi, Ranbir’den gözyaşlarını silmesini ister ve tekrar chik chik yapacağı için aklını başındayken neden ağladığını sorar. Ranbir gülümser ve tüm hayatı boyunca onun chik chik’ini duymak istediğini söyler ve bilinçsizken durumunun çok kötü olduğunu, Tanrı’ya dua ettiğini ve çok korktuğunu söyler. Prachi, kamyon ön taraftan geldiğinde şok olduğumu ve ne yapacağımı bilmediğini söylüyor. Ranbir, bunun bir kaza olmadığını, planlanmış bir cinayet olduğunu söylüyor. Kamyon şoförünün hastaneye geldiğini söyledi, arkasından koştum ve onu yakaladım. Prachi bunu kimin yaptığını soruyor? Ranbir, annenizin kişinin adını bildiğini söyler. Prachi, Maa’nın bildiğini söylüyor. Ranbir, annenizin bana güvenmediğini ve söylemediğini söylüyor. Prachi sana benim kadar güvendiğini söylüyor. Ranbir, sizin bile bir şeyler hissetmiş olmanız gerektiğini söylüyor. Prachi, sana söylemem gerektiğini söylüyor. Ranbir söylemek zorunda mıyım diyor. Prachi, ikimiz de birbirimizden söylemesini istersek söyleyemeyeceğimizi söylüyor. Ranbir tamam diyor, ben diyeceğim ve diyor ki… .Pragya oraya geliyor. Konuşmaları kesintiye uğradı. Pragya, Prachi’ye her şeyin yoluna gireceğini söyler. Ranbir, Pragya’nın elinin kanadığını görür ve ne olduğunu sorar. Pragya hiçbir şey söylemiyor. Ranbir, elinizin kandığını ve orada tutulan merhemi sürdüğünü söylüyor. Onlar için su getireceğini söylüyor.

  Dışarı çıkıyor. Pragya, Rhea’nın adını senin arkadaşın olduğu için Ranbir’e söylemediğimi düşünüyor. Ona çok kızdığını ama kimsenin ondan nefret etmesini istemediğini söylüyor. Rhea, Pragya’nın fotoğrafına sarılırken ağlıyor ve diyor ki, başkalarının sözlerine asla inanmazdım, eğer kalpten bir şey istiyorsak, o zaman mutlaka al. Bir şikayetim olduğunu söylüyor, neden geç geldin. Geldiğinden beri senden hoşlandığımı ve seni annem olarak görmek istediğimi söylüyor. Gülümsüyor ve ağlıyor, seninle kalp bağım olduğunu düşündüğümü söylüyor. Annem olduğunu düşünmediğim için aptal olduğumu söylüyor. Fotoğrafına sarılıp ağlıyor, benim annem olduğunu söylüyor. Her şeyi almira’da saklıyor. Prachi ve Shahana’nın odasına gelir ve yatağa bakar ve orada tutulan günlüğü çıkarır. İçinde Prachi ve Pragya’nın resmini buluyor ve Prachi’nin ablam olduğunu söylüyor ve üzgünüm diyor. Oturur ve ağlar.

  Avukat, Aaliya’ya Prachi’nin annesinin her şeyi bildiğini söyler, ancak Rhea şimdiye kadar tutuklanmadığı için şikayet etmedi. Arkasında sağlam bir sebep olduğunu söylüyor. Bu davayı reddedersem, onu kurtarmanın mümkün olmayacağını söylüyor. Aaliya ondan çözümü söylemesini ister. Avukat, polisin onu tutuklayamaması için onu uzağa göndermesini ister ve Prachi’nin annesi Rhea’nın acıyan ve davayı açmayan annesi olmadığı için FIR’ın dosyalanacağını söyler. Aaliya, Pragya’nın Rhea’nın kızı olduğunu öğrenip birleşirlerse yalnız kalacağımı düşünürse diye düşünüyor. Pragya’nın buraya gelmesini asla istemediğimi düşünüyor. Shahana büyük bebeğin ağladığını söylüyor. Sarita behen, gözüme bir şey girdiğini söylüyor. Shahana telefonunu getirdiğimi söylüyor. Sarita behen oradaki çiçekleri unuttuğumu ve gittiğini söylüyor. Prachi, kazasının arkasında kim olan Pragya’ya soruyor? Pragya, Rhea’nın itirafını hatırlar. Prachi, birinin bunu yaptırdığını ve ondan söylemesini istediğini söylüyor. Pragya bakıyor.

  Precap: Rhea, Aaliya’ya, babam Prachi’nin annesiyle tanışmış olsaydı, babasının kendisinin (Rhea) Prachi gibi olacağını söylemeyeceğini, ancak Rhea’nın ablası Prachi’ye benzeyeceğini söylediğini söyler. Aaliya şok oldu.

  NurYorum 13:59 Ekim 8th, 2020 de Yazılmıştır..

  Part.5
  Bölüm Prachi’nin Pragya’ya kazayı yapan kişiyi sormasıyla başlar. Pragya dışarı çıkar. Sarita gelir. Prachi ona aynısını soruyor. Sarita, Pragya’ya sevgi ve saygı gösteren, bizi aldattığını söylüyor Rhea, sana karşı her şeyi yaptı. Prachi şok oldu. Sarita, Rhea’nın sizi Bay Mehra ve Ranbir’in önünde karalamak için her şeyi yaptığını söylüyor. Ranbir bunu duyar ve sinirlenir. Prachi, Ranbir… diyor. Ona gitmek için yataktan kalkar. Rhea resimleri görür ve ağlar. Rhea, Prachi’yi hatırlar. Ağlıyor ve yanlış yaptığımı söylüyor, Abhi Prachi’yi seviyordu, beğenmedim, Prachi’nin kızı olduğunu söylerdi, çok kıskandım, herkes senden hoşlanmaya başladı, ben eskiden herkesin favorisiydim favori oldum, beğenmedim, gerçekten üzgünüm.

  Lütfen beni affet diyor, eğer beni affedersen, sana büyük bir sürpriz yapacağım, baban, babamız ve annen, annemiz…. tanışmamışlardı, keşke daha önce tanışmış olsalardı, babam hep senin anneme gittiğini söyledi ve ben ona gittim, haklıydı, annemi onunla tanıştığımda seveceğimi söyledi, seni ve annemi seveceğim, keşke gelmek için babama söylemeliyim, sonra ikinizi almaya geleceğiz. Prachi, Ranbir’i durdurur. Özür dilerim, Rhea hepsini benim önümde yaptı, seni incitti, hayatını mahvetmeye çalıştı, onu bırakamam, hepimize zarar verdi. Onu durdurur. Annemin burada olduğunu söylüyor, onunla konuşup halledeceğiz, sinirlenemezsin, beni önemsiyorsun, hiçbir şey yapmayacaksın. Öksürüyor. İyi diyor. Pragya, Prachi’ye gelir. Hemşire, doktorun ona uygun şekilde bakabilirsen Prachi alabileceğini söyledi. Sarita iyi diyor. Hemşire taburcu kağıtlarını hazırlayacağımı söylüyor. Prachi, Ranbir’e hayır imzaladı. Seni eve bırakayım mı diye soruyor. Shahana ve Aryan telefonda konuşuyor. Prachi’yi eve getirdiğimizi söyledi, yeni vardık, hala evin dışındayım. Rhea ağlayarak gelir. Aryan onu görüyor ve ağladığını düşünüyor, bu, Prachi’nin tehlikede olmadığını, neden Prachi’den nefret ettiğini bilmediği anlamına geliyor. Rhea, Abhi’yi arar.

  Sözlerini hatırlıyor ve dolabını kontrol ediyor. Abhi ve Pragya’nın resimlerini alıyor. Resimleri kucaklıyor. Her zaman annem olmanı dilediğimi söylüyor, çok üzgünüm, babama söylemeliyim. Dadi gelir. Rhea babamla konuşmam gerektiğini söylüyor. Dadi, sadece ilaç aldığını ve uyuduğunu, sakinleştiğini söylüyor. Rhea’yı gönderir. Abhi’nin telefonunu dışarıda tutacağımı, aksi takdirde uykusunun bozulacağını, Pragya’sız eksik kalacağını, geri gelirse kız kardeşim Dillo’nun dileğinin yerine getirileceğini söylüyor. Shahana ve Pragya, Prachi’den oturup hiçbir yere gitmemesini ister. Ranbir, Shahana için su bulur. Gitmesini ister. Prachi’nin elini tutacağımı söylüyor, yani onu alacağım, hintim uygun değil. Prachi’yi elinde tutuyor. SubhanAllah …… çalıyor…. Onların anlarını hatırlıyor.

  Shahana gülümser ve onlarla dalga geçer. Sarita gülüyor. Pragya neler olduğunu sorar. Sarita, aralarında bir şeyler olduğunu söylüyor, göz kilidi ve jestler. Pragya bir şey söylüyor. Shahana, ikisinin de birbirlerini sevdiğini söylüyor, ben zaten biliyordum, bunu kolejde de herkes biliyor. Pragya belki diyor, değişeceğim ve geleceğim, yemek yapacağım. Sarita, bu ailede herkesin aşk hikayesinin eksik olduğunu söylüyor. Pragya fotoğraflarını arar. Shahana, bu çerçeveyi Prachi’yi ve resmimi düzeltmek için sakladığımı söylüyor. Pragya gider. Rhea, Aaliya’ya gelir. Aaliya ondan çantalarını toplamasını istiyor, ülkeyi terk etmesi gerekiyor, ağlama, iyi olacak. Rhea, o gün Prachi’nin evine telefonunu almaya gittiğini söyledi, biliyorsun babamla Prachi’nin annesi tanışmamış. Aaliya belki diyor, bilmiyorum. Rhea tanışmadığını söylüyor, yoksa bana ablaya kan bağışlamamı söylerdi. Rhea’nın ablası gibi olduğunu söylerdi. Aaliya şok olur.

  Precap:
  Rhea, senin yüzünden birleşmediğimizi söylüyor, şimdi birleşeceğiz, Prachi ve Pragya’yı getireceğim, onlara kaybedilen hakları alacağım. Aaliya ona bakıyor.

  anonim 1Yorum 18:58 Ekim 8th, 2020 de Yazılmıştır..

  arkadaslar bu kizi kotu diyorduk amma iyi birisi galiba fakat simdi onun icin kotu bir zaman olacak gibi aliya annesini getirmesin diye ona buyuk bir oyun oynayacak yada kacitiracak goreceksiniz bak o aliya kimseyi sevmiyen biri o halla abisinin parasinin pesinde

  LaleYorum 19:50 Ekim 8th, 2020 de Yazılmıştır..

  Ya arkadaşlar ben yanlış anlamadım riya alyaya senin yüzünden buluşamadık dedi filim yonmu deyistiriyor artık kötülük bitecekmi kötü dediyimiz kızmı bitirecek yoksa yine biraz bolmi çalıyor azımıza bu yazar bozuntusu sonra ipleri alfanın eminem verecek hadi hayirlisi

  123trYorum 06:48 Ekim 9th, 2020 de Yazılmıştır..

  Hayır malesef arkadaşlar dizi final olana kadar alyanın gideceğini zannetmiyorum iki seçenek ya bu alyanın rüyası ya da alya
  Rhea ya prachi senin sevdiğin adamı elinden
  Aldı pragya seni küçükken terk gitti seni ben büyüttüm gibi laflar söylecek büyük ihtimalle
  Duygu sömürüsü yapıcak bence rhea yeniden alanın tarfına geçecek

  NurYorum 07:45 Ekim 9th, 2020 de Yazılmıştır..

  Rea değişmedi bence şu an biraz Alia gibi azıcık kalbi yumuşadı
  Doğru bu kalp yumuşaması ile doğru kişilere gitseydi abi yada pragya ya sakinlikle yumuşatarak sararlardı şimdi bir yanı alia tarafından zehirli diğer yanını alya iyi bırakacak mı hiç sanmam alya bu iyi yanıda zehirle doldurmaya çalışıp muhakkak pragya ya düşman edecektir nasıl abiyle pragyaya giderken numara yaptı görüşemesinler diye bu ria daha kolay lokma daha kolay yönlendirip şekillendirir
  Bakalım kız abiden ve pragya dan ne almış (tabi onların çocuklarımı belli değil muamma ) iyi yanımı ağır basacak kötü zehirli yanımı ağır basacak göreceğiz nasipse…
  Hayırlı cumalar dünyada yaşayan tüm müslüman kardeşlerimin cumaları mübarek olsun hayır,sevgi, saygı ,SAĞLIK getirsin hayatımıza….

  NurYorum 12:37 Ekim 9th, 2020 de Yazılmıştır..

  Lale ve Melek hanım selam benim dediğim sitede hemen altta ingilizce Türkce yazıyor ben Türkce yi seçiyorum her yazı Türkce ye dönüyor bu attığım çeviriler o siteden ve pazartesinin güncellemeside var ayrıca sayfa değiştirme var altta 1 2 3 4….diye gidiyor onlardan istediğiniz geride kalan bölümlere gidebilirsiniz olmuyor derseniz instegramdan bana ulaşabilirsiniz @karakalem_aynurportreart sayfam beklerim beraber fan sayfaları bulup ilerisini izleriz ve foto ile size gösteririm tllyuptatesi isterseniz tabiki

  MelekYorum 18:00 Ekim 9th, 2020 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar ben bukadar kolay olacağını zannetmiyorum yılan alya yine boş durmayacaktır inşaşalah insafa gelirde biraz iyi bölümler izleriz çok teşekkür ederim.Nur kardeşim önceki yazdığından buldum seni yorduysam hakkını helel et.

  Pragya1Yorum 18:22 Ekim 9th, 2020 de Yazılmıştır..

  Seleamlar nasılsınız. Nur hanınm çok güzel çizyorsun portretleri. Eline sağlık

  ilksahYorum 19:29 Ekim 9th, 2020 de Yazılmıştır..

  Yönetici nerde dizimiz

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 21:11 Ekim 9th, 2020 de Yazılmıştır..

  geldi şuan ilkşah abla.

  anonim 1Yorum 19:51 Ekim 9th, 2020 de Yazılmıştır..

  ya arkadaslar bu aksam riyayi istigramda izledim alixayi baya bir hirpaliyor aliyada sadece ona baka kalldi cevap bile veremedi fakat yine pragyayi sucluxor simdide riyayi aldi diyor ve sinirlenixor galiba pragyaya bir sey yapmasin bu yilan

  anonim 1Yorum 19:54 Ekim 9th, 2020 de Yazılmıştır..

  birde sunu gordum ramvir riyayia fena kizmis ona cekisiyordu

  NurYorum 23:59 Ekim 9th, 2020 de Yazılmıştır..

  Helal olsun Melek hanım ne hakkı
  Pragya1 teşekkür ederim dm den kendinizi tanıtan mesaj atın diziizlep.com dan şu kişi diye ordanda cevap veririm Melek ve Lale hanıma tllyuptatesi resimli anlatıyım diye @karakalem_aynurportreart hesabıma çağırmıştım isteyen arkadaşlar bana instegramdan ulaşabilirler ilgilenirim sizinle
  Diziye gelince rambirin kızması alianın işine geldi şimdi sinsi sinsi pusuya yatacak rianın en can alıcı yanından beslenecek hiç şaşmam pragyayı paçiyi öldürmeye çalışmasına… yinede güzel rol yapıyorlar özellikle siriti ve sabir pragyanın (siriti )nin rol yeteneği daha fazla tabiki….
  yıllardır bu siteyi ve bu diziyi izliyorum burada yazışan herkesi tek tek yazdıklarını okudum Emine hanımın tiyoları Arzu hanımın ilkşah hanımın çevirileri diğer kızların sohbetleri (tabiki hepsini aklımda tutamadım ama ismini yazmadıklarım af etsin) günlerce diziden çok onları izledim sonunda dayanamadım bende katıldım aranıza….. :);)

  NurYorum 00:43 Ekim 10th, 2020 de Yazılmıştır..

  Ya nur bayıldım harika bir el sanatın varmis

  NurYorum 07:32 Ekim 10th, 2020 de Yazılmıştır..

  Teşekkür ederim Nur hanım sanatcı sanatıyla anılırmış biliyormusun dünya çapında değilim ama yinede kıtalar arası ülkelere portreler gönderdim sanatımı seviyorum özenle icra ediyorum sizlerden böyle güzel sözler duymak bir ayrı güzel çok sağolun sevindim… ;):)

  EmineYorum 19:39 Ekim 10th, 2020 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar merhaba Nur hanım cok teşekkürler eline gönlüne saglik …çalışıyorum mesai çok yazamıyorum…ama çok güzel analizler yapıyorsunuz…..zevkle okuyoruz….diğer arkadaşlarda okuyor …..pragya in yani siritinin oyunculuğu devasa taktir olayı bence yeni rüyada çok güzel oyunculugu güzel gidiyor…..başta yazdiklarimiz tek tek çıkıyor…..yine pragya yanlış anlayacak riya …Alya köşeye sıkıştırdı ama salak abi yine olayları karıştırıyor….yutupta sunam tercüme ediyor…..bu arada portrelerin süper basarilar dilerim nur hanim

  LaleYorum 20:06 Ekim 10th, 2020 de Yazılmıştır..

  Yanlış oldu nur deyil lale çok beğendi el sanatini

  123trYorum 11:05 Ekim 11th, 2020 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar rhea yı bilmemde merranın kötü biri olacağı kesin varya abhi pragyayı eve getirdikten sonra alya onu kışķırtıcak ve kendi tarafına çekmeye çalışıcak

  TülayYorum 23:59 Ekim 11th, 2020 de Yazılmıştır..

  Teşekkür ederim nur

  NurYorum 22:01 Ekim 12th, 2020 de Yazılmıştır..

  Rica ederim arkadaşlar ne demek neyaptım ki . Çok teşekkür ederim el emeklerime yazdığınız güzel düşünce için çok sağolun …:)

Dizi izle / Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.


Gezilecek Yerler