Ah Kalbim 355. Bölüm izle

Bölüm Pragya düşünmesi ile başlar neden gideyim? Kızımla tanıştıktan sonra gideceğim. Sonra dadi kayıyor ve yere dusuyor.Bahadur tam kapiyi acacak ama yere dusen Dadi’ya yardim etmek icin geri dönüyor. Vikram ve Abhi Sarita behen tarafından yapılan gıda tadımi yaptı. Vikram bu yemek siparisini yapıp yapamayacağını soruyor. Sarita behen Evet diyor. Vikram, tabak başına 700 vereceğini söyledi. Abhi 800 Rs diyor. Sarita behen şaşırır ve lezzetli yemekler olacak diyor. Abhi bir şartım olduğunu ve sabah bana icirttigin kahveden almak istediğini söyledi. Sarita behen kahvenin Pragya tarafından yapıldığını düşünüyor ve filtreli kahve yapayım diyor. Vikram bir uzman olduğunu söylüyor ve arkadaşı Deewana yapılan iki kahve yapmasi için ona sorar. Sarita behen iyi diyor ve telefonunu alıyor. Dadi Pragya’mın geldiğini söyledi. Sarita behen Pragya’yı arar ve büyük bir siparis aldigini söyler sipariş 500 kişi için olacak ve 700 rs her tabak icin der.. Sabah yaptığın kahveyi yaparsan siparişi alacağını söylüyor. Rhea’nın babasının geldiğini ve siparişin Mehra ailesi için olduğunu söylüyor. Pragya, rhea’nın baba adını sorar. Sarita behen Abhishek Mehra diyor.
Dadi kapıyı açar ve çıkar. Pragya oraya gelip yapacagim diye söylüyor. Takside oturuyor. Dadi çıkıyor ve taksinin gittiğini görüyor. Pragya’yı arayarak elini sallıyor. Pragya’nın gittiğini söylüyor. Vikram, Sarita behen’in çok zaman aldığını ve gidelim diyor. Abhi, özel kahvenin zaman aldığını söylüyor. Vikram, eğer kahve lezzetli değilse, o zaman 3 gün boyunca ofise gelmeyeceğini ve işleri halletmeniz gerektiğini söylüyor. Eğer begenirsem elini öpebileceğini söylüyor. Abhi kahveden hoşlanacağını söylüyor. Vikram neyi soruyor? Sarita behen ne yapacağını düşünüyor, Ben iyisimi kahveyi Pragya yaptı diyeyim ama ya herhangi bir sipariş almazsınız düşünüyor söyleyeyim. O süt curdles olduğunu bahane yapmayi düşünüyor ve o piyasadan süt alacak. Abhi kontrol edeceğini ve mutfağa gitmek üzere olduğunu söyledi. Sarita behen çıkar ve sütün bozuldugunu söyler, sıcak hava nedeniyle olabilir. Dışarıdan süt almam gerektiğini söylüyor ama vaktiniz yok. Abhi kahve içmeden gitmeyeceğimizi söylüyor. Prachi oraya gelir ve onları selamlar. Abhi, onu canlı görmeye başladığını ve prachi’den süt getirmesini istediğini söyledi. Prachi nedenini soruyor?

Abhi, sarita behen’in kahvesi için diyor. Prachi süt getireceğini söyledi. Pragya eve geliyor. Prachi, Rhea’nın babasının Sarita behen ile buluşmaya geldiğini ve süt alacağını söyledi. Abhi kapı dışarı cikiyor.ama Pragyayi görmüyor. Pragya 2000 rupi bozabilirmi diye sürücüye sorar. Daha sonra ne yapacağını düşünüyor ve sürücüden 1800 Rs vermesini istiyor. Hiç bir değişiklik yok diyor. Vikram çağrı alır ve o kahve içiyor ve 5 dakika içinde ulaşacagim diyor. Abhi akşama kahve gelir diye Sarita behene sorar ve onlar 5 dakika daha bekleyebileceklerini Vikram söyler. Pragya sürücüden bozuk parayi alır. Abhi ve Vikram evden çıkıp arabada oturuyorlar. Pragya düşmüs paralari almak için yere comelir. Abhi arabadan iner ve tekrar oturur. Allah wariyan oynar…..Pragya evin içine giriyor. Sarita behen artık siparis alamayacağını söylüyor. Pragya, Rhea’nın babasının nerede olduğunu sorar. Sarita behen gittiğini ve kahve beklediğini söyledi, ama birazda iş için gitti. Prachi su getiriyor ve Efendim nerede sorar? Sarita behen gitti ve buzdolabında sütü koymasi için ona sorar. Pragya, Abhi’nin kızını bilmeden kurtardığını ve kızının babasına ulaştığını düşünüyor. Vikram, Abhi’den arabayı durdurmasını istiyor ve kendisinin kullanacağını söylüyor. Abhi sıkıldım diyor, ve ona sürmesi icin sorar. Vikram sürücü koltuğuna oturur ve cycle guy’ın arabayı solladığını söyler. O kahve için özlem duydugunu ve bunun için umutsuz olduğunu söylüyor. Görünüşe göre kız arkadaşınla görüşmeni durdurdum ve çocuk gibi davrandım der. Abhi U donusu yapabilirmiyiz diye ona sorar ve biz Sarita behene avans vermeyi unuttum diyor. Vikram, Pallavi’nin beni azarlayacağını ve paramın olmadığını soyleyecegini söylüyor.

Sarita behen ne yapacağını düşünüyor ve beğenmediklerini düşünüyor. Prachi, Sarita’ya Maa’nın iyi bir aşçı olduğunu söyler. Abhi sarita’yı arayıp üzgün olduğunu söyledi. Sarita siparisi iptal ettiniz degilmi diye söyledi. Abhi hayır diyor, rahatsızlık için üzgünüm. Siparişin iptal edilip edilmediğini soruyor. Abhi içeri girerek kendisiyle konusup anlamasini sağlayacağını söylüyor.
Çevirisi için Yeliz hanıma teşekkür ederiz.

Ah Kalbim Son Bölüm izle 355. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
İsim
:
Yorumunuz
:

  EmineYorum 22:44 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  Abi okadar kahve istediki pragyanin özel kahvesine öyle özledim ki dediki…acaba pragyayi nasıl özlemiştir…vikramda diyorki …sen o kahvenin nasıl özel olduğunu bilemezsin..helede yapanın aşkın olursa dünyada ondan iyi birşey yok…oda senin derdin kahve değil parcinin annesi…abi içinden sadece görmek kaldı dedi….şu parti bir olaydı…sahne resim ..parci riya suvariniyi oturmuş dinliyorlar….suvarni abiye pragya eski eve geldi …ben kaptı geç açtım..oda taksiye binip gittim..diyor…kızlar bu 15 günde herşey rengini alıyor gibi…çünkü …hazirana olayların tamamlamış …olmasi çünkü ikici sezona girilmesi lazım….şimdi ..anlatılan …aşk devam kızlar kaliteli …abi pragya sadık aşık eşler….sadece inatlardi bitti…kiara dışa gelince ikinci sezon geliyor demek…çünkü son bir yıl kaldı…finale…oda kızların evliliği çocuk larin problemi öyle finale gider….birde purabin dizisi reyting de 1ci imiş…kutluyor….

  PerihanYorum 23:26 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  Canım anonim sen kaç gün yorum yapmadın tanuyu özledim diyen senmisin… Tanu yok rahat ettim ofya özlenirmi… Dönmez olur inşallah….. Gönül sevdiği güzel pragya pragya sayıklayan adamın ne işi var tanuyla… Bunlar kavuşsun seyretmesi harika dövüşleri harika ayrılıkları harika abi harika abi pragyayla harika şeker anonim…. Yani herkes sevdiğiyle harika… Görürsen her yerde güzellik sevmektir en büyük özellik….. Sevgiyle kal……..

  EmineYorum 07:15 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Rüyam kolay gelsin.gonca ile görüşür ..tel alırım..kızlar dizi güzel gidiyor…aşk bizim kilerin..sevda bizimkilerin…bakın ben dizi için şu şarkıları sıraladim…ilk tanışma evlenme yanlış anlamadan gidiyorum…sezen aksu..sendebenim hatalarından birisin…ilk ayrılık ..tanu sebep…sevemedim Kara gözlüm seni doyunca….hafıza dönemi gulluden kopamam senden….kovma …gitme sana muhtacım gözümde nursun başımda tacım…king dönemi…ya benimsin ya toprağın…şimdiki dönem…yollar ayirsa bile yıllar ayirsabile biz ayrılamayız….sonları… ölüm senle gelsin başım gözüm üstüne..nasıl abi şarkıcıya bir gözünüzün ve aklınıza şarkıları getirin….çok duygusal……biz dizimize bakalım …dizi disi. Önemli değil
  ..bence shabir burda daha çok görünür…siritide öyle…ben abinin riya parci ve pragya konuşmasını…purabin pragya ile konuşmasını….çok merak ediyorum…yani disayi….kiarayi tahmin edebilirizde…bunu nasıl anlatacak…ekta bu sevda bitmez dedi…bana öyle geliyor ki …pragyanin abiden oğlu bile olur ahada dedim….çünkü bu abi herşey yapar…pragyayi ayağında da bağlar bir yere gitmesin diye…bir öpücük için konağında yakar. …kızlarla mücadele eder anneleri ile tek kalsın diye …20yil dile kolay bence çok sempatik sahneler olur dikkat edin senaryo biraz oyonde….hayırlı sabahlar canlar optum

  AnonimYorum 08:08 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Günaydınlar herkese. Rüya çok kolay gelsin taşınmak kadar zor bir şey yok. Topla aç gitmeden temizle gidince aç küllük vs. Ilksah arkadaşımıza katılıyorum burayı bırakır mı arkadaslar. Emine bırakmaz. Ruyacim sosyal medya hesabım olsa ilk seninle görüşürüm. Dediğin sayfadaki resmini gördüm. Zaten zeynomuda bulmuştum emine ilk buldugumdu. Dizi komediye bağladı. Hangi anne baba diğer evladını merak etmeden yaşar ki. İkisi de cahillikten ölseler evlat bu başka şeye benzemez. Lastik gibi sündür uzat acitasyon yap başka bir şey yok. Yaşı 60 dayanmış kadına yemek yaptır insanın pili biter bu yaşta. bunların yaslandirmayan iksirleri var. İki oyuncu için bile seyredilmez dizi.gittikçe salaga ve mala bağladılar. Bu dizi benimde ilkim oldu haz almayıp da baktığım. Şu aralar bizim dizilere sardım aşklı meksklilere değil gerçek hayat dizileri

  GoncaYorum 08:13 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  A dan z ye tüm kardeşlerime selamünaleyküm.Rabbim bu gününüzü bol berrketli güzelliklerle dolu geçirtsin inşaellah.

  Pragya1Yorum 08:13 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Gunaydin hanimlar…

  GoncsYorum 08:22 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar filim bahane burda dostluk kardeşlik şahane İlkşahcığım evet dizi izlep bizleri özelde de buluşturdu.Allah razı olsun.burayı terketmeyiz inşaellah ben izlemiyorum promolardan anlasılıyor zaten buraya uğrayıpta geçemiyorum sizleri okumak güzel.okumayı yazmayıda seven bir insanım.perihan kardeşim dediklerine katılıyorum.aynı zamanda Rüya yorumun vardıya keşke öyle olsada filim tadında tekrar başlasa çok zor ihtimal bu bu saatten sonra inşaellah dediğin çıkar.Akşam Riya ile sohbet ettik kendi cok narin nazik hanımefendi güzel yüzlü güzel kalpli bir bayan.yorumları da çok cok güzel.onun bu sayfada yeri ayrı aslında her yorum yapan kardeşlerim kendince çok değerli benim için.kardeşçe dostça saygı çerçevesinde.ne kadar güzel değilmi canlar hepinizi seviyorum Sllaha emanet olun.

  GoncaYorum 08:27 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  İnanın hepinixze aynı şehirde keşke olsaydık muhabbet çayında sohbet ederdik ne güzel olurdu değilmi canlar.haftanın bir gününü ayırırdık iyide olurdu fakat maalesef iste burası var 7 24 onunla buluşuyoruz.

  EmineYorum 08:56 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Parti için büyük hazırlanan.pragya ve partide büyük buluşma….pragya artık riyayi biliyor…ama Parti’nin evini vikramin biliyor…büyük sevda göz göze..purap pragyadan ayrılmıyor…Alya bir araya getirmemeye çalışıyor…hadi bakalım…acaba partideki gizemli konuk kim…ranbir parciye yardım dahi ediyor…alyanin oğlu sahanaya takılacak mis..Alya bırakır mı …hayır…kızlar kavuşma çabuk olur bakın bana göre …bunlar zeetv sayfasında var…hadi suvarni seni gorem

  Pragya1Yorum 11:01 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  bir yerde yaziyor ki Partide Abhi ve Prayanin iliskisini ogreniyor Prachi ve buyuk sok geciriyor

  AnonimYorum 11:17 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Selam evet benim tatlış PERİHAN hanımefendi ben tanuyu özledim derken oyunculuk babında söyledim yeni karakterlere ısınamadım oyunculukları çok vasat kötü yani bu diziyi izlememin tek sebebi abhi karakterinin saf ve temiz aşkı onun sevmesini aşkını nefretini ağlamasını gülmesini seviyorum keşke her erkek abhi gibi sevse sevdiğine böyle SADIK olsa bende size çoooook sevgilerimi yolluyorum

  PerihanYorum 11:59 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet çok haklısın ama idare edelim bak ikimizde ne seyretmeyi nede yorum yapmayı bırakmadık buda diziyi sevdiğimizi gösterir abi harika keşkeleri gerçekleştirmek birazda insanların kendi elinde… Önemli olan doğruluk sen bana inan doğru insanı görmek anlamak çok kolaydır onlar kendilerini hemen gösterirler biraz uçarı çocuk yanları vardır ama olsun…. Abide öyle mesela akşam bahane bile kurmuş olsa avansı unuttuğu için geri dönmesi çok hoş… Evet sadakat önemli ama pragyanında burda hakkını yememek lazım adamı öyle bağladıki gözü kimseyi görmedi bunun için biraz emek gerek…. Biz geçtik gidiyoruz siz gençsiniz ben kırklı yaşların başındayım sizin yaş aralığınızı söylemediniz ama istemek dilemek başarının yarısıdır.. Bir gün dieğin gerçek olacaktır… Niyetin iyiden güzelden sevgiden yana olsun… Sadık doğru insanla karşılaşmak işi şans diyelim… Evet böyle insanlar biraz zordurlar.. Tek nasihat bulunca bırakmamak lazım pragya bırakıyor ama güzel yanı abide sadık aşkına ihanet etmiyor kendiside zaten bir kadının bi reşi olması gerrktiği ne inanıyor… Role gelince alışmadık yeni oyunculara alışınca güzel gelecektir evet baba olmak çok yakışmış abiye hem iyi hem yakısıklı bir baba….. Allah senide dilediğin iyi insanlarla karşılaştırsın diyorum bende sana kucak dolusu sevgi yolluyorum genç ANONİM……

  AnonimYorum 12:46 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Perihanla anonim birde gül vardı. Kimse kimseden nefret etmiyor sadece üsluplar biraz değişik. Genç anonim kendine yakın buluyordu beni. Bu bir dizi ve hepimiz kaptirdik kendimizi. Shabir iyi bir es ve baba biz abhiye kızdık onu eleştirdik iyiki ne sizin nede bizim akrabamız bunlar. Neyse herkes kendine iyi baksın ramazanda geliyor herkesi telaş sarar artık.temizlik en büyük işlerden biri. Şimdiden huzurlu ramazan geçirmeniz dileğimle.bizlerede dua edin oruç tutamayanlara. Sizlerede sabır ve kolaylık diliyorum. Hayırlı ramazanlar

  AnonimYorum 14:25 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Canım Eminecim pardon yazını dikkatli okumamıştım iyi hosta bu Pragya o eve gittiği bir günden beri huzur bulmadı kaç kez öldürülmeye çalışıldı kovuldu defalarca kez buyukanneside dahil evde istemedi.Evden giden bizim tabirimizle el kızı Pragya oldu. İki evladını da kendi büyüttü lavuk abhi ne yapıyor şehir değiştiriyor ev değiştiriyor zaten yalaka asalak ailesi yanında. En büyük tekmeyi onlardan yedi suçlu olan Pragya oldu. Şimdi bu seyrettigimiz şey ne aşk ne aşkla ilgili nede kara sevda. Ben birde abhiyi aziz gibi ahlaklı gostermelerinede karşıyım. Herifin sağı solu belli değil karısı haricinde herkes dövebilir malını mülkünü alabilir karısının hatası olmadığı konularda bile hep karısı suçlu burada pragyanin hatası elbetteki var abhi karısını koruyamayan hep dışarı atan bir karakter. Evladını kaybetmiş lohusa bir kadını evinden kovacak acı sözler söyleyip can acıtacak aşağılık bir herif. Aşkından ölse ne olur ölmese ne olur giden yıllar geri gelirmi aşağılık bacısı ve kırığı yüzünden kendinin değil ama karısının hayatını mahveden birini 60 dan sonra teneşir paklar ölsün bence. Kavusupta ne olacak bunca yıl yanlız da sonra küt diye birleş. Hindistan kadınları ahmak galiba bizde olsa kampanya başlatılır yada izlenmez di. Bu kadardan mal bir senaryo olamaz

  RüyaYorum 14:25 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Selamlar herkese .Eminecim pragya1 le tanıştık çok hoş nazik bir bayan sağolsun tel. numaranı pragya1 den aldım görüşürüz inşallah .Ayrıca çok sağol umarım dizide dediğin gibi olur .Herşey gönlünüzce olsun .Gonca abla duaların için amin cümlemize .Yasemincim nasılsın çok sağol canım dediğin gibi taşınmak çok zahmetli iş yirmi yıldır yaşadığım evimden ayrılmak zor geldi aynı sempte olsada alışmak zaman alıcak. Seninle tanışmayı çok isterdim sağlık olsun. Diziye gelince kızları öğrenince nasıl tepki verecekler kiara küçüktü hemen kabullendi .Eşler ayrılır ama evlatlarını görmelerine engel olmamalıydı .Sil baştan yeniden diyerek beş yılı geçirdiler .Bizleri de yordular günlük diziler genelde böyle .Evet ikiside seviyor birbirini fakat ayrı yaşıyorlar heba olan koskoca bir ömür .Bizlere göre öyle . Dizide herkes mumyalanmış yaşlanmıyorlar .Ekta işini iyi biliyor ikizler sevilsin diye abhi pragya aşkını yeniden işliyor .Hepinize şimdiden hayırlı ramazanlar .Kendinize çok iyi bakın görüşmek üzere .

  AnonimYorum 14:50 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Rüya canım sen semt değişirmişsin ben hep şehir degistirdim o kadar çok taşındım ki bazen uyandığımda neredeyim diye uzun süre bakakalırdım. Hayattaki en zor şeylerden biri taşınmak kimine eve eşyan çok gelir kimine az. Ben hepinizle tanışmayı çok isterim ama sosyal medyada değil.zaten tanıyorum çoğunuzu. Ben biraz fazla asosyalim.aslında aşırı sosyaldim bir zamanlar. Kaydediyorum sizin hesapları birgün belki hesap açarım kimbilir

  PerihanYorum 14:57 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  O ol du bu oldu şu oldu abi pragyanın üç kızı oldu o baktı bu baktı şu baktı bakalım şimdi ne olacak veya ne oldu. Ben size söyliyim abi ile pragyanın kavuşmasını isteyen sevgiye inanan bir sürü seyirci oldu..benim söylediklerim oldu yıkıp giden pragya ağlayan üzülen kavuşmak isteyen kendileri oldu… Diyelim sizin dediğiniz oldu pragya horgörülen neden dilindeki isim abi oldu…..

  EmineYorum 16:04 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar hayırlı bereketli ramazanlar….evet kızlar ben elimden geldiğince burayı bırakmam…çünkü..168tane takipcim burayı okuyor…onlara tek tek yazamam…sürekli yazarmisin…dizinin seninle tadını alıyoruz…birde ben bu sayfayı dostları seviyorum…hani evde kalmış kız olur diğer kardeşler evlenir gider…ama baba anne aynı evde kalır…diğerleri geldiğinde kapıyı o açar…ha obenim …pragya partide vikramin kızı ile konuşur…abi evde pragyanin doğum günü onu heryil olduğu gibi yine bekliyor…karşılaşmaya hazırız…tabiki aglamayada….kız arzunun sapsigi hep sadiktida….işte suluk karılar evden gitmedi…onunda cezasını çekti…ama pragya onu ne güzel biri yaptı…kendi gibi…..ay ben kocama pijamasini yerine koyduramiyorum…canı sağ olasıca…

  YorgunYorum 16:11 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar benim internet nanay. Sadece burayı ziyaret edecek kadar kaldı. Bu ay baya aştım paketimi. Instegrama giremiyorum sizler ne duysaniz yazın buradan sizlerden alayim haberleri. Rüyacım taşınma işleri ne alemde hafta sonuna yetişecekmi.? Kolay gelsin yeniden keşke aynı şehirde olsak yardıma gelirdim . Şu işlerini bir hallet görüşelim. Kızlar rüyayı bulan arkadaşlar beni bulun . Emine hanıma istek gönderdim ama geri dönüş olmadı. Ya ben yanlış bir hesaba gönderdim yada emine hanım beni tanımadı. Herneyse sağlık olsun . Diziye gelince ; arkadaşlar abhi yine döşemelik kumaştan bir takım giymiş. Tıpkı 7 yıl atlamadaki ilk karşılaşmada giydiği çiçekli döşemelik kumaştan takımı gibi. Allahım gözlerimiz yanmıştı bu yine çiçekli değil. Şimdi burdan yola çıkarsak döşemelik kumaşlar kavuşma mı acaba hindistanda . Ne diyelim ki başka …..karşılaşacaklar galiba bu partide. Karşılaşırlarsa; geçen defa pragya abhinin eli kesildiği için elinden tutup odaya götürmüştü. Şimdi tersi olur senaristimiz bu kafada biri sonuçta. (tek fark pragya abhinin yakınında olduğunu biliyor. O zaman ikiside yakın olduklarını bilmiyorlardı. Ilk karşılaşma ikisi içinde şok etkisi yapmıştı. ) Burda kızlardan biri görebilir. Pranganın günlüğü ortaya çıktı. 20 yıl saklayabilmiş kızından ama bu defa parchi okur diye düşünüyorum. Belki günlüğü rheaya da okutabilir. Pragya rhea nin kendi kızı olduğunu biliyor artık. Kızın nasıl bir karakteri olduğunu gördü. Alya çakması kızının ellerinden kayıp gitmesine izin vermeyecektir. Önce iyice yakınlaşacak güvenini kazanacaktır. Bu günlük olayı hemen olmaz bugünden yarına daha sonra abhiyle karşılaşmadan daha da sonra olur. Abhi de parchiye yaklaşmaya çalışıp güven kazanacaktır. Şu pragyanin ev sahibi sürekli bunların evinde. Ben atlatarak izlediğim için kaçırmış olabilirim bu kadının ayrı bir evi yokmu yaa. Pragya evi kiraladiginda ev berbat haldeydi. Kadın orada oturmuyordur herhalde o toz pislikte. Başka bir yerde kalıyordur degilmi. Sürekli bunlarda kadın. Bir git kendi evine yaa. Kahveyide ben yaptım dedin birde yaşına başına bakmadan utanmadan yalanda söyledi. Fazla herşeyin içine girecek gibi. Kraldan çok kralcı geçinenler vardır ya o tarz. Pragya ve abhi kizlarla zaman geçirmesine bile karışırsa hiç şaşmam. Bu ev sahibi kendi evindeyken bizimkiler beraber olsa… Mesela ; pragya rhea yi eve cagirsa yemeğe. Eeeee abhi de her daim fırsat arayacaktır gitmek için oda parchi yi görmek için gider . Kızlar anne ve babalarıyla yemek yeseler . Tabii onlar didisirler. Kızlar bakakalır. Bu meselalari çoğaltabiliriz aslında. Bu geçmişten gelen bir düşman var deniliyor ya. Lütfen bu tanu ve nikil olmasın. Simonika olabilir. Simonikaya tahammülüm var . Sonuçta abhiye saplantılı bir şekilde aşık değildi. Hoş tanu da aşk yoktu o sadece bencilce zevkleri için yaşam kalitesinden ödün vermemek için abhiye yapışmıştı. Abhi de buna hep izin verdi. 7 yıl evliyiz yalanına kendiside dahil olmuş sonrada tabii bu alistirdigi hayatı elinden alınca kiaranin hayatına malolmustu. Bu defada bir kacirilma hikayesi olurmu bilemem. Ama artik cok sacmaladiklarından yine böyle bir senaryoyla karşılaşabiliriz. Alya rhea nin kendinden uzaklaşmasına izin vermeyecek ve pragyayi kötüleyip rhea nin annesinden nefret etmesi için elinden geleni yapacaktır. Işte bu arada Purabla ve alyanla ne gibi bir gizemi varsa ortaya çıksa kendi derdine düşse bütün yaptıklarıyla yüzleşse ve hak ettiği sonu bir bulsa ne harika olurdu. Ne bileyim bu dizi artik bitmeye yakin daha ne atlamasi olacak bir atlama daha kaldiramaz bu dizi. Herhalde ölüm döşeğinde kavustururlar parchi ve rhea nin da çocukları olur. Nine dede olurlar ne olacak ki daha . Ekta sev yeteri bitirme kararı almış haziranda son. Hatta oyuncularin oynayacağı yeni dizilerde belli. Bizim dizinin reytingleri yüksek. Ama 2020 yi bulmaz. Artık ayrılık olmasın bütün sorunlarını beraber çözsünler bizide yormasınlar.

  AnonimYorum 16:21 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Perihan dizide olanları empati yapıyorum bunlar oyuncular onlar için farketmez ama duygusal olarak bu dizi yıpratır insanı. Ha öylesine laf olsun diye bakacak olursak mantıklı aslında öyle bakmak lazım galiba. Neresinden tursan elinde kalır. Uzaklaş uzaklaş birleş 1 ay değil 1 sene değil mantiksizligin doruğu bir dizi. Ben kendi adima diyeyim 60 geçmiş yıllarca ayrı olduğum bir kocaya koca demem niye ne yapayım.dediğim gibi kızlar büyümüş birinin ama diğerinin bana yok üniversite çağındaki kızlar için mi bir araya gelecekler bunca yıl ikisinin aklını fareleri yedi.senaryo ayık kafayla yazilmiyor galiba.hep bir aynı olaylar aynı saçmalıklar.anh iyi değilse senaryoyu begeniyormusunuz

  AnonimYorum 16:43 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Rüya yeni hesap açtım bayağı zorlandım isminin baş harfi biri istek gönderdi iki kez o benim çiçekli sayfamda hiç kimse yok.bu instagram bayağı zormus

  AnonimYorum 16:56 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Yorgun baska internet, tabletin varsa Telly updates sitesine ay gün yıl yaz bak.çeviride tıkla çeviri yapar. Evi kiralayan kadın tek başıma bu evde kalıyorum diyor evi beraber paylaşıyorlar. Kadın yaşlı olduğu için hem can yoldaşı hem para hemde her şekilde faydalanacak bunlardan.yaşlı psikolojisi değişik bir kadın

  GoncaYorum 19:06 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  A dan Z ye tüm kardeşlerimin Ramazan ayı mübarek olsun.gönüllerimiz dünyamız huzur sağlık barışla dolsun.kardeşliğimiz her daim olsun.dualarımız Allah cc hunun katında kabul makbul olsun.birbirimize dualarımız her an dolu dolu olsun.peygamberimiz iki cihandada şefaatçimiz olsun inşaellah hayırlı Ramazanlar..

  Pragya1Yorum 19:43 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Abhi inanmadi kaliba Pragya geldigini…Sanir dasi uydurur…Cidiye bile almadi onu…Pragya neden kizdi ki Saritaya anlamadim…Yanlis anlasilmalar…Mirayi gorur kapida… Hadi bakalim Abhishe Mehra geldin bakalim kim tanistiracak Pragyayi Abhiyle… Mira olacak… Gecen defa King bu defa Mira…

  YorgunYorum 20:02 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Anonim teşekkürler atlatarak izlemenin sonucu bu olsa gerek . Bu arada ben de herkesin ramazanın huzur ve bol muhabbetle geçmesini dilerim . Allahim herkesin orucunu kabul etsin inşallah.

  GoncaYorum 20:12 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Eminem Riya yorgun perihan ananimler daha tüm A dan Z ye yazsmadıklarım promoda baktım evet parti olucak artık iki üç hafta bu parti bitmez karşılaşmslar yanlış anlamalar itiraflar .kötülük yapmayı bekleyen yılanlar. Partiyle bir ay ds böyle gider Risa nın dediği gibi her ayrılık bir kaç ay geçmeden kavuşturulmuyor.senaryoyu ezberledik.biz izlenekten yorulduk bu hintliler ayrılıp bsrışmayı kavuşmayı seviyor diye Ekta neden kafasını yorsunki.halkı buna prim veriyor.bizler cok daha bekliyeceğiz. İf.onlar ilk oluyormuş gibi kavuşmaları izleyip duracaklar.abi ve pragya onlar varsa var filim yoksa yok..pişmiş aşa su katılmaz .bunlar kata kata gidiyor.sonu nasıl biter bilmem ancak ayırıp atlatacaksa tekrar artık ikisinin ölümüyle biter.eminemin kitabındaki sonu uyarlar.kesin bu Ekta..Romandan kaçmak istesede kaçamıyor.bu romandan yeni yetmelerin olayına çekmek istedi fakat gördiki abi pragyasız olmayacak dön geri.onları diziden güzel birliktelikte çıkartmadıktan sonrada bunun olamayacağını anladı.izleyenlere ssbır diliyorum.şu promalardan bile sabrım kalmadı izlemeye 20 dakikalıktı 2 dakikalık oldu.o da meraktan .neden abi ve pragyayı sevdiğimizden.ondan.onun dışındaki olayları kimse umursamıyor merak etmiyor bile.kiarada gelirse onu merak edeceğiz.artık bu olaylar gelecek yazı bulur.helede Rant iyi giderse uzatmak için bakalım daha ne saçmalıklar göreceğiz.biz izleyen izlemeyenlere bol sabırlı günler.bitmez bu çileee.

  PerihanYorum 20:32 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Ne diyosun teyze bi türlü anlamadım… Sevgili yeliz medet diyorum bir iki kelime anlardım bu akşam hiç anlamadım yordu bu akşam bu teyze vallahi dün köyde elli ocak fasulye diktim iki balkon temizledim iki halı yıkadım bu akşamki kadar yorulmadım….

  AnonimYorum 21:22 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Teyze Pragyaya paranın yüzde 25ini vereceğini söyledi. Pragya almam yardım ederim dedi galiba. Kadının çocuklarıyla ilgili sıkıntıları var galiba kızının onunla ilgilenmediğini söyledi parayı verirsem gidersiniz mi dedi yoksa evi ele geçirirsiniz muhabbeti oldu. Pragya neden evladından medet umduğunu söyledi kadın yalnız kalmanın ne demek olduğunu anlamazsın dedi. Pragya da ailesi tarafından yalnız bırakıldığını anlattı tencere dibin kara hesabı. En son Pragyaya güzel gecineceklerine dair söz verdi. Pragyaya hak verdiğini söyledi. Kadına acıdım . insan yaşlanmayınca anlamıyor galiba

  Pragya1Yorum 21:39 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  on bölümde, Abhi’nin yemek siparişi vermek için eve geldiğini öğrenirken Pragya’nın eve geri döndüğünü gördük. Abhi ayrıca bir fincan kahve için ısrar ediyor. Fakat bir şekilde ikisi de birbirini göremiyor. Bu geceki bölüm Abhi’ye Sarita’ya yemek siparişi için ona ödemek istediği avansı anlatmasıyla başlıyor. Sarita ben çok mutlu olur ve peşin para toplamak için Prachi gönderir. Pragya bunu duyar. Sarita ben öyle heyecanlanıyor ki, kelimenin tam anlamıyla dans etmeye başlıyor. Pragya’nın onu izlediğini gördüğünde durur. Pragya da onunla dalga geçmiyor. Prachi, Abhi’den para toplamaya gidiyor. Pragya, Abita’nın Abhi’ye avansını ödemek için geldiğini bildirmesiyle Abhi’yi tekrar görmek için acele ediyor. Ama Abhi’yi açıkça göremiyor. Prachi’ye, avansı veren kişiyi sorar. Prachi, ona miktarı veren kişinin sadece Rhea’nin babası olduğunu söyler. Pragya, Vikram’ı gördüğü için üzülüyor ve Mr.Mehra olduğunu varsayıyor. Bu arada, Aliya ve Purab birbirleriyle kavga ediyorlar, Aliya evlerinden bir çalışanına borç vermeleri için ipotek istiyor.

  Purab, Aliya’yı insanlara saygı göstermediği için suçluyor. Disha’yı hatırlattı. Aliya, Disha’nın adını duymak için çok sinirlendi. Pragya ve Disha’yı, nefret ettiği insanlara karşı nazik olma miraslarını bıraktıkları için suçluyor. Ayrıca Purab’ın zihniyetini ‘ucuz’ olarak adlandırıyor. Öte yandan, Prachi adcanve parasını Sarita ben’e devretti. Sarita ben hiç bu kadar para kazanmadığı için çok para görmek için çok duygusallaşıyor. Pragya’nın hazırladığı yiyeceklerin tadı nedeniyle sipariş aldığından Pragya’ya bir miktar kâr ödemeyi vaat ediyor. Pragya ( Sriti Jha)) ondan kar beklemiyor. Ancak bir süre sonra Sarita ben, Pragya’nın onunla bir ilişki kurarak evini kapatacak olmasından korktuğu için anlaşmayı iptal etti. Pragya’ya sadece bir kiracı olduğunu ve başka bir şey olmadığını hatırlatır. İçeriye öfkeyle giriyor. Pragya onu takip ediyor. Sarita ben, tüm ilişkileri ona her zaman zarar verdiği için onunla olanları paylaşıyor. Pragya, tüm eski hatıralarını hatırlamak yerine hayatını mutlu bir şekilde yaşamasını ister. Pragya, halkının da onu yalnız bıraktığını ama onun hayatını etkilemesine izin vermediğini söyledi.

  Pragya, Sarita’yı ilişkilerini kontrol edemediğini ancak sorunları için başkalarını suçlayamayacağını ve mutlu olmasını istediğini fark ettirir. Bu arada, Abhi eve geri döndü. Dasi odasına giriyor. Pragya’nın kapıda olduğunu hissettiğini ve bağırsak hissi konusunda kendinden emin olduğunu paylaşıyor. Abhi de hissettiğini ancak Pragya’yı göremediğini belirtti. Ancak Dasi, Pragya’nın yakında Mehra evine geri döneceğinden emin. Dasi, Abhi’nin sezgisine inandığı kadar mutlu. Fakat ayrılır ayrılmaz Abhi, Pragya’nın artık yaşamında olmadığına ve bir daha geri dönmeyeceğine inanıyor. Öte yandan, Pragya odadan çıkıyor. Prachi ve Shahana, Sarita ben’e kibar olması gerektiğini düşünüyor. Ama Sarita ben odadan çıkıyor. Pragya ondan özür diler. Ancak Sarita, Pragya’nın kendisine söylediği şeyin gerçek olduğunu kabul ediyor ve Pragya’nın hayatında çok acı çektiğini biliyor. Sarita ben ikram hizmetinde ortaklık ve Prachi ve Shahana’ya yardımcı olacak. Pragchi, Prachi ve Shahana ile birlikte mutlular.

  Sarita Ben ayrıca Prag’a Mehralara Kahve yapmayı unutmamasını hatırlatıyor. Pragya ona söz veriyor. Prachi ve Shahana, sipariş için işlerin bir listesini yapmak için Sarita ben ile birlikte gidiyor. Pragya her şeyin yolunda gittiği için mutlu.

  EmineYorum 05:04 Mayıs 3rd, 2019 de Yazılmıştır..

  Hayırlı cumalar gelen ramazanimiz…hepimize şefeat etirecek derecede bereketli olsun…teravilerimiz dolu dualarımız cömert müslüman alemi nurları dolsun…..amin….diziye gelince fan kızlar parti çekimlerinin devam ediyor yazmışlar…pragyanin yanındaki sarita teyze kimmiş …simonikanin annesi…..vikram şaşırdı…simonika müebbet hapisten akıl hastası diye çıkıyormuş….ne zaman bilemem….hani yazmıştım…dadı sahnesi var sarı arkadan resim diye hatirladinizmi….onu oraya Alya tanu göndermiş…..bunlar flasbecklerle anlatılacak mis…..abi gerçek düşmanı Alya tanu nikili öğreniyor….demiştim ya abi hapiste …ama yine abi öldürmuyor…suç ona kalıyor….nintin yanan alevler sonuyor yazmış….parciyi kaçırılma sahnesinde varmış ….kingin abiye destek olacağı…çünkü dışa kingin kardeşi….çıkıyormuş….kızlar gece 3te atilar…paylasayim dedim….bizim kızlarla konuştuk…hepsi mücevher gibiler….Allah hepsinden razı olsun…okadar saygılı naif insanlarki…ayrı ayrı değerler…yürekleri çok güzel….optum

  Pragya1Yorum 08:12 Mayıs 3rd, 2019 de Yazılmıştır..

  Gunayin arkadaslar… Bu gun Pragyam Abhini evine gidiyor dogrusu kendi evine gidiyor… Bakalim ne olacak… Ben cok heycanliyim karsilasmayi bekliyorum tepkileri ne yapacaklar..

  PerihanYorum 09:12 Mayıs 3rd, 2019 de Yazılmıştır..

  Teşekkürler yeliz hanım…

  AnonimYorum 09:57 Mayıs 3rd, 2019 de Yazılmıştır..

  Hayırlı cumalar. Emine abhi süzme salak değil günübirlik yaşayan birisi. Hala bacısı denen embesil yaratığı tanımadıysa gitsin intihar etsin ganja atsın kendini. Böyle yaratık ruhlu insanlarla aynı havayı teneffüs etmek istemem. Biri bana kötülük etse affetmem bu kadar ileri gitse ya kendin gider yada o arsız kişiyi yollarım. Dün akşam ve önceki günkü bölümü full izledim kocasını, dishayi, pragyayi kucumsuyordu prabuda eğitememiş hasan kendini eğit sen. Çadır hayatından sonra zengin olunca böyle oluyor galiba. Arsız, katil, başıboş bir yaratikmi olunuyor. Bence dadisi suçlu olan. O yetiştirdi bu iki kardeşide

  GoncaYorum 12:48 Mayıs 3rd, 2019 de Yazılmıştır..

  A dan Z ye tüm dostların Cuma günü Mübarek olsun canlar.

  GoncaYorum 13:32 Mayıs 3rd, 2019 de Yazılmıştır..

  Ah Eminem birde sen olmasan
  Nasıl geçerdi bu filim bırakamıyor tadan.
  Kaçıncı ayrılık kavuşacaklarmı
  Yoksa bu abi yine kovacakmı
  Kötüler kinini kusacakmı
  Bu aşkta ağlamak son bulacakmı.
  Bitmez gerçekten hiç bitmez
  Partlarların çilekeş zamanı tükenmez.
  Paralar uçar pragya toplar
  Abi melun melun bakar
  Kahve içer Rüyslara dalar
  Sarısı uçar yüzüne çarpar
  Araya hemen girer anlamsız saklamalar.
  Ama yinede görmez
  Çarpar eller hiç bilmez
  Rüzgar eser üşütmez
  Ne olacak bunların hali ayrılıkları bitmez.
  Zamansız atlamalar
  Kiarayı yoktan ölümle acı tasyona bağlamalar
  İkizleri ayırmalar
  Aydınlanmayan sorunlar sorular
  Alya ve purap dilşa ne oldular.
  Tanu nikil ikilisi kayboldular.
  Binbir entrkalar.
  Hiçbiri muamma aydınlatmadılar.
  Sadece abigyayı ayımayı marifet sandılar.
  Onlar dan Rant kazanıp durdular.
  Oysa bizler izleyenler unutmadı.
  Seni Ekta hep bizler sorguladı.
  Bırak atlama ayrılıkla yol almayı.
  Abi ve pragyanın çocuklarını
  Rahat bırakta başka konularla uğraşmalı.
  Cezasız kalanları ceza evine atmalı.
  Hani nerde göremeden sen hep uğraş ayır abigyayı.
  Sana sorarlar değilmi tüm bunları.
  Marifet para kazanmaksa
  Gercek leri anlayıp yol almalı.
  Masum aşkı durmadan baltalamamalı.
  Nedir ikisinin elinden çektiği.
  Kötüler bu kadar çekmedi.
  Hep baştacı edildi.
  Gerek baş köşede kahve içirtildi.
  Şimdiki kardeş denen yılan o evde 20 sene sefa etti.
  Buda olmadı Ekta bize kafayı yedirtti.
  Sen bırak abigya aşkını yaşasınlar
  Doya doya çoşsunlar
  Sevgilerini 2 parta sığdırtma
  Bizleride çıldırtma..
  bu filimi bırakmazlar sanma.
  en iyi tokatı atan sana
  Yine bizler oluruz bunuda
  Sakın unutma.

  PerihanYorum 15:55 Mayıs 3rd, 2019 de Yazılmıştır..

  Abi evlenmediyse pragya kendi evine gidiyor ben olsam kızları ve neneyi alıp evi ortadan duvarlarım… Abiyi de bir süre koymam…. Pragya durur kümeste eller ayak uzatır hadi senarist bir kadın nasıl olur ver rolü pragyaya oynasın…yok ama şimdi şöyle olur pragya abi ve mera arasında bir şey olduğunu zanneder ezilir büzülür hatta o kadarki abiyi meraya doğru iter kendisi ağlar.. Filan. ben vatandaşta sinir küpü olur

  Pragya1Yorum 18:21 Mayıs 3rd, 2019 de Yazılmıştır..

  Reytingler Kkb 1. Dir bilmem dugrumu…

  AnonimYorum 18:40 Mayıs 3rd, 2019 de Yazılmıştır..

  Diziizlep kumkum yayınlarında sorun var haberin olsun.2 gündür sıkıntılı siteler

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 19:24 Mayıs 3rd, 2019 de Yazılmıştır..

  ne gibi sorun var anonim ?

  AnonimYorum 19:51 Mayıs 3rd, 2019 de Yazılmıştır..

  Kendi yayınlarında.dün birbirine aktardı siteler. Galiba zee tvde sorun var

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 20:02 Mayıs 3rd, 2019 de Yazılmıştır..

  hmm anladım şuanda bizim sitede sorun varmı peki ?

  AnonimYorum 20:09 Mayıs 3rd, 2019 de Yazılmıştır..

  Bilmem ki arkadaşlara sorun. Tarayıcıyı güncellenen lazım miş nasıl olacak o

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 20:13 Mayıs 3rd, 2019 de Yazılmıştır..

  şuan için izleyemiyorum diye yorum gelmedi. sorun yoktur sanırım.

  Pragya1Yorum 20:13 Mayıs 3rd, 2019 de Yazılmıştır..

  Ay 2 gun nasil gececek acaba…. Gelen hafta guzel bolumler bekliyor bizi kaliba karsilasma..romantik dans ay cok heycaniyim….

  YorgunYorum 20:46 Mayıs 3rd, 2019 de Yazılmıştır..

  Bu ne şimdi. Aynı sahneler . Acaba hindistanda bunu anlayacak kapasitede izleyici yok mu yaa. Kimse şikayet etmiyor mu . Yine reytinglerde 1. Sırada. Arkadaşlar biraz özgün bir senaryo istemek suçmu. Nedir bu. Unlar havada uçuşuyor. Ve dip dibeler halen tanımıyorlar pragya saklanıyor falan . Çocuk gibi . Birde abhinin ortağı karısıyla dans edecek abhi pragyayi düşleyecek. Yani hayal mahsulü bir dans göreceğiz. Bu abhinin tanuyla 7 yıllık kahrolası yıldönümünde pragyayla dans ettiğini hayal etmişti ya biraz sıralama şaşmış. Abhiyle pragyayi bıraktım acaba rhea annesini görecek mi dersiniz. Bu kadar saçmalamak ektaya özgü birşey. Pragya kahve yapacak daha allahım yaa. Bu eve böyle mi gelmeliydi . Abhi pragya buluşması bu partide olurmu şimdi merak ettim . Döşemelik kumaş buluşması olacak mi . Göreceğiz. Gelelim emine hanımın verdiği yeni tüyolara…. şimdi simonika dönerse ( ki ben tanudan daha yeğlerim) simonika kaldığı yerden devam eder. Her türlü plan , proje hak getire. Simonika hapse giderken dadiyi ateşe , pragyayi intihara , abhiyide yanlizliga birakarak gitti tanu sayesinde. Simdi sira alya da ….alya sayesinde bu dadide ölebilir. Yine suç pragyaya mi kalır. Abhi hapse düşerse onu yine kurtaran sevgili her daim yanında olan ona mutluluklar veren kardeşi alya(!) olmayacak tabiiki. Yine bizim pragyaya kalır bu iş . Tıpkı daha önceki gibi zaten senarist başka birşey yazamaz ki geçmişte olanı yazacak yine. Peki bu defa simonika tahtalı köye giderken yada hapse , abhiye bakıp ” sen aptalın tekisin dadinin ölüm sebebi tanuydu 7 yil evli oldun pragyayi kovdun, kocami alya tuttu karini öldürmek için , şimdide Pragyadan kurtulmak için dadının kardeşini gözünü kirpmadan ölüme gönderdi. Tabii burada simonikani müthiş kahkahası olacak siz hayal edin eminim unutmamışsınızdır. Sen gördüğüm en aptal en ahmak adamsın senin en büyük düşmanın kendi öz kardeşin birçok yaptığından haberdar olduğun halde halen yanında. Bravo alya ” …. falan filan . Abhiye aslında böyle bir tokat lazım. Nikile ucurumun kenarinda yaptırmadı ekta bunu belki simonikanin ağzından duyarız. Bir evlada maloldu ikiz kızları ayrı büyüdü kendileride yanlız bir yasam sürdü. Kazanan alya …tanu aptalından kurtuldu. Pragya delirip evden gitti. Sonunda purabla evlendi. Valla bu kadın başrolü hak etti. Hakkini vermek lazım ekta kötülükten beslenen bir karakteri 30 yıla yaydı. Kadına hiçbir şey olmadı. Simonika dönerse kiara yok arkadaşlar zaten benim pek umudum yoktu . Parchiyi simonika kaçırırsa offfff ya ….bıkmadılar bu sahnelerden , ya parti , ya hastahane , ya karakol , ya kaçırılma aa birde avize vardı degilmi tam 3 kere düştü. Ben nerden düştüm bu duruma . Sritiyi seviyorum diye katlanıyorum valla çekilecek dert değil. Buda bana ders olsun hiçbir diziyi sritininkilerde dahil bu kadar içine girmeyeceğim. Hele hele hint dizilerinin .

  PragyaYorum 21:21 Mayıs 3rd, 2019 de Yazılmıştır..

  Fuggim bir acayip güzelleşti bu kız yaa herşeyi yakışır ve beklenen sahneler haftaya herhalde bu meera iyi biri herhalde ve abinin ortağı insallah pragyaya aşık olmaz çünkü evli adam bekar olsaydı tm ama bu adam benim.hoşuma gitmeyen biseyler var pragyam kendi.evinde hizmetçi oldu çalışmak iyi bisey ama başka evde.olsa iyi ama meraların.evinde deyil abinin iki.kızının.annesi fuggim babalarının evinde hizmetli olmuş bu abinin sucu giderken yaşayacağı hayati düşünüp maddi yardım etseydi iyi olurdu ve bun û n için pragya assalanacaksa hadi bakalım bundanda paraguaylı suçlar abi birkerede kendini yargıla.abi

  PerihanYorum 22:31 Mayıs 3rd, 2019 de Yazılmıştır..

  Yanlız dadi harika anında duası kabul… Yanlız abininde dadinin pragyayı beklemesi araması hoşuna gitti gibi dadinin peşinde pervane sanırsın özel şöför…. Pragya hizmeti seviyor bu işleri yapanları zaten evdeykende hiç aşağılamadı…. Bence kötü değil bu bizim milletimiz bu işleri horluyor.. Şöyle yön verseydiler diziye pragya hiç evden ayrılmasaydı zenginliğin tadını çıkarsaydı ve zamanla kötü kibirli bir kadın olsaydı hiçmi hiç hoşumuza gitmezdi… Çalışmak güzel helede bir bilse abinin evinde çalıştığını vay anam bütün evi siler süpürür çamaşırları katlar eeee…… Artık yaşlılığı rahat geçer. Ben bu yaşıma geldim tam gaz evde işte çalışıyom …öylede un döksek yemek yaksak adımız beceriksize çıkar….

  AnonimYorum 00:07 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  İyi geceler. Perihan kimse sosyete değil. İşi kimse küçümsemiyor sadece yaşlandı ve 60 a yakın yaşı var.o konuda kızıyoruz. İş yapmak ayıp değil sağlık varsa yapılır ne olacak ki. Benim halam 65 yaşına kadar düğünlere ahçı gitti. Su böreği, yoğurt çorbası, bulgur ve pirinç pilavı, üzüm hoşafı ekmek kadayıfı ve bamya çorbası pilâvların üzerine eti de unutmayayım.bazen üç gün bazende dört gün sürer bizim yemekler.su böreği incecik açılır en çokta o zorlar ahçı yapmaz yufkayı ama onun deneyiminden geçer eti yufkası.tansiyon çıkar hasta olurdu yazık. Her zaman dediğimiz gibi erkek kara toprakda eder insanı yeşil yaprakta eder

  MadubalaYorum 00:23 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Iyi geceler dizep dostları bu gün ilkes diziyi baştan izledim çunkü merak ediyordum bu bölümü ama boş geçti bakalım bu karşılaşma ne zaman olcak

  YorgunYorum 01:03 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar kimsenin yapılan işi hoşlandığı falan yok Pragya da bu işi normalde yapsın anneside düğün salonu işletip cantring işi yapıyordu. Mesele o eve gidip alyaya yine hizmet ettirmek tanuya yaptırdıkları gibi . Sadece biz değil ABD deki fanlar avrupadaki fanlar asyadaki fanlarda bizim gibi düşünüyor. Sadece hintliler boyle dusunmuyor demek. Neden pragya o partiye rhea nin öğretmeni olarak çağrilmasin. Mutfakta unlarla uğraşıyor bu sahnelerin bir sonuda olsa yanmayacağım. O da yok. Pragyayi mutfakta görse alya ha tamda işini buldun hizmetçi kılıklı da der. Evliyken bu durum farklıydı. Oradaki geleneklerde gelin ailenin bütün fertleriyle ilgilenir. Özellikle büyüklerle. Ne kadar evde hizmetli de olsa yemek gelinlerden sorulur. Bu yüzden evliyken bu onların gözüne batan bir durum değildi. Abhide hosnuttu cunku abhi ev hayatini seven biri. Su an pragyanin durumu bambaska bunu farklı bir mecraya cekmenin bir geregi yok. Kadin işsiz. Sanki hiçbir vasfı yok. Senaristin ve ektanin pragyayi hep bir acziyet gösterisine dönüşüyor durum. Bu iş olmasaydı halen iş arayacaktı. Kendi evinde hizmetli görünümünde ben bunun anlaşilamamasini anlamıyorum. İş begenmemezlik ne haddimize. Hani bu bir dizi yaa. Bizde bu dizideki başrol oyuncusunu daha güçlü bir pozisyonda o evde görmek istedik . Tabii bu benim düşüncem ve birkaç kişisinin . Ben her seferinde aynı fikirde olacağım. O evin parazitlerine ders vercek bir pozisyonda görmek isterdim . Ne olacak en sonunda abhi pragyanin ne iş yaptığını öğrenecek ona yeni işler bulmaya çalışacak el altından bu senarist bunuda yapar. Bu dizi için bence kötü bir durum . Ve pragya karekteri için. Herkese iyi geceler .

  EmineYorum 04:10 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yorgun biter çikolatalı kurabiye yapacağız…kız dur onları görelim…kucağına düşsün oda yüzüne un sursun hatta kovayı başına geçirsin…bak çok güzel abigya dansı geliyor…hayal ama olsun…yorgun seni rüya ile bekliyoruz….ekta pragyayi güçlü şık giyimli zengin herşeyi anında yerindeolaylari çözüp herşeyi haletirse…melek pragya değil.seytan Alya tanu olurdu….buyuzden pragyayi en dibede düşse ki düşmüyor ohale mera familya kan emiciler getiriyor…ayakta durup yavrularını zenginde olsa fakirde olsa aynı terbiye ve değerde yetiştiriyor…..göstermek….ekta sihritiyi çok seviyor…onu devlestiriyor….kimse Alya rolünü sevdimi..yada tanu hayır….aynı tarz abartılı açık abartılı makyaj sürekli ellerinde para lüks…dediklerini de yaptırıyorlar…..pragya sevgi ile güçlü onun gücü sevgi saygı…..kıyafet takı para pragya herseferinde bırakıp gitti…..çünkü o sadece saygı sevgi olan güven olan yerde olmak istedi….neden kadar kingden hemen abiye dönmedi….king ona i kinge güveniyordu…king onları koruyor kimseye laf etirmiyordu…..herkese pragyaya saygı duyun diyordu….pragya abinin evinin güvensiz olduğunu biliyordu…ailesini de …sadece nineler durustu….yinede aşkı için döndü….yoksa king etrafında pervane para şöhret kızına baba saygı sevgi güven herşey mükemmeldi….o kocasına döndü…..ilk şartı tanuyu yolla …yolladimi..hayır… acıdı…2,5ay geçiyor …pragyaya onlara çay verdiriyor….tanu onu seni ceza evine yollarım dedi evlendiği gün …ispatla dedi…tehdit etti pişman ederim çok pişman olacaksın dedi…bu benim evim abi benim dedi…abi bir tokat king evden at dedide nazikçe kolundan tutup kapıya koydu…annesi için söz vermiş…kiara ormanda anneme göz kulak ol dedi….kadın ameliyatlı yavrusunun acısını yaşıyor ..dediği umursanmaz…karşısında kuma gibi carcar kavga Edip çocukları bırak kaç para istiyorsan vereyim….yani abi kingin tırnağı etmez …bu konuda….kadın bebeğini alıp gitti ne ara ne sor telefonunu almadı kız…ha bebek yoksa para yok oylemi….anlaşılan bu ….şimdi ben şahsen abinin fakir düşmesini Alya simonika onu yaralamalarini hata hapse girmesini …asla pragyayi birdaha eşi olarak beklememesini istiyorum….yaş gelmiş bilmem neye…kadın bu saatten sonra odama niye guvensin niye dönsün…..oda disada ….ikisininde sebebi Alya abi herşeyi biliyor ….onu ne öldürdü nede evden attı…ozaman Alya abiyi öldürmeye de kalksin…üç kız anneleri ile mutlu olsunlar …niye sarla süper bir anneydi….babaları 20yil sonra döndü…sarla ona keşke gelmeseydin seni tanımıyoruz…sen bizi bir kadın için terk ettin…bizim bu saatten sonra babaya ihtiyacımız yok dedi….adam eğer diye diye öldü….yani tüyoları yazıyorum ama ben pragya donsun ona kocam desin istemiyorum ….ha bu benim fikrim…pragya ne hapislerde kusunlarda kazalarda bacisinin tuzakları dan kurtardı…bir cümle ..Alya doğru söyledi uğursuz musibet felaketler senle geldi …alçak..vs ..bu defa hala kin dadimi kızımın sebebi sensin…senin yüzünden ihanetin yüzünden…adama bak …asiftemin değil senin bacimin değil senin kızımın hangi kızın…okizin babası king ….bence biolijik değil koruyan…şimdide biz diyeceğiz ki iyiki king disayi sunyi kiarayi götürmüş…çünkü simonika purap abinin eşlerine çocuklarına Zara verecekmiş…anlatılacak…ikiside aptal erkekler…kolgucu değil …Alya aptali neyse uzattım…ekta kadın her yerde dimdik durur diyor…pragya gibiler için….abi king gibi olaydı pragya birgün aglamazdi… yalanmi….evet dünyada pragya karakteri alkış alıyor siriti…birçok ödül almış… Bende sonsuz başarı diliyorum……shabirde siritiyede vinede ruchiyede

  EmineYorum 05:24 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Sanki akşamı promoda abi ona bakarken birşeyler hissedecek ..ama pragya yüzünü gostermiyecek…suvarni görecek mutfagada abi bu yüzden gidecek suvarniye gönlü hoş olsun diye Kabe isterim diye..çünkü pragyanin üzerindeki kıyafet merdivenden çıktığı değil…partide giydiği de değil…partide üzerinde tasbeyazi köyü krem rengi sarı var…abininde siyah ceket…kızlar hizmet ediyor…Alya pragyayi purabin yanında görür gibi…parti bir haftadır çekiliyor …denir haftada sürer…ben şunu anlamadım…abi niye parciye annesinin adını sormuyor…birde saritaya parcinin annesi diyip durdu ..neden adı ne demiyor…parci sahana neden adını abi mera demiyor…salak mı bunlar…birde pragya ben mutfağın yerini biliyorum …dedi…saritaya….odaya kahve goturuyor….fare mitali aç pami bahadur..vs kimse pragyayi görmüyor….suvarni yaşlı dediğine kimse inanmıyor….mira abiyi giydiriyor …yemeği filan …hani bu kıza bakıcı idi …abi gevşek adam her karı yanında değerli güvenir ihanet etmez …bı pragya ihanet eder …eeeben öfke ile ulan bir ona öfke duyuyor …bir oseni sen diye taşıyor….geceleri ağlatmış…sanane onun bunun evliliği kutlaması….karın kızın nerde …yani bulmak için illa biri durtecek ço diyecek….o evde herkese yer var pragyaya yok…..adam hem suçlu hemde güçlü….rahip hayatı yaşıyormuş….yesinler….karısını bulmaya çalışmayan abi….televizyona basina arataydi…hadi polisin Mongol….dedektif tutaydin….bak king kiarayi nasıl özel tim ile buldurmus… ölür dedikleri için öldürürler diye Londra’ya götürmüş…abi sen eve gel ağla kızımız bizi terk etti ….king dondu…..herseyide itiraf etti…öne yaptı …tanuyu değil nikili değil pragyayi suçladı….king mertçe evet ben presesim için yaptım dedi …oda evet bende tanu için yaptım demeye getirdi…king sen nikilden kötüsün …ben onların kötü olduğunu biliyordum..eeeadama sorarlar okari neden seninle niye polise götürmedin…niye abinin hatası olduğu çıkacaktı…..hadi alyayi polise versin …sadece bülbül için …olsa yeter….raji atsaydi…tanuyu atsaydi…onlarınki normal …pragya eşini evini aileyi canı pahasına korudu tukaka…ben bunu anladim….ha birleştirir ..ekta …artık neye yarayacaksa….bakın bu akşam…kiara olayına ve kingin pragya savunmasına ..yani kaza sonrası işte….ve abiyi dinleyin ..neden benden sakladın…ulan deki yanımdaki kariyi goren bana dönermi…sen pragyayi niyeyse artık yedi sene sonra kıskanıyor….bu ara karıma ne oldu yok….ben kivarken acaba hamile olabilirmi düşüncesi yok ..son güne kadar çocuk yapma çalışmaları devam diyordu….dadimin aşkından senin aşkını unutun bunu bana niye yaptın…kadına ne oldu diye sordumu hayır…pragya hep obizim hayatımızı kurtardı dedi…niye demedi…eyvallah şimdide ne halt ediyorsa etsin…..ama yine pragya purapla disayi bir araya getirecek….çünkü bacisinin pisliğini birdaha görsun….pragyada Alya senin kardesin olduğu müddetçe dönmem desin artık herseyide söylesin….sonra dönerse dönsün…değilmi

  Pragya1Yorum 07:07 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ya ne diyorsunuz ya Pragyayi nasil ogretmen olarak gelsin ki…Hem Abhi haberi yok Pragya yemek yapacak ve kahve yapacak… Abhi herseyi Sarita yaptigini dusunuyor..Aslinda o Saritaya is verdi…Sarita dedi ben bu kahveyi yaptim ve yemegini…Ve asayalici bir is degil ki…Abhi bilse Pragya dir hic hizmeyci olarak cagirirmiydi hayir asla Pragyaya asla izin vermez..

  Pragya1Yorum 08:34 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Gunaydin☺

  AnonimYorum 08:37 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kkb 1-ci yerdeymiş…..

  AnonimYorum 08:41 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bir yerden okuduğuma göre…… Vikram ve eşi dans edecekmiş… Abide onlara görüp…. Pragya ile dans etdiğini düşünecekmiş… Birde neden Kkbya rüya dizisi diyorlar anlamadım….
  A birde aryan prachi Ranbir dans edecekmiş…..
  Bu arada hayırlı Ramazanlar…

  Pragya1Yorum 12:28 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Hatirlarsaniz Abhi hafiza kaybetiginde 2 kez asik oldu Pragyaya Aliya ve Tanu asaliyordu Pragyayi.. Abhi cok sinirlendi..ama Tanunun ailesi ordaydi dige hic pisey soilemedi…Ve Tanu tokatlacaydi Pargyayi Abhi kalkiyorrdu…Aliya durdutu Tanuyu..dediki Abhim cok sinirlendi… .Pragya dedi hizmeci olarak seni gormek istemem hosuma gitmez Tamam yemek yaptin..ne geregi vardi servis edesin… Iste onu icin diyorum Abhi bilmez Pragya yemek yapacak be servis edecek..Pragya yapyor dige..Abhi bu sey kabul etmez Abhini asaliyor…Karisi hizmetci..

  YorgunYorum 12:50 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar ben yanlış anlaşıldım galiba . Ben pragyanin yaptığı işin kötü bir iş olduğunu söylemedim ki. Ben pragyayi iyi bir iş sahibi veya yıllarca okuduğu mesleğini yapmış olsun öyle gitsin istedim . Pragya evet guclu bir kadin ama hindistanda zaten kadinlar cokca eziliyor hiç kiymetleri yok oyle eyaletleri varki sanirsiniz orta çağda yaşıyorlar. Ayrıca iyi bir işinin olması pragyayi ne alya yapar ne de tanu. Birkere pragya erdemli bir kadin . Gücünü yine paradan almayacak ki. Bir kadinin tek basina ne kadar gucluklerle mucadele ettigini anlatacaksa eger ekta ve bunu pragya uzerinden yapacaksa biz evden gittikten sonra ne yasadigini yine gormedik ki . Tipki once ki gibi. Gostersin o zaman bende derim ki bak pragyayi nasilda zorluklarla baş ettigini gosteriyor . Dizi pragyanin ne yasadigin degil abhinin evini hep anlatti. Orada ne degismisse kotuluk hep ayni insan sayisi degismis. Bide alyayla purab evlenmis. Icini doldurmuyorlar . 20 yilda abhi sarkiciligi birakmis adahada zengin olmus ee . Emine abhi için söylediklerinin hepsine imzami atarım. Abhi pragyayi hak etmiyor ki hiç haketmedi. Adam bir kere sor bu kadın yıllarca ne yaşadı. Yok. Yine de sormayacak sen 20 yıl küçücük bir çocukla ne yaptın nasıl yaşadın diye. Abhi görecek yine aynı terane. Sağında solunda dolanıp duracak. Adam 20 yıl dada değişmediki. Abhi yaptıklarıyla ve yapmadiklariyla yüzleşmedi hiç. Kimsede yüzüne vurmadı. Pragya giderken o acıyla birkaç laf etti o kadar . Gitti diye yine onu suçladı. Daha once de dedigim gibi abhi tanu gibilerine layık harket etti. Zaten tanu abhinin yanında Pragyadan daha çok kaldı bu da onun göstergesi.. şimdide meraa, rhea nin dadısımı, abhinin dadısımı ? Belli değil. Ama abhi hiç rahatsız olmuyor neden olsun ki . Keşke sıfırı tuketse ve iflas etse . Abhinin derse cok ihtiyaci var. Puraba ne demeli alya değiştirmek istemişmiş. Desene sen neden değişmeyip iyi biri olmuyorsun . Belki iyi biri olsan dilsha da hiç olmayacaktı de. Sen kotuluk peşinden koşup abhiye planlar yaparken pragyaya yapmadığın kalmamışken ben sana nasıl aşık olacaktım bir yüzüne vur. Yok embesil gibi dinliyor. Tamda yerinde konuş. Bülbülü hiç demiyorum bile. Alya değiştirmeyi ummuş. Orta sınıf zihniyetiymiş. Sen çadırda büyümüşsün orta sınıf bile degilmisşsin. Purab o zamanlarını da biliyor söylesene sen nerden geldin diye. Abhi olmasaydı okuyamazdı bile. Paranın zoruyla okumuş. Yok sus pus. Abhi eger karisini ve kizini istiyorsa hak etmeli. Senaryo ayni devam ediyor kes yapistir. Buda bizde bunun olmayacağı hissini veriyor. Eğer bu son sezonsa iyilik ve kötülük kırmızı çizgilerle iyice belirlenmeli. Abhi hapse düşecekse düşsün yine pragya durmaz kurtarır. Sonra ne olur abhi yine pragyanin yaptıklarını unutur alyayi dinleyip pragyayi suçlayacak birşey yine bulur. Senaryo ışık vermiyor. Umarım bizi yaniltirlar da iyi işlenmiş bir sonu bize layık görürler. Kızlar salı günü paketim yenileniyor . Instegrama giremedim. Milim milim kullaniyorum . Paketi cok astim .Herkese iyi hafta sonları. Pragya1 , ruya ne alemdesiniz burdan yazın rüya işin bitmemişe benziyor senden uzun uzun yorum bekliyorum . Senin bakış açını merak ediyorum. Nisa zeyno yeliz yok mu sizde yorum .

  Pragya1Yorum 13:03 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet butun konuyu ortaya koisun Aliya o evdeiken ben gelmem acik acik konussun sir perdisi olmasin…Prahya o evde gitmeden soileseidi Aliya ve Tanu bizi yasatamaz asla

  PerihanYorum 13:08 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bakın arkadaşlar diziye göre konuşursak kadın zaten öyle şeylerden yerinmiyor alya karekteri böyle bir yerde çalışıyormu mesela. Çünki fıtratına aykırı bu her yerde böyledir. Kadın orda elini taşın altına koymuş yaşlı kadına yardım ediyor… Bunun öğretmenlikle alakası yok…. Yüz kızartıcı iş olmasın her yerde çalışırım yaşa takılmayın son nefese kadar çalışmak dinimizin emridir öyle elli atmış yaşında oturup çalışmadan onun bunun hakkını yiyenler veya iş beğenmeyipp başkalarının sırtından geçinenler iki tezbih çekmeyle cennet bulacaklarını sanar….. Bunlar ne biçim fikirler bana ters.. Aşıklar barışac ak kavuşacak atmış yaşında madem niyr bekliyoruz atmış yaşında aşk vArsa çalışma niye yok…. Bugün haram helal torbayı doldurup erken yaşlarda refah yaşayan insanlar yüzünden biz böyle fikirler taşyor insanlar.. Bakın gençlerimiz arasında ne uçurumlar var riya ve praci gibi kimileri kafelerde feas foot larda çalışıp ter döküyo kimileride lüks içinde gösteriş satıyor insanlar her yerde aynı hindistan türliye avrupa avrupada yaşayan arkadaş var o yazsın avrupada insanlar ne şartlarda çalışıp para kazanıyorlar…

  Pragya1Yorum 15:38 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yeliz abla nerde sin iyimi sin…

  AnonimYorum 16:08 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine’nin yorumuna katılıyorum arkadaşlar abi kendi kızkardeşinin yaptı hataları hep afeti amma pragyeya gelinceye suçlu bence bütün hata abide o sadece kendi aylesini korumakla meskul hep acı çeken pragya oldu şimdi biraz o çeksin bir kere bile aramadı karısını ve kızını neredeler ne yaparlar iki günlük çocukla sokakta gece kaldilar bu kadın nereye gider bile demedi onun tek istedi bir çocukmuş böyle birine insan nasıl güvenir bir daha King abinin yanında bin kere daha iyidir abi kıyarayi kaçıran yani olduğu bile bile gıdık polise ihbar etmesi neden.

  GoncaYorum 16:31 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  S.a Adan Z ye tüm dostlar.
  Hayırlı hafta sonları hepinize.
  Yorgun canım katılıyorum Eminem sanada. Sacmalıklarla dolu oldu bu dizi iyice de saçmaladılar.hadi mantık aramıyoruz azıcıkmı olmaz.diyorum.
  Neyin senaryosu uzatmak için uşlenen konu aynı bir değişiklik yok sadece araya yeni eski yabani ot diken ektiler okadar.oda bilindik otlar.dikenler.neden Bu Ekta bu halkına bunu gösteriyor.tüm ülke eleştiriyor. Sizi insan biraz olsun baz almazmı.neyin düşünce yapısı anlamak mümkün değil .suç onlarda değil alıpta izleyenlerde.yorumdan anlamıyorlar .filimlerini almıyacaksın.bakıyor.alınıyor.tutulup seviliyor.neden Ekta bu yolda gitmesinki.kendini yorsunki.istediğimi yaparım filmimide böyle satar izlettiririm modunda.

  GoncaYorum 17:06 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yazdık çizdik anlattık
  Bizler kızlar birarada toplandık
  Bazen catıştık
  Fakat aynı yorumda kaynaştık.
  En güzeli birarada sevgiyi dostluğu kazandık.
  Ekta imiş bu diziyi yöneten.
  Dedik dedik gitti dinlemeden
  Yedi yıl 20 yılı hiç düşünmeden
  Bir anda bitirdi gecikmeden.
  Abigyayı ayırmak işi oldu en becerisinden
  Saçmalık arama. bolca var
  Un kovalar saklambaç odalar
  Hep oldu birinci yazı tahtası.
  Baş rol kahramanları.
  Aşk için oynadı.
  Yan rol figüranları.
  Rant para olmasa
  Şu suvariyide vazgeçilmez yapmasa
  İki deynek ile koşturmasa
  Pragya diye bağırtmasa
  Olurmu canım bu dizide mantık yokya
  İnsanlar yaşar 200 kadarda yaşarda
  Nineyi kim umursuyordu anlasa
  Dogru bir çizgi sunardı
  Yazdırıp oynattırırdı.
  Ayırıp durmazdı.
  Sar başa yapmazdı.
  Maydonoz kızları
  20 sene kartlaştırmazdı.
  Bu ne akılalmaz saçmalık.
  Artık tad tuz kalmadı bıktık.
  İşte bakıyoruz bayıldık.
  Kimin kafasına kova geçecek
  Hangi kurabiye pişecek
  Tarifi kim verecek
  Kahveyi kim içecek
  Mutfak kirlendii kim temizleyecek
  Meralar hanına kim girecek
  Rüyalarıda hiç bitmeyecek.
  Kim kiminle dans edip düşecek
  Göz göze gelip filiz yeşerecek
  Aynı şeyler izlenecek
  Bizleri gerip deli edecek .
  Hele kötüler ah yılanlar bu evden nasıl gidecek.
  Tüm bunları aynı gösterecek.
  Değişen birşey yok bitmeyecek
  Yine aynı böyle sürecek
  Görmez gözler görecek
  Tartışma birleşme hop ayrılık yine gelecek.
  Ummayın sıkılmayın
  Bu böyle oldu olacak takılmayın.
  Ektanın Rantı için yaptıklarına çanak tutmayın.
  Özünü bitirdi filimin izlerken kendinizi
  Boşa yıpratıp yormayın.
  Hobiniz olsun sadece oyalanın.

  AnonimYorum 19:13 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Benim fikrimce…. Abhigya bu haftaya da gelicek hafta karşılaşırlar…. Yine inatçılık yapıp birleşmek istemezler… Rhea ve prachi birleştirmek isterler başaramazlar… Vee kiara ortaya çıkar
  Anlamadığım eğer pragya partiye akşamacan kalırsa eğer evde yaşayanlardan biri alıya mı desem purabmı desem görmezlermi acaba..

  PragyaYorum 20:23 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Arkadaslar güzel bir arkadaşlık oldu burda hepimize hayırlı ramazanlar diliyorum rabbim tuttuğumuz orucumuzu kabul etsin ve hayirlara vesile olsun oruç nefsin temizlemek inşallah rabbim tekrarını nasip edip güzel ramazandan yararlanmamiza nasip olur ve bütün müslüman kardeşlerimize yardım etsin insalllahh ve gelen ramazan hepimize hayırlıolsun Rabbim hepimizin şimdiden oruçlarını kabul etsin

  ZeynoYorum 20:55 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Iyi aksamlar dizizede arkadaşlar. Hastalara şifa onlara bakanlara da rabim güç küvet versin. Madubala sag ol sağlığım duzeliyor arada kacamak yapiyorum. Diziye gelince tam oturup izlemiyorum promo ve yazıları takip ediyorum. Yorgun ve Emine’ ye katılıyorum. Senin çocuğun ve lohusa karın sokakta ne yiyor ne içiyor bilmeyeceksin ama senin boğazından ekmek geçecek. Elinde bütün imkanlar varken onları bulmayacaksın ,aramayacaksın. Kızlar ben bunu kabul etmem elinde o kadar imkan varken hemen arkalarında koşup takip edersin nerede nasıl olduklarını öğrenip dışardan yardim edersin bir elin özetlerinde olur Ben Emine ye burada katılmıyorum Ekta ülkesinin eksiklerini değil katil ve kendisi gibi zengin parası ile güçlü olanları koruyor. Hangi katil ceza aldı hangi hırsız yakalandı ceza aldı. Ekta gençlere sizde böyle kötü ve hırsız olursanız Aliya ve tanuspu gibi zengin olursunuz yoldan çıksanız da birinin evinde kraliçe gibi yaşarsınız. Ekta halkına bunu öğretiyor. Bizdeki mafya dizileri ve Ektanın katileri öven dizileri hic bir fark yok.Sritiye değer verdiğini de zannetmiyorum kime değer verdiği belli. Sen bu işe geçeni gündüzünü kat emek ver sonra beş sene sonra biri gelsin sana yakın ücret alıp senin rolünü kapsın. Sen bu dizide figüran ol. Yani ben şimdi benim yanımdaki bu gerçek hayata da var sabah 8.00 is başı o 8.45 kadar masada kafa yatmış uyusun. Sonra iki elin arasında sonra kahvaltı sigara molası. 9.30 adalet değil. Sriti de p kadar rolden role geçti ne oldu kancunun arkadaşı iki ayaklı kamera geldi rolü aldı sonra biz biz basroldetyiz havasında ve paylaşımlarda rol becerisi olmayan birileri gelsin senin çalışmanın üstüne otursun. Bu adalet değil. Pragya rolüne gelince o kadar emek verdin okudun mastar yaptın ingiltere ve dünyada tanınan birine menajerlik yaptın ama 20 sene sığıntı olarak yaşadın şimdi de birinin evine gidip aşcı lık edip hizmetçilik edeceksin. Kusura bakmayın bu kabul edilir değil tamam hepimiz her işi yaparız ben de su san Pragyanin dizideki yaşından fazlayım ve çalışıyorum. Her gün elim ayağım tutuyor bugün de ben boş oturmuyorum bir hedefim var işe yarıyorum. Biri benim çalışmam dan faydalanacak. Ben çalışmaya karşı değilim sağlıklı olan herkes çalışabilir bu evden de olur. Benim kızdığım bir kadına değer verilmemesi. Neye Pragya çok iyi bir üniversitede öğretim görevlisi olamıyor. Kimseye muhtaç olmadan çocuğunu okutamiyor. Onu da beyenen güçlü bir is adamı olamıyor. O istemesede neye birisi ona değer vermesin. Aliya benim için yılan ve katildi halâ öyle yılan deri değiştirir huy değiştirmez. Bir kardeş bir hala bir torun böyle olamaz ve bu cezasız kaldı ödül olarak ta Purab ile evlendi . Yani ekta iyileri değil kötüleri seven biri. Sritiye defalarca yazdım ve hala da özel den ayrıl başka projeye geç..kendini kullandırma diye yazıyorum ama nafile…su an ekta Sritiyi kullanıyor bak Shabiri ikinci dizide de oynatiyor. Sriti bundan sonra rol alacağı dizide genc birini canlandirabilirmi. Bu ektanin zincirinden bir an önce kurtulmali. Yoksa kazuletler diziden utulunca Sriti ikinci gün gonderilir. Inanın bana….iyi geceler hayırlı ramazanlar hepinize.

  AnonimYorum 21:03 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  İnstagramda gördünüzmü… Partide pragya eski haline dönmüş….. Gözlüklü…. Acaba hayelmı?….

  PerihanYorum 21:36 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Vatt met ettiğiniz kingin rolde yaptığı şeyi biri size yapsa aferini basarsınız demek vay ki ne vay biz bitmişiz ne dıruyoruzki hepimizi istanbul boğazı paklar….. Yanlış yanlıştır king sinsi hasta başkasının karısına çocuğuna göz koyan bir adamdır… Abi çok iyi sürekli kandırılan sürekli çelme takılan tekrar tekrar affeden bir adamdır kimsenin karısına çocuğuna annesine göz dikip yaptığı iyiliği asla karşılık aramadan yapan ve sürekli acı çeken bir adamdır… Gelelim pragyaya çok tatlı çok naif sevdiği için herşeyi yapabilen namuslu fakat en kötü zamanlarda sevdiğini yanlız bırakan kendinden bile kaçan iyi zamanlarda bir aslan kadar güçlü kötü zamanlarda bitik ve sonradan pişmanlık duyan bir kadındır…. Varmı bir yalan varsa bekliyorum……

  Pragya1Yorum 21:46 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet Anonim Abhi ve Pragya romantik bir dans oyniyacak… Abhini hayali dir ve yeski Pragyayi gorecek hayalinde

  AnonimYorum 22:20 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  İyi akşamlar. Hepinizin dediğine katılıyorum. Zaten diziler filmler ahlak bozmak için ve bunu başarıyorlar da. Banu Avar’in çektiği belgeselleri seyredin. Emine canım polyannam biz bu diziden kurtulalım tamamen isteğimiz bu. Mantık hatası, yaş hatası mantıksız dizi işte. Bir daha tövbe

  YorgunYorum 23:54 Mayıs 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  Hay kalemine sağlık zeyno. Sağol. Benim anlatmayı beceremedigimi tamda anlatmışsın. Pragyanin işiyle ilgili bir türlü neden diye sorup duruyorum ama derdimi tam anlatamadım. Ektanin sritiyi sevdiğini bende hiç düşünmüyorum. Tek bir paylaşımı dahi yok. Pragya karakterinin çok secilmesinde çok şaşırmış zaten beklemiyormuş kendi ağzından bu. Bazı yerlerde kucaklasmalari falan hep göstermelik. Bende teamsritiye yazdım ama boş. Yazın bir harika

  EmineYorum 03:21 Mayıs 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ayay ablaların gülü gelmiş…senin o güzel gözlerinden öperim balım Sultan Zeynom ….zaten türk kadını sen gibi olur…..sen ne dedi isen o doğrudur….laf yok canım Zeynom…yaz Zeynom haftada birde olsan yaz….dediklerine harfiyen katılıyorum…..ekta siritinin bu kadar seçilmesine şaşırmış….tabiki şaşırır…o.abiyi yani shabiri kötü rollerden çekip biraz komedi romantik oyuncu gösterecekti….siriti parladı ….şimdide pragyanin siritinin etinden sütünden faydalanıyor….shabire yeni rol amaç shabir birde utangaç ama korkusuz dürüst komik rol niye seyirci abi karakterini tutarsız çok eşli kadılar tarafından hep tuzağa düşen ahmak gördü…yani shabiri topluyor…siritide iki filim çekti…siriti artık uluslar arası aktirist….kanci bunu bence ektadan istemiştir…shabir böyle seytanliklar düşünen birine benzemiyor…….siriti de ben işime bakar giderim diyorki…..arjit eski yeni pursplar purvi rolündeki sarla yeni sinema projesi var….arjiti n vinin sayfasında hatta disanin gerçek kocası.var…tabiki çıkarı için sever…..kinge gelince hepimiz pragyanin abi için yaptıklarını coook iyi biliyoruz….sonrasında abi defalarca özür diledi ….yalvardı…..ama ozaman yaşlı baba anne hemde doktor ömrü bitiyor çok hasta dedi…neyse öldürüldü..kim öldürdü Alya tanu nikil oylemi evet….abi hastanede daha kim neden nasıl oldu demeden Alya bir iki laf etti …hemen Alya doğru söyledi…sen bana laik değilsin musibet alçak hain vs dadim gitti sende öldün..dedi kovdu dogrumu evet…eee kovdugun kadın intehar etti king buldu çocuğun babasını sormadan buyutu adını verdi pragyaya dostum dedi…unutmayın babasız çocuk doğuran kadını bizim toplum bile sorgular….çünkü baba beni unut dedi anneye hiçbir şekilde yüzünü görmek istemiyorum dedi…5ay sonra televizyonda ..pragya siniri geçsin bebeği öğrenince beni affeder dedi…televizyonda …soru sordular…baba anneniz çocuk düşündüğümüzü eşinizle söyledi dedi oda hemen eşim yüzünden çok sevdiğim baba annemi kaybettim dedi….ha sonra ikinci albüm eşim dönünce dedi..hatırlarsanız banka soygunu da soyguncu karısı için albüm yapmış dedi kapağında gösterdi…mogembo mutfak sandviç yaptıkları resim…king bukadina iş ad verdi…kızı gibi sevdi korudu..onun için ev aldı…pragyayi onun kafasına abi soktu…7yil bir insan ailem dedi….yinede onu düğüne getirdi…tanuyu durdurdu…biliyordu kiarayi rahat bırakmazlar Alya tanu bunu öğrendi…o baba hisini yaşadı onla …kolay değil…abi bile ona aileme büyük iyilik yapıp onları korudun dedi….o pragyayi bir gün uzmedi…pragyanin karşısına kimse gelemez çünkü king pragya ne dedi ise o dedi…herkese beni bıraksa dur diyemem dedi….hiç bir başka kadını araya soktumu… hayır…abi hep tanu bir vaz geçemedi…niye abi yufka yürekli yok ya …..karını kov sanki namusuzluk yapti…namusuzu koru anası istemiş…sarlaya ne sözler vermişti….kiaraya …dadiye…hiç ayrılmayın demişti….şimdi anayi yavrudan ayır….yufka yürek…alyayi tut…purabinda hayatını abi familyası mahveti….abimi kingmi…çocuk kimin döşeğinde doğar büyürse onun bilir döşek sahibi….birden bile babalık yapamadı kocaligi gibi….ailesi iyi işte yarasa ailesi kaldı onlarla….aşkına lafım yok ama başka birseyde yok ..e pragya için kavga etti kurşun yedi filan bacısı yaptı…asiftesi yaptı… .birde kızlar pragya sarita teyzeye öğün yardım ediyor….pencspta bijiye dediki üniversiteden ..izin aldım…öğretmenlik yapıyor…amacı parciye gidip dönmekti…neyse pragya partide yeşil elbise abi siyah takım desenli ceket dans ediyor..abinin hayali…ranbiri kızlar sıkıştırınca pragya ile dans ediyor….ramazanimiz geldi hoş geldi rabim bizleri af eder inşaallah..

  EmineYorum 03:57 Mayıs 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar Ramazan’da belki çok yazamayabilirim..çünkü diabetim tansiyon filan ..rabim kolaylık verir …teravih derken bayılır kalırım…yani demek istediğim…tüm koca ve kadınlara …kovdugunuz ..eş birdaha gelme diyip tüm hakaretleri ettiğiniz eş gittikten sonra deli ilede evlenir veli ilede evlenir…tövbe kötü yolada düşer …herşey olur ..çünkü ne seni ne sevgini hiç birşey istemiyorum ..ben seni unutacam sende beni unut dedi…adını belki unutmam dedi…sonra hesap sormamaz haki yok çünkü….eee tanusunu niye suçlamadi…ebeni seviyor..bu yüzden yaptı….pragyada seni aileni korumak için polisi oraya götürdü…tanun sevgilisi gördünüz eve geliyor herkes gördü…namusuz aile…abiyi yetiştirenler ne beklersiniz…riyaya bakın…birde parciye…kingi pragya tüm kötü hayatını biraktirdi….ama abiye tanuyu birsktiramadi…nikil bile son anda yüzüne vurdu…şimdi siz söyleyin…abi yufka yürek….king babasız çocuğa bağlandı bırakmak istemedi…oylemi…abide iki kızına baglanaydi…ne anneyi nede bebekleri ayirmayaydi….tamam beni görme zengin bak yeni ev almış…pragyayi ayrı ev tutaydi…acisi döneme kadar…yok paçavra gibi gönder eee çocuk için kaç para istiyorsun…king iki bavul verdi prensesimi bana ver dedi nikille….o kendi bebeğini anneden satın almaya çalıştı…tavuk yumurtası ya…işte abi …efendim hiç başka kadın almamış…alaydi. Kim tutu…zaten günü birlik sevgilisi olmuştur…baksana her kadınla muhabbet…king alyaya bile hop ben evliyim bu yanlış kolumu tutma dediki ..evlilik yalandi..yapamaz miydi….hep pragyaya beni kadınlardan kurtardın ..beni iyi biri yaptın dedi…..niye abi iyibiri olmadı…ilk geceden 7aya kadar ben tanuyu seviyorum bu aşikar dedi…ta tanu ağzına edene kadar….baktı pragya melek döndü…ifetsiz kadına evini adını parasını verdi…bunun neresi doğru….eesaf. Hadi oradan ..saflik 123olur bir ömür olmaz….her neyse bacısı ailesi kendisi…purabin bülbülün sarlanin purvinin kiaranin ve ikizlerin hayatını ha disam suny onların hayatını mahvettiler…şimdi rahathayat suruyorlarki arkadaşının evlilik partisine kafa yoruyor….karı çocuk kiara gece aklına geliyor…yok efendim asikim gitti ilhamını gitti şarkı söylemiyor Muş…..karı gibi ağla armut pis ağzıma düş….demiştir şimdi abi pragya king gibi birini bulmuştur sultanlar gibi yaşıyordur…çünkü sptalda ondan o aklına gelir….sorumsuz erkekleri hiç sevmiyorum…kızlar bana abla kavusmasinlar deme diyor …demiyecem kavussunlar Alya evden atilsin …pragyanin oğlu olsun …kocası hep ona mahcup olsun veselam

  AnonimYorum 07:24 Mayıs 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  Günaydın arkadaşlar. Emine ne var ne yok dokturmussun. sen oruç tutacam dedin ama sağlığın ne olacak. Sen daha iyi bilirsin ama şeker hastaları oruç tutmuyor diye biliyorum yaradan hastalık vermişse zaten katlanmak zor açlık iyi gelmez her halde. Kendine iyi bak

  EmineYorum 07:48 Mayıs 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  Pragya abi mutfakta un döküldükten sonra biri onları mutfağa kilitliyor..abi pragyayi kim kurtaracak diyor…partide bir çok dram olacak…bir oğlan pragyanin elinden tutacak..bizleri ağlatacak birçok dram …yazılan bu..

  AnonimYorum 09:18 Mayıs 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  Pragya mutfağa kilitlenecekmiş …… Ama Bilmem abhiylemi yoksa yalnızmı…..

  Pragya1Yorum 09:27 Mayıs 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine ablacim sen oruc tutarsan Allah yardimmci olsun…Ama eger yapamasandan saglini fazla tehlikeye koyma…Zaten Allah hastalara hamillere oruc tutmamak Allah kabul eder ve bunda gunah yok canim…Ama Allah yardimcin olzsun tutabilesin orucunu bozulmadan….

  AnonimYorum 09:28 Mayıs 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  Perihan aklıma takılan şeyler var seninle ilgili. Kendine bu kadar güvenmen yani ailen seni çokmu seviyor yada çok sağlıklısin galiba dünyaya kendi pencerenden bakıyorsun. Türkiye de her konuda tartışılabilir bir ülke değil maalesef. Hayat eşit değil ve herkesin bir yaşam tarzı var. Keşke kimse fakir olmasa ve devlet olarak çok güçlü olsak kimse ölmese hiç kimse üzülmese. Hayat standardı avrupa ve diğer zengin ülkelerle bir değil. Sen çabuk yıpranıyorsun onlarin yaşlıları bile fit çünkü bizdeki gibi yıpratmıyorlar kendilerini. Hayvancılıkta tarımda çağ atlamışlar insan gücü değil makina gücüyle çalışıyorlar. Bizde hala bahçeler belle kazılıyor tarlalarda ha keza öyle. Tarım ve hayvancılıkla uğraşan çok akrabam var kırk yaşında pilleri bitiyor özellikle kadınların. Birde koca kaynana evlat kıymet bilse. Ne kadar çok iş yaparsan yap ağır işmi yaptın diyor erkek her daim kadınlara baskı yapıyorlar ve istedikleri hiç bir şeyi yapmiyorlar. İte kalka gemi gidiyor direkte ne çekerse çeksin artık. Kadınlar kaynana olunca söz hakkı sahibi oluyor oda gelinden hıncını alıyor buda başka dert anlamak mümkün değil. Yani kadının adaleti yok bu dünyada tabi her kadın için değil karnından sipayi sırtından sopayı eksik etmeyeceksin mantık bu. Tabiki tabular yıkılıyor ama hala ciftci çalışan kesinde bu sıkıntılar sürüyor. Aslında pragyanin hayatı değilse bizim dizilerle ilgili olsaydı yazacak çok şeyler vardı. Bizim dizilerde zenginlik vs var

  AnonimYorum 20:54 Mayıs 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selam arkadaslar butun herkesın ve dızıızlep kardesımızın ramazanı serıfı mubarek olsun hepımız ıcın hayırlara vesıle olsun rabbım nıce ramazanlara hep bırlkte saglık ve huzurla kavustursun ınsallah … Epeydır yazamadım ama sızlerı hep okuyorum madum cok cagırdı ses ver dıye verdım alı rıza beyım hayrıyen konagı terk etmedı ama bazen gelemıyor saglık sorunlarımdan dolayı hep yazamıyorum elımde sınır sıkısması cıktı amelıyat dedıler vaktım olmadı hastanelerde cok gezdım bu yuzden pek yazamadım madum hayrıyen cay demledı konagı temızledı beklıyor burayı ne kadar kızsak bıle terk edemıyoruz cunku abıgya kalmasa da bır umut beklıyoruz ve onları cok sevdıgımızden mutlu olurlar belkı dıye dusunerek ızlıyoruz ben uzun zamandır oylesıne bakıyorum pek ızlemedım goz gezdırıyorum zeynom oyle guzel yorum yaptın kı uzerıne soz yok cok begendım zeynom ıyısın ınsllah gozun duzeldı mı allah tum hastalara sıfa versın bana da tabı kı emınem cok guzel yazılar yazıyorsun tuyoların harıka canım ellerıne saglık dıabet hastası benım bıldıgım oruc tutamaz kendını zorlama saglıgın daha onemlı allah bu bedenı bıze emenet verdı once saglık yelızım sen de cok vefalısın ellerıne saglık cevırılerın olmasa dızının cıvısı cıktı ızlenır yanı kalmaz ıkı tane kazma basrol oldu bızım gercek basrollerımız yan rol alya cadısına zaten dıyecek soz yok purabı en sonunda odul olarak aldı demek yaptıklarının cezası hapıs degıl purabmıs helal olsun ekta ve kauncı ye onların ıstedıklerı oldu ayırdılar yok yere once 7 yıl sımdı gereksız 20 yıl sacmalıgın heykelını dıktıler pragya ve abhı nın yaptıkları rolu sevdıgım ıcın arada bakıyorum ama dızı yoldan cıktı kavusturmadan ayırdılar yazarın elı kırılsın bır anonım kardesımız tanuyu bıle ozledım dedı cok guldum katılıyorum oylesıne gereksız kısıler var kı tanuyu bıle ozlettı bu kazmalar zeynomun dedıgı gıbı ogretmen olan pragya nın boyle gereksız ıslerle ugrasması ve kendı meslegını yapmayıp ortalar da kalması en buyuk sacmalık ayakları ustunde durabılen bır kadını bu kadar muhtac gostermelerı nasıl olabılıyor dızıden nefret ettırdıler daha ne kadar sacmalayacaklar hayretle ızlıyorum bu arada yenı arkadaslar katılmıs cıcek bahcemıze hosgeldıler yorgun kardesımızın yorumları bır harıka onu bıle okusak herseyı anlıyoruz ellerıne saglık sare rısa delal sızle de pek yazamıyorsunuz ıyısınızdır ınsallah ruyam nasılsın tasındıgını yazdın allah
  kolaylık versın gule gule otur alısırsın ınsanoglu herseye alısıyor uzulme onemlı olan saglık senın yazılarını da ara sıra goruyorum harıkasın emınem zaten magazın muduru madum bazen yazıyor cok cagırdı hayrıyem nerdesın dıye emrınıze amadeyım alı rıza beyım buyrun bır ses vereyım dedım merak etme burdayım dızıye kızsam da yazıları okuyorum hepınız allaha emanet olun hayırlı sahurlar bereketlı ve huzurlu ramazanlar…

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 21:12 Mayıs 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  Sağolun anonim herkese hayırlı ramazanlar 🙂

  AnonimYorum 21:18 Mayıs 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  Abhigya karsılasmıs….. Ama partide degil….baska yerde ….. Videosu bile var …. Çokkk heyecanlı…..

  MadubalaYorum 21:40 Mayıs 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  Iyi akşamlar abigya ailesi hayriyem yazılarını okuyunca çok mutlu oluyorum benim için arkadaşlar içinde olsa arasıra yaz özlüyoruz seni saglığın için cok gecmiş olsun ablacım

  PerihanYorum 22:59 Mayıs 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  Anonim sen aklına takılan yerleri sor ben cevaplarım…. Bunu niye sordun anlamadım…. Ailem elbetteki beni çok seviyor abilerim ablalarım ben ailemin en küçüğüyüm hanfendi ben bu yaşta o beli belliyorum sebzemi kendim dikiyorum hatta bugün biber diktim bahçeme köyde evimi yavaş yavaş kendim temizlerim esas ben sizi merak ettim rahat bir hayat varmı bir yerde bakın öyle hayat kolay değil yaklaşık on yaşımdan beri her türlü işte. Çalıştım bizim karadeniz bayır baca çay fındık yük hepsini de yaptım eskisi kadar olmasada şimdi de hiç durmam hem ben bir almancı kızıyım avrupada insanların ne zor şartlarda çalıştığını bilirim…. Bakın sizinle fikirlerimiz ters düşüyor….öyle küçük bir zorlukta mırıldanan zırıldanan kadınlardan hoşlanmam hem biz öyle sadece kendi işimizde değil aile akraba komşuların işinede koşarız onun için beni herkes sever hatta benim bir eltim vardır biz onunla işe girdikmi iş nasıl biter anlamayız dedim ya güçlüyüm çünki hayatı yaşayarak öğrendim şimdi pragya orda kendisi mutlu yardım ettiği için kadın sevgisiz ona sevmeyi öğretecek… Bu arada aşkıylada paslaşacak kızınıda görecek bakın bir iyilik nelere delalet sevgili anonim sağlık olsun doğruluk olsun sevgi olsun insan zaten mutlu oluyor bana niye ailen tarafından çok seviliyosun dediniz hala anlamadım.. Biraz açarsanız sevinirim…

  AnonimYorum 23:09 Mayıs 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  Madum ben de senın yazılarını okuyunca cok mutlu oluyorum alı rıza beyım hayrıyen burda merak etme sen cagırdın ben geldım dızının tadı yoksa da sızden vazgecemıyorum…

  AnonimYorum 23:48 Mayıs 5th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selam tatlış PERİHAN sizi kendime yakın bulmamın sebebini şimdi öğrendim bende Almanya gurbetçi kızıyım yorumunuzu okuyunca dayanamadım cevap verme gereği duydum yoksa RAMAZAN boyu paylaşım yapmayı düşünmüyordum sadece size özel duygumu paylaştım görüşmek üzere kocaman sevgiler ve saygılarımı yolluyorum size ❤️

  PerihanYorum 01:07 Mayıs 6th, 2019 de Yazılmıştır..

  Canım şeker anonim beni yanlız bırakmayın ramazanda daha iyi yorumlar yaparız bunun ne sakıncası varki kalp kalbe karşıdır.. Bende kendime yakın gördüm seni evet ben babam alma yadayken büyüdüm bizi annem yetiştirdi… Babam döndükten on yıl sonra vefat etti onun için ben abinin kızıyla karşılaşmasını filan çok beğeniyorum… Babamı çok severdim izine geldiğinde gidinceye kadar hiç ayrılmazdım ben emekçi anne babanın kızıyımannem bizi çalışmaya başkasının karşısında dik durmaya kimseye eğilip bükülmeden yaşamaya alıçtırdı.. Seninde öyle olduğundan eminim yorum a devam hayırlı ramazanlar

  AnonimYorum 03:26 Mayıs 6th, 2019 de Yazılmıştır..

  Hayırlı sahurlar. Ramazan kolay geçsin herkese. Anladım seni perihan burada hem karadenizli hemde gurbetcisi çok galiba. 3 5 kişi hariç herkes karadenizli yada aynı kişiler.sizin iklimden şartlardan galiba.evler yüksekte tarla zaten az ve yüksek yerlerde çalışma şartı zor. Osmanlı kadını gibi konuşuyorsun o yüzden ailede sözün geçermi demek istedim. Diziizlep senide çok yoruyoruz hakkını helal et. Cümleten hayırlı oruçlar bereketli ramazan ayı diliyorum

  AbigyaYorum 14:24 Mayıs 6th, 2019 de Yazılmıştır..

  3 gün oldu her partta 2 3 gün bekliyorum niye açılmadı hala lütfen kontrol edermisiniz herkes izlemiş görünüyor

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 15:50 Mayıs 6th, 2019 de Yazılmıştır..

  sorun görünmüyor. siz tam olarak ne sorun yaşıyorsunuz.

  PragyaYorum 20:29 Mayıs 6th, 2019 de Yazılmıştır..

  fuggiiii beş metre içinde bile göremezler bu hintliler mantık sıfır ama.olsun fuggiii olunca ginede güzel geliyor

  PragyaYorum 21:35 Mayıs 6th, 2019 de Yazılmıştır..

  fuggiii annamadimiki bu meraların evi abinin odası hicmi anlamadı ki fuggim.küçücük ceylan.gibi evin içinde dolanıyor ne alya ne purap kimse görmedi yaaa fuggggggg

  GülşenbYorum 22:07 Mayıs 6th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar bugece eden açıl ıyorhephata er
  Veriyor yardımcı olurmusunuzlütfe

  PerihanYorum 01:34 Mayıs 7th, 2019 de Yazılmıştır..

  Pek bir değişiklik yok yanlız alyanın suyu yavaş yavaş ısınıyor…. Fazla kötülüyor pragyayı….. Bunlar bir yıla karşılaşmazlar…. Ben hiç sevmem düşmanımda olsa sevmediğim insanın ardından konuşmayı bu alya manyağı böyle işte..herkeste bir pragya merakı millet pragyayı görünce aaa bu kadın galiba diycekler ama abi görse bile tanımıycak……

  Pragya1Yorum 10:32 Mayıs 7th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ay hanimlar ya Pragya nasil odayi tanimadigi anlamadim ya..Sacmalik ya bu senarit ne yapmaya calisyor anlamadigim….

  PragyaYorum 11:25 Mayıs 7th, 2019 de Yazılmıştır..

  Alya değişmeyecek kotu hepte kotu kalcak çünkü sevilmiyor sevmiyor pis bir kadın zorla sahip oluyor istediği şeylere kazanma yok hep haram alanın hayati

  AnonimYorum 12:57 Mayıs 7th, 2019 de Yazılmıştır..

  Habere göre aliya ve abhi pragyayı arayacakmış…. Karşılaşma videosu bile var….

  kaderYorum 10:26 Ağustos 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  of ya neden final yaptı

  Ali eslikYorum 06:08 Nisan 6th, 2021 de Yazılmıştır..

  Ah kalbim bu Hint dizisi Türkçe altyazılı nasıl seyredebiliriz tüm bölümlerini

Dizi izle / Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.


Gezilecek Yerler