Ah Kalbim 361. Bölüm izle

Bölüm Rhea ve sınıf arkadaşları Kampa ulaşarak başlar. Müdür, kurallara sıkı sıkıya uymalarını ister. Rhea doğaya sahiptir ve arkadaşlarına bunun en iyi yolculuk olduğunu ve en iyi bölümün Shahana ve Prachi’nin burada olmadığını söyler. (Kötülükten vazgeçmeyen seni meera emzirdi ondan sende bozukluk var)Mutlu oluyor. Herkes kamp alanını sever. Rhea onun için çadırı seçer. Diğer kız buraya ilk geldiğimizi söylüyor. Rhea önce onu gördüğünü söyledi. Adam çok çekici olduğunu söylüyor. Arkadaşı sadece Prachi’nin Rhea’yı idare edebileceğini söylüyor. (Ablası ondanbonu para değil dürüst olan annesi büyütu)Ranbir jeep sürüyor ve Prachi ve diğerleri ile oraya geliyor. Rhea gelip yeri keşfetmek için arkadaşlarına sorar.

Abhi çağrı dadi konuşur ve Rhea arkadaşları ile keyif alıyor anlatıyor ve endişelenmemesini ister. Vikram oraya gelir ve gelmesini ister. Abhi Dadi’ye kana susamış adamın geldiğini söylüyor. Vikram pancar kökü suyu içmesini ister. Abhi şakanın ve zevkinin kötü olduğunu söylüyor. Vikram, çocuklarımın pikniğe gittiği ve tüm evin benim olduğu için çok mutlu olduğunu söylüyor. Abhi onun kötü bir baba olduğunu söylüyor. Vikram çocuklar evde olduğunda, ben kocası ve bir ödeme konuk değilim eşim hatırlatmak zorunda diyor. Abhi, Prachi’nin annesiyle buluşacağını söylüyor. Vikram, son toplantıya katılmasını ve onu talep etmesini ister. Abhi iyi diyor. Yalnız gideceğim. Sekreter yalnız sorar ve daha sonra geleceğini söyler. Abhi bunu neden söylediğini soruyor? Vikram, Sekreterin Prachi’nin annesiyle aranızda bir şeyler olduğunu düşündüğünü söylüyor. Abhi ne saçmalık sorar? Vikram, Prachi’nin annesinin çok alçakgönüllü ve iyi olduğunu ve Tanrı’nın bu dünyadaki ilk modeli olabileceğini söylüyor.(öyle biri ama maalesef değeri bilinmiyor) Tanrı’nın en iyi yaratılışı olduğunu söylüyor. Abhi, Pallavi’yi arayayım mı diye soruyor. Vikram ona kız kardeşini övdüğünü söylemesini ister. Onu azarladığında, ablası gibi hissettiğini söylüyor. Kız kardeşinden uzak durmasını istiyor. Abhi hanımım olduğunu söylüyor ve Pragya’nın zarif, şefkatli ve cesur olduğunu söylüyor. (Nedense o kadar paran ve imkânların varken yirmi yıl onu aramadın Kiyarayi bahane olarak kabul etmiyorum onun ne halde oldugunu görüp gizliden bir elin usrunde olaydı)O türden biri, hala Hindistan’da olan Hindistan’ın Kohinoor’u. Vikram, Prachi’nin annesini gördüğümü ve Tanrı’nın en iyi yaratılışı olduğunu söylüyor. Prachi annesi uzak durmasını istiyor. Abhi soruyor bana meydan mı okuyorsun? O benimle onu pic tıklayın ve DP olarak tutacak diyor.

Müdür, öğrencilere aile olarak 3 gün burada kalacaklarını ve kurallara uyacaklarını söyler. O sabah erken uyanmak ve eğitmen ile trekking için gitmek için onlara sorar ve yalnız gitmemelerini ister. Yakınlarda hayvanlar olduğunu ve grupla gitmelerini istediğini söylüyor. Hemen sonra Ranbir, Aryan, Prachi ve Shahana oraya jeep’te gelirler. Müdür Neden geç geldiniz diye soruyor. Ranbir geç kaldığını söyledi. Müdür, babanın cipini göstermek için geciktirdiğini sorar. Ranbir şımarık değilim diyor. yolda olduğumda, Prachi ve Shahana’nın bir kazayla tanışan bir bayana yardım ettiğini gördüm ve bu yüzden durdu ve onlara yardım etti. Bayanı hastaneye götürdüğünü ve beni ve alkışları takdir edeceğininizi düşündüğünü söyler, ama beni azarlıyorsunuz.

Müdür Prachi’ye bunun gerçek olup olmadığını sorar. Aryan hala şokta olduğunu ve hayır dediğini söylüyor, Bayan ölemez. Shahana, Hayır dediğinde Prachi’yi durdurur. Prachi hala şokta olduğunu söyledi. Müdür, herkese Ranbir’e bir alkış vermesini ister. Herkes alkışlasın.

Meera Pragya’yı arar ve Bay Mehra’nın sizinle evinizde buluşmak istediğini söyler. Pragya ona teşekkür etmek istediğimi söylüyor ve onu eve göndermesini istiyor. O battaniye ile kendini kapsayan evin dışında dolaşan bir adam görür ve o yalnız olduğu icin hırsız dikkatli olmak isteyen Sarita behen hakkında meeraya söyler.

Ranbir Shahana ile flört ediyor. Prachi onunla tartışır ve kız kardeşinden uzak durmasını ister. Eşyalarını kaldırmak için yardımına ihtiyacı olmadığını söylüyor ve kendisi hakkında ne düşündüğünü soruyor. Ranbir kendini süper kahraman, romeo gibi düşünüyor. Prachi onu görmediğini söylüyor. Ranbir sorunun ne olduğunu soruyor? Prachi yalanla itiraz ettiğini söylüyor. Ranbir bir diyalog anlatıyor. Prachi senin yüzünden yalan söylemem gerektiğini söyledi. Ranbir benim yüzümden burada olduğumuzu söylüyor. Prachi onu bırakmasını ister, yoksa sivrisinek kovucuyu sıkacak. Aryan gülüyor. Ranbir bana sivrisinek dedi mi diye soruyor ve eğer onları tekrar ararsan seninle olan ilişkimi bitiririm diyor. Aryan gülümsüyor ve Ranbir’in böyle bir kızla konuştuğunu hiç görmediğini düşünüyor.

Rhea oraya gelir ve arkadaşlarına normal davranmasını ister ve kuralları dinlediği gibi davranır. Gel ve orada dur. Müdür onlara slaydın yanına gitmemelerini ister ve herkesin orada kayabileceğini söyler. Rhea düşmanımızı oraya götürüp kaydırabileceğimizi söylüyor. Müdür ne zaman geldiğini soruyor? Rhea uzun zamandır burada olduğumuzu söylüyor. Müdür, Ranbir, Prachi, Shahana ve aryan’a geç geldiklerinde kuralları açıklamalarını ister. Rhea, Prachi’nin geldiğini duyunca üzülüyor. Prachi’yi görüyor ve öfkeyle görünüyor. Prachi Pragya’nın sözlerini düşünüyor. Rhea, meera’nın sözlerinin onu düzeltmesini istediğini düşünüyor. Ranbir aryan’dan Rhea’ya bakmasını istiyor ve buraya gelmesinin tek nedeni olduğunu söylüyor. Ona gitar çalmasını önereceğini ve önerisini reddedemeyeceğini söylüyor. Aryan gülümsüyor.

Abhi Pragya evine gelir. Bir şey hissediyor. Abhi evine doğru yürür ve kapıyı açık görür. Allah wariyan çalıyor… birisi evde olup olmadığını sorar. Pragya sesini kaba olarak tanımıyor. Pragya kapının yanına geliyor, ama onu görmüyorum. Abhi evin içine bakmaya çalışır.
Çevirisi için Zeyno Hanıma Teşekkür Ederiz.

Ah Kalbim Son Bölüm izle 361. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
  AnonimYorum 20:03 Haziran 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selamlar benim tatlışım PERİHAN öncelikle Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum ailenizle ve sevdiklerinizle hayırlı huzurlu mutlu nice bayramlar geçirmenizi temenni ederim ben şuan tatildeyim umarım mesajımı görüp bana dönüş yaparsınız sizi tatlış yanaklarınızdan çoooook öpüyorum sevgiler saygılar ❤️

  GoncaYorum 20:30 Haziran 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  S.a A dan Z ye tüm gönül dostlarına
  Mübarek Ramazan bayramımız mübarek olsun Tüm islam alemine huzur sağlık mutluluk getirsin inşaellah
  Her şey en hayırlısından gönlünüzce olsun tüm sevdiklerinizle beraber..Allah her an her daim yar ve yardımcınız olsun..

  GoncaYorum 20:41 Haziran 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kum kum zedelermi demeliyim bilemiyorum bu filim den benim gibi soğuyan çok bu sayfada biliyorum izlemiyor promolar Eminemin ve diger arkadaşların tiyoları yetiyor.filim e artık ne yorum yapmak nede fikir beyan etmek hiç gelmiyor içimden.ara.ara bu sayfada sizleri okumakta yetiyor.yazacak ne kaldıki Ektanın sayesinde değilmi o zaten sazını istediği gibi çalıp oynatıyor.oyuncularda oynuyor.o na dur diyen oldukça tersini yapıyor uzatacak diye .bu istenmeyen bölümleri sıralıyor.yapacak bir şeyde yok .Eminemin dediği gibi bizim abigyamız çoktan bitti.şimdi başka bir dizi seyreder olduk .ikisinin kimyasını oyunculuğunu sevdik bakıyoruz yinede.olay ondan ibaret.ne bu filim eski ilk bölümlerdeki gibi olur nede abigya.Eskisi gibi olur.umut eden yanılmış olur.hersey gönlünüzce olsun..hayırlı Bayramlar..

  ZeynoYorum 21:06 Haziran 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bilmem kötü bilmem iyi haber ama nitin ormandaki kampta sayfasında paylaşmış

  PragyaYorum 23:05 Haziran 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Hayırlı bayramlar Ve artik dizi için yorum bulupta yazamiyorum dizide pragya gibi bir deyer var ama kıymetini bilen yok üç beş acemiyi ormana koymuşlar izleyin diyorlar ve dizini temel olan asıl olan abigyayida saklanmakla üç ay görüntülemezler ve bir bölümde birlestirirler abi pismanligini bile anlatmadan evlenidirler ette si bölüm bizim abıhayat olur son trent ne oldu güzelim dizi heeeec yazık iki oyuncuda super is çıkarıyor güzel kimya var bu aşkı güzelce verseydin kaç sene izlerdim yazık srtiye yazık kizin oyunculuğu çok güzel her duyguyu seyirciye geçiren güzel mimik kuralı cem benim

  AnonimYorum 00:18 Haziran 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar 15 haziran bayram kkbda….t yıllık kutlama için…..super dans gösterileri abhigya falan…….merakla bekliyoruz….

  EmineYorum 01:45 Haziran 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  A dan Z ye tüm dostlar …tüm sevdiklerinizle hayrirli günler Yılar bayramlar diliyorum…..diziye gelince abi bu akşam pragyayi müziğe meleğe kraliçeye her şeyin en guzeline benzetti….çünkü vikram pragyayi Allah’ın bu dünyaya gönderdiği çok güzel meleğe benzetti…oda omelek ancak pragya olur dedi…..yazık seytanlarla yaşadığını hep biliyor….ama işte amasi var….gelen esrarengiz kişi kim……ben tahmin ediyorum…ama ekta saritanin kızını bir zaman saklar….çünkü çıktığı an ….anliyacagiz …olaylar nasıl çözülecek….pragyaya oyunculuğu yine yine harika abide öyle zaten sadece onlar için bakıyoruz…senaryo uçtu …toplayan aşk olsun…..tevviterde zeetv ve ektayaoyle tivitler.gittiki ….artık öyle hızlı kavuşmayı yada karşılaşmayı hızlandırdı….pragyanin kazası abinin itiraf ve pişmanlığı…kızların olayı….cabuklastirildi….18haziran kiara girişi dışa king suny..purap eski düşman….inanın şaşırtacak ha şizofren mera yi alyayiunutmayalim….olay çok sırasıyla yazarız ..oyleki mera pragyayi öldürmeye kalkıyor….yani ….çoğu tiyoyu yazarım ama uzun vadede olacağı için sırasıyla….şunu bilin….purap dışa ayrıldığında dışa hamileymis…..suny kiara ve purabin kızı Sahara kinge baba diyor …ama king dışa abla kardeş….kiara annesini kingle evlenmesini isteyecek….arion sahana aşkı başlıyor….ranbir yanlışlıkla tekrar parciye aşk ilan ediyor….riya çıldırıyor……riya parciye zarar verecekken kendi zarar görüyor parci ona yardım ediyor….dostluk böyle başlıyor….kiarada kardeş olduklarını söylüyor….parci ama sen anneme benzemiyirsun diyor…..ama pragyaya anne bir kiz gordum sana çok benziyor diyor….abi kızlarda kızlar abiden saklıyor bir zaman….çünkü alyanin oyunu başlıyor….derdi abinin malına tüm den sahip olmak….riya sevgisi yalan ….kiara olayları babasına acı bir şekilde anlatıyor….abi yine kinge önce kızgın sonra mahcup……yani bunlar sırasıyla oyuzden şimdiden yazmıyoruz…. Zeynom çok çok teşekkür ediyorum…yelizim demeki 18haziranda dönüyorsun…….Allah’a emanet olun ….

  EmineYorum 02:08 Haziran 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  Unutmayın .15hazirandaki dans gösterisi deki pornoya bakın abi pragyayi kendine çekiyor…yani kavuşma bu dönem…abi pragyayi bırakmıyor…yani alyanin tüm oyunları nakvut…kendide aut….çok güzel gidiyor….abigya ailesi büyüyor….bunuda abi pragya kiara yapıyor…..dizimiz güzel gidiyor…arada ay uy edeceğiz ama…size dedim…ekta eşlerin kendi eşinden başkasıyla yaptığı yanlışları bir ömür çektiğini anlatıyor…..ekta duygusal intikamcı…evlendikten sonra eşine evliliğine sahip çık saygı duy diyor….kadın erkek fark etmez…..bakın abiyi parasıyla egosuyla şöhreti ile berbat etti….pragyayada her durumda Allah’a inancı ve dirayetini anlattı….keşke tüm erkeklerde seyretse….evlendiği an eski hayatını bıçak gibi kesip sadece karısına ailesine baksa….kadında öyle yok onun kocası yakışıklı yok ozengin…demesin….diye sizi tenzih ederim…siz bastacisiniz…öptüm.

  EmineYorum 04:54 Haziran 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  Zeetv magazin de abi pragya diyorki… ölümsüz aşk hikayesi anlatılıyor.bizi izlemeye devam edin…..çünkü kundali bhagyada sarlanin büyük kızı tekrar kocasına döndü.dusmani hapse girdi…sarla kurtuldu..purvi döndü…er artık bir zahmet bizim oglanla kizida kavustururlar..bı zahmet….sevimsiz ikizler soğuk ranbir arion çekilmiyor…hele Alya kabak tadinida geçti…kiara dışa gelsede seyri keyifli olsa..

  AnonimYorum 09:29 Haziran 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  15 haziran bayram ozAman kara da geliyor……tüm oyuncular 5 yıllık kutlama için bayramolduğu için gelirler elbet……kiara geliyor…. Birazda sabr sabr …..o geldikten sonra ikiz diye bişiy kalmıcak………

  anonimYorum 13:16 Haziran 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  pragyayin evinin omumdeki esrarengiz insan kim sizce bir fikri olan varmi kim olabilir tanu nikil simonika ve de kiyarami herkez kiyarayi bir rok yildizi diye donecek sanuyorsunuz amma bizleri sasirtabilirler

  AnonimYorum 18:59 Haziran 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  Diyorsunuz ya kiara… Kiara 20 yılda neden dönmedide şimdi döndü?….

  AnonimYorum 19:50 Haziran 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bir tarafta ormandaki ayılar belgeseli diğer tarafta saçma sapan akıl ve mantık dışı izleyiciyle alay eden safsata bir saklambaç artık beni çok sıktı bir kaç dakika zor dayandım izlerken belgeselden hoşlananların izlemesini tavsiye ederim dizi belgesel tadında devam ediyor yok ben almıyorum alana da mani olmıyım

  GoncaYorum 21:00 Haziran 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ah Ekta ah Ekta
  Ne desek etsek sana
  Hep hata hata
  Bu filim üstüne yeni filim basmaya kalkma
  Yeni dizi aşk yaparım sanma
  İkizlerin hayatını araya sokma
  Abigya askına benzetip uyarlama
  Sevdirip kabul edin diye çatlatma
  İzleyen istemez sen oynatıp durma
  İlk debrem 7 yılda
  İkincisi geldi 20 yılda
  Birincisini artçı saydıkta
  2 cisini toparlayıp tut bakalım ayakta
  İzleyene der takılma yaşa
  Ne sanıyor izleyeni bu kadın ya
  Denizde olur unutma sadece dalga
  Sana verilen telorans sonunda
  Koptu kopacakta
  Biliyorsun dönemiyorsunda.
  İkizleri bu halleriyle kabul edemiyoruz anla.
  Ne diye bu hale getirdin abigyayıda
  Bal çalmayı bırakta
  Toparla bu filimi ayıklada
  Girilmeyecek yerden girdin bu yollara
  İzleyiciye saygın yok umursamadında.
  İnadını kırda
  Özüne dön dönebilirsen zorla
  Kafanı yor buna
  Eskisi gibi izeyelim doya doya
  Kimse kalmayacak yakında
  Gereksizleri izleye izleye geldi gına
  Eleştiri bile sana fazla
  Yazdıklarımız az gelir sayfana
  Bıkmadın yılmadında
  İnadım inat dedin bıkmadında
  Sen devam et bakalım Ekta
  Filim geldi Uçurumun kenarına
  Gelince aklın başına
  İnadın da kırıldı eğer tam kırılırsa
  Biz bile kurtarmak için seni o anda
  Elini tutan olmayacağız .asla ve asla
  Sakın bunu da sen unutma.
  Uzatacağım diyede kendini luzumsuz yorma
  Rantını paranı kazandın yeter artık fazlasıyla.
  Prim vermeyecek izleyen sana.
  Diyecek hep abigyada abigya
  Bu seslere ver kulakta
  İstenmeyenleri gözümüze sokma
  Tansiyonları çıkartma.
  Nabızları yoklama
  Bitti az kaldı haaaa
  Reytinglere güvenip sarılma.
  tamamen kaybedeceğin günlerde gelecek pek yakında…

  Döndü DönmezYorum 21:10 Haziran 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar herkese.selamlar.bende.iyi.bayramlar.diliyorum.sayin.Arkadaşlar.elektirikleri.bhagya.kapatti.çünkü.meramidir.nedir.kadin.telefon.etmistiya bhagya.ya abhi.size.geliyor.diye.oyüzden.bhagyada.kacak.kendini.ele.vermemek.için.sigortalari.indirdi.gine.bu.bölümünde icibostu.

  YadıgarYorum 23:27 Haziran 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  Hayırlı bayramlar arkadaslar sızlerı okuyorum desekkur ederım allaha emaned olun selam

  AnonimYorum 10:05 Haziran 6th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kkb 8ci yerde….. .

  AnonimYorum 10:08 Haziran 6th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kiaranın dönmesine sebep bisiy olmalı ama ne……?

  GoncaYorum 14:42 Haziran 6th, 2019 de Yazılmıştır..

  5 yıldır süren bir dizi
  Hayranları belli
  Kitlesi belli
  İzleyen yaş grubuda belli.
  Peki Nedir bu Ektanın derdi.
  Genç aşıkların değil bu filimde yeri
  Abigyanın sevgisi
  Tombiş ve abi
  Ee neden koyuyorsun ikizler ve Ranbiri.
  Kim istedi senden ergenleri.
  Çok istiyorsan ayrı çek o filimi
  İzlesin onların yaş grubu budur iyisi
  Anlamadan sarıyorsun başa eskileri.
  Abigyayı istesende benzetemezsin
  Aşklarını aynı başka ikilide gösteremezsin
  İster ikizler isterse tekizler
  Bunu bilde bu filme böyle at ayak izini
  İzlediğimiz abigya sahneleri
  Onların o güzel sevgileri
  Komik olan halleri
  Bununla mutlu.izleyenleri
  Anlıyorsun kör etme gözlerini
  İnatlaşıp mahfettin bu filimi
  Hayranların kalmadı sana versin primi
  Anlada toparla toparlayabilirsen bu filimi.
  Ver bize sadece abigyamızı geri
  Diğer ergenlerle çek başka dizi
  O kitlelere hitap et .severler onları belki.
  Biz istemiyoruz yeniden eskisi.gibi
  Tombişli abimizi
  Senaryonla izletirsen vermeyiz sana tepki.
  Abigyanın olmadığı saniye ve seti
  Boşa yorma ordaki tüm replikleri
  Geri ver bize bu muhteşem ikiliyi
  Ayırıpta kavuşmalarını saklama yetti
  Canımıza tak etti
  Göremeden birbirlerini
  Bitir abigyamızın işkencesini
  Çilesini..
  Saçmalayarak usandırdın onların sevenlerini.
  Ay uy ettirip snirlerini
  Gerdirip öfke yaptın üzerine o seli
  Bunu bilip akıllan sen en kısa zamanda iyimi
  İsteneni ver istenmeyeni
  Sunma bize artık yeteer bitti
  Vermezsen İstediğimiz sahneleri
  Abigya bile kurtaramaz ozaman Rant yüklü Gemini.
  Çagırırsın kurtarır belki Ranbirin seni.
  Aşkını benzetmeye çalışıyorsun uğraşma boşa da yorma sen nefesini.
  Komedi gibi bile izlemiyoruz bu sahneleri.
  Büyük aile yapacağım diyemi
  Tüm bu saçmalıklar olmadı hiç iyimi iyi..
  Abigya güçlü kuvvetli
  Onun üzerinden gitmez hiçbir sevgi
  O özel farklı bir aşktı bitmedi.
  Bitmeyecekti.
  Sen izin verseydin birliktelikerini
  Tutabilseydin birarada güzel günlerdeki gibi.

  YorgunYorum 20:15 Haziran 6th, 2019 de Yazılmıştır..

  Reytinglerde 2- 3 -4 ‘te bazı yerlerde değişmiş. Ama ben 8. Sırada görmedim. Pekte birşey farketmiyor. Diziyi izlemedim bile instegramda görüntüler yetiyor. Yavaş yavaş soğuttular. Beklenti sıfır.

  leylaYorum 23:31 Haziran 6th, 2019 de Yazılmıştır..

  diyer bölümlerini verin ya seyredelim

  GezginYorum 08:36 Haziran 7th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bu kizin canlandirdi karekterde zere kadar ne anneden birsey var ne babadan sif alya .vede asla degismez alya parasi icin abyi paylasamiyordu buda aynisi .iyice sacmaladilar insan kapisinda kim var diye bakmazmi abyinin sesini kismakta yeni moda oldu amliycaniz bas rolldekileri iyice maymuna cevirdiler.yeterki seyirci ilgisini cekmek sonu hüsran sasirdimi hayir .iyice kabaktadi vermeye basladi izinde bile hic bir bölümünü kacirmadan seyrediyordum bu sene zanletmiyorum böyle giderse.arkadasin dedigi gibi instragram daki görüntüler yetiyor ama buraya sif hos sohbetleriniz icin giriyorum artik.hayirli cumalar

  leylaYorum 08:53 Haziran 7th, 2019 de Yazılmıştır..

  bu dizinin devamı nerdede izliyemiyoum koyunda izliyelim

  ZeynoYorum 11:17 Haziran 7th, 2019 de Yazılmıştır..

  Günaydın, hayırlı CUMALAR. Leyla yeminisin dizi hafta içi veriliyor. Eskileri izledin mi. 1377 yafa 1378 hindistana göre bize göre 361 bölüm. Yeni spoi halası kılıklı kendi annesine ve babasına hakaret ederek kardeşini kışkırtıyor. Gerçi Kiyara yerini o uçurumdan ikisi düşse ve geri gelmese çok iyi olur. Cam yarmadi kayboluyormus Abi de onu arıyor belki yine düşünmeden bu kez yine prachiyi suçlayacak. Çam yarmasının arkadaşları ikisinin arasındaki itismeyi videoya alacakmış. Yani halası kılıklı kardeşini suçlayacak. Süt oğlan meşhur 15 partisinde dans yapacak yani ot yiyen senarist copi yapıştır yapıyor. Araba sahnesini de yapmış. Bu haftada buluşma yok. Ekta yavaş yavaş bu ikizleri süt oğlanı ve kanki kontenjanindan dahil olan cıbıldak yeteneksiz diziye yerleştirdi. Bundan sonra Abhigya diye bir sey yok zaten bunu atlamada yazmışlardı. Iki hafta sizi okudum Pazartesi iş başı vakit bulursam uğrarım. Hoşça kalın Salcakla kalın A..Z tüm diziizlep dostlar.

  ZeynoYorum 11:20 Haziran 7th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bir sey daha eklemek istiyorum Sriti konusunda yanılmadım Misha, Arjit, bayram tebrigi yayınladı ama karı kocadan tık yok. Fanlara değer ortada.

  AnonimYorum 11:53 Haziran 7th, 2019 de Yazılmıştır..

  Leyla dizi haftaiçi Türkiye saati 18.30 Hindistanda yayinlaniyo ve sitede yaklaşik 19.30 dan sonra izleyebilrsin.Hafta sonu yok!!!

  AnonimYorum 12:21 Haziran 7th, 2019 de Yazılmıştır..

  Diziden ramen soğudum yaa….. Sürekli ikiz ikiz….. 15 haziran bi gelsede….. Kurtulsak

  AnonimYorum 14:29 Haziran 7th, 2019 de Yazılmıştır..

  Tipsiz bir çakma star ve karşısında kartlaşmış görünümlü iki çirkin yarmagül ü 7 yirmidört parlatsan ne olur parlatmasan ne salise bile ilgimi çekmedi onların sahnelerini asla izlemiyorum dizinin denaasıyla asla örtüşmüyorlar sadece yama yapıldılar benim için abhinin tek ve gerçek KIZI kiyeraydı onların baba kız ilişkileri doğaldı orijinaldi gerçek sevgiydi onlarla ağladık onlarla güldük bu sonradan diziye yama yapılan kart kızlar asla abhinin yanına yakışmıyorlar suni ve yapmacık duruyorlar adam sarılırken bile eğreti ve zorla sarılıyor kazuletlere dizi bu formatla daha nereye kadar gider meçhul şahsen ben koca bir hafta iki üç dakika bile izlemekten sıkıldım

  AnonimYorum 19:50 Haziran 7th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bişi sorucam…. Bölüm 15 haziran olucaktı yoksa sadece dans gösterileri falan….. Bu bölüm baya saçma…. Karşılaşma gelicek hafta….. Çünkü pragyada kampa geliyor….. Eğer onda da karşılaşmazsalar daha ektaya dicek söz bulamıyorum…………………… Ektanın doğum günüymüş bu gün

  ilksahYorum 20:06 Haziran 7th, 2019 de Yazılmıştır..

  arkadaşlar geçmiş bayramınız mubarek olsun

  yönetici dizimiz nerde kaldı yahu çok bekletiyorsun beni bak

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 20:36 Haziran 7th, 2019 de Yazılmıştır..

  araç kullanıyordum o yüzden geciktirdim kusura bakmayın 🙁

  ilksahYorum 20:12 Haziran 7th, 2019 de Yazılmıştır..

  yönetici bey evladım dizinin gelecek bölümünün fragmanı yayınlandı sen daha diziyi yayınlayamadın hayırdır evladım kuyuya mı düştün kurtaralım mı seni ihtiyaç var mı

  LaleYorum 20:17 Haziran 7th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bizim dizisi unutuldumu Lütten simdiden tesekurler

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 20:36 Haziran 7th, 2019 de Yazılmıştır..

  yüklendi şuanda 🙂

  ZeynoYorum 21:12 Haziran 7th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kumkum bhagya 7 Haziran 2019

  Bu geceki bölümde, Rhea Prachi’nin tepeye tırmandığını görüyor ve onu takip ediyor. Zirveye ulaştıklarında Rhea kendini Prachi’ye gösterir. Prachi’yi tepeden onu takip etmekle suçluyor. Rhea, Prachi’ye acı verici şeyler söyler. Prachi’nin babasının, onun yüzünden annesini ve onu terk ettiğini, çünkü Prachi’yi sevmediğini söyledi. Pragya hakkında bile kötü konuşuyor.(Cam yarması konuştuğun kişi ablan ve annen seni polise bildirmeyen melek annen ama nere sana kimin süt verdiği belli)

  Prachi, Rhea’yı tokatlar ve ailesinden bir daha asla kötü konuşmamasını ister. Rhea, Prachi’yi babasını çalmaya çalışmakla suçluyor.(ne çalması cıbıldak o ikinizin de babası) Rhea, Prachi’yi iter ve onunla yüzleşir. Prachi Rhea’yı uzaklaştırıyor ve uçurumun kenarına ulaşıyor. Prachi, Rhea’yu geri çekmeye çalışıyor. Rhea’nın arkadaşı, Prachi’nin Rhea’yı öldürmeye çalıştığını gösteren resimlere çekiyor. (Her zaman kötüler cezasız bırakan ekta burada kadını nerede yüceltiyorsun… onları devamlı ezdirerek kankana güvenip diziyi mahvetmek kadın yüceltmesi mi….)

  Rhea resimleri görmekten mutludur. Arkadaşından üniversitedeki herkese göstermesini ister. Bu Prachi’nin bir katil olduğunu kanıtlayacak. Sadece babası değil, Abhi artık ona kızmakla kalmayacak, aynı zamanda Prachi’yi Delhi ve yaşamından kovacak. Rhea kaçar ve terk edilmiş bir kulübede saklanır.
  Prachi ve Rhea uçurumun kenarında kavgaya giriyorlar.
  Rhea’nın arkadaşları kampa geri döner ve Prachi’ye karşı sahip oldukları tüm kanıtları gösterir. Müdür onu aramaya karar verir. Pragya, kampın nasıl olduğunu öğrenmek için Prachi’yi çağırıyor. Prachi üniversite öğrencilerini bulduğunda, onu Rhea’yı öldürmekle suçluyorlar. Pragya bu konuşmaya kulak misafiri oluyor ve Prachi ile birlikte olmak için kampa gitmeye karar veriyor. (O katil kılıklı senin kızın olamaz)

  Abhi müdürden, Rhea’nın bir kazada ölmüş olabileceğini söyleyen bir çağrı alır. Abhi Rhea’ya kızdığı için kendini suçlu hissediyor ve onunla tanışmak için kampa koşuyor. Spoide de Abhi herzamanki düşüncesiz hali ile bu kez ezik kızını suçluyor tabii annesini de. Buluşma haftaya da yok. Tabii satın alınan birincilikler kanalı ne kadar tatmin edecek. Beş yılı haftalar geçtikten sonra kutlama sevdası nereden. Süt oğlan dans edecekmis. Bakalim ne çıkacak. Salcakla kalın

  PerihanYorum 21:14 Haziran 7th, 2019 de Yazılmıştır..

  Dizi güzel gidiyor ben yorum yapmıyorum diye her şey kötü canım anonim bayram mesajını aldım cevapta yazdım ama yanlışlık oldu yayınlanmadı önemli değil yorumun bu akşam umutsuz geldi bana evet kızlar iyi diğil ama bence armut dibine düşüyor… Herkes sahibine benzer… Anne babada pek mükemmel değil anne bir sürü düzen kuran babada uyuyan dev diyelim bu ikisinden bu kadar olur……sağlıcakla kal genç anonim…..

  GülYorum 21:16 Haziran 7th, 2019 de Yazılmıştır..

  orman tehlikeli ama kime göreceğiz.

  PragyaYorum 23:05 Haziran 7th, 2019 de Yazılmıştır..

  Benim fuggim var sadece dizinin guzeli

  anonimYorum 00:25 Haziran 8th, 2019 de Yazılmıştır..

  abi ayni hatalarini yapmaya devam ediyor bu adam duzelemiyecek simdi hedefte praci var bak gorun onun basinada neler gelecek eyer pragya kizini onlardan uzak futmada yine alayan pragya olacak cunku abi tipki kiyarayi koruyamdigi gibi praciyide koruyamiyacak bundan eminim o riyayi suclu oldunu bile bile praciyi sucluyor bu gece gordunuzmu hic tanimadigi bir kadin iciri yorum yapmaya basladi cunku o henuz pragya oldunu bilmiyor aferim praciye annesi iciri laf soylemeye kalktinda hemen savunmaya gecti

  AnonimYorum 00:27 Haziran 8th, 2019 de Yazılmıştır..

  abi kizina zera kadar terbiye verememis sadece simartmis her istedini yapmis simdi vursun kafasini duvarlara amma ne yazik ki o kizi duzelmek yine pragyaya kaldi

  AnonimYorum 01:32 Haziran 8th, 2019 de Yazılmıştır..

  Gördünüzmü sosyal medyada fanlar isyan etmişler ucuz sahte ve kopya karakterlerle daha fazla çirkinleşmeyin ve onurlu bir final yapın diye özellikle sriti fanları yapımcıya ve senariste ateş püskürüyorlar

  AnonimYorum 12:24 Haziran 8th, 2019 de Yazılmıştır..

  Rhea ranbiri sevmiyor…..sadece saplantı…. Aynı alıa gibi… Aynı karekterkeri gösterib… Bizi ne yerine koyuyorlarlar acabaaaaaaaaaaaa………..şu kampta karşılaşmazsalarda daha ektaya dicek söz bulamıyorum….. Çıkara gelsin dediğiniz gibi benim içinde abhigyanın 1kızı var oda kiara…. Bu sözümden dolayı özür dilerim ama tanı kinci özledimmmmmm

  AnonimYorum 12:24 Haziran 8th, 2019 de Yazılmıştır..

  Tanı kinci yazmışım tanu ve kingi

  PragyaYorum 22:47 Haziran 8th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bu gün kanal yedide ki bölümde prangaya çok güzeldi özellikle kırmızıyla çok çekici olmuş kız çok güzel ve verdiği duygu yüzünden yeni bölümlerin çirkinleride izliyoruz ve fanlar haklı sadece pragyanin o masun güzelliği diziyi bırakmanıza en gel oluyor gerçekten çok saçmaladılar saten yeni oyuncular çok gereksiz bunların yüzünden bile tabuyu arar olduk ve disayi gerçekten özlemişiz ama ginede fuggimmm oldukça izlenir

  ZeynoYorum 14:59 Haziran 9th, 2019 de Yazılmıştır..

  Mehaba diziizlep dostlar. Abhi Riyanın
  Çam yarmasının komplosu olduğunu öğreniyor. Kızkardeşi gibi bunun da katil kılıklı olduğunun farkına varır mı. Bu da cezasiz kalır. Karşılaşma yine yok. 15 için bugün Sritinin fot. var kızımız çok güzel.

  AnonimYorum 16:39 Haziran 9th, 2019 de Yazılmıştır..

  Anlaşılan 15 haziran çokkk güzel olucak….. Resimler muhteşem abigyammmm….

  leylaYorum 20:09 Haziran 9th, 2019 de Yazılmıştır..

  tüm bölümlerinerde ya nasıl izlerim

  anonimYorum 21:32 Haziran 9th, 2019 de Yazılmıştır..

  gece bir videyo gordum pragya bavuluyla abinin evine geliyor fakat ikinci kata deyilde birinci kata gidiyor abi cok uzgun pragyada cok uzgun birbirleriyle konusamiyorlar bile bu ne demek oldunu hic anlamayadim gecmis bolumleri hatirliyorum amma hic oyle bir sey yoktu bu deli kiz iciri orayami geliyor acaba boyle bir hata yaparsa eyer bu kez praciyide kaybeder bu videoyu istigramda gordum

  AnonimYorum 20:37 Haziran 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  Şu kampta karşılaşmasalar gerçekten pesss…..abhi yine hata yine hata karşılaştıklarında ve kızdığı kızının kendi kızı olduğunda tepkisini çokkk merak ediyorum….. Gerçi ikizlerden nefret ederim benim için kiara ölmedi…. Abhigyanın kavuşması yalnız onun yardımıyla ola bilir ama ekta yine nazar eder abhigyamızı ayırır ya başka bin tane dizin var hepsinde izledim çokkk güzel ama bunun gibi uzatmak için nayapmak istediğini halen anlamış değilim gerçekten….. Çok belli oluyor abhigyanın rotayı sevmediği… Doğum gününde tüm oyuncular fotoğraf paylaşmış ektayla ama ne sriti ne shabır paylaşmanız neden???….. Nedeni belli işte…. Şu ektayla birinin gerçekten konuşması lazım….. Gerçi 15 haziran bayram falan yapıyorlar….. Dans falan…. Neden?…. Çünkü dizisinin saçmalıklarını unutturmak için…. Kiara geldikten sonra ikiz değil ABHİGYA istiyoruz EKTA KAPOOR. gerçi neden yazıyorumsa duymucakki ….BİZiM için İKİZ değil KİARA önemlliii….. Böyle istiyoruz ta ya kiara sriti olursa…. İzlemek yaaa….20 yıl geçtiği bölümden sonra full olarak 7-8 belki daha az bölüm izledim….bazen de çeviriler yetiyor….. Burdan Yeliz ve Zeyno hanıma çeviriler için çok ama çokkkkkk teşekkür ederim bazen de
  İnstagramdakılar yetiyor….. Zaten instagramdanda belli abhigya sahneleri çokk ama çok az….. Bu dizi abi ve pragya üzerine kuruldu… İkizler yokkk…..gerçi ayrılmasalardı kim ikizleri sevmezdiki?….. Bu bölüm boş…. Aynı tanıtım aralarındaki mesafe…. Beni resmen deliye döndürüyor şu prachi ranbiri rheanı göze sokmaları…..tamam 20 yıl geçti biŞi demiyoruz Tamam… Ozaman abhigya sahnesi çokk olsun abhigya 18dk ikiz 2 dk gerçi ikizlere bu bile çokkk

  AnonimYorum 20:39 Haziran 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  leyla belli ki yenisin dizi hafta sonları olmuyor sadece hafta içi 19 30 kendi kanalında yayınlanıyor sonra burada. Ama kanal 7 de hafta sonları 19 00 veriyor

  SANİYEYorum 22:44 Haziran 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  GÖRDÜM AMA BÖYLE SENARİSR COK MI DÜŞÜNDÜ BU DİZİYİ YAPARKEN GÖRDÜM AMA SACMALIK GÖRMEDİM

  PerihanYorum 22:49 Haziran 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ooo alan daraldı çarpışma yakın……

  AnonimYorum 00:12 Haziran 11th, 2019 de Yazılmıştır..

  LEYLA ilk bölümden itibaren –izle7.com sitesinde var!!!!

  AnonimYorum 12:59 Haziran 11th, 2019 de Yazılmıştır..

  5 yıllık kutlamada diger dizi olan kundali bhagyada var…..bu kutlamayla onları göze salmak istiyorla…gerçi kundali bhagya güzel dizi ona bi lafım yok ama…..kundali bhagya oyuncuları kutlamadan harika fotograflar paylasmıs…..insaAllah kutlama güzel olur ve ondada kiara gelir kiara gelse söz dizi saçma olsa bile tüm völümleri full izlicem….bu ikizler hariç

  AnonimYorum 17:56 Haziran 11th, 2019 de Yazılmıştır..

  Merak etmeyin riya ilk tokatı yedi annesinden ellerine salık pragya umarım muma çevirirsin bu şımarık kizi

Dizi izle / Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.


Gezilecek Yerler