Ah Kalbim 359. Bölüm izle

Bölüm doktorun abhiyi kontrolu ile başlar ve nabız düşerse onu bilgilendirmesi için hemşireye sorar. Abhi, pragya’yı bilinçsiz halde düşünür ve gözlerini açar. Abhi kolundaki serum ignesini çıkarır … ve hemşire onu durdurmaya çalışsa da o odadan çıkar. Pragya’yı doktorla konuşurken görüyor ve kendisini nasıl kurtardığını hatırlıyor. Hemşire abhi’den onunla gelmesini ve kan nulmasi icin yardimci olmasini ister. Pragya varlığını hissediyor ve onu arıyor. Doktor yoğun bakımda olduğunu ve hızlı kan bulabilmesi için ona sorar. Pragya Prachi’yi orada aramayı düşünüyor ve onu resepsiyondan ariyor. Onu arar. Prachi yaptığı sey için ondan özür diliyor ve güçlü olduğunu söylüyor ve bunu yaparken (intihar girişiminde bulunarak) düşünmediğini ve bu aptal adımı tekrar atmayacağını ve AF dilediğini söylüyor. Pragya güçlü oldugunu biliyorum diyor ve cesur olduğun için mutluyum diyor. Mehra’nın ofisinin şantiyesinde telefonunun sebekesini kaybettiğini söylüyor. Bir adamın bir kazayla karsilastigini ve oraya gelip kan bağışı yapmasını istediğini söylüyor. Prachi oraya geleceğini söyledi. Shahana da geleceğini söylüyor. Prachi aceleyle gider. Sarita behen, Prachi ve Pragya’yı bir araya getirmesini ister. Shahana onlarsız gidemeyeceğini söylüyor ve onu oraya gitmek konusunda onu uzak tutmamasını istiyor.

Aaliya, Rhea ve Tai ji arabada. Aaliya trafik sıkışıklığı için insanlara kızıyor. Rhea abhi için endişeleniyor ve babasinin hangi hastanede olduğunu nasıl bildiğini söylüyor. Aaliya hastanenin yakın olduğunu söylüyor. Rhea’dan Prachi’yi aramasını ve annesinin Abhi’yi hastaneye götürüp götürmediğini sormasini istiyor. Rhea Pragya’yı nasıl arayabilirimki diyor? Aaliya, hastanede değilse zamanımızın boşa gideceğini söylüyor. Rhea Prachi’yi arıyor. Prachi telefonunu evde bıraktı. Shahana aramayı acar. Rhea, Prachi’nin annesinin numarasını vermesini ister. Shahana vermeyeceğini söylüyor. Sarita behen gelir ve telefonu shahananin elinden alır. Rhea, Shahana’ya görgü öğretmesini ister. Sarita behen, karmasiklik yarattigini duyduğunu ve tekrar aramamasını istediğini söyledi.

Shahana mutlu olur ve ona sarılır, kahramanım dıye çağırır. Sarita behen gitmesini istiyor. Rhea, aaliya’ya ona yanlış davrandıklarını söyler. Tai ji yaptığı için Rhea suçluyor ve bu senin yüzünden Abhiye boyle oluyor diyor. Aaliya onu durdurmasını ister ve herkesin neden ona sempati duyduğunu bilmediğini söyler.

Meera başka bir arabada ve onunla anlarını hatırlıyor. Ona hiçbir şey olmayacağını düşünüyor. Vikram, Mitali ve dadi onunla birlikte. Vikram, tahminimizin doğru olmasını ve abhi’nin o hastanede olmasını dilediğini söylüyor. Dadi Pragya ve Abhi yakında buluşacak hissediyor, ve onun kaza hakkında bilmesi gerektigini düşünüyor, o koşarak gelecek, ve onların ailesi tamamlanacak diyor.

Prachi hastaneye geliyor ve Pragya’dan özür diliyor. Bunu bir daha yapmayacağım diye söylüyor. Pragya böyle bir durumda zayıf düşmemesini ister. Resepsiyona geliyorlar. Prachi o adamın kim olduğunu soruyor? Hemşire geliyor. Pragya, kızımın kanını bağışlayacağını söylüyor. Hemşire o zaman kan eşleşecek diyor..Prachi bilgisiz. Pragya ona senin de aynı kan grubuna sahip olduğunu söylediğini söyledi. Prachi onunla gelmesi icin Pragyaya sorar ve o kendini gergin hissediyorum diyor. Doktor geliyor ve kim olduğunu soruyor? Pragya benim kızım olduğunu söylüyor. Doktor kızı kan verirse iyi olacağını söylüyor. Hemşire test için Prachi alır.Nabız yaşam Hastanesine ulaşıyorlar. Tai ji, rhea’nın içeri girmesini engelliyor. Dadi geliyor ve ne olduğunu soruyor? Rhea Tai jinin ne yapmak istedigini anlamadigini onlara sorar. Meera onu bırakmasını istiyor.Tai ji bunun bizim aile meselemiz olduğunu söylüyor. Vikram ne dediğini soruyor? Tai ji onun iş ortağı olduğunu söylüyor. Prachi’yi incittiği için rhea’yı azarlıyor ve senin yüzünden intihar etmeye çalıştığını söylüyor. Her şeyin senin yüzünden olduğunu söylüyor, bunlar senin yuzunden oldugunu soyluyor. Rhea Tai ji onu anlamasi icin Dadiya sorar. Dadi, Pummy haklı diyor.

Hemşire Pragya geliyor ve Prachi kani abhi ile eslesti ve doktor abhiyi ameliyat etti ve o yakında iyi olacağını söyler. Pragya mutlu olur. Abhi, ameliyattan odaya alinir.Doktor iyi olduğunu söylüyor. Pragya hemşireye onunla konuşmak istediğini ve bir şeyler söylemek istedigini söyler. O odanin içine gelir ve abhinin elini tutarak oturur. Ağlıyor..honge juda na hum çalıyor…..Pragya sana kan veren kişinin Prachi olduğunu söylüyor..kızımız. Senin kanınla doğduğunu ve Bugün seni kanıyla kurtardığını söylüyor. Yakında iyileşeceğini söylüyor.
Çevirisi için Yeliz Hanıma Teşekkür Ederiz.

Ah Kalbim Son Bölüm izle 359. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
İsim
:
Yorumunuz
:

  ilksahYorum 20:25 Mayıs 23rd, 2019 de Yazılmıştır..

  YELİZ senden rica etsem pragya nın abhiye söylediği son sözleri tercüme edermisin sanki veda eder gibiydi.yoksa banamı öyle geldi

  PerihanYorum 21:03 Mayıs 23rd, 2019 de Yazılmıştır..

  Eee abi bırakmaz dedim zaten hiç bırakmadı… Eeee şimdi pragya iyisin hoşsun tatlısında bu adamı bu kadar seviyorsunki seviyorsun üç çocuk doğurdun adama bir sürü kurdun içinde bırakıp gidiyorsun anlıyoruz acılısın haklısında ya her şeyi silip git iz kalmasın yada hiç gidip bu adamcağazı yollara baktırma…. Şimdiiii bu riya yaptığının cezasını birazda olsa aldı… Buzdolabı gibi köşede duran yenge kızı güzel hakladı iyide yaptı… İlk kez role girdi bu yenge hep köşede para bekliyordu….. Artık abi pragyayı gördü alya yalan konuşamaz… Da pragya yine kaçacak… Kaçma işte kaçtıkça kaybediyorsun.. Güçlü ol sanada bu yakışır o şımarık kızın senin terbiyene ihtiyacı var kızınında babasının varlığına ve sevgisine…..

  AnonimYorum 21:33 Mayıs 23rd, 2019 de Yazılmıştır..

  Bu dizide en gereksiz ve en çöp bölümler hastanede geçen bölümler boşa zaman kaybı sadece abhinin kafaya beton kütle düştü pragyanın sırtına tık yok benden daha dinç görünüyorlar o zaman ne gerek var bu tantanalara yok kan lazım yok ameliyat hiç gerçek ve inandırıcı gelmiyor bu arada abhi hafızasını yitirmemiş herşeyi hatırlıyor senarist yazacak yeni konu bulamayınca hadi yine araya bir kaza sıkıştırayım izleyiciyi uyutayım diye düşünüyor sen ancak senin gibi ot yiyen Hintlileri uyutursun benim gibi et yiyenleri asla biliyorsunuz Hindular için hayvanlar kutsal etini yemiyorlar müslümanlar bile kurban bayramında kurban kesemiyor Hindistan’da

  PerihanYorum 21:46 Mayıs 23rd, 2019 de Yazılmıştır..

  Veda değil o bizim kızımız bana senden yadigar senin parçan dedi gibi ne dersin yeliz bi şeyler anladımmı acep…

  Pragya1Yorum 22:32 Mayıs 23rd, 2019 de Yazılmıştır..

  Siz pisey farketiniz mi.. Pragya son ki odaya gireceginde Abhi basini sagladi. Acaba baygin numarami yapiyor. Prachiyi anlatirken duyarda. O Mera aglar ne aglan be karga suratli sanki karisiymis gibi onlari seyretmem …ama bunu gordum sinir oldum

  EmineYorum 23:17 Mayıs 23rd, 2019 de Yazılmıştır..

  Yakında abi iyileşiyor..pragya abiyi kabul Edip hastaneden kaçıyor….abi bilinç kazanıp pragyayi aramaya gidiyor….tüm aile pragyayi bulup eve getirmesini istiyor…..Alya negatif…panik…parci annesinin neden yabancı bir adama bu kadar üzgün dua ettiğini soruyor…sarita kızına herşeyi anlat bu onun hakkı diyor….

  YorgunYorum 00:35 Mayıs 24th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar anne ve babalarını öğreniyor ama kabul edecekler mi ? Sizce ? Bence hayır. Rhea parchiden nefret ediyor bir kere. Pragyayi sevse de kendisini bırakıp parchiyi aldığı için kabullenmeyecek tabii alya faktörünü hiç mi hiç saymıyorum bile. Parchi rhea yi sevmiyor duygular karşılıklı. Abhi parchiyi evden attı. Parchiyi okuldan da uzaklaştırdı en azından kız böyle biliyor. Demekki diyecek annemi de böyle kapı önüne koydu. Kucağında benimle. Kızlar zor kabullenir. Ancak hayatı bir olay olursa belki. Okula teröristler gelmedi daha . Senarist kopyala yapıştır yaptığına göre böyle bir bölüm bekleyebiliriz.( Okul olmaz başka bir yer olur senarist çok özgün baksanıza 20 yıl sonra inşaatta karşılaşma yazmış). Birbierlerini farketmeden koruduklarını görebiliriz. Mesela yani. Şu meraa kendini yırttı resmen inşaatta. Dersinki karısı. Arabadaysa hayal kurmalar eskiyi hatırlatmalar. Ne oluyoruz sanki abhi aşkını ilan etmiş bir iki teşekkür daha fazlası değil. 20 yılda yeni mi aşkını anladı. Kingte 7 yıl sonra hindistanda pragyaya aşık olmuştu. Gümbür gümbür yeni tanu geliyor. Bu kadında saplantılı çıkarsa hiç şaşırmam. O evde kim normal ki.

  AnonimYorum 01:22 Mayıs 24th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selam arkadaslar maducugum ablanın olum yıldonumu oldugunu emınem yazdı rabbım mekanını cennet etsın takdırı ılahı kaderden oteye gıdılmıyor unutmuyoruz ama kabullenıyoruz yuregımızın bır kosesınde anılarını hep sıcak tutuyoruz benım de on bes yasında abım vefat ettı ben cocuktum halen de yıllar gectıgı halde sankı benımle yasıyor ama hayat devam edıyor kendını uzme ılksahcıgım coldekı serap gıbısın bır gorunup kayboluyorsun bır dondun pır dondun harıkasın cok guldum rabbım de senı guldursun sayfayı doldurdun yelızcıgım ellerıne saglık yıne bızım ıcın cevırıyı yaptın zeynom nasılsın rısam ruyam sarem umarım sız de ıyısınız yasemınım anonım kardeselrımız cogaldı sen yazıyor musun hangı anonımsın bılmıyorum ama ınsallah ıyısın canım dızımız bızı sınır ederek ılerlıyor hos artık bızım dızımız mı yoksa ıkı kazmanın dızısı mı bellı degıl bunlar kavustular bakalım kac bolumluk ayırırlar yıne merak etmeyın alya cadısı tanu nun mırası mera sı zaten ekta ve kaunchı bu kadar bulusturur bes dakıka kavusma 100 bolum 27 yıl ayrılık sımdı bakalım atak kımden gelecek alya vampırı mı mera varısı mı hangısı pragya nın sonu olacak bakalım hepınız allaha emanet olun…

  PerihanYorum 02:37 Mayıs 24th, 2019 de Yazılmıştır..

  Pragya kızı öğrenip üzülür böyle bi kızı olduğu nndan abide kızı kovduğu için üzülür yani bol drama sadece abi meşelenirse bizi güldürür…. Buda pragyaya bağlı.. Başka ağlayan ağlayana bi tek yaşlı nine ümitli………

  GoncaYorum 04:28 Mayıs 24th, 2019 de Yazılmıştır..

  A dan z ye herkese hayırlı ramazanlar

  Abinin aşkı işte böyle
  Egosunu tutsada önde
  Sevgisini gizlesede kalbinde
  İstesede delirsede
  Kovsada küssede
  Bırakamaz istesede
  Kafaya alsa darbe
  Hafızada gitse
  Geride gelmese
  Dilinde tek kelime
  Tek hece.tek cümle
  Pragya ..ona lutuf hediye
  Pragyanın aş kı oldu kazanan
  Kötükeri kovan
  İyiliklere hep koşan
  Aşkı için ölümüne savaşan
  Sevdiklerini koruyan
  Canını hiçe sayan
  Susup acısını tek başına yaşayan
  Bunuda iyi niyetinden yapan
  Bunun için gerektiğinde kaçan
  Kimse anlamasada iyilik adına savaşan.
  Bu uğurda kaybetsede ayakta oldu dimdik duran.
  Sevgisini değişmedi paraya
  Önem verdi herzaman aşkına
  Ödün vermedi çıkarcı insanlara
  Savaştı yılmadı kötü yılanlara
  Ne yaptıysa aşk uğruna
  Yaşadıkları olsada ceza
  aşkı onu anlamasada
  Usanmadıda bıkmadıda
  Anlayanlar onu aldı sırtına
  Anlamayanlar battı çukura
  Değer verip sorgulamadıda
  Hakketti her an saygınlığıda
  7 yıl ayrılıkta
  20 yıl atlamada
  Sevgisinin gücü kazandıya
  Onsuz gecen yıllarda
  Abiyi koşturdu arkasından
  Pragyayı sevmek ancak böyle olur damarından.
  Aşkını oldu herdaim kazanan
  Pragya diye diye ağladı uyumadan
  Güçlu bir kadın yürüdü korkmadan
  Gururunu yol yaptı ayak altına aldırmadan.
  Kaçısı oldu korumak adına sorgulamadan.
  Tüm sevenleri hayran ona işte bundan.
  Ektada anladı.yazdı kaçamadı.
  Ne yaptımsa dedi olmadı.
  çok kere aşağılattı
  İftira çukuruna attı
  Yetmedi canına bile kıydırttı.
  Aşkına defalarca kırdırttı.
  Evlat acısını yaşattı
  İkiz evlatlarını ayırttı.
  Ama yinede ceylan gözlü bu kadını yıkamadı.
  Abiyle onu ayıramadı.
  Bunu istesede başaramadı.
  Senaryoyu bile kendine ağlattı.
  Haklı olduğunu hep kanıtladı.
  Kaybeden hiç olmadı
  Bu nuda herkese kanıtladı.
  Para gücü değil sevmenin o eşsiz gücü
  nü ispatladı.
  Menfaat beklemeden uğraştı.
  Abinin kalbini işte böyle dağladı.
  Eşsiz aşkları yürekleri sızlattı.
  Kötü geçen zamanlarını
  O sevgi gücü gözyaşları
  Vede güçlü dirayetleri aşkları yıkadı.
  Engel tanımaz ayrılık yılları.
  Yine sevgisi sildi acıları
  İşte bu kadın pragyayı
  İşte böyle başlara tac yaptı.
  Senaryonu değiştirsende
  Yeni yeni kişiler eklesende
  Olmaz abigyasız bu serüvende
  Hele pragyasız günlerde
  Olmaz Ekta olmaz .bildin sende işte
  Kazanan tombis oldu herşeyde
  Boşuna konulmamış bi ismide
  Kumkum bragya olur onunla ancak zirvede.
  Onsuz ne abi nede başka konular izlenmezde.
  Bunu bilip devam et bu filime işte böylece.
  Finali engüzelinden yap güzelce.
  Al topla taktir edil her seferinde
  saçmalıklarıda artık gösterme
  Abigyayı yorma artık gereksiz konular olaylarla her seferinde..

  AnonimYorum 11:14 Mayıs 24th, 2019 de Yazılmıştır..

  GÜNAYDIN.Betül arada yazıyorum.Ölümün hepsi zor gerçekten anlatılmaz yaşanır.Ne büyük acı.ALLAH sabır veriyor ama buruk yaşıyorsun işte.İyi diyelim iyi olalım herkesin bir imtihanı var bu hayatta. Diziye gelince kızma peynir olur bizim memlekette. Peynir sıcak sudan alınırken süner sonra kopar bunların kötülükleri kopmuyorda.Hindistanda yaşamadığım için mutluyum arap olmadığım içinde. Keşke kötülüklerin olmadığı bir dünyada yaşasak.Büyük konuşmuyayım kore dizisine bakar hint dizisine bakmam yediler ömrümüzü. Shabirle sritiyede bravo yani .Onlar para alıyor derdi bizi geriyor.. Birde pragya ‘yı ikiz kızı öldürmeye çalıştı bu birinci mesaj ikincisi kızı babasına kan verdi vurgu bu olacak diye kocaman kaldırım taşı atmanın manasını anlamadım. Pragya’yada kocaman kaldırım taşı düştü şerbetli bir şey olmadı komedi bunlar.Sanki ergenliğe geçmiş bebeler yazıyor senaryoyu. dizikolikleri her daim çok kınamışımdır annem, kaynanam, arkadaşlarım, komşum neyi kınarsan yaşamadan ölmezmişsin katılıyorum bu söze.Oruç nasıl gidiyor arkadaşlar kolay gelsin zorlanmadan bitirin inşaallah.

  PragyaYorum 11:27 Mayıs 24th, 2019 de Yazılmıştır..

  Güzel abigya ama abhi nin o şekilde kalkıp pragyayi araması baya duygusuydu fuggimm bence bundan sonra dahamı acı çekecek sannnimca

  EmineYorum 11:27 Mayıs 24th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet arkadaşlar abimizin gözü aydın….meera alyaya abiden hamileyim raporu veriyor ….Alya önce sok sonra pragya dönmesin diye oyunlar….riyada katılıyor…..abi riyaya sağlam tokat parciye yaptıkları için….abide merayi hamile olduğunu aile ile öğreniyor….ve tabiki abi meranin ilk çocuğunu bildiği için….gerisini söylemeyeyim….kiara geliyor dışa ile onlarda enirika yapıyor abinin ve ailesine sözde ailesi….king pragyaya aşık hadi bakalım purap şüpheli …abi ni pragyayi yanında tutamadı….sen onun bunun karılarını evde baş tacı et abi ….onlarda seni kullansın…birde video mu resimi abi ile yatakta oda çıkıyor….pragya ne yapar…iki kızı parci kiara dışa kingin yanında ….abi önce hep pragyanin peşinde evinin önünde kizalri konuşuyorlar ….hadi kolay gelsin…..abiye….

  EmineYorum 14:23 Mayıs 24th, 2019 de Yazılmıştır..

  Gonca gülüm işte bir emek ancak böyle anlatılırdı….bir kadın ancak böyle anlaşılırdı…eline yüreğine sağlık naif bacım …abi gibi sevmek hiç kimse onun gibi sevmedi…..bunu kimse inkar edemez…..ama pragya onun için herşeyden vaz geçti….obir tanudundan vaz geçmedi….dostmus….al dostun bacın yıllarını ömrünü çocuklarını hata asla vazgeçmem dediğin müziğini biraktirdi….al şimdi ayikla pirincin taşını……pragya baş ucunda sen hep beni kursundan yangından ormandan kurtardın …bugün ben seni kurtaramadim..benim yüzümden dedi….ya hala abiye korumacı…..bak senin kanından olan kızımız parci sana kan verdi…hadi kalk sana ihtiyacımız var dedi…….sana birşey olmamalı…izin vermem dedi……

  EmineYorum 14:31 Mayıs 24th, 2019 de Yazılmıştır..

  Hastanede pragya riyayi yüzünü kapatarak görecek..riyayi koruyacak…anneligini acaba soylermi

  AnonimYorum 16:20 Mayıs 24th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine abiyi miraya verdik gitti hemen düğün olsun düğünden sonra hepsi ölsünler bizde kurtulalım. Ne gerek var yıllarca tanu sonra mira yel gelsin sel gelsin yada birileri topluca zehirlesin ne güzel olur

  AnonimYorum 16:56 Mayıs 24th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bu haberlerin hepsi asparagas uyduruk hayal ürünü şeyler asla kayle almıyorum

  PerihanYorum 17:29 Mayıs 24th, 2019 de Yazılmıştır..

  Abi alır pragyayı king gelsin alır alyayı… Çete kurar. bizim yakışıklı ve tombişiyle uğraşırlar faydası yok o taşların öldürmediği abi pragyayı kimse ayrı tutamaz..şimdi pragya yaralansa abi onu kurtarmazmıydı onun için ağlamazmıydı…. Şimdi pragya kaçınca yine suçluycağım onu açık olsun buraya kadar gelip kaçmak abiyi oyalamak arkadan vurmak gibi bir şey.. Desin işte bu kızım sana kan verdi yüzleşsin kızıyla anlatsın onu niye bırakıp gittiğini kaçak oynayan pragya suçlu olan abi…..

  YelizYorum 20:48 Mayıs 24th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kumkum Bhagya 24.05.2019 Güncel Bölüm Hepinize iyi seyirler Pragya dua ederken ben biliyorum ben ona layık değilim ama onun için uğursuzum bunu bana hatırlatma ne zaman onun karşısına çıksam ben yüz yüze gelmeden önce o bir bela ile yüzleşmek zorunda kalıyor benim hiç bir hatam yoktu o bana doğru bakıyordu ve görmedi ve..(Başına düşen molozlardan bahsetti görmedi derken).. Lütfen onu iyileştir lütfen. Onu kurtar ben asla senden başka birşey istemiycem sen sadece onu kurtar lütfen. Lütfen onu kurtar der sonra Prachi gelir ve anne diyerek omzuna dokunur sen kimin hakında konuşuyorsun, ve böyle ne diyorsun Tanrı’ya, böyle biri yakını için söyler, yakını için dua eder. Yoksa sen ondan bahsediyor olmayasin benim şimdi kan verip geldiğim kişiden. Kim o.(Pragya ağlar) Prachi, sen neden ağlıyorsun ben sordum ki o kim anne o bu kadar neden önemli senin için ki sen oyle dua ediyordun onun için ve diyorsun ki o iyi olsun der. Pragya sen eve gel der ve Prachi hayır ben gelmiycem sen söyleyene kadar ben gelmiycem der. Pragya sinirlenir ve ben söyledim eve gel der. Prachi tamam söyleme ben kendim gidip kendim öğrenicem ki o kim der. Pragya sen hiç bir yere gitmeyeceksin der. Prachi neden durduruyorsun beni neden istemiyorsunun ki ben onun yanına gideyim görüşeyim neyden korkuyorsun sen anne der. Pragya ben hiçbir şeyden korkmuyorum der. Prachi peki korkmuyorsan beni neden durduruyorsun ve benim söylediğimi bırak sen neden ağlıyorsun yabancı bir adam için neyin oluyor o senin der. Pragya hiç birşeyim olmuyor der. Prachi o senin hiç birşeyin olmuyorsa sen o yabancı adam için Tanrı’ya dua ediyordun onun hayatı için yalvarıyordun anne herseyi açık açık anlat kim o. Pragya sesiz olacakmısin der. Prachi sessiz olmuycam sen benim bütün sorularima cevap verene kadar ben sessiz olmuycam der. Pragya bana herhangibir soru sormayacaksin Prachi der. Prachi neden sormayacakmışım kesinlikle sorucam soru çünkü bana öyle gekiyor ki ben kime kan verdiysem ben onun kaniyım, o benim babam bana öyle geliyor ve ben o kadar yıldan sonra bu gün onunla görüşebilirim ama sen durduruyorsun neden yapiyorsun sen böyle der. Pragya o senin baban değil der. Prachi peki o zaman kim o, adı ne onun ben biliyorum sen birşey biliyorsun ama söylemiyorsun söylesene kim o der ve hemşire gelir Abhinin tehlikeyi atlattıgini ve ailesinin de geldiğini söyler. Pragya kalemi ister ve numarasini verir ve o uyandığında bana bu numaraya mesaj atin lütfen der. Prachiye gel der. Prachi arkasından anne diye seslenir; onun iyi olduğunu duyunca senin canına can geldi öyleyse sen şimdi de bunu mu diyeceksin ki ben sana herhangibir soru sormayım der. Pragya evet ve sen bana bunun hakında hiçbir şey sormayacaksin çünkü ben seninle o insan hakında hiçbir şey konuşmak istemiyorum eğer sen daha fazla soru sorarsan bende onu yapıcam o senin kapalı odada yapmak üzere olduğun şeyi der. Prachi intihar edeceği ani hatırlar. Pragya şu an burada bizim herhangibir işimiz yok gidelim buradan der. Arkadaşlar sadece Pragya kısmını yazdım ki diğer kısımlar zaten çok ayrıntı gerektiren kısımlar değil ve şunu da söyleyim büyük ihtimalle Vin (purab) diziden ayrılacak gibi çünkü Aliya Purab ile kavga ettikten sonra Abhi’nin başına gelerek çabuk iyileş ve dostunla zaman geçir çünkü artık onun bu evde çok fazla zamanı kalmadı dedi zaten Kavach(Zırh) adlı bir dizi başlayacak ve Vin burda rol alacak bide rolü basit bir rol de değil bu yuzden gidici gibi bu yaşlı adam rolüne iki aylığına da olsa katlanma nedeni de buymuş açıkça belki oldu Neyse hepinize iyi okumalar

  YorgunYorum 21:04 Mayıs 24th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bırakın meraa midir ne karın ağrısıysa evlensin . Abhi tanunun yalanlarına yıllarca kandı. Sonra foyası ortaya çıktığında bile umursamayıp 7 yıl karim dedi. Meraa nin ne eksiği var. O da hamileyim der abhide yazık nasıl ortada bıraksın evlenir . Bence evlenip çoluk çocuğa karışsın ya .Pragyadan da uzak dursun . Rheasi meraasi alyasi. Bunlardan bir cacık olmadi olmayacakta. Sil baştan dizi tekrarı devam. Aylarca tanunun hamileliğini izlettiler .pragya 2 bölümde hamile kaldı, doğurdu, bir evlat kaybetti ,birinden de koptu. Sadece 2 – 3 bölüme sığdırdılar. Şimdide meraa nin hamileliğini aylarca izletirler. Nede olsa kaunchinin torpillisi biraz ekranda gözüksün değil mi. Diziye girdiğine değsin bari. Pragya nerede dizide . Bilen varmı. Alyasi meraa sı rheasi gelip gidip küstahça kin kusar tehdit ederler. Abhide onları izler . Ahmakligina doymasın. Abhi gibi kimse sevmesin arkadaş. Böyle sevgi olmaz . Insan bir kere sokulduğu yerden bir daha sokulmaz . Abhi defalarca aynı yılanlardan sokuldu . Halen biri yanında. Diğerinide 20 yıl beslemiş dersin dadı değil evin hanımı. Pragya iyi yapıyor kaçmakla. Biliyor ki abhi yine sağında solunda dolanacak . Sonra bunlar birleşmesin diye hinclarini kızlardan çıkaracak.. Pragya yaşadı kiarayla aynısı olmasın diye kaçıyor. Tabii meraa nin hamileliği olayı başka mercilere taşıyor. Abhi evlenirse alya kına da yakar münasip bir tarafına. Onun meraa yi sevdiği de yok yani. Ama yeter ki pragya olmasın. Ne abisi ne pragya mutlu olsun . Abhide zaten kızkardeşini hiç kirarmi onu kiracagina defalarca pragyaya kırar, kovar ancak karısına kıyar. Bu dizi sınır sistemlerimize hiç iyi gelmiyor valla.

  ilksahYorum 21:04 Mayıs 24th, 2019 de Yazılmıştır..

  EMİNE

  Miera nın ilk çocuğundan bahsettin Abhi biliyo dedin orayı biraz açarmısın bir şey anlamadım çok hızlı gidiyon
  Şöyle biraz ayrıntılı anlat ben biraz uzaylı kaldım yahu.

  PerihanYorum 22:00 Mayıs 24th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kaçmak korkak işidir görün bakın bu sefer kaçmıycak açacak kızına babanın kim olduğunu pragya gibi kadınlara kaçmak yakışmaz…. Hep kaçtığı için kaybetti… Yani zaten abiyi kaybetti bundan sonra mira alsın çıra alsın farketmez. Çocuklarını kazanmak adına kaçmıycaktır…. Evet tanu filan abiyi suçlamalar bunların hiç biri olmadı bu adam hep bu kadının peşinde… Sanki başka kadın larla mutlu olmuş gününü gün etmiş gibi yorumlar pragya kaçarsa iyi yapmaz dikilsin kızıyla abinin karşısına bakalım abi ne yapacak o çocuğada yazık….. Pragya bu konularda dik kafalı bencil kabul edelim…. Eğer kaçmakla haklıydısa adamı sırtlanıp niye kurtarıyor bıraksaydı… Eğer dediğiniz gibiyse bu abi kötüyse bu pragya hasta sapıkmı bu adama canını adıyor çünki abi iyi biri o bunu biliyor pragya abiden kaçmıyor kendi hatalarından kaçıyor ben bu sefer pragya karakterine güçlü olarak gösterirler diye düşünüyorum çünki alya bi süre kötülüğü yapacakki bu iyi sonra yakayı ele verecek pragya evin vaxgeçilmezi olacak… Ve abiyle mutlu olacak senaryo o yola girdi… Dişa ne yaptıki alya onu kullanarak prabı kafalamış anlamadım……

  EmineYorum 22:10 Mayıs 24th, 2019 de Yazılmıştır..

  İlksah hanım. Mera pragya eve geldiğinde kızıma neden bunları yaptınız diye.hesap sormaya merra bay mera evde yok dedi zaman….pragya parciyi anlatıp ….yemekleri ben yaptım içene ne koydugumu ben bilirim…kızım intehara kalkıştı….evler kaybetmek neymiş biliyormusun…dedi…oda evet bilirim….benimde kızımı daha kollarıma almadan aldılar benden dedi…..abide bunu nereden bulduysa ….kiarayi kaybeden abi …buda evlat acısı bilir riyayi sever iyi bakar diye ise almış….bunu demek istemiştim….hızlı olduğum yerde şöyle artık biz az çok tercüme de yapıyoruz….yazarım … arkadaş sen sor biz yazarız….

  EmineYorum 22:16 Mayıs 24th, 2019 de Yazılmıştır..

  AdanZye tüm arkadaşlar gelecek olan kadir geceniz mübarek olsun …ümmeti Muhammed’in rabim iki cihanda yar ve yardımcısı olsun….cumaya denk geliyor çifte bayram…Gonca gülüm hatırlattı…Allah razı olsun…..ogece edilecek dua….Allah’ım sen af edicisin afi seversin bizlerde af eyle amin …ecmain….Allah’a emanet olun

  anonimYorum 22:42 Mayıs 24th, 2019 de Yazılmıştır..

  size bir sey soyleyeceyim aliyanin olu onun deyil o cocu birinden alma sadrce purapi elinde tutmak iciri bence o ariyanmidir ne dir aliya dourmus olamaz cunku bir bolumde gormutum ona doru durus sarilmadi bile bir gercek anne oyle sarilmaz

  EmineYorum 23:35 Mayıs 24th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ay anonim de çok yaşa evet verelim meraya…zaten …abi en fazla pragyayla 11 ay evli kaldı…öncesini demiyorum ..bile hep abinin yanında illa bir kadın…ne yapsın pragya …kadın öyle seviyor ve aciyorki abiye …yinede onun iyiliği için ..herşeyden vaz geçiyor….bizim kızlar kızacak ama ben artık pragya abiye dönsün istemem…yine bişey sebep olur…hop abi senin yüzünden der….can çıkar huy çıkmaz….zaten ekta pragyayi yuceltiyor…böyle tutarsız erkeklerinde neye maruz kaldığını gösteriyor….bakın kadın ilk sen nasılsın sonra kızım dedi…aklına abinin senin bu evde ne bir yakının nede akraban var …git birdaha yüzünü gosterme dediğini hatirladi…gitti…baktı çocuklarının babası ölecek kendini üstüne attı….abi bu akşam meraya nerde o dedi ..oda kim dedi…beni kurtaran kişi dedi..oda parcinin annesi dedi…okadin onun odasında ne işi var…güya bakıcı…yatak odasında banyosunda riyami var yok..tanuda öyle idi niye ……bir yatak odasına eşten baskasi girmez…birde çocuğun…adam her karıya kapısı açık….yanlısı bu abinin….bu iki yanlısı…..şimdi abi parcinin evine gidiyor…pragya uyuyor ..baş ucunda kiaranin bilekliği riyanin bir takısı …gözü yaşlı uyumuş…abi odaya giriyor….rüya değilse eğer…niye niye hep başka kadınlar senin yanında ….niye okadinlara pirim veriyorsun…king pragya ile dans etti bir bardak su verdi catladin…aynısı ….pragyada kıskanır…afedersiniz domuz eşini kisksnmaz….enson pragya o kadınlardan birinin yüzünden yavrusunu kaybetti….kocasının hiç atmadığı yedek lastik tanu…kim o adamı terk etmez….hep abinin suçu ….kimse bunu inkar edemez…pragyada yinede eşine bir şey olsun istemez ….çünkü o nadide bir bayan….eşi buyuzden yani abi ondan asla kopamıyor…..ay o değilde riya tıpkı lagam faresi parci küçük fare mera madubela demişti Gargamel …ay tanuda çok itici idi bunlarda ….acaba hintliler ozrliklemi çirkin oyuncu oynatıyor…..ha bu arada purap diziden ayrılabilir….çünkü fanlar son setleri diye yazmış….siriti saçını kısa kesmiş…birde açık kızıl yapmış …kiara icinmi acaba

  AnonimYorum 00:09 Mayıs 25th, 2019 de Yazılmıştır..

  Sriti özel hayatında sürekli tatil modunda son zamanlarda ve saçıyla başıyla oynayıp duruyor mutsuz kadınlar sürekli saç rengini değiştirir kendiyle uğraşıp durur bu arada saçı iğrenç olmuş böyle devam sriti kitap okumadan uyuma şakın

  annonimYorum 00:18 Mayıs 25th, 2019 de Yazılmıştır..

  bu gerizekali abi hatirlamiyormu pragiya kurtardini ne diye soruyor nrde o kadin diye bu adam gercekten geri zekali ne yapsin onu prgya pragya ise profesor onu hic hak etmiyor bence pragya kinkle olsun alsin kizini yanina riya zaten babasinin kopyasi yapamaz o annesiyle cok zit karakterler amma anne iste bir cocuk ne olursa olsun anne vaz gecemez aliya gibileri icin soylemiyorim kurnaz tilki bu aksam nasilda susturdu hemsireyi pragyayin adini duyduktan sonra he.men anladi birseyler oldunu

  PerihanYorum 01:02 Mayıs 25th, 2019 de Yazılmıştır..

  Abi iyi bir karekterdir gerizekalı değildir yaralıdır acılıdır aşıktır iyi niyetlidir bazı kurnazlar böyle iyi niyetlileri gerizekalı olarak nitelendirirler. İyi niyeti ve dürüstlüğü kıskanırlar çünki böyle insanlar ulaşılmazdır ne kadar koşsanız onlara yetişemezsiniz ne der yüce dinimiz iyi niyet cennet kapısını aralar…..

  HalimeYorum 04:12 Mayıs 25th, 2019 de Yazılmıştır..

  Çeviri için teşekkür ler

  MadubalaYorum 13:40 Mayıs 25th, 2019 de Yazılmıştır..

  Slm dizep dostları betül ablacım çok sağol evet insan unutmuyor ama kalbinde yaşamak için yer açıyor bende öyle yapıyorum senin gibi dostlarin slm nı almak ayrı bir onur verici sen nasıl oldun iyimisin rabim yardımcın olsun burdaki tum dostlara rabbim hayırlı ramazanlar hayırlı kandiller nasip etsin dizep kardeşide dualarımıza ortak eylesin hoşçakalın kırık abigya ailesi

  EmineYorum 13:46 Mayıs 25th, 2019 de Yazılmıştır..

  Aşk kuslarimiz abi pragya kızlarına abi riyaya parci ile iyi geçin diyor…pragya parciye riyadan uzak dur diyor….okulda bunlar ne yapar acaba….abiye pragya yemek kahve yolluyor

  EmineYorum 13:47 Mayıs 25th, 2019 de Yazılmıştır..

  Anonim hatırlıyor. ..demiştim ya önce kimseye söylemiyor…kızları dusunerek

  AnonimYorum 16:28 Mayıs 25th, 2019 de Yazılmıştır..

  abiyi iyi deyiyorsun da nasil iyi biri tam 20 yil insan hic cocunu sorup aramazmi hafi diyelim pragyanin dediklerine kizdi kizinin ne kanahati var olmaz olsun oyle baba biri varlik icinde yuziyor diyeri ise ekmek parasi icin gece calisip gunduz okuyor birde simariklarin yaptiklari ile urasiyor bunun nesi iyi siz soyleyin .askmis olmaz olsun oyle ask bumudur yani istediyi zaman yaninda istemediyi zaman hadi disari .kiz kardesinede yapsaya aynisini yapamiyor amma buldu pragya gibisini istedini yapiyor tanuyada yapsaydiya resmen hizmeciydi pragya o evde tanu o evde senelerce yasadi bir kimseye kafe bile yapmadi

  PerihanYorum 22:55 Mayıs 25th, 2019 de Yazılmıştır..

  Sayın arkadaş pragya giderken iltimaton verdi ben seni ve kızımı aram ıycağam sende beni ve kızımı arama kalırsam ölürüm bu şehirden ayrılacam bir daha yüzümü sana göstermiycem abide bu evde bir yakının ve kimsen yok dedi buna istinaden istemiyor diye aramadı abi kibar nazik sevdiği kadının duygularına önem verdi… Ya seyretmiyorsun yada benle kafa buluyorsun olmaz olsun diyosun böyle aşk diyosun ama seyrediyoosun yorum yapıyosun bırakamıyorsun demekki oluyormuş böyle aşk hem kızların birinin zengin birinin fakir hayatı yaşaması abinin diğil pragyanın hatası pragya bebekleri bohçalayıp alıp gitmeye kalktı… Abi durdurmalıydı yalvarmalıydı diyosun o hırsla nasıl pragya mantıklı düşünemediyse abide düşünememiştir tipik bir aciz kadın fikrindesiniz yani kadın istediğini yapsın erkek peşinden koşsun herkes düşüncesizliğinin cezasını çeker pragya gitti iyi yaptı diyen siz yoksul kaldı bu yüzden diyen siz pragyanın hatalı olduğunu bile bile abiyi suçlayan siz…. Alyayı koruyan pragya alyanın hatalarını gizleyen pragya tanuyu eve getirip abinin başına saran pragya . Seyredin baştan filmi anlayarak…….

  EmineYorum 03:50 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  İlksah hanım okudunmu arkadaş yazdım…

  AnonimYorum 07:30 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Günaydın. Perihan ya dünyadan haberin yok yada gözünün birini kapayıp tek gözle yaşıyorsun. Bizdede küs gitme oluyor kadın dayanamayıp baba evine yada kardeş evine sığınıyor koca yada ailesi kadına geri dön diye defalarca kez gidiyorlar. Sende de abhi nin kibri var demekki gelin gitse direk defterden sildirecen. O zaman gelin alma tavsiye etmem sana. Üstelik hakaret ettiler diyorsun sen hakaret ediyorsun bence özür dilemelisin annonimden. sen başka gözle seyret bizim seyrettiğimiz böyle. Aptal dizi için yada abhi hayranıysan onun için kalp kırmaya değermi degdimi. Zaten kadınlara böyle ezilip ölene kadar çekin mesajı veriliyor. Biz kendi hem cinslerimize değer vermez isek erkeklerde ezerde ezer. Abhi gibi kör , sağır, vurdumduymaz koca isteyene Allah nasip etsin ne diyelim

  AnonimYorum 10:59 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  arkadaslar biri bana purapla aliyayin arasinda gecmis olan konusmayin cevirisini yazabilirmi cunku anlamadim purap cok kizmis gibi geldi bana

  PerihanYorum 11:52 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Akşam yazdığım yorumu bu sabah okuduğumda şunu farkettim ben burdaki yorumcuların pragyaya acımasına kızıp pragyaya haksızlık ediyorum pragya hata yapıyor o kadar gururluki yaptığı hatanın arkasında duruyor şu anki durumunun verdiği yanlış kararın neticesi olduğunun farkında hakkı var ama almıyor neden biliyormusu uz o sizin gibi bir erkek bir kadını bakmalıdıra sizin gibi inanmıyor fakirde olsa ayaklarının üstüne durmaya çalışıyor çok gururlu çünki verdiği zözün arkasında… Çünki karşılıksız seviyor ölümüne… Gelelim biz bizim memleketin bayanlarına Türk taihini cengizhandan beri okursanız Türk kadınlarının erkeğin karşısında eğilip bükülmediğini anlıycaksınız…. Ama okumuyoruz ne yapıyoruz efendim işte bir erkek karısına bakmalı aramalı bazan işler ters gidebilir bir kadın zor günde karekterini belli eder… Gelelim tarihimize kadın savaşçı kadın yuvaya direk inanıyorum devam ediyordur diyorum yok çünki biz kadınlar rahat yaşamayı seviyorız çocuğu kocamız baksın maddi olarak bizi el üstünde tutsun işte annesi kızkardeşi kötüyse atsın arkadaşlar peki siz ne yaptığınızın farkında oluyormusunuz siz kardeşinizi atıyormusunuzda adamda atsın bakın lpragya sizin gibi düşünmedi bir kere alyayı at demedi kocasına çünki pragya adil biliyor kardeş kötüde olsa atılmaz arkadaşlar bir erkek bir kadına bakmalıdır bize arap geleneğinden geçmedir bizim kadınımızın geninde yoktur öyle bir şey bizde bir eve gelin gittinmi ilk sabah bile kahvaltıyı gelin hazırlar aile bir kadın bir erkekle kuruluyor ikiside yükü sırtlanmalıdır eğer bir erkeğin sırtına tüm yük yüklenirse erkek eşek kadında insanlıktan çıkar… Nasılki tek eşliliği savunuyoruz o zaman erkek egemenliğinin altına girmemek için elimizi taşın altına koymalıyız pragya gibi onurlu gururlu yaşamalıyız fakirse hep fakiriz bu gidişle bizlerinde yediği borç giydiği borç çalışmaya devam ama başımız hep dik.. Neden bizler olmasak dünya ayakta olmaz.. Kadın fakir olabilir fakirlik ayıp değildir fakirliği kulllanarak ona buna eğilmesi ayıptır kadınlar üstün varlıktırlar anadırlar bacıdırlar eştirler çilekeştirler…

  PerihanYorum 12:37 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Dünyadan senin haberin yok sanırım araştır avrupadaki kadını araştır dünyadaki kadın gibi kadını gelin edeceğim hemde aslan gibi öyle giden gelin beni silmiş demektir.. Kimmiş gelinine gel diye yalvaran ben onları görmedim duymadım…. Doğrusunuz giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir sonra ben gelinim ve oğlum arasına girmiycem ya oğlum hatalısa gelde yine çekmi diyceğem bakın bir şekilde yazdıklarıma hakaret diyorsunuz hangisi hakaret onu söyleyin doğru gerçektende körüm çocukluğumda bir gözümü kazada kaybettim ama sizin gibi havalarda yaşamaktansa halime şükrediyorum…. Bana gerçek hayattan bahsedin bence sizin kadın ırkını aşağılamanız yanında erkeklerin yaptıkları hiç kalır kadın çalışmasın çocuğuna bakamasın kocadan bir şekilde herkes ayrılabilir yanımda kalan çocuğuma ben niye bakamıycakmışım esas sizin gibi fikirler kadınları erkeklerin ayağı altına çekiyor bakın mühür kimdeyse padişah odur derler bir erkek bir kadını kendine muhtaç hissederse ona sizin bile tahmin edemiyceğiniz yükler yükler ama kadın güçlü erkeğe ihtiyacı yok imajı verirse kim o kadına bir kötülük yapabilir dizideki olayları saptırmaya çalıştığınız gibi benim yorumlarımıda saptırmayın….

  PragyaYorum 12:52 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  sritinin en çok sevdiğim yönü kitap okuması ve saçı da her şekilde yakışıyor onun gülüsün de sahtelik yok ve ve mutsuz kişide öyle gülmez sayın anonim nedense sanki güzellik anlayışınız sadece fiziksel olarak kavramışsınız siriti deki güzellik başka geliyor bana belki daha güzel kadınlar var ama güzelligiylee sevimlilik senpatik ve en güzelide doğal olması bütün bu özellikler toplanmış ne güzel bunu seyirciye yansıtması

  PragyaYorum 12:53 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Gine fuggim canini ortaya attı abi gine hatırlamıyor bu adam ilk kazada kafada kaldı biraz unutup duruyor gerkli seyleri

  AnonimYorum 13:35 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Gerizekalı hintliler neden işgal edilmiş belliler. Kendi akılları yok fikir desen boş. Anca kadınlara yeter güçleri. İngiliz yada ülkeyi işgal eden diğer ulkelerle6 ilgili film yapamazlar yapacak yurek yok.ingilizler keser yevmiyelerini

  AnonimYorum 15:02 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ama bence ikisininde suçu var….. Pragyanında abininde…..abininki tanuyu hala o evde yaşamasına izin vermekte ( ama tanuya kandı napsın adam) Ama 1 kez yokki kaç kez evden kovdu yinede geldi….. Pragyanınki o evden gitmekte sakin sakin konuşa bitirdiler….aliyada az söylemedi….dedi ki kızların biri abide biri de pragyada……hala burda takıntılıyım….. Kötü olduğu ve değişmediğini gösteriyor……kiaranın uçurumdan düştüğünde King bile tepki vermedi abi haykırdı ama king sakindi…..sonuçda King 7 yıl kiaraya Bakmıştı….hiç insan ağlamamı yaa… Demek planlı bir şey….kingden nedense çok hoşlanmıyordum….ama alia bence kötü ama kiarayı saklamak…..nebiliyim…. Onların elinde bir şey değil yani….. Senaryo nasılsa onlarda öyle yapıyorlar…..onlarda para kazanmalılar bizim gibi…..onların işine bu…..diğer açıdan bakılırsa King ve tanı sorumlu napalım……king seviyon ama demedikki kaçır ve bunlara Sebep ol…….şimdiye dönelim habere göre abi pragyayı görmediğini zann edicek….sanıcakki prachinin annesi kurtarmış ( o zaten) …..insan gidip tanışmamız….ama nasıl görmediğine inanır ki hastanede pragyayı hemşireye konuştuğunu görmüş……bu gün sılanın doğum günüymüş….. Ama ne zaman diziye girsccekler yaa tam 2 ay oldu…..

  LaleYorum 15:20 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Merhaba guzel dastlar periyan arkadas Sen neden bas ediyon bir anne evladini kayb edince asla duzgun dusunemez Abi aplali Kim ne yaptiysa ok dedi Ama piragyanin canini yakmak hosuna gidiyor ha birde bu evde bir sürü büyük var sanki sus bebekleri aslında hindistanda parayı kim kazanırsa kazansın son kararı evin büyüyü verir arkadaşların demesi abi altan alabilirdi o gidecem diyince sanki abi onu bekliyormuş burda varlık yada yoksulluk deyil piragya zaten başından beri parayı pek önemsemedi evet abiye acı çekiyor ama yinede aptal kardeş diyon ne kardeşi yılan gerçekte böyle bir kardeşim olsa sorgusuz kapıya koyarım bu yazar bozuntusu hem kadını hem erkeyi aptal yerine koydu biri ölümüne sevdi biri acı çektirmeyi sonra pişmanlık ha biz seyircileri unutmayalım aynı şeyi seyrettiydik duruyor bu dizide mantık yok zaten sadece güzel insanların yorumlarını okumak görmeden sanki herkesle tanışmış gibi hoşça kalin

  AbigyaYorum 16:12 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bu bölümü ne zamn.izliycez

  EmineYorum 16:22 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet arkadaşlar bu akşam abi Efendi’nin hem suçunu bilmeyip birde karısının hayatını mahvetigini unutup …kendini haklı çıkarma edepsizligini göreceğiz….evet anonim böyle koca olmaz olsun…deli katil malına göz koymuş terbiyesiz bacısını evden atmıyor..purabinda hayatını mahvettigini bülbülü öldürdüğünü ..bile bile …böyle kardeş cehennemin dibine…gunceli seyrediyoruz…tanunun vasfı ne orda….hala karinim. Hala herkese tehdit …evde yangın çıkartıyor..pragyayi öldürmeye çalışıyorlar ikisi…abi bu pislikleri neden kovmuyor…birde çocuğumu alacam…pragyayi da Alacam…eeetanu Alya onları öldürmeye beraber yaşarız…dogrumu evet…neden hala kovmuyor …çünkü geri zekalı …ha asikmi tamam…eğer bu pragyaya asksa olmaz olsun böyle ask….açtığımda git tuttuğunda gel…eeee sevgilim yanımda er sende gel ..vallaha yok böyle dünya….Allah kimseye böyle koca vermesin…..helede pragya gibi dümdüz namuslu ifetli temiz saygılı akili sevgi dolu…yaşlı çocuk demeden…herkese…abi tonuspulara laik…ekta yanlış yaptı…abiyi tanuyla bırakacaktı….pragya kızı ile yaşardı…kimse ilede evlenmezdi…ama abi sürekli yanında esantiyon karılar….kim ister böyle koca …dusmanima vermesin Allah….kadın felç sakat hasta kocasına gül gibi bakar…kumar oynuyana sabır eder içki içene tahammül eder borca harca yardım eder gücünce hapis bekler sabreder erim der…ammma..ikinci kadın asla kabul edilmez…..umarım ekta abiyi çok rezil duruma sokar ..pragyaya muhtaç eder…ama evlendirmez…pragya dönmesin…..şimdi ranbir parci aşkı var….riya sıkıntı…ama pragyam yine çözümücu….abi bunada senin yüzünden der adam aklı gidip geliyor….buna guvenilirmi

  EmineYorum 17:16 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yani diziden gidersek abi tanuya niye medyanın dünyanın ailenin içinde karım dedirtmis…çünkü yaptıklari hoşuna gitmiş…karvatcovda tanuya diyorki yine koca rolü mu oynuyacam…ona koca rolü pragyaya bana geri dön…yeni dünya kuralım pragya….ha tamam evlendi pragya başka kadının ..o evde ne sıfatı vardı…ona seni hapse atiririm dedi ya ….abi elinde delilmi var dedi….siz söyleyin bu adam ne…..evlenmiş nerdeyse 3aydir…pislik o evde….pragyanin çocuğuyla gittiği gün…pragya bu evde duramam kardeşim kızım öldü diyor…tanu nikil diyor…one tanuyu nede nikili attimi hayır…kingmis hain…pragyanin hayatının haini abi….hele abi simonika için hapse düştü…tekrar seyredin….kaza zamanını vurulduğu zamanı….kim can pragya…kovulan pragya damızlık tavuk pragya ver çocuğu al parayı git pragya….valla abiyi savunanlar….ya çok kötü ortam gördüler….yada atlayarak seyrediyorlar…..bu işi abi baslsti ihaneti nefreti sürekli kovmayi….pragya bitirsin…ben üzülürüm tekrar o tutarsız güvenilmez…adama dönsün…benim fikrim….

  EmineYorum 18:06 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Demek istediğim .beş defa bir kadınla aşık olduğun için evlen beside bacın sevgilin dediğin başkasının metresi..ondan çocuk bir yapan…senin çocuğunu gözünün önünde öldürsunler…sen onlara laf ettirme …durun tercüme edilsin ben uzun olur diye yazmadım….şaşırıp kalırız…pragyaya diyorki dadimde kiarada senin yüzünden öldu…her kötü şeyin sebebi sensin…hadi …kafasına taş ta düşse o adam değil…kukla hemde ağzından çıkanı sadece pragyaya duymayan kukla….pragya 30sene aynı adam aynı Alya aynı tanunun adını ve yaptıklarını çocukları ile çekti….bundan sonra ne konusulurki…hangi seneye gitse orda onlar ve yaptıkları akıllarına gelir ….umarım kiara kiara sing diye gelir….abi verha vazoyu kırıp ağlayan çocuk gibi ağlasın….pragya biraz yüz versin yine asarim keserim kovarim …kıro neyse ben kızlar fikrimi yazdım …katılır katılmaz o size ait ….ben eşi kadında olsa erkekte olsa …karganın yaptığı gibi tek eş olsun isterim….optum

  Pragya1Yorum 20:18 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine ablaaaaa deme sinirleme onlar boyle dir. Abhigyam sevgisi kimsede yok bulamayik. Yok King kalsin yerinde bunlar birbirinden beter. King eger Pragya kavga etti saat Abhiyle. Kiaranin olumu Pragyanin da sucu var. Soilem neden. Bak abhi gitti Tanuya Nikil nerdedir ogrendi. degilmi. Abhi Kiarayi parasiz da kurtaracaydi. King ne yapti parayi verdiginde Pragyaya onlar prayi versin dige nikile Kiara onda gitti Abhi etistiremedi. King zaten Nikilinan anlasti kiarayi ona versin piletleri bile aldi belji onun basindan beri onun plani dustu suya Kiara kurtuldu digelim Aldi kiarayi ve gitti. benim bir supem var Kinge tokat atiginda Pragya o geldi haber versin Kiara yasiyor diye. Onu kovdu hic pisey soilememis olabilir. Ve ben bukadar iyi oldugunu inanmam. Pragya basinda beri ona guvenmezdi. Sen iyi baba olaman derdi Kinge. Boile degilmi. Her be olduysa oldu ikisinin de mutlaka bir yalnis var. Basindan beri. En buyuk hatasi Abhinin o Tanuyu yakin tutmak onu eve hic sokmamaliydi bu bir gercrk hangi kadin ister baka kadin evinde dolassin. Ama onuda Aliya getirdi. Sonra Pragy. Sonra muny. onun icin hep abhi sucu ben bulmam. Evet Abhi sinirliken begin dirur diline ne gecerse onu soyler. Ben bu defa ayirilisi ikisinde bulurum ikiside agir leaf soiledi birbirine. Ve katil dediginde bir babaya cok agir bir leaf ve baslatan Pragya Abhi susturmaya calistikca hic durmadan sucladi haklida Pragya ama bukad ileri gitmemeliydi bu benim fikirim. Emine abla hakli her konuda ama ben Abhigyami istiyorum. Kingiya ben istemem asla kabul edenem ne itserse olsun Abhigyam birlijte olmali

  AnonimYorum 21:09 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  İyi akşamlar. Lale epeydir yoksun inan duygularımız gerçek bu konuda çok arkadaşla hem fikiriz. Pragya karakterini abhi gibi bir karaktersizle evlendirdiler. Sonuç her zaman hüsrana uğrayan Pragya ve acı çeken yine Pragya. Zoru görünce kaçıyormuş iyilik bilmeyen bir aile ve kör sağır bir koca. Dolaşık ip gibi açamıyoruz. Bizim evliliklerde ilk başlarda sıkıntılı olur alışıp bilinceye kadar. Sonra her şey yerini bulur bunlarda olmuyor kocaman egolu bir aile ve kibirleri var ortada. Emine dediğine sonuna kadar katılıyorum. Ben ya kingle eğlensin yada kızıyla yasasın istedim. Anne kız yine bu uğursuz ailede hayatları mahvoldu. Eee kocaman ego abhi kabul edermi. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Bu evlilik işi baştan beridir yanlış Pragya ya bu konuda kızarım ve hoşuma gitmiyor bu durum

  AnonimYorum 21:10 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Abinin pragyaya kötü davranmış ola bilir….. Ama karşılaşdıklarında görmedinizmi nasıldı hali gayet memnun…..eğer ettiklerinden pişman olsaydı eğer…..demezmiydi neden geldin kızımı almak içinmi…..bir tek geçmişi unutmayan pragyaydı….. Her ana aklına o gece geliyordu haklıda….sokakda çocuğuyla kalmak çokkk kötü olsa eğer….ama abide kızlarından ayrılmak istemiyordu hep bu abinin öfkesi ve tanuyu evde saklaması….ama abi çok üstüne gitti sanki yalnız öz kötüymüş gibi 7 yıl bakmış ola bilir ama kara sahibinde kızıydı….. O üzülmesini sanıyorsun…..yani ben ne abiyi nede pragyayı suçluyorum….ikisede eşit derecede suçlu….rhea abi kardeşleri olduklarını biliyorlardı hiç……pragya kızına demişki baban iyi…..ama abi… O annesi hakda ne demiş…. Alıyo doldurmuş….. Ama prachinin yanında onu dolduran biri yok diye aynı oraya gibi….. Ama sevdiremezler bize ikizleri kiara gibi…..pragya kovulduğunda swarini şimdi dua ediyorsun neredeydin……bütün aile neredeydi……halen abigyayı birleştiren kişi dişa purab neredeydiniz…..abi hep öfklesine yenik düşüp hatalar yaptı….bunu en iyi pragya bilir….. Ama kızlarını tanımları ikisinin de hakkı ister zalim olsun ister iyi….. Sonuçta annesi babası…..umarım bu hafta gelişme olur yaa çokkk yavaş…. Kiara nerde…. Pragyanın bir videosu var müzik okurken acaba kiara gerçekten pragyamı olacak….prachi shana oraya iyi arkadaş olmuşlar…..

  PerihanYorum 21:27 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yanılıyorsunuz kadın sakat kocasını baksın helal olsun derim ama kumarcı içkici karıya kıza düşen koca kadını her an harcamaya hazır demektir.. Çalıştığının bir kuruşunu böyle kocaya verirse ben ona kadın demiyorum zavallı diyorum….. Sakın böyle şeyler savunduğumu ima etmeyin eğer kocası na kumar için para veren kadın o kocayla durursa kocamdır derse aklı yoktur zaten.. Ama dizideki karekter kumarbazmı hayır karısını seven bir adam ufacık sinirlenmede koca terkedilmez başa ölüm gibi felaketler geldiğinde koca terkedilmez ha tercih eden sonradan pişman olur.. . Tanuyu ikinci kadın diyosunuz tanuyu pragya sundu abiye bakın pragya doğru diyorsunuz diğil pragya merhametli fakat işgüzar hata yapıyor sürekli niyeti iyi fakat çok erken karar alıyor neyse tanuyu getirdi deli tanu şizofren oldu süs bitkisi muamelesi gördü a biden abi onu odasına alsa lollalasa haklısınız derim ama abi elini sürmedi faydalanmadı ikinci kadın nasıl olur tanımlamaya gerek yok… Ha kıza tanu kötülük yapacağını pragya abiye söyleseydi alyanında onu öldürmek istediğini söyleseydi tamam abi suçlu derdim bunların biri iyi niyetli öbürüde üzülmesini istemiyip her şeyi ondan saklıyor.. Gizli olaylar dönüyor dönüyor bu ikisinin başını yakıyor… Şimdi kadın kocası için iyi diyor sırtında hastanelere getiriyor onun için yediği taşı ben kocam için yerim ama yorumlara bakıyorum kocası için o taşı yiycek olan pek yok eee pragya her şeyi yapıyor kocası için siz yapmasın başka kocamı bulsun diyorsunuz. Bir daha not düşüyorum dizideki abiyi düz doğru olduğu için savunuyorum pragyayı her şeyi gizliyip sıkışıncada kaçan hem kendini hemde başkalarını üzen olarak görüyorum…..

  PerihanYorum 21:48 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Neler dediğini bizde duyduk haksızda sayılmaz bi keresinde dışarı çıkma tehlikeli dedi çıktı babaanne öldü… Bi kere sindee bana güven parayı alırsa kaçıran çocuğu öldürür dedi hiç dinlemedi onun namusuna göz koyan kingi dost bildi kocasının arkasından iş çevirdi. Veeeeee adamın yaralarını deşip olayı o başlattı… Bakın böyle zamanlarda bazan susmak gerekir akıllı olmak yetmez fikirli olmakta gerekir….

  AnonimYorum 21:59 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Perihan atlamadan sonra dizi hakkında kanal özet geçti bu kayirdigin uyuz abhi intikam için getirmiş tabutu sebep pragyadan nefret ettiği için dediler di. Ha eve getirmiş ga yatak odasına almış çokta önemli değil bizim için. O kadar yamuk yapan kadını intikam için besleyen yüz veren arsizlastiran erkek erkek değildir. Tanu asiftesini Pragya getirdi evet abhi hiç yüz vermiyordu oda bu gerçekle yaşamaya alıştı annesi dadısı için hep çekti. Kocası gözünün önünde ne boklar yedi unutuyorsunuz galiba. Kim olsa o evden gitmek ister yani hamile kaldığını söylediğinde abhiyide Pragya ikna etti çocuğa babasız demesinler diye. Yüzsüz o zamanda kalalım beraber hallederiz dedi. Pragya hep abhi nin peşinden koştu haketmiyor Pragya abhi. Başka kadın sevmemismis buna kim inanır abhi kendine ihanet etti bırak pragyayi. Tanu asiftesini eve alarak. Angi karakteri mide bulandiriyor hem o hiç bir zaman sağ olmadı cin gibi.işine gelmeyince sağ ayağına yatırılan zavallı zat

  PerihanYorum 22:17 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kim dedi siz seyretmiyorsunuz dedilerlemi yorum yapıyorsunuz oysaki tanunun entrikayla evde kaldığını biliyorum… Canım sinirlenmeyin sakin olun sinirlendikce olmayan şeyleri olmuş gibi gösteriyorsunuz abi pragyayı bak nasıl ikna edecek sevgiyi aşkı sadece çıkara bağlayanlarda çatır çatır çatlıycak….

  Pragya1Yorum 22:38 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Zaten iyi adam olsaydi hic bir anlasma yapmazdi Pragyayi sever o cicuga nasil kiydi. Zaten ilk sucu Tanu sonra Niki sonra King. King gitiginde beraber kurtarnaya gitmedi cocu anasin vermesine o anlasti. Gordu ki pesinde dirler gitti vadinin kenarinda o saat herkes vardi orda Abhi bile geldi nasil oldu demek Abhi ogrendi nerde dir. Kurtarmaya calinadimi onun baska plani vardi ce herseye karisti makesef Pragya. Pragta birazcik bile guvenmedi Abhiye. Ce evet oldun dadisi Pragya sucluydu ne ciktiki disari ne acti tlefonu dadisi bile dedi Abhi dedi cikmayasin. Evet amaci Abhiyi korumak ama bervat etti. Kukla oldu Tanunu elinde. Cunku bilirdi ki dinemeyecek Abhiyi. Tanu kartiyla oynadi ve pragya kaybeti. Ama asla Abhi kari olarak Tanuyu saymadi. Evet o partide ki ben mutluyum falan hep formalite. Ve tanuya odaya dedikleri o msusuz derdiki oyle dusundunler Pragyayi unutunu. Eger sevmeseydi hic havalnda hisetmeyeceydi. Omrunda bile olmayacaydi. O oyle severki kokunu bile unutmadi boile bir ask nerde gorulurki. Evet Abhi aptal ve ne konustugunda ofkeliken kontrol edemez. Ama Pragya da boyle. Pragya kiara diye bagirdi asa indi ve suckamaya basladi. Evet hakliydi suclasin tamam kabulederim. Ama gidip cocuklari almaya gereyi youdu gitseydi baska odaya sakinlesseydi boyle bir durum olmazdi. Cocuklari alsaydi Abhi yasayabilir miydi. hayir Pragyayi durdutsaydi ama o da inat Abhi egoist ve bu halere gitti. Ve evet Pragya biraz sonra goreceksiniz ki bu suclamalari Abhiye karsi kendin suckayacak. Onun ucin hep o leflari dusunuyor cunku istemez alt kalsin ve siz verdiyse tutsun. Ama hangi sozleri tutuki. ikiside tutmadi. Ayrildi zzman aklindan butun sozleri unutular. da bunlari unutmaz. Gecti 1 iyl 3 iyl evine gi kizim kocanin yaninda baskalari buyutsun cocugunu. Braksayidi ynadini zaten Abhi gorseydi Pragyai sevinirdi simdiki gibi yavas yavas bu aciyi paylasarak uztune gecebilirdi. Abhigya gibi birbirini sevmesi kimsede yok ve bunu Pragya da bilir. Bakin seneler gecti birbirini halea sadiklar birbirine. Halea severler Ama bir biraksa inadini Pragya iyi olacak. Abhiye kalsa evet desin Pragya aini gun getirir o eve pesine birskmaz beni Romeo Tombisini kaybeti. 20 iyl hasret izkem gecti seneleri Abhi daha Pragya gezasini cekecek birda bir erke cocuk fogursun ikisi buyutsun bakalim ayrilk olmasin Abhigyam mutlu olun tek istegim bu. Kiara gelirse Abhigyani icin daha kolay olur birlesme cunju bosuna suclamislar birbirini. Ama Kiara dusman olursa Abhiye Pragya kabul etmez dusnnlarsan hep Ceylnim Pragyam kutardi. Kiarayi bir kere konussun Kiarsyka ete ve artar. Zate 7 iyl o buyutu Kuarayi o terbeyi verdi bilmem nasil King ona terbiye verdi Kuarata. Belki gelmez Kiara bilmem emin degilim.

  AnonimYorum 22:49 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Dizi umurumda değil de gerçek hayattada ben doğruyum ben her zaman haklıyım benim yanlışım olmaz diyen bütün insanlara hastayım. Ben ne dersem doğru benim gittiğim yoldan gideceksiniz yada haddinizi bildiririm konu bu aslında. Neyse bu geceden itibaren uğramayacağım bu yorumlara. Kendisi çalsin kendisi oynasın bazı kişiler. Sizi bitti arkadaşlar neyini seyredeceğiz bu aptal diziyi. Hoşçakalın

  LaleYorum 22:53 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet Anonim arkadas epeydir yazmiyom sağlık sorunlar sanra ulkemi tanımak için bu sever urfa mardin diyarbakı gezisi vardı yani tarih kokan ülkem ama hep okudum sizleri diziye gelince kadınım severek evlendim 37 senedir evliyim herkesi gibi benin de iniş çıkışlarım oldu yani gunesi de golgeyide gördüm ama yine abi gibi bir koca istemiyorm biz tartışmalardan baş etmiyoruz biz tam anlamıyla tutarsız bir kocadan baş ediyoz çok iyi ne hakkında pisliklere verilen sözler tutuldu seni kendisinden çok sevmene hep acı evet piragya sevdiyi için bu annesiyle başladı sonra dadı sonra abi piragya ölümüne sevdiyi için hep sustu iyiliğe inandığı için sustu onun içinde kaybeden oldu kalın saglikla

  AnonimYorum 23:00 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selam tatlış PERİHAN hanımefendi ben geldim malum Ramazan yoğunluğu iftar davetleri pek müsait olamadım şimdi tabletimi elime aldım sayfaya yorumlara bir göz attım sizin yorumlarınızı gördüm bende duygularımı ve düşüncelerimi paylaşmak istedim siz ne kadar tatlış ve dobra bir bayansınız doğruya doğru yanlışa yanlış demek nabza göre şerbet vermemek benim insanda en beğendiğim özelliktir bukalemun gibi her ortamda menfaatin için renk değiştirmeyeceksin ben dizinin en başından bugüne kadar hep abhici olduğumu söyledim bu benim doğrum başkası içinde pragya tarafı olmak onun doğrusu bundan doğal ve normal başka ne olabilir fakat benim anlamadığım bu sayfada abhiyi sevmek tanuyu beğenmek sanki anormal birşey gibi algılanıyor benim için bu dizide pragya karakteri yaşadığı hayatı herşeyi kendi istemiştir abhi ise yaşamak zorunda kalmıştır özellikle de pragya tarafından yıllarını hayatını çalmıştır benim için dizinin özeti kısaca bu sevgiler saygılar

  AnonimYorum 23:52 Mayıs 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selam arkadaslar emınem nasılsın nerden alıyorsun bu haberlerı meranın hamıle kalacagını nerden bılıyorsun bu senaryo temcıt pılavı oldu tanu nun varısınden ancak bu beklenır bellıydı hamılelık yalanı yapacakları tek fark alya ve cakması bırlesır cetemız ucledı mera alya ve kazma bunlar hındıstanı alt ust ederler madum teskkurler sordugun ıcın ıyıyım canım umarım sen de ıyısın ramazan yogun gecıyor allah saglık versın tekrarını saglık ve huzurla nasıp etsın yasemınım yazdıgın ıcın sagol anonım kardesler cok bu yuzden senı ayıramıyorum yasemıncıgım senaryoyu bebekler yazsa ınan kı oyun kurdukları gıbı guzel yazarlar ama bunu torpıllıler yazıyor cadılar yonetıyor sonunda da ıste boyle sacmalıklar hıkayesı cıkıyor o kadar guzel yazdın kı bunlara kaldırım tası degıl yıldırım dusse bırsey olmaz ama ayakları kayıp dusse kor olurlar hafıza kaybederler ne dıyelım bunların dusuncesı bu ıste yıldırım dusse carpmaz ama yagmur yagsa kafatasları delınır ıste bu kadar perıhancıgım dızıyı basından berı ızleyen bırı olarak sunu soyleyebılırım evet pragyanın da hataları var ama hepsı ıyı nıyetınden ve merhamatınden geldı basına her zaman abhı yı korudu hem dostlarına hem dusmanlarına karsı tanu nun hamıle oldugunu ogrendı tabı kı bırakacak gururlu bır kadın masum bır cocugu cezalandıramaz sakallı kedının yaptıkları saymakla bıtmez hangı bırını sayalım kovdugunu mu aramadıgını mı onu dusmalarından koruyamadıgını mı hep alya ve tanu ya ınandıgını mı praya dan sureklı kanıt ıstedıgını mı pragya nın kardesı olunce pragya abhı yı kovdu mu yada abhı bunu yapanları evden kovdu mu yıne bastacı ettı pragya ona hep ınandı guvendı ve sevdı ama sonu hep husran oldu maalesef senaryo abıgya nın aleyhıne yazıldı ekta ve kauncı kor olsun yelızım ellerıne saglık bu bolumde alya yıne carlıyor puraba saydırıyor akılsızda dınlıyor ozur dılıyor alya mız yıne kendınden emın herkesın hakkından gelıyor pes dogrusu allaha emanet olun…

  EmineYorum 00:50 Mayıs 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Lale gidecem diyen anonimpragyam 1 merhaba..anonim nereye herkesin fikri aynı olsa muhabet olmaz…tabiki herkes farklı bakar yorumlar….sen niye yazmam dedin…yaz arkadaşım …bak biz akşamları kaç kişi watsapta konuşuyoruz ..dertlesiyiruz…ben pragya haklı derim öbürü abiye haklı ..ama hepimiz abigya diyoruz…ama surda hem fikiriz….kadın olsun erkek olsun..ta evlendiği günden beri hep bir asifte ile adı anilirsa….ve okadin defalarca karına iftira öldürme tehdit ettiğini hata başka erkekle ilişki yaşadığını.kixini bile o pisliğin sevgilisi öldürdüğünü bilen abi…kiaraya gelmeden …abi demiş ki sakin evden çıkma kim için çıktı…aptal herkese inanan kocası için…..pragya kovuldugunda hamile olduğunu abiye döndüğünde soykuyecektim dedi…kiaranin kafasına tuğla düştüğü zaman fllas bekte beni kovduktan sonra benim Le ilgili ne evlilik ne aşk ne şefkat var git burdan birdaha yüzünü görmek istemiyorum diyen ..babana seni nasıl söylerdim dedi…demeki kadın kocasını yavrusunu korumak istemiş…kocada değil git dediğinde madem kocam aşkım beni istemiyor bende çocuğumla ölür um diyecek kadar kırılmış kadın …ha birde pragya 1 gülüm yazmış…ikisi de hataliydi…doğru babaya katil dedi …doğru…ama nikili bilmiyordu pragya ver parayı kızımı kurtar abi nikille inatlasti…ve nikil kızın boğazına bıçak dayamış…sen benim sevgilimi elimden aldın.bende senden evladını öldürerek intikam alacam dedi…bunu bir anne duyarsa kızlar bunu söyler….kimse abinin aşkına hep derim birşey soylemezde….ikinci kadında kusura bakmayın…nefsi olan kabul etmez…eeevde odasına gitmemiş sadık kalmış…hadi oradan tüm dünyaya karım dedirt. Aile bile …songun bile arsız namusuz kadın…abi benim hakim yedi yıldır ben onun karisiyim…ve bunu toplumda söyleyecek kadar serbest bırakmış …niye neden ….açıklama yaptimi abi…er annesine söz verdim….dadiye sarlaya kiaraya verdiği sözler ..pragyayla ettiği yeminler….abinin hatası bir bu birde herkese inanıp pragya ile inatlasmasi…hep pragyaya ağır konuşuyor olması….bakın tanuyla hiç böyle varmı hayır…niye pragya çeker….sabır noktası bir insanda biterse geriye ordan gitmek kalır……kiara kızlar 15 hazirana gelmis olur evet siriti oynuyor….rok şarkıcısı king onu pragyanin verdiği terbiye ile büyütmüş çünkü dışa yanında….king öyle birşey yapmış ki pragya abi ona belki minnet duyar yazılan bu…kingin pragya aşkı kiarayi tam bir kızı gibi yetiştirmiş…evet pragya 1 doğru söylüyor ..king pragya tokat attığında kiarayi hastaneye götürdüğünü bulduğunu soyluyecekti…baktı abi pragyayi ona kiskirti…dediki senin iki kızın daha var…benim prensesim ..yanımda değil…söylemedi ama niye işte bu gerçek çıkacak ortaya…..Alya purapla kavga ettiğinde …yine tehdit etti.pursbi oda disayi konuşma ..tarismaya katma dedi….riya parci bir okul gezisi var….orda bir sıkıntı olacakmış ranbir parciyi koruyacak mis….işte o dönem kiara çıkıyor…saygılar kizlar

  PerihanYorum 02:35 Mayıs 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Sevgili şeker anonim övgülerin için teşekkür ederim canım benim bende sana sevgilerimi yolluyorum… Tanuyu sevmek dışında bütün yorumuna katılıyorum ben pragyayıda seviyorum ama kocasını bırakmasını doğru bulmuyorum…. Tabiki herkes istediğini sevebilir bu bir dizi ama bir aşk dizisi bu kadar güzel işlenir hatalı olsalarda hep seviyorlar. bu güzel adam kör aşık kadını hemen affediyor kadın gururlu ama adama canı feda daha ne olsun. harika ne olursa olsun birinin kocasnın iyiliği için bile olsa yalan söylemenin ne kadar kötü olduğunu görüyoruz… Ben hayatına hiç yalan katmayan bir kadınım. Yalanı sevmem pragya güncel bölümde kaç kişiye yalan konuştu bunun yerine bi tane doğru hepsini silerdi… Ama olmuyor konuştukça uzuyor yalan….

  LaleYorum 03:28 Mayıs 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Iyi akşamlar anonim arkada neriye piragya hep kaciyor diyosun kendinde gidiyom olmaz burda aynı fikir olmasakta bu sayfa harika sohbetler harika yani gitmek yok bu ahmak dizi bitinceye kadar burdayiz

  Pragya1Yorum 09:33 Mayıs 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Gitmek yok Anonim kardesi fikirlerimiz ayni olamayabilir. Bu dizi bitene kadar burdayiz. Bende bazen sinir olup birakacam derim genede birakmam. Abhigya icin burdayis. Baska sebebimiz yok. Abhigyanin aski Abhigyani tatliligi Abhigyanin kucaklamalarini Tatli Abhigyanin tartismalari. Onun icin izliyoruk bunlara ozledik belki mutlu bir aile sonucta olurlar. Ne derseniz. Bu sayfa hic kimse birakmamal bence. Bu bizim anna sayfa. burda bulustuk burda tanistik. Iyi sohpet ediyorusuz. Gonga abla Emine abla Madubala ve Suna iyi harika insanlar. Her konuda destek olurlar ve butun streslerim gider. Allah ellerine versin. Iyiki tanistik. Iyiki varsiniz.

  Pragya1Yorum 10:10 Mayıs 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bu arada, Abhi bilincini tekrar kazanır ve hayatını kurtaran herkese sorar ve Meera ona Prachi’nin annesi olduğunu söyler ve Prachi’nin kızı olduğunu öğrenirken onu şok eder.

  Raporlara göre, gelecek parçada, Prag’ın Abhi’den sonra çok kötü bir kaza geçireceğini göreceğiz. Pragya’nın Abhi tarafından hastaneye nasıl götürüleceğini göreceğiz ve sağlığı daha da kötüleştikçe durum daha da kötüleşecek. Pragya’nın nefesini yitirdiğini göreceği zaman Abhi bulaşmaya başladı. Daha sonra Pragya’ya olan sevgisini itiraf ettiği görülecek ve ayrıca bu 20 yıl boyunca ayrıldığı için özür dileyecektir.

  EmineYorum 11:32 Mayıs 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Akşam guncelde …abiyi dinledinizmi….pragyaya konuşma fırsatı verdimi hayır…onu senden alacam sende ömür boyu ona hasret kalacaksın…söylüyor utanmadan seni evimden hayatımdan kovdum….çocuğumu soyluyeydin…kovdugun kadın sana birdaha dönme dediğin kadın …sana çocuğunu söylemedi ..Estin Gürledin…birde kadını canını yakarak…neyse konu tanuya geldi ee ozaman obeni kandırıp nikilin çocuğunu benim gibi gösterdi…sen onun tarafını tutun..gittin….peki niye orda pragyaya neden korktun şimdi ben ikinizi istiyorum demiyorsun…tanu gerçeğini söylemiyor …evli değilim esekligimden kullaniliyorum…demiyorsun ..ozaman pragya sana niye söylemesin….kadın çocuğu Alaçam dedi anne panikledi…senin değil …..kim olsa saklar….olayları tekrar etmiyeyim…sevdiğin kadın karşında deki biz yanlış yaptık …gel kizimizi evimizde başka karılar olmadan buyutelim…yok illa aptalik …bak hele ya tanu yüzüne karinim diyor git demiyor…onun ne domuz olduğunu biliyor…pragyaya kızımı senden alacam…sen olmuyacasin…pragya demez mi Alya tanu kızımı mahvederl…deki sana yaptıklarım yeter …tanuyu şile tokat at …bu kadar embesillik yeter de. Aileme sahip çık …yok ..kızlar betulum sana indtegramda demiştim ya fanlar spoiler yutup birde şimdi gurubumuz tercüme paylaşım ..onlar yazmıyor ben çok takipcim var burayı okuyorlar…tek tek yazamam…bu yüzden buraya yazıyorum. Sizinle de paylaşıyorum…mesela arzu önce yapıyordu…şimdi Suna ve ben ….Sare yutup tan buluyor…diğerleri değişik sitelerden. Bizim eglencemiz muhabetimiz oldu..sanada arada önemli olanları söylüyorum ya….hadi sizi öptüm…gördünüz mü dengesiz abi……..

  EmineYorum 11:46 Mayıs 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Diyorum ya bakın akşam kinge niye abi böyle değildi…anlatmak istediğim bu…..neyse yeni haber ..abi parcinin annesinin pragya olduğunu öğreniyor..abiden sonra pragya büyük kaza geçiriyor…abi onu hastaneye götürüyor…pragyanin nefesi durduğunda abi 20yillik ayrılık hasretini aşkını itiraf ediyor…yani suçlu olduğunu…neye yariyacsksa….işte o hafta kiara geliyor….

  anonimYorum 11:58 Mayıs 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  emicem ne kadar da guzel yazmisin her seyi tam olarak abi bu iste o sadece pragyaya karso gucu eziyordu benim soylemek istediyimde budu iste ne zaman kotu konustu tanuya karsi tanu o evde hep kendini nasil gormek istediyise oyle gordu cunku abi ona izin verdi amma bak ne oldu omru boyunca sevdiyi kadindan ayri yasadi eyer gercekten king kiyarayi kurtardiysa mukemel olmus derim cunku o cocuk orda kalsaydi yine basina bir seyler gelecekti cunku abi aylesini kormak hic bilmiyor

  EmineYorum 12:11 Mayıs 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar Gonca ablamiz bugün hatim indiyorlar gurupca bana dediki tüm arkadaşlara şöyle kalbindeki duayı Allah kabul etsin diye dua edeceğiz..bu sayfadaki tüm dostlara şimdiden Allah kabul eylesin…Allah razı olsun ..sizin için dua ediyor tüm müslümanlara bu cömert duaya şimdiden amin diyorum

  AnonimYorum 13:42 Mayıs 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  4 gün oldu ayıp ama artık nasıl isnyapiyosun her partta bekliyoruz gunlerce

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 14:27 Mayıs 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Anonim burada yenisiniz belli. dizi sadece hafta içi her akşam yayınlanıyor.

  PerihanYorum 14:54 Mayıs 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bu bir dizi arkadaşlar dizidede olsa yanlışı savunmayın derim bir erkeğe bu çocuk senden değil demek çok kötü bunun yanında bir erkeğinde kendinden olan çocuk için bu benden değil demesi çok acı bunu nasıl savunursunuz diyorum ya bu abi çok iyi bir adam kadın ondan olan çocuğa senin değil diyor fakat onun namusuna o kadar güveniyorki çocuk benim diyor içinizden hanginiz böyle dese kocası abi gibi cevap verir….. Çok tehlikeli bunu pragya iyi yapıyor diyen böyle bir şey denilebilir imajı verir.. Kadın veya erkek kendisinin olduğunu zannettiği çocuğu başkasının olduğunu duyuncaki başkasının olmadığını bilse bile neler yapabileceğini tahmin edemiyorum toplumları yok oluş anıdır bu… Abi burda gayet sabırlı ve metanetli davranıyor onu kovduğunu ve onun için sakladığına emin olduğu için bunu yapıyor onu kovduğunu söylemesinin neresi kötü adam dikkat edin hiç yalan söylemiyor……

  AnonimYorum 15:35 Mayıs 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selamlar dün akşam doğruluk dürüstlük abidesi pragyayı gördük bumudur bir kadın daha ne kadar alçalabilir benim fıtratımda daha ne kadar iffetsizleşebilir bunu gördüm çocuğunun babasının gözlerinin içine bakarak kızının kingten olduğunu söylemek bunun hiçbir açıklaması olamaz her zaman söyledim yine söylüyorum kaç erkek abhi gibi sevebilir bu aşağılanma karşısında bile yine inanmadı kiyera benim kızım dedi yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar yalanın olduğu ve güvenin olmadığı bütün ilişkiler ve evlilikler temelsizdir her an Yıkılıp dağılmaya mahkumdur pragya karakterinin evliliği gibi abhiyi ve tatlış ı seviyorum

  PerihanYorum 18:18 Mayıs 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Canım anonim yanlış yapıyor kadın fakat adam onu tanıyor böyle birşeye izin vermiyceğine adı gibi emin onun için idare ediyor dikkat et bir çok yerde böyle adam o kadar çok seviyorki kadın sinirlerini zorluyor sürekli dayanamadığı anda adam patlıyor ve cevap veriyor…… Kızıncada kadının in cinmesi gereken ne varsa ortaya döküyor.. Pragya da biliyor adamın söyledikleri doğru orada sıkışıyor kendini suçluyor ve çareyi kaçmakta buluyor burda ne var biliyormusun şeker anonim adam kadını tanıyor kadın adamı tanımıyor tanıdığını zannediyor…. Kadın seviyor sadık kalıyor adamla beraberken etraftaki olaylardan etkileniyor herşeyi tek başına düzeltmek istiyor gizli tutuyor başaramayıncada sevgisi yeterli gelmiyor kaçmak yerine abiye sarılıp ağlasaydı yir mi yıl önce senaryo farklıı yürürdü…. Bazen eş sadaece eş değildir yeri gelir baba yeri gelir kardeş yeri gelir çocuğu olur bu kimyayı abi tutturuyor bu evlilikte ama pragya başaramıyor neden biliyormusun kocasını üzmemek için yalan ve düzen uyduruyor tutmayıncada her yeri viran ediyor tamam olaya abini n eksikleri yönündede bakalım abi çocuksu herzaman sevilmek isyeyen doğru gördüğü herkese canını bile esirgemeyen kötüleride gaile almayan bir yapısı var her şey iyi gitsin istiyor belkide pragya bunun bu yönünü bilerek o duymadan herşeyi halletmek istiyor sırf mutlu olsun diye ama madem öyle tıkandığnda bırakmasa adamı ikiside mutlu olacak. Abi mesela tanuyu kovmuyor oysaki o yokmuş gibi davranıyor onun yerine kovsa iyi olur ama utanıyor kovmuyor neden biliyormusun tanu abinin nabzına göre şerbet veriyor onun istemedi şeyleri gözüne gözüne sokmuyor tanu abiyi pragyadan daha iyi tanıyor… Ona göre davranıyor.. Sinirleneceğini bildiği için gerekirse konuşmuyor…. Bunlar benim gördüklerim analizim..

  EmineYorum 21:04 Mayıs 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar pragya abiden ağır kaza geçiriyor…galiba bayağı yoğun bakım filan…hani geçen haftalarda yazmıştık….abi ne olur tut elimi bırakma …yirmi yıl senden ayrı kaldığım için özür dilerim…bunlar hep benim hatam ve suçum diyip ağlıyor….pragya içinden abi ile konuşuyor…ailemizi bir arada tut…abi yine bunu hissediyir….kiara annesini görmeye geliyor….yani abi yine hata benim diyor….

  PerihanYorum 21:38 Mayıs 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bu dizideki ninelerin hepsinden istiyorum pskolog gibiler bunlar bana gelsin bunları kuş sütüyle beslerim her derde ilaç süvarni ninenin suyunu alya ısıtacak gibi….. Lanet alya güncel bölümlerde farkındaysanız kingle işi pişirmişler… Plana belli etmeden dahil olmuşki bu kadar korkuyor..iyi rolü yaptı kurt huyunu değil tüyünü değiştirir kurdada yazık etmeyelim bu olsa olsa sırtlan olur…. .

  Pragya1Yorum 23:39 Mayıs 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Dolun ayla basladi
  Guzel bir ask hikayesi
  Yildizlar bile dustu
  Abhigyanin uruna
  Kader Abhigyayi birlikte yazmis
  Dusmanlar buna izin vermemis
  Abhigyam birbirine asik olmus
  Birlikte hayaler kurmus
  Yilanalarin yuzunden
  Hayalleri kirilmis
  Tanunu yalanlariyla
  Abhigyami ayirdi
  Cadidan ne bekleyebilin
  Yalanlari Pragyam ogrendi
  Evine geri dondu
  Dusmanlardan kurtarmak
  Herkesle savasmak
  Cesur Hurem geldi
  Dudmanlardan kurtulamad
  Bu savasta kaygeden
  Abhini hafizasini kaybeti
  Pragya yarali kusum benim
  Aglayarak gitti evine
  Bir ay gecti arda
  Kader gene birlesti
  Abhi haviza kazandi
  Sevgili karisin hatirladi
  Simdi mutlu olacayik dedi
  Dusmanlar pesinde
  Pragya yaraldilar
  Abhi khar oldu
  Karisi oldunu inamadi
  Yasiyor dedi o olemez dedi
  Pragyam dondu
  Cok mutlu oldular
  Simonika planlayarak
  Abhiyi oldurmek isedi
  Planlari gerceklesemedi
  Tanuyla oyun oynadi
  Sevgili dadi olumu sebep oldu
  Suclamis Abhi Ceylnimi
  Kovdu karisini evden
  7 iyl ayrilik sebepi oldu
  Tanunu oyunu basarili oldu
  Ceylanim geri dondu
  Kiarayi bize getirdi
  Suclular evinde
  Sucsuzlar disari
  Adalet mi var bunda
  Cezasis kslan suclari devam
  Abhigyam birlesti
  Cok mutlu oldular
  Ama yilanlar zehirlemeye basladi
  Bu ayleyi paramparca etti
  Hic mutlu olmadi
  Ekta cocuk katili
  Abhigyami ayirti
  Bir cicuga acimadi
  Kiverdi kolunu
  Boynuna bicak deydi
  Seni hayin dertli Ekta
  Aileyi parcaladin
  Iki kiz dunyaya geldi
  Onlari da ayirtin
  20 iyla ayirtin
  Kardesler dusman ettin
  Abhigyam karsilasti
  Aniden kaza yaptirdin
  Ozlem hasretle gozunde
  Zavaliyi yaraladin
  Ne bicim kalbin var seni
  Kobra yilan seni
  Pragyanin gozunden
  Yaslar kurumamis
  Cektikleri kalmadi
  Evlatlari elinden aldin
  Seni hayin kadin Ekta
  Bu guzel hikayeyi
  Hayvanat bahceye cevirdin
  Biri maymun gibi ziplar
  Rock star olacak
  Ikizlet ne deyim
  Iki tane ablalar geldi basimiza
  Gagrga suratli gezer Abhinin pesinden
  Ne isteinrse yap sen garga
  Ceylanimin yerine kimse alamaz
  Namuslu Pragyami
  Seninle mi degisecek
  Garga git sen evine
  Bosuna cirpilma birda
  Bu hikaye mutlu olmasi dileyle
  Butun sayfa seyreder
  Sen Ekta Abhigyami rahat birak
  Mutlulugunu bozma
  Sen laletli bir kadin
  Seni acimasiz sen
  Birlestir sen Abhigyami
  Ikizlerin sana kalsin
  Abhigyam mutlulugunu hakketi
  Eter eter cektikleri.

  GoncaYorum 03:11 Mayıs 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  A dan Z ye tüm kardeşlerime selamlar.
  İnanın bu sayfada tanıdığım sohbet ettiğim sizler her gün duamdasınız.filimi izlemedigimdennara ara giriyorum.promolar yetiyor.pragya 1 ne güzel anlattın bize şiirinle emeğine sağlık Eminem herzaman tuyolarınla
  süpersin. çeviri yapan kardeşimede sonsuz teşekkürler. Stressiz iyi seyirler hepinize herşey gönlünuzce olsun.

  GoncaYorum 05:00 Mayıs 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  Toplanmış herkes bu sayfada
  Kimi der abi kimide pragya
  Herkesin tek derdi var abigya
  Gercek te varsa bu hikaye hayatta
  Anlatılması dolu saçmalıklarla.
  Biz izliyoruz tüm Radarlarımızla
  Hintliler izlerken ne yapıyor orada.
  Üstü kapanan konular meçhul dosyada
  Polisi uyuyor herseyiyle ayakta.
  Kötülükler kapatmak pervasızca.
  Ödül verir gibi baş tacı oldular senaryoda.
  Bir mera ailesini sarmış şu Alyada
  Tanu derken o oldu yine baş sayfada.
  Alıştık kötü ettiklerine abisinin karartı hayatınıda.
  Yetmedi pragyamıza düşmanlığıda.
  Neden zevk alıyor bu Ekta
  Kötüyü gösterecek ne akılsa
  Ağlaacak herkesi mutlaka .
  Abigyayla var derdi bıkmadıda
  İstediğimiz vermiyor bize bir türlü inatçıda.
  Yazsak çizsek hiç değil umrunda
  Buldu bir abiyi bağladı aptala
  Kov aşkını sonra otur ağla diyor yıllarca.
  Pragyayı bul. Getir sonra kollarına
  Unutmayın var arada entrakalarda
  Buluştur Saçma sapan kazalarla
  bantlar hiç bitmedi ikisininde anlında
  Sen ne anlatıyonsun Bize Ekta
  Anlıyoruz seni sen bizi anlamadın aylarca.
  Bıktırdın bizi yaptıklarınla
  Acı sosu bağladın akarsu gibi Rant havuzuna
  Onunla yıkıyorsun masum gözyaşlarida.bubaşkıda.
  Abigya ağlamaktan kör olacak
  Pragyayı yine hastanelik yapacak.
  Bant bant olalı bôyle pişmanlık duymayacak
  Nedir bu kafalardan çektiğim deyip dava açacak..
  Ektanın oyunları bu son bulmayacak
  Bir yeni süprizle şasırtacak
  Sanırsın güzel yapıyor kendince kutlayacak.
  Ancak kendi kendini yine kandıracak
  İzleyici bıktı yazdırdığın senaryodan
  Bir doğru gidemedin düzgün yoldan
  Umutta yok ufuktan
  Sen akıllanmassın vazgec bu tutumundan
  Sıkma izleyeni ağlatma kötü olan her konudan.
  Uzak kal iyiliği güzelliği anlat en damarından.
  Kimsenin sana hatrı yok bilde öyle yaz oynat saçmalamadan
  Abigya aşkını dogru düzgün anlat ağlatmadan ,parçalamadan.
  Bu kaçıncı uyarı sana
  Yaza yaza geldi gına
  Senin akıl gelmedi başa
  Böyle olamaz asla
  Ah Ekta.. ah Ekta..
  İzleyeni kudurttun her partta
  Tek tek takip bırakılınca
  Bir gün kaybeden sen olucaksın unutma
  Nere gitti diyeceksin bir gün aynada kendine baktığında.
  Kazandığım ünvan ne olduda
  Rantım ve param sıfırlanıp yok oldu bitti gitti yanımdan biranda.

  EmineYorum 06:52 Mayıs 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  Pragyam1. Süper şiir ile anlatın …..eline yüreğine sağlık naif yüreği güzel kardeşim….goncamla güzelleştirdin sayfayı…teşekürler Gonca gülüm……Allah razı olsun…

  AnonimYorum 10:04 Mayıs 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  O sonda purabın aliy
  aya söyledikleri varya…. ” Purab Aliya ya neden beni aramadın diyor. Aliya Abhi nin yanında olduğunu söylüyor. Purab kızınca Aliya senin neden bu kadar sinirli olduğunu biliyorum diyor….
  Bu gün Dişa nın doğum günü olduğunu ve bu yüzden üzgün olduğunu söylüyor. Purab’ı Dişa yı sürekli düşünmekle suçluyor. Purab unutmak istiyorum ancak sen hatırlatıyorsun diye tepki gösteriyor. Aliya seni pişman edeceğim diye tehditler savuruyor…” bunları dizisetinde var ….acaba dogrumu?…

  TombisYorum 11:42 Mayıs 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  AMAN HAYAY HEP BAGİRİP CAGİRANLARİMİ HAKLİ EDİYOR BU HAKSİZLİK BENİ DİZİDE OLSA SİNİRLENDİRİYOR PRAGYAM CEYLANİM EEE ABİ GİNE TEHTİT GİNE KİSKANCLİK SİRF PRAGYA KİRALİN DEDİGİ İCİN PRAGYANİN CANİNİ YAKİYOR GORURSUNUZ İKİ BOLUM SONRA PRAGYAYİ AYRİ YATTİGİNİ GORUNCE ASİL HEDEF PRAGYA KİZİNİNİ ALİP PRAGYANİN CANİNİ YAKMAK İSTİYEN ABİ PRAGYA DELİSİ OLUYOR ABİNİN TEK DERDİ KENDİNE AYİT OLMUS SEYLERİ BASKASİNDA GOR MEYE DAYANAMİYOR BUKADAR ABİNİN SEVGİSİ CEYLANİM OYLEMİ SEVMEK ONUN İCİN HEP KENDİNİ FEDA ETMEK OLDU CANİ YANAN HEP O TOMBİSİM COK GUZEL BİR KAREKTER SENİ SEVİYORUM

  Pragya1Yorum 12:59 Mayıs 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  Konga abla Siirin super olmus. Ellerine saglik.

  AnonimYorum 15:36 Mayıs 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bu günden yine ön izleme verilmiş zaten belliydi Pragya’nın hemşireye birsey dediği hemşire Abhinin çok şanslı olduğunu söylüyor çünkü sizin gibi biri ile evlenmiş diyor onu kurtarıp buraya getirenin siz olduğunu duyunca o çok sevinecek deyince Pragya lütfen ona söylemeyin diyor hemşire kendinisinin söyleyeceğini saninca ona benim burda olduğumu söylemeyin o kendine gelir gelmez ben buradan gidicem biz karı kocayız ama 20 yıldır ayrı yaşıyoruz diyor. Daha sonra hemşire Abhi’ye bilmiyorum diyip gidince onların birbirini ne kadar sevdiğini ayrı olmalarına rağmen evliliklerinin devam ettiğini söylüyor Abhi kendi kendine Pragya’nın onun hastaneye kabulünü yaptırıp gittiğini bunu yapmaması gerektiğini söylüyor daha sonra Prachi ile çarpışıyorlar hal hatır sordular sonra Prachi giderken adama çarpınca Abhi kızıyor kendine dikkat etmesi gerektiğini ona birsey olursa annesinin ne hale geleceğini söylüyor sonra Prachi kötü olunca Sahahana ‘ ya kızıyor onun dikkati dağınık ona dikkat etmelisin diye sonra gerekli gibi Prachi Abhiye sarılıyor

  Pragya1Yorum 20:10 Mayıs 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ah Ekta seni Ekta
  Ne yapyorsun sen Ekta
  Seyriciyle dalga gecyorsun
  Gozumuze ikizleri sokyorsun
  Daglaya aldin bizi
  Seni lalet olsun Ekta
  Bu gun sevindik biraz
  Ilerleceye sandik bu dizi
  Yok sakuz gibi uzatyorsun
  Irleme hic gozukmuyor
  Abhi cebinde cikardi
  Pragyani fotorafi
  Adami gozyaslarla bogdun sen
  Pragya Abhiden hep uzaklastiryon
  Senin acaba amaci ne
  Uzak tutar bize yuturacan
  Gereksiz insanlari gosterin durun
  Onemli insanlari ikinci plana koydun
  Abhigyami bilestin arti
  Benim Abhigyama yaptimi kalmadi
  Bieak adam bulsun karisini
  Rayaya terbe versin
  Ve annenin sevgi gosun
  Hata ikizlerin alabilin
  Ne istersen yap
  Bize Abhigyayi geri veri
  Sen sahar seni yumurta kafa
  Abhigyam mutlu olsun
  Sorunlari birlikte cozsun
  Hani nrrde boule kafa
  Hep kotuluge calisir
  Hep ayrilik ve fenalik
  O Aliya Zurafa aut aut
  Tanu gibi kaybolsun
  Izleri bile kalmasin

  PerihanYorum 21:07 Mayıs 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bu akşam kötülere pragyayıda ekledim korkak pragya kaç bakalım hala yalan bu kızıda kaybedersin hop zırılzırıl ağlarsın tıpkı savaştan kaçan kaypaklar gibisin abi gibi doğru bir adam senin gibi eğik bürük entrikacı kadınla niye uğraşıyorki acaba alyadan bir farkın kaldımı bencil ruh o zaman o taşı niye yedin babanın hayrınamı senin gibilere bir sürü tabir var ama neyse yazık abiye yakışmazsın…… Eğrisin çünkü her şeyi ayarlamış vavvv bu ayrılıkların tek sebebi pragya ve entrikaları herkes öğrenir kızına zarar verir tek bir kişiye söylemen gerekir ama yok şimdi alya veya bir başkası bu kıza zarar verir.. Sen diğil abi suçlu olur yok bu kadın tehlikeli fena…..

  EmineYorum 23:31 Mayıs 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  Goncam pragyam1 elinize emeğinize sağlık….ekta size kurban olsun……dün akşam pragyaya uzulmeyen varmıdır…..bir ahlaklı akili namuslu ifetli saygılı cesur hanım efendiyi…..bu kadar zarar veren koca…..esantiyon pislik tanuyu guncelde seyrediyoruz….adam karısını bulduğundan beri ….7yildir karım diyor….niye dadısı öldüğünde abi yıkılmış….tanunun annesi ölüm döşeğinde demişki…kızımla evlen adını ver koru….güzel …….pragyayada ağlayıp türlü türlü oyunlarla laflarla geri dön deyip …duran abi ben pragyaya iyi koca olamadım….aşkımı koruyamadim de…. Eee hala tsnusu yanında …Ersen burda dur…laf anlamıyorsun…burda kalabilirsin….diyen abi…alyaya sana iyi agabey olamadım …olsaydım sen bunları yapazdin diyen abi…şimdide seven iyi baba olamadım…riyayi annesi yetidtirseydi böyle olmazdı ..diyip pragyayi arayan abi……abi sadece tanuya iyi…bakın güncelle …toptan düşünürsek abi pragyaya ne verdi……atıp tutup bıraktığı aşk…..takı tanusunun sevgilisi kızını burnunun dibinden kaçırıp …götürdüğü zaman ..nazikçe tehdit etti….baba annesi kendi gitti… öldü…sormadan soruşturmadan …ilk işi karısını kovdu….tanuyu niye evladı için öldürmedi ..yada saçından tutup sürükleyerek polise vermedi…niye medya duyar abinin şöhreti zedelenirdi…..bak ozaman Alya kiskirti…dadı için…kiarada Alya dediki pragya girduyse tanuyu pragya asla yanılmaz o deli tanu herşeyi yapar….purap dediki abi hemen polisi arayalım …abi dediki …ararız bir ara….şimdi pragyayi arıyor….tüm hata benim …ben onu hep acılara gömdüm…oysaki obana herzaman destek sevgi evlat verdi .. pragya ne olur beni affet..20yil ayrı kalmak zorunda bıraktım bizleri…ne olur …dön….niye …ne geri gelecek genclikmi kaybolan yıllarmi….pragya 7yili unutmamıştı….tanu Alya sayesinde…abide pragyada biliyordu….pragya 2 aylık ikizlerde hamile iken …abi doktor gittikten sonra pragya sana şimdiye kadar cektidiklerim için özür dilerim..seni dinlemedim…evlenmeden onu bu evden kovmaliydim.. bağışla …artık kimseyi aramıza evimize karıştırmaya çagim…eekizini ogrendinki tanu ve nikil işin içinde niye pragyaya en başından söylemedin…utandı … Kendi rezilligi çıkacaktı….avize pragyanin üstüne düştüğünde king ısrarla sordu tanu Alya olabilirmi…aklına getirdi…yok dedi…king sordu bak tanu pragyanin sevdiği birine aşık olmuş bu yüzden nefret etmiş olabilirmi dedi…yok okimseyi sevmedi dedi…okadar emin toz kondurmadi….kiarada da pragyaya onların yüzünden değil senin yüzünden dedi…hadi burdan yak….pragya şimdi niye kaçıyor….. sizce……tsnusu alyasi hala yaşıyor….aynı adam …bak şimdide öyle yüz vermişti merasina ..ofisine meyve suyu götürüyor…. Adam ayaklanmış işine gitmiş arkasından ta ofise bravo….bu abiye….dahada bu kadın ileri gider….çünkü abi lastik çek bırak ….korkarım pragya yine aciyipta buna dönmez.. zaten abinin yüzünden ağır yaralanıyor….alyada suvariniyi devre dışı çıkarmayı düşünüyor… Abi riyaya tokat attı… Onuda kendine parciye düşman ediyor….kiara anneyi girmeye geliyor….olaylarikiara çozuyor….pragya meraya dost gibi davranıyor…sinsi yemek ve kahve tarifini öğrenip abinin gözüne girmeye çalışıyor…odasına girip ona bakıyor…başka kimse yok eee abide artik musade eder….yazık pragya gibi elmas kadınlara….king ve dışa gelsede pragya guclense….kızları ile tek yaşasa ..kingle dışa sunny kiara hep beraber .. abide alyasi merası ile kalsın….

  Döndü DönmezYorum 23:33 Mayıs 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  ARKADAŞLAR selamlar bu.dizinin.öyküsünü bilen varmı âbhi.sonunda.ALYAYI.ÖLDÜRECEKMİŞ.. HERŞEYİN SEBEBISENSIN.DİYEBİR DE.NEKADAR OYNASALARDA.ABHI VE BHAGYA KAVUSAMIYOR.KIZLARI.BIRLEŞTIRIYOR.TEKRAR.GINE.AYRILIYORLARMIŞ.AYNI.LEGO.OYUNCU CAĞİGİBİLER KIRILIP..DOKÜLÜYORLAR.FLİMDE HİÇ KİMSE DE.HEYECAN.VERICI.OYNAYANYOK.HEPSI.SAHTEKAR.BUGÜN-KÜ BÖLÜMDE BABAKIZ.HASTANEYE.BEN.KIME.KANVERDIM.DIYE.SORUYOR.BABASI.BENI.KIM.GETIRDI.DIYOR.TILKI.BHAGYA.SANKI.PERSONELIN.HEPSINREHINALMİŞ.HHİÇBİRİSİ DOĞRU BİR CEVAP.VERMEDILER.HEPINIZE.TEŞEKKÜRLER.

  AnonimYorum 23:35 Mayıs 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  ben bazilarinizi anlamakta gucluk cekiyorum siz bu kadaini neden anlamak istemiyorsunuz yoksa diziye bakmuyormusunuz bu kadin neden sevdiyi adamdan kacsin o mutlu olmak istemezmi fakat olabildimi hayir o sadece cocuklarini korumak iciri giti dun geceki bolummi izlememis galiba tanu seytani giti alliya kobrasi hala orda ve en tehlikesi yaslilara ne dedini anlamisizdir isala bide pragyaya sucluyorsunuz o aliya orda oldukca onöar asla mutli olamiyacaklar bilmem hatirlarmisiniz ne dedi ptagyaya onceki bolumlerdr seni bu evde barindirmayacam hic bir zaman mutlu olamiyacaksin cunku o hala purapla mutlu olammasiniz sebebini pragyayi goruyor o praciyin kim oldunu anladi bile o yuzden riyayi kiskirtiyor praciye karsi

  EmineYorum 23:52 Mayıs 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bakın abi purapla kara kola düşüyor..guncelde. Orda diyorki pragya beni çıkartmaz meydan okumayı kaybetmemek için…obir anne hayvan bile yavrusu için ne yapmaz obir insan beni çıkartmaz…purap diyorki ablam seni çıkartmaya gelir hapse atirmaya değil o seni seviyor…abi diyorki madem beni seviyor neden kingle ..neden bana dönmüyor…purab mecburiyeti vardır …abi neden kingle evlendiki. …bana geri dönsün…neden kingle…purap sen neden tanuylasin dedi..bennnn dedi durdu…tanu oraya geliyor…purapla disaya ona sakin söylemeyin…niye ne korkun yada mecburiyetin vardı….neden atmadı….ha ila birşey daha yapsın bakarız…al ömrümü bitirdi….ve ceylanım da senin ateşinde yandı…şimdi belki ekta pragyayi yoğun bakımda bırakacak…abi pragyaya verdiği zararı girecek …üzülecek …vah vah…belki abi hafızayı kaybeder …kızlar sıkıntı.niye hep abi…işte ne yaptığı belli olmayan herkes tarafından oynatılan . koca….haydi Alya yine tam gaz devrede oyleki purabi tehdit etti….bacısını biliyor….oadaminda hayatını mahvetti….uğursuz meera ailesi….onlara mitali gibi fare tanu gibi şerefsiz Alya gibi domuz lazım….pragya gibi su damlası değil …ağla abi ağla ….bir anneyi böyle harcadın….evet çok güzel sevdin …pragyayi…virgül ayirmadı…çamur tanu alyayi dünyasından….

  PerihanYorum 02:36 Mayıs 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  He koruyabildimi acaba her şeyi saklamakla çocuk korunmaz el in adamı heppte seyrettik nasıl aptal yerine koydu tatlı pragyanızı yanında kızın pazarlığını yaptı bir çocuğuğ kendi babasından iyi kim koruyabilir beni an larsınızda pek işinize gelmez kaç çocuk telef oldu üvey baba ellerinde kocaman kız babası için ağlıyor pragya yalancısı utanmıyor üstüne üstüne yalan kuruyor böylemi korur kızı söylese kız babaya kavuşsa kendisi istemem yan cebime koy ne diyor kız riyaya imreniyorum benim babamda onunki gibi olsun istiyorum kadın kalbini kaybetmiş bencil öbür kızıda babadan kaçırdı…. Sonu kötü oldu…. Benim annem böyle bir şey yapsa asla affetmem….. Babalar çok sevilir bunu ancak babasını çok sevenler anlar kız babaya sarılınca benim yüreğim kanıyor çok met etmeyi npragyayı ve güncel bölümlerde çoktan geçti onlarlada bir yerlere varamazsınız… Pragya çuvalladı dizide….. İyi olmaktan muaf oldu kötülerin izinde…

  EmineYorum 03:33 Mayıs 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Anonim pragya neden kaçıyor diyen arkadaşlara şunu sorayım….musadenizle…pragya ilk kaçırıldığı da kim kacirti…tanu Alya…niil takura….pragyayi dekoratore heykele koydurtup yaktirmaya çalışan kimlerdi…tanu Alya raj…..pragyayi tanunun bebeğinin DNA testi ortaya çıkmasın diye .. bir kız çocuğu vede pragyayi kaçıran kim nikil tanu Alya….bülbülü öldüren kim tanu Alya dekoratör….sarlayi arabayla önce kacirtip araba ile felç bırakan kim..tanu alyanikil….abinin kazasını yaptırıp hafızasını yaptıran kim tanu Alya nikil….pragyanin nikita dönemi…bomba ..patlatıp tetikçi tuturup pragyayi öldürmek isteyen kim…Alya…..pragyayi hapse atirip sonra pencspta nikil ve adamlarına kaçıran kim…tanu nikil….soğuk hava deposuna pragyayi kapatıp öldürmek isteyen kim…tanu nikil Alya…mutfağı ateşe verip pragyayi yakmaya çalışan kim…tanu nikil mitali..elmas takı için….tanu abiyi düğüne zorlayıp …pragya onun yerine gececekti…pragyayi kaçıran kim tanu nikil Alya….simonikanin kocasını tuturup pragyayi öldü emek isteyen kim pragya vuruldu suya düştü tanu nikil Alya…munuyi getirip abisinin servetini almaya çalışan kim. Alya tanu raj…simonika mutfağı yakıp abi pragyayi yakacakti…neden onun kocasını tanu nikil Alya tutmuştu…müminin yegenlerini kaçıran kim Alya tanu…dadiyi öldürten kim…Alya tanu…pragyanin avizeyi kafasına düşüren kim…Alya tanu….kiarayi araba ile çarpan kim tanu nikil…kiarayi kacirtip öldüren kim nikil tanu Alya…..kiara zaten gelince soyluyecek….pragya bu adamdan kocasından niye hep kaçıyor….acaba bir kızımı kaybettim. Bu adam ne bacisnindan vaz geçer ne tanudundan …bari iki yavrumu kurtarayim…bu evde bunlar başıma geldi diyip bu adamın parası yüzünden olmasın…ve kocamda onlardan vaz geçmiyor olmasın….tükendim…demiş olabilirmi…arada yaptıklarını yazmadım…sayfa dolar…..şimdi parciyi pragyayi o evde olmadıkları halde Alya öldürmeye çalışacak….sukurki purap öldürür diyorum….sizce niye pragya kaçıyor..saygilar

  MadubalaYorum 04:47 Mayıs 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Slm dizep dostları şimdi yazilarinızı okudumda kimi der pragya suçlu kimi der abi ben sizden farklı düşünüyorum hayal ürünü olan birşey suçlu olunmaz burda suçlu ariyorsak suçlu biziz iki tane hindunun peşine düşmüşüz maç izler gibi dizi izleriz ne siriti nayıf ve degerlidir sadece parayı düşünür neymiş verdigi sözden dolayı diziden çıkamazmiş yemezler sadece para başkada birşey yok nede abi adamdır ah kalbim dışında herseye değer veriyor ama ah kalbime ve seyircisine değer vermiyor bizlerde ikisi için çekişip duruyoruz bu ülke ne.oyucular gördu siritiyle sahabir kimmiş ben kendi adima söyleyeyim ben abigya için izliyordum oda yok kendimizi istediğimiz kadar kandıralım olmiycak çunkü ekta çıkartcaktı onları baktı tutmadı yan role kaydirdı bizide bekleyın birleştircem diyor yok öyle biŕşey dizi biteli aylar oldu biz hala o haklı o haksız tartışyoruz benim. adıma bu saaten sonra yok dizi eskilerle yetinirim bizler onlar pohpohladıkca onlar kendini birşey sanir o yüzden biz önce bırakmaliyiz benim kendi düşüncem bu daha dün abi için emine ablaya alındım ama bu gün ne değiştide birşey değişmedi ben gözümü açtım çünķü sevgime layık olmayan insanları sevmenin anlamı yok benim için abi pragya yok abigya var onu bitirdiklerine göre ben kaçar sağlıcakla kalın

  AnonimYorum 08:17 Mayıs 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Günaydın hayirli sabahlar …..
  Kumkum Bhagya: Abhi (Shabbir Ahluwalia) ve Pragya (Sriti Jha) ‘nın tatlı ilişkisi Aaliya’yı kızdırdı

  Zee Tv’nin en popüler ve sevimli günlük sabun programı Kumkum Bhagya, bazı yüksek gerilim melodramları ve gelecek parçalarda daha ilginç katlamalar için hazır.

  Gösterinin en son parçası olarak Abhi, evdeki herkesin bundan memnun olduğu yerlerde, Abhi’nin ortasında da Pragya’nın Abhi’yi kurtardığının farkında.

  Bununla birlikte, bunların arasında, Abhi’nin tanrıdan nimetleri aldığı ve Pragya sözlerini hatırladığı, yıllarca gerçekleşmeyen şok edici bir bükülme var.

   
  Aaliya, Abhi ve Pragya birliğini mahvetmeyi planlıyor

  Aaliya’nın Abhi’nin Pragya’yı aradığının farkında olduğu şovda yeni drama olsa da, Aaliya’nın Abhi ve Pragya’yı herhangi bir maliyetle ayırma misyonuna girdiği görüldü.

  Abhi’nin bir sonraki hamlesi ne olacak?

  Baharatlı dramın geldiğini görmek ilginç olurdu, sonra ne olacak?

  PerihanYorum 08:45 Mayıs 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Eski olaylardan sonra pragya üç çocuk doğurdu yani adama borçlu mutlu etmeye adamın peşinden koşması niye kötü anlamadım karısı çocuklarının annesi abinin verdiği mücadelenin kırıntısını pragya vermedi çünki korkak ben anlamadım yorumunuzda yalana geçerli sebep arıyorsunuz hiç bir şey için yalan konuşulmaz nokta….. Hem bir evde yaşayan kişilerin birbirinin yatak odasına girmesi yasakmıdır yatak odasına giriyor mera abinin diye kötü şey içinmi hepte görüyoruz abinin niyetini niyet önemli gerisi boş…. Temiz insan olmak yalanı düze ni hayatına sokmamaktır bu kadar yalancı bir bayanı hiç bir erkek yanında barındırmaz kaza geçirttirirler pragyaya bu yalanları başka bir şeyle kapatıp pragyayı iyi göstermek adına dizideki tek umut abiye kurtuluş abinin ellerinde. Kendisi bulursa kızın kendi kızı olduğunu her şey iyi gider yok pragyanın entrikaları devam ederse dizi saçmaladıkça saçmalar…. .ama pragya hatasını anlayıp kıza gerçeği söyliycek diye düşünüyorum…..kız bu arada kendine zarar verir… Diyosunuzki abi kızı yetiştiremedi pragyada yetiştirememiş çocuk intihardan döndü bu da şunu gösterir anne baba ayrı oldumu çocuklar heba oluyor onun için armudun sapı üzümün çöpü diğil yuvanın gerektirdiği sevgiyi tutrumak için yalandan uzak durmak lazım….

  sühoYorum 09:33 Mayıs 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ah kalbim dostları
  uzun bir süredir yazmıyor ama sizlerin yorumlarınızı devamlı okuyorum
  diziyi ise o günden beri seyretmiyorum ,
  bazen de yazılı takıp edıp promolara bakıyorum
  fakat güncel bölümleri izliyorum devamlı
  size sormak isterim
  Arı baldan kaçar mı?
  mutlu insan kaçar mı?
  20 yıl önce , gerçekten kaçmakla hata mı ettim , geri döneyim dediğinde ne değişti?
  sonuç tahmin ettiğinden de kötü olmadı mı?
  daha neyi savunabiliriz ki ?
  bırakın Pragyayyı , bir yavruyu bile acımasızca katletmeyi göze alan zararlı ordusunda ne değişti?
  hala neredeler?
  pragya kiminle ve ne için savaşacak?
  o çok sevgili Abhi ne kadar koruyabildi ?
  …………..
  …………
  ………..
  sorular bir sürü ve maalesef cevap tek …..Abhi için dönme geriye , hiç değmez,
  aman Pragya uzak dur lütfen bunlardan
  bunlar piranha balıkları gibiler , anında üşüşüp seni ve kızını yok ederler
  ……..
  sevgi; sevdiğini yaşatmaktır , korumaktır , paylaşmaktır en önemlisi fedakarlıktır
  her zaman savundum ve savunacagım da Pragya gerçekten sevdi
  Pragya sevgisi gerçek sevgiydi bence
  Abhi ise tutuldu , onun duyguları Tutku sadece , benim olsun , ne olursa olsun benimle olsun
  eger o Abhi gerçekten karısını ve cocugunu / çocuklarını korumak birlikte olmak isteseydi ……………. bırakın öyle böyle yaptıyı , kaçtı koştu yakaladıyı…………………..birtek şey yapması yeterliydi
  ailen mi önemli sevgili Abhi , bırak onları o ugursuz evde , ver paralarını
  ama sen al karını ve çocuklarını çek git, mutlu yaşabileceğiniz bir yere
  Pragya senden teksey istedi birlikte mutlu bir aile
  maddelerle işi hiç olmadı , hep sevgi ve huzur istedi
  …………
  ………..
  güncel bölümlerdeki birkaç konuda fikrimi de yazmadan edemeyeceğim ,
  bazı arkadaşlar Pragya çocugunun babası King dedi diye
  acımasızca yorumladılar ama birazcık kendimize samimi olursak ,
  söylermisiniz Allahaşkına, bunun nesi iffetsizlik?
  Pragya kovulmus, 7 yıl ayrı kalmış, yaşama nedeni sadece çocugu olmuş
  ve döndüğünde ilk karşılaşmalarını hatırlayın
  aslında Abhi ile konusmak ve herşeyi anlatmak ve anlatmamak arasında gidip geliyordu
  ama amaaaa ne zaman ki Tanu ile evlendigini ögrendi ……o zaman zaten ben olsam ben de söylemem
  hemde asla söylemem , çocuguma haksızlık mı yapmış olacaktım , yaşaması ve zarar görmemesi için gerçekten de söylemezdim
  söyledi sonucu gördük işte
  sözün özü dostlar ; dogru tektir
  Pragya gerçekten doğru bir karakterdir
  korkak ve kaçak değildir….
  Pragyaya kızdım tek birşey var , Abhi sözkonusu olunca zaaflarını engelleyemiyor ve herzaman ona zarar gelmemesi için kendinden bile vazgeçiyor
  oysa değmiyor işte , değecek insanlara fedakarlıklarını yap lütfen Pragya
  son birşey daha , hani hep Pragya Tanuyu getirdi, efendim Abhi yi ona bıraktı …….diye eleştiriliyor ya

  dostlar , hangi kadın , kocasının başka bir kadından olan çocugunu kabul edebilir ?
  ben etmem ve hiç düşünmeden terkederim , bu kadar katı düşünüyorum
  bunu yapan erkek sonucuna da katlanmalı derim
  Pragya ne yaptı , onurlu davrandı ,
  Tanuyu dışarda bırakıp , kendisi Abhi ile evliliğine devam edip , sonra da devamlı o çocuk gözünün önünde mi olsaydı?
  …………….
  Tanu nun yalanını ögrenınce zaten başladı çabalamaya , ispat etmeye çalışmaya , o zaman Abhinin yanında oldu hep
  basına gelmeyende kalmadı sonrasında

  kıssadan hisse , aman Pragyacık uzak dur lütfen
  bu aile yokedici , Abhi de onlarsız yapamıyorsa
  kalsın ailesi ile
  dönme lütfen o kötülerin arasına
  yaşadıklarını unutma lütfen
  sevgiyle kalın………

  AnonimYorum 11:20 Mayıs 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  arkadaslar benim bir konuya takildim nkiyara donec diyorsunuz nasil .king nasil kiyarayi buldu neden abbi biraz daha aratirmadi hemen oldune inandi demeki kink inanmadi oldune abi ise hemen kabulendi demeki kink cok daha fazla seviyormus eyer gercekten kiyara donecek olursa bu kede abi kinki suclayacak bilesiniz adam hem suclu hem guclu her seyi onun istediyi gibi olsun istiyor ben cok merak ediyorum kink nasil buldu kiyarayi

  EmineYorum 12:49 Mayıs 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet abigya ailesi….pragya parciye babasını anlatacağını ama onun nerde olduğunu bilmediğini söylüyor….abi suvarni konuşması suvarni ben heryerde onu görüyorum …sen onu hala eskisi gibi seviyorsun….neden bu sürgün git onu evine getir….abi ben onu bulup evime getireceğim ..diyip onu aramaya gidiyor…..umarım artık abi alyanin tuzaklarına düşmez…..abigya ailesini kurar…ömrünün sonunu beraber geçirir……bu son sizlerimi kızlardan korktuğum için yazdım onar kavusun istiyor….onların kirayim haşa asla akşam bana kuserler…öpüyorum ..güllerimi….hadi bakalım ektanin Hint arabeski nasıl bagliyacak….bu ikisi herseyle mücadele ettiler …kazandılar….yinede kazanacaklar …şu Alya ölse.

  AnonimYorum 13:32 Mayıs 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selam kızlar. Emine sen bana dön ben senle aynı fikirdeyim. Mesaj kutuna bak. Herkesin farklı düşüncesi var. Benim anlamadığım bu kopuk kopuk didilmis bitmiş külleri kalmış evlilikten kim ne bekliyor. En iyisi kingdi. Sadece soyadı için bile evlenebilirdi bu zalim aileden kim ne bekliyor. Suho ruh ikizim gibisin yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum. Bu abhi karakteri eve koyulacak sevilecek herif değil. Ailesi açısından mükemmel yedi geçmiş sülaleye bakıyor eski fanfini bakıcı herkese bakıyor bir Pragya ve kızları abhi nin yanındaki hariç onlara bakamıyor. Yani abhi taş taşıyor amelelik yapıyor herif zengin işine gelmedimi hadi git. Ben bu gerzek koca için sırtına taş yemen tahta arabayla da taşımam hiç bir şey yapmam. Sariyayla konuştuktan sonra yağmurun altında ağladığı zamanı görünce Pragya ya çok kızdım. Anılar bile aglatıyorsa git kaç o pislik aileden yurt dışı paklar ancak. Siz kucağa alma birbirlerini hissetmelerine ona buna aldırmayın o sadece işin gösterişi. Herif karısına ilk geldiğinde kızgın aşık oluyor kızgın karısı onun için ölmeye kalkıyor kızgın gerzek herifi kimse savunmasın lütfen ama kadın oldugunuzu unutmayın. Hangi kadın bu pisliği koca olarak kabul eder. Ekta cadısı ne yapacaksan yap bizede bu salak diziyi izlediğimiz son mutluluğu ver mera ailesi darma duman olsun. Abhi sürünsün beklentimiz bu

  EmineYorum 13:36 Mayıs 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar eğer doğru ise yutupta dört yerde yaziyorki…abi aşkını eşini ..öyle anlatıyormuş ki..flasbecklerle kızlarına onun nekadar fedakar olduğunu…asla hiç bir zaman birbirlerinden vazgecmedigini…kendi yaptığı hataların ..hep onları ayırdığını….kendi aralarında hiç sorun olmadığını…ama hep başkalarının onların ayrılmaya sebep olduğunu….yinede hep birbirlerini bulup kavuştuklarıni….son ayrılıklarının……acidan olduğunu pragyanin onu afetmiyecegini düşünüp…ona kizginliginin geçtikten sonra geleceğini düşünüp beklediğini….ama donmedigini….kızlara tıpkı kiara ya anlattığı gibi anlatacakmis…abi pragyayi buluyor….birbirlerini af ediyor…..yazılan bu Allah’a emanet olun

  PerihanYorum 13:53 Mayıs 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Cam silecektim fakat yorumları okuyup oturdum yazmaya pragya ne yaptı biliyormusunuz.,onun için çıldıran bir adam olduğunu görünce adama karşı çıkamadı kendiside adama deli oluyor çünkü….. Birlikte beraber verdikleri emeği pragya hep kendine yonmaya kalktı… Sadece kendisini düşündü ben bu çocukları ayırısam çocuklar birbirini tanımaz büyüyünce baba sevgisi ister demedi.. Gelelim sevdiği kocasını hiç düşünmedi bu adam bu kadar aşıkken onunda olan bişeyi ondan alırsam ne olur demedi bıraktığım kızım bana yarın hesap sorar demedi bırakın yok alya şöyle böyle yaptıda ondan demeyi siz hayatınızı etrafınızdaki kötülere görem i yaşarsınız burda pragya hani biliriz adamlar karılarını oçocuklarını o bu için bırakıp yüzüstü kaçarlar ya o erkekler gibi davrandı….. Pragya kaçtı fakat yanlız kaçmadı abinin yüreğini söküp kaçtı bekleyen özleyen hep abi….. Bak abi kızını arıyor pragya bıraktığı kızı niye arayamıyor çünki suçlu kaçıp giden bırakan o…. Alyayı dişlendiren o sizin eşinizi bıraktığınızı düşünün adam ne yapacak yaşamak için iyi kötü birine sığınacak peki pragya kızı bırakırken kızın alya tarafından büyütülmesini düşünmelimiydi düşünmemelimiydi….ha burda abi hatalı kadının her istediğini yapmasına hep izin verdi şımarttı okızı ona vermemeliydi kadınıda bırakmamalıydı abi gitmek istiyorsan git dedi iknayla çocuğuda almasına izin verdi akıllı davranmadı.. . Yani pragya hep istediğini ya ptı abiyede acı çekmek kaldı….. Bakın şimdi ben cam silecem malum bayram geliyor ama asıl sorumluluğum iftar yemeği hazırlamak bir çorbada olsa pişirmek lazım Allah ne verdiyse akşam eşim çocuklarım geldiğinde ben bunu pişirmesem sorumsuz davransam onlar bi şey demez demiycem çünkü biliyorum eşim titiz.. Ama ben utanırım çok utanırım kaldıki sen adamın parçasını alıp gidiyorsun tabiki kaçarsın çünki utanıyorsun yaptığın yanlış……. İşte bu sorumluluğu yüklenmek ağır o kadar seviyorsan kötüyede katlanmalısın göğsünü germelisin zorluğa … Ki seviyor ölümüne

  AnonimYorum 15:10 Mayıs 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ben doğru söylüyor o yemeği berbat etti partiyi mahvetti etti bu yüzden ben onu diyor ve Abhi yalan söylüyorsun sen bunun için bir kanıtın var mı diyor Rhea da benim söylediklerim kanıt o Vikram amcanın evlilik yıldönümünü berbat etti bu yüzden ben ona dersini vermek için bana ne dogru geldi ise yaptim onu uzaklaştırma verdim deyince Abhi Prachi hiç birsey yapmadı sen onun yemeğine birseyler katip onun yemeğini mahvettin bu senin tuzağındı onu küçük düşürmek için sen bu kadar aşağılık bir harekette bulundun sen yemeği değil birinin hayatını mahvediyordun bunu biliyormusun diyor Rhea sana her zaman Prachi suçsuz geliyor sen her zaman onun yanında yer alıyorsun ve onun için beni azarlayorsun beni suçluyorsun bu gun sen onun icin beni suçluyorsun beni suçluyorsun ki yemeği ben mahvettim ben hiçbir şey yapmadım o Prachi yemeği mahvetti o gün o bizim ailemizi hasta etmek istiyordu aslında hasta değil biz hepimizi öldürmek istiyordu baba o bir katil diyor ve kulağının dibine saplağı yiyor

  EmineYorum 15:22 Mayıs 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Suho bir geldin pir geldin….bravo sana anonime ve biz gibi düşünenler……farklı düşünceler olur olacakta….normal ..fıtrat ….evet maducum gülüm…ogun hani abi pragyayi kovdugunda demişti ya sen musibetsin sen alacaksın uğursuz Sun…seni tanıdığım güne sevdiğim güne lanet olsun….hiç aklımdan çıkmaz…tanuyada odada sen benim ugurumsun senden değerli bir şey yok …o ugursuzun adını anma….bunu konuştuk bende dedim ki ..kim uğursuz abi ve ailesi….maducum abiye öyle deme …yazık onu hep kandırıyorlar….ona üzüldü….şimdi beni anladı….çünkü o sahneyi izlemek istememiş ..izlememisti….izledi…diziyi bıraktı….canım …madum ….ama biz hergun görüşüyor …konuşuyoruz…dünya tatlısı bir gelin…..evet biz ikisini seviyoruz……hatalarida söyleriz….Allah’a emanet olun…suho çok yaz ya lütfen…

  AnonimYorum 16:58 Mayıs 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bence rhea o tokadı haketmedi. O tokat abhi kendine sırtlan bacısı ortalık malı tanuya atılıp gerekirse idam edilmeliydi ler. Adalet her yerde garibe işler zengin bir yolunu bulur kaçar. Hangi konuyu işlerlerse işlesinler abhiyi tanu ve alyayi aklayamazlar

  PerihanYorum 17:04 Mayıs 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Acı biber ve bal ikisi bir arada mide bozuyor…..

  YorgunYorum 19:06 Mayıs 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Süho söylediklerin benim söyleyemediklerim. mümkünse abhi meraayala evlenip yuva kursun Pragyadan uzak olsun. Abhi öylelerine layık. Alya varken zaten birliktelik olmaz . Güya alyanin yaptıklarını abhi bilmiyormuş. Defalarca servetini almaya çalıştı. Alya tanu hamileyken bunu yaptı. Pragya herşeyi anlattı. Alyanin yaptıkları zaten ortaya çıkmıştı. Rajin da . En son tanunun hamileliği ortaya çıktı. Yani diyeceğim abhi gayet alyanin ve tanunun ne ……. olduğunu biliyor. Halen o evdeyse pragya zaten gitmesin. Bu rhea asla düzelmez. Ne abiden ne Pragyadan bir huy almış baştan sona alya . Ne kardeş dinler ne anne ne baba. Bu yasa kadar o meraa nasıl bakmış. Bu kıza hicmi birileri erdemli insan olmak hakkında birşeyler vermemiş. Şımarık olabilir yinede iyi insan olabilirdi. Bu kız baştan sona küstah ve kötü. Egoist .

  EmineYorum 20:18 Mayıs 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Suvarni abiye pragyayi al hayatına getir …evine getir..sen onu çok seviyorsun…abi pragyayi hayatıma getirim kiara bana supermenim diyordu…o şimdi….onunla yasarim ama hep kiara aklıma gelir bununla bununla nasıl yaşarız……..evet fare mitali vikramin karısı ile anlaştı…merayi abiyle evlendirecek….biz bu işi yaparız dediler….

  AnonimYorum 21:02 Mayıs 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  gordunuzmu aliya nasilda zehirliyor riyayi hep onun tarafini tutuyor cunku tipki kendidi gibi bu kiz aliya oldukca tanuyuda gececek bilesiniz o kiz cok aotal aliya ne derse onu yapayor kardesmis tanimiyacak

  PerihanYorum 21:21 Mayıs 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Vur abi iyi vur ki pragya gelirse ne alyaya nede riyaya bir fiske vurdurmaz elli entrika kurar duyma diye mirada onun yolunda saklıyor kızın suçlarını buda abinin talihi…. Yanlız abiye doğru dedim iyi dedimde kusursuz demedim tek kusuru vardı olayların peşine düşüp sorgulamamak demekki bunu yapmak için başına taş düşmesi gerekliydi… Şimdi aynı taştan pragyanında başına düşmesi gerek oda yalan konuşmayı bırakırsa oh değme keyfimize de yanlız bu alya riyaya babasını bile öldürtür inşallah abi gözünü açık tutar veya riyada intihara kalkışabilir çünki armut dibine düşer anneleride intihara meyilli idi eee teyzede güçsüz davranıp nehre atlamıştı tokat harikaydı…. Hak etti yakıştı….

  EmineYorum 19:23 Mayıs 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Zeynom ablam sen diyorsan o…bugün konuştuk …ondan önce atmışsın buraya…tabiki sen haklısın…ben iyi düşünmek istedim…ama siritinin asla dururemez…çünkü karakteri sağlam…doğruluk abidesi kadın yaptı..düşürmez…purap abi tarun king dures raj tüm tanıdıkları dadı…ne derdi…pragya asla yalan söylemez yanlış yapmaz….ekta dahada dönemez…abiyide sadık aşık yaptı…ama o kullanıldı…kullanilacakta..niye ekta erkeklerin hatalarını onun iyiliği için çabalayan sadık bir hanım efendiyi anlatıyor…cano değilimi…ama diyorsan değil sen haklısın..çünkü sen ektayi iyi biliyorsun..benim derdim..siriti abigya…öptüm gözlerinden balim

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 22:06 Mayıs 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  perihan hanım bir sorun yok sadece tartışmalar eleştiriler sadece dizi hakkında olmasını rica ediyorum baktım tartışmalar başka yerlere çekilmeye başladı. bu tartışmalar büyümesin diye müdahale etmek zorunda kaldım. burdaki her bir üyemiz çok değerli bizim için. sizler burada bir ziyaretçi değil siz biz burada çok güzel bir aileyiz.. dizi bahane. hepinizin yeri ayrı burada.

  AnonimYorum 14:40 Haziran 8th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ah kalbimi bırakın tatlı belayı izleyin harika güzel bir dizi

Dizi izle / Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.


Gezilecek Yerler