Ah Kalbim 352. Bölüm izle

Bölüm Rhea, Prachi’nin onu tokatladığını hatırlayarak başlar. Arkadaşı tokat izlerinin yüzünde olduğunu söyler. Rhea yanaklarında kirmizi allik makyaji uygular ve Prachi onu tokatladı ama o iyi olduğunu söylüyor diğer öğrencileri hatırlatır,ve Rhea babası uzun sırtını tokatladı olurdu söylüyorum ve onu şımarık kız diye çağırır. Shaina ve diğer kız kapatıcı uygulamak ve aynı zamanda öfkesini gizlemek için ugrastigini ona sormak istiyor. Rhea, pranchinin hayatini cehenneme çevireceğini ve tokat için ödeme yapacağını söyledi. Hayatına tokat atacağım ben onun yanaklarına değil, her zaman hatırlayacağı bir tokat olcak diye soyluyor.Shaina ve diğer arkadaş Rhea büyük bir şey yapmak için gidiyor ve düşünceli endişeli oldugunu soyluyorlar.. Prachi’nin gelmemesini istiyorlar. Pallavi Meera ile konuşmaya çalışıyor. Meera diye seslense bile onu duymayacagini dusunuyor.Dadiya şeker vermemesi icin bahadurla konusuyor. Pallavi soruyor ne demek istediğini? Pallavi, evdeki herkese baktığı için onu takdir ediyor ve şimdi bir aile üyesi olduğunu söylüyor. Aaliya gelir ve onları selamlar. Rhea eve gelir ve meera ve Pallavi’yi sarilir.. Pallavi yüzüne ne olduğunu sorar. Meera güneş yanığı nedeniyle olabilir diyor. Mahesh güvenlik teşkilatından bir adam yolladı. MEERA CD’yi almaya çalışıyor. Purab geliyor ve CD’yi Jatin’den alıyor. Abhi gelir ve mahesh’in aradığını söyler ve CD’yi birlikte izlemek istediğini söyler, böylece herkes Prachi’nin masm olduğunu bilecek der.

Prachi ve Shahana eve geliyor. Pragya onlara yemek yemek isteyi istemediklerini sorar.Gidip ellerini yıkıyorlar. Pragya, sweety’den onlarla yemek yemesini ister. Chacha ve Chachi eve geliyorlar. Chachi, Prachi’ye onlardan ne sakladığını sorar. Prachi neyi soruyor? Chacha daha sonra konuşmasını ister. Chachi, partideki kolyeyi çaldığı için Prachi’yi azarlıyor ve burnunu surtugunu söylüyor ve saygısinı düşünmediğini söylüyor. Arkadaşının oğlunun ikinizi de orada garson olarak gördüğünü söylüyor. Pragya bunun bir yanlış anlama olduğunu söylüyor ve Prachi’nin oradan birsey çalmadığını söylüyor ve partiye katılmaya gitti ve garson olarak oraya gitmedi der. Chachi, onları büyük ev partisine kimin davet ettiğini soruyor. Pragya prachi’den gerçeği söylemesini istiyor ve akşam yemeği için oraya gittiğini söylüyor.

Prachi, chachi’nin haklı olduğunu söylüyor, oraya garson olarak gittik diyor.

Purab CD calistirir.Herkes Prachi’nin Dadi’ye baktığını görür ve böyle bir kızın kolyeyi çalamayacağını söyler. Daha sonra Ranbir’i görür ve şimdi dans edeceğini söyler. Aaliya Prachinin ayni Pragya gibi davrandigini düşünüyor ve Pragya onun annesi olsaydı o zaman kızida gibi annesi gibi diye söyleyebilirim diyor. Rhea CD’de Prachi arkasında geliyor. Rhea gözlerini kapatır ve onun cebine kolyeyi koyan benim diye söyler. Sadece teknik sorun nedeniyle CD durur. Abhi Prachi’nin masm olduğunu söylüyor. Aaliya egosunun ayağına çekiç vurmak için büyük olmadığını düşünüyor. Abhi, PURAB’DAN MAHESH’DEN gelen CD’yi kontrol etmesini istemesini ister.

Purab mahesh’i çağırır ve CD’nin çalışmadığını söyler. Pallavi bir çağrı alır ve Meera’ya 2 dakika eve gittiğini söyler ve CD çalışmaya başladığında onu aramasını ister. Rhea, CD’yi aliyanin alabilmesi ve bozabilmesi icin öksürdügünü hatırladığını düşünüyor. AALİYA CD çaldı ve su almak için gider. Daha sonra CD’de bir şeyle çizikler yapar ve Rhea için su alır. Fb biter. Rhea meera sarılip gülümsüyor. Babam ya başka bir CD alırsa diye Aaliya’ya sorar. Aaliya her şeyin kontrol altında olduğunu, her şeyin silindiğini söylüyor.

Chachi, Prachi’ye annesine yalan söyleyen birinin kolyeyide çalabileceğini söyler. Oraya çalışmaya gittin neden diye soruyor. Shahana, size kalmamız için para ödememizi istediğiniz için paraya ihtiyaç duyduklarını söylüyor. Chachi, daha az paraya sahip oldukları için masraflarını paylaşmalarını istediğini söyledi. Pragya’ya kızına çalmayı öğretip Öğretmediğini sorar. Pragya, çalmadığını ve ona güvenmesini istediğini söyler ve hırsızını ararsanız başkalarının ne düşüneceğini söyler. Chachi, onu tehdit edip etmediğini Pragya’ya sorar ve Chacha’ya şikayet eder. Pragya, eğer çalsaydı, babasının onu serbest bırakmayacağını söyledi. Chachi kocanin mı diye soruyor? Pragya, Kolyesi çalınan kızın babasını söylüyor. Chachi, Prachi’nin çaldığını söyledi. Pragya onun benim kızım olduğunu ve çalışmasi gerektigini bildiğini ve bana söylemediğini, böylece Beeji’nin bunu bilmediğini söylüyor. Prachi’nin senin hakkında iyi şeyler söylediğini ve ondan şüphe ettiğini söylüyor. Chachi ona inanmıyor. Pragya ona güvenmediğin için utanacağını söylüyor. Chachi sinirlenir ve evinden ayrılmalarını ister.
Çevirisi için Yeliz Hanıma Teşekkür Ediyoruz.

Ah Kalbim Son Bölüm izle 352. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
İsim
:
Yorumunuz
:

  PragyaYorum 19:49 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Neler oluyor çok konuşan kadın ne dedi arkadaslar

  MadubalaYorum 20:28 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Hanimlar kumkumbagya 1000 bölüme kutlamasina bakın birde bu günkü 5 yıl kutlamasına bakın pragyayla abinin arası bence iyi değil yani bunu beli ediyorlar senaryodaki durgunluğun sebebi bu bence

  YorgunYorum 20:34 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Perihan 345. Bölüm başı …evet abi hastahanede baygın. O kadar kısacık bir an ki unutturdular o zaman . 20 yıllık atlama abhinin kabusu o halde. King diziden çıkmadıysa geri dönecekse hem 20 yıl atlamada hemde geçmişin devamında var . Dilsha 20 yıl atlama olmadan abhi uyanınca gelecek demektir. Abhi uyanınca pragya yok mu king kaçırmış mi olacak . Pragyaya işkence görüntüleri king in hayaliydi bunu gerçekleştiriyor o zaman . Boyle olursa butunluk olur. Cunku hicbirsey acikmanmadi. Ne dadinin ölümü ne alya ve tanunun yaptıkları. Geriye dönüş abhinin uyanmasiyla olursa bunlarda ortaya çıkacak demektir. Panik yapmayalimmi perihan hanım. Dizi devam bu bölümleri gerilmeden izlerim valla. Yok meraa yok rhea derken ne izlediğimizde şaşırdık. Ben izledim zamanında hatta kendi kendime abhi yaralanmış galiba yaralanması rüya diye düşünmüştüm. Tekrar siz söyleyince baktım.. devaminda evde tören var sunny alyayi duaya çağırdı sonra pragya geldi. Bizde baktık peki nasıl bağlayacaklar acaba. Kızlar bu bilgi instegramda paylasilsa var ya yer yerinden oynar. Perihan sen paylaşsana.

  AnonimYorum 20:55 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Hastanede komada yatan Kiyaraya yardımeden Melek amca.

  PerihanYorum 21:03 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Canım ben insegram kullanmıyorum… Ayrıca yeri yerinden yıkmaya gerek yok anlayarak seyredelim yeter evet tespitleriniz doğru dişa öncede abinin hayalindede gelebilir ama zannetmem çünkü öyle olsa hiç çıkmazdı. Dizi hakkındaki bütün söylenenler doğru kiyera gelecek diyolar pragya oynuycak buda abinin rüyası zaten uyanınca farklı oyunculara gerek yok tanuyla hesaplaştı abi fakat alyayı uykusunda çözüyor.. Komaya girerken ikizleri ailesini düşünmüş onu seven süvarni nineyi yanında taşımış. Pragyaya kırılmış endişelenmiş öyle ruh haliyle komaya girmiş….

  EmineYorum 21:19 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar kızım burun kemiği ameliyatı oldu…onun yanındayım..gelenler oluyor ..onunla hersaniye bakmak durumundayız….yüzü gözü sis..bu yüzden bir zaman bakamiyacagim….yazamiyacagim…zaten dizi darma dağın konu işliyor …bir aydan önce çekilmez…sizi seviyor Allah’a emanet ediyorum….biraz iylessin …bakacağım tekrar…öptüm.

  Pragya1Yorum 21:20 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet Perihan simdi bende hatirladim insalah dedigin gibi olur cunku hic pisey ortaya cikmadi dadini olumu butun sucluluklar ortaya cikmadi hersey cok cabuk oldu 7 iyl Pragya Londraya nasil gitti entardan nasil kurtuldugu hic bir aciklama olmadi birden evlendi iki dogurdu ayirildu ve en onemlisi 20 iyl atlamasi Abhigya hala cok genc… gorunuyor… Demek ki bu son evlilik olmadi ikizler da dogurmad

  Pragya1Yorum 21:31 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Madubala 5 iyl kutlamasi nerede gordunuz ben gormedim… Sriti paylasma yapti Shabir kutladi yorum yazdi birbirine Shabirde ayni sekilde Sriti yorum yazdi “” ben agliyorum sende mi agliyorsu” Yazdi …. Evet aralarinda mutlaka pisey oldu eski Purapiyla paylasmaya baslasigina basladi bu uzaklasma bence… Shabbir bir yerde kiskandi Sritiye cunku cok belli Aralarinda pisey yok ama mutlaka bir problem var ben boile dusunuyorum…. Bir fotoraf far istagramda Shabir siyah kiyafet geyordu Sriti toz menekse elbise geyoru o zaman durumu cok iyidi ama torende bu uzaklastirma baslamisti zaten…

  AnonimYorum 21:33 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yorgun346başı bencede endişelenmeyin zaten meramı ne abinin tipi değil ayrıca her şekilde bağlarlar zaten dizi hemen bitmiyceği için uzun sürer bence şimdi orda dişanın konuşmasını tam anlayamıyorum yeliz hanım bize yardım edebilir anladığım kadar dişa uyansa bize herşeyi anlatır diyor bir muamma var.

  sunaYorum 22:10 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  hayırlı akşamlar nasılsınız dizi dostları ben biir şeye açıklık getirmek istiyorum o hastahanede bayıgın yatan abi değil perihan hanım o kiarayı kacırıp pragyaya vermek isteyen melek amca kiaranın nikil odamı vurdu dişa ve purapta onu kurtarmak istediler

  AnonimYorum 22:38 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selam arkadaslar maducugum hosgeldın alı rıza beyım ama hayrıyen bıraktı bazen bakıyorum arkadasların yorumlarını okuyorum emınemın tuyolarına bakıyorum yelızım cok gecmıs olsun dıs agrısı cok kotudur ben de yakın zaman da cektım hıc bır agrı kesıcı fayda etmıyor gecelerce agladım karanfıl kaynatıp suyunu agzımda beklettım bıraz onun faydasını gordum allah sıfa versın maducugumm sen de bırakmıstın ama dayanamayıp gerı dondun ben pek ızleyemıyorum ara sıra bakıyorum ruyam yorgun kardesım yerınde yorumlar yapıyor maducugum bu hıntlıler olumsuzlugu buldular 20 degıl 40 yıl da atlasalar hepsı aynı olur yaslanmaz ıkızlere bakıyorum komedı gıbı hele alya ya benzeyen cakma alya pragya dan bıle yaslı gorunuyor bunlar nasıl pragya nın kızları anlamadım deve kusu gıbıler barı bıraz ufak tefek bırını secselerdı de belkı bıraz ınandırıcı olurdu kızlar cok ıtıcıler hıc rol oturmamıs ısımlerını de aklında tutamadım zaten abıgya yı bıtırdıler deve kusu kabare tıyatrosuna basladılar dızının konusu saptı nerde ah kalbım nerde abıgya bu ekta ıle kaunchı ne yapmaya calısıyorlar sorun galıba srıtı yı
  bıtırmek yazarı zaten hıııc soyleyıp yorulmaya gerek yok ne yazdıgını bence o da bılmıyor aksam yazıp sabah okuyor muhtemelen de aksam uykuda yazıyor basrol kım bellı degıl alya cakması benı alya dan daha cok sınır edıyor baykus onun entrıkaları alya nın kopyası ama boynuz kulagı gectı doymadılar kotulukten cınayetten hıc bırı ceza cekmeden yenısını ekledıler o konulara hıc gırmıyorum bıtmez bu yazı emınem sen kanal 7 de tekrar baslayacak dedın ne zaman bellı mı cevaplar mısın yorum yapıp sıtemızı canlı tutan butun arkadaslara bahcemızı renklendıren cıceklerımıze cooook tesekkurler allaha emanet olun..

  GoncaYorum 22:39 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Perihan o kişi komadaki keraya yardım eden nikil ôldüresiye dôvmüştu. pragya o kiaraya yardım eden dedi hastaneye gôtürdüler ki yaşasın ki kiarayı bulmak için birşeyler ôğreniriz diye ben o bôlümden onu anlamıştım.yani o adam kiarayı pragyaya getiren adamdı.sonrası nikil onu komalık etmişti.izlediğimiz buydu.

  Pragya1Yorum 23:01 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kizlar biraz once istagramda rusca pisei yaziyardu…Aliya duyar ki Pragya Delidedir ve Merayi ykna ediyor Abhiyla evlensin Riya Merayi anne gibi seviyor onun ncin gitmesin Meraa diye Abhi evlenmek icin kabul ediyor….Eger evlenirse Abhi Merayla asla seyretmem garip Pragyam birda bununla urassin simdite kadar Tanuyla simdi de Mera.. cok yuzuldum.. Hicmi mutlu olmayacak mi Abhigyam…

  AnonimYorum 23:12 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yarınki tanıtım elbetteki hayalden ibaret şaşırdık mı kesinlikle hayır bu dizi beni ertık ne şaşırtıyor nede heyecanlandırıyor mayıştık bir dizi olmuş artık

  PerihanYorum 23:27 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  O abi canlar ama tartışmıycam

  MadubalaYorum 23:33 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Hayriyem.ben diziye donmedim emine ablamlar mesaj yazınca ben dayanamiyorum yoksa diziyle kesinlikle bir alakam yok ben 343 bolumde bitirdim hiç bakmıyorum sadece yorumlara katıliyorum o kadar açikçası dostlarımı ozlrdim emine ablam çok gecmiş olsun

  MadubalaYorum 23:34 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Hayriyem.ben diziye donmedim emine ablamlar mesaj yazınca ben dayanamiyorum yoksa diziyle kesinlikle bir alakam yok ben 343 sadece geçen gun abi pragya kovalamacasını izledimbolumde bitirdim hiç bakmıyorum sadece yorumlara katıliyorum o kadar açikçası dostlarımı ozlrdim emine ablam çok gecmiş olsun

  GoncaYorum 23:50 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emineciğim geçmiş olsun. canım .acil şifalar canım .oğkumda olmuştu.gôzlerine jelli buz torbası tutunca şişmiyor.sürekli tutmak gerekiyor.canım .Rabbim kolaylık versin.geçmiş olsun.Canım bu filim ister hayal uster değil bôyle saçmalayarak gidecek. Ben hayal olmasını istememe rağmen pek sanmıyorum.keşke daha 7 yıl evvelindeki atlamada olsaydıda bu filim bôyle bu hale gelmeseydi.o yüzden iki saniyelik promo kafi bana baktığımda.kısada olsa 20 dakika bakıp
  Gerilmeye değmez.onlar izleyip gerilsinler.bu canım filimi uzatmak için ne halden ne hale koydular.şimdide hayal dir diye umuda sarılır olduk.neden.bu filim bu gidisatı.hiç hakketnedi.biz anlıyoruz ama onlar anlamıyor. Anlamazlarda ..hayırlı akşamlar ..

  YorgunYorum 23:53 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  345 uzaktan abhi gibi ama defalarca baktım saçında fark var o melek amca galiba

  MadubalaYorum 23:54 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  İstegramda var pasta kesiyorlar abiyle pragyanin arasinda iki kişi var ama 1000 bolumde sadece ikisi pastanin yaninda ve birbirlerine elleriyle yediriyorlar eski yeni butun oyuncular toplanmış ftrf çektirmişler pragyayı goremedim

  AnonimYorum 00:00 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emınem gecmıs olsun allah sıfa versın zor bır amelıyat cok agrısı var mı madum ben de sadece yorumları okuyorum abhı ve pragya ayrıldıgı gunden berı pek ızlemedım ondan sonra da sacmaladılar zaten dızı ozunden cıktı ınsan sınır oluyor kızlardan bırı alya nın asıstanı ondan beter sureklı aynı seyler kısır bır dongu de donup duruyor arada pragya yı gormek ıcın bakıyorum alya nın pragya ya yaptıgı kotuluklerın aynısını sımdı alya nın cakması pragya nın yanında olan kız kardesıne yapıyor daha onceden ızledıgımız oyunlardan farkı yok oakılları bu kadar calısıyr…

  YelizYorum 00:48 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine hanim cokk gecmis olsun rabbim sifa versin…. acil sifalar dilerim.

  EmineYorum 05:27 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yaseminim yelizim çok teşekürler….sancısı biraz alın bölgesinde egilmmesi lazım….tatlım izlenecegi neden değil pragya yani siritti….abi Alya için pragyanin hayatını cehenneme çevirdi…kadın düzenini kurdu…Alya anlaşma yaptı kingin şirketi ile…tanuyu yine aptal abiye kilitledi…abi kingi kıskandı…obenim dedi….göbeği catladi pragyayi ikna edene kadar….king olmasa tanu gitmeyecekti….Alya yine tanuya oynadı takat atı niye tanu purap için planların için bana geliyirdun dedi bir tokat daha …abi onu kovdu Alya yirti….iyiki pragya gitmiş….kiarayi king götürmüş…bari ikisi kurtulmuş….abi bacısını hiç atarmi ..hayır ha kovdu ama hep afetti…çünkü pragya kardeşine üzüldüğünü biliyordu….eee tanuyu af ediyor alyayi raji mitaliyi pragya ne yapmistida …bir dadı için birde üzgün annenin acısını anlamadan gitmesine izin verdi….şimdide Alya karar aldı mira elimde oynatirim….riyaninsuclarini annesizlik diyip ezaten mira baktı…evlenin tam sözünü dinler terbiye olur…riyada mirayi kullanırım der….emmme mira büyücü pragyanin tüm meziyetlerini mitali pami suvarniden öğrenmiş ..aynı hareketler….oda para için isteyecek…abi kızım için tamam …hani pragyaya ölene kadar senin kocan olacağım dedin …defalarca….işte erkek kısmı….bir bahane ….abiye kizdigimizi söyleyen arkadaşlar….böyle sadece pragyayi afetmeyen hep darbe vuran abi….esimdi böyle olursa neden kiara kingle evlen anne derse oniye evlenmesin…değilmi….madem bana karı çok onada koca var……evden ayırıyorlar…bir yaşlı iki kızı olan eve taşınıyorlar…alış veriş yapıp dönerken …abinin arabası çarpıyor…orda siyah elbiseli başında pusisi olan uzun adam…kim bilemedim ama arabayı durduruyor….pragya yüzü kanlı taninmaz alnında yara …parci abiyi arıyor abi hastanede…formu parci dolduruyor….abi pragyayi görmez…parci ona babasını anlatıyor….annem ona hiç kötü laf etirmiyor diyor…..abi yine kör sağır adinida söyleniyor anlamıyor…..Hint sayfasında var….keşke abi mira ile evlense pragya tamamen kurtulsa ..kızın hayatı bitti…bundan sonra abiden ne köy nede kasaba olur……kimse bukadar ayrılıktan sonra ne konuşur…..niye abi tanu gibi katil tonuspu hırsız yalancı biri ile evleniyorda ….şimdide ruh hastası büyücü ile ..kinge ne olmuş abiden binkat adam…buyutugu kızı yedi yıldır eli ayağı kadını vermek istemedi….abi karısını kızını iki kadından koruyamadi…kingin düzenini bozdu….abi ilk pragya ile evlendigindede güya puraptan çaldı….hafızası gittiğinde yine puraptan çaldı ..şimdi kingden çaldı….oda çocuk yoktu…e king bu kadını kurtardı bebeğinin hayatınıdakurtardi ne demek ya okadar mis çocuk baktıki aglatmadi bile….kingde bankaya hasta hasta koştu….onun pragyaya endişesini güncelle bakın varmı böyle adam…abi gibi tebeşir kalem değil…okalimurekep kalem….kızını buyutugu kızını abinin evinden tanu kacirti…oda iki bavul para verdi …abi ne yaptı nikille çocuğu elinde rest çekti….bunu çocuğunu kaybetmiş anneye oburlerini alma istediğin kadar para vereyim….dadinin katilide sensin….alsana pragya acidigi n abi….seni ilk aldigindada para için benle evlendin demişti…..şimdi sanki üç yaşında çocuk anne lazım e evlenelim….nasılsa praya yaşıyor bulursam öbür kizida alırım..onla işim bitti hesabı….zaten Alya abim seni görürse parciyi alır deyip delhiden gitmeye çalışacak….kiara babasının nissnmi dugunmu orda görüp babadan nefret ediyor…parci kiarayi annesine çok benzetip …hemen dost oluyor …yani kızlar dizi Mayıs ortasına kadar böyle….bugün kız uyudu biraz yorum okudum…..yazayım dedim ..gündüz gelen giden oluyor şükür…Allah eksik etmesin…gecede pek uyuyamıyorum ..bunları fan kızlar atmış ben ozetledim….Yeliz cemre Öznur humsfer döndü baka bilirsin..

  Pragya1Yorum 08:01 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine abla cok gecmis olsun

  YorgunYorum 09:48 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine hanım geçmiş olsun burun ameliyatı ilk bir haftası zor ailemden çok ameliyat oldu burundan sonrası rahat. Allah şifa versin

  PragyaYorum 10:55 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine abla çok geçmiş olsun

  GoncaYorum 12:14 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Eminem tekrar geçmiş olsun canım.bu abi filimlerinde hep kôtü karekter oynadığını bu sayfada bir arkadaş yazmıştı.bu filimde iyi temiz derken yaptıkları onu kôtü gösteriyor.tabiiki yazan.bôyle istiyor.bizim sôylememiz boş.haklısın yorumunda.pragya kinglede evlenmesin abiyede dônmesin.bence.. bu olacaklardan sonra.delirecekse delirsin ..çoktan hakketi.bunu.Emineciğim bu senaryo tamamen schbr ve srtiyi ayrı kulvarlarda uzakta oynatmak için kurgulanmış.seyircinin isteğini biliyorlar onların kimyasını sevdiklerini.fakat istemeyenler var ikisini gôz ônünde her an demekki.bôyle bu filime can çekiştirip o haberleri yapanları doğruluyorlar bundan anladığım bu.filimide bitirmeyip üzerlerinden rant sağlamak keşke scbrin ısrarını srti kabul etmeyip bu filimden çıksaydı.çünkü shbrde biliyor srtisiz bu filim izlenmez diye.ben ordayım halen neden bu devam kararını srti aldı.para içinmi.paraya değer vermeyen bir insan deniliyor.nedeni ni anlamak güç doğrusu.

  YorgunYorum 14:22 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar dizi kaunchi nin elinde oyuncak resmen buna ikna olmayanlar var ama genel itibariyle herkes bu şekilde düşünüyor biz Turkiyeden bunu fark ediyorsak hint fanlar apaçık görüyor ve yazıyor . Sritisiz izlenemeyecegi için de ne şiş yansın ne kebap misali çiftimizi ayrı tutup senaryoyu saçma sapan yere getirdiler. Pazar günü kaunchi ektayla ve çocuklarla birlikteydi. Tabii ki ekmek parası kadın patron ve onların bir geçmişleri var. Shabirle tanismasinada sebep. Ama ektanin paylaşımlarını gördünüz mü bilmem . Ektayi opmeler sarılmalar ekta nın oğluyla ilgilenmeler. Buda insanları haklı çıkarıyor . Bu kadar samimiyet varsa işin içinde bu arkadasligida iyi kullanıyor. Ekta her halükarda sriti oldukça dizinin devam edeceğinin farkında. Seyirci sinir olmuş önemli değil. Arkadaşınıda bunları ayırarak idare ediyor akıllı kadın ekta . Sritiyi nasıl tuttu bunu bilemiyorum işte. Eğer denildiği gibi shabir ikna ettiyse onu kırmamıştır. Belkide o senaryonun kendisini bu kadar az göstereceğini nerdeyse bir figüran kadar az görüneceğini hesap edemedi. Bence bu durum sritinin elinde patladı. 5 yıl olmuş gelinen noktaya bakın kuru kuru paylaşımlar. En içten paylaşım yine sritinin paylasimiydi. Dizi reyting yaptıkça senaryoda da değişiklik olmayacak. Abhi mümkünse evlensin ve Pragyadan uzak dursun. Pragyadan uzak duramadığı gibi koruyamiyorda hiçbir şekilde. Alyanin pragya saplantısı ancak abhi pragyaya rağmen evlenirse durur. Ama tabii öyle olmayacak ne alya ne rhea ne meraa durmuyacaktir. Arkadaşlar kiarayi sritinin oynayacagi kesin mi. Çünkü 20 yıl atlama olmadan ikizleri kimlerin oynayacağını biliyorduk. Halen kiara belirsiz . Geliyormu ölü mü. Kingle mi. Bunlar şimdiye kadar ortaya cikardı normalde. Kiara gelirse ve abhiye dusman anneye dost olarak , o zaman bir esitlik olur . Yoksa bir düşünün alya 1, rhea 2, meraa 3 ….pragya tek başına. Gerçi hep tek başınaydı ama bu defa kendi kızıda karsisinda . Keşke kiara gelse ama bu belirsizlik gelmeyecekmiş gibi duruyor. Gelmezse ikizler üzerinden dizi devam edecektir. Saçma sapan kötülükler. Alyanin bitmek bilmeyen planları. Ne degistiki 20 yıl atlama olduysa bir şeylere değmeliydi. Aynı tas aynı hamam.

  AnonimYorum 15:22 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selam rumuz Yorgun çok haklısınız dizinin beşinci yıl dönümünü kutlamışlar sette shabhir ve sriti birbirlerinden kaçmaya yer arıyor özellikle shabhir çok soğuk davranıyor pasta keserken bile araya daha diziye yeni katılan kazulet nineyi koymuşlar bu arada yine dizi çöküşte bu hafta 11 olmuş reytinglerde bu kadar izlenmesi bile şaşırtıcı sizin dediğiniz gibi senaryo aynı tas aynı hamam değişik bir şey yok ben kiyera hikayesinin tamamlandığına inanıyorum zaten yeni hikaye yıl atlaması bunun üzerine oldu kiyera karakteri geri gelecekse o zaman bu çakma kart teyze ikizlere ne gerek vardı diye sormayalım mı bu aptal senariste aslında fazla da kafa yormaya değmez sonuçta bütün hint dizilerinde olduğu gibi bu dizide aptal ve saçma bir hint dizisi başka bir açıklama bulamıyorum

  EmreYorum 16:41 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selam dizi dostları emine ablam çok geçmiş olsun mesajlarını yeni okudum gece çalıştım sabah geldim uyudum yeni kalktım bütün yazdıklarını katılıyorum bu abi adam olmaz böyle bu kafayla hiç bir şey elde edemez bence esas şizofren abi kafası hasta akıllı insan böyle davranmaz abi erkeklerin yuz karası bütün hayvan aleminin yilanın dan Gergedanına toplamış en güzel şekilde bakıyor ama kendi kuzuşu ne durumda haberi yok abi pragyayi hak etmiyor çay kaşığı ile verdiği mutluluğu kepceyle geri alıyor ne böyle şöhret ne boyle para ne de böyle hayat isterim ya abi efendi her şeyi parayla satın alırsın ama gerçek sevgiyi asla çünkü gerçek sevginin gücü parayla pulla ölçülemez sen buna hahipken değerini bilemedin aslında sana tanu bile fazla onunda hayatı senin yüzünden o duruma geldi sen ona yüz vermeseydin belkide bunların hiç biri yasanmiyicakti yazıcak çok şey var ama senin her şeyin para olmuş

  AnonimYorum 18:57 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ee ikizlerin hikayesi olucak tabii. Reytingler güzel… Ektada düsünürki ikiZleri yapayım…. Kiara sriti olursa… Abhigyayı aff etdikten sonra onlar diZiden çıkar yeni sritiyle devam ederiz bide bakmısız sanide shabir…onların hikayesi… İkizlerin hikayesi… Alita king hikayesi… Disa olmazsa eger purabın 3cü askını…. Ama abhigya olacak ama eski abhigyayı……………..
  Ama bence kiara tanuda. Ekta tanuyu kolay kolay çıkarmaz yani…. Bide bakmısız tanuyla king…… Ya abhigyam niye her seferinde mutlu olmamak zorunda ya……. Ama ümidimizi kayb etmeyib seyr edicez artık…. Not:bunların ayrılmasında abhi kadar pragyada sorumlu… Egoları…. Ama asıl sebep tabiki tanu nikhil king aa bide kaunchi ekta seytanı…….

  AnonimYorum 19:32 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kkb 11ci yerde…..

  IlknurYorum 19:41 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Slm arkadaslar bugunde dizi bos gecti hic beyenmedim diziyi ama pragyayi gorduk yetti bize yazik o evdende kovuldular yazik valla pragyaya ise yaramayanlar abinin yaninda rahat yataklarinda uyurken bizimkiler disari atiliyor dilerim king biran once gelirde pragyayla evlenir kizda bu sefillikten kurtulur abide pragyzsiz avucunu yalar cooooook sacmaladilar biran once kiara gelsede dizi canlansa yoksa hergun birlesecekler demekten icimize gina geldi ya bitirsinler diziyi yada bi canlilik gelsin diziye sabahtan beri bekliyoruz diziyi gel gelelim izleyincede fos bir dizi seyrediyoruz of ya bu ne biktik artik o kadinda masallah eve dunden hakimiyet saglamis yakinda abiylede evlenir oh ne ala memleket pragya sefillik hayat yasasin evim tadinida ise yaramazlar parazitler doldurmus hepsini ilaclayip oldurmek lazim bugun cok sinir oldum pragyayi valiziyle birlikte disari atmalari canimi cok sikti yok boyle rezillik

  AnonimYorum 19:49 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bomboş bi bölum.Pragya ve kızlar evden kovuluyo.Yolda konuşurken onları yaşlı bir kadın duyuo ve kalacak bir eve göturuyo.Rhea rüyasında Abhi ona tokat atığını ,Prachi ve Shanna onunla dalga geçip gülduğunu göruyo.Mera mutfakta Survani için bişey hazılıyo ve Abhi ile konuşuyo.Yeni promo Pragya kaza geçiriyo.

  YorgunYorum 20:27 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Pragyaya çarpan rhea . Polis gelip rhea yi karakola götürüyor. Abhi de karakola geliyor pragya nin bir karışık durumları var hastahanede mi karakolda mi tam yazamamışlar. Abhi ve pragya bence yine karşılaşamıyorlar. Şaşırdık mı. Hayır. Koca kız kabus gördü evde panik . Yaptığı kötülüğün hesabı bu dizide ancak rüyalarda oluyor. Yani diyorlar ki hiçç beklemeyin asla gerçek ortaya çıkmaz siz rüyalarda görürsünüz. Gördüğü rüyanın intikaminida alya kılıklı prachi yerine annesinden çıkarıyor. Sen benim uykularimi mı mahvedersin al sana sonsuz uyku . Kendiside hooopp karakolda. Tabi parchiyi abhi kurtardi ya pragya da rheadan şikayetçi olmayacaktır. Sen sağ ben selâmet. Herkes evine. Şımarık rhea bununlada kalmaz ici soğumaz. Daha ne saçmalıklar ne saçmalıklar. Biraz da 5. Yıl kutlamalarına değineyim . Gerekli gereksiz herkes oradaydı. Yeni yetmeler başrol oyuncusu mübarek heryerdeydiler. Abhi pragya masa basında pastayla bii foto o kadar . Pastaya baksan gerçek bir abigya pastası. Bundan bile bir sonuç çıkarmaları lazım aslında. Yani asıl olan pastada işlenmiş siz kimsiniz pardon diyor pasta resmen. Gel gelelim pasta yenmemiş galiba . Sriti doğum gününde pasta kesip ilk shabire vermişti ve sosyal medyada çok konuşuldu. Bu sefer pasta yedirme yok yada ben görmedim. Yaşlı diye dadi kesmiş sritinin eli bile uzanamamıştı ya. Bu kız çok hanımefendi kim ne derse desin. Sadece pasta kesilirken sriti ve shabir gözgöze gelmişler. Haa aralarında sürekli bir kadın var şu yenilerden sanki dersin kadın dizinin en vazgeçilmezi tam merkezde . Ne bileyim pek bir ruhsuzdu partileri. Eskiler yok gelmemişler yada çağrilmamışlar. Dizi anonimin dediği gibi 11. Sıradaysa ohhh olsun 15 ‘ leride görür inş. Hemen düştü ya bir abhi pragya karşılaşamaması daha yazarlar mesela karakolda hoop 1. Sırada. Ne dengesizlik ya.

  AnonimYorum 20:29 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selamlar bu akşam pragya karakterinin sefilliğini gördüm çok mutlu oldum kingin Saray’ından mera malikanesinden sonra böyle sokakta kalmak senin EGO’na iyi gelmiştir gerçi sen böyle sefil hayat yaşamayı seversin çünkü sen en doğru en kusursuz bir kadınsınya böyle devam et sen asla abhinin hayatına girme bir daha gittiğin yere anında uğursuzluk getiriyorsun hele yanındaki kıza tahammül edemiyorum ne kadar kazulet ve itici bir tip

  AnonimYorum 21:44 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selam arkadaslar emınem kızın nasıl oldu ınsallah ıyıdır dun sana yazdım benı yasemın le karıstırdın ben betul uc noktalı ara sıra yazıyorum pek ızlemıyorum cok sacma oldu senın guzel haberlerını okuyorum kanal 7 de tekrarı ne zaman baslıyor yelızım dısın nasıl yıne cevırını yaptın ellerıne saglık fedakar arkadasım ruyam rısam sızler de yoksunuz madum arada yazıyor ben de sızlerı okumayı sevıyorum bu yuzden bakıyorum hepınızın yorumları muhtesem tam yerınde ellerınıze saglık…

  Pragya1Yorum 21:50 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Peagyanin egosu ve Abhinin egosu… Nicin Abhiye donmesinki butun ursuzluklari Tanu ve Aliyanin yuzunden neden bassediyorsunuz ya Abhi butun hayay Aliya ve Tanuya daha cok guveniyordu herzaman… Evet kabul ederim bu sefer ayriligi Pragya sorumlu o baslati… Hemen iylikleri unutyorsunuz… Pragya ugursuz degil asil Mera ailesi ugursuz… Pragyanin basnda butun kotulukleri gelmeyeni kalmadi…

  MadubalaYorum 22:02 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine abla kızin nasıl oldu iyidir inşallah betül ablam sen nasılsın yeliź abla sen nasil oldun giden arkadaşlar sizleri çok özledik bide arzu abla şapşiği haķinda ne düşünüyor merak ettim normalde o abiye hiç kızamiyordu gerçi bende abiyi severdim ama şuanda ona karşi hiç birşey hisetmiyorum ama sizleri okumak bana iyi geliyor

  Pragya1Yorum 22:19 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Aliya Abhigyayi mutlu gormek istemez herzanan plan yapiyordu ayirtsin… Bu defa da boile olacak Aliya simdi Purabla bakalim bu sefet bahane olacak… Bir gelse Kiyara artik isler belki biraz degisir… Ama bu dizi Abhigya birlikte olmak gerekur onlarin kusmetleri dir Abhigyanin basinda cok sey geldi… Umarim guzel bir final olur… Abhigyam mutlu olsun Abhi da evini biraksin Aliyaya Abhi ve Pragyayla yeni bir hatat baslasin mutlu bir aile olsun o kadar.

  AnonimYorum 22:52 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  İyi akşamlar. Emine geçmiş olsun kızına.Emre erkek olmana rağmen doğrunun yanında olman güzel bir şey. Abhiye o kadar gıcığım ki tanu ve aliya çıktığında nasıl değiştiriyorsak kanalı o çıktığındada aynısı oluyor ilk atlamadan bu yana.hele şimdi hiç acınacak hali yok banamı öyle dizidenmi bilmem gerçekten abhi itici biri. Erkek milletinin şu yalaka ve yağcı mal insanları sevmelerine hastayım.bu yüzden gerçek insanlar acı çeker yalancılar sefa sürer. Bu arada bekara karı boşamak kolay derler bazıları sanki bu olaylar başına gelmiş de yaşamış gibi gıcık oluyor diziye. yas.

  MadubalaYorum 23:56 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  İnşallah bu kazada ölür ozaman bizde rahat ederiz lütfen ekta bize bir iylik yap ve pragya bu kazada ölsün lütfen

  PerihanYorum 00:06 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet abi ya suçlusun pragyayı bir çuvala koyup ağzını bağlasaydın yada zenginsin bir boş çelik para kasana koyup kitleseydin şimdi pragya böyle perişan dolaşmazdı… Ağzınla kuş tutsan sen bu izleyicinin suçlamalarından kurtulamazsın yazık ettin pragyaya sen ettin abi pragya bişey yapmadı o güzelim mutfağı o saray gibi evi o kazuret karıya sen bıraktırdın. Vay abi vay sen cansın benden nasihat yardım etme o praciye koşma artık pragyanın peşine çünkü sen kötüsün kötü

  EmineYorum 00:36 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Betulcum çok teşekkürler sorduğunuz için hepinizden Allah razı olsun diyorum…maducum arzu sapsigini seyretmiyor bile …sadece pragya sahneleri….soran herkese selamları var hepsinin…her akşam muhabbet etmeden uyumuyoruz….tek nokta pragyanin çilesi ….emrem senin Allah’ına kurban…bizim Türklerde böyle abi gibi adama ne derler sen bilirsin…eşim söyledi…ben söylemiyorum …Mecnun evet ama Allah inancının zayıflığı ataistligi nasistligini Allah abiye çektiriyor …daha fakirde düşecek …ama pragya Allah inancı sayesinde her koşulu imtihan bilip hale razı olan kişi…eninde sonunda pragya kazanacak….çünkü pragya inançlı biri inançlı birinin dünyası sarsılmaz….kaybettiklerini yerine Allah daha iyisini verir düşüncesinde….işte ben de bu karakteri bu yüzden seviyorum…..abiye de ekta niye bukadar kadınlara meili biri gibi gösterdi ve aptal anlamadım….her halde sonunda Alya ve çetesi onu tımarhaneye atirir pragya alır çocuk gibi bakar…bu saatten sonra abiden bir cacık olmaz….kızlar bugün dediki mutfağa miraya tıpkı tanuya yaklaştığı gibi pragyaile konuştuğu gibi konuşmuş.. suvarniye dalga geçmiş iyles pragyayi getirelim diye…mira o yaşlı pragyayi getirelim diye kandır demiş….onlar abiden midemiz bulandı dedi bakmadım….çünkü abinin ağladığı zaman üzülüyorum….ceylanım kadar değil tabiki….kızlar Mayıs ta tüm gerçekler diyor ogrenirsem yazarım…kanal 7ne zaman ah kalbim baştan Sare söylemişti ..ramazan programının yaklaşması galiba sebep….dizi izlep bilir….ben zaten şimdi sarla bülbül birden başladım onları özledim…eski purap …tableti alıyorum hergun bir bölüm …..sureş bu filmin tek aklı oymuş…..abi sapkın şımarık tutarsız bencil kibirli biri demişti….pragya çok çekeceksin agliyacasin demişti……betulcum ,maducum pragyam sizin için yazdım…çok teşekürler….

  AnonimYorum 01:22 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bır sey dıycegım anonım sen ah kalbıme ıyı bakıyormusun bence sen öküz abhı den başka bır şeye bakmıyorsun bragya ya uhursuz dıyorsun bragya ugusuz deyıl abhı nın ve evının ugursus oldunu gormüyormusun nasıl bragya ugursuz dıye bılıyorsun dogruyu yanlışı görmuyormusun neler geldı basına o ugursuz aıleden hep alia ve tanu yılanı mıtalı raj o yılanlar yabmadımı her şeyı nasıl tızı ızlıyorsun senı anlayamıyorum evet bragyayı sevmeye bılırsın hakkın var ama ugursuz deme barı başka ne dıyeyım bılemedım boyle kalsın senı okuyunca yazmak ısdedım selam ıyı geceler

  AnonimYorum 07:29 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Günaydın. Eminecim bizdede öküzler çoğaldı karısını aşti de kucağına alıp aşağı atan mi dersin plazalarda aşağı atılan kadinlar mi dersin Allah sonumuzu hayıra getire insaallah. Şimdi bizim kadınlarımıza da hakaret edin hep kadinlar suçlu hiçç erkeklerin suçu yok. Bazen değişik düşüncedeki kadınlar ya merhametsiz yada çocuğu yok yada hasta beyinli bu haberlere bakınca herkes haberi kendince yorumluyor merhamet herkese her zaman lazım ne zaman ne olur ne yaşanır hiç belli olmaz. Acaba diyorum burada abhi haklı diyen arkadaşlar başlarına bu şekilde acı gelse acının rengi tarifi olmaz onu yaşayan bilir o anda beyin düşünmez kalp hep ağrır o kadını atmak sormamak mı lazımdı diyoruz zengindi yani evi mülkü çoktu bir karısıyla kizinami bakamadı. Kadınsın ya her rezilliği çek ses etme eziksin çünkü. Kendinize iyi bakın dizizedeler

  EmineYorum 08:34 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Günaydın kızlar….pragyam 1 bu haber sana ektavitor…Alman gazetesine …tüm dünya ah kalbim seyircisine teşekkür etti….kısa yazayım…abi pragya aşk devam…iki kız kardeşin sarlanin hikayesinin eşleri abi purap zorlu yolculuğu tüm zorluklara rağmen kaderin ayırmadığı…abi pragya şovun büyük parçası yola devam ..yani belki dahada uzun olabilir diyor …abi pragya kesin purapta…..birde Hint sayfası….kazadan sonra parci abinin evine gidiyor hayal değil abi tokat atıyor riyaya….hastaneye özür dilemeye gidiyorlar…pragya kızını öğreniyor…abi pragyayi ikna yolunda …Alya psnikte purap ablası ile gözyaşı konuşma…pragyam 1 bunlar vardı ….Alman gazetesinin tercümesini Sare ablan yaptı….

  GoncaYorum 10:31 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  S.a canlar Eminem kızın inşaellah daha iyi olmuştur canım dua ediyorumsize bizde oğlumda yaşamıştık zor ameliyat ve sonrası.Rabbim şifa versin amansız tüm hastalıklardan kôtülüklerden korusun cemi cümlemizi evlatlarımızı.

  GoncaYorum 10:35 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emre kardeşim.bir ablan olarak yorumuna bayıldım.ne güzel ôzetledin abiyi.başka sôze gerek yok işte bir erkek gôzüyle bile bu bariz belli.abinin yapıp yapmadıkları.teşekkür ederiz sana.

  AnonimYorum 11:20 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yadigar abla boş ver taraflı düşünenleri. Nasılsın size bahar geldimi bizdeki gibi bir iyi bir kötümü. Nasılsın evlatların nasıl bu gençler bizi anlamıyor oysaki sen kaynana olmuşsun ben treni kaçırdım kaynanalik çok geç olacağa benziyor belkide olmaz. Evlilik diye bir şey kalmadı insanlar kadın erkek çalışıyor birde koca tribi çekmek istemiyor erkeklerde aynı oldu hintliler olmuş çokmu. Pragyanin cesareti yok bizlerde onun için katlandık pek çok şeye. Şükür halimize bizde ne fırtına ne kasırga ne yağmurlar gördük şimdi her şey oturdu bu kezde hastalıklar rahat bırakmıyor.burada sivrilik yapmadan yazisabiliriz. Bu aktör ve aktrislerin bizim akraba tanıdık olması imkansız boş verin elin hindulari için germeyin ortamı. Dikkat edin pragyayi yazan senarist sürekli küçük düşürüp aşağılamaya çalışıyor bizim kızdığımız konu bu. Pragya yani sritiye çok sevdik yeri geldi çok kızdık. Ben daha önce sritiye elestirmistim para içinmi oynuyor niye senaryoya müdahale etmiyor diye. Arkadaşlar para için değil dediler ama genç ve ileriye yönelik yatırım yapmak ister ailesini gecindiriyordur vesaire belki istediği proje gelmiyordur belkide biz gibi oda bağlanmıştır bu deli diziye. Kimi ezer parayı, kimileride sürekli bakmak zorunda olduklarını düşünür her iki halde de para sevilir parayı sevmeyen yoktur ileri ve az seven vardır ama her şey parayla oluyor artık

  AnonimYorum 11:29 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kum kum bhagyanın setteki beşinci yıl kutlamalarında sriti dekor çalışanı ikiz gergedanlar işe yaramaz moruk dasi ve mira en önde başrol oyuncuları gibiydiler şaşırdık mı elbette hayır

  RüyaYorum 11:55 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Günaydın hayırlı sabahlar .Eminecim çok geçmiş olsun kızına şifalar dilerim .Kızlar doğru söylemiş bende aynı şeyi düşündüm .Abhinin merayla ilişkisi bir çalışandan öte hatta büyük anneden sonra abhinin ilk kez birini dinlediğini sözlerine değer verdiğini farkettim .Meranın dadiye olan ilgisi abhinin üzerindeki etkisi rehayı kızı gibi sahiplenişi pragyanın yerini aldığını gösteriyor. Abhi mera ile kızı için değil değer verdiği için evlenmeye karar vericek .Karı koca gibi yakınlar birbirine geriye nikah yapmak kalıyor .Beni ilgilendiren tarıfı pragyanın çok üzülecek olması. İlla gözüne sokacaklar ki acı çeksin .Kaç kez abhinin tanuyla evliliğine şahit oldu seven biri için çok zor bir durum mera tanudan daha akıllı biri kaleyi içten fetetmiş durumda aileninde sevgisini kazanmış pragyanın fedakarlıklarının hiç bir değeri olmadı mehralar için çok yazık. Yelizcim ve maducum çok geçmiş olsun şifalar diliyorum .Gonca abla madu yasemin ve diğer arkadaşlar yorumlarınıza katılıyorum .Emre kardeşim çok güzel özetlemiş sorun alya tanu yada başkasında değil sorunun ta kendisi abhide .Gerçek sevgi tüm masafeleri ortadan kaldırır .Abhi herşeye sahip oldu hayatında en büyük şansı onu koşulsuz seven pragyayı gözden çıkardı her daim .Yorguncum yazdıklarının hepsine katılıyorum benim yazmak istediklerimi dile getiriyorsun yüreğine sağlık .Bütülüm hoşgeldin nasılsın bu aralar yoğunum biraz eşim iş kazası geçirdi gelenler oluyor vakit buldukça yorumları okuyorum .Diziyi boğularak izliyorum akşamki bölüme fitil oldum .Tamam abhi gibi zengin lüks bir hayatı olmasın en azından öğretmenlik yapmaya devam etsin neden bu kadar çaresiz bırakılıyor bütün vebali yükü tek bir karaktere yüklemek hangi vicdana sığar .Gecenin bir vakti kucağında bebeğiyle sokakta nereye gider nasıl geçinir kimsenin umrumda olmadı diğer sahne dekorları da tepkisiz kaldılar .Abhi o dağlar gibi egosundan bir kez gitme diyemedi madem iyi bir koca karısını kızını mağdur etmeyecekti .Ben gerçekçi biriyim bunlar bin kez biraraya gelseler yine ayrılır inançları olan yedi yaşam yetmez kavuşmalarına .Şhabirin oyunculuğunu beğeniyorum bakışlarını mimiklerini çok iyi kullanıyor. Eee yanlışlarını görmezden mi geleyim hayranlığım doğrularımın önüne geçmiyor .Abhinin yaptığı yanlışlar bağdata yol olur .Pragyanın hataları yokmu kimse kusursuz olamaz fakat olanları hakedicek kadar abhiye zarar vermedi .Hikaye özünden saptı ekta ve kanchi amacına ulaştı pragyayı bitirmek için merayı dahil ettiler pragyanın yerini mera almış durumda . Eğer abiden önce pragyayı alya görürse ki öyle tahmin ediyorum fırsattan yaralanıp abinin merayla evlenmesi için elinden geleni yapıcak abhide dünden razı bence kızı için değil merayı önemsediği için kabul edecek .Pragya bu hikayenin neresinde anlamış değilim.Tanu ve mera abhinin hayatında daha fazla kalıcı oldular .Pragya yine bir kazaya kurban edildi anne kızın ilk karşılaşması için böyle bir yol şeçilmiş .Kızı olduğunu öğrenmesi uzun sürecek daha öncede abhi nikil kairaya arabayla çarptığında kızı olduğunu öğrenmişti gerçekten cani bunlar acıdan ve kaostan besleniyor .Birinin canı yanmadan gerçeği öğrenemiyorlar .Abhi pragyaya kiarayı sakladığı için kızıyordu prachiden haberdar olduğu halde görmek için bir girişimde bulunmadı .Pragyayı zaten aramaz sormaz tesadüfen karşılaşmayı bekler .Pragya yirmi yıl kızından haber almadan nasıl yaşayabildi onuda anlamış değilim ayrılık olur eşler anlaşamaz bunu anlarım çocukları ile görüşebilirdi her ikiside .İki sezondur abhi pragyanın bağlarını tamamen koparıp ayrı hayatlar yaşatılıyor .Her ayrılık diğerinden ağır oldu ama kiaranın gidişi tüm dengeleri alt üst etti .Geri dönermi emin değilim atlamadan önce diziden ayrılacağını duyurdu ve yetişkin hali ile dizide olacağından bahsetmedi .İkizlerin hikayesi için harcadılar .Sanki abhi pragya ile çocuk sahibi olmak için yeniden evlendi bebekler doğunca görevi bitti ve ayrıldılar çok duygusuz ruhsuz bölümlerdi .Tanunun hamilliğini aylarca izlettirdiler pragyaya kısacık mutluluğu çok gördüler .Asla adalet yok bu dizide işlenen suçlar örtbas ediliyor .Maksat ikisinden birinin başına bir musubet geldiğinde birbirlerini kurtarmaları anlık yakınlaşmalar kaybetme korkusu olsun. Bunca komplo entrika cinayet sonuca bağlanmadan yıl atladılar .Bu gidişle pragyayı öldürür yerine merayı geçirirler .Sonunun iyi biteceğini sanmıyorum keşke ayrılsa diziden bende izlemeyi bıraksam tadı kaçtı uzadıkça şaçmalıyor .Sriti neden kabul etti anlamıyorum demekki seviyor bu ekiple çalışmayı ne diyelim herkes için hayırlısı olsun .Görüşmek üzere ..

  Pragya1Yorum 12:39 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kizlar ben 80 bolumu seyrediyorum.. Pragya sahte hamilelik Abhi dedi ben kiz doguracani Pragya erkek dedi Tanu ikiz dedi…. Kiara dogdu ikizler de dogdu Pragya erkek dedi ya belki birlesir ve bir de erkek dogurur….Abhini dedikleri oldu tek bir tane olmadi daha bir oglan.. Ama 20 iyl gecti hesapta yaslandilar nasil olacak…Ama olur boile yastada…Bizim bir komsu annesile ayni iylda dogurmuslar annesi 55 yasindaydi… Yani gercek hatta olursa dizide neden olmasin

  Pragya1Yorum 13:05 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine abla aksam uyku tutmad beni..ben gece senariyo yapardim Abhigyayi….guzel haberler icin cok tesekur canim.

  AnonimYorum 13:08 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bisi dicem kanal 7 de yeni dizi baslayacakmıs…… Svaragini ile ilgilenmiyorum ama ah kalbin yerine….. Ya ah kalbim final olursa….galiba sezon finali olucakmıs… Bitirmesinler lütfen pragya abhi abhigya♥ 100 yıl bile geçsde izlerim çünki onlar eninde sonunda kavusacaklar her seye ragmen…….. Umarım…..

  AnonimYorum 13:11 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Rüyam geçmiş olsun eşine. Diğer arkadaslardan da hasta olanlara geçmiş olsun. Bizde biraz sallaniyoruz ailecek.önce kız hastalandı sonra bize geçirdi hava bir iyi bir kötü bizimde dengemiz bozuldu. Abhi ister evlensin ister dünya starı olsun isterse dünyanın hepsi onun olsun önce adam olacaktı gerisi fasa fiso. Madu inan bende aynını düşünüyorum önceleri pragya ölmesin diyorduk baktık olacağı yok ölsün diyoruz hepsine kıran girsin ölsünler hay lanet olsun nereden sardık bu hint dizilerine.

  HoncaYorum 13:18 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Rüya geçmiş olsun ..yorumlarına katılıyoum sizleri okumak güzel filim işkence..izlemeden sadece promalara bakacağımı hiç düşünmemiştim.ama saçmalayarak soğuttular diziden.ancak siz dostlardan soğumak mümkün değil.ayrı ayrı.fırsat bulunca sizleri okuyorum.Ricam bu sayfada bu güzel yazışmaları iyi bir şekilde sürdürebilmek.lütfen ortamı germek için yazışanlar var ise olmasın.herkes herkesin düşüncesine saygı duyuyor.bu yüzden kopamıyoruz .birbirimizden.Buda iyilik ve güzelliğin sevginin gücü.Ekta hnm bu gruba girsinde bir iyilik sevgi sever kalpleri gôrsünde.şu filime kôtülük yaşattırmaktan vazgeçsin…

  PerihanYorum 14:21 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Olaylar çarpıtılıyor sayın anonim üstü kapalı farklı fikirlere yine hakaret yine hakaret biz sizin feminizm kokan fikirlerinize hakaret ettikmi hayır doğrudur kadın hep ezilir toplumlarda ama burda kadın kendini ezdiriyor sizde ses yok bile bile kendini ezdiren kadınamı acıyım. Kendisini diğil çocuğunu düşünmeyen bir kadın var. Şimdi benim başıma gelse diye empati yapayım. Ben böyle iyi böyle zengin böyle saf bir adamı asla bırakıp gitmezdim…. Çünkü pragya kadar ne ben ne sen ne de başkası burdaki hiç. Kimse bu kadın kadar salak olamaz… Olmamalıda bencil fikirleri var adamda acılı.. Ayrıca burda abi hiç bir kadın aşiddet uygulamadı. Uygulasa ilk ben karşı çıkardım evet genç anonim arkadaşa katılıyorum pragya yı kimse ezmiyor. Kendisi ezik duruma düşmeyi seviyor. İltimatonu kendi verdi bu şehirden gidecem ne sen beni ne ben seni rahatsız etmiycem diye….. Saptırmayın yorumculara hakaret etmeyin hırsınıza yenik düşmeyin. Bir şeyleri savunma adınada olsa iftira atmayın bizi sanki şiddeti savunuyormuşuz gibi göstermeye çalışmayın. Evet ülkemizde kadınları aşağı atanlar yakanlar her türlü pislik var ama bu dizideki abinin bunlarla ne ilişkisi var yada pragyanın veya bunların ikisinden birini savunanın. Olayları yanlış yollara çekmeden yorum yapmıyorsunuz sanki aldı abi pragyayı camdan attı yada git dedi. Yedi yıl atlamada abi suçlu ama burda pragya kendi etti kendi bulur gibi geliyor….

  LeyaYorum 14:27 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Insan herșeyi göremez;sevdigin șeyler seni kör vede sağır eder
  Ben anlamıyorum benim aklım biraz kıt sanırım kötülügün içinden iyligi aramak tamamda iyiligin içinden kötülük aranmasını almıyorm aklım tutuluyor ya benim aklım kıt yada birileri aklın arkasına sıgınıp hertürlü kötülügü düșünebilme kabileyitine sahip Rabbim onlardan tüümm iyileri iyilikleri korusun AAMMIINN
  Farklı duygu vede düșünceyi anlarım iyligin altından kötülügü ,kötülük çıkarmayı anlayamam,bakıș açısı diye bir kelime var bunu hayata geçirip özellikle yapılan iyilikte,bir sürü farklı açıdan bakmaya art niyet diyorum
  Iyilikle kötülügün savașı bu yalan dünya,herkez menfati gerekçesiyle farklı yönlere sapabiliyor, bu dizide tamda bu noktada menfatiyle ilișkili iyilik vede kötülük yarıștılıyor ne yazıkki kötülük bașrolde,Aliya ve Abhi vede ailesi çogunlukla içlerinde kötülük barındırıyor ama Abhi karekterinin içinde iylige iyi niyete dagir kırıntılar var bunu egosu vede kibiri bastırıyor içindeki iyligi kim çıkardı tabikide pragya iyi baktı iyilik düșündü bunuda gösterdi Abhinin kalbini fetetti içindeki iyiligi ortaya çıkarttı, iyilik çıktı çıkmasınada o egosu kibri siniri hep öne geçti bunun zararıda sadece ve sadece pragyaya dokundu çünkü neden nabza göre șerbet vermedi,neyse oydu dogru bildigini savundu yașadı abhi herzaman sinirinin sinirli olmasının arkasına sıgındı sinirliyim bunun sonucunda herșeyi yapabilirim ama sen beni affet hoș gör alınma kırılma beni terketme,ben seni hakaretlerle kovsam dahi beni terketme terkettigin için suçlusun ama ben sinirliydim söyledim nolacak ee normaall le getirdi,aslında demek istedi ki sen benim arkamdan ișler çevir bildirme ben görmez gelirim,çevremdeki kazuletler hep bunu yapıyor ben görmez duymaz geliyorum
  dogruluk dürüstlük bu evde yok sende onlar gibi olursan tutunursun,ben fedakarlıktan anlamam bana birçok fedakarlıkta yapsan ben nankörüm seni birçok șeyle șuçlayabilirim çünkü sinirliyim,ben bunun arkasına sıgınıp seni birçok șeyle suçlarım bumudur evet tamda budur yaptıgı, bu sevdigini birkalemde çizmek yerle bir etmek,ama bu kötülügü sadece pragyaya yapmıyor kendinede yapıyor aslında kendiside acı çekiyor,bu kötü huyu kendisini vede karșısındakini mutlu etmedi bir aile olmadı olamadı hep yanlıș kișilere aile dedi,hiç ugruna ailesini dagıttı yok etti.
  EVET tek suçlusuda taa kendisi pragyanin hataları aileyi dagıtacak kadar büyük degil, kırgın küskün acı içindeki karısına sahip çıkamadı kör olası egosu kibri yüzünden bu küçük görünen fakat sonuçları kötü olan huyu yüzünden ne iyi bir koca nede iyibir baba olamadı olamazda iyi bir baba oldugu idda ediliyordu ya yetiștirdigi çocukta ortada ikinci Aliya vakkası ne güzel ilgilenmiș ne iyi bir baba alkıșlıyorum evet ondan bir cacık olmaz olmadıda
  Bu dizi kötülere hizmet ediyor adalet yok anladık ilahi adalettemi yok bu kötülügü yapanlar ne incindi ne yaralandı ne düștü ne fakirledi hiç birșey gelmedi bașlarına sadece planları geçici olarak sekteye uygradı bıkmadan kötülügü hayata geçirmek için ugrașıldı bașarıldıda hala aynı devam ediyor,bunu tutan halkınada yazık acaba bizim gibi adalet bekleyipmi izlediler yoksa o ülkede adalet olmadıgı için hep durum bu diye kabullenipmi izlediler merak konusu
  Ülkede adalet yok böyle kabullenmișler izliyorlar dedigim noktada ikimizin yerine dizisi aklıma geliyor birçok ödül almıș dizi bu dizide kötülük illa ki karșılıgını buluyor dizide adalette var ilahi adalette var örf,adet,adalet,adaletsizlik suçlular iftiracılar zorbalar iyiler kötüler birçok konu ișlenmiș aldıgı ödülleri haketmiș,uzun yıllar sürmüș birçok oyuncu,senarist,yönetmen degișmiș ama adalet anlayıș degișmemiș iyibir örnek bu dizi her açıdan,ama bizim bu dizinin ektası degișmedigi sürece bu adaletsizlik hep böyle devam edecek,bu kadının iç kötü ,bu kötülükten iyilik adalet çıkmaz çıkmaazz çıkammaazz,o biraz ilgi çekmek iyilik adına bir parmak bal çalar ters köșeler yapar izleyicinin zafını biliyor onları elde tutarak gösterip çekerek beș yılı doldurmuș hemde aynı șeyleri aynı senoryayı yutturmuș aklı sıra akıl oyunaları yapmıș,yutturmușmu hemde çok güzel yutturmuș çünkü elinde ikitane degerli hazinesi var onların uyumunu seyirciye sevdirdigini farkettigi an seyircisini elinde oynatıp bildiginden șașmamıș,dizi içinden bașka hikaye çıkartmaya çalıșıyor yine iki hazinesinin sırtından,ama kendini tekrarlıyor neden bașka șekilde düșünemiyor takmıș at gözlüklerini ufkunu genișletemiyor çünkü içi kötü bașka șekilde bakamıyor,kahrol Ekta al sana bomba elinde patlaması dilegiyle sen ve senin gibiler kaybetmeye mahkum simdilik kazandıgını düșün ilahi adalet er geç tecelli eder,bunun diger dizileride aynıymıș öyle duyuyorum buda degișmeyen zihniyet oluyor bu zihniyet kötülük adına olmasaydı keșke iyilik adına degișmeyen zihniyetlerin çogalması dilegiyle dünyamızda cennet olurdu ne güzel olurdu
  Dizi dostaları arkadașlarım kardeșlerim nasılsınız iyisiniz InșAllah hasta olanlara hastası olanlara geçmișolsun diliyorum Rabbim iyliginizi saglıgınızı versin saglık sıhhat afiyet diliyorum
  Rabbim hayırlı vicdanlı insanlarla karșılaștırsın cümlemizi❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  YorgunYorum 14:38 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Rüya bırak abhi meraayla evlensin onun hakettiği kadın tanu meraa .. meraa herşeyi biliyor tanuyu pragyayi. Tanunun yapmadığı herşeyi evde yapıyor tanu süs biblosu gibi gezer ben abhinin karısıyım diyip ortalıkta dolaşır, herkese hırlar, diş sıkar, parmak sallardı. Pragya ise evi sahiplenir herkese iyi davranır sevgiyle yaklaşırdı. Eeee evi avucunun içine almak için uygulayacağı yol Pragyadan geçiyor. Onun gibi davranması normal. Sonuçta pragyaya düşman bir alya vardı. Meraa nin düşmanı da yok. Abhi meraa ya pragya gibi davranıp onun kadar sevse inanın alya onuda düşman görür. Alya için meraa bir tehlike değil. Evet abhi onu dinliyor ama alya biliyor ki pragya gibi sevmiyor. Meraa da aslında alttan alttan abhiye pragyayi hep kötülemiş. Bu evden nasıl gittiği belli dedi abhiye hatırlayın. Eee sen yoktun nerden biliyorsun bu kadın nasıl gitti. Kiarayi da biliyordur . Ama evi çoktan elinin altına almış evdekileride. Rüyanın dediği gibi. Biz daha çok izleriz meraa yi…kaunchi nin torpillisi dakikalarca izletecek . Tanu gibi. Pragyanin karşına dikilecek daha. Ben senin kızının gerçek annesiyim de der. Ben büyüttüm sen kimsin ki de der. Abhi benim yanımdaydı sen yoktun ben vardım da der . Yani tanu ne dediyse alasını da der. Pragya yine tanunun karşısında sustuğu gibi susar. Senaryo öyle istiyor. Kaunchi öyle talep ediyor ekta diretiyor öyle olacak diye. Eeee ne fark var 20 yıl öncesinden niye atlama yapıldı. Peki ala tanuda aynısını yapıyordu. Senaryo sıkıştı 20 yıl atlattınız ikizler için yeni yetimeler için. Yeni yüzler çıkaracaksınız diye senaryoyu tekrarlamanın alemi yoktu. Abhi 20 yılda bir adim yol almamış. Umarım meraayla evlenir ve Pragyadan uzak durur. Hele bugünkü bölüm dadi yi kandırması meraa nin lafiyla iyiden iyiye gözden düştüğünün resmi. Sritiyle yakınlaşması olmasın diye abhiyide ahmak bir adam yaptılar. Daha atlama yapacak yılda kalmadı. Atlamalara doyamadılar. Sonu ölüm. Mutsuz ve acı dolu bir hayat. Kiaraya kaybetmenin kucaginda tek bebekle kalmanın acısıyla pragya ölür. Bizde bitti bu işkence deriz. Abhi evde alyasiyla meraa sıyla parazitleriyle yaşasın. Elindeki mücevheri kaybettiğini bile farketmeden alyanin kuklası olarak yaşasın. Pragya ancak o yaktıkları mekânda ganj da huzur bulur.

  PragyaYorum 16:16 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  fuggumin artik öl bu dizi seni hak etmiyor bende sen oldukça birakamiyom senin güzel yüzün olmasa kimene ekizlerden yeni tanudan ve ya abi evlenmiş abi seni suçladikca bir annami kalmıyor abigyanin hep abi haklı saten ama üzülen hep pragya dizide olsa haksızlık vicdani olanı uzer pragya gerçekten dizinin devam ettirilmesinin sebebi bunu bilen yazar öldürürdü fugggiyi çünkü reydik yapan karakter abi haklı yada haksız izlenme sebebi pragya olduğunu biliyor az görsekte çok görsekte pragya kovulsada yokluk olsada pragy a oldukça izlenecegini bilen yazar çok akıllısın birakamiyacagimizi biliyorr

  EmineYorum 16:22 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Rüya merhaba can…anonim edin kaza yapmış çok çok geçmiş olsun canım….bende iş kazası geçirmiştir…2013 yılında kolunda / 20 sakatlık kaldı…çünkü makina kolumu kaptı …şükür iyiyim…umarım esinde bir şey kalmaz…yorgun ve diğer arkadaşlar ..çok haklısınız. Sonuna kadar..her yerde doğru kadınlar çile çekiyor….boşanmış kadınlarımıza toplum kötü bakıyor…helede fakir kimsesi yoksa….erkekler artık çokta evlenme değil başka…keza kızlarda calisicagiz aile olmak zor diyorlar ….rabim düzeltsin……kızlar ben diyorum ki benim tahminim…..ekta ..pragyayi önce …zor bir adama eş yaptı….önce inat zorbalık abi kardeşi için yaptı…aşık oldu …abi zor ayrıldı …20gun. Sonra mogembo 3ay aynı evde aşk ayrı durma son gün nonolovada müthiş kavuşma..1gun…sonra hafıza gitti…abi yine peşine düştü…4ay sonra müthiş kavuşma …3 gün ..yine ayırdı..2ay pragya döndü …ve dadinin olayı abinin kursak konuşması…uğursuz alçak musibet. …7yil yine buldu peşine düştü …geberdi 1 yıl kavuştular…alyasinin tanusuna kurban etti kızını abi…yine benim yanlislarim demedi …er para verem çocuklarımı bırak….purap abi sen ne saçmalıyorsun….gormuyirmusun o başlattı…..pes..pes ….şunu gördüm …ekta abi çok beğendiği tanusunun yerine pragyayi aldı …güya nefret için hayır alyaya dediki senin purap için değil benim o inandım oldu benimle nasıl evlenmez tüm kadınlar beni isterken o niye bana hayır dedi….zaten suda çıkardığında hayran olmuştu…yüzüne çamur sıçradığı da konserde kuyumcuda yolda basın konuşmasında ne kadar güzel cesaretli doğru bir kız demişti ki hala onları düşünüp …o benim sinderelam dedi….neyse tanuya rağmen aşık olduki caninisior etti kurşunlarla…eve döndü ler abi aşkını itiraf etti tanu oyunu…abi hamile sevgilisi bile varken tanuyu görmezden geldi pragyanin gözüne baktı…pragya herkesi kendi gibi namuslu bildi ..ben cekileyim dedi….abi aşkta bir Mecnun oldu….çocuğuna rağmen pragya dedi….aklı gitti pragya dedi…tanu zengin pragya sekreterdi…abi yine pragya dedi….düğünü bırakıp gitti….kayboldu …muni geldi abi yine onu yangından alıp kucağında ağlayarak tombisim .geri döndü dedi…Alya tanu hayvan gibi bakıp catladilar..yedi yıl geçti tanu hergun boya açık saçık kıyafet abinin bokunu yedi abi asalak gibi davrandı…oda millete karisiyim aynı evde beş yıl abi yine pragyayi sayikladi….buldu evli kadın bile olsa pragya benim benim hakim dedi….şimdi abi kim gelirse gelsin kim pragyaya benzerse benzesin 20yilda yanında abinin bokunu yesin….abi pragya der….abi belki riya için evet der abi şart koşar sadece kağıt üstünde riya ile ilgilen…..ha gelenler alyanin çetesi yapışır kalır …çocuk bile yapar sorhostu filan ….ama pragya king dönerse bence işler değişir …ekta diyorki….ne ayrılık ne acı bu aşkı bitirmez bakalım….bende dahil kimse pragya karakteri gibi bir hanım efendi akili cesaretli ailesine düşkün ..kültürlü sayamam yok olamazda ….pragyanin suçu gorumceyi kocası için görmezden gelme …..bide abiye aşık olma

  LeyaYorum 16:23 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Rüyacıgım geçmiș olsun umarım büyük bir kaza degildir saglık sıhhat afiyet diliyorum dertli olanlara deva hasta olanlara șifa sıkıntıda olanlara ferahlıklar diliyorum Rabbim yar vede yardımcımịz olsun InșAllah
  Gene çok güzel detaylı bir șekilde anlatmıșsın içimi okuyosun resmen teșekkür ediyorum agzına yüregine saglık,yorgun rumuzlu arkadașta güzel özetliyor okuyorum yorumlarını keza Betül de Risa da öyle yorumlar gözlemler harika benim düșüncemde olanlar çogunluk burda, çünkü aklın yolu bir ,farklı düșüncelerde duymaktan rahatsız degilim yeterki kișilleștirilmesin.
  Yasemin dizi zedeler diyen senmisin komik olmuș ama durum bu birçogumuzca yinede pragya için seyredenlerde çok,ben izlemiyorum tahammülüm yok mutluyum sogudugumdan dolayı,ama göz atıyorum merak ettigim kișiler konular var nasıl çıkacaklar bakalım.

  EmineYorum 16:29 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar bizim görmediğimiz flaş beacler geliyor…

  EmineYorum 17:02 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet dışa dönmüş heello kumkumbhagya team yazmis…çok sevindim..
  .kiaranin hava alanındaki bu benim babamın arabası bölümünü izledim…ay ne üzüldüm..abi pragyayi casmis diye anılarını hatırlıyor…. şimdiki flastadsa ne hatırlatacak…ama fugi zamanı…abi kesin pragyayi görecek …5ci buluşma yazıyor…..karşılaşma çok güzel diyor….yeni fanları gördünüz mü hep pragya kavuşma sahneleri dansları komedi tartışmaları….. Canlar kızım cumaya tampon cikarticsklar dikiş alınacak …soranlsrdan Allah’ım razı olsun..
  Çocukları en güzel sağlıklı bereketli anne babasına saygılı olsunlar….siz onlardan onlarda sizden razı olsun …..bu ay dizide uzun yada cumartesi var …çünkü birşey için uzatacaklar….dışa purap beni çok merakta bıraktı

  AnonimYorum 17:25 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Leya canım evet çoğumuz aynı duygular içindeyiz. Bende bakmıyordum dün bakayım dedim pragyanin kızları cidden kart kızlar olmamış bizim dizilerde de oluyor oğul anneden 8 yaş bile büyük olabiliyor. Perihan sana hakaret etmedim erkek egomanyasi kırıldı ve geçmişte bir çok kadın çok çekti ben feminizmden ziyade bu kadınların hiç bir toplumda ezilmesi taraftarı değilim. tabi tanu ve aliyadan bahsetmiyorum. Senaristi, pragyayi,hintliler elestirirken abhi karakterini göklere çıkaracak değiliz. Şimdi sen kiaranin ölümünden sonra kavga ve ayrılık olayına baktın değilmi sizin yorumlariniz yüzünden zoraki baktım çok kızmıştım bakmama kararı aldım. Şimdi gelelim kavga olayına burada çocuğunu tek basina büyütmüş acılar çekmiş bir kadın hopp bir araya getirip acitasyon yapıp evlendirdiler ben buna çok kızdım bakmadım. Sonra abhi karısının başından ayrılmadı doğrumu doğru buda bana çok yanlış geldi tabiki iki bölüm bile çekmeden hop ölüm ayrilik. Kadınlar birbirimizin halini anlamamız lazım yeni doğum yapmış acılı bir kadınla sonradan baba olan birinin acısı bir olmaz nasılsa ikizler var ayağına zaten kiaraylada ilgilenmediler yanlışsam söyleyin.benim babannem ve geçmişteki diğer akrabalarım doğum yapıp aynı gün inek sağmışlar sizce bu durum normal mi değil yanlışlar anlatılmalı ayna tutulmalı. İnce nokta Pragya yeni doğum yapmış abhi ise eli kolu tutan aklı başında biri ikisinin ruh hali bir olmaz. Abinin suçu bacısı ve sevgilisi birde saf ayağına yatması. Pragya doğurdu ne oldu hamileyken yanından ayrılmayan kocaya. Gerçekten tutarsız birisi abhi niye görmüyorsunuz. Pragya zaten baştan suçlu tekme atacaktı ilk evlendiğinde. Leya dizizede olmadikmi canım dizi değil amaç muhabbet dizide bahane

  YadıgarYorum 17:39 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Leyla kardesım elıne agzına sahlık cok guzel cok dogru seyler yazdın severek okutum senı cook sahol optum arkadaslar hepınızı selamlıyorum

  PerihanYorum 18:05 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bak ne güzel yorumladın arkadaş analarımız ninelerimiz neler çekmiş yuvalarını bırakmışlarmı hayır evlat gitmiş yanlız büyütmüş ama birde baba yı düşün yeni kavuşmuş kızına ama sahneyi iyi seyredin anlayışsız olan pragya ikiside birbirini anlıycak durumda diğil ikiside suçlu ama siz kadını zavallı gösterip adamı gömüyonuz.. Ben hiç bir kadının aciz gösterilip aşağılanmasına katlanamıyorum….. Orda kocayı suçlayabilir konuşmasın bağırsın çağırsın. Ama çocuğu alıp evi terketmek bugünkü duruma düşmeyi haketti dedirtiyor… Şimdi kız çağırır abiyi. Abi gider neden gidiyor. Sizin dediğiniz gibi kötü biri olsa gidermi… Veya etrafınızda böyle erkekler yaşıyormu….

  YadıgarYorum 18:05 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Anonım desekkur eterım ıyıyım coluk cocuk dorun dorba hep ıyıyız sahol sen ve aılen ıyısınız ınsaallah evet anonım tızı cok godu yerlere gıdıyor hıc bakmıyorum dersem yalan olur ınan atlaya atlaya hepsı beş takıka olurmu bılmıyorum öküz abhıye cok sınır oluyorum opurlerını gormetıgım ıcın bır şey dıyemıyorum sadece abhj öküzüne bragya ya bakıyorumbu bıle benı sınır etıyor kaltıramıyorum haksızlıkları komle bırakayım dıyorum yabamıyorum gesın cok sohudum tızıden bırde bıraka bılsem Bazı gendıme cok gızıyorum kafayımı yedım dıye sangı gercek miş dıye cok uzulduhum zamanlar ben boyleyım arkadaşlar sızlerde benım gıbı oluyormusunuz ben gendımden korkar oldum evet abhıgya yı cok sevıyorum ama abhı öküzü delı etıyor selam

  PragyaYorum 18:10 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Aman abigya diye bisey koymadı abi durmadan kovan ve bir çocukla dışarı atan beş parasız barım purabi arkadan gönderip bir yere geliştirecekti abi bu durumdada abi haklıysa bilemem artik ve artik abinin evlenmesine hic bir tepki olmaz seyirciyle taniyla evlenince kızmıştık ama artik kimsenin umrunda olmaz ama fuggim iyi biriyle evlense artik kadın.olarak deyer veren sürekli kovmayan biri olsun yakisikli iyi kaplı biri olsada fuggim evlensin son olsun ve aman sinirim bozuldu saten abigya heryerde kısıtlanmış gibi beraber resim bile yok neyse sırıtın başkA dizilerde başka rollerde goreriz bakıp görelim artik bu dizi gibi basarili olacağını gireriz fuggimmm

  AnonimYorum 18:34 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Perihan gidecek yerleri olsa atalarımız inan beş dakka cekmezlerdi dedelerimizi. Çekilecek dert değilmiş dedeler ayni hint dizisi gibi.doğuran eziyet çeken kadının itibari yok erkek süslü yollularla beraber. Bunun neresi övüneceğiz yazık kadınlara geçmişimiz bu pek çok yerde. Süslü kadın bulacaklarına eşlerine yardım etselerdi ya.bu feministlikse feministim arkadaşlar. Pragya gideydi bakmazdık hiçbirimiz Pragya ölsün abhi öyle mera ve pek çok kadın evlensin kimin umurunda.insaallah az kaldı kurtulmaya sabret kurtulacaksın insaallah

  AnonimYorum 18:56 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yadigar abla Pragya gideydi bakmazdık yazmıştım senin ismini yazmayı unuttum. Ne biçim bir dizi ilk başları kötüydü sonları ilk bölümleri arattı.sabret sölersen dan sayfalarini sayfalarini olmuyor. Rahat bırak aklını unuturuz en yakında

  GoncaYorum 19:20 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Perihan ksrdeşim sôylemek istediğini snlıyoruz..yalnız şunu net olarak dôylemeliyim.annelik dugusunu babalar anlayamaz ôyle olsa idi peygamber efendimiz.cennet annelerin ayağı altında sôylemezdi.bir bebekile anne duygusu daha rahime iner inmez başlar.psikolojisi kadının hemen değişir.bu 9 ay doğum ile devam eder.burada çoğumuz bunları biliyoruz.filim üzerinden gelirsek gerilmeye gerek yok ..türkiye bırak dünyayı anket yapsak.herkes o konumda abiyi haksız gôrürdü.canım.evet pragya gitmek istedi.o da alttan almalıydı.perihan kardeşim diyeceğim gerçekte abinin yaptığını yapan binde bir olurdu.bunu yazan senarst kôtü yolu ayırmak için seçmiş.yoksa.ne pragya bebeği alıp giderdi nede abi gitmesine izin verirdi.shbrle srtiye bile sorsan onlar bile abi karekterini suçlar.o anlık psikolojisini kocası anlamalıydı.haa anlamadı.peşinden gidip ikna etmeliydi.yazan kôtü yazıp oynatmış.sizde yoksa kadın olarak abinin haksız olduğunu biliyorsunuz.onca peşinden koş dolaş hatalarını bil pragyayıda tanıyordu o bu filimde herşeye gôğüs geren poliyanna gibi bir kişilikte tanıtıldı izleyiciye.doğal olarak herkesin pragyayı haklı gôrmeside normal değilmi.abinin sürekli etki altında kalıp çabuk ôfkelenen devamlı değişebilen saf temiz ama bir okadarda ne yaptığını bazen bilmeyip en çok sevdiğini kırıp silen ve pişmanlık duyan karekter olarak gôrmedikmi. .kadının acısından herseyi bastırabilirdi onu 9 ay karnında taşıyıp kendi başına büyütmüş.diğer çocuklarının doğumuna bile ilk kızının acısından sevinemeyen yaralı bir anne..helede abi ona kiarayı kurtaracağım diye sôz verip durdu.tabii doğal olarak insan ona tepki verecekti.abi herşeye rağmen yanlïş yaptı.ben her ikisinide sevmeme rağmen yanlışa doğru dersem olmaz..ôyle sevmek ôlesiye olmuyor.alttan alan hep kadın olmamalı.erkek en zor anda kadınını bağrına basmayı bilmeli.pragyanın en zor acılı anïydı.abidende çok.o bu psikolojisini ne yazıkki anlamadı .o suçladı.abide suçladı.bu bir filim herşey hayel ürünü gerçekle çağrıştırılsaydı.bu ayrılıklar bôyle basitmiş gibi gôsterilip kôtülükler ôn planda gôsterilip bizleride bôyle boğmazdı.neden soğuduk diziden ondan.Abi gibi yada pragya gibi
  nadir yada çok karekterler vede bu tür kôtülükler suçlar entrkalarbu filimdeki gibi gerçek hayatta hep olsaydı.kimse yaşayamazdı bu dünyada. ôyle değilmi arkadaşlar.

  YorgunYorum 19:58 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Diziizlep1 bir sorun mu var ,içerik reddedildi bu video koşullara uygun bulunmadığı için kaldırıldı yazısı var

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 20:15 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  bölüm içerisinde bazen uygun olmayan sahneler oluyor bu yüzden reddedildi. şuan farklı sunucuya yükledim.

  AnonimYorum 20:03 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Gonca,risa, leya,rüya,betül, zeyno,yadigar, suho ve en çokta emine duygularımızı anlattı diğer arkadaşlar gitti onlarda bu konuda hep yazdılar.Ben o kadar derinlere inip yazamıyorum klavyede zaten kafasına göre yazıyor. Gonca dediklerine harfiyen katılıyorum arkadaşlar böyle dizimi olur ya tam ayrılırlar yada bir kez ayrılıp birleşirler evlilik mundar oldu hangi din müsade eder bu duruma .yasemin

  OgrecıYorum 20:14 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  İyi akşamlar ahkalbım dostları özelikle emine ablam ne güzel bir insansın annem sana bayılıyor…ben anlatım annem böyle insan kaldımı dedi .instegramda resmini gördük…annem tıpkı pragya turkan soray arası çok güzel kalbi güzel kadın dedi…seni çok seviyoruz.kızınıza geçmiş olsun….lütfen sız hep yazın…ben ızmır konaklıyım…rehberlik okuyorum ..yolunuz düşerse bekleriz …bende bır kızınım…sana mutluluklar diliyorum…babam annemi üç defa kovdu.. Babam tegmendı….annem için ölür… Ama nazımı cekderdı…en son babam hastalandı anneme beni öldür ama hiç gitme dedi….abi gibi…bunlar ayrıimaz seni öptüm ablam .sana resmimizi atacağım…lütfen bak …annemle arabadaresmım

  PerihanYorum 20:24 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yapmayın ben bir anneyim anneliğin ne olduğunu biliyorum.. Tabikide anne daha emektardır burda demek istediğim tamda bu anne düşünmeli yavrularını hadi diyelimki bu abi kötü siz kötü bir adama çocuk bırakıp gidermisiniz… Hayır dengesiz davranan pragya çocuklarına sarılıp acısını yaşamalıydı ayrıca babalarada haksızlık etmeyin… Sizi anlamıyor olabilirim benim etrafımda hiç sorumsuz anne baba olmadı… Özellikle anacığım şimdi yatakta ben bakıyorum çok vefakar ömrünü bize adadı rahmetli babacığım evlatlarını nasıl baktı büyüttü. Babaların çocukları az sevdiğine inanmıyorum..

  PerihanYorum 20:36 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Doğrudur arkadaşım ama çocuklar hep anne babalarıyla büyümüş gidersin ama o kız çocuğunuda öyle savunmasız yanlız bir başkasının evine göndermektense kocamın lafını sözünü çekerim dersin şekerlerim zaten yirmi senede evlenmedi ister mira ister sara valla ben şimdi gideyim eşim diğil yirmi yıl yirmi ay bile beklemez birde resim çekip medyadan bana nispet verir….. Bizde giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir.. Giden kaçan kalan kucak açan şiddet yüz kızartıcı suç olmadığı sürece kadınlar evlerini terketmemeli.

  PragyaYorum 21:16 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yaaa bu kız kicıkta olsa ana katili olmasın fuggim kanından olan yazık inşallah pişman olup iyi davranmaya uğraşıp özür diler sanki o kıza da üzüldüm fuggim gibi bir anneden mahrum kalmış yazik

  PragyaYorum 21:33 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Fragman kotu bu kız annende cezalansin diyor senin annen o yüzden bu kız çöktü olmuş vicdansiz sinir kız yaa ben pragyanin yanındaki kızı sevdim çünkü o fuggimin yanında ve vicdanli iyi biri eee neden kotu biri olmuş bu kız tabiki alyanin karekteri bulasmis

  EmineYorum 21:37 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Goncam gülüm . yani dediğin gibi….ama Perihan kardeşimiz…bence pragyanin daha dişli koparan biri olsun ne olursa olsun ….abiyi terk etmesin.diuit kadın güçlü olsun diyor…..oda haklı….ama mehra ailesinin….ne domuz iki yüzlü asalak yapışkan embesil olduğunu …unutmayalım …ve abi para kaynağı yapışan kaliyor…abi pragyanin ilk başlarda …paraci dedi…ne iftiralar kendide attı….kadın sustu..ortaya çıkardı…abide çıkardı….ailesini tanıyordu…pragyayada….oyleki. Dadim seni benden çok seviyor diye pragyayi kıskandı…..birde Perihan hep abi kovdu….ne yapsın….son gün Gonca anlatı anonim rüya yorgun..hatta Yadigar …abi tanuyu nikili sakladı…çünkü biliyordu arkasında Alya çıkacak…kendi rezilligi tonuspunun yaptığı…bu yüzden yüzü yoktu…herzamanki gibi kendini saklamak için ..kalktı yok dadim yok kızımı söylemedin…ulan söylese ne değişecekti….sen evde karım diye onu almışsın…kadın ilk hamileliğinde…dönecekti dur sınırı geçsin seni öğrenince mutlu olur eve dönerim dedi….televizyonda …dadimin ölüm sebebi karım dedi…kadın baktı adam öfkeli…niye dönsün…beni atar kızımı alır dedi…adam zengin çevresi var…..bak öfkeden bir kızını aldı pragyayi dimdizlak gitmesine izin verdi…king oda evli karısı demese ogece soyluyecekti….niye söylesin…mutluyum dedi..iyiki gittin dedi…yalanmi….enson kiara benim kızım onu senden alacağım dedi….nasıl gitsin….nasıl söylesin…hadi ikna etti evlendi…neden tanuyu kovmadi…acıdı….pragyada üç çocuk annesi ona niye acimadi….onun annesine söz vermiş….kiara ormanda Baba anneme iyibak ona göz kulak ol dedi…kimin gitmesine izin verdi…çocuklarının annesine….bulabilirdi….şimdiki miraya o hareketler ne …..biz anneyiz kadiniz….kadınların helede hanım efendileri koruruz bu dizide olsa….Perihan kardeş sende pragyanin güçlü olmasını istiyorsun….ama bazı şartlar yasanmadikca anlaşılmaz……abi göreceksiniz….benim yanlislarimi bir ömür hatirlasin diye çok korktum diyecektir…çünkü ne abi gibi seven var çokta severiz….ama yanlışa yanlış.arkadasim…..erkegin her yanlisina ne yaparsan çekerim varmı ….bir kadın kumarı ceker sarhoşu çeker .yokluğu çeker…felç kocayı gözü gibi bakar…ailesini çeker ..ama 2 kadın hep varsa gider…..birde okadinin yüzünden kızını kaybeden anne ben olsam …önce kocayı sonra okariyi öldürürüm….yine pragya iyi….etrafımızda her çeşit kadın erkek var tabiki….biz dizi üzerinden ..muhabbet ediyoruz….ataya dedeye gidersek kadın..bir eşya idi…ol dönme denirdi….kadın herşeyi yutardi….kocanın karşısında konusamazdi….başlık parasına iki öküze satılırdı…kuma bile olarak….biz bu dönemi konuşuyoruz…..unutmayın…Hz Fatma annemiz kumaligi hiç kabul etmemiş ..sevgiler saygılar canlar..

  PerihanYorum 21:38 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yeliz hanım büyük teşekkürler hemen çeviri yaptınız çok makbule geçti…

  Pragya1Yorum 21:41 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine abla ben seni instagramda bulamadim…Belki de yorumlarda raslanmis olabilirik ama gormedim sesi….

  EmineYorum 21:48 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Öğrenci rumuzlu kızım .çok tesekur eder indtegramda 500yskin takipvimvar…özelikle gençler ..goremesem kızma…inan bu ara çok yogunum…resmini at memnun olurum..diğer tskipcilerimde resim atiyor ..en çok umreden…sevinirim….sizler iyi ümmet olun annenizin sözüne kulak verin…sizin için ölecek tek melek annedir…annene sonsuz saygı sevgiler kızım..öptüm…

  PerihanYorum 22:10 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet aynen bir güç gelsin pragyaya kötüleri şutlasın bŞtan öyleydi şimdi yolda yürüyemez hale gelmiş. Bakın abi biliyor kötüleri ama abi hemen kanıyor mesela alya iyi oldu hemen inandılar. Pragyanın elinde büyük silah var kocası onu seviyor. Ne olursa olsun hani tanu derdi ya pragya pragya hep pragya işte pragya dağları aşmalı bu sevgiyle bırakıp kaçmamalı adamda bir gün yorulacaktır görünürde daha yorulmamış hala pragya o martı kaşlı kadında resmi bulup onamı benzemeye çalışacak veya kıza gösterip neftrtinimi kusmasını sağlıycak pragya gibi davranıp abiyi tavlamaya çalışacak pragyanın hayaline bakılırsa bu sefer abinin peşine pragya koşacak yani madem aynı senaryo devam edecek yirmi yıl niye atlıyosun ara perihan kardeşini yazsın sana bir senaryo hep aynı sahneler

  PerihanYorum 22:49 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Valla benim nenelerim hiç eşya olmamış. Olanlar düşünsün ne yapayım Allah hep fırsat vermiş demekki ne diyim benim erafımda pragya gibi tuhaf bir kadın hiç yok . Aman Alah korusun zaten bu senarist işini biliyor kadınlar hep böyle acınası kadınları seviyor..

  AnonimYorum 23:16 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Perihan biz niye tartışıyoruz o zaman aynı şeyleri konuşuyoruz ama bu hinduların adetleri gelenekleri var. Kadın kaçıncı sınıf bilemiyoruz. Mogembo zamanı uğraştı yenildi büyükanne ölmeden önce neler yapmadı kız olmayınca olmuyor. Karı koca çok çabuk unutuyorlar bunların senaryosuna kimse dayanamaz hindular bile. Kaç kez öldürmeye kalktılar normal insan olsa çoktan ölürdü dizinin konusu gidişi her şeyi baştan beridir saçma sapan. Neyse alsınlar başlarına çalsınlar dizilerini. Bizim sinirlendigimiz atlama oluyor abhi her daim iyi gösteriliyor biz pişmanlık görmek istiyoruz sürünsün istiyoruz çokmu istiyoruz. Adalet olmayınca dizide sinir hastası olduk. Ben böyle kocayı çekmem ailesine dur diyemiyecekse evlenmeseydi her erkek karısına ailesine sahip çıkmalı iş erkekte biter. Büyükannesi pragyayi egiteceğine abhi eğitmeliydi suç zaten dadinin.Parayı sonradan görünce de şımarıklık oldu tabiki mehralarda

  Pragya1Yorum 23:26 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Hic sanmam Pragya Abhinin pesinde kossun… Gene Abhinin aski Pragyayi geri getirecek ama o evdeki cadiyla ne yapacak Abhi…Kaza oldu acaba Abhi hisedecek mi herzaman hisederdi cunku Pragyaya pisey oldugunda.. Vay Pragyam belki olmez.. Cunku kaza agir kaza sayilir belkide komaya girer Prachi Abhiden yardim istebilir Abhi hastanede Pragyayi goruyor ay Abhi boile Pragyayi gpremez adam yikilir…. Abhi Pragyadan uzak kalabilir ama pisey Pragyaya olsun dayanamaz… Hersei ortada cikar cunku Abhi duygularini kontrol edemiyor.. Belkide orda ogreniyor Prachi buyuk kizidir dige..

  AnonimYorum 23:52 Nisan 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  Perihan yanlış anlama ama aristokrat ailedemi doğdun. Turkiyenin her yerini gezdim aşağı yukarı hepsi aynı. Kimi rahat rahat aldatıyor karısını kimide baskı yaparak. Bu acayip bir kültür hala karısını eşya olarak gören tehdit eden milyonlarca kişi var hangi dünyadasın bacım anlamadım ki. Ben acayip konulara dikkat eder irdelerim yaşın getirdiği duyduğum gördüğüm durumlarda var ha belki bu olaylarin uğramadığı ailelerde vardır yada iyi gizlenmiştir çocuklar duymasın diye. Belkide okumuş kendini geliştirmiş insanlarda olabilir. Yani sen iyisinde bizmi kötüyüz yani. Bakın bu tür konular konuşulup irdelenmiyor ve sağlıksız psikopat çocuklar oluyor nasıl aile reisi olacak bu konular öyle bende yok kenarında bilmem demekle de olmuyor. Aile sosyal politikalar bakanı olsam bu konuda geniş kapsamlı araştırma yapar ne yapılabilinir uğraş verirdim toplum çok önemli aile en önemlisi.iyi geceler herkese

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 00:18 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  emre sitede özel mesaj seçeneği yok malesef 🙂 biriniz mail adresini yazsın. diğeri ona mail ile göndersin instagram adresini. birbirinize ulaştıktan sonrada haber verin yazdığınız mail adresini sileyim yorumlardan.

  EmreYorum 00:02 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine abla ben seni istagramda bulamadım dizi lep kardeşime kendi adresimi gönderdim kabul edersen sen bana istek gönder kabul ederi, hayırlı geceler

  PerihanYorum 00:14 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Hemen görmez diye düşünüyorum eğer görürse sırtına alıp eve götürsün bağlasın yani artık pragyayı dinlemesin hapsetsin kötü davransın… Kızada ceza versin pislik kötü kalpli nasıl olur öyle anne babadan yok ama o evdeki kadın abinin kafasını karıştırır sonuç alamaz ama o kızın suçunu saklayarak daha kötü birine dönüştürecekler hatta belkide babasını bile öldürmeye kalkar pragya kurtarır… Senaryo öyle gider

  EmineYorum 00:42 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emrem paşam çok tesekur…ama sayfamda erkek yok paşam …evet annen yaşındayım ama kabul etmesem küsme…tamamı paşam ..gözlerinden .öperim…öğrenci rumuzlu kardeş adında kendinde harikasın….annen masaallah demek öğretmen emeklisi …indtegramda ülkücü bayrağı ve tura remi var birde bozkurt resmi ..oda benim sonsuz teşekürler…….evet abimiz mira pragyayi hastanede görüyor…suçu mira üstüne alıyor …abimiz Alya için pragya ile evlendi…kızı içinde acaba evlenmezmi ..bu abi istemem yan cebine koy….ay king gel artık kiarayi getir…pragyada iki kızıyla mutlu yaşasın …mirayi nasılsa dinliyor ..bu nedemek abi şerefsiz….flasbeckte …pragyaya seni hep yanımda tutacağım …kemerle bagliyacagim ..250sene pragya yaslanirsan beni sevmezdim dedi …oda herzaman sevip sürekli seni hamile göreceğim dedi….şimdide miraya bak dediklerini yaptım…oguldu sende gül dedi …teee abi sen adam olacanda bizde görecez…

  RüyaYorum 00:42 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selamlar iyi akşamlar geçmiş olsun dilekleriniz için hepinizden allah razı olsun çok teşekkürler ciddi birşey yok çok şükür bende sizlere sağlık sıhhat afiyet diliyorum .Bu gün yorumlar şahane ne güzel bir kaynaşma olmuş .Eski dostlar biraraya toplanmış Yasemincim nasılsın sanada çok geçmiş olsun diziyi izlemesende yorumlara devam bırakma sakın .Leyacığım çok sağol sen nasılsın iyisindir umarım .Yorumun süper ötesi bu gün herkes çok enerjik maşallah diyelim .Bende eskisi gibi heyecanla izlemiyorum güzel bir hikayeyi ne hala getirdiler bir dizi nasıl katledilir en güzel örneği .Yorguncum harikasın bu saatten sonra kim kiminle isterse evlensin . Yeni bölümü izlemedim sabah izler yorumlarım iyi geceler herkese .

  AnonimYorum 00:50 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selam arkadaslar ruyam hosgeldın bır geldın pır geldın sayfamızı doldurdun esıne gecmıs olsun allah bır daha kaza bela vermesın rabbım emınemın kızına esıne ve butun hastalarımıza sıfa versın ruyam butun yazdıklarına katılıyorum ben bıraktım gıbı dızıyı arada bakıyorum ben kı abhı ve pragya nın hastasıydım oyle sogudum artık abıgya yok ıkızler var bızımkılerı ıkı bolum mutlu etmeden herseyı oldu bıttıye dıyerek tekrar yol ayrımına getırdıler bu nasıl sacmalık kenetlenecek zaman da ayırdılar entrıkaları aylarca ızletıp mutlu bolumlerı ıkı gun de bıtırdıler resmen bızımle dalga gecıyorlar ekta mı kancı mı kım bılemem ama dızıde torpıl oldugu kesın hıc bır suc ortaya cıkmadan hooop 20 yıl gıt kımseyı yaslandırmadan aynı sekılde devam et ondan sonra kızları dıye ıkı kazmayı dızıye getır butun sıhırını boz dızının basrolu kım bellı degıl bıze ıkı kazmayı kakala alya ya benzeyen zaten deve kusu hepsıden yaslı ıtıcı pragya nın kızımı annesı mı bellı degıl onun da torpılı buyuk galıba abhı tanu mera hepsı ıle pragya dan daha ılgılı bır pragya ya sıra gelınce ıkı gun baskaları ıle bır omur bırlıkte sımdı mera cıktı hayırlı olsun onun entrıkaları da bır sene gıder dızı de entrıkalar hep aynı yıne kotu kız ve ıyı kız sankı ıkı kazmaya meraklıyız ama hepımızı soguttular ben sızı okuyorum emınemın haberlerıne bakıyorum leyam sen de cok guzel yazdın epeydır senı de goremedım nasılsın ınsallah ıyısındır bunların yaptıkları sasırtıcı basa sarıp duruyorlar sımdı abhı sarhos olur mera hamıleyım der evlenırler yalanı ortaya bır yıl da cıkar pragya ya kavusmasın dıye kızı bıle oyun oynar ıkıncı tanu mera ıkıncı alya kızı olur madum bugun yazamadın hayrıyen yıne cayı demledı afıyet olsun umarım okursun vaktın olur hepınız allaha emanet olun…

  PerihanYorum 00:52 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ne aldatması kardeş ne saklaması herkesin aklı kafasındaysa niye kötü şeyler olsun ayrıca ne dayım ne amcam teyzem yok zaten ne babam ne ablam ben etrafımda bir aldatma duymadım siz herşeyi yanlış anlıyorsunuz ben kimseyi aşağalamıyorum.. Etrafımda güçlü kadınlar var annem bizi taş gibi yetiştirdi bakın hayatta hiç ama hiç kimse bu yaşıma geldim bana kelek atamadı benim iki ablam üç abim var bir annem var öyle bir kadınki çocuklarını sıfır hatayla yetiştirmeyi başardı… Biz gerekirse erkek işinden kaçmayız tarlada bağda çalışırız öyle kocamız bize acısın filan hiç takmam öyle yetiştim iki kişiyse yük iki kişinin sırtında olmalı ayrıca hiç kimseyi aldatmadık yorumlarıma bakarsanız yalanı hileyi arkadan iş çevirmeyi ajitasyonu iftirayı hiç sevmem hayatına böyle şeyler koymayan insan aldatılmıyor… Aristot filan bilmem ben aldatanın yamuk yapanın hakkından gelecek kadar güçlüyüm…. Hiç durmadan çalıştım. Bugüne kadar düşünmeden bir adım atmadım onun için anlamıyorum.. Tek inandığım hayatta sevgi insan çocuğunu severse yanlış yapmaz çocuk anne babasını severse yanlış yapmaz eşler birbirini severse yanlış yapmaz. Böylece güçlü bir toplum oluruz… Güçlü karekterler bilgili kültürlü ileri görüşlü hiç kimsenin önünde eğilip bükülmeyen nesiller yetiştirmek özellikle güçlü annelerin elinde…

  YorgunYorum 01:19 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ben demedim mi bu alya kılıklıdan bir cacık olmaz diye. Bu ne anneyi hisseder ne ikiz kardeşini. Çünkü kalp yok bildiğin taş. Tıpkı halası mübarek. Pragyadan da böyle bir kız olurmuş. Ama hala alya sonuçta gen var degilmi. Bu kız anneden de babadan da tek bir gen almamış. Hatta karındaşındanda . Madem parchiye dokunan yanacak bir ara eve gidip babasini da yaksin. Bu defa bence karakolda pragya gorecek 20 yil oncenin tersi. Aslında hiçte merak etmiyorum görünce ne olacak diye. Zaten belli. Sinir katsayilarimiz tavan yapacak. Meraa da alya da rhea da aynı. Pragya tek . Biri gider diğeri gelir. Biri sataşır diğeri tehdit eder . Bu kız ölsün ya. Alya bir türlü öldürmeyi başaramadı bu defa kızı , meraa , alya başarır da. Zaten atlayacak yıl da kalmadı. Şu mera evi yanmaz mi tanu pragyayi yakacağım diye sürekli mutfağı yaktı ev hep kurtuldu. Bir yansında görelim içimiz soğur. Abhi beş parasız kalsın. Borç batağında olsunlar. Alya paralar gidince kafayı üşutsun. Mitali paraziti zırlasın. Rhea ben şunumu isterim bunumu isterim diyip abhinin başınin etini yesin . Dilencilerden eter olsunlar. Bakalim kim kalir abinin yaninda. Ama belki abhi toparlar nereye gidecegiz diyen parazitler yine yapışır kalır. Hepten beter olsunlar . Bunları yazarken bile bir rahatlama geldi. Meraa ben bu beş parasız adamla niye evlendim ki desin mesela hatta yüzüne de desin abhinin ohhh ne güzel olurdu. Izlemelere doyum olmazdı valla.

  MadubalaYorum 01:52 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Iyi geceler dostlar ruyacım cok gecmiş olsun yazilari okuyamadığım icin haberim yok çok hastayım bu guzel havada gribe yakaladım oyüzden tum yorumları okuyamiyorum yeni biraz iyi hisedince sondan başladım hayriyem abinin pragyayı hisetmesi gibi sende beni hisediyorsun canim çok çay istiyordu ama tek başima olduğum için içmedim yanına bişeyler koy çok açım bu metobolizma yüzunden aç yatıyorum hep diziyle ilgili şöyle birşey söyleyebilirim çıkan haberlerin hepsi yalan ne kiara gelecek nede dişa sadece biz izleyelim diye böyle dedikodular yayıyorlar ama hepsi yalan siritiye gelirsek hanımlar o çok akıllı bir kadın kanci ekta onu aşaladıkça halk ondan değil abiden nefret ediyor aslında kanci kendi kocasınin şohretini mahfediyor haberi yok ben fanatik abiciydim hepiniz iyi biliyorsunuz ben bile soğdum abi yeni dizi yapacak emin 10 bolum bile izlenmez çunku şohretini mahfeti o siritisiz bir dizi artık tutturamaz

  RisaYorum 02:35 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  A-z selam dostlar uzerine alan herkeze. Çok sık sayfaya girmeye vaktim olmadigindan 1 cisi.
  2 cisi. Film bizi ahmak yerine koydugundan şevkim kacti filmden soğuyor insan. Atliyarak veya instagramdan takip etmek yetiyor kanimca. Bu akşam icimden bir iki satir yaymak geldi. Zaman zaman eski dostlari özlemekten zaman zaman yeni katilimcilari desdeklemek adina .
  Bende perihan hanima katiliyorum. Hatta gecen emineyle uzun uzun bu konuda fikrimi soyledim. Ben pragyanin gidişini hakli görmüyorum. Gitmesi icin hic bir getekce yoktu. Kiaranin ölümü cok büyük yikimdi bizler seyirci olarak bu cocuga alismistik cok guzel bir evlatti tam pragyanin aynisiydi. Düsunceli,sevecen, cana yakin, ve abhiyi ne cabuk baba olarak kabul etti. Hic kaprisli degildi. O cocugun baba beni kurtar diyip bagirmalari bizleri yasa bogarken zavalli pragya nasil dayanacakti. Pragya onu yalniz dünyaya getirmis. Kiara pragyanin herşeyiydi. Candasi, sevdasi, yalnizli , gelecegi ve tek umudu hayata onunla baglanmisti. O cocugu bu denli harciyacaklari düsünmezdik ama harcandi.
  Pragya acili bir anneydi. Abhide kizina daha yeni kavuşmus bir baba. Pragya ne derse desin, abhi dememismiydi beni azarliyaydin, hatta döveydin fakat gitmeyecektin. Peki neden abhi pragyaya sarilip yapma pragya senin acin benimde acim bunlari bana canin yandigindan diyorsun. İstedigini söyle eğer seni rahatlatiyorsa beni suclamak sen icini dök ama ben senden ve kizlarimdan asla vaz gecmem. İstiyorsan sen evde kal beni görmek istemiyorsan ben bir müddet evden uzaklaşirim öfken ve acin dinene kadar. Ve acil bir şekilde pragyaya dr cagirtip ona sakinleştici yapilmaliydi. Lohusa kadin akli dengesi allak pullak olur. Bak abhide sakinlestirici alip her ikiside tedavi olacakti. Normali buydu. Pragya sucladi , abhide geri sucladi.pragya akillimi yani şimdi sizce? Okadar eğitimli biri bukadar duygusal abuk subuk onur ve tenezürsüzlük bu güne kadar neyine yaradi.kaybeden hep kendi yorulan hep pragya. Ben daha öncede demistim abhinin malini itler yakasini bitler yedi. Pragya her mevsim sineklerle savasti, aslinda batakligi kurutmayi denemedi. Orda pragya hatali ve ömrü tükendi aşkini doya doya yaßiyamadi. 3 cocuktan sadece 1 tanesine sahip oldu. Bu filmde ibretlik cok neonslar var. Merhamet ancak vicdanli kişilere edilir. Eski düşman asla dost olmaz.pragya eline gecen firsatlari göz ardi etti. Ve sayisiz hatalara imza atti . Tanuyu eve getirip birde aile kabul etme çabalari. Alya kovuldu durdur abhiyi diye gitti büyük annesine yalvardi sani kaldi alya tekessur edecek birimiydi. Alya ve tanu gibi tipleri yağa yatirsan bala batirsan yinede asla vicdan muasebesi yapmazlar onlar kör vicdanli kißiler. Onlarin değerleri kücümsuyerek üste cikmak ve asla düzelmez . Pragya ya abhiden vaz geçececekti yada onlari alt edecekti. Alt etmek icin birazsogukkanli olmaliydi. Abhi ona tut elimi sana dünyayi ayaklarina sereyim dedi durdu. Tutarsam sen ailenden ve alya tanudan vaz gecip yalniz kiara ve bana sahip olacakmisin demesini çok isterdim. Ve abhinin cevabina göre olumsuzsa basip londraya geri giderdim taki kiara büyüyene kadar. Ne şart koştu nede tanuyu kovdurdu. Biranda bengeldim oldu. Kendi geldi istegiyle kendi gitti istegiyle. Salak pragya evden ayriliyorsun üstelik bebekle hindistan şartlari ortadayken o ülkede kadina değer ve toplumun gözünde tek cocuk buyuten kadinlarin degeri ortadayken üstelik bir evlat acisini yedin peki bubebegin birinden nasil kopuyorsun . Birine süt emzirirken öteki senin kokuna hasret anneden mahrum basil biraktin ciktin? Ve sen kime birakip ciktin o evladi abhinin paragoz bacisi onuda öldurtemezmiydi abhinin mali ona kalsin diye. Alyami onu yetißtirecek diyelimki alya insafa geldi öldürmedi. Alya ve meralar ona ne verecekler kin nefret ve seni kötülüyecekler onu koyup kactin diyecekler. Bak düştügün durumlara kizlara yurdda bir oda tutamadiginzdan görgüsüz bir kadin agzina geleni saydi. Birde seni ve kizlari kapiya atti. Bu kadar. Akilli kadin degilsin. Bari abhiye kizdin ciktin king le devam etsene onurlu bir yasantiyi birakmissin gitmis el alemin evinde sefil bir hayata mahkum etmişsin kendini yillarca magerlik yaptin, abhi sayesinde işin püf noktalarini biliyorsun niye kizina ve kendine bu sefil hayati layik gördun.madem abhiyi terk ettin eziklerden degil, güclü başarili kimseye ihtiyaci olmayan biri olarak karsina cik. O potansiyal vardi sende … kizin niye el aleme garsonluk yapsin ( bunu meslek olarak yapanlara saygim var ) lakin

  RisaYorum 02:47 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Slm arkadaşlar ruyacim eşin icin çok geçmiş olsun umarim iyisindir Eski dostlari burda tekrar gördüğüme sevindim.umarim herkez ćok iyidir. Kazma kiz annesini arabayla ezdi. Bu ne kin bu ne nefret daha bu yaşta? Sucu ne ? tokat atmak’in cezasi öldürmek arkadaßlar hindistanda habariniz olsun..siz siz olun bir hintliye asla tokat atmayin :)))) eger ayaginiz düßerse oralara sakin ha cissss tokat yok.

  PragyaYorum 09:00 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Perihan sana bir konuda katılmıyorum çünkü anne olmak dünyanın eşi benzeri olmamaktır su an benim çocuklarımın babaları yanında yok ben gelin geldiğim yerde çocuklarımı kayinvaldemle büyütüyorum ama zor mu çok zor ama bilirmisinki bazı şeyler çaresizlikten yapılır prangaya karekterini bu yüzden çok seviyorum o da ilk bölümlerde sevmediği adamın hakaretlerini ve başka kadınınla olduğunu gördü zor canım kadın yeri gelir baba evinde hakkı olmaz yeri gelir kocada hakkı olmaz bu yüzden kendi hakkını kimseye muhtaç olmamak olsun abinin gözü döndüğünde dogurdugu evladinda hak vermeyecek duruma koyuyor ceylanimi Ama abigya olur bilmem ama pragya oldukça izleyeceğim bakalım dizide olsa biraz hak bulduğumuz karekterler var o karekteri seviyoruz bazen kendime kızıyorum bukadar etkilendiğim için off fuggimmmm

  PragyaYorum 09:06 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  fuggim bir on metre uçtu ama bisey olmaz ceylanıM sadece kasında küçük bir bant var o bant bile.yakışıyor minnosuma

  LeyaYorum 09:38 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet herkez toplanmıș yorumlar çok güzel,Rüyacıgım tekrardan geçmiș olsun iyi olmanịza sevindim Rabbim sevdiklerimizle evlatlarımızla imtihan etmesin InșAllah bende iyiyim çok teșekkür ediyorum Betülcügüm çok teșekkür ederim iyiyim șükür seninde aileyinde iyi olmanızı diliyorum,
  Yadigar hanımcığım çok teșekkürler güzel sözlerine ne mutlu bana,saglık sıhhat afiyet diliyorum,Yasemincigim hastamıydın bir geçmișolsun dilegi gözüme çarptıda Rabbim saglıgını versin zorunu kolaylaștırsın cümlemizin InșaAllah
  diziyi izlemiyorum yorumlarıda okumaya pek zaman bulamıyorum zaten dizinin yeni konuları ne yaptıkları ne dedikleriyle ilgimi çekmiyor yorumlarda daha çok vede haliyle diziyle alakalı oluyor,eskiye dair konular olursa okuyorum,sık olmasada tabi yinede kopamıyorum girip bakmaya ihtiyaç duyuyorum
  Hiç kimse tamamen bırakmaz umarım yinede aradada olsa selamlașmak güzel,burasıda hayatımızdan küçük güzel bir parça,emegi geçenlerden Allah razı olsun sevgiyle kalın

  EmineYorum 10:09 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Suvarni nineyi öldürüyorlar .şekerini yükseltip ..onun dön arzusu pragya purap pragyaya haber veriyor…suvarni abi ve pragyaya yalvarıyor…..birleşin….pragya parciyi okadar güzel yetistimiski….alyanin karşısında … Yutupta her yerde var …bakın…unutmayalım bunlar ..önce karakol,hastane,okul,parti,ve mabet abi pragyayi hep abi beyaz giydiği gün buluyor…pragya kaçar abi kovalar….galiba yutupta alyanin aut yazıyor…çıkıyor….birde evde bir kadın var …mitali tanunun annesi gibi karakter…o çok kötü imiş…meera sinsi yılan ..birde eski düşman diyor…kim bilemedim….sırlar diyor…ve abinin yanlış karari diyor…kızlar anladığım bu…

  GezginYorum 10:53 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Merhaba arkadaslar atlama olali fazla yazmiyorum ama takib ediyorum bakmam diyordum ama bakiyorum .Adamlar isi biliyor biz yedi yilin hesablasmasini beklerken 20 yil daha cikti hemen kavusna beklemiyordum ama kime neler olmus diye merak ediyorum o yüzden seyrediyorum.bence abiynin yanindaki pragyayi cok merak ediyor neden halen bu kadar seviliyor diye ve ona benzemiye calisiyor buda abiynin hosuna gidiyor ona pragyayi hatirlatiyor ama sonra icinden ne cikar bilmem .En cok sannynin alyaya anne demesi zoruma giti purab zaten pasifti simidi daha pasif olmus ilk askini öldüren kadinla evlenmek düsünemiyorum .artik bu saaten sonra kim kiminle evlenir beni sasirtmaz.bence bas roll aliyanin herkezi ve olaylari herseye ragmen ona yariyor.Abiy istedi kadar zengin olsun pragyayi bulacak kadar akli yoksa ne yapayim parayi pragyadan gectim kizini bile bulamiyor .baslarinda isler geciyor kimse kimsenin soyadini söylemiyor.kizlar abiy rochstar dese en azindan pragya anlar.kizlar hele bir ayri hele abinin yetistirdi annesiz büyümüs ama annenin ne oldunu bilmiyor fragmanda söyledi sözler pes dedirtir insana sevgiden mahrum kalmis ayni halasi gibi paraynan kendini mutlu saniyor .ben annesiz büyüdüm üvey annem cok iyi biri sükür ama insanin keskeleri oluyor annem yasasaydi .ben hep babama ve annem birsey derim kendisine anne dedim hep ama annem yasasaydi kabulene bilirmiydim hic sanmiyorum.öyle yada böyle ne olursa olsun merak etimiz sürece nekadar sacmalasalarda bakiyoruk icte.bu arada tüm hastalara Allahtan bol sifalar .hayirli günler

  ZeynoYorum 11:36 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine çok büyük geçmiş olsun.
  Rabim tez şifa versin.
  Diğer hasta arkadaşlara’da bugünlerin hürmetine tez şifa. Bakanlara”da sabır.

  PerihanYorum 12:07 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Canım leya abi çocuğuna hak vermiycek bir adam değil diyelim vermedi pragya gördük çok güzel odun kullanıyor iki kafasına birde bedenine vurur upuzun eder daha harika olmazmı çocuğu alıp gitmek ne sonra görünce kaçmak ne bunlar aciz vatandş işi senaryo böyle daha iyi tuttuğu için devam ediyor.

  PerihanYorum 12:18 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Risa yüreğine sağlık benim duygularımı dile getirdin yanlız kingle gitmek pragyaya yakışmazdı. Çünkü king onda gözü olduğunu söylemişti. Şimdi pragya onur gurur yapıyor kocasına onun için hata yapıyor fakat iffetsiz bir kadın değil kpcasını seviyor ömürboyu onun karısı oarak kalmak istiyor. Biriyle gitmesine gerek yoktu hatta hiç gitmesine gerek yoktu bence bunların burçları çatışıyor…

  AnonimYorum 12:38 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selam arkadaşlar LEYA teşekkür ederim kış boyu hasta olmadım kız getirdi eve. Risa yazına katılıyorum ama katılmadığım nokta şu acıyla kimse ne yaptığını bilmiyor abhi daha anlayışlı olmalıydı.Hop evlendik çocuklar doğdu ayrıldık olmamalıydı. pragyanında aklı başında değil evdeki hainlerde baka kalıyor hiçbiri peşinden gitmiyor. Ekta cadısı püf noktaları iyi bulup habire ayırıyor. Temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp habire servis yapıyorlar gerçekten kadınlara bakış acıları çok acı.Aslında bakılacakta hiç bir şey kalmadı bize eziyet Evlat kaybetme konusunda duygusalım çünkü ilk bebeklerimi kaybettim doğmadan öldüler uzun süre kendime gelemedim eğer imkanım olsaydı bende delilik yapardım çok zor bir durum.Buna sebep olanlardan intikamımı alacağım ya bu dünyada diğer ahirette.Doktorundan tutta eşimin amirine ve eşimin ailesi en büyük sebep. İnsanları uğursuzlukla suçlamak çok saçma ben birebir yaşadım her şey olumsuzdu herkes olumsuzdu

  AnonimYorum 14:32 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bilmem gördünüzmü….. Paragya saçını pembeye boyamıs….. Çook yakısıyor çünkü tasıyan güzel…..

  GoncaYorum 15:36 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emineciğim instengramda i fecte ismin ilemi kayıtlısın.bulmak istiyorum.gôrüşebilmek için seni canım

  GoncaYorum 17:01 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar yorumlarında herkes haklı kendi tarafınca fakat unutmayalım bu bir Rant için oynan mantık dışı kalmış bir filim oldu artık.kimse mantık aramıyorda bu kadarı pes dedirtti doğrusu.

  Rantın dolu tuzakları..
  Kurdular bu tezgahı..
  Ayırıp ayrıp yedirdiler bizlere kafayı..
  Kimi sever abiyi kimi pragyayı..
  Neden o suçlu der bu haklı.
  İşte yônetmenin izleyiciye oltası..
  Yemide oldu abigyası..
  Nasılsa vazgeçmezler uzattıkça saçmaladı.
  Kôtülükler onun kozu bırakmadı.
  Bu kadar eleştirdik anlamadı.
  Neye inat bu ısrarları.
  Oyuncularda ses çıkarmadı.
  Biçilen rolü oynadı sustu ses çıkartmadı.
  Onlarda yola devam kararı aldı.
  Schbre srtiye sorsan ekmek kavgası.
  Oldular ektanın kuklası.
  Onlarda memnun olsada olmasada değiller karşı.
  Gerçekte yok bu kadar abartılı..
  Baltaladıkça ôldürüyorlar bu aşkı.
  Atlaya atlaya saçmalık duvarını.
  İzleyeni yıldırdılar çare bulmalı.
  İnsanlar sevdi abigyamızı..
  Ettiler bizi bağımlı..
  Hani güzel filimin başları.
  Kimse izlerken doyamadı.
  İzlemeyende bırakamadı.
  İzleyende ekrandan kopamadı.
  Ektanın iyilik adına yaptıkları.
  Mahfetti canım pragyayı.
  Abiyi etti kôr .peşine sardı yılanları.
  Ne idi bu filim ne oldu kôtülük ana teması.
  Kurdular mera evinde tahtı.
  Pragyaya kaldı gôzyaşı..
  Süt kuzusu iki bebeği ayırttı.
  Yok artık dedirtti neyin saçmalığı.
  Sormak gerek bu düzen neden buldu bu yolları.
  İyilik olsun dedikçe kabardı inatları.
  Anneye bile evladı..
  çarptırdılar arabayı.
  Ne mesaj topluma oynuyorlar sağırı.
  Suçlu kral ,iyi ezileni gôsteriyorlar haklı..
  Yapımcıysan,oyuncuysan ôrnek olmalı
  Bu haksız gidişata ses çıkartmalı.
  Bütün dünyaya iyiyi duyurtmalı.
  Ôrnek olmalı..
  Yanlışsınız anlayın artık bunları.
  Miletine değerleri güzel anlatmalı.
  Ôrümcek ağını filime kôtülük adına sarmamalı.
  Bundan sakınıp güzelliği sunmalı..
  İki aşkı bu yônde oynatmalı.
  Rahat bırakmalı..
  Aile kavramını yıpratmamalı.
  Halkına saygı duymalı.
  Suçlulara ceza verip içeriye tıkmalı.
  Ôdül verip gôz ônüne sokmamalı.
  Para gôz olmayı marifet saymamalı.
  Çıkışlar olur hızlı..
  İnişlerse sinsi olur birden başaşağı..
  Bu filimin kôtülük dersen ana teması
  Sevgiyi ettin yer paspası.
  Çiğnettin durmadan ayak altı.
  Hani bu filminde güçlü aşk sevgi ve saygı..
  Kulanıp attırdın kenara bir anda yıllarını.
  Mahfettin abigyamızı.
  Ôlümle sakladın kiaramızı.
  Boşa harcattın geçen zamanlarımızı
  İki dakika gôremedin mutlu olmalarını
  Kınıyoruz Ekta ve senarsti yazanı.
  Bôyle olmamalıydı.
  Para için bu yola baş vurulmamalıydı.
  Yanlış kôtü roller oynatılmamalıydı.
  Devam edeceksin belli bu yolları.
  Bizden sana son uyarı.
  Çakılırsın yere boynu bükük gôzün yaşlı.
  Hatırlanmazsın bile Rant ve parayı.
  Rüyanda gôrür ah deyip anlarsın, ozaman hatalarınızı.
  Geçmiş olsun işte bizde deriz buldular layıkıyla cezalarını..

  PerihanYorum 17:18 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evlat kaybeden anonim arkadaş çok üzüldüm.. Ama yinede metanetli olmada fayda var. Eğer gerçekten sebep olan varsa ben yerinizde olsam ahrete bırakmazdım.. Hesabı dünyada keserdim.

  LeyaYorum 17:34 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet Risa çok güzel bir konuya deginmișsin ben senin yorumlarını tek taraflı bakmadıgın için begeniyorum severek okuyorum,pragyanın söylemiș oldugun hatalarına katılıyorum ama yine alttaki sebebin abhi oldugunu düșünüyorum evet șu hatası akıl mantık iși degil tanuyu o evde tutması tanunun o eve yapıșma sebebi pragyadır abhi ne derse yapacak durumdaydı bunu kullanmadı,onun sesi çıkmayınca abhininde ișine geldi ne güzel etrafında onu seven iki kadın,
  diger konuda pragyanın evi terketmesi,izlemedim kiaraya yapìlanlar çok üzdü beni görsel olarak biraz gördüm tam anlamıyla izlemedim konușmalarada hakim degilim,pragyanın evi terk etmesi hiç dogru degildi ama ben aklı bașında oldugunu düșünmüyorum,yeni dogum yapmıș evladını kaybetmiș birde bir kadın erkek kadar dayanıklı degildir ruhen bedenen yanlıș bir karar aldı birde o çocukları mal gibi bölüșmerine çok üzüldüm akıl mantık iși degildi etraftaki fosiller hiç müdahele etmedi ikiside acılıydı ne yaptıgını bilmiyordu ama yine diyorum erkek daha güçlü olmalıydı durmalıydı bu durumda,gidecegim diyen karısına para teklifi etmek madem git sakın geri gelme burda kimsen yok diyecek kadar aklı bașındaymıș demekki,kimse demesin oda duygusal bir insan yok sinirlendi ne dedigini bilmedi,yok yemezler yine bu durumda bile egosunu kibrini konușturdu pragya dikbașlı dogru bildigini sonuna kadar savunuyor yapıyor evet yanlıș yaptıgıda oluyor abhi sinirinin arkasına sıgınıp çok daha acı sözler sarfediyor,yolları kapatıyor haklarıda sınırsız veriyor haksızlıgıda sınırsız yapıyor ortası yok uçlarda yașıyor mantık yok sinirini egosunu kibrini konușturuyor,
  yuvayı diși kuș yapar dan yürürsek pragya yuvasını nevolursa olsun terketmemeliydi aldatma dayak olmadıgı sürece diyebiliriz ama neden hep kadın fedakar olmak zorunda gibi düșünülüyor o sözlerin kovmaların birini abhi duysaydı dururmuydu dönermiydi,aldatmayı hiç katmıyorum ki kadınlar bırak kovulmayı hakareti aldatıldıgında dövüldügünde bile bırakmıyor evini acızlıkten ezikliktenmi evladını evliligi yuvasını düșündügünden örnekler çok,neden pragya evi terk etti dikbașlı iki olayı yașamadı digerlerini yașamakta nevar neden terketti oluyor,abhi kovulup hakarete ugrasa dururmuydu durmaz neden durmaz yuvayı niye bırakıyor,o erkekmi parasımı var güç ondamı,yok yada dururmu neden durur eșinimi çok seviyor herșeye katlanmasımı gerekiyor çocuklarımı var yoksa diși kuș abhimi,kadın erkek ilișkisinde birçok konu var tartıșılır ama șunu hep söylüyor savunuyorum ilișkilerde sorun varsa asla tek taraflı degildir hataları iki tarafından vardır ama azı çogu vardır hiçbiri sonuna kadar haklı sonuna kadar haksız olmaz burda dahaçok haksızlık yapan abhiydi sebebide belli,hep söylüyorum ego kibir sinir
  Pragyanın büyük hatalarından biride kocasına karı olarak gelmemiș eve evdekiler hizmetli gelmiș gibi davrandı kocasını hep ihmal etti,ikiside ne melekmiș kendilerine kötülük yapan malına canına kasdeden embesilleri beslemekten hiç vazgeçmediler enayilikle iyligi birbirine karıștırdılar
  Evet ben bu kızın güçlü olmayıșına hayata karșı dimdik durmayıșına maddi olarak güçlenmeyișine hep ezik odurușuna bende kızgınım kocana karșı dimdik durupta hayata karșı fakir ezik olmasına inanamıyorum bidik bașlılık tutturdun bari altını üstünü dolduraydın

  LeyaYorum 18:34 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yönetim kardeș yorumumu iki kez göndermișim farkında degildim ilki gitmedi sanmıștım bence ortadakini silin sondaki kalsın Teșekkürler

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 18:37 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  sildim. benimde gözümde kaçmış 🙂

  PragyaYorum 19:17 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Sriti saçlarını kızılmi pempemi bir renge boyamış çok yakismis güzel kadın isteyince çok çekici oluyor sevimli oluyor güzel maşallah deyip dizide inşallah pragyayi komaya söküp yirmi yıl unutmazlar insalllahh ceylanım artik hakkını savunan biri olarak görüp o odun kızı insana çevirmesini goreriz insalah

  PragyaYorum 19:49 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  pragyam fuggim kazadan düşünce gözleri kapanırken kızını gördü güzel duyguydu o sahne çok güzeldi cokk etkilendim kötüce olsa kızı gerçi tanıyınca çok üzülecek kızını kotu olduğunu gorunce

  AnonimYorum 20:08 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selamlar boşuna demiyorum bu Hintliler ölümsüz diye yine pragyacık arabanın üstünden uçup yere çakıldı tık yok kazalarının ölümden dönmelerinin sayısını şahsen ben unuttum gidemedi bir türlü ne güzel olurdu aslında küllerini ganjnehrine savurmak bende kurtulurdum bu ezikten sinirlerimi zıplatıyor artık bu karakter

  PerihanYorum 20:41 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Çocuk sevmeyi bilmiyor pragya onu adam edemez çok afedersiniz bu kız domuzun önde gideni babasını sevmiyor parasını seviyor.. Lanet tanu bile bundan halliceydi. Bi keresinde tanu bunları kendi karnında hissetmişti ordan ecinlendi galiba.. Hiç etkilenmedi ama pragya 1arkadaş tebrik ederim nasıl anladın abinin etkilenip hissedeceğini müthişsin

  YorgunYorum 20:52 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Reytingler gelmiş 1. Sırada…. sebebinin tanunun dizide olmayışı olabilir diye yorum yapmış bunu paylaşan. Abhinin tanuyla evliliğinin çok tepki çekmesinin reytinglere kötü yansidigindan bahsetmiş. Meraa ne kadar kötü olursa olsun tanuyu görmemek güzel. Sonuçta meraa yeni ( kaunchi nin diziye bahşettiği) biri belki biraz değişik kötülükler yapar farklıdır yani. Tanu ve alya ancak pragyayi kaçırıp durdular sonra avizeler , yangınlar… belki değişik olur bir zahmet senarist yazarsa zaten senarist kötülük yazmaktan sıkıldı bence hayal gücü de ancak tekrarlardan ibaret. Her neyse . Diziye gelince boş beleş bir bölüm bitmek bilmez hastane karakol artık ne varsa . Zaten ya partiler ya hastahane yada karakol. Rhea bir bela tam da alyaya layık. Abhi pragyaya birşey olduğunu hissetti neye yarayacaksa artık. Böyle hisseder gider meraayla evlenir . Parchi ve rhea sürekli okul yüzünden karşı karşıya gelecekler artık hep aynı kavgaları restlesmeleri tehditleri seyreder dururuz. Pragya karakolda rhea yi abhiye görebilir. Böylece kızını görebilir. Kızı olduğunu anlayınca da suçlama yapmaz . Peki hiç mi pişmanlık duymayacak pragya kızını bırakıp gittiği için. Rhea yi görür görmez kızın halinden nasıl bir alyaya dönüştüğünü görür elbet .kör değil ya. Bir kere bakmak yeterli anlamak için. O evden değer yargıları olan bir insan çıkmayacağını bilmeliydi. Şimdi çocuklarının nasıl birbirlerine düşmanca davrandığını görmek abhi ve pragya için yeni kavga sebebi. Biri diyecekti sen giymeseydin de kendin buyutseydin ( ki haklı) diğeri sen hicmi iyi bir nitelik kazandiramadin ve sadece parayla güçle şımarık ve küstah bir kız yetiştirdin bu mu babalık ( Bu da doğru) . Hadi pragya öldü diyelim suclayacagi kimse de olamazdı abhinin gittin diye . Yine o evde yetişecek kız bu kazulet yarması, alya kılıklı kız olacaktı insanlıktan nasip alamamış değer yargıları sıfır olan …. ekta kötülükle beslenen diziler çekiyor. Diğer dizileri de böyle. Sritiye kızıyordum ama şimdi birşey demiyorum. Hindistan dizi piyasası üç aşağı beş yukarı hep böyle çünkü. Bu dizi olmazsa başka dizide de durum böyle. Ekta nin ise hepsi bu şekil şükür. Yarın karakol var anlaşılan pragya da hastahaneden hemencecik taburcu olup karakola gider. Haftayı böyle kapatırlar.

  GoncaYorum 21:22 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ezber bozan olduk promaya gôre tahminim abi parach kurtardı.şimdi pragya kızını kurtaran adamın kızından şikayetçi olmaz.bu senaryo bu kadar kôtü üzerinden tesadüf olaylarla gitmek zorundamı.nasıl düz aynı mantık zaten araba çarpması o kızın bu kadar kôtü dnir bozuculuğu daha insanı bu filimden soğuttu.neyseki soğutsun larki bizde part dedik bıraktık promo ve takibide bırakır
  tamamen bitiririz.jendi adıma izleyenlere kolay gelsin iyi de olur benim açımdan.dôn dolaş acı soslar kôtü kin nefret .bir türlü iyilik ve sevgiyi düz yolda yürüterek başa tac yapamayanlar sevgiden yoksun büyümüş olmalı.nedir sevgiden derdi bu yazanların anlamak mümkün değil.Allah kalplerde bir an bile değil bir saniye bile kin nefret kôtülük düşündürtmesin hiç kimseye.Rant para içinde kullandırtmasın.yarınki beraat kandilinizi şimdiden kutlar.herşeyin gônlünüzce olmasını dilerim.Allaha emanet olun canlar..

  EmineYorum 21:27 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Goncam gülüm adım yok tel dizi izle ver konuşalım…..Leyla risamiz…bekar tabiki gitmeli idi der…savaşın der …tanuyu atirmalydi der…sen söyledin…adamın hoşuna gitti iki kadın…risa evlensin…kocasını arkadaşı ile paylaşmaz…oooo ocok disiplinli….pragyaya hiç kizmayin empati yapın….ama ikiside inat…birde aşk inadı…oh …abinin derdi çocuk değil pragya….Zeynom gözlerinden opmusum…zayıfladı mi ilk tedavi öyle gider …yazdığına göre iyi…ama yürü öptüm…bebeğini kaybeden anonim…cennete iki meleğin var…benimde oznurum..8aylikti…şekerden göçtü…anlamadik ..doktor şekerli serum taktı….herşeyi şikayet etik…suçlu sistem dediler …ben Allah’a havale ettim…bak Miraç geldi…öte tarafta kızım beni bekliyor…Hz İbrahim’in yanındalar unutma…bende eşimi sucladim niye o doktora goturdun…özele diye…1ay konuşmadım.tersledim…oda bana hep sen sağ ol obana yeter dedi…ki iki çocuğum daha vardı….hala eşim adını söylerken gözleri dolar…ben daha iyiyim …ona göre…imtihan …şükür..çok şükür..

  PragyaYorum 21:37 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  abhi hissetir sonra suçlar neden kaza geçirdin canım acidi der ben bunları anlamıyorum biz mi sevince bağlanıyoruz.bunlar mi kolay vaz geçiyor anhu yirmi yıl için hicmi acımadı.arkadaşın biri yazmıştı.sefil pragya diye karısını beş parasız gitmesine izin veer en abhi yani senin.üzülmem pragya ya yaralanip olmesi lazım pişman olmak için ve pragyanin kotu kız polislik olmuş karakol var.abinin kızına özür diletmesi var bakalım benim ceylanım kizini görüp ne yapar gerçi kız pişman eder yan sanayi alya

  AnonimYorum 22:34 Nisan 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine evet haklisinda geçmiyor acı. Hatırladıkça içim yanıyor. Kaynana oğlunu telefonda doldurursa eş gormezmi eşinin halini. Yedi ay kus burnun üç posta kanasın günde zayıflıktan ölecektim. Anne olmak oğlunu doldurmak demek mi bizde böyle şeyler yoktur gelinse de kim olursa olsun ne gerekirse o yapılır. Bu dünyada yapılanlar kar kalmıyor rabbim onları evlatlarıyla sınıyor. Benim beddualarim tutuyor her sizladigimda onlarin da canı yanıyor hint dizisi değil hayat. Evleneceğin kişinin önce ailesine bakacaksın. Biz bu dizide birazda kendimizi bulduk abiler her yerde maalesef. Çalışıp paranı kazanacak ve esinede vermeyeceksin olmadı işte. Pragya zenginle evlendi ne oldu kendi parasını kazanan kadın özgürdür bence.Yadigar abla gel birazda burayı senlendir. Bugün hem hasta hemde duygusalım. Evlilik işi çok zor iki kişi degilki digdiginin tokmağını bile düşün

  AnonimYorum 00:08 Nisan 19th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bu akşamki kaza sahnesi gerçekten insan aklıyla dalga geçer gibiydi pragya arabanın üstünden uçtu ve hızla yere çakıldı ama gözlükler hala gözünde ve sapasağlam vizyonsuz bir senarist mal kafa bir yönetmen ve beş yıldır izlenen bir dizi Hindistan’da çünkü Hintlilerin izlediği bütün diziler birbirinin aynısı bunlardan hoşlanıyorlar onlar için vizyon falan no problem hala bu yüz yılda ulu orta oturup büyük küçük tuveletini yapan fakir ve cahil insanlar elbetteki bu dizilere Reyting yaptırıyorlar ve bundan çukkasını en fazla yapımcı sonrada oyuncular dolduruyor shabhir ve sriti de musluk akarken elbetteki onlarda ceplerini doldurmayı düşünüyorlar kim bırakır böyle yağlı kapıyı onlarda dizinin gidişatından gayet memnunlar fanlarda boşu boşuna kendilerini paralayıp DURSUN

  YorgunYorum 00:21 Nisan 19th, 2019 de Yazılmıştır..

  Herkesin berat kandili mübarek olsun arkadaşlar dualarınız kabul olsun. Allahım sizlerin kayıplarını bu dunyadada diğer dunyadada hakkıyla verecektir . Kimsenin ahi kimsede kalmaz anonim . Umarım acın da kaybında sana güzel makamlar atlatır. Imtahanin oldukça zor . Emine hanım sizinde aynı şekilde. Allahım kimseyi evladıyla sınamasın. Herkesin kandilini yeniden kutlarım. Önce sağlık sonra huzur diliyorum rabbimden hepinize .

  yelizYorum 00:36 Nisan 19th, 2019 de Yazılmıştır..

  rüya arkadaşım çok geçmiş olsun canım. evlat acısı yaşamış tüm annelerinde başları sağ olsun bir daha rabbim ne sizleri nede başka annelere evlat acısı vermesin.rabbim tüm annelerin evlatlarını korusun kollasın.ne anneleri evlatsız ne de evlatları annesiz bırakmasın rabbim.amin ecmain…..

  RisaYorum 01:30 Nisan 19th, 2019 de Yazılmıştır..

  Slm dostlar. Emos seninle hemen hemen 5 aydir tlf ve gruptan her konuda konuşuyoruz can cagazim. Pragya konusunu evet bu bir kötü senaryo oyunu. hic bir kadin ona aşkini ilan etmiş bir erkeğe, üstelik o erkekle birde zaten evliyse, ve kendisi aşik oldugunu fark etmisse? Asla tanu gibi biri icin yerini yuvasini kocasini birakmaz. Tanu kim? Abhinin eski sevgilisi ve her firsatta senin kocani ayartmaya çalisan bir yosma .nedeni parada olsa aşk ta olsa o İkinci kadin idi. Tanu pragyanin karşisina iki de bir cikip abhi benim dediginde agzina cümleyi niye basmiyorsun senin idiyse neden benimle evlendi. Neden gelip beni istedi neden şanli şerefli dügun yapti. Senin idiyse seninle evli olaydi. Nikah kimdeyse koca onundur iste okadar aç tavuk gibi kendini ambarda görme diyip agzinin payini verse. Onu gectik. Birde tanuyu aileye kabul ettirmek icin cabalamasina ne dersin? Hangi kadin bunu yapar bunu ancak peygamber, yada ulvı insanlar yapar. Ulvilerde yuce yaratan tarafinda korunur. Onlara asla zarar gelmez pragya yeterince yiprandigina göre oyle bir dereceside yokmuş demekki. Ben elimden geldigince dilim döndugunce tarafsiz olmaya caliyorum ben ne abhi hayraniyim nede pragya hayraniyim her ikisine eşit duran biri kimin hatasi coksa onuda elestiririm. Niyetin iyi olsada yanlis anlaßildiysan önce kendini sorguluycan onlarmi anlamadi benmi anlatamadim. Gekelim
  Abhiye ben halen 7 yil atlamadaki kovmasini afetmedim bir özür aciklama gelmedi? İste orda bitti eski tadini vermiyor cunku ben tanuyla evlenmeyi midesizlik gördugumden olamaz dedim. Bak emine leya hanim beni anlamiş ve çözmüs leyacim cok teşekkür ederim. Hayata hic bir zaman kendi cercevemden bakmadim. Beni zaman zaman abhinin yaninda zaman zamanda pragyanin yaninda görmüşsünüzdür. Cünku tarafsizlik boyledir . Hem ikisinin aşkini begenip hemde her sucu abhiye yüklemek dogru degil adil hicdegil. İyi niyetli olmak yada guzel ahlaka sahip olmak kisiyi hatasiz kilmaz.bu meziyetlere sahip diye ona kayitsiz şartsiz taraf tutmak yada onu kayirmak benim kişiligime ters duşer.

  AnonimYorum 06:20 Nisan 19th, 2019 de Yazılmıştır..

  Hayırlı kandiller arkadaşlar. Son zamanlardaki sık yaptığım dua Allah akıl versin hepimize büyük küçük yaşlı çocuk. Aklımızı başımızdan almasın bu kulum çeker diye altından kalkamayacagimiz dertler vermesin. Güzel yüreğiniz solmasın arkadaşlar.insaniz zayıfız günahlarımız af olsun insaallah

  PerihanYorum 08:22 Nisan 19th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bunlar rolun dibine vurdular abi ne güzel rol yaptı son bölümde adam az daha ölüyordu pragya pragya sanki başka kimseye bir şey olamazmı yanılmıyorsam bu dördüncü ayrılıkları üç tane daha kaldı.. Yedi olacak şimdi birleşseler yine ayrılacaklar….

  RüyaYorum 09:30 Nisan 19th, 2019 de Yazılmıştır..

  Günaydın hayırlı sabahlar .Betülüm Risacım Maducum ve Yelizcim kızlar çok teşekkür ederim hepiniz iyisinizdir umarım .Eminecim dediğin gibi suvarni dadi yakında öleceğim dedi .Bunuda pragyaya yüklemezler umarım malum kıza bir katil uğursuz sıfatı yapıştırıldı bunlardan herşey beklenir .En sevmediğim kelime birine uğursuz denmesi dünyada hiç bir canlı uğursuz değildir kaderde ne varsa onu yaşar insan .Yasemincim yaşadıklarına gerçekten çok üzüldüm insanlar neden bu kadar duyarsız vicdansız anlamıyorum .Kimsenin ahı kalmaz ne bu dünyada ne ahirette .Sen gönlünü ferah tut ilahi adalet tecelli eder elbet .Kayıpların için sana,sabırlar diliyorum .Derdi olanlara deva hasta olanlara şifa lar dilerim .
  Diziye gelince alya tanu karışımı reha umutsuz vaka bu kız değişmez .Kendi kanından olanada acımaz içini kin ve nefretle dolduran poronayak bir halası varken düzelmez .Babasının parasına şöhretine güvenerek rahatça insan öldürmeye teşebbüs ediyor nasılsa arkası sağlam kurtulurum havasında .Meraa desen tanuyu aratmayacak kadar sinsi .Abhi yirmi yıl hissetmediği pragyayı şimdi hissediyor .Sözde eskiye dönük anılar olmayacaktı ikizler sevilmeyince ektanın etekleri tutuştu .Sırada karakol var .Polis rehayı tutukluyor tabiki pragya şikayetçi olmayacak .Böyle bir kazada insan komaya girer alnına bir yara bandı yapıştırıp gönderiyorlar peesss .Ektanın torpilli takımına hiç birşey olmaz her suçu işler aklanırlar .Şimdiye kadar hangi olay araştırıldı sonuçlandırıldı .Kızın canı birini ezmek istedi ne olacak sorun değil .Dizide verilen mesaj istediğin suçu işle nasılsa cezası yok seneryo kötülere hizmet ediyor iyileri ezer geçeriz .Bunu yazan senarist hangi mantıkla yazıyor diyeceğim sebebini biliyoruz .Kim kimi görüyorsa görsün uzatmanın anlamı ne .Sonra herkes kendi yoluna yok dadi hasta,diye pragyayı eve getirecekler kesin sonra evdeki cadılarla uğraşsın . tabi bunlar hemen olmaz .Dadinin pragya bu eve gelicek demesinden öyle anladım .Kızlar başlı başına sorunlar ikisi kardeş olduğunu bilseler yine anlaşamazlar ..Görüşmek üzere ..

  ZeynoYorum 12:00 Nisan 19th, 2019 de Yazılmıştır..

  Hayırlı kandiller. Hayırlı cumalar dizi dostlar.. Anonim kardeş basın sağ olsun Rüya sana da geçmiş olsun. Tüm yazıları okuyamiyorum kaçırdığım varsa bu gecenin hürmetine rabim tüm hastalarımıza tez şifa versin.Eminem tesekur ederim yediklerime dikkat ediyorum. Bol bol yürüyorum. Diziye gelince izlemiyorum sadece promolardan ve yazılara bakıyorum.Dizi basta ekta ve kancu olduğu sürece düzelmez. Amaç Sriti ve Sabo birlikte olmasın. Kadınların derdi bu. Sriti de neden ayrılmıyor hala bilmiyorum. Kancu tanunun yerine arkadaşını getirdi. Ona ne kadar çok güveniyor ki ginga girecem ama o at suratlı evin içinde neredeyse iç çamaşırı ile geziyor. Sriti hic gecelikle sahne almadı bu gecelik iç çamaşırını gösteren kıyafetler. Kutlamada durmadan Sabonun resimlerini çeken iki ayaklı kamera. Kolayını bulsa Sabonun ağzına düşecek. Kancu buna güvenerek diziye yerleştirdi. Ama gönül bu yarın ne olur bilmem. Sabo bunu karısı olarak nasıl görecek nasıl rol yapacak. Kadın etkilenmeyecekmi. Bunları düşündüler mi. Kizi rolünü oynayan cam yarması üst açık alt açık. Bir rüzgar olsa iç çamaşırlar ortada. Köpekbalığı kılıklı. Bunları nereden toplamış ekta bilmem. Biz istiyoruz ki Abhi Pragya birleşsin. Reytingler düşerse olur yükselirse olmaz. Dizide mantık tok. Lohusa bir kadını kızdı gitti. (Herkesin lohusalık dönemi farklı gecer) git peşinden para babası bul özür dile geri getir. Yirmi sene arama şimdi hisettim de hiç inandırıcı değil. Bütün amaç zarifinin kariyerini batırmak. Onu çirkin yaşlı göstermek. Sabodan uzak tutmak. Ama kancu yağmurdan kaçan doluya tutuşurmuş. Bir öğretmen bir anne bu kadar sefil gostetilirmi. Kendi ayaklarının üstüne duramaz mı. Hep kötü şartlarda mi yaşar. Annesine kardeşlerine haber vermez mi. Bunlar benim düşüncem ama Ektanin değil benim için onlar bu sahneleri safoz Sriti için yazdırıyor. Neymiş paçoz Pragya bunu yapan ekta ve kancu. Bitkileri çıplak Sriti herhalde Ektanin hizmetçisinin kıyafetlerini giyiyor. Yazar ben olsam güçlü bir anne güçlü sevilen bir öğretmen yazardım. Sadece tek doğru Aliya’nın asla iyi olmayacağı. Birde para çocuk yetiştirmiyor. tanu gibi ….alia gibi de katil oldugu.
  .

  Pragya1Yorum 15:24 Nisan 19th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kizlar bugun rusca tercumesi gordum fotorafta baktiginda Abhi…Ben anladim kadariyla Pragya Abhiye yuzunu gostermek istemez sadece kizlari merakediyorlar…Birbirini severler Pragya…Bu sefer bilesme olmayacak bence ben unidini kestim..Ekta soyler ask bitmez bitmez tabi âma birlikte olmayacalar. Birda Pragya dedi ki Prachiye yardimedi adam tanismak istiyor sonra Prachiyi alacak ve Deliden kacsin dedi….

  Pragya1Yorum 15:37 Nisan 19th, 2019 de Yazılmıştır..

  Filim ikizlerin hikayesi dir artik Abhi ve Pragya dige pisey yok bence Ekta bilir Sritisiz Shabirsiz dizi olmayacak onun icin aradabir Abhigyayi gosteriyor seyricileri kandirmak icin… Ay cok yuzuldum… Istagramda 5 iyl kutlamasi yapti Shabir Sritiye pasta yedirdi herzamanki gibi.. iki yuzludur bu Shabir da

  Pragya1Yorum 16:33 Nisan 19th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kizlar yutupta yaziyor ki Pragya Abhinin evine doniyor…

  AnonimYorum 20:32 Nisan 19th, 2019 de Yazılmıştır..

  Promoyu gördünüzmü acaba….. Pragya rheanın dalınmasını istiyor diyorki o suçsuz…. Rhea şoka giriyor… Bence rhea pragyayı sevecek….. Onun gözlerinde gördüm…..ağlıyordu…aliya beynini yıkamasza eğer rhea pragyaya karşı samimi olucak..

  AnonimYorum 21:48 Nisan 19th, 2019 de Yazılmıştır..

  Dalınması degil salınması yanlıs yazmısım

  misafirYorum 12:48 Haziran 18th, 2019 de Yazılmıştır..

  Benim anlamadığım purab anında bülbülü unuttu o büyük aşk unutuldu. Bülbül dizide anılmıyo bile ama disha onu terketti ve purabın bir dakika aklında çıkmıyo.

  ŞükranYorum 23:47 Temmuz 19th, 2021 de Yazılmıştır..

  Ah kalbim 339 cu bölümünden sonra bir daha izleyemedim çok merak ediyorum tamamen bittimi Bilgi verirseniz sevinirim tşk ederim

Dizi izle / Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.


Gezilecek Yerler