Ah Kalbim 354. Bölüm izle

Arabada Abhi, Rhea’ya Prachi’nin annesinin neden bir dava açmadığını soruyor. Rhea, neden yapmadığını merak ettiğini söylüyor, geleceğimi ve ailemin saygısı için endişeliydi; sakin ve seslendi ve müfettişe rhea’dan ayrılmasını söyledi. Daha sonra o müfettişe iyi bir ders verdi ve onu medyanın gözlerinden kurtardı ve onu arka kapıdan çıkardı. O eski bir moda, biri ama son derece sevimli. Abhi rhea ile paylaşıyor, tam olarak böyle birini tanıyordum diye. Hem Abhi hem de rhea Pragya’yı ayrı ayrı düşünürler. Rhea annesinin nasıl olduğunu soruyor. Abhi konu hakkında konuşmak istemedigini soyledi. Riya, babasinin ona annesinden hiç bahsetmediği için üzgündür.

Pragya mutfakta çalışıyor. Sarita behen kahveyi begenir ve kocasının ona düşkün olacağını söyler. Ayrılmalarının sebebini soruyor. Pragya cevap vermek üzereydi ama yakında bir sure icinde kapı zili caldi. Pragya tuz kasesini düşürür. Sarita behen bu yüzden kimseyi bulamdigini söylüyor. Abhi ve Rhea evin dışına varirlar ve abhi sürekli zili çaldı. Hiç kimse cevap vermedi. Orada, Pragya kapı ziline cevap vermek için acele ediyor. Kapı aciliyor ve kapi açıldığında Abhi dönüyor, riya bunun o Bayan olmadığını söylüyor. Bir yabancının evinde duruyoruz, Pragya bir kaza geçiren ve telefonunu kırmış garip bir adama kapısını açmıştr. Telefonuyla Bir arama yapmak istedi ve pragyadan telefonunu istedi. Pragya telefonunu verir ve yaralanmış yabancıya su almak için içeri girer. Abhi, bayana Prachi’yi soruyor. Bayan pranchinin yakındaki bir sokakta yaşadığını ve yakın zamanda buraya kaydığını aldigini söylüyor.

Telefon zili çaldığında aaliya odasında hazırlanıyordu. Purab banyodan çıkıyor. Aaliya, Prachi’nin annesinin adresini Abhi’ye verip vermediğini sorar. Purab, Rhea’nın o bayandan özür dilemesi durumunda neyin yanlış olduğunu söylüyor, Abhi Rhea’ya özür dilemesini istemedi emretti diyor ve Aaliya puraba kiziyor. Aaliya, Rhea’yı çok sevdiğini söylüyor, özür dilemek istemiyor. Purab, rhea’nın kazayı yaptığında neden yanlış yaptigini göremediğini soruyor, Aaliya Rhea’nin kendi başına istediğini yapıyor. Aaliya, Rhea’yı Aaryan’ı sevmemiş olabileceği kadar sevdiğini söylüyor. Purab aloyaya kizar ve aliyaya Aaryan sözünü etmesini aaliya yasaklar. Aaliya, Purab’a en azından görüşlerine veya kararlarına saygı duymasını söyler. Hiçbir şeye saygı duymuyorsun, Disha ile daha iyiydin diyor. Her zaman söylediği her şeyi dinledin. Aaliya soylediklerinden rahatsızlik duyar ve odada purabi bırakır cikar. Purab Disha’nın evden ayrıldığını hatırlıyor. Disha olanlardan sonra kalamayacağını söyledi ve gitti. Purab hala Disha için acı içinde çığlık attı.

Prachi, abhi ve Rhea için kapıyı açar. Sarita behen onları içeride ağırlıyor. Abhi, kazadan dolayı özür dilemek ve Prachi’nin annesiyle tanışmak istediklerini söyledi. Rhea yüzünde bir curt gülümseme tutar. Prachi Pragya’yı aramak için içeri giriyor. Rhea içeri girip Pragya ile orada buluşup buluşamayacağını soruyor. Sarita behen ona yol verir, sonra abhi’ye evli olup olmadığını sorar, çünkü evli görünmüyorsun der.

Purab Disha bir yuzuk halka ile kanepede oturdu. Aaryan ona gelir ve Puraba sıkılmış görünüyorsun diyor. Puraba aaryan onun ofisi hakkında sorular sorar. Aaryan uçuşun gelecek ay olduğunu söylüyor. Ranbir ve onunla futbol maçına gitmeyi teklif ediyor. Purab’ın bazı kızlara bakabileceğini ve maçı izleyeceğini öneriyor. Purab bazen Aaryan’ın benim oğlum olduğuna inanmiyorum diye söylüyor. Aaryan bir DNA testi alabilirsiniz diye şakalar yapiyor.

Pragya tuvaletteydi. Prachi Pragya’ya rhea ve babasının geldiğini söyler. Rhea kapının arkasından Pragya’yı selamlıyor ve özür diliyor. Rhea Shahana,ya kendi ile meselelerinden uzak durmasını söylediği gibi bir argümanı vardır diyor. Pragya lavaoda yersen kalkarken ayagi kayip yere duser ve bagirir. Kızlar endişelenir.iyimisin ne oldu derler iki kiz krdes.Pragya iyi olduğunu ve birazdan dışarı çıkacagini söylüyor.

Vikram karela juice’u reddediyor. Palavi cep telefonunu saklıyor ve bunun kan şekeri için sağlıklı olduğunu söylüyor. Vikram, aynı zamanda gerçek bir işadamı olduğunu ve bunu istemediğini söylüyor. Palavi üzgündür. Vikram suyu içmeyi kabul eder ve bütün bardağı yudumlar. Vikram bu acı ağzını dönecek ve o zaman bir öpücük gerekir diyor. O cam bardagi yudumladı sonra Palavi bee jiye işaret eder ve kaçar. Bee Ji Palavi tarafını alır ve onu rahatsız etmeyi Vikrama yasaklamaktadır. Kahvaltı için oturuyorlar. Purab ve Aaryan gelirler ve palavi bee buraya gelin der. Vikram ve Purab tartışmak için önemli bir şey vardır derler., Aaryan Ranbir karşılamak için gider. Palavi kahvaltıda bee ji katıldı.

Sarita behen, Abhi’ye kahve sunmaktadır. Zaten yapılmış ve çok iyi olduğunu söylüyor. Abhi kahve içmediğini söylüyor. Sarita behen şimdi sen tüm kahveyi iceceksin bu şekilde diyor, onun cok lezzetli oldugunu soyler İçeriye kendine bir fincan kahve almaya gider.
Banyo içinde Pragya çok çaba ile ayağa kalkar.
Abhi masada bir küpe bulur ve Pragya’nın kupeleri olduğunu dusunur.
Çevirisi için Yeliz hanıma teşekkür ederiz.

Ah Kalbim Son Bölüm izle 354. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
İsim
:
Yorumunuz
:

  AnonimYorum 19:45 Nisan 25th, 2019 de Yazılmıştır..

  Sonunda dışa….. Gösterdiler…

  AnonimYorum 19:47 Nisan 25th, 2019 de Yazılmıştır..

  Karşılaşmadıklarına şaşırdıkmı….. Tabiki Hayır…. Hep

  AnonimYorum 20:02 Nisan 25th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bu akşamki bölümde şunu fark ettim pragyanın yanındaki kızın ne kadar itici ve soğuk bakışları var yüzü buzdolabı gibi duygusuz bana abhinin yanındaki kız daha sıcak gelmeye başladı böyle giderse ısınmaya başlayabilirim abhinin kazuletine

  GoncaYorum 20:12 Nisan 25th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emineciğim bende çok seviyorum srtiyi senin gibi. shbride filindeki abi karekteri nden dolayı.ancak.bir Ekta var bunların kimyası aşkı tuttu diye aynı yemeği farklı yollardan önümüze pişirip koyacak kaç ayrılık kaç kavuşup görememe kaç entrka kötülük hep ezber ledik bu ikilinin kimyasını maalesef kendi halkına yutturuyor.bizler yorulduk izlemekten kaçıncı ayrılış kaçıncı kavuşamamalar.yeter kendi halkı demiyor.Ektada oh ne güzel aynı yoldan ayır yapıştır gelsin Rant para.nasılsa halkı yiyor.bunu.bu ikilinin üzerinden bu yolu böyle uzat uzat git daha nereye kadaar.cok sıkıcı aynı şeyleri izlemek.farklılık bu ikiz kızlarmı değil onlar sadece bu ikilinin aşkı arasına uzatalım diye gereksiz maydonozlar.okadar.ana bu ikili onlarsız olmuyor kavuşturunca olmuyor nasıl olacak yap yapıştır bul buluştur sonra ayır merak edip yine izleyici baksın.uyi vallahi.bunları kendileri oturupta izlesin.artık.promolarda hiçbir değişiklik olmadığını görüyorum bu kanıtı.20 dakika gerilmeye hiç gerek yok.ay lar geçer yıllar geçer bu zihniyet değişmez.

  Pragya1Yorum 20:16 Nisan 25th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ben demedim kahve icecek ve tanicak Pragyanin kahvesini bekleyecek ama sary uzun surede geyinir….. Abhi ye biri arar ve mecburen gidiyor… Bence yarin Pragya etismeyecek gorsun Abhiyi… Ama sanirsam Abhi supelenir ve gene gidecek o evde mutlaka Abhini huyu supelenirse pesini birakmaz Prachinin annesini tanisakadar durmaz bence… Cunku Reya Abhiye anlatirkan Pragyayi Abhide da Pragyayi anlati Riya dedi ayni Prachinin annesi…Abhi hayal gordu sandi Pragyadir… O saniye kalbim kutkut yeti…. Ya o kiz hep Reyayla tartisir zaten bunun yuzunden Prachi ve Reya o kizin yuzunen bu karmasa oldu degilmi. yanlisim yoksa cunku bu ikizlerinde umrumda degil hep bunlari gecerim…. Ama kac gun cok hosuma gidiyor bolbol Pragyami gorurum ve Abhiyi…

  PerihanYorum 20:49 Nisan 25th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bir üstünü değişemedi.. Daha iyi oldu. Şimdi karşılaşmaları doğru olmaz… Yanlız kötü kız baya bi sevdi anneyi çocuk işte iyiliği gözardı etmedi farkındamısınız. Her zaman diyorum sevgi kötülüğü yener. Bu arada dişa evi terketmiş onu anladık. Abi hariç tabi prabta hariç diziye giren bütün erkekler iticilikte ödül alır. Yanlız baya hissettiler ikiside fragmandan öyle anladım dedim ya bu sefer pragya abinin peşinde olacak….. Bakalım o baykuş kaşlı kadın pragyayı uğraştıracağa benziyor… Bence abi ptagyayı anladı bilerek ayrılıyor evden yafa telefon filan geldi… Haftaya cuma fragmanında birleşirler….

  PragyaYorum 21:14 Nisan 25th, 2019 de Yazılmıştır..

  Neden.bu kadar izlemeydin diye çabalıyorlar.

  PerihanYorum 21:50 Nisan 25th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet kız annneye hayran kaldı.. Abi böyle giderse göçüp gidecek adam hayalperest yaşıyor… Şimdi sıra abiye bişey olacak pragya çok ağlıycak kızlar şaşıracak ben yine abinin rüyası diye düşünüyorum… Diyelimkii bunlar gerçek abi niye bu kadar mutsuz olan olmuş..dizi herhaliyle güzel abi ve pragya oynadığı sürece seyrederim.. Ama abinin rolu üzücü adam pragyasız bi yarım kimseye sığınamamış prapta olmazsa ölür.. Kızıma tutundum diyor ama yok kızları bıraktı derdi pragya bende buna kızıyorum o zaman şu kadını gideceği zaman tut kapat ne bileyim bir şey yap… Şimdi bunlar eni konu birleşecekler tekrar bir saçma ayrılık olursa bende seyretmiycem tekrar başka bir şyy olsun istiyorum yani fakir olsunlar veya ne bileyim dede nine olsunlar veya geçmiş intikamları alsınlar tutturmuşlar bir ayrılık. Kusura bakmayın sesli düşünüp yazdım…..

  Pragya1Yorum 22:25 Nisan 25th, 2019 de Yazılmıştır..

  Hanimlar bence daha tez karsilasma evet abhi belkide supeledi…Gene gidebilir ama gene bir terslik olur.. Ama simdilk gorusmeyecekler Bilmem ama bana boile gelir ki gene bir partide gorusecekler… Nasil Kingle benzer pisei.. Ve Abhi halea daha Pragyayi gormedi ve gecen defa poliste gordu arkasinda kostu… Ama bu defa daha gormedi evet arkasinda kostu ama gormedi…Belkide okulda gorur bir olay olur ve ikiside okula gidiyo kahraman gibi kurtarmaya ve Pragyayi orda gorebilir bence…King geldiginde…. Havaliman, disarda yamur icinde Sonra okulda hisset Pragyayi, Poliste Pragyayi gordu, okulda teroristler sonra King tanistirdi Pragyayla boyle benzerlikler olack bence….

  Pragya1Yorum 22:38 Nisan 25th, 2019 de Yazılmıştır..

  Birda ben sunu anlamiyorum Purap okula gitti adresi aldi Adini Soyadini sormadi kimi aradini… Pragyanin evine gider o saybine bile sorsan Prachinin annesinin adi nedir birden ortaya cikacak… Polisler adi sormaz.. Anamsiz pisey ya… Abhi orkendi kokunu mu aldi ne oldu o sniye anlamadim arardi ve buldu kupeleri Pragyanin…

  GoncaYorum 22:48 Nisan 25th, 2019 de Yazılmıştır..

  Perihan benimde söylemeye çalıştığım bu işte başka bir konuyla devam ettirilsin bu aşkı güzellikler iyiliklerle.7 yıl 20 yıl ayrılık atlamalarıyla böyle saçmalıklarla değil.ikisini seven seyircinin gözlerine yazık.bu filime yazık .kavuşturmayacaklar.güya elbise öyle banyoda o saçmalıkla öyle yıkanır.ne kadar aptalca.filimi daha beter ezik gösteriyor.yani siz anlayın oyalıyoruz sizi daha çok var birbirlerini görmeye .bunu zaten anladığımızdan
  Sıkıcı saçma geliyor.zaten.ikilinin sevilmesi bu saçmalıkları görmezden geleceğimiz manasına gelmez.bir ad sorulmuyor.annesinin babasının adı.bu kadar olur.zaten bu soru sorulsa kızlara çözülür ama olmaz onlar ne zaman isterlerse o zaman kaç part gidecek onun hesabındalar.pes doğrusu dedirttiler.perihan daha o 7 yıl atlamasından beri keşke rüya olsa idi fakat bu saatten sonra zannetmiyorum.ozamanda umduk ne bulduk koskocaman boşuna stres ile izkediğimiz partlar sonra ışık hızında kavuşma ikizler ve ayrılık kurban kiaranın kaybı.saçmalık değilde ne peki.üçgünlük mutkuluk bile çok görüldü.izkeyiciye.eğer halkı reyting veriyorsa.onlarda bu saçmalığı seviyor demekki.ne yapalım izlesinler.onlar ses çıkartamıyorsa bizim eleştirilerimiz boşu boşuna.Ekta yla böyle devam ederler…

  PerihanYorum 23:13 Nisan 25th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet ama GONCA seyretmek lazım mesela büyük kızı sevmiyordum bu akşam annesini babaya anlatırken şirin geldi ben bu dizinin bir kuplesini bile kaçırmadım şimdi bırakamam sizde bırakmayın zaten çoğu gitti azı kaldı herhalde aynı şeyler hatta ben yeni sahne çektiklerine inanmıyoru myapıştırmada yapabilirler çünki konular aynı ya senarist in ufku açık diğil ya da oyuncular farklı rol oynamak istemiyor oysaki başroldeki adam kadın her rolün hakkından gelecek kadaryetenekliler anlamadım gitti. Buluştular diyelim yine düğün yapsalar artık şişip patlarız… Mesela balayına gitseler filan bu kadın mutfakta adam güya şarkıcı bi şarkı bile duymadık paralarımı yok ne bilmiyom.

  EmineYorum 02:19 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Gonca Gülüm….disanin kingin yanında olduğu doğrulandı…kiara ve suny için evli diyor…20yildir birlikteler mis….dışa nereye gideceğini bilmdigi için ..kinge telefon açmış…oda onunla Londra’ya gitmiş…kiara rokstar….sunnyle aşk hayatı yazıyor…dışa gittiğinde hamile imiş ..Sahara kızının adı purabin kızı….kingle kardeş hayatı ama herkes onları evli biliyor…dışa bir zaman sağlığını yitirmiş ….alyanin oğlu purabin değil…vikramin okim bilmiyorum…kiara için doğum gününde annesine dönüyorlar….bir zaman kiara ölüm ile mücadele etmiş…dışa kinge pragyanin evi terk ettiğini ….kimsenin onu bulamiyacagini söylemiş….abinin onunla kavga ettiğini sen git çocuklarımı bırak para teklif ettiğini herşeyi anlatmış….hatta dadisinin ölümünü Alya tanu olduğunu indunun söylediğini …abinin bunu bile bildiğini yinede sen gitmeseydin dadim gitmezdi suçlamasını yaptığını……pragyanin bülbül ve kiara için ve tanuyu terk etmediği için onu asla afetmiyecegini anlatmış….Alya ile purabi alyanin odasında uyurken görmüş….Alya bunu herkes bilsin diye video çekmiş tele atmış….king pragyaya ulaşmaya çalışmış….sonra abiden alyadan uzak tutup prensesini…hem okutmuş…hemde sahnelere çıkartmış…..suny avukat gibi birşey….delhiye şov teklifi ile geliyorlar…suny purap gibi kingin ve kiaranin avukatı gibi bir şey….kiara annesinin resimleri ile dolu bir odada…resim var ….kinge çok düşkün…..yutup onlsyin…en az 10tanesinin 9da var….nikil yok….kesin…abi pragyayi davete görecek….okula gidiliyor herkes riyayi olayları soruyor….pragya bunlar yine tartışır diyip gidiyor….orda mira ile karşılaşıyor….abi bir sebepten pragyanin evine geliyor….karisilasiyorlar….birbirlerini af ediyorlar….abi bana 20yil borçlusun diyor….teyze ikisinin aptal olduğunu söylüyor….çocuklar uçar gider…..diyip nasihat ediyor
  .kızlar dizi için artık komedi romantik drama yazmıyor…..drama romantik yazıyor…..

  AnonimYorum 05:14 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Disaya nolmus tam anlamadım… Disa pragya gittigi içinmi gitmis?…bu bölümler güzel… Riya annesi okdugu ögrendikten sonra sever bence… Kiara bir an önce gelsede birlesseler… O olmazsa bunları ikizlermi birlestirecek ?…… Eee disayı gösterdilerse mayısta gelir kiara…

  AnonimYorum 05:32 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Galiba….aliyayla purab arasında bir sey olmus hani burda biri demisti ya aliya hamile purabın üstüne yıkar…. Disa aliyayla purabın iliskisi oldugunu ankar ….. Sonra terk eder..

  Pragya1Yorum 09:37 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Gunaydin hanimlar istagramda simdi gordum. Yeni cekimler Pragya Abhinin evine elinde tepsi var merdivenlerde cikyor… Neler oluyor acaba

  YorgunYorum 10:16 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Pragya 1 evet …Pragya mehra evinde dönmüş umarım bu bölümü haftaya gösterirler

  RüyaYorum 11:47 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Günaydın hayırlı sabahlar .Zeynocum çok teşekkür ederim umarım sağlığın iyidir .Eminecim diziyi izliyorum bırakmadım sizler için kısada olsa yazarım .Pragya mehra evinde görüntüler var belki vikramın evide olabilir .Yeni spoide vikramın partisinde pragya görev alıyor abhi vikramdan iş vermesi için rica ediyormuş .Ve daha öncede yazdığım gibi pragya abhiyi meraa ile görüp aralarında bir ilişki olduğunu düşünecek partide karşılacaklar diye yazmıştım tahminim doğru çıktı .Karşılaşma mutlaka olaylı olucak .Abhi ikinci kez pragyanın evine gidiyor yine göremeyecek kesin evde değildir .İş görüşmesine gitmiş olabilir abhi iş ortağına bu yüzden pragyaya işe almasını söylemiştir .Yani işler sarpa sarıcak meraanın derdi reha değil abhi .Abhi odada ben iyi bir baba değilmiyim kızımı iyi yetişteremedimmi .Pragyanın yanında olsaydı böyle olmazdı .Pragya gitmek istedi ben engel olmalıydım dedi .Ha şunu bileydin yirmi yıl sonra aklı başına yeni gelmiş kovmadın kovmaktan beter ettin .Reha beni şaşırttı pragya için o harika bir kadın daha önce onun gibi birini görmedim benim annem olmalıydı dedi .Rehanın kızı olduğunu pragya en son öğrenicek gibi geliyor abhide rehayı pragyadan kaçıracak .Abhi hatalarını çok geç farkediyor telafi etmeye çalışsada yine gururuna yenik düşüp aynı hatayı tekrarlıyor .Geçen sezonun tekrarı bu kez abhi değil pragya abhiyi meraa ile görecek oda da yada samimi bir şekilde konuşurken olabilir Abhi pragyayı belki görmeyecek daha uzar gider konular Alya da merayı destekler .Hatta dadi bile merayı savundu .Meraa evin hanımı gibi herşeye burnunu sokuyor haddiz .Kazık kadar kızın bakıcıya ihtiyacımı var evde kalması şaçmalık . Ekta izleyiciye işkence etmesse olmaz .Tanudan sonra pragya meraa ile uğraşacak .Birbirlerini özlüyorlar fakat karşılamadan sonra ikiside kızlarına gerçeği anlatmayacak başka türlü uzatamazlar .Gerçekten sürekli ezilen pragya görmekten sıkıldım .Abhi için fazlasıyla mücadele verdi .Abhi sadece bir sezon pragyayı kingden kıskanıp hırs yaptı sonunda kazandı sonuç hüsran .Şimdi pragyaya aynı şeyleri yaptırırsalar şaşırmayın .Mesleği öğretmenlik ve pragyaya garsonluk yaptıracaklar .Dizide adil olan hiç bişey yok ne yazikki çok yazdık yanlışları dile getirdik sonuç değişmiyor .Kötüler baştacı edilmeye devam ediliyor .İyiliğin kötülüğün altında ezildiğini görmek üzücü .Kiaraya hala içim acıyor geri döneceğinide sanmıyorum onun hikayesi çok acı bitti .Yalnız pragya acaba diğer kızım kime benziyor kiaraya benziyor olabilir dedi .Adını andığına göre bir ihtimal dönebilir kesin değil .Dişha purabı terketmiş sebebi alyadır purabı oyuna getirip hamile kalmıştır aryan alya ve purabın oğlu .Dizide sadece iyi karakterleri harcıyorlar yazık oldu dişhaya .Alya amacına ulaşmış fakat kendini kandırıyor purap alyayı hiç sevmedi sevmeyecek .Abhide aynı yanlışı tanuyla evlenerek yaptı .Üstelik karım diyip yıldönümü kutladı .Ne abhiyi nede purabı kimse zorla evlendirmedi baheneleri ne olursa olsun başlarına gelen belaların tek sebebi olan alya ve tanuyu ödüllendirmiş oldular .Meraa belki onlar kadar kötü değildir .Yinede pragya gibi davranıp abhiyi baştan çıkarmaya çalışması çok itici geldi bana .Kingde kiaraya babalık yaptı bizler kingin dürüstlüğünü iyi niyetini sevdik ve sınırını aşmadı .Son yaptığınından sonra bende çok kızdım kinge .Abhiyi yola getirende aslında king oldu .Hepimiz pragyanın değerini anlasın pişman olsun özür dilesin istedik.Tanu evden gitmeden pragyanın dönmesini istemedik .Abhi söz verdim bahanesiyle kalmasına izin verdi birde pragyaya çay servisi yaptırdı iyice soğudum diziden .Tanu gitti meraa geldi .Ekta işini biliyor ikizleri boşuna ayırmadı .Kızları arada köprü olucak pragyanın mehra evine girmesi için .Sonra başlasın entrikalar alya rehanın pragyayı sevmesini kabullenemez .Her fırsatta meraayı öne sürerek pragyayı anneliğinden vurucak .Abhi de her zamanki gibi seyircimi kalacak? yoksa sahipmi çıkacak ? .Çok şey bekledim ve hiç biri gerçekleşmedi herşey senaristin kalemine kalmış .Umuyorum sevdiğimiz başrolleri iyice batırmadan çözüm yoluna giderler .Bittiğinde hafızalarımızda izlediğimize değdi dedirtecek güzel bir hikaye olarak kalsın isterim.Gelen gideni aratıyor eski bölümler hatta geçen sezonu eleştirmeme rağmen kiara ile anlamı vardı .Yeni bölümler uzatmak için yazılmış ve aynı sahneleri izlemek heyacan vermiyor .Bir değil beş kez kavuşma sahnesi izledik .Hintliler seviyor entrikayı reytinglerde yükselme olmuş sebebi abhi pragya tekrar birleşecekmi .Aradan yirmi yıl bir ömür geçmiş görünüş aynı olsada onlar ellili yaşlarda .Genç kızları var hala çocuk gibiler .İlerde ranbir prachiyi sevecek kız isteme vs. düğün sahneleri abhi pragyanın sık görüşmesi için sebep olucak .Reha ve parcinin arası ranbir yüzünden açılacak seneryo bu yönde ilerler .Yirmi yılda değişen tek şey oyuncular konular aynı .Meraa abhiden kolay vazgeçmez pragya aralarında birşey olmağına ikna olduğunda yine bir kavuşma ve ayrılık yazılır .Kısır döngü kalpleri bir kaderlerinde birlikte olmak yok .Umarım seneryo bizleri şaşırtır birbirleri için kötülerle savaşır ve kazanırlar .Gönül isterki sevenler ayrılmasın aile olmanın öneminin farkına varmalarını düşünerek karar vermelerini dilerim .Öfkeyle oturan zararla kalkar .Hayat dizilerdeki gibi defalarca şans vermez insana .Sevdiklerimizin değerini bilelim kaybettikten sonra son pişmanlık fayda etmiyor yaşananlar unutulmaz sadece üzerine bir sünger çekersin .Abhi pragyayı dadisi için pragya abhiyi tanu için affedememiş çünkü herşeyi açıkca konuşamıyorlar .Bilinç altında affedemedikleri geleceklerinide etkiliyor .Kiara olayında ikiside hatalıydı fakat abhinin nikili saklaması iplerin koptuğu nokta tamda burasıydı .Keşke abhi tanu bebeğini kaybettiğinde suçlamasına,rağmen acısını anlayıp destek olduğu gibi pragyayada,olabilseydi .Ve pragya suçu olmadığı halde kaç kez katil denildi kingden yardım isteyerek farkında olmadan kendini yine suçlu durumuna düşürdü .Eğer pragya kaçıranın nikil olduğunu bilseydi parayı vermez kingden yardım istemezdi .Bütün bunlar yeni hikaye için zemindi sadece bir sebetten ayrılık illa olucaktı.Bu defa ikiside birbirini suçladı abhi pragyayı engellemedi gitmesine izin verdi . Sadece kendini haklı görmesi yanlış .Pragya kızına baban iyi biriydi şartlar yüzünden ayrıldık dedi .Abhi kızına annesinden bahsetmeyecek kadar önemsemiyorsa hiç özlemesin hatırlamasın .Yada kızına neden ayrıldıklarını anlatsın hem pragya dönsün istiyor özlüyor .Diğer taraftan kendinden kaçıyor .Her zaman haklı olamaz suçunu kabul etmediği sürece de sağlam bir ilişkileri olması çok zor .Görüşmek üzere ..

  Pragya1Yorum 12:09 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Televizyon Spoyleri
  Kumkum Bhagya: Abhi Pragya’ya catering fırsatı vermeye karar verdi
  Popüler Zee TV şovu Kumkum Bhagya, Abhi’nin Pragya’nın yemek siparişi almasına yardım etmeye karar verdiğini görecek. Bu haberi buradan okuyun.

  Yazar: Editörden Ekip 26 Nis, 2019 08:55:44
  Kumkum Bhagya: Abhi Pragya’ya catering fırsatı vermeye karar verdi
  Popüler ve uzun süredir devam eden Zee TV şovu olan Kumkum Bhagya, sıçramanın başlamasından sonra ilginç bükülmeler görüyor.

  Abhi (Shabir Ahluwalia) ve Pragya’nın (Sriti Jha) öyküsünün çeşitli örneklerinde anları vurup özledik.

  Şimdi, Abhi Pragya’nın evine geldi ve kızı Rhea’ya (Naina Singh) yardım ettiği için teşekkür etmek istiyor.

  Entrika, Abhi’nin Pragya ile buluşup buluşmayacağına dayanıyor !!

  Dün, Abhi’nin Pragya tarafından yapılan kahvenin tadına bakma konusunda onu nasıl hatırladığını yazdık.

  Pragya hala içerideyken, Abhi Sarita (Neena Cheema) ile konuşmaya devam edecek.

  Aralarındaki ilginç bir konuşma Abhi’nin Pragya’yı ve Sarita’nın bir catering hizmeti yönetmesini tanımalarına yol açacak.

  Hemen Abhi onlara bir teklif vermek isteyecek ve yakın arkadaşı Vikram’s’ta (Mehul Kajaria) bir işlev düşünecek.

  Güvenilir bir kaynak olarak, “Arkadaşının etkinliği için ikram işi yapma kararı, Abhi’nin Pragya’yı görmeyi beklemesinin bir başka nedeni olacak” dedi.

  Abhi ve Pragya şimdi buluşacak mı?

  GoncaYorum 13:18 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Adan Z ye tüm distlara hayırlı cumalar Cumamız mübarek olsun.Eminem canım perihan yeliz ve daha yazan yazmayan ytüm kardeşlerimi bırakamıyorum filimi izlemesemde sizleri çook seviyorum.Rabbim bütün dileklerinizi kabul etsin sıkıntılarınız varsa feraha çıkartsın peygamberimize ahirette bizleri sizleri şefaati altında toplasın kavuştursun komşu eylesin inşaellah….amiiiinecmain.

  GoncaYorum 13:19 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Adan Z ye tüm distlara hayırlı cumalar Cumamız mübarek olsun.Eminem canım perihan yeliz ve daha yazan yazmayan tüm kardeşlerimi bırakamıyorum filimi izlemesemde sizleri çook seviyorum.Rabbim bütün dileklerinizi kabul etsin sıkıntılarınız varsa feraha çıkartsın peygamberimize ahirette bizleri sizleri şefaati altında toplasın kavuştursun komşu eylesin inşaellah….amiiiinecmain.

  PragyaYorum 13:25 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet annesini güzel anlattı severek çok güzeldi o sahne

  AnonimYorum 13:59 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine bende pragyanın nerdevelerden çıkdıgını gördüm…..ama sebebini bilmiyorum….karsılasıyorlar bence…galiba pragya mehra evine geliyor insaAllah…..disa göründüse kiaranın dönüsü yakın….

  YelizYorum 14:04 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Sanirsam aliya klasik oyinlarindan biri birnkere daha bulbulle beraberken yapmk iatemisti yanina girip resimler cekmisti ama tokati yemisti.sanirsam yine boyle birsey yapti purabi ickili bir sekilde bulduysa yatagina goturup videolar resimler cekmistir dilsahta yanyana uyurlarken yakalamis aralarinda birsey olmustur diye dusunmustur.aliya dururmu bir iki hafta sonrada pirabtan hamileyim demistir kesin dilsahta bunu kaldiramayip evden ayrilmistir.vikramda abhinin ortagi olan o gozluklu adam emine hanimcim.o zaman aliya abhinin ortagiyla birlikte olmus cocukta onun demek.zaten dun purab aryanla konusurken sinyalide vermis oldu aryan mavimizi izlemeye gel.orda cok guzel kizlarda olacak onlarla bakisirsin demisti.purabta bazen dusunuyorum acaba sen benim oglummusun diye.cocukta saka yollu herzaman dna testi yapabilirsiniz diye.sanirsam.bu pirabin aklinda klabilir bu saka.acabasi olacatir bazi konularda gizli gizli dna yapabilir zaten bu konuda da deneyimli purab 🙂

  YelizYorum 15:48 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Biryerde okudum sanirsam instagramdaydi.abhi yasli teyzeden yemek siparisi verecekmis konusurlarken catring iso yaptigini yemek servisi yemeknisi yaptigini teyze abhiyle sohbet ederken soyleyecekmis.abhide yemek siparisi verecekmis sanirsam teslimatada pragya gidecek.bu sebepten dolayi abhi teyze bir yer acma teklifi yapacakmis pragyayla beraber ortak olarak.ortagi vikrama bu isi halletmesini isteyecekmis vr bu sekilde gorusebileceklermis.birde karsilastiklarinda kizlara anlamasin diye yeni tanisiyorlarmis gibi yapacaklarmis.

  AnonimYorum 15:57 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emıne hanım vıkram dedıgın adam abhı nın ordagı deyılmı hanı akşam karısı zorlan bır şey ıcırmeye calışıyortu abtal burap ın oglu onunmu zaden oyle olması lazımdı alıa yılandan bu beklenırdı nerde alıya degışdı dıyen argadaşlar nertesınız bu yılanın deyışecegıne nasıl ınandınız yılan yılandır godu godudur can cıkmadan huy cıkmazmış

  PerihanYorum 17:18 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Sevmiyorum iftirayı.. Defalarca yazdım hatta ayrılık bölümünde sevgili yeliz defalarca açıklamıştı abi kimseye git demedi.. Parada teklif etmedi orda abi para vermedi kingin parasıyla kızı kurtarmak istemesine atıfta bulundu….yani işi karıştırdığını vurguladı hafızam kuvvetlidir. . Ha bunları tartıştık geçti fakat burda bir kişiyi gömüp üstüne toprak atmayalım.. İkiside hatalı diyelim kapatalım.. Gelelim alyaya benim bir tezim vardır güven tek kullanımlıktır abi kardeşine güvendiği için hatalıdır.. Ben zaten iyi olduğuna inanmamıştım yıllarca purabı bekledide vikramla nasıl beraberlik yaşamış buda şaibe. King gelirse pragya kinge düşman olur bence dişa gelse prabla geleceği olmaz gibi kiyera kesin dönecek ve bu dişayla ilgili gibi resimler var ama aynı zamanda nikillede resim var.. Varsayımları gerçek gibi resimliyorlar ama kiyera yakında dönecek çünki abi pragyayı prag. ya abiyi görsede birbirlerini affetmiycekler kiyera yaşıyor öğrenince aile olacaklar. Diyosunuz yaşlandılar. Hayır hiç bile ama işleri zor çünki iki kişiyken anlaşamadılar çocuklar varken işleri zor bence… Zaten pragya bu akşam görmek içinmi koşuyor saçma değilm idaha önce tapınakta kaçmıştı.. Bu sefer kaçamıycak sanki Abinin kulağına su kaçtı gibi…

  EmineYorum 17:19 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar okulda riyaya birşey oluyor pragya koşup ona yardım ediyor…sonra onu sormaya gidiyor……bunlar çarşambaya…abi pragya anlaştılar…zaten kızlar onların bir arada olmasını istiyorlar…abi bile hasta numarası yapıyor….yine pragyayi sıkıştırıyor…..kızlar Alya nasıl ayağa düşmüş….abi bence onu kovmustur…riyaya annelik yapmıştır…birde dışa gidince ..abi kalmasına izin vermiştir…parti öteki hafta …kızlar onları dansa kaldırıyor…..şükür acik hızlandı…pragyamda gulgul..abide lacivert gömlek giymiş….suvarni devrede….purap pragya konuşması ay ben bunu bekliyorum…birde kiarayi….

  EmineYorum 18:01 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ze TV sayfa….yemek şirketini abi kuduruyor…pragyayi daha çok görsün diye…eve sipariş eritiyor…pragya getirsin diye….çünkü abi pragyayi buldu bırakır mı hayır….ama vikramda pragya ile ilgileniyor…haberimiz olsun….alyanin aşkı al oda pragyayi beğeniyor….indtegramda yemek şirketi konusu doğrulandı …şimdi ikisi gerçekleri saklıyor….diğer entrikaları az çok biliyoruz….ay ben dışa suny kiaranin derdindeyim….abi ne eder eder pragyayi kandırır….

  EmineYorum 19:02 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar bu akşam abi yok…mira pragya tanışması var …birde ranbir arion parci var…boş bolum

  AnonimYorum 19:18 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Annesinin yanindaki kizi .ayni.bhagya gezege.sersem.oburu.gorgulu yetismis

  PerihanYorum 19:24 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bence alya kingle romantizm yaşamıştır. Çocuk kingtendir vikramı beğenmez alya

  AnonimYorum 19:50 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ama aliya 7 yılda yapmadısa…. Bu 20 yılda niye yapsın ?…

  GoncaYorum 19:57 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ne emekti ne oldu bitti.
  Anlamadık filim başa geldi.
  Hep ayrılık bu aşkı kesti.
  Kalp çarpması hissetmek bitemedi.
  Onca sene geçti.
  Hisler yakınına gelince belirdi.
  Ah pragya abi
  Sizin bu aşkınız yokmu deli deli.
  Ektayı hiç yormadan bu güne getirdi.
  Nasılsa sizi sevenler var izler dedi.
  Saçmalıklar üst düzeyde kafa yedirtti.
  Ancak izlerler abigyayı ne olacakki
  Her şekilde yazan dedi.
  Kimin umrundaki.
  Aynı senaryo olsa benzeri.
  Kötülükker olsa eskisi gibi.
  Cezasız kalsa hint polisinin umrunda değilki.
  Suçunu bulmayan suçlular
  Ortalıkta gezer yenisini yumurtlar.
  Bunu göremeyen sağırlar
  Ne olursa olsun duymazlar.
  Seyredeni dikkate bile almazlar.
  İyiki vardı abigya oldu figuranlar.
  Onları ayıra ayıra .durmadılar.
  Görmek istenen tek bunlar.
  Ektanın tüm Rantı oldular.
  Dibe vurup çıkartıp durdular etti
  Srti ve scbride etti kuklalar.
  Aile kavramını nasılda anlatırlar.
  Topluma mesaj kötü algılar.
  İyilik aşksa ana vurgular.
  Bu nasıl filim oldu bir sorarlar.
  Değeri unuttular.nerede öz yargılar
  Anlayış ve asıl duygular.
  Aşkı güçlü gösterip yanlışları unutturdular.
  Böyle olmaz herzaman ayrılıklar.
  Neyin kafasıyla yazdılar.
  Baş roldediklerinede oynattılar.
  Parça parça mutluluklar
  Bu yıllarla koyup durdular.
  Bitmez bir sevgiyi böylemi anlatırlar.
  Ah ne güzeldi dedikçe eskiyi anar
  O bölümlere bakıp bizi sarar.
  Oltası hep Rant için gelsin paralar.
  Diyerek bu filimi yıktılar.
  Güzellikten yoksun uzaklaştırdılar.
  Bize de kaldı ay vay ehvahlar
  Ha kavuştu ha kavuşacaklar.
  Kim kovacak kim tutacak.
  Evden ayrılanı king koruyacak
  Kurtaracak..
  Dişayıda sahiplenmiş bakım evi yakında kuracak.
  İsminide kingin koruma evi yazacak
  Gelen giden kaçanı ağarlayacak.
  Ne olduda böyle deyip çatlatacaklar
  Hep kötü kötü verilen mesajlar.
  Acaba yinemi ayrılacaklar.
  Hiçmi bunlar bir arada kalamayacaklar.
  Artık der durur izleyen biz bağımlılar.
  Bunu kullanan Rantçılar
  Parayıda cebine atarlar.
  Ona rantı vereni yok sayarlar.
  Üstüne su içip rahatına bakıp yatarlar.
  Tatile çıkıp keyif yaparlar.
  Böyle olmamalı tüm bunlar.
  İzleyen dur diyerek atmalı sağlam tokatlar.
  Ozaman etrafta gezemez bu zihniyetteki Ektalar ve insanlar.
  Kalemlerinide ellerine bir daha bu yönde alamazlar.yazamazlar.

  RüyaYorum 20:02 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selamlar Perihan hanım lütfen sözlerinize dikkat edin sizin izlediğinizi bende izledim iftiracı kelimesi hoş bir kelime olmadı .Yorumu tekrar okursanız ikiside hatalı dedim sizin takıldığınız sadece abhi kısmı seviyorsunuz saygı duyuyorum bende sizin kadar sevdim abhi karakterini kötü karakterleri savunmadım pragyada abhi kadar dürüst ve sadık demek istedim .Sizde pragyayı gömdünüz kimse size kırıcı konuşmadı .Dizideki olumsuzlukları eleştirelim kimse kötüyü savunmuyor sizde dahil . .Bunlarda benim doğrularım yaşınıza hürmeten saygızlık yapmak istemem buraya yazan herkes benim için değerlidir .Sevgi ve saygı içinde fikirlerimizi yazıyoruz hepinizin yorumunu okuyorum ve haklı bulduğum tarafları dile getiriyorum Ve rica ediyorum size yazılmayan yoruma mudahale etmeyin .Çok şükür doğruyu görecek yaştayım bu güne kadar hiç kimseye iftira atmadım yorumlarımı elimi vicdanıma koyarak yapıyorum .Lütfen kırıcı olmayın .

  Pragya1Yorum 20:16 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ay hanimlar hem gulerim hem sinir olurum…. Pragya Abhinin ruyasini nerden biliyor ya King zamaninda Abhi ruyasinda kahve yapti Pragya ve kocama gidiyorum dedi… ice sacmaladilar… Bir insan araba surerken aynalara bakarlar bu Abhi eyletini nerden aldi ya aynaya baksaydin Pragyayi goreceydin..ahmak bitter cakulet seni Ayyyyyy moralin cok bozuk…. Nerden nereye Meerayi gorsun ya Abhi goremiyorsu o sariyi 1 sat yikadi geyindin cik ya birda Pragya dustu yere kosarken… Of ceylanim senin yuzunden kalkriz gecirecem…. Koos dedim dustu yere yau garibim… Abhi geri donmek istedi ama bu Reya donmedi ile gidecek….Yazik filim cok berbat oldu ne bileyim duzelecek mi bemiyorum…Of Abhigyam…………

  PerihanYorum 21:01 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ben bu bölümden anladığım pragya abiyi çok özlemiş. Birde eski işgüzarlığını hala taşıyor.. Yani ne takip ediyor arabayı… Bırak tak günahına.elbise sıkışmış fazla iyi olmak maraz getirir bu kadın bunu anlamıyor… Yanlız birde mirada pragyaya aşık oldu gibi…..oğlanlar çok çirkin bi tuhaflar.. At çöpe gitsin. Bu mira alyanın kötü olduğunun farkında acaba bu iyi kalabilirmi belki abiyi seviyorsa mutlu olmasına izin verirmi.. Yada pragyaya iyilik yapıp kendine mecburmu bırakır. Evet ne güzel olur bunları birleştirse kendisi gizlice ağlasa dimi…. Böylece pragya ve abiden başka bir fedakar daha olur dizide….

  PragyaYorum 21:06 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  yeni karekterler kim ne anlamadım ama fuggiii var izlemeye devamm

  YorgunYorum 21:17 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ben anlayamıyorum gerçekten. Nasıl bir kafadır ya kesin senarist kafayı bulmuş. İlk atlamadaki abhinin rüyasını pragya hatırlıyor. Gerçekten yuhhh bizimle dalga geçmişler resmen . Bu kadarı da olmaz ya. Bunu oyuncular bile fark etmedi mi yani .ya da boş vermişler. O kadar çok abhi ve pragyanin kahve olayları var ki bula bula abhinin rüyasını bulmuşlar onu da pragya hatırlıyor. Şu parchi ye ne demeli sanane kim kime sarmış. Kız senin arkadaşın mı kız memnun hayatından belki . Illa doğru olacaklar ya herşeye burunlarını sokuyorlar. Sonrada başları beladan kurtulmuyor. Kız sanane dese ne diyecek bakalım. Eğer kız kalkıp bir tokat atacaksa tamam . Ama bu senarist neyi doğru yazmış ki . Eee pragya tapınakta abiden kaçmadı mi şimdi de peşinden koşuyor. Arkasından koşacaksan niye saklandın. Hem niye bu pragyayi yine tuhaf işlere sürüklüyorlar ki. Sarla bu kızı babasız okutmuş hem de iki ünüversite mevzunu. Ayrıca prof . Güya. Niye cantring işi yaptırıyorlar ne saçma ayrıca hain kadınken her işi öğrendi şirketi yönetti. 7 yıl king in menejeriydi müdürüydü. Ne alaka ya yemek işi. Böyle mi kadını güçlü gösterecekler kendi toplumuna o da abhi ortağı aracılığı ile işi yaptırıyor uzaktan kumanda yine abhiye mecbur tutmuşlar . Bu kız bir kendi ayaklarinin uzerinde duramadı gitti. Halbuki pragya bir prof olarak is bulabilirdi delhide bir universitede. Saygin biri gibi yasar kizinida okuturdu. Abhi onu boyle gormeliydi. En baştaki pragya gibi . Pragya cantring işi yapıyor abhi ortağına bu işi kurduruyor falan filan . Ne olacak pragya birde garson olur . Tanu ya çay ikram etmişti evlendikten sonra 7 yıl atlamada. Şimdide alyaya , meraa ya garsonluk yapar zaten alya sürekli onu boyle görmek ister. Ezik zavalli . Birde ayagina carpar elindekilerini düşürtür . Herkesin icinde ohh bi guzel azarlar. Yapmadigi sey değil . Geçmişte hep yapmadi mi . Ilk evliliklerinde , abhinin hafizasi gittiginde defalarca . Hepte bir partide herkesin icinde küçük düşürmek için hiç fırsat kaçırmadılar tanuyla birlikte. Ilk zamanlar abhi de onlarla beraberdi. Böyle mi döngü olur ya. Bu döngü hiç mi Pragyadan yana dönmez. Valla sinirimden ne yazdığımıda bilmiyorum . Bir güzel teamsritiyede yazdım saçma sapan ingilizceyle. Oradakiler de bir tuhaf ya kimsenin umurunda değil. Pragya mehra evine gelmişmiş . Ee ne olarak orada . Hak ettiği gibi mi , bir kaçak gibi mi , bir garson gibi mi…. elinde tepsi . Siz düşünün artık. Meraa nin pragyaya ne soylediginide merak ettim . Hayran hayran mi baktı yoksa pragyanin fotosunu gordude öyle mi baktı. Evin dadısı özel şoförlerle geziyor evin hanımı gibi davranıyor. Pragyanin rhea nin annesi oldugunu ogrendiginde ( tabii öğrenmediyse. Nasıl anlamadım 20 yıl meraketmemis yenilerde fotosunu gizli kapaklı arıyordu. Belki dadi göstermiştir bile fotosunu. ) bu iyilik meleği rolünü bırakıp dişlerini göstercek maskesi düşecek. Abhi evdeki kötülük tohumlarını suladıkça filiz vermeyi bırakın ağaç oldular kök saldılar. Kiarada ölür parchide . Pragya yansın dursun. Yine diyorum 7 yıl atlamadan sonra zar zor tanu gitti ( inşallah dönmez). 20 yıl sonunda herşeyin asıl sebebi iğrenç alya gider. Kiaraya yalandan hala olduğunda bazıları alyayi sevmişti. Çabuk pişman oldular. O zaman işine gelmişti iyi olmak . 2 saat içinde hem hala hem iyi biri olmuştu. Parchi de bir mehra . Hadi bakalım o da senin kanından. Hala olacak mısın. Videoda izlerken pragyaya benzetti . İğrenerek bakiyordu. Pragyaya benzesin senin kanindan degilmi . Olmaz olamaz . Rhea da bir silah onun icin . Sevdigi falan yok onun ..kimseyi sevemez. Kendine benzeterek abhiden intikam alacak. Yeni kuklası. Hem abhiye karşı silah hemde pragyaya düşman. Ince ince hesaplamış kadın. Nasıl olsa meydan boş. Herşey önünde. Bu alya için bu kadar laf etmenin bir anlamı yok biliyorum duramadım kusura bakmayın.

  Pragya1Yorum 21:20 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Gonga elletine saglik cok guzel sirini yazdin…

  PerihanYorum 21:28 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  RÜYA ben sizin yorumunuzu okumamıştım bile hatta iftiracı kelimesini hiç kullanmadım bakın benim burda yediğim çirkin lafların haddi hesabı yok ama bunun sizinle yani şahsınızla alakası yok….. Ayrıca iftiracı yazmadım ayrılığın yükünü sadece abiye yüklemek için abi kovdu para teklif etti lafı üzerine açıklamasınıda getirerek iftirayı sevmiyorum yazdım kötü niyetim yok sizede tavsiye ederim. Yorumununuzu okumamıştım sizinle alakası yok… Herhangi birine de iftiracı yazmadım sadece dizide para teklifi ve kovma olmadığı halde olayın yolunu değiştirilmesine karşı çıktım Hiç kaçırmam yorumları yelizin tercümelerini hatta o zamanda öyle bir şeyin olmadığını teit etmiştik..

  PerihanYorum 21:28 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  RÜYA ben sizin yorumunuzu okumamıştım bile hatta iftiracı kelimesini hiç kullanmadım bakın benim burda yediğim çirkin lafların haddi hesabı yok ama bunun sizinle yani şahsınızla alakası yok….. Ayrıca iftiracı yazmadım ayrılığın yükünü sadece abiye yüklemek için abi kovdu para teklif etti lafı üzerine açıklamasınıda getirerek iftirayı sevmiyorum yazdım kötü niyetim yok sizede tavsiye ederim. Yorumununuzu okumamıştım sizinle alakası yok… Herhangi birine de iftiracı yazmadım sadece dizide para teklifi ve kovma olmadığı halde olayın yolunu değiştirilmesine karşı çıktım Hiç kaçırmam yorumları yelizin tercümelerini hatta o zamanda öyle bir şeyin olmadığını teit etmiştik..

  AnonimYorum 22:08 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Rüya dizide eğitimli aklı başında bir kadına nasıl eziyet edilir nasıl intikam alınır muhabbeti var . Aslında bakmamız büyük bir hataydı ve dizi içine çekti ha kötüler ceza aldı alacak derken takılı kaldık. Bu dizi bir gerceğiz boş ver isteyen istediğini düşünsün diziyi de buradaki bazı kişilerin düşüncelerini de biliyoruz. Oysaki bu dizi başka bir senaryoyla atlamadan zıplamadan çok güzel yaz olabilirdi.Koca kafa beyinsiz rock starı kim ne yapsın içine giren bin pişman.iyi olsaydı bu kadar yıl ayrı olmazlardı. Ben anh öde hiç iyilik göremiyorum hem çirkin hem egolu hemde çekilmez. Düşman başına bir erkek tipi

  EmineYorum 22:29 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Gonca aynen öyle…rüyam yorgun pragya abi için koşmadi….acaba babası oysa diye emin olmak için…..bunlar aşkı bitti diye ayrılmadı…evlat acısı….ve sebepleri….aşk bitmediki…hama

  Hamari aduri (yarım kalan aşkımız) şarkısı hala çalıyor…..hadi güllerim goncalarim fırsat buldukça aradada olsa yazın….sizsiz bu dizi çekilmez……..kızlar birde bunlar bosanmadi….ay bunlarda isim sorma kötülerin işi….polisi bile isim adres vermiyor….öyle noktaları acikki bazen aklıma sasiyorum …cahil senarist yazıyor ….bu arada isikcilari berbat tepeden cekmeler …görüntü sıfır ..ama işte ceylanım var…bakıyorum ….abi vikrsmla ortağı olacak saritanin evinde pragya arkası dönük abi arkadan geliyor…pragya görmüyor….sesleniyor….resim aynı sarı takım pragya sarı sarı arka arkaya resim var…..partdede abi pragya kızlar ranbir resim var riya sarımsı abartılı uzun elbise parci lacivert hafif fırfırlı çıtır kız kıyafet…pragya krem kalın sarı başında bant ..partide…..

  Pragya1Yorum 22:51 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bu geceki bölümde Abhi, Pragya’nın ev sahibinin kendisine sunduğu kahvenin bir kısmını tadıyor. Ona Pragya’nın kahvesini hatırlatıyor. Kahveyi kimin yaptığını bilmek istiyor. Pragya’nın ev sahibi bunun için kredi aldı ve ona tiffin hizmetleri için kartvizitini verdi.

  Rhea oturma odasına geri döndüğünde Prachi ve Pragya’dan özür dilediğini söyledi. Abhi bunu bir kez Prachi ile doğrular. Ayrıca, Pragya’dan şahsen özür dileyeceğini de söyledi. Ancak, Rhea o zamana kadar zaten ayrıldı. Abhi, Rhea’nın davranışı için özür diler ve onu geri getirmek için ayrılır.

  Pragya ayrılırken konuşmasını duyar. O olup olmadığını görmek için acele ediyor. Abhi arabanın yakınında Rhea bulur. Şu an ayrılmak konusunda ısrar ediyor. Yarın tekrar gelip üzgün olacağına söz verdi. Abhi dileğini yerine getirir ve arabada bırakırlar. Tam o sırada Pragya çıkıyor ama Abhi’yi hiçbir yerde bulamıyor.

  Ranbir, kuzeni kardeşi odasına girdiğinde boks yapıyor. Ranbir, kum torbasına vurmayı denemesini söyler. Kuzen kardeşi bunun yerine Ranbir’i yumruklar. Ranbir’e kızları etkileyebilmesi için biraz beceri öğretmesini ister. Ranbir, bir beceri öğrenmek için bir neden olmadığını söyler. Ranbir’in erkek kardeşi olduğunu söyleyerek kardeşi için bir kız arkadaş bulacağından emin.

  Hala Kumkum Bhagya’dan Pragya ile
  Ranbir, erkek kardeşinden üniversitede sevdiği kızları seçmesini ister.
  Üniversitedeyken Ranbir, erkek kardeşinden istediği herhangi bir kızı seçmesini ister. Ranbir ilk önce kızı sallamayı ve kötü bir çocuk olmayı planlıyor. Sonra erkek kardeşi adım atabilir ve kızın hemen hoşlanacağı hoş adam olabilir. Kardeşi bu plandan emin değil.

  Pragya, sari kapıdan sarkan bir kadınla görüştüğü bir iş görüşmesine doğru yola koyulur. Arabayı takip ediyor ve durduruyor. Kadının sari ile dikkatsiz olduğu için azarladı. Aslında Mira olan kadın, birisinin onu umursadığı için mutlu hissediyor.

  Bu arada, Ranbir kantindeki kızla konuşmaya çalışıyor. Kızı seven kardeşi, Ranbir’in başka bir erkekle oturmak için masadan uzaklaştığı sırada sohbeti bozduğunu düşünüyor. Ranbir’in planı kardeşi için işe yarayacak mı? Öğrenmek için bizi izlemeye devam edin.

  Pragya1Yorum 23:05 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine abla o fotoraflari gordum Rheayi Prachi ama ben Pragyayla boyle bir fotoraf gormedim. .. Ay yutupta bir suru sey var kumkum bhagya hakinda hangini inanalim hic bilemiyorum…

  AnonimYorum 23:06 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bir erkeğe takım elbise pantolon yelek ancak bu kadar yakışır kendine has karizma gülüş ancak bu kadar yakışıklı yapar bir erkeğe aşk nefret ağlamak ve gülmek bu kadar yakışır o erkek tabiide ABHİ nokta ❤️

  EmineYorum 23:43 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar galiba efsane bir karşılama var…çünkü seten bir görüntü var kamera bulanık ama müziği efsane olan teri meri şarkısı…pragya iş görüşmesine gidiyor….birde okula parci için koşuyor…

  EmineYorum 23:55 Nisan 26th, 2019 de Yazılmıştır..

  Pragyam 1 geçen hafta indtegramda vardı…hepimiz gördük …şimdi yok ..artı ..seni indtegramda bulamadım….abi arkada pragya parci ve ranbir omuzuna yadlanmislar…bunlar..siritinin tatilinden önce idi…bence birbirlerini bulacaklar…kizlarin daha iyi tanımak için ..bir zaman susarlar….budefa ikisi çocukları için herşeyi yapacaklar…..ama aşk devam…..evet uzatiyorlar…galiba ranbirin annesi ranbiri fakir parci ile istemeyecek…mitali gibi….ki bu uzun sürer…ozamanda kadar abi pragya bir araya gelmez…abi kızını. Fakir orta sınıf görüldüğünü bilecek….zengin kizinida herkesin şöhret ve para için olduğunu görecek…neyse ki pragya buldu kızını….zaten abide pragyaya güvenir….kiara dışa suny gelse…biraz ilerlese

  Pragya1Yorum 00:08 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine abla mariyayetkiner iki cocuk pasta var ununde

  GoncaYorum 00:15 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Eminem tiyolarından yola çıkarsak Rüya ve yorgunun yorumlarına katılmamak mümkün değil.Bu kadın üniversitede bir yerlere gelmiş bir kadın.önceki ayrılıkta kingin menejeri.sığıntı.ayakta durup çok başarılı prof olup her hoca etrafında pır döner kendi ayaklarının üstünde durabilecek bir kadını ne halde yazıyorlar.oynatıyorlar ne saçmalık pragyayı böyle göstermek helede okumuş kültürlü olan bir kadını böyle izletmek nasıl mesaj yahu.nasıl hint halkı neden tepki verilmiyor bizler gibi.yazan bu senaryoyu ne düşünerek yazıyor.bu ülkede ezilmekmi çok seviliyor.kadını kültürlüyken o meziyetlerden uzak ahçılık gsrdonluk yapan biri göstermek helede kapı gibi diploması varken.arkadaşlar biz filimin başında böyle bilmedikmi pragyayı kaç küsür bölüm pragya hep birilerine muhtaç kendi mesleğini yapmayan biri görünümü çok snir bozucu doğrusu.Bu Ekta kadın güya anlamak mümkün değil asıl onun kadınları topluma ne güzel mesaj verebileceği bir konumda bir kadını aşağılar gibi bu kadar hakir göstermesi çok mantıksız.asıl bizler boş konuşuyoruz.bu filim tutarlı başladı.tutarsız bir yolda daldan dala devam etti ve etmekte bırak bizlerin yorumu bu grupta bu filime inanın 10 gömlek fazla değmez.işte biz türk izleyicilerin farkıda bu.onlar anlamıyorlar ne Ektası senarsti oyuncusu ben buna bir kez daha karar verdim.boşuna stres yapmayın canlar.bu filime artık değmez.sevdiğimiz karekterlerde olsa artık değmez.ümitsiz vaka oldu artık.kendileri çalıp her telden söyleyip dinlesin seyretsin.gerçekçi olmak lazım onların gerçekleri bu.şu gruba uğrayıp asıl gerçeği görseler belki biraz yol alırlardı.iyilik güzellikle nasıl bir filim devam ettirilip topluma nasıl mesajlar vermek adına..bixim ülkede bu filim bırakın 5 yıl 5ay devam eder bitirilirdi.üstelik kadın aile çocuk dernekleri ayaklanmıştı..hele kanunlarımız polislerimiz.kurban olsunlar bizim emniyet güçlerimize.bütün bu saydıklarımın gücünü ezik gösteren bir filimi artık izlemek hata olur.gözlerimiz bizden hak idda eder.. bu saatten sonra düzelmez bu filim kimse umutlanmasın..şahsen umudum yok hep aynıların benzerleri arasında gider gelirler..kolay gelsin onlara..ilk hint filimi izledim ve son oldu.bir daha izlemem çok çok zor..hayırlı hafta sonları hayırlı geceler izleyenlere gönlünüzce olsun diliyorum.

  Pragya1Yorum 00:15 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine abla hangi settede goryorsunuz bana da anlatabilin bende seni bulamadim beni daha kolai bulabilin….

  EmineYorum 00:31 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar pragyanin siyah sarı ile merdivenden çıktığı ev abinindegilki o başka bir ev ve pragya tedirgin. Ben öyle gordum sanki bir bakin

  PerihanYorum 01:12 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bizim dizilerimizde vay anam vay hangi dizimiz gerçeği yansıtıyorki herkesin altında yarım milyonluk jipler herkes şirket sahibi entrika ahlaksızlık hat safhada ben sizinle aynı fikirde değilim kızlar…
  Kadın her ülkede aşağılanıyor. Bizim ülkemizdede bakın hiç olsun pragyanın iffetine dizide bir leke gelmedi bizim dizilerde kadın kocasından ayrılsa hemen namusu lekelenir. Bakın kadın her yerde yeriliyor.. Eğitime gelelim pragya öğretmendi fakat az paraya çalışıyordu belki ülkelerinde bırakınca daha başlayamazlar aynı işe bilemeyiz bizim ülkemizde en az benim çevremde atanamayan öğretmen çiçek gibi kızlarımız var. Hem dizilerdeki o lüks hayat nerde varmı etrafınızda o çirkin entrikalar.. Bizim ülkemizde bu konuda iyi değil. Dizileri hiç beğenmiyorum bazılarınıda içim kaldırmıyor… Seyretmiyorum… Kime hitap ediyorsalar onlar seyretsin diyorum bu diziye gelince sadece alışkanlık yaptı diyelim bu kadın bitti yerde yürüyemiyor yemek pişirecek diyprsunuz bunun neresi kötü anlamadım ben her gün pişiriyorum. Çalışmak ayıp değil hani mücadele etse eskisi gibi bence o mera ona farklı bir iş sunabilir veya çaya kahveye çağırabilir… Bunlar sorun diğil.. Zaten zengin adamın karısıykende farklı değildiki konumunu koruyamadı dizide görevi bu bir alışverişe çıkmadı bir takı istemedi sanki memur karısı.yerini boş bırakıyor çünki ikiside aptal aşığı oynuyor..

  YorgunYorum 02:38 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Elbette her iş kutsaldır. Nereden ekmeğini kazanırsan namusunla o tamamdır. Ben hindistanda kpss olduğunu düşünmüyorum Pragya da herhangi bir öğretmen değil bir profesör. Ama hiç o konuya girilmiyor. Meraların evine hep bir ezik girdi. Evlenmeden once Hatırlayın ogretmenken abhinin evine baskına gitti. Sureyş in kız kardeşi için. Başı dik . Tak tak kosnustu . Nerde abhiyi gorse bir guzel benzetirdi. Evlendi . Cok ezildi. Alya abhi ve tanu hep ezdiler. Sonra guclu bir sekilde mogembo geldi. Dişli. Abhi hafizasini kaybetti sekreteri oldu. Nikitayken alya ne cok kumpas kurdu. Ve hep ezildi. Isiyle ezdiler , sınıfıyla ezdiler. Ogretmenken abhi sormuştu sen ne mevzunuzun diye . Pragya anlatıda anlattı abhi sorduğuna pişman oldu. Tanu o konulara hiç girmedi çünkü kendi sıfırdı. Alyada paranın zoruyla okumuştu. Alyada onu küçümsedi ama mesleği hakkında çokta birşey diyemedi. Ne zaman ki kendi mesleğini bıraktı pragyayi daha cok ezdiler. Evet belki hindistanda böyledir. Ama normal öğretmenler için böyledir diye düşünüyorum iki ünüversite bitirmiş lisansını yapmış birde prof, olmuş. Hindistanda bile bu meziyetleri görmezden gelemezler. Okumak orada çok önemli eğitim çok önemli. Ben bunu demek istedim . Güçlü bir kadın derken bunu demek istedim . Normal şartları konuşmuyoruz ki. Pragya gidecek abhinin alyanin meranın etrafında yemek servisi yapacak. Bu fazla. Kaderin döngüsü falan değil yani. Tabii bu benim görüşüm
  düşüncem. Herkesin görüşüne saygılıyım. Ben yinede pragyayi başka bir yerde görmek isterdim . Elbette bizim dizilerde de hiçte örnek olmayan konular çok. Bizde dizi başka boyutta orada başka. Ben çok dizi izleyen biri değilim helede şu arkası yarınlara hiç takılmam. Annem izler. Ben ilk defa bu diziye takıldım kaldım. Bu da son olur . Sritinin bundan sonraki çekeceği diziyi de bu derece izlemeyeceğim. Aynı şeyleri yaşayamam valla ama bu kızı sevdim bir kere . Mutlaka ne iş yapıyor ne durumda diye bir bakarım. Pazartesi okul bölümü tahmin etmiştim hatta yazmıştım. Okullu ranbirli bölüm olur diye. Kızlar reytingler yüksek. Saçma sapan kavuşamama yazıp duruyorlar. O yüzden haftaya da karşılaşma olmazsa şaşırmam. Abhini şu ortağı pragyaya kafayı takacak diyorsunuz . Abhi yine kıskançlık krizlerine girer. Şu koca rhea nin daha halen dadıya ne ihtiyacı var anlamış değilim. Kadın hiçte doğal rol yapamıyor ayrıca. Abhiyi telefonla arayıp duruken güya endişeli. Bana cok yapmacık geldi o bölüm. Sonra alyayla tartışması ağlaması ne bileyim rolün içine giremiyor . Bir eğrelti duruyor. Torpilli olunca yeteneğin önemi yok tabii. Yine buda benim görüşüm.

  EmineYorum 03:06 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Goncam ağzına sağlık…..ekta profosorde olsa mera ailesi ile mücadeleyi anlatıyor……çünkü sırtlanlar diri diri insan kemiriyorlar…….abide üniversite mezunu ama saf …pragyanin kişiliği…kanatkar….namusuna defalarca Alya tanu saldırdı…..Sabri kişiliği etrafındaki insanların onun ahlakını bilmesi hep kurtardı….mesela purap…Alya nikille adam tutturup bir depoda 6kisi kıza saldırti…purap kurtardı….sureş sırf ona saygısından evlenirim yetrki o üzülmesin dedi….nikil tanu canpakti odasına yollati meyve suyuna ilaç koydurdu….dadı kurtardı….tanu nikil düğünden kacirti…kendi adamları tokatladi…kaçtı….hatta simonikaninkocasi yanındaki adamlar onunla eğlenelim dedi o deli adam o onurlu bir kadın sadece oldurecem bunu ona yaptırmak dedi…niye pragya eşsiz bir karakter….hiç bir zaman ne para ne mücevher ilgilenmedi….abi bile onu romantik bir akşam için ne yapayım listesi yaptı saydı…mücevher sevmiyor..alış veriş sevmiyor …yemek yapmayı kitap okumayı seviyor…bende ona yemek yaparım dedi….Alya bile obizim gibi değil tanu…o tanrıya aileye evlilik kurumuna inanan bir kadın o kötü bir şey yapmaz dedi…..nikil bile keşke pragya beni sevseydi o harika bir kadın …abi çok şanslı dediki…onu tanıyan herkes hayran…mesela bu akşam mira pragyanin azarina hayran kaldı…benim sorumluluğum çok kimsenin umrunda değilim sen beni düşündün dedi….ranbir pragyanin bir numaralı hayranı olacak….ekta bir kadının eğitimi değil her kesimde çektiği mücadeleyi geri zekalı burda bizim diziden anlatıyor….abi röportajında muhabir soruyor..bu ayrılık son bulur mu iylikmi kotulukmu gibi bir şey sormuş ..oda gülerek pragya kazanıyor..tabiki..diyor…valla kızlar yutuba inanmıyoruz ama bazı siteler bire bir çıkıyor ha uzun vadede oluyor unutuyoruz….mesela ayrılık yok dedik .evet ayrılmadılar kustuler…kiara ölmüyor dedik ..ölmedi…tanu rezil dedik ..rezil…Alya evde kalmış kız kurusu dedik evli değil….king kötü değil dedik …adam kötü çıkmadı….enson yirmi yıl için kiarayi aldı filan….abi şarkı soylemiyecek dedik…bırakmış şirket sahibi….yani aşk devam dedik ..abi kimse ile evlenmez dedik…vsvs…zaten tadı böyle muhabetle çıkıyor….evet ben abigyayi …kafamda bitirdim mutlu son finiş…..şimdi abinin kabusu….tüm dünyada ailesi çocukları şerefi için ayakta duran hanım efendi hemcinslerim..kollarını hayata sıvamış….bulasikta yıkar olude yıkar ayakkabida boyar yemekte yapar hastada bakar çünkü kadın güçlüdür…fiziksel dayanıklı ama azimli…erkek güçlü olabilir zenginde olabilir …kadın tek yaşar erkek bunu bile yapamaz….ama her erkekte değil her kadında değil…istisnalar olabilir…ekta çok zeki ve duygusal evet diziyi mahvetti…ama bir şeyi anladım…pragya alfa kurt…ne duruma düşerse dussun…ayakta durur….çünkü o kadere razı….bunların dini pitaizim …ruh …beden geri dönme kulede olsan temiz kal kirlenme….bu dini anlatıyor…sen tanrıya çiçek at …birinci el dur bekle sabret teslim ol ..intikamin geriden gelecek…herşey kül olacak ama sen ışık olacaksın…olay bu…pragya…(bilge tüm akıl zeka ve sabır cesaret uhrevi). Totali bu…abi sek …sarsılma deprem sevgi gücü ..anlamı…kadın isim burç bunları toplayıp …kusursuz hikaye çıkartı…biraz roman biraz Hint kültürü….bunları ekta ayirmayacak…tam aksine büyük aile yapacak çünkü tanrıları…mükafat veriyor…bunlar enson beraber olecekler….çok uzun ömürden sonra …ekta abi ve pragyayi yetimlere yaşlılara yardım Edip dua alanlar olarak gösterdi…..bunu yıkamaz…..ha mücadele şimdi yeni resim yani ekran resmi sırt sırta kızları ucu arkada resim çıkarsa hiç şaşırmayın…uzatim özür dilerim. Hepinizi seviyor saygılar sunuyorum…..güzel gidiyor

  Pragya1Yorum 07:05 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Benim tek sevdigi turk dizi Cennetin Gozyaslasi seyrediyordum…Ama ah kalbi vardi sattlari uymazdi…Birda Muhtesem yuzyil seyretim onuda Hurem degistiginde vazgctim… Turk dizleri yutdisi

  Pragya1Yorum 07:31 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine abla bakim Abhinin evi benziyor merdivenlereri demirler sonra susleri merdivenleri kenarlar sanki aini sonra acik mavi duvarlar… Bilmem Pragya ve Abhi birlikte bir fotoraf var birda ortada bir kiz var Pragya siyah kenarlari kirmizi sari geyor Abhida lacivert gomlek geyor…

  EmineYorum 07:41 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Pazartesi abi vikrami alıp pragyanin evine gidiyor…abi dışarda vikramin fedaisi gibi duruyor…vikram teyze ve pragyayla konuşuyor…pragya acaba abi olabilirmi diyor…ancak vikrami riyaninn babası sanıyor…hayalleri param parça…çünkü o abinin gelip pragya diye cegini hayal ediyor….zeetv pormo ozet

  EmineYorum 08:35 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Galiba abi ilk görüyor…çünkü sarı takımla yatağının köşesinde oturmuş ..üzgün..suvarniye konuşuyor…kesin uzaktan önce takip eder ..evinede pragyanin gelmesi elinde kahve ve onun sevdiği Pencap yemeği…ya vikramin evi sanıp öyle getirecek …birde bence Alya yeğen filan sevmiyor…onun derdi hala mala konmak…miramizinda travma sahibi olduğu her halinden belli sevdiğim benim..çünkü sevgiye muhtaç.. tıpkı simonika… Bunlar benim fikrim.

  AnonimYorum 09:45 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet galiba başkasının evi…..ama abi hayal edebilir….çünkü ev süslüydü……ve pragya neden partiden önce eve gelsin….partide karşılaşa bilirler….hani 7 yılda karşılaşmışdılar ya öyle ola bilirmi..
  acaba kiaralı bölümler ne zaman acaba…..

  Pragya1Yorum 11:50 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  elefilms tarafından üretilen popüler Zee TV şovu olan Kumkum Bhagya, izleyicilere Abhi (Shabir Ahluwalia) ve Pragya’nın (Sriti Jha) sahip oldukları hit ve miss dizileriyle ilgili ilginç çeviriler yapıyor.

  Abhi şu anda Pragya’nın evinde ve Sarita’ya (Neena Cheema) arkadaşı Vikram’ın (Mehul Kajaria) etkinliğinde onlara bir yemek fırsatı sağlama konusunda söyledi.

  Sarita ve Abhi’nin konuşmasının yüksek olmasıyla, odada bulunan Pragya konuşmasını dinleyecek ve aynı zamanda dışarıdaki kişinin Abhishek Mehra olarak adlandırıldığını anlayacaktır.

  Adı duyduğunda şok olacak ve bir an için dışarıdaki kişinin onun Abhi olduğunu düşünecek.

  Promosyonda görüldüğü gibi dışarı koşacak, ama Abhi gitmiş olacaktı.

  Güvenilir bir kaynağa göre, “Pragya derhal kapıyı açıp kapıyı açacak ve Abhi’yi arayacak. Sonunda Abhi’yi görecek. ”

  Vay!! Abhi ve Pragya burada buluşuyor mu?

  Pekala, bu sıra, Pragya Abhi’yi değil de arkadaşı Vikram’ı kapının dışında görecek.

  Bu da tam anlamıyla Pragya’nın düşüncelerini paramparça edecek ve Vikram’ın Abhishek Mehra olarak adlandırılacağını varsayacak.

  Ayy !! Kader ne bir oyun!

  Abhi ve Pragya ne zaman buluşacak?

  AnonimYorum 12:30 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yorgun yazdıklarında çok haklısın. Halkın çoğu fakir ezik acaba onlar içinmi dizi merak ediyorum. Gariban ezilen kadınlar pragya da öyleydi mi diyecek. Dizi mücadele dizisiyse abhiyi katmadan kadınlarında sıfırdan neler yapabileceklerini göstermeli. Eğitimciler her yerde aynı. Odtu de bile hocalar diş ülkelerde çalışıp turkiyeye dönüyor doçent olarak aldığı 5.500 siz birde hindistani düşünün. Eğitimciler ne kadar az para alırsa verdikleri eğitimde o kadar az olur. Dünya ticaret yapana şarkı söyleyene güzel. Bizdede örnekleri yokmu. Yüzüne bakmiyacagin kişilerin para yüzünden haremleri var

  GoncaYorum 14:27 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Eminem canım yorgun evet aynı düşüncedeyiz.benim söylemeye çalıştığım Kadın hiç bir şartta kendini ezdirtmemeli helede Eğitimli kültürlü ise.bu filimde pragya karekterini eğitimli ve kültürlü gösterirken o alanda kullanmaları gerekirdi.helede şimdi ikizler üniversiteli iken okul da da birbirlerini görürdü görmezdi abi ile.bunlara ne kadar dersen de boşuna.Eminem bu vikramı abi ilerde öldürür.demekki çirkin karekter.bir ara abi hapis eli kanlı demiştin.bu Vikram sorun olacak.işte kötülükler yine bu filimde revaşta biz bıktık onlar bıkmadı.o yüzden gına geldi.tanu nikil gitse ne olur Ekta yeni kötü karakterler kuklalar bulacakki.. ilerde abi ve pragya kavuşunca onları tekrar ayırabileyim.Bu kadının yansıtacaklarını tahmin etmek artık zor değil ezber oldu.dön dolaş ipler abi ve pragyanın ancak onlar sadece ipin ucunda olaylar partlar kötülükle geçer .yani yem abi pragya Ekta oltaya takıp takıp köpek balıklarına yediriyor.çünkü bu yemi seven seviyor biliyor ki vazgeçmez hiç kimse.Ekta zeki ancak ben böyle bir zekiliği kabul etmiyorum.iyilklerle devam etsin Rantını kazansın ondan sonra çok zeki ve iyidir diyebilirim.kötülüğü anlatarak mesajlarını böyle topluma vererek değil.

  Pragya1Yorum 16:39 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yutupta yaziyor altinda Abhigyanin iliskisi ogrenir Prachi ve travma Yaziyor anladim kadariyla…

  PerihanYorum 17:43 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Boşver yorgun bizde bir laf vardır altın yere düşmekle değer kaybetmez yerde silse çay serviside yapsa kadın namusluysa doğruysa hiç bi şeycik olmaz vikram dediğiniz adam evli neden pragyayla ilgilensin ama alyayla uyup pragyaya entrika kurabilir…. Abi inanmaz güvenir pragyaya. Abi doğrulukta bi tanedir sevdiği kadını yermez o konularda……

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 17:44 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  suna hanım mail adresinizi aldım. emine hanım instagram hesabını ilettiğinde size mail olarak atayım.

  EmineYorum 18:10 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlardan ilk parci anne babasının resmini görüyor….kiarayida ilk parci annesine benzetip tanışıyorlar…kızlar çok güzel bir aşk aile dizisi olacak gibi…..artık abi mutlu olsun ya …pragya daha dirayetli abi garibim …parci riya sıkı dost yazıyor….kiara mayısta ekranda ….king siyah takım parlak giymiş….kiara yüzünü göstermemiş…beyaz prenses…elbise ..partide dans ediyor….galiba abiye yine uzuleceguz….çünkü onun derdi pragya….abinin dolunayı….güneşi…pragyanin kalbi artık beraber olsunlar…..aşkın en son katmanına geldiler……yine kavga etsinler zitlassinlar…komedi gibi tartissinlar…abi yine utansın..pragya yine küsen abiyi ikna etsin…bunları özledik.

  Pragya1Yorum 18:41 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Aman Emine abla acaba gorcekmiyis Abhigya mutlu ayrilmadan

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 22:36 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  suna hanıma mail attım instagram adresinizi. ama pragya1 herhangi bir iletişim bilgisi vermedi.

  Pragya1Yorum 23:06 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Sayin yonetici beni Suna buldu istagramda

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 23:07 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  tamamdır ozaman sorun yok. ben suna hanıma emine hanımın instagram hesabını mail attım.

  Pragya1Yorum 23:10 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine ablayi ben bulamadim ben yardim ederseniz sevinirim

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 23:14 Nisan 27th, 2019 de Yazılmıştır..

  instagram adresinizi yazın bana dm ile gönderiyim.

  PerihanYorum 00:22 Nisan 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet yanılmamışım aryan kingin ve alyanın oğluymuş.. Anlamıştım zaten kinge alyanın yardım ettiğini…..ve de kingle duygusal ilişkisi olduğunu…..onun için çocuk bi tuhaf…. Çünkü öneriyide ilk önce alya ortaya atmıştı biriniz bir kızı diğeriniz öbür kızı alsın diye dişa da blöfü yedi destek verdi. Hatta king eve son anda gelmişti plan vardı demek…. Eğer dişa kingle gittiyse oda alyanın ve kingin planıdır..

  EmineYorum 06:17 Nisan 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  Hahay ekta dönüş yaptı…kızlar dost oluyor…abi pragya yakinliklarini görüyorlar…abi pragya kızların bildiklerini bilmiyorlar…onlar anne babayı birleştirme yolunda…riya pragyaya çok bağlanıyor başta…yani bu saatten sonra neyse….aşk Alevi diyor….abi pragya daha çok görülecek …kiara bu ay çıkıyor…zeetv coolors

  YorgunYorum 12:37 Nisan 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet kızlar haber doğru. Ikizler abhi ve pragya nin arasında birşeyler olduğunu öğreniyor bizimkiler kızların bildiğinden habersiz. Rhea ve parchi iyi dost. Iki kafadarları birleştirmek için birlik oluyorlar. Demekki ne oluyormuş abigyasiz olmuyormuş yürümüyormuş dizi. Peki bir sorun olmak zorunda değil mi. Bence sorun kiara olacaktır. Hep birlik kiarayla uğraşabilirler. Abhini ortağını hiç gözüm tutmuyor. Abhi buradan bir darbe alabilir. Çünkü 5 yıldır işleriyle ilgili bir problem yasatmadilar abhiye. Hiç ortağı da olmadı. Şu an yeni bir hikaye doğsun diye hikayeyi genişletmek için bir ortak cıktı. Ortağın oğlu , karısı bakalım bir yere vardirabileceklermi yoksa haybeden evdeki parazitler gibi etkisiz eleman olarak mi kalacak. Seyredip göreceğiz. Alyan king ve alyanin oğluysa; disha onları purab ve alyayi beraber görüp gitti. Gittiğinde alyanin hamile olduğunu bilimiyor olmalı dolayısıyla kingte gittiğine göre kinginde çocuktan haberi yok demektir. Bilse king kendi çocuğunu terketmez değil kiara kimse için yapmaz diye düşünüyorum . King geldiğinde öğrenir. Alya senin demez . Bu iş dna ya kalır. Alya purabtan vazgeçmeyeceği için her yola başvuracaktır. Diyelimki kingten değil belki alya hamile bile değildi. Rol yaptı 9 ay. Bu arada dr. Hemşire ve bebeği ayarlayacak kadar vakti vardı. Tanunu hamileliginde abisine bile kiyan kendisi icin ne kotulukler entrikalar yapar. Alya rhea yi daha önemsiyorum alyan dan demedi mi. Yıllarca purabin peşinden koşmuş bu kadın. Ona yaklaştıran bir sebeb alyan, purabin oğlu olsun olmasın daha öncelikli olmazmiydi. Kendi doğurduysa yine purabin oğlu olmasın sonuçta anne ( alyadanda ne anne olur ya görüyoruz işte) daha çok sevmez mi. Bu iste cok iş var soyleyeyim . Umarim bu durumlar alya icin cogalir kendi derdine düşer pragyanin pesini birakir. Kingin haberi varsa; bu cok cirkin . Pragya zaten kingi affetmez kiarayi götürdüğü için kadın 20 yıl yandı acıyla. Herşey alyanin ayağına dolanır ve 20 yıl sonunda inşallah alyanin sonunu izleriz diye umuyorum . Ekta ne yapar bakalım . Bu başta yazdığım yeni haberi veren sitenin söyledikleri hep cıktı arkadaşlar. Bu hafta olmaz en geç 2 hafta sonra kızların arkadaşlığını görürüz. Herkese hayirli pazarlar .

  GoncaYorum 13:26 Nisan 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  Diziizlep 1.com/yöneticisi Emine hnm tf numu ata bilimisiniz burada siz onaylamadan ona göre yazacağım.

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 22:21 Nisan 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  gonca hanım emine hanımın telefon numarası yok şuan bende. ama dilerseniz instagram adınızı verin onu ileteyim emine hanıma. ordan iletişime geçip alırsınız numaranısını.

  Pragya1Yorum 13:56 Nisan 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  Oylese artik guzel bolumler geliyor demek Bu Ektaya guvenmiyorum Emine abla belki bu defa dogru soiler ve dedigin gibi olur..

  Pragya1Yorum 14:11 Nisan 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  Birda Kiara Sanynin aski olursa Sriti 2 partenerle calisacak…. nasil olacak

  Pragya1Yorum 22:58 Nisan 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  Sizce bu hafta gorisirmu Abhigyam en azindan Abhi Pragyayi gorebilir mi?

  EmineYorum 23:06 Nisan 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar niyeyse nintin sayfasına abinin düğününü atmış…niyeki..

  MadubalaYorum 23:34 Nisan 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  İyi geceler dostlar nasılsınız emine abla kızın nasıl oldu inşallah daha iyidir diziy le ilgili birşey diyemem izlemediğim için ama çıkan haberler hakında bence sadece biz izleyelim diye o haberleri uyduruyorlarki biz izlemekten vaz geçmiyelim bence kiara nikil öldö dilşahta nereye gittiyse birdaha geri dönmeyecek yani boşuna bekliyoruz kızların anlaşacağıda yalan dilşahın kingle gittiğide yalan ben çikan haberlere inanmıyorum çünķü ekta senaryoyu nasıl batırırım derdinde

  GoncaYorum 23:50 Nisan 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  Diziizlep 1.com /yöneticisi mail adresimi atarsanız sevinirim Emine hnm.gönderiyorum.

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 00:00 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  TMMDIr emine hanıma instagram hesabından ilettim mail adresinizi.

  GoncaYorum 00:13 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  diziizlep 1.com/yöneticisi
  Teşekkür ediyorum .sağolun.

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 00:22 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  rica ederim ne demek

  EmineYorum 01:13 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kiaranin sevgilisi yani suny hani ilk iki erkek çocuk diye indtegramda bir çocuk gösterdiler..32yasinda dansçı şov programcısı gülüşü güzel gamzeli güzel bir çocuk vardı…onu seçmişler …çok mutluyum siriti hayranı idim…diyor….

  EmineYorum 05:02 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Vikram denilen adam..eskiden simonikanin adamı….abinin boynuna iğne batıran..simonikaya yardım.eden…eski düşman tanışmaları tesadüf değil…çünkü ektanin sayfasında simonikanin adı ve adamının adı geçiyor…nintinde…kiara ile olan düğünü yayınladı….yani ekta abi pragyayi kızları bir araya getirmeye çalışacak…bu vikram ve Alya yine rezilik…meera alyanin bir olayını biliyor.galiba…bu yüzden gitmiyor…birde travma geçirmiş biri…elindekini asla paylaşma verme sadece senin..tiplemesi….tıpkı simonika…ama galiba dışa pragya beraber kızlar purap ranbir bile olayları sırasında beraber…niyeyse pragya disanin anlattıkları ile kinge saygı duyacak…abi ya kaza yada hasta pragya baş ucunda….kızlar onu eve mahsus babalarına yolluyorlar…ama pragya vikramin sanıyor…merayi görüyor…purabi görüyor…suvarni yine devrede…kızlar bunlar yutupta aynı olanlar…bakabilirsiniz…begenmedigimiz riya tam bülbül…anneye çok düşkün …zaten bunlarda anne babalarına rol yapıyorlar…rüya artık açık giymiyor…çünkü kıyafetini pragya seviyor…onunla yemek yapıyor…saçını taratiyor…anne babalarının resmini görüyorlar..kiaranin..parci annesinin her yıl babası için oruç kiara için töreni anlatıyor…riya abiye anlatıyor…abi çok üzgün…kızlar ..cümleleri anca toparladım…. Yutup birde zeetv magazin muhabiri…her cümlenin sonunda belki bu defa olacakmı kimbilir ama bunları seeten aldık ..diye anlatıyor….bakabilirsiniz….kingimiz…dışa sunny kiara 15 Mayıs yazıyor…dışa çok modern Hint moderni yani saçı çok uzun değil …dahada zayıflamış…ama sunny çok güzel bir çocuk…bu iki çirkin çocuk gibi değil…bu ara fare mitali görüyoruz yine….bulduğunu yazdım…..pragyam 1 ..Suna ve goncam la görüştüm …harka bayanlar….jesika umreye gitti …selamları var….risanin misafiri diğerlerini de hastaları var …öptüm by

  GoncaYorum 07:51 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  A.dan Z ye tüm kardeşkerime hayırlı haftalar.
  Emineciğim mail adresimi attırdım sana takip ettiysen sen görüştüğümüzü yazmışsın gülüm henüz görüşemedik.bana mail den gönderirsen görüşürüz canım

  PragyaYorum 08:09 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bakalım dizi biraz iyi oldu sanki bu yirmi yıl ayrımından korkmuştum pragya ve abi ikinci plânda kalır diye bide pragya kızına baban çok iyi demişti ama abi gine öfkeyle dasisine pragya okadar iyi deyil dedi neden bu adam pragyayi hep öfkeyle hatırlayınca suçluyor seviyor hemde deli.gibi eee abigyasiz olmadı olmaz isterlersede hindistan in en iyi oyuncusunu getirsinler.ne.pragya olur nede abi siz olur hepimiz bunu biliyoruz yani yazarda kafasina tak etmistir ve artik mutlu sonla finali hak etti güzel dizi gerçekten akıllarda kalacak bir ask hikayesi ve karekyerler

  EmineYorum 09:01 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Abiye nenemin döşek yüzü bir ceket giydirmisler…evlere şenlik …evet abinin evi beyaz kısa kol penye birde o takım …var…ev boş …şimdide onu kötü giydiriyorlar….sponsoru berbat…hepsi berbat giyinmiş hele Alya …çingen bakın Gül’ün….pragya siyah sarı kenarı kırmızı…sayfaya yazmış…bugün bu merdivenleri çok çıkıp indim…diye …Perşembe in resimleri

  GoncaYorum 11:46 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Eminem görüşmedik seninle canım mmail attırdım senin özeline diziizlepten … bakarmısın.o konuştuğun gonca ben değilim ..

  PerihanYorum 12:11 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Hala bunların abinin rüyası diye düşünüyorum….. Vede öyle olacak gibi… Çünki nere döksen olmuyor..

  Pragya1Yorum 12:28 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine abla sende cok iyi bir bayan sin tanistimiza cok mutlu oldum seninle her konu konusulur…hic cekinmeden…Bu dizi insanlari da tanistirir Diziizlep olmasaidi nasil tanisirdik Emine abla ve Suna…Diziizlep ve Suna cok tesekur ederim..

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 12:39 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  rica ederiz. tanışmanıza çok sevindim. umarım ömür boyu uzun süren bir birlikteliğiniz olur 🙂

  sunaYorum 12:53 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  bende hepinize tşk ederim sizinlede tanışmak çok güzel rabbim muhabbetlerimizi daimi etsin diizlede sizede çok tşkler

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 12:57 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  rica ederim suna hanım

  DelalYorum 14:18 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  SLM.kızlar A.Z. hepiniz iyisiniz inşallah pragya1 ve suna emine ablayla tanışmanıza çok sevindim nasıl buldunuz eminemi harika biri değilmi oyy ben onu yerim yerim eminem .
  DİZİİZLEP SİZ NASILSINIZ İNŞALLAH ÖN SIRALARA YERLEŞTİNİZ.

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 14:54 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  A.s bizler iyiyiz çok şükür. Siz nasılsınız ☺️

  Pragya1Yorum 14:29 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Eger Simonika olsaydi coktan pisei yapardi Abhiye nicin bu kadar beklediki..Yoksa planlari Abhiyi maf etmek…Simonika nerde

  EmineYorum 14:42 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Goncam gülüm evet sen değilsin sana Gonca Gülüm diyorum…meilin çıkmıyor…tele yaz ..bu arkadasta burda anonim gerçek adı Gonca …çok hanım bir bayan…avukat…. nem indtegramda takip ediyor…sen tel dizi izle ver…pragyam 1 Suna çok hanım efendi kızlar çokta güzeller…şükür güzel gidecek

  Pragya1Yorum 15:13 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet Delal Emine abla harika ne demek mukemel biri… Her konuda seninle konusur hic cekinmeden cok sevdim Emine ablayi cok

  GoncaYorum 15:39 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Dizi izlep 1.com yöneticisi
  Emine hnm tlf numu verirmisiniz .

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 15:43 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  hem size mail attım şimdi. hemde numaranızı emine hanıma ilettim.

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 15:49 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  instagram adınızıda gönderdim emine hanıma. ama size attığım mail gitmedi. mail bulunamadı hatası verdi. artık instagramdan ulaşırsınız birbirinize 🙂 emine hanıma telefon numaranızıda instagram hesabınızda ilettim.

  GoncaYorum 15:55 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Teşekkür ederin diziizlep 1.com/yöneticisi.hakkınızı helal edin sizide meşgul ediyoruz işinizin arasında

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 16:47 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  rica ederim ne demek güzel işlere herzaman zamanımız var 🙂

  sunaYorum 15:57 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  evet dalalcığım emine ablayla konuştuk dediğin gibi aynen zaten ben ona çoktan hayran olmuştum seninlede tanışmak isterim pragya1 de çok iyi ama biz onunla fazla koşamadık malum çocukların yüzünden ne mutlu bize bu site sayesinde böyle güzelliklerle karşılaşmak resmen bir aile olmuşuz ve bu dizide vesile oldu bize dizi bahane gönül muhabet etmek burdaki herkese sonsuz sevgi ve saygılarmla Allaha emanet olunuzz ❤️

  YorgunYorum 16:27 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine hanım sizi instegramda buldum sanırım ama emin olamadığım için istek gönderemedim kabul edermisiniz bilemedim de önceden tarif etmiştiniz sizi çok önceden bulmuştum. Eğer kabul ederseniz istek göndereyim.

  MadubalaYorum 16:27 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Askolsun ben burda tek kaldım hepiniz abigya gurubu oldunuz ben burda tek kaldım alındım ama size küsücem abigya gurubu

  Pragya1Yorum 16:58 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Hayir Maduballa kusme bize sende biziden biri sin.. Herzaman donen ve yorum da yazan bizi unutmadin

  sunaYorum 17:02 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  maducum toprağım sende buyur katıl senide konuştum emine ablayla unutulmadın canım

  Pragya1Yorum 17:06 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Maduballa seninle de tansabilirik yalniz degilsin…

  MadubalaYorum 17:41 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Tskur ederim tatlı bayanlar sizi tanımaktan onur duyarım

  MadubalaYorum 17:53 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Şöyle bir sorun var benim istegramım yok ben feys kulanıyorum sadece numaradan ulaşabilirsiniz bana

  Pragya1Yorum 18:25 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Vayber veya Whatapp varsa

  AnonimYorum 19:36 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selam bana ne bu pörtlek gözlü yarmagül kızdan bana ne bu tipsiz oğlanlardan bu akşamki bölüm resmen benim için çöp boş geçti

  EmineYorum 20:06 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yorgun tabiki.gonder…madu vwatsap üzeri daha iyi..buyrun ….

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 20:06 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  madubala pragya1 e gönderdim numaranızı.

  EmineYorum 20:06 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Goncam gülüm telefonun ulaşılamıyor …tel aç numaramı yolladim

  GoncaYorum 21:04 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emineciğim tlf num çekiyor canım aranılmadım nasıl olur anlamadım canım neden ki.vatsabın beni m tlf kaydedermisin anlamadım yanlış tel yollamadım. Niye görüşemiyoruz canım

  GoncaYorum 21:10 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emineciğim vatsaptan at bana ben arayayım seni canım.ne varsa gönderdim dizi izlep ile neden anlamadım

  YorgunYorum 21:15 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar özelden konuşup burayı unutmayın yorumlar nerdee… Ben anlamadım şimdi kız pragyaya evi tarif ediyor. Yazmışlar ki pragya kapıda vikramla karşılaşıyor diye. Eee pragya evi bilmiyormu orası abhinin evi olduğunu da… neymiş kapıda başka birini görünce hayal kırıklığı oluyor. Bu kızlarda embesilmidir nedir birde üniversiteli olacaklar daha adamın adını tam söyleyemiyor. Kiara da bir türlü söyleyememişti ama o küçüktü ve abhinin adi ona karışık ve uzun gelmişti. Çokta doğaldı. Ee bu ne . Galiba kimse kimsenin adını sormuyor merak etmiyor anlaşılan. Pragya eve gidiyor evde kimse yok galiba kimseyi görmeden dönüyor mu bir de bir partiden bahsetmişler tamam orada karşılaşırlar diye. Valla saçma sapan bir yere gidiyor yine . Kız evi tarif ediyor pragya eve gidiyor kapıda başka adam diye abhinin evini mi unuttu yani. Offf yordu beni bu yordu. Biri düzgün bir şekilde anlatir mi lütfen…

  YorgunYorum 21:16 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine hanım gönderdim doğru adrestir umarım.

  PerihanYorum 21:38 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet yorumumaba baanneye hayranlığımla başlıyorum her eve lazım bende istiyorum bu babaanneden….. Pragya kalbi durdu kızı olduğunu düşündü bir an ama onu bırakıp gittiğini düşününce tuhaf duygular yaşadı…. Yarın eğer kaçmazsa kızıyla yüzleşmeyi seçerse ben zaten pragyayı seviyorum onu yere göğe sığdıramıycağım ama eğer yine abiden ve kızından kaçarsa hatalarından saklanıyor… Korkak diyceğim bu yarın belli olacak…. Şimdi önyargılı olmuyayım… Pragyanın kızı üstüne zem olmayan işlere karışıyor… Çok çeker.. Şimdi kaplumbağa hızıyla gidiyorlar ama karşılaşmadan sonra hızlanacak gibi içimden bir ses günlüğü praci veya kızların ikisi okuycak diyor…..
  ..ve birlik ondan olabilir. En çok alya pragya karşılaşmasını merak ediyorum… Daha önce pragyanın riyaya kendini sevdirmesi gerek o kadarki annesi olduğunu öğrenince nefret duymasın… Karşılaşmaya daha var gibi… Babaanne dua etti geçenki anında kabul oldu bu seferkide fazla sürmez…. Ah abi ne şanslısın dua et o teyze bir yirmi sene daha yaşasın…..

  AnonimYorum 21:55 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  İyi akşamlar dostlar dizep çok teşekur ederim sana ben bu akşam pragya 1 le tanıştım cok sasirdim çok guzel dilimizi kulanan çok hanım efendi biriydi tanıştığıma çok memnun oldum özellikle kızına hasta oldum çok tatlı birşey en kısa zamanda diğer leriylede tanışmak isterim emine abla numaranı gonder ariyim

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 22:25 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  çok sevindim anonim 🙂

  Pragya1Yorum 22:48 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Madubala bende tanistimiza memnum oldum. Resmen Abhigya aile olduk ….Diziyi bugun ben pek begenmedigim hic pisey ozel yoktu… Evet Mira anlati Pragyayi hayran kaldi .. Dasi da anlamis Pragya oldugunu duga etmis… Pragya Riya dusundu kendi kizi olabilirmi diye…Annenin kalbi sonucta mutlaka hisseder bir bag var dige aralarinda..Bilmiyorum yarin ne olacak bakalim…Nasil Abhigyam yuzlesecekler…

  YorgunYorum 22:54 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar şimdi abhinin evi değişmiş güya. Dadi pragya bu evi bilmiyor diyor eski evi biliyor gidince bizi bulamaz diyor. (Evin neresi degismisse yapi ayni abhinin mobilyalari değişmiş sadece . ) yabancı bir ev var adrese gidiyor vikrami görüyor evi onun sanıyor. Bu vikramin evlilik yıldönümü partisi var yemek işini abhi prachilerin ev sahibine verelim diyor. Parti bu . Pragya da partiye geliyor. İş için. Bu partide karşılaşabilirler. Bu iş mayısı bulur. Hatta yarısınıda geçer. Pragya günlüğe ne yazdı tercüme eden var mı yeliz hanım dan bekliyoruz. Şimdiden teşekkürler.

  MadubalaYorum 23:04 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Dizep ben madubala ismimi yazmayı unutmuşum pragya1le tanışan benim bu arada benim hayriyem nerde çok özleti kendini betül ablacım nerdesin ortaya çık artık

  EmineYorum 23:21 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar ne yazalım abi yine evi değişmiş…vikramin evlilik yıldönümü…evinde kutluyor…parcinin annesi yemekleri yapıyor..mira ilgileniyor…pragya abinin evlilik yıldönümü sanıyor….riya pragya ile çok ilgileniyor…babasıyla tanıştırmak istiyir…abi kahve istiyor…pragya götürüyor…Gonca dizi izlepten numaramı tekrar al …çaldır dönerim …anonim tabiki alabilirsin….hepiniz harikasınız…ama burayı bırakmıyoruz.

  EmineYorum 23:26 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar güya mira bülbül çıkacakmış saçmalık …resim var …indtegramda herkes sok

  Pragya1Yorum 23:45 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bulbul Mira mi nicin Pragyayi tanimadimi yokasa hafizasi mi kaybeti…Purab da yaninda ay inanamiyorum

  GoncaYorum 23:51 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Dizi izlep 1.com/yöneticisi.tlfnumu tekrar gönderirmisiniz Emine hnm a onunda bana .biz ulaşamadık birbirimize .

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 00:08 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  sizin numaranızı ilettim ama ulaşamamış emine hanım. şimdi size emine hanımın numarasını gönderdim.

  BehiceYorum 23:58 Nisan 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  Sayın diziizlep 326 bölümün ikinci partı karısmış sanırım düzeltme imkanı varmı tesekkürler

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 00:02 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  yarın bakayım inşallah.

  YorgunYorum 00:09 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kizlar meraa bulbul degil keske olsaydi denmis olmasını dilerdim diyor. Ben bu yanlış anlaşmalardan biktim valla . Senarist yazmadan herkes zaten biliyor yanlış anlanma olacak evi vikramın sanacak çünkü parti onların rhea yida onların kızı sanacak . Senarist utansın valla . Kendi yazmadan herkes kestiriyor ne olacağını. Bence kendisine senarist falan demesin .

  Pragya1Yorum 00:11 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Hanimlar Yutupta gordum Sriti oynamayaca Kiarayi…Kiaranin rolu Adithi Rathore oynayacak…

  EmineYorum 09:08 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Abi pragyanin evine gidiyor…bu akşam…birde abi eski evi pragya döner diye birini bırakmış …odası beşik kiaranin eşyası…ev süslü onu bekler halde bekletiyirmus

  ZeynoYorum 09:44 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Günaydın dizi dostlar. Rüya sağ olasın sağlığım şeker ve göz dışında iyi çok şükür şekeri de ilaçları içiyorum diyete devam bazen hafta sonu kaçırıyorum. Tüm hasta dostlara şifa hasta bakan arkadaşlarada rabim sabır güç kuvet versin. Diziye gelince ben evdekinin bülbül olmasını istemem . O ne Ablasının kocasında gözü olacak ilk kocası o evde olacak. Bu ne hint örf ve adeti mi. Bu demek ki gercek hayat’ta da bunlar kancunun kankasi ama Sabo da gönlü olabilir Ekta da bu da. Hangi mide bunu kaldırır. Kadın gecelikle rol salına, salına rol alıyor. Hiç Sritiyi gecelikle gördünüz mu. Dizi çığır açtı cıbıldak lar boy gösteriyor. Sadece promo ve açıklamakta bakıyorum. Pragya’yı güçlü bir öğretmen güçlü bir anne olarak neye gösterilmiyor. Pragya güzel bir kadın bir öğretim görevlisi Abi den daha güçlü daha yakışıklı biri neden Pragyaya aşık olmasın. Onu hizmetçi kılığında göstermek kime ne kazandırıyor. Ekta gerçek hayata yapamadığını dizide mi geciriyor. Ne demek hizmetçilik aşçılık. Tamam safoz Sriti her rolün ustesinden gelebilir ama 60 yas ve hizmetçi kancunun kankasını servis mi yaptıracaklar. Insan bu kadar saf ve a..olamaz. Biraz kendi hakkını savunabilmelisin hayat o kadar toz pembe değil. Yanı dizi de Sritinin hayatıda saçmalıkla dolu. Kendine çeki düzen versin Dizi normal bir dizi olmaktan çıktı birileri dizi sayesinde Sritiyi batırıyor. Eskiden leenanin cır cır sesi beni hasta ediyor du şimdi de kazuletler evdeki çam yarması ufak cocuk gibi tepiniyor. Oyunculuk kabiliyeti sıfır iki haftadir anaokulu çocuklarının gisterileri var bu kazuletlerden daha güzel rol yapıyor lar. Tek dileğim Sriti nın bu Ektanın boyunduruğundan kurtulması.

  GoncaYorum 11:11 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  S.a A dan Z ye tüm kardeşlerime Gününüz aydın bereketli olsun inşaellah.Emineciğim.tlf nunu iki defa aradım canım ..çalıyor müsai t değilsin galiba.inşaellsh görüşürüz.

  RüyaYorum 11:13 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Günaydınlar herkese .Yesamincim aynen dediğin gibi dizi için değmez çok öpüyorum seni .Gonca abla Emine Yorgun Tişhabigya osrn fan sayfasının son gönderisine sritinin fotoğrafına yorum yazdım .Üzerimde kırmızı mont var .Takip istediği gönderirseniz sevinirim tabii sizde isterseniz Yesamincim instagramın yoktu sanırım seninlede tanışmak isterim .Betülüm nerelerdesin bir ses ver .Herkes dizi yüzünden dağıldı sizlerden kopmak istemediğim için bırakmak istemedim arada da olsa yazın .Gonca abla Emine Yorgun beni bulamazsanız hesabı buraya yazarım görüşmek üzere .

  PerihanYorum 12:11 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Mera biraz gizemli fakat iyi kadın geldi bana san ki abinin gönlünü kazanıyor gibi pragyayla arkadaş olabilirler…. Evet bende anladığım kadar bundan sonra çıkmaz yollar olacakmış…. Günlüğe takıldım günlüğü biri okuyacak praci çünki riya tıpkı abiye benziyor yazdı pragya yeutubta önce praci riyanın ablası olduğunu öğrenecek. Ama ona söylemiycek fakat didişmeyi bırakacak… Sevdim ben riyayı annesine yakın davranırsa dahada seveceğim… Ranbir praciye aşık olacak riya da ranbire aşık abiye riya praciyi şikayet edecek… Öyle şeyler söylüyorlar…. Evet kiyerayı başkası oynuyacak ben o olsun istiyodum ama o da bir baş rol lyuncusu kabul ettiğine şaşrdım adını bilmiyorum dizidr adı kuşiydi hatta ben çok düşünürdüm pragya başka bir dizide oynarsa o dizideki kuşinin partneriyle çok yakışır diye….. Yazık ben senarist olsam hemen teklif getirirdim…

  YorgunYorum 13:02 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Rüya, emine instegramda istek gönderdim benim hesap açık rüya mesaj attım tanıman için. Emine sen diye birine istek gönderdim ama emin değilim

  RüyaYorum 15:29 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selamlar Zeynom allah iyilik versin isteği yapan sendin sanırım kabul ettim resimlere bayıldım sritiyi neden sevdiğin anlaşılıyor bende sade ve doğal hallerini seviyorum .Sriti art niyetsiz herkesi kendi gibi biliyor umarım kendi değerinin farkına varır .Dizide güçlü bir pragya görmek istiyorum bu maddi anlamda değil manevi anlamda kendini ezdirmesin .Her alanda çalışabilir işin büyüğü küçüğü olmaz fakat sırf mehralarla yolları birleşsin diye mesleğini yaptırmıyorlar .Yoksa pragya ezik bir karakter değil çok cesur ve kendi ayakları üzerinde durabilen haksızlığa boyun eğmeyen bir karakter .Bu yüzden sevdim pragyayı .YORGUN takibi kabul ettiğin için çok sağol arkadaşlar yorgun çok tatlı biri umarım diğerleri ile de tanışma fırsatımız olur burası benim ikinci ailem oldu hepinize sağlık sıhhat afiyet diliyorum .

  YorgunYorum 18:35 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar biz rüyayla instegramda ekledik birbirimizi rüya yorumlarindanda tahmin ettiğim gibi çok tatlı hayran kaldım. Ayrıca çokta mutlu oldum tanıştığıma. Nisa zeyno pragya pragya1 ve diğerleri eğer ruya sizde ekliyse beni bulun sevinirim. Burayi yine birakmayin burasi ozel bir site sizleri buldum çünkü…. diziye gelince pragya bir evin kapısını çalıyor dadı kapıyı açmaya çalışıyor tabii yetişemiyor. Bence o kapıdaki pragya değil. Eğer evdeki kızın shanna mi neydi onun dediği adrese gittiyse bilemem. Kapıda vikrami göreceği yazılıydı. Ve tabiiki hayal kırıklığı. Çok sıkıcı ya bu durum . Herkes dizi gösterime girmeden nasıl ilerleyeceğini biliyor. Senarist sadece kopyala yapıştırla geçiştiriyor. Bizde diziyi ortalama 5dk da bitiriyoruz . Tabii benim için geçerli bu durum. Partiye kadar değişen bir durum olmayacak anlaşılan. İlla partide karşılaşacaklar önceki gibi. Ee buda 7 yıllık atlamadan kalan senaryo. Ne değişti ki 20 yıl atlamada bir ikizler mi lazımdı dizide. Tek iyi olan kısım tanunun olmayışı. Kiarayi oynayacak olan isim olarak iki isim vermişsiniz kızlar bunlar farklı isimler. Ben sanaya nin diziye dahil olacağını sanmam. O da başrol oyuncusu. Dizi zaten 20dk hem abhi hem ikizler hem pragya hem de sanaya eşitlik zaten dizide yok herkese bölüm başına en fazla ( diğer gereksizlerde var tabii) 3 dk olur . Diğer isim sureysin kızkardeşini oynayan kız değil mi ben öyle gördüm. Hani akaşın karısı olan. Keşke yeni biri olsa ikizlerde yaptıklarını kiara da yapmazlar umarım. Tabii kiarayi diziye dahil etmeye karar verdilerse. O da şüpheli.

  Pragya1Yorum 19:11 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ruya sana mesaj yoladigim emin degilim sen mi sin bilmiyorum.

  YorgunYorum 20:18 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Şaşıran var mı arkadaşlar hımmmm

  Pragya1Yorum 20:25 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ay hanimlar ne haecanladim bugun civir basini derdim Abhiye Pragyaya… Ayyyy kalp krizi gecirecem Pragyam yuzunden benim guzel Pragyam nicin kacti ya gene

  EmineYorum 20:53 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar kim kimle gorusurse adres versin daha çabuk olur benle Gonca çok uğraştık sağ olsun diziizlep kardeşimiz …çok uğraştı…Gonca süper insan inanın tanıştığım kızların hepsi hanım efendi çok mutluyum…Allah daim etsin….aklı başında bayanlar veselam…herkes birbirine duacı…..ha ama burayı terk yok kardeş ocağı burası….kim ne bulursa yazsın….maksat muhabbet ….birbirimizden adres tel alıp atın ..öptüm..by….

  RisaYorum 20:55 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Slm canlar .
  Sayfa acayip renklenmis samimiyetiniz bence hindistana kadar gitmeli dostlar. Onlarin bize sundugu sacma senoryo ama güzel ikilinin hatrina bu insanlar onlari terketmeyip kendileri bu filmden ayni senaristin, bir kac film ćikarttigi gibi bizlerde aynini yapip güzel dostluklar çikartiyoruz. Buda hintlilere kapak olsun… gelelim
  Filmimize ay ne güldüm. Bu kadar birbirlerini hisseden iki aşik nasil ayrilabilir gitmelere nasil musade edilir. Yolun ortasinda arabadan inip aval aval bakinip menziye yaklaş geri dön alicilarda kesin sorun var radarlari kim bozuyor sizce ? Ektaaaa . Arkadaşlar ne dersiniz sizcede bütün suç bu dadi değilmi ?? Bakin kadinin gök semeyla direk bağlanti hatti varmiş 20 senedir saklamiş kimseye dememis. Hemen iki mum biraz çiçekle hopp dedik baglandi ve pragyayi aninda kapiya işinlardirdi. Üstelik bahadirdan öncede kapiya firliyor. Maşallah ..ya iste bu marefetini yaşlandikca elde etmeye başladi üstelik. sanirim yaşlilik
  Bilgeliği.

  GoncaYorum 21:33 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  A dan Z ye tüm kardeşlerime hsyırlı akşamlar.Rüya yorgun maşaellah size nasıl buluyorsunuz birbirinizi ben bu konuda beceriksizim.dizi izlep sayesinde Emineciğimle bu gün konuştuk gerçekten çok zarif sevgi dolu ender ..insanlardan biri.onun gibi bir insanla tanıştığıma çok memnun oldum..gercekten sevgi çiçekleriyle dolu bu grup Rabbim bozmasın
  muhabbetimizi… inşaellah

  Pragya1Yorum 21:39 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet Risa yaslilar ama cok hizlilar ya keske bizde boile 70 yalarda kosarsak boile…. Abhi yolun ortasinda durdu indi Pragyasini aryordu canim…Pragya da durdu bakti ama nicin gitti ki 5 saniye dursaydi ya yerinde…

  MadubalaYorum 21:55 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Slm bayanlar valah yorgunluktan ölďü madubalanız temizlik bitmedi gitti sabah suna abla ve pragya 1 le mesajlaştım çok tatlı bayanlar risa abla ruya abla sizi gormek cok guzel zeyno abla umarım daha iyisin seni burda gormek bizi mutlu ediyor emine abla numarami temizlik bitsin sana gonderecem simdi işin içinde mesajlaşamıyorum hayriyem geri dön temizlik bitti konağı pırıl pırıl yaptım mis gibi bahar kokusu doldu içine seni bekliyoruz iyi geceler

  YorgunYorum 22:17 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar benim hesap açık emine ye istek gönderdim ama galiba o hesap senin değil emine. Rüyada ekli olanlar beni kolayca bulur . Pragya pragya1 risa zeyno yeliz emine de ekli olanlar emine ye gönderdiğim istek doğru hesaptaysa kolay buluruz birbirimizi. Bende sizleri tanımak isterim . Aynı fan sayfalarında takip ediyoruzdur mutlaka .

  GoncaYorum 22:19 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Risa harika anlattın gülüm bende bir atıfta bulunayım şu Ektaya

  Ah o hissetmeler olmasa
  Nasıl uzardı bu aşk bu yıllara
  Bir kavustur bin bölüm hissettir doya doya.
  Kalmadı akıl fikir girsin o başa.
  Ne ettin ne yazdın bu senoryaya
  Hep aynı elektrik ver bakalım bu kabloya
  Bir gün çarpılacaksın haberin yok bu Rantta.
  Aşkı ettin oyuncak yaydın bir 7 yıl sonra 20 yıla
  Ayırdın uzattın gereksiz saklanmalarla.
  Bu aşkı yürütemedin düz yolda.
  İlla ayırıp duracaksın ya
  Kalplerinin atar damarı ne olacak patlasınya.
  Seyirci zaten bunları seviyorya
  Dön dolaş sar başa
  Uyut izleyini senin için farketmiyorya
  Kendine gelde toparlan
  mahfettin bu filimi kaç kere utan
  Eğer saygın varsa izleyene bir an
  Toparlanda övgü kazan
  Elestirimiz sa na bitmeyecek
  Böyle devam edersen nefretimiz sana sönmeyecek.
  İyilikle yol al güzellikte kal o zaman seni herkes sevecek
  Değer verip eleştirmeyecek.
  Bu işkencelerinide hiç çekmeyecek.
  Abigya oldu olalı rahata erecek
  Bizlerde huzurla seyredecek.
  Böyle kısa promalarla günü bitirmeyecek.
  Hani bin defa izlediğimiz bölümler
  Nerde o güzel replikler
  Başta verdin sonra çaldın hep çirkinlikler.
  Bırakıp huzur vermedin ettin işkenceler.
  Süt bebeklerini bile kullandın
  onlar üzerinden ayırdın.
  Hop dedin yeni yetmeler
  Kimsenin umru değil o sahneler
  Abiyi ve srtiyi istiyor sevenler.
  Onun için trafikte saklatıp durma yeter
  Camdan cama bakamayan .gözler
  Ancak deli divane sen dersen gezer.
  Üzerlerinden çek elini geri ver.
  O güzel aşkı of çektirdiğin artık yeter.
  Bu ne kardeşim inadını kır yoksa şöhretin söner gider..
  İşte gelsin o bildik sözler.
  Anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az.
  Bu da sana son öğüdümüz işte budur gerçekler…

  RisaYorum 22:25 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Madu bende hayriyeyi merak ediyorum. Nerde ben surekli giremiyorum. Hayriye nerdeysen ses ver.

  EmineYorum 22:56 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Eee ekta hanım …baktın süper girllerin tutmadı..kitaptan devam…bu ayrılık kitapta Sebastian hapis dönemi..bu kadar uzun değildi ki …neyse hiç ayrılmadan ömür tamamlama dönemi….ama kızlar harika buluşma geliyor yazmışlar… mendilleri hazırlayayım….abiye çok üzülüyorum….Mecnun ötesi….kızlar kavuşma bence kiaraninki gibi uzun olmaz….çünkü hala evliler…ben size ta. Başında yazmıştım…günlüğü…bu günlük çocuklar kitap yapmıştı diye….herşeyi ilk parci öğreniyor….çünkü abi pragya sarılırken ağlarken görür gibi…öteki abi gibi tez canlı bu olgun…valla güzel gidiyor…..birde ne derece doğru Alya evden atılıyor….yazmis …gerçekler çıkıyor…birde eski düşman yazıyor….Mira’nın pragya ile dost yazıyor…hadi bakalım….kızlar tel dizi izlepten ..alın …goncam harikasın telefonda dediğim gibi …iyiki varsin…risa dellal gurup vatsap diyor ne dersiniz …ama burada olarak öptüm.

  AnonimYorum 23:09 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selamlar bu akşamki bölümde ne heyecan nede bir duygusallık hissetmedim benim için her şeyin ilkleri heyecanlı ve orijinaldir ilk aşk ilk ayrılık ve ilk kavuşma bunların ise artık sıradan günlük rutin işlerden biri oldu sayısını bile unuttum kabak tadı veriyor artık sürekli aynı terane vasıfsız bir senaristten ne beklenir başa sar oynat en iyi yaptığı şey beynini yormuyor yani vasıfsız beynini malzeme bu yapacak söyleyecek çokta fazla bişey yok hint dizilerinde kalite bu kadar hepsi aynı eğer Pazar günkü kanal 7 deki bölümü izlediyseniz ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız pragya ve abhinin mutfaktaki sahnelerinde fareler böçekler cirit atıyordu resmen gördüm yönetmenin umrunda bile olmamış duygusal sahnede birde fare geçişi cuk oturmuş herhalde Hindular için fareler kutsal maymunlar inekler bütün hayvanlar fillere zaten tapınıyorlar onun için hiç şaşırmadım gördüklerime

  Pragya1Yorum 23:18 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine ablacim mutlaka Meranin evinde bir dost olmali ki Pragyayi getirsin geri… Dilsa yok Dilsanin yeri Mira olacak… Bida isterim Riyacik dahada yakinlassin Prgyaya… Bence Riyayi Pragyam duzeltebilir

  MadubalaYorum 23:18 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Hayriye bize darildı gelmiyor ay yoksa beni boşadin mi vallah muge anliya baş vurur seni buldurturum hadi çabuk dön seni merak ediyoruz lütfen geri dön

  PerihanYorum 23:39 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  Taktir ettim seni pragya o zili çalman bile evlat sevgisinin içini dağladığını anlattı bana… Yanlız dasiye bakın dua anınfa gerçek…. Helal dasi…. Şimdi iş pragyada biter kaçmazsa kazanır….. Belki bu sefer cesur pragya seyrederiz…

  Bakkalın ÇırağıYorum 00:10 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  Merhaba… Yapılan yorumları okuyorum. Ben de biraz yorum ya da tahmin yapayım dedim.
  Anladığım kadarıyla dizide abhi ve pragya karakterleri olmayınca reytingler bayağı düşüyor. Bir de ikizlerin arasındaki düşmanlık bayağı bir tepki çekmiş galiba. Sanırım yapımcılar abhi ve pragya karakterlerini diziden çıkarıp ikinci generasyonla yeni bir diziye başlayacaklardı fakat hesap tutmadı gibi. Yavru dizi Kundali bhagyada yaptıkları gibi bir şey yapmayı planladılar sanırım. Hazır reytingi olan diziyi yeni bir diziye dönüştürmek istemişlerdir.
  Yeni versiyonun başarılı olabilmesi için(abhi ve pragya karakteri olmadan) kiara ve sunny ya da ikisinden birinin kendi izleyi kitlesi olan bir oyuncuyla devam etmesi gerekir. Aksi halde yeni yüzlere alışmak izleyiciye zor gelir. Bu da reytingleri düşürür diye düşünüyorum.
  Bir de abhi ve pragya karakterlerini oynayan oyuncular da 5 yıl aynı dizide rol almaktan sıkılmışlardır diye düşünüyorum. Yeni projelerde yer almak isteyebilirler. Bu da gayet normal.
  Yani ya final yapacaklar( hiç sanmıyorum) yada diziye bilinen oyuncular ekleyecekler diye düşünüyorum.
  Herkese kolay gelsin.

  Bakkalın ÇırağıYorum 00:16 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  Merhaba. Bir de dizinin gidişatı ile ilgili olarakta yapılan yorumların bir kısmına katılıyorum.
  Meera iyi karakter gibi görünüyor. İkizler zaten devamlı kötü olamazlar. Aliya zaten belli.
  Eee. Bu dizide aliyanın yanına yeni kötü karakter kim olacak.
  Hadi bakalım….. el cevap….

  Pragya1Yorum 00:44 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  Bence Aliya kotuluk yaparsa kendi basina becerebilir..bu ortak Abhinin gozum tutmadi

  EmineYorum 03:31 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  Hayriyenin misafirleri vardı..gitti ..bayan titiz temizlik yapıyor….kızlar keşke suvarni nine alyayi öldürse …gitmeye gidiyorum dur senide götüreyim dese…..bakalin çırağı kardeş hoş geldin….mütevazı rumuzun çok manidar…haklısın…..ama işte biz ikisini seviyoruz….birde ayrılan eşlerin yada sürekli mutluluklarını golgelemeye çalışılan kişilerin mücadelesi….başka dizi bakmıyoruz….ben siriti hayraniyim…dansı mimikleri gözleri gamzesi duruşu..bütünüyle bir güzellik….abi sevimli sempatik saygılı bir insan …gerçek hayatada begeniyiruz onları ….çünkü bir bu ikisi saçma sapan pozlar vermiyor…usturuplular….biz esimizi seven bayanlar bu ikilinin mutlu olmasını istiyoruz….bu yüzden bakıyoruz…saçmalık fare sinek tarih isim teee say say bitmez ..hele başlarda o mogembo zamanı abi sinema filmi çektiği zaman ay ne saçmalıktı..kalite yok iki dev oyuncu var …hikaye gerçek kısa biter diye habire su kattı…sonuç suyunun suyu şimdi geri vites anarya …aşk devam …ha galiba kızlar biri kaçırılma olayı var anne baba birlik…..purap dışa olayı cereyan eder…tıpkı sarlanin ilk dönemi gibi…tek fark kiara …birde dizinin gidişatı artık kiaranin ailesi değil …pragyanin ailesi….pragya happy familey…bu kesin…güzel gidiyor….şu gerçek Hindistan a gitmeyin….iyi insan olmayın…mitali gibi insanlarla dolu….heryerde varda ..burda beyaz mantar odası gibi özel yetisiyorlar….kurban olsunlar ….türk polisine doktoruna ..insanına ..kotumuz yokmu var oda buğday tarlasının yaban otu gibi …evet dolun ay pragya …kalbi abi ile bu hafta karşılaşıp ağlıyor birbirlerini af ediyorlar…suvarni abiye pragya burda onu hayatına geri getir diyor…oda ya gelmezse diyor…suvarni sen öfkeli instcisin…ozaman bırakmıyacaktin..o gitmezdi….yani abi utanıp aramamis…pragya abiye kıyamaz…neyse …yelizim dişin nasıl oldu…umarım iyisindir öptüm

  YelizYorum 11:52 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine hanimcim disimi sordugun icin tesekkur ederim.hamd olsun iyiyim.sizlerde insallah iyisinizdir.herkese kucak dolusu selamlar gonderiyorum.hepinizi opuyorum.

  GoncaYorum 13:07 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  Emineciğim canım inşarllah tiyoların çıkar.

  bu aşkın başına gelmedik kalmadı.
  Pragyanın anlından yara bandı çıkmadı.
  Sardı başa bizi bu Ekta hep oyaladı.
  Abigyamızı ayıra ayıra bıkmadı.
  Daha ne kadar sürecek pragya düşmanlığı.
  Kaç kez vurulup bitmedi kazaları.
  Avize gibi unuttuk sayamıyoruz yaptıklarını..
  Kötülükleri entrkalarını.
  Cevapsız kalan mahkeme kararları.
  En son polisi kurtaramadı
  Kiaramızı.
  Hint polisi dedik akıllandı.
  Ama yine biz yaladık avuçlarımızı.
  Seneler geçti boşu başuna bulunmayan kiarayı.
  Şimdi çıkarıp karıştıracaklar ortalığı.
  Ayrılan ikizlerin cezasını
  Yine çekecek abigyamızın aşkı.
  Abi ve pragyaya verdiler boş göz yaşı.
  20 sene gibi ayrılığı.
  Hangi anne baba katlanırdı
  Bu saçma sapan evlat acısını
  Ekta rantı için yaşattı.
  Bebeklerini ayırttı.
  Koş koş yorulmadı.
  İnadı inat bırakmadı.
  Bu sevgiyi kalbe bağladı.
  İster vurulsunlar isterse görmesinler
  Aşklarını.
  hep bu yönde kullandı.
  Güya iyilik üzerine ana teması.
  İşkenceye çevirdi ekranı.
  Uzat uzat biz istiyoruz diye abigyayı
  böyle istemedik saçma bir yol ayrımlarını.
  Başka konuları
  İstefiğimizi bilirken yapmadı
  İzleyiciyi çatlatıp patlattı
  İstediklerimizi yazsan göbeğin çatlamazdı.
  Kolayına geliyor böyle yazmak ve oynatmayı.
  Biz de kopamadık seyrediyoruz kuklaları.
  Şimdi yeni rollerle buldun figüranlarını.
  Nerede hiç değişmez ki konuları.
  Abi öfkelensin hop kovsun yine pragyasını
  Nasılsa oynuyor saf temiz aptal aşkını
  Tren de ezse okyanustada kaybolsakar yaşarlar ölmezler delikanlı
  Bir küçük band takıp kefeni yırtmadılarını
  Bu kaç kez oldu bıktık hep aynıları
  Bir 30 sene geçse ne olacakki turp gibi abisi pragyası.
  Zaten yaşlanma yok ,olsun birde erkek çocukları.
  Birde onu kaçırıp deli etsinler bunları.
  Saçma konumu yok Ekta desin senarst yazsın tüm saçmalıklarını.
  Ezberlerinden vazgeçmezler
  Bu hissetmeler .
  Bitmez diiyecekler.
  Ayrı olsun onlar böylede yaşar derler.
  Kalp çarpmalarını sevenler
  Artık diyorlar yeter.
  Anlamayan yönetenler
  Değişmeyen zihniyetler
  Ne söylesek dinlemeyecekler
  Aynı bu düzende devam edecekler.
  Oysa ne güzel çekilirdi şu sahneler
  Ayırmadan konular olurdu güzellikler
  Mutlu bir aile mesajı verenler.
  Bizden Alırdı ozaman ödüller.
  Layıkıyla yapardık güzel eleştriler.

  ilksahYorum 18:42 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  slm millet hiç beni özleyen yok haa çok kırıldım size
  yönetim slm kolay gelsin senden iki rica var
  BİRİNCİSİ sen şimdi bu takımı farklı yerde birleştirmek için aracı oluyorsun ok güzel bir görev eline sağlık lakin yakında buraya uğrayıp yorum yapmayı bırakırlarsa ne olacak bu yüzden bu işlemi yaparken herkesten uğrayıp burada yorum yapacaklarına dair teminat al yoksa ikimiz başbaşa kalırız ona göre
  NOT: ( burada espiri yapaya çalıştım yanlış anlaşılasın lütfen )

  İKİNCİ isteğim is şu
  325 bölüm 3 üncü part dahil diğerleri yavaş çalışıyor sorun nedir bir bakarmısın teşekkürler

  Pragya1Yorum 19:49 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  Diziizlep yonetici eglendin bugun dizimiz nerde

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 19:51 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  yarım saattir yüklemek için uğraşıyorum valla ya. yükleme sunucumuzda bir problem çıktı idarelik başka alternatif ile ekledim şuanda.

  Pragya1Yorum 19:52 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  Ilksah hanim bugun 1 mayis heralde herkes pikniye gitmis olabilir… Seni hic unutulur mu…unutilmasin

  ilksahYorum 19:54 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  yönetim ( ad blocker detected ) diyor ekran ne demek bu şimdi

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 19:55 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  reklam engelleyici eklenti var sanırım onu devre dışı bırakmanız gerekiyor. adblocker eklentisi.

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 19:56 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  sorunu düzelttiğimiz an standart playerimize yükleyeceğiz.

  ilksahYorum 20:02 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  onu kapadım play dedim buzlanma yaptı ve bölüm açılmıyor

  AnonimYorum 20:07 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  Selam kahve muhabbetiyle geçen çöp ve boş bir bölüm en çöpü ise artık beni sıkan bu saklambaç ve körebe gerçekten sıktı artık izlerken resmen bunaldım boş geyik laf kalabalığından dizinin her bölümü bir öncekinden daha sıkıcı eski günleri mumla arıyorum ne yalan söyleyeyim tanuyu bile özledim bu moruklardan sonra

  ilksahYorum 20:22 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  yönetim izleyemiyorum reklam engelleyiciyi kapatmama rağmen birşey yok ekran buzlu gider şu durumu

  ilksahYorum 21:11 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  yönetim nerdesin yahu cevapta vermiyorsun hayırdır bir problemmi var

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 21:59 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  ilksah hanım 1 saattir duraksız araç kullanıyordum o yüzden dönemedim. hemen ilgileniyorum.

  Pragya1Yorum 21:20 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  Offf ya gene gormedi yarin da Vikrami sanacak Abhishek Mehra… Pisey degil ne yapsa Abhinin evine gidecek kahfe yapacak Abhiye durmadan yasli kadinda kahve istedi ya garibin… O kahve Pragyasini hatirlatiyor.. Bukadar ozledigi kahvesini Pragyanin bakalim Pragyaya nekadar ozlemis Abhi 20 iyl kahve icmedi.

  PragyaYorum 22:04 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet perihan artik cesur pragy a izleyelim kocası için neler yaptı bu kadın sinik ailesini geri toplasın gurur evlat sevgisindende büyük deyildir fuggimin saten pragyanin güzel sevgisini sevdik inaninki su an bir anne olarak yazıyorum çocuklar için kendini unutan bir anne olarak anneliğin dünyanın en büyük ve en güçlü sevgisidir bu sevgi herşeyi yaptırır anneye ve benim.fuggim o kapını dibine geldiği için bile güzel annedir

  EmineYorum 22:05 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar umarım bu haftadır..uzun bol dedikleri …bölüm çünkü sarılıp ağlama konuşma ….birde abinin riyaya annesine …dolunayim.diyip anlatması…bu nlardan biri bu hafta Allah varian…ve Emma sarkisi çok dinliyecegiz

  ilksahYorum 22:08 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  yönetim hala standart yükleme yapmadını buzlanmadan başka birşey yok yahu

  ilksahYorum 22:11 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  yöneti rica ediyorum şu bölümü düzelt lütfen saat 22:00 oldu hala dizimi izleyemedim nerden buldun bu yayınlama sitesini yahu

  Pragya1Yorum 22:22 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  Zaten Pragya gulu biri toplasim aileyi naklim benim guzel celan gozlum prensesim Sritim

  EmineYorum 22:24 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  Yeliz tabiki sorarım..tekrar geçmiş olsun…ellerine sağlık….çeviri için….sayın diziizlep haberiniz varmı..uzun bölüm yada cumartesi bölüm varmış ..dogrumu…..

  Pragya1Yorum 22:25 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  Ilksah hanim normal izle bolumy oekrana geldiginde o puslu sey oryada bas sonra baska bir sayfaya cikyon reklam var atla bas reklama ve devam izle ben boile yaptig

  PerihanYorum 22:29 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  Aferin bravo pragya böyle ol koş görmek iste yüzleş bak nasıl desteklerim seni kaçarsan pısırık olursan kaybedersin yakışıklını ve de kızlarını.. Ooo vay abi büyükannesi ve kendisinin altıncı hisleri müthiş…. Ben anlamadım kahveyimi özlüyor pragyayımı… BURDADA DUYARLI DAVRANDI yoldan döndü para vermek için… Filmde olsa güzel meziyetleri var abi karekterinin… Valla bu pragya karekteri becerikli uanlız biraz çolpazmı patayı yete düşürür yürüken düşer biz olsak böyle uuuıııda neler olur…..

  EmineYorum 22:30 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  Bu hafta sonu guncelde kiara abi kazasını gösteriyor…abi kızını öğreniyor ..meeri beri..
  Normal bölümde de acaba meeri parci…meeri pragya dermi sanki başa baş geliyor…ozaman pragya yada abi kiarayi.oteki hafta ogrene bilirler

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 22:34 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  şuan da yükledik ilksah hanım.

  GülşenYorum 22:39 Mayıs 1st, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlarbu gecedizineden yok acamıyorum yardım edermisiniz

  RüyaYorum 00:18 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Selamlar .Yorguncum güzel sözlerin için çok sağol bende seni tanıdığıma çok çok memnun oldum .Dizi bitene kadar buradayım yeni eve taşındığımızı yazmıştım eşyaları toparlıyorum .Hafta sonu geçmiş oluruz internet bağlanana kadar diziyi bir süre izleyemem hatrınızı sormak için yazarım .Gonca abla Emineye istek gönderdim kabul ederse seninlede tanışırız .Pragya1 canım gönderdiğin kişi benim yorumları okuma imkanım olmadı şimdi gördüm kusuruma bakma .Maducum seni görmekte çok güzel Betül diziyi izlemediğini yazdı sanırım burayıda bıraktı yeri çok belli oluyor .Dizide şimdiye kadar bu denli şaçmalamadılar bunlar burnunun ucunu göremiyorlar içim şişti oyuncular diziden kopmuş gibiler .Şhabir wep dizisinin çekimlerinde şaç ve sakalı değişmiş Sriti tatilde setleri ayrılmış resmen bitirdiler diziyi .Pragya rehayı vikramın kızı sandı daha,uzar gider öğrenmesi.Pragya vikramın evi diye gidecek sonra bingo .Birbirlerini görselerde adres değişik olduğu için pragya vikramın evi sanıcak dadiyi görürse yine birşey engel olur konuşmasına .Merayla tanıştığına göre illa bir yanlış anlama olucak .Abhi kingle önce düşman sonra dost oldu .Mera pragyaya önce dost sonra düşman olucak .İzlemeden tahmin ediyoruz .Uzatarak heyacan yarattıklarını düşünüyorlar .Aynı sahneler ilgi çekmiyor üstelik hiç bir duygu geçmiyor .Bakalım yirmi yıl sonra ilk karşılaşma nasıl olucak .görüşmek üzere

  EmineYorum 17:32 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Yorgun rüya valla bulamadım..goncadan ..yada dizi izlepten tel alın…watsap ta görüşelim…bu akşam watsapa numaralarinizi yazayım..jesikada havadan dönünce bayram sonu çok ta iyi olur….Allah’a emanet olun..

  AnonimYorum 19:04 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  Site yöneticisi 355. Bölüm açılmıyor site değişti mi

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 19:40 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  açılıyor bir sorun görünmüyor.

  AnonimYorum 21:28 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  dizilep ben giriş yapıyım sitenıze 355bölüm site çıkmıyor

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 21:31 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  şuan tekrar kontrol edermisiniz.

  AnonimYorum 23:59 Mayıs 2nd, 2019 de Yazılmıştır..

  354 çıkıyor 355 çıkmıyor nasıl giriş yapıldığını yazarsanız sevinirim teşekkür ederim

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 00:01 Mayıs 3rd, 2019 de Yazılmıştır..

  354. BÖLÜM sayfasında 1.2.3.4. parttan sonra 355. bölüme geçmek için buton var. oradan da geçemezseniz direk buna tıklayın : https://www.diziizlep2.com/ah-kalbim-355-bolum-izle.html

  EmineYorum 10:01 Mayıs 3rd, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar abinin evindeki partide vikramin eşi ile dans edecek…abi pragyada muhteşem dans edecekler ….ama hayal imiş…olsun ..dans hayalse gerçeği yakındır…purap pragya dokunaklı konuşma yani dizi güzel gidiyor…

Dizi izle / Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.


Gezilecek Yerler