Ah Kalbim 409. Bölüm izle

Ah Kalbim Son Bölüm izle 409. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
İsim
:
Yorumunuz
:

  EbruYorum 01:10 Eylül 23rd, 2020 de Yazılmıştır..

  Lütfen çevirileri olsun

  ilksahYorum 20:48 Eylül 23rd, 2020 de Yazılmıştır..

  yöneticiiiiii

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 20:57 Eylül 23rd, 2020 de Yazılmıştır..

  yükledim ama siteye eklemeyi unutmuşum 🙂

  LaleYorum 21:43 Eylül 23rd, 2020 de Yazılmıştır..

  Iyi akşamlar ya arkadaş bu dizide tarih hep kendisini yeniliyor o zaman tanu şimdi riya yine ipleri çeken alya geçmişten iç bir şey öğrenememiş mal bir abi tuaf olam abinin büyüttüğü kız bencil aslında halası gibi ici dışı kötü ikisinide abi boyutlu diyer tarafda piragyanin buyutdiyi kız oda piragya gibi aptal okumaya gelmiş iş bulmuş ama kendisini başka bir ayleye adamış anesi kendi yuvasını koruyamadı hep kaçtı abi kadar oda suçlu hatta daha fazla bende anneyim hiç kimse kocam dahil çocuğumu benden alamaz sertler o kadar kötü deyildi ama her zamaki gibi kolay yolu seçti yine kaçtı bu diziye iki kere baktım örnek alacak hiç bir şey yok ayle değerleri sıfır herkes kendi çıkarı için bir başkasını kullandı nenede anneden hatta alya bile ama iki kişi hiç kedileri için savaşmadılar hep öfke hep gurur halbuki gercek aşk ne gurur nede öfke tanır ney se yakında terörist zamanı gelecek bakalım Ha birde hamilelik devri gelecek bakın bu dizide açık belli iyilik kazanmıyor kazanmiyacata mutlu olmadanda olecekmis piragyada gag nehrine atıyor ne bitmeyen aşk bitkiye zulüm bu kalın sağlıkla

  ilksahYorum 14:51 Eylül 24th, 2020 de Yazılmıştır..

  PART:1
  Bölüm, Dushyant’ın Pandit ji’den düğünü en başından kutlamasını istemesiyle başlar. Pandit ji, mantraları tekrar söylemeye başlar. Ranbir, Rahul’un ne zaman bilinçleneceğini söylüyor. Prachi çok yakında umuyor. Pandit ji, gelinin babasından ghatbandhan yapmasını ister. Dushyant onu durdurur ve size ayrı ayrı anlamanızı sağlamam gerektiğini söyler. Bay Mehra’nın ghatbandhan yapacağını söylediğimi söyledi. Aaliya, kızının ghatbandhanını bağladığını öğrendiğinde mutlu olacağını düşünüyor. Abhi bakıyor.

  Madan arabayı sürüyor ve telefonu yere düşüyor. Onu almak için eğiliyor ve Pragya’yı vurmak üzere. Ama tam o anda onu görür ve arabayı durdurur. Pragya, arabayı körü körüne sürdüğü için onu durdurur. Senin bile cep telefonunda kaybolduğunu söylüyor ve bira alacağını söylüyor. Rhea yarı baygın ve onu duyar. Pragya onu azarlıyor ve içip araba kullanıp kullanmayacağını soruyor. Numarayı not etmeyi düşünüyor. Sarita behen Pragya’yı arar ve yemek için partiye geldiklerini söyler. Pragya ondan Prachi’yi aramasını ister. Sarita behen ondan daha sonra Prachi ile konuşmasını ister ve aramayı bitirir. Pandit ji, abhi’den ghatbandhan bağlanana kadar mantraları okuyamayacağı için acele etmesini ister. Abhi, ghee’nin işini yaptığını ve Ranbir ile Prachi’nin ghatbandhanını bağladığını söylüyor. Prachi, gerçekten evlenip evlenmeyeceğini düşünüyor. Abhi, Ranbir’e bazı adamları düğünü durdurmaları için aradığını söyler ve ondan endişelenmemesini ister. Ranbir, böyle adamları tanıyor musun? Abhi evet diyor ve sahte iş için şarkı söylediğini söylüyor. Ranbir, evliliği durdurmasını istemediğini düşünüyor.

  Madan, aptallarından kızları sandalyelere sıkıca bağlamalarını ister. Goons, Maya ve Rhea’yı sandalyeye bağlar. Madan, aptallarına onlardan birini öldürmesi gerektiğini söyler. Goon gelin kıyafeti giyen kızı öldüreceklerini söylüyor. Madan, Madam’ın biri gelin elbisesini giyip diğerinin elinde tuttuğu için kimi öldüreceğini söylemediğini söylüyor. Aaliya’ya video görüşmesini seçmesini ve yüzünü görerek kimi öldüreceğini söylemesini isteyen bir mesaj gönderir. Onlardan birini öldürmesi gerektiğini söyler ve Aaliya’nın aramayı seçmesini bekler. Rhea bilinç kazanır ve onları duyar. Madam’ın kim olduğunu düşünüyor, Maya olması gerektiğini düşünüyor ve beni öldürmek istiyor. Bilinçsiz davranmayı düşünür ve doğru zamanı bekler. Abhi ne zaman geleceklerini düşünüyor, 5 dakika… Ranbir ve Prachi ritüelleri yapıyor. Pallavi, bu evliliğin bitmeyeceğini söylüyor. Beeji, Abhi’ye gider ve Pallavi’nin ne dediğini anlatır. Abhi bu evliliğin olmayacağını söylüyor. Aaliya, Sarita behen’in mutlu göründüğünü düşünüyor ve bu, Prachi’nin evlenmeye hazır olduğu ve Madan’ın onu kaçırdığı anlamına geliyor. Madan’ın kimi öldüreceğini soran mesajını alır. Aryan ve Shahana, Rahul’u bilinçlendirmeye çalışır. Aaliya Aryan’ı duyar ve oraya gelir. Kim olduğunu soruyor? Shahana diyor ki… Aaliya ona sorduğumu söylüyor, sana değil. Aryan, Rahul olduğunu söyler ve evliliği durdurmak için ona bilinç kazandırmaya çalıştıklarını söyler. Aaliya hayır diyor ve Rhea’nın evliliği gerçekleşene kadar bilinçlenmeyeceğini düşünüyor. Madan, Aaliya Madam’ın neden çağrımı almadığını düşünüyor. Madan’ın kimi öldüreceğini soran mesajını alır. Aryan ve Shahana, Rahul’u bilinçlendirmeye çalışır. Aaliya Aryan’ı duyar ve oraya gelir. Kim olduğunu soruyor? Shahana diyor ki… Aaliya ona sorduğumu söylüyor, sana değil. Aryan, Rahul olduğunu söyler ve evliliği durdurmak için ona bilinç kazandırmaya çalıştıklarını söyler. Aaliya hayır diyor ve Rhea’nın evliliği gerçekleşene kadar bilinçlenmeyeceğini düşünüyor. Madan, Aaliya Madam’ın neden çağrımı almadığını düşünüyor. Madan’ın kimi öldüreceğini soran mesajını alır. Aryan ve Shahana, Rahul’u bilinçlendirmeye çalışır. Aaliya Aryan’ı duyar ve oraya gelir. Kim olduğunu soruyor? Shahana diyor ki… Aaliya ona sorduğumu söylüyor, sana değil. Aryan, Rahul olduğunu söyler ve evliliği durdurmak için ona bilinç kazandırmaya çalıştıklarını söyler. Aaliya hayır diyor ve Rhea’nın evliliği gerçekleşene kadar bilinçlenmeyeceğini düşünüyor. Madan, Aaliya Madam’ın neden çağrımı almadığını düşünüyor. ve Rhea’nın evliliği gerçekleşene kadar bilinçlenmeyeceğini düşünüyor. Madan, Aaliya Madam’ın neden çağrımı almadığını düşünüyor. ve Rhea’nın evliliği gerçekleşene kadar bilinçlenmeyeceğini düşünüyor. Madan, Aaliya Madam’ın neden çağrımı almadığını düşünüyor.

  Aaliya odasına gider ve aramayı seçer. Madan neden bu kadar zaman ayırdığını sorar. Aaliya benim için çalıştığını söylüyor, ben senin için çalışmıyorum. Madan kimi öldüreceğini bilmek istediğini ve bu yüzden video görüşmesi yaptığını söylüyor. Rhea kendini kurtarmaya çalışır. Aaliya, Madan’dan kamerayı kızlara götürmesini ister, ona kimi öldüreceğini söyleyeceğini söyler. Madan kızların bağlı olduğu sandalyelere doğru geliyor. Sandalyenin yanına gelir. Rhea bacağına cam bir parça saplar ve yaralı olarak yere düşer. Adamlarını arıyor. Rhea ipi cam parça ile keser. Serseri Madan’a gelir. Madan onlardan kızın arkasından koşmalarını ister. Rhea, Maya’yı orada bilinçsiz olarak görür ve şok olur. Aaliya, Maya veya Prachi’nin buraya gelmeyeceğini düşünüyor. Rhea onlara bir şey atar ve biter. Maya bilinci kazanıyor ve nerede olduğunu soruyor? Madan sessizce oturmasını ister. Maya, Prachi’nin onu kaçırdığını düşünür ve ondan ayrılmayacağını düşünür. Kendini serbest bırakır.

  Dasharath, Dushyant’a eğer burada olmasaydı Maya’nın evliliğinin onun seçimiyle gerçekleşmeyeceğini söyler. Bayan Chaubey, ne Ranbir’in ne de ailesinin ondan hoşlanmadığını söyler. Dasharath, Mehra Bey’den korktuğunu ve bazı planların sürdüğünü hissettiğini söyler. Abhi, Vikram’dan onunla gelmesini istiyor ve beni duyarsan güleceğini söylüyor. Vikram, Pallavi’ye döneceğini söyler. Sarita behen, Ranbir’in sizin olacağını düşünüyor ve alnınıza ve avucunuza yazılıyor. Aaliya, Rhea ve Prachi’nin kaderini yazdığını düşünüyor. Rhea, Ranbir ile evlenecek ve Prachi buradan çok uzaklara gidecek. Rhea arabaya oturur ve arabayı çalıştırmaya çalışır. Goons oraya gelir ve ondan kapıyı açmasını ister. Goon’a kapıyı iter ve kaçar. Maya çıkıyor. Madan ve salaklar Maya’yı yakalar.

  Vikram, Abhi’ye planını sorar. Serseriler oraya gelir ve tabancayı gösterir. Vikram silahı ateşleyemeyeceğini söylüyor. Abhi, Kohli olmadığını söylüyor ve ateş ettikten sonra bombayı patlatacağız diyor. Vikram şok oldu.

  Precap: Prachi, Ranbir’e evliliği durdurmazsa evliliği durduracağını söyler. Ranbir hayır diyor. Maya oraya gelir ve bu evliliğin olmayacağını söyler. Pallavi, Ranbir’e bu kızın kim olduğunu sorar? Prachi yüzünü gösterir.

  ilksahYorum 14:52 Eylül 24th, 2020 de Yazılmıştır..

  PART:2
  Kumkum Bhagya 22 Eylül 2020 Yazılı Bölüm, TellyUpdates.com’da Yazılı Güncelleme

  Bölüm, Abhi’nin adamlarıyla Abhi ve Vikram ile başlıyor. Vikram, birine karşı koymaları gerekiyorsa, silahı nasıl kullanacaklarını bilmeleri gerektiğini söylüyor. Abhi, evliliği silah noktasında durdurmaları gerektiğini söylüyor. Vikram polisi aramaları gerektiğini söylüyor. Fakat Abhi onunla dalga geçer, sonra da aptallara onları sadece korkutmaları talimatını verir.

  Riya sokaklarda koşar. Bir erkekten, arama yapması gerektiği için telefonu ona vermesini ister. Adam, Madan’ı görür ve adamları onu takip eder. Arabadaki bir bayan Riya’ya çarptı. Bazı insanlar etrafta toplanıyor. Bayan, onu hastaneye götürmesine yardım etmelerini ister. Abhi’nin görmezden gelen numarasını çevirir. Bayan, Riya’nın kanla dolu bir fotoğrafını gönderir. Abhi geri aradı ve endişelendi. Bayan ona Şehir hastanesine gelmesini söyler.

  Madan ve arkadaşları polis gelmeden mekanı terk etmeye karar verir. Maya hâlâ içerideydi ve onlardan birini Chandan olarak tanıyor. Onu çözer ve Bay Chaubay’in kızı olduğunu söyler. Maya, Madan’a babasının tek kızı olduğunu söyleyerek tokat atar. Madan gergindi. Adamları şimdi gitmeleri gerektiğini söylüyor.

  Düğün bitmek üzereydi. Prachi, Ranbir’e düğünü durdurmak için fısıldar, çünkü annesi burada olduğunu bilmediği için onunla evlenir. Ranbir, onu gerçek evlilik malzemesi olduğuna ikna eder. Maya düğüne ulaşır ve bu düğünün mümkün olmadığını duyurur. Vikram adamlarını durdurur. Pallavi, Maya buradaysa, Ranbir’le birlikte orada kim olduğu konusunda şok oldu. Ranbir, herkese Maya ile asla evlenmek zorunda olmadığını açıklar. Pallavi, kızın kim olduğunu sorgular. Prachi’den peçeyi kaldırmasını ister. Aliya, Riya’yı aramaya gider. Vikram, Riya’nın kaza geçirdiğini söylüyor.

  Dushyant bunu kimin yaptığını sorar. Maya, Prachi’yi suçlar. Ancak Ranbir, Prachi’yi buraya getirdiğini söyleyerek onu savunuyor. Prachi’yi sadece Maya ile evlenmek istemediği için getirdi. Dushyant havaya ateş ediyor. Vikram, adamlarıyla birlikte ateş açtı ve Dushyant’ın sınırlarını aşmasını yasakladı, ne olacağına o karar verecek. Dushyant adamlarını içeri çağırıyor. Vikram’ı, adamlarının eğitimli serserilerinin önünde hiçbir zarar veremeyeceği konusunda caydırır. Chandan, adamlarından ayrılmalarını isterken silahı Vikram’dan kapar. Dushyant, karakolu arar.
  Pragya çağrı üzerine Saritha Bua’ya kızmıştı. Ranbir’in düğününe gideceklerini neden ona söylemediklerini sorar. Aceleyle evden ayrılıyor.

  Bayan, Riya’yı hastaneye getirir. Hemşire kazara formu doldurmasını ve polis gelene kadar beklemesini söyler. Pragya ve Abhi’nin ikisi de zıt mekanlara doğru koştu. Arabaları birbirine çarpar ve çarpışır. Pragya, kavgalarına geç kalacağını düşünüyor. Taksiyi terk ediyor. Abhi arabadaki bayanla konuşmaya gidiyor ama Pragya zaten ters yöne gitmişti. Her ikisi de birbirlerinin varlığının aurasını hissettikleri için durduruldu. Abhi, Pragya ile olan anılarını hatırlıyor. Abhi arkasını döndüğünde Pragya çoktan gitmişti. Abhi bunun nasıl Pragya olabileceğini merak ediyor. Abhi tazminat olarak bir miktar parasını verir ancak taksi şoförü bunun yeterli olmadığını savunur. Abhi yine de gidiyor.

  Ranbir’in ailesi, Prachi’nin Ranbir’in Maya ile olan evliliğini durdurmak için büyük bir adım atması nedeniyle taşındı. Prachi ya her şey yolunda gitmezse korkar. Polis olay yerine gelerek Dushyant’ı sorar. Dushyant, müfettişe gelinin sahte bir kız olduğunu ve kızını kaçırıp yerine Mandap’a geldiğini söyler. Prachi bunların hepsinin yalan olduğunu söylüyor. Maya onu pencereden dışarı itti. Bunun yerine, düşüp bayıldı. Ranbir, Prachi’yi yanında getirdiğine ikna eder. Dushyant, gelin olmadan odadan çıkarsa onu öldürmekten caydırmıştı. Dushyant bu suçlamaya katılmıyor ve alay ediyor. Maya müfettişe ne Ranbir ne de ailesinin suçlanmayacağını söyler. Ranbir, arkadaşı olduğu için sadece Prachi’yi tercih ediyor. Maya’nın annesi de polise Prachi’yi tutuklaması gerektiğini iddia ediyor. Ranbir, Maya ile evlenmek istemediğini çoktan netleştirdiğini ama kimse dinlemediğini söylüyor. Dushyant, Maya ile evlenmezse Ranbir’le yüzleşir o zaman… Ranbir müfettişe üslubunu gösterir. Maya, Ranbir’in babasına kötü davranmasını yasaklar. Ranbir, Maya’ya susmasını söyler. Maya, Ranbir’i sevdiğini söylüyor. Ranbir, tüm dramayı yaratan müfettişe gösterir. Polis, Prachi’nin tutuklanmasını emretti. Pragya, herhangi birinin kızına dokunmasını yasaklayarak oraya gelir.

  ÖNEMLİ: Dushyant, müfettişe düğünü tamamlamasına izin vermesini söyler. Bu kız Prachi, Ranbir ve Maya’nın evlenmesine izin vermek istemiyor. Prachi, Maya’nın bile Ranbir’le evlenmek istemediğini söylüyor, bunun kanıtı erkek arkadaşı Rahul.

  ilksahYorum 14:53 Eylül 24th, 2020 de Yazılmıştır..

  PART.3
  Kumkum Bhagya 23 Eylül 2020 Yazılı Bölüm, Yazılı Güncelleme TellyUpdates.com

  Abhi hastaneye ulaşır. Bayan onu aradığını söylüyor. Doktor, bunun büyük bir yaralanma olmaksızın küçük bir kaza olduğunu söyledi. Aaliya hastaneye ulaşır ve doğruca odaya yönelir. Bir hemşire Abhi’den formu doldurmasını istemeye gelir, bayan Riya hakkında hiçbir ayrıntı bilmiyor. Bayan, Rhea arabasına çarptığı için Abhi’den özür diler. Kreşten oğlunu seçmesi gerektiği için ayrılıp ayrılamayacağını soruyor.
  Pragya, Prachi’ye gelir ve onu teselli eder. Müfettiş, kızının tutuklanmaması için bir sebep gösterip gösteremeyeceğini sorar. Pragya, kızının birini, Ranbir’i ve ailesini korumaya çalıştığını söylüyor. Maya’nın ailesi bu evliliği zorluyor, Maya’yla evlenmeye zorlanıyorlar. Dushyant şimdi bu annenin masumu suçlu, suçluları masum hale getiren bir oyuncu olduğunu alkışlıyor. Pragya, kimin masum ve kimin suçlu olduğuna karar vermek için Dushyant’ın kim olduğunu sorgular. Saritha, dün gece evlerinde ailelerinin onları caydırmak için geldiğini suçluyor. Dushyant, müfettişe kendisinin bir MNA olduğunu, herhangi bir suçlu olmadığını söyler; eğer durum buysa Pragya ve Saritha’nın ailesi polise bu konuda bilgi vermedi. Pallavi, Maya’nın annesinin onları bu düğünde herhangi bir engel oluşturmaya çalışırlarsa ailelerini öldürecekleri konusunda caydırdığını söylüyor. Dushyant, Pallavi’yi de bir hikaye yapımcısı olarak çağırıyor. Maya, müfettişe bileğinde ip izleri olduğunu söyler. Bu Prachi onu bir sandalyeye bağladı. Prachi, Ranbir’i sevmiyor, parasını seviyor. Müfettiş, bu tür izlerin birisi halatlarla bağlandığında ortaya çıktığını söylüyor. Maya haklı, kaçırıldı ve bir yere saklandı. Chandan, Prachi’nin suçlanmasının iyi olduğunu düşünüyor, Aaliya ve Madan herhangi bir suçlanmıyor. Pragya, Prachi’nin hiçbir yere gitmeyeceğini savunuyor. Müfettiş Pragya’nın da onlarla gideceğini iddia ediyor. Dushyant, müfettişe Maya Ranbir’le evlenene kadar burada kalmasını söyler ve kimse evliliklerinde herhangi bir engel yaratamaz. Müfettiş, bu tür izlerin birisi halatlarla bağlandığında ortaya çıktığını söylüyor. Maya haklı, kaçırıldı ve bir yere saklandı. Chandan, Prachi’nin suçlanmasının iyi olduğunu düşünüyor, Aaliya ve Madan herhangi bir suçlanmıyor. Pragya, Prachi’nin hiçbir yere gitmeyeceğini savunuyor. Müfettiş Pragya’nın da onlarla gideceğini iddia ediyor. Dushyant, müfettişe Maya Ranbir’le evlenene kadar burada kalmasını söyler ve kimse evliliklerinde herhangi bir engel yaratamaz. Müfettiş, bu tür izlerin birisi halatlarla bağlandığında ortaya çıktığını söylüyor. Maya haklı, kaçırıldı ve bir yere saklandı. Chandan, Prachi’nin suçlanmasının iyi olduğunu düşünüyor, Aaliya ve Madan herhangi bir suçlanmıyor. Pragya, Prachi’nin hiçbir yere gitmeyeceğini savunuyor. Müfettiş Pragya’nın da onlarla gideceğini iddia ediyor. Dushyant, müfettişe Maya Ranbir’le evlenene kadar burada kalmasını söyler ve kimse evliliklerinde herhangi bir engel yaratamaz.

  Prachi bir mesaj alır. Prachi, Maya’nın bile Ranbir’le evlenmek istemediğini söylüyor. Saritha, Shahana’nın mesajını aldı. Rahul içeri giriyor. Prachi, Rahul’a gerçeği söylemesini söyler. Rahul masum davranıyor ve gerçeği bilmiyor.

  Aaliya, Rhea’ya Madan’ın bir hata yarattığını ve Prachi’nin yerine onu kaçırdığını açıklar. Rhea, Prachi’yi kaçırmanın planda olmadığını savunuyor. Aaliya, Prachi’nin gelinin kalkacağını ve kaçırılacağını düşündüğünü söylüyor. Aaliya, Rhea’ya Prachi’nin duvak içinde gelinin kılığına girdiğini söyler.

  Bayan Abhi’ye gelir ve karakolda yardımına ihtiyacı olursa müsait olacağını söyler. Abhi polise gitmeyeceğini söylüyor. Bayan, Rhea’yı birkaç şapşal takip ettiği için yapması gerektiğini söylüyor.

  Rhea, Aaliya ile Ranbir ve Prachi’nin her an evlenebileceğini tartışır. Abhi odaya geliyor. Erkeklerin kim olduğunu sorar. Rhea, kimsenin onu takip etmediğini söylüyor. Abhi ona yalan söylememesini söyler. Rhea, Abhi’nin numarasını denediğini ve arabaya dikkat etmediğini söyler. Abhi, kadının birinin onu takip ettiğini iddia ettiğini söylüyor. Rhea, telefonuna ihtiyaç duyduğu adama aciliyet göstermesi gerektiğini söylüyor. Abhi kızgındı ve çocukça oynadığı için onu azarlıyordu.

  Pragya Rahul’a aşkı Maya’nın Ranbir’le neden evlendiğini hiç düşünmediğini sorar. Ranbir, tüm bunların para için olduğunu söylüyor. Ondan boşanmayı planladı ve parayla Rahul’ı yerleştirecekti. Pragya, Rahul’a evlendikten sonra Maya’nın Ranbir’i asla terk etmeyeceğini açıklar. Maya’yla şimdiden pek şansı yok, hayatı da onunla birlikte sıralanmamış. Maya’nın ailesi bile, ailelerinin adı ve zarafeti nedeniyle evlenmelerine izin vermeyecektir. Rahul, Maya’ya bunun doğru olup olmadığını sorar. Maya, Rahul’u tanımıyormuş gibi gösterir. Rahul şimdi herkese kim olduğunu söyleyeceğini söylüyor. Onu seven, babası tarafından dövülen, babası tarafından dolandırılıp hapse atılan, kız kardeşinin onun yüzünden akıl hastanesine gittiğini görmüş, aşkından dolayı hayatını mahvetmiştir. Maya ona Ranbir ile evleneceğini söyledi.

  Abhi, Rhea’yı yatağına getirir. Hiçbir doktorun Rhea için neyin iyi olduğunu ondan bilemeyeceğini söylüyor. Rhea neden doktor olmadığını söyler. Abhi, Rhea ile konuşmak istedi. Aaliya, Rhea için ilaçla gelir ve Meera’ya Rhea’nın kazasından bahsetmediğini söyler. Abhi, Rhea’ya kalbinde yaşadığını ve onlar için yalnızca duyguların önemli olduğunu söyler. Ona ilacı veriyor. Daha sonra Rhea’ya onun için bir şey hissetmediğini sorar. Anne ile babanın sevgisi arasında bir fark olduğunu açıklıyor; bir baba her zaman çocuklarına olan sevgisini gösterir ama bunu söyleyemez. Rhea onun hayatıdır. Artık yaşamak istemediği bir zaman var ama işler değişti. Rhea duygusaldı. Rhea, Abhi ve Aaliya birbirlerine sarılır.

  Pragya müfettişin dikkatini çeker. Dushyant, Rahul’un koluna bir kurşun sıkar. Maya ağlayarak ve onu sevdiğini okşayarak Rahul’a koşar. Onunla evlenmek istiyor. Ranbir, Dushyant’a karşı koyar. Vikram, müfettişe, kurşun şimdi önünde vurulduğu için onu şimdi kaçırmasını söyler. Maya, babası aleyhinde konuşur ve müfettişe babasının ve amcasının onu Ranbir’le evlendirmeye zorladığını söyler. Müfettiş Dushyant’ı kelepçeliyor. Ranbir mutluydu ve ailesine sarıldı. Prachi ve Ranbir birbirlerine doğru başını salladı.

  ilksahYorum 15:08 Eylül 24th, 2020 de Yazılmıştır..

  PART:4
  Kumkum Bhagya 24 Eylül 2020 Yazılı Bölüm, TellyUpdates.com’da Yazılı Güncelleme

  Bölüm Abhi’nin Aaliya’dan denememesini istemesiyle başlar. Bir telefon aldı ve benim önümde olsaydın sana sarılacağımı söyledi. Aramayı bitirir ve Rhea’ya Ranbir’in aradığını ve evliliklerinin evlenmediğini söylediğini, ailesini eve geri getireceğini söyler. Rhea mutlu olur ve önce Ranbir ile tanışacağını söyler, Maya ile evlenmedi. Aaliya, Bangalore’da bir toplantı olduğu için Abhi’den Mahindras ile konuşmasını ister. Abhi tamam diyor ve gidiyor. Beeji mücevher kutularını getirir ve Pallavi’den onu dolapta saklamasını ister. Pallavi neden diye soruyor? Beeji mutlulukla ölmek istediğini söyler. Pallavi, bu kadar çabuk ölecek misin diye soruyor. Beeji hayır diyor ve Tanrı’nın yaptığı her şeyin doğru olduğunu söylüyor. Rhea onları duyar ve Ranbir’in benim olduğunu düşünür. Vikram, Rahul’un Maya’yı açığa çıkarmasının iyi olduğunu söylüyor ve benim için kadın kahraman, kahraman ve süpermen sadece Prachi. büyük bir risk aldı ve oğlumu kurtardı. Ranbir, gerçek bir arkadaş olduğunu söyler. Pallavi onun bir melek olduğunu söylüyor ve Devi olduğunu söylüyor, daha önce böyle bir kız görmemiştim. Beeji doğru dediğini söylüyor, Prachi cesurca Ranbir’i kurtardı. Pallavi, Prachi’nin Dushyant bir kez silahı tuttuğunda bile bir kez bile korkmadığını söyler. Rhea kıskanır ve yine aile için sevgili olduğunu düşünür, herkes onu sevmeye ve övmeye başlar. Pallavi, oğlunun evliliğinin iptal edildiğini görmekten mutlu olan bu dünyanın ilk annesi olduğumu söylüyor. Ranbir, iptal edilen evliliği için rahatlayan ve huzur veren dünyanın ilk kocası olduğunu söyler. Pallavi, kötü görüntüyü kendisinden alacağını söyler. Ranbir tamam diyor. Beeji, Vikram ile konuşacağını söyler. Onlar ayrıldıktan sonra beeji, Ranbir’in hayatına Prachi gibi bir kız gelirse, onu her koşulda destekleyen olursa… Vikram, neden başka birinin ve neden Prachi’nin olmadığını söyler. Beeji, doğru söylediği gibi ona tokat atmak istediğini ve Prachi’nin Ranbir ile evlenmesini istediğini söyledi. Rhea üzülür ve gider.

  Vikram, Ranbir ve Prachi’ye bunu soracaklarını söyler. Paro ile ittifakımı kabul ettiğini söyledi ama o reddetti. Beeji tuhaflaştığını söylüyor. Vikram, 3 günlüğüne dışarı çıkacağını söylüyor. Beeji bu konuyu kendisinin halledeceğini söyler.

  Pragya ailesini azarlıyor ve neden bu kadar büyük bir drama yaptıklarını soruyor. Sarita behen’e tutuklanırsa nasıl hissedeceğini sorar. Sarita behen utanacağını söyler. Pragya, Dushyant’ın Prachi’yi vurup vurmadığını söylüyor. Prachi bunun benim hatam olduğunu söylüyor. Sarita behen oraya yemek siparişi için gittiklerini söyler. Pragya, Prachi’nin Maya’nın Ranbir ile evliliğini durdurmak için mandap üzerine oturduğunu söyledi. Shahana ve Prachi, kulaklarını tuttuğu için özür diler. Sarita behen de özür diliyor. Pragya, bunu bir daha yapmamaları konusunda onları uyarır ve uyumalarını ister. Onlar uyumaya gitti. Sarita behen Pragya’ya Shahana’nın uyumak için odama gittiğini söyler. Pragya, sizinle konuşmam gerektiğini söylüyor ve Prachi o zaman tutuklasaydı ne olacağını söylüyor. Sarita behen, Ranbir’in onu tekrar kurtaracağını söyler. Ona Prachi ve Ranbir’in birbirlerinden hoşlandığını söylüyor.

  Rhea, Beeji ve Vikram’ın konuşmasını düşünür ve öfkesini giderir… ve ağlar. Senden nefret ettiğimi söylüyor Prachi. Ranbir’i çocukluğundan beri biliyorum ve sen daha sonra geldin. Neden her şeyi, sevgisini ve desteğini aldığını söylüyor ve senden çok nefret ettiğimi söylüyor. Çiçek yapraklarını koparıyor ve Ranbir’in benim olduğunu söylüyor, o benim değil.

  Tam o sırada Ranbir ve Aryan’ın konuştuğunu duyar. Aryan soruyor emin misin? Ranbir emin olduğunu ve yarın Prachi’yi önereceğini söyler. Yarının gül günü olduğunu ve kardeşinizin ona kırmızı gül vereceğini söyler, aşkın sembolüdür. Yakında evlenme teklif edeceğini söylüyor. Aryan, onu hemen teklif et diyor ve yanlış bir şey yaparsan seni reddedeceğini söylüyor. Ranbir, olumlu bir şekilde söylemesini ister. Aryan, Prachi’nin sizinle aynı fikirde olacağını ve sizinle mutlu olacağını söylüyor. Ranbir gülüyor. Ona kırmızı gül vereceğini söyler. Aryan sakladığı ayı olduğunu ve bugün içeceğini söylüyor. Onu getiriyor. Ranbir bugün içki içemeyeceğini söyler ve Prachi’nin şımarık velet içtiğini düşündüğünü söyler. Aryan, şımarık velet olduğumu mu demek istiyorsun diye soruyor. Ranbir çok şey söylüyor. Aryan, onu sopayla dövmek için arkasından koşar. Rhea her şeyi duyarak ağlar.

  Prachi odasında. Ranbir pencereden odasına gelir. Prachi korkuyor. Elini tutar ve onun o olduğunu söyler. Prachi neden buraya geldiğini soruyor. Ranbir, önemli bir iş için geldiğini ve ona planını anlatmanın heyecanını yaşadığını söyler. Prachi telefonunu gösteriyor ve ağının da iyi olduğunu söylüyor. Ranbir, telefonda birkaç şeyin ifade edilemeyeceğini ve mesajın gözden göze iletildiğini söylüyor. Bakıyor. Yarın için bir şeyler planladığını ve ona bir şey sormak istediğini söylüyor. Kendisinin iyi bir adam olduğunu düşünüp düşünmediğini ve Tanrı’nın onun gibi erkekleri yapmayı bırakıp bırakmadığını soruyor. Prachi onaylamak için başını salladı. Ranbir, bu dünyada çok ender görülen böyle bir adamın hayatınızda olacağını düşünmüyor musunuz diyor… Prachi ona bakıyor. Şarkı çalar… ..SubhanAllah çalar ………

  Pragya geriliyor. Sarita behen, sana onlardan bahsettiğimden beri gerildiğini söylüyor. Aynen böyle söylemediğimi söylüyor. Onun için endişelendiği ve korkmadığı için Prachi’nin Ranbir ile mandap üzerinde oturduğunu düşünmesini ister. Böyle bir cesaretin aşık olan ve diğeri için endişelenen insanlar tarafından gösterildiğini söyler. Aşkın sadece olduğunu ve durdurulamayacağını söylüyor. Pragya, sevginin kimsenin statüsünü ve parasını görmediğini söyler, ancak iki kişi evlendiğinde aralarındaki statü farkı aralarına girer. Sarita behen anlamadığımı söylüyor. Pragya, 10 lakh çalındığında FIR’ın Prachi’ye karşı açıldığını söyler. Kötü olduklarını söylemediğimi ama paraya değer verdiklerini ve paramız olmadığı için çalabileceğimizi düşündükleri için Prachi’den şüphe ettiklerini söylüyor. Çok zengin olduklarını söyler ve Ranbir’in ailesinin evlenmeyi kabul edip etmeyeceğini düşünmesini ister. Sarita behen, bu gerginliği sadece sizin giderebileceğinizi söyler ve ondan Prachi’nin babasını buraya aramasını ister. Sorunun sona ereceğini ve Prachi’nin mutlu olacağını söylüyor. Pragya bakıyor.

  Rhea, Aaliya’yı arar ve kötü şansını terasta kutladığını söyler. Sarhoş ve kimsenin onu sevmediğini söylüyor, ne Ranbir ne de ailesi. Aaliya oraya gelir ve sarhoş olduğunu söyler. Rhea her şeyi, gözyaşlarını ve acısını içtiğini söyler. Düzgün yürüyebildiğini ve iyi ve iyi olduğunu söylüyor. Aaliya ona içecek bir şeyler getireceğini söyler ve tam orada oturmasını ister. Rhea yalnız kalacağımı söylüyor, kimse beni sevmiyor, ne Ranbir ne de ailesi.

  Precap: Ranbir, Prachi’ye duygularının kalplerinde aynı olduğunu söyler, sonra yakınlıklarının ve sessizliklerinin her şeyi konuşmasına izin vereceklerini söyler.

  FatoşYorum 21:23 Eylül 24th, 2020 de Yazılmıştır..

  Çeviriler için teşekkür ederiz emeğinize sağlık

  123trYorum 18:44 Eylül 25th, 2020 de Yazılmıştır..

  Mitali raj tayaji(ranın annwsi) dassi ve indi gelmiş ama dassi yine degismiş

  ilksahYorum 08:33 Eylül 26th, 2020 de Yazılmıştır..

  PART:5

  Kumkum Bhagya 25 Eylül 2020 Yazılı Bölüm, TellyUpdates.com’da Yazılı Güncelleme

  Bölüm, Aaliya’nın Aryan’ın arkadaşıyla konuşmasını ve Ranbir’in Prachi ile buluşmaya gittiği için yalnız geleceğini söylemesiyle başlıyor. Ranbir’in yarın gül gününde Prachi’ye olan aşkını herkese anlatacağını söylediğini söyler. Aaliya şok oldu. Ranbir, Prachi’den dinlemesini ister … ve iyi olduğunu söyler, ben iyiyim ve hayatımızı birlikte mükemmel hale getirebileceğimizi düşünmüyor musun? Hayatında beni istiyor musun diye soruyor Prachi duygusallaşarak başını salladı. Ranbir mutlu oluyor ve bunun olacağını bildiğimi söylüyor ve bu yüzden size bir şey getirdim. Prachi yüzük getirip bana teklif edip etmediğini düşünüyor. Ranbir bir şey çıkarmaya çalışıyor ve size arkadaşlık için teklifte bulundum mu diye soruyor. Prachi, düşündüğümü söylüyor… Ranbir, daha önce söylemem gereken bir şeyi beklediğinizi söylüyor. Sözde düğünümde beni desteklediğiniz için teşekkür ediyor. Beni kurtardığını ve bana arkadaşlığın yeni anlamını öğrettiğini söylüyor. Eline arkadaşlık bandını bağlar ve onu çıkarmamasını ister. Asla diyor. Ranbir, Maya gelmeseydi şimdiye kadar evlenmiş olacaklarını söylüyor. Prachi hala sessiz. Ranbir, kalbimizde ve ağzımızda ne olduğunu çok iyi bildiğini söylüyor. Yakınlığımızın ve sessizliğimizin konuşmasına izin vereceğimizi söylüyor. Ek din Kabhi jo Subhan Allah oynuyor …… Elini tutuyor. Prachi yavaşça uzaklaşır ve gülümser. Ek din Kabhi jo Subhan Allah oynuyor …… Elini tutuyor. Prachi yavaşça uzaklaşır ve gülümser. Ek din Kabhi jo Subhan Allah oynuyor …… Elini tutuyor. Prachi yavaşça uzaklaşır ve gülümser.

  Rhea sarhoş ve aşağı geliyor. Abhi onu görür ve odasına götürür. Aaliya, Rhea söylerse diyor. Abhi, Rhea’yı odaya götürür ve onun içmesini istemediğini söyler. Rhea aşkını anlamadığını söyler. Aşık olduğumu söylüyor. Abhi, Ranbir’i bildiğimi söylüyor… .Rhea, aşkımı alıp almayacağımı bilmediğimi söylüyor ve onu almazsa çok ileri gideceğini söylüyor. Abhi, Ranbir’i gerçekten sevip sevmediğini söylemesini ister. Rhea evet diyor. Abhi, Ranbir seni seviyorsa kimsenin onu senden alamayacağını söylüyor. Rhea, Ranbir o kızla evlenirse kendimi öldüreceğimi söylüyor, yemin ederim diyor … Abhi bağırıyor ve ölmekten bahsetmemesini istiyor. Vikram, Pallavi ve herkesle konuşacağımı söylüyor, Ranbir’i ondan kimsenin alamayacağına, onun sadece onun olacağına söz veriyor. Rhea gerçekten soruyor mu? Abhi evet diyor, söz veriyorum. Tekrar ölmekten bahsetme. Rhea ona sarılır ve ağlar. Aaliya onları duyar ve mutlu olur. O üzgün Bhai .. Rhea’ya söz vererek diğer kızlarının mutluluğunu kaçırıyorsun.

  Ranbir ve Prachi birbirlerine bakıyor. Shahana oraya gelir ve Sarita behen’e sorununun ne olduğunu sorar. Sarita behen, Shahana’nın yüksek sesle horladığını söylüyor. Shahana, prachi’ye neden ona böyle baktığını sorar ve ışıkları yakar. Prachi döndü ve geriye baktı. Benim hayal gücüm mü diye düşünüyor ve elindeki gruba bakıyor. Sarita behen, Shahana’ya odamda uyumasını mı istedin diye soruyor. Prachi, odanızda uyumak isteyebileceğini söylüyor. Shahana, Prachi’nin bana sorduğunu ve ona yastık attığını söyledi. Prachi ona yastık atıyor. Shahana yere düşer ve Ranbir’i görür. Şaşırır ve Prachi’den onu o odada uyumaya gönderdiğini söylemesini ister. Prachi de aynı şeyi söylüyor. Sarita behen gider. Shahana, Ranbir’den dışarı çıkmasını ister. Ranbir çıkar ve Shahana’ya sarılır. Sarita behen’i idare ettiği için onu takdir ediyor. Prachi ondan gitmesini ister. Ranbir, yarın üniversiteye gelmesini ister. Prachi tamam diyor. O ayrılır. Shahana neler olduğunu soruyor?

  Prachi, benden dayak yiyeceğini söylüyor ve ona neden sarıldığını soruyor. Shahana, kıskandığın Maya değil, kardeşin olduğumu söylüyor. Prachi arkasından koşuyor. Abhi, Rhea’dan değerli gözyaşlarını dökmemesini ister. Rhea ağlamayacağına söz verir. Abhi ondan dikkatle dinlemesini ister ve annesi, babası ve büyük babası vb. Olduğunu söyler. Ranbir’in neden evlenmediğini biliyor musunuz? Rhea neden diye soruyor? Abhi şaka yapar ve onunla evlenmek istediğiniz için evlenmediğini söyler. “Hayır baba” diyor, babam düğünü durduramaz. Aaliya oraya gelir ve onun için kada getirdiğini söyler. Abhi, döndüğünde Vikram ile konuşacağını söyler. Rhea ondan hiçbir yere gitmemesini ister. Abhi ondan Buji ile birlikte olmasını ve gitmesini ister. Rhea mutlu olur ve Aaliya’ya sarılır. Aaliya, Aryan’ın telefonda konuştuğunu duyduğunu ve Ranbir’in Prachi’nin evine onu yarın üniversiteye gelmeye ikna etmek için gittiğini söyler. Yarının gül günü olduğunu söylüyor. Rhea, Prachi’yi ya öleceğini ya da öldüreceğini söyler. Aaliya sadece zayıf insanların öldüğünü söylüyor. Rhea, savaşıyla savaşacağını ve kazanacağını söyler.

  Ertesi sabah Pallavi, Abhi’ye gelir ve büyük bir sorun olduğu için ondan kendisiyle gelmesini ister. Abhi ondan söylemesini ister. Pallavi, ona güvenmesini ister. Abhi, Pallavi’nin evin yanına gelir ve Dadi’nin kız kardeşinin oraya geldiğini bulur. Seni söylüyor… ve ona sarılıyor. Duygusallaşıyor ve yere oturuyor. Dadi, Daljeet’i duyduğunda oğlunun ve kızının, kendisi de hasta olduğu için buraya gelmesine izin vermediğini söyler. Onlara kendisini çok sevdiğini söylediğini söyler.

  Precap: Ranbir, koleje girdiğinde Prachi’de çiçek yağdırmayı planlıyor. Prachi üniversiteye ulaşır. Girmeden önce bir kamyon ona çarpıyor.

  EmineYorum 11:39 Eylül 26th, 2020 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaşlar şimdi artık evin içinde çekimler parci ömür boyu süren sakatlık pragya abi öğreniyorlar kızları abi parciyi eve getiriyor . ondan sonra Mira’nın pragya kıskançlığı alyanin dışa oyunları yine pragya abinin hatalarını düzeltme….hadi bakalım….

  MelekYorum 14:28 Eylül 26th, 2020 de Yazılmıştır..

  Merhaba ar(adasalar merhaba Emine abla paracı kazamı geçiriyor biz alıştık artık olumsuzluklara eskisi gibi olma ihtimali yok galiba ama yinede izliyoruz insalah sonları iyi olur

  EmineYorum 16:16 Eylül 26th, 2020 de Yazılmıştır..

  Abi telefon geliyor parci hastanede pragyada ikisi hastanede parci için riya pragya ağlıyor o annesini uzemez iylesmesi lazım oda beni terk edemez diyor riya özür dilerim diyor pragya yine şaşırıyor ama anlamiyorki i yaptirmis …Alya saklıyor abi parciyi eve getiriyor…. Ranbir parciye olan aşkını itiraf ediyor…..pragya ranbir parci ayrı olmalı yoksa tıpkı benim gibi çok çekecek diyor ….

  EmineYorum 07:11 Eylül 27th, 2020 de Yazılmıştır..

  Merhaba meleğim evet izliyorum …..çünkü dizi yok televizyonda birde beyaz TV de Nur sayariyi izliyorum ….astroloji kadın süper devamlı Rabi tesbih zikir namaz şükür olayında kafa düzeltiyor bu aralar bana çok iyi geliyor…..fal değil astroloji tavsiyeleri süper kanal 7 de Mustafa Karataş ve Necmettin hoca harika tavsiye ederim kardeşlerim

  MelekYorum 17:17 Eylül 27th, 2020 de Yazılmıştır..

  Teşekürler yeni bilgiler verdiğin için Emine ablam ne güzel uğraşlar bulmuşsun kendine çok sevindim Allah sağlık ve güzelik versin şifa versin herkese.

  MadubalaYorum 22:37 Eylül 27th, 2020 de Yazılmıştır..

  İyi akşamlar dizep ailesi uzun zamandır yokum diziyi ben bıraktım artık merak bile etmiyorum bu aralar çok yoğun geçiyor biliyorsunuz eba üzeri derslere başladık onunla uğraşıyorum günün geri kalanı eve çocuklara ayırıyorum şuanda dizi olarak bir tek trt 1 de benim adim melek izliyorum çunku o bir hayal ürünü değil gerçek gibi daha önce ablamdan bahsetmiştim onun hayatını sanki yapmışlar onu izleyince kendimi çok iyi hissediyorum geçmişe gidiyorum sizleri okuyorum arasıra hepinizi çok özledim telefonuma kızım el koydu gündüzleri onun akşamları benim hepinize iyi geceler abigya ailesi

Dizi izle / Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.


Gezilecek Yerler