Ah Kalbim 351. Bölüm izle

Bölüm üzerinde pranchi.hirsiz yazan posterleri düzenlenmiş olduğunu Rhea arkadaşı anlatmasiyla başlar. Herkesin onu parçalayacağını söylüyor. Rhea, onu sadece üniversiteden değil, Delhi’den tekmeleyeceğini söylüyor. Arkadaşı onunla geleceğini söylüyor. Rhea, babasinı görmeye gitmesi gerektiğini söyledi, dün gece yasananlar icin üzgündü, bu yüzden gidip onu ikna etmeliyim. Arkadaşı burada ne yapacağını sorar. Rhea, Prachi’yi nasıl daha fazla sorun çıkaracağını düşünmesini ister. Aaliya ile konuşur ve babasini ikna edeceğini söyler. Abhi purab ile konuşur ve o adamın nerede olduğunu sorar? Purab geleceğini söyledi. Adam geliyor. Abhi, Aaliya’ya Güvenlik ajansından olduğunu ve CCTV kameramızın görüntülerini almaya geldiğini söyledi. Aaliya ve Rhea şok oluyor. Abhi CD’yi getirmesini istiyor ve kolyeyi Prachi’nin cebine kimin koydugunu görmek istediğini söylüyor. Purab’a polisi arayıp aramadığını soruyor.

Polismi Purab Evet diyor. Rhea panik. Abhi adama adını soruyor. Mahesh olduğunu söylüyor. Abhi dürüst olup olmadığını ve daha once birsey çalıp çalmadığını sorar. Mahesh hayır diyor. Abhi, her şeyi yapan kişiyi bilmek istediğini birinin sebepsiz yere suçlandığını nasıl hissettiğini söylüyor. Rhea, Aaliya’ya herseyi babama söyleyeceğim diye söyler. Aaliya sakinleşmesini ister. Rhea herkesin bileceğini ogrenecegini söylüyor. Rhea’nın arkadaşları söylentileri yayıyor ve Prachi’nin resimlerini chor’un yazan yani hirsiz yazan resimlerini heryere yapistirmislar.Prachiye karşı sahte hikayeler uydurmakla ugrasiyorlar.. Prachi ve Shahana üniversiteye geliyor. Posterleri görüyorlar. Shahana rehanin yüzünü çizeceğini söyledi. Prachi, Shahana’dan posterleri çıkarmasını istiyor. Herkes biliyor hırsız kime denir ortalarda ne riya var nede arkadaşlari diye söylüyorlar.

Prachi ve Shahana duvarlardan posterleri çıkarir. Rhea’nın arkadaşları onlara ne bu hız diye sorar ve her yere gitmeleri gerektigini ve posterleri almalarinı ister. Shahana Prachi’den gelmesini istiyor ve tüm posterleri yırtıp atacağımızı söylüyor. Hepsi gülüyor. Purab, Abhi’ye Vikram’ın çıldırdığı için ofise gitmesi gerektiğini söylüyor. Abhi, mahesh’e 1 saat içinde kimin olup olmadigini bilip Bilemeyeceğini sorar. Mahesh tüm görüntüleri izlemesi gerektiğini söylüyor ve akşama hazir olur diye söyler. Mahesh chip’i almaya gider. Aaliya rhea’dan korkmamasını istiyor. Rhea suçlu olduğunu söylüyor. Aaliya suçlu olduğunu kanıtlayana kadar suçlu olmadığını söylüyor. Riya babam çok mutsuz neden bilmiyorum diyor. Aaliya, abhi’nin neden pranchi hakkında koruyucu olduğunu anlayamadığını söylüyor. Rhea pranchinin neden hoshiarpur’dan okumak icin benim kolejime geldiğini söylüyor. Babam.simdiye kadar beni hiç azarlamadığını söylüyor ve eğer kolyeyi cebine benim koydugumu bilirse beni tutuklatacağını söylüyor. Rhea aliyaya benden istediğin şeyi yaptım diye söylüyor.

Aaliya rahatlamasını ve sakinleşmesini ister. Seni görmeden önce Mahesh’i göreceğini söylüyor. Rhea’nın arkadaşı onları duyar ve sorar gerçek hirsiz senmisin diye? Rhea susmasını ve üniversiteye gelmesini istiyor. Aaliya bunu daha önce düşünmesi gerektiğini düşünüyor ve Mahesh’in çalışmalarını geciktirmeyi düşünüyor. O Mahesh gelir ve mutfağa gidip orada CCTV görmek için ona sorar. Elindeki çipi soruyor. O görüntüleri çip olduğunu söyler. Aaliya onu kandırır ve çipi değiştirir. Rhea’ya söyleyeceğini ve bu çipi saklayacağını düşünüyor. Mahesh geri gelir ve bir teknisyeni kandırmanın kolay olmadığını söyler ve çipinin onunkinden daha küçük olduğunu söyler. İşimi kolaylaştırdığını ve hırsızın kim olduğunu acikca söylediğini söyledi. Aaliya ona yardım etmesini ve onu tehdit etmemesini ister. Mahesh şimdi tehlikede olduğunu söylüyor.

Dadi o puja için tapınağa gidiyor Tai ji söyler. Abhi’yi onunla olacağını söylüyor. Tai Ji, Abhi’nin gelip gelmeyeceğini mi soruyor? Mitali geliyor ve şoförün geldiğini söylüyor. Dadi, Abhi’nin onu alacağını söyledi. Abhi önemli bir işi olduğunu söylüyor. Dadi duygusal olarak ona şantaj yapıyor. Abhi seninle geleceğim diye söyledi. Dadi ona sarılıyor. Abhi Dadi kalkmasi icin yardımcı olur. Mitali neden dadi gözlerini kırptı Tai ji sorar. Tai ji, beeji’nin iyi olduğunu ve Abhi’nin onunla birlikte gelmesini sağladığını söylüyor. Bugün 11. Purnima olduğunu ve beeji’nin Abhi ve Pragya’nın Birliği için dua ettiğini söylüyor. O Tanrı yaşlı insanlarin ve çocuklarin dualarini duyar diyor. Mitali, Abhi ve Pragya’nın bugün buluşup buluşmadığını düşünüyor.

Rhea ve arkadaşı üniversiteye ulaşır. Rocky ve Shaina Neden geç geldiğini soruyor ve yüzlerini görmen gerektiğini söylüyor. Rhea posterleri yırttıklarını ve hoşuma gittiğini söyledi. Rocky Kampüsü temizlemeye gittiklerini söyler ve ondan intikam aldığını söyler. Rhea şimdi başladığını ve onu dışarı atana kadar durmayacağını söylüyor. Rocky, kötü fikirlerini nereden geldigini soruyor. Rhea onunla doğduğunu söylüyor. Prachi ve Shahana onları duyar.

Shahana Prachi’ye rhea’yı azarlayacağını ve burnunu kesene kadar durmayacağını söyledi. Ona sert tokat atacağım diye söylüyor. Prachi onu durdurdu. Shahana bunun senin sorunun olduğunu biliyorsun diye söylüyor ve onlarin kötülüklerinde iyilik görüp görmediğini soruyor ve rohit’in hoshiarpur’da sessiz olduğun icin eve kadar geldiğini söylüyor. Prachi seni durdurmayacağım diye söylüyor, ama doğru zamanı beklemesini ister.Ona cevap vereceğini söylüyor, ama benim yolum. İntikam almak degil intikam almak istemediğini söylüyor, ama ona iyi bir ders vermek istiyorum diyor, böylece elini ona doğru uzatiyor ve soz mezun olmadan ona dersini verecegiz diyor.
Çevirisi için Yeliz Hanım’a Teşekkür Ederiz.

Ah Kalbim Son Bölüm izle 351. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
İsim
:
Yorumunuz
:

  EmineYorum 01:01 Nisan 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  Goncam ekta sana kurban olsun…bir satır seni okusun insan kalbi görsün…..evet suvarni nine boşuna yaşamamış…abiye çok üzüldüm….kaç defa odada yanlız halini izledim…kızlar haftaya karşılaşıyorlar….abi pragya…. Nerdesiniz…kızlar

  AnonimYorum 06:03 Nisan 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bi sey gördüm…. Ama bence dogru kiara diziye geri dönüyor abhini ölümü içinmi yoksa abhi öldükdemi bilmem.ama abhinin resminin üstünde hontlilerin çelengmi ne mi o vardı…. Ekta yapar yine yapar… Çünki shabiri diziden çıkarmak istemiyormu bu yüzden shabiri çıkarıcak bizde abhigyasız ikizlerin kiaranı ask hikayesini ha bide king gelirse ama sanmam aliyayla kingin yuh pes valla güzelim dizimizi ne hale getirdiler yaaa reytingler 15demi oh olsun ekta umarım gördükten sonra belki dizimizi eski haline geturirsin sanmam ama…..

  Pragya1Yorum 06:33 Nisan 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine abla dunku bolum bosa gitti Pragyayi hic gostermedi onun icin ne yazacagm bilemedim… Gonga ellerine saglik ne guzel siir yaziyorsun.

  YorgunYorum 09:23 Nisan 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yine alya yaptığı pisliği ört bas etti. Bu da tıpkı diğerleri gibi asla gün yüzüne çıkmayacaktır. Gereksiz Boş bir bölüm daha izledik. 3 dk bitti . Umarım dünkü bölümün reytingleri dibi boylamıştır. Kimse yorum yapmamış bir emine hanımı gördüm aslında yorum yapılacak üzerinde konuşulacak hiçbir şey yoktu. Sriti yoktu mesela yine. Figüran gibi maşallah. En az ekranı ona veriyorlar haftalık ekranda aldığı pay 20 dk bile değil. Alya bolbol rhea parchi gereksizler bolbol ekran kaplıyor. Diyorum ya başrol oyuncuları sriti hiç olmadı. O sadece halkın sevdiği. Yapımın hor gördüğü. Reytingleri gorurseniz arkadaslar yazin . Merak içindeyim. Diziden çok daha bunu merak ediyorum valla gelinen noktaya bakın.

  PragyaYorum 09:39 Nisan 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  pragyayi görmeyince yorum bulamıyorum yacak bisey yok çakma alya kılıklı iğrenç giyiniyor

  GoncaYorum 12:35 Nisan 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emineciğim başından beri burada bu filimi olumlu yönden gidişatı için eleştri ve yorum yapan hepimizi okusa.bu filim buralara gelmezdi.ayrıca promada abiye bende üzüldüm.ne yazzıkki ektanın yapacaklarını oyuncularda kabul etti oynuyorlar.bizi kimse dinlemiyor…anlıyacağın.onlar bildiklerini okuyor. yazanda oynayanda …bize düşen bu filimdeki sevdiğimiz bu güzel iki karekterin sevgisine
  onlara olanlara üzülmek..tepkimizde ondan.anlayan varmı hayır.anlayacaklarmı .şüpheli. neyazıkkii…Rant için yapılan tüm olumsuzluğa cevabımız hayırdı yine hayır olacak..ister anlasınlar isterse anlamasınlar.bir gün gelir.yaptıkları bu yada başka birfilim hiç farketmez izlenmez olur.o zaman kendileri
  oturup izlerr…değilmi canlar..

  TombisYorum 13:47 Nisan 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  ABHİ GORMEZ PRAGYAYİ BENZEYEN BASKA KADİN GORUR AMANN GÜZELİ M DİZİ ME HALDE KİMİN UMRUNDA EKİZLER PRAGYAZİZ BOLUMLER COK BOS CİK ARTİK DİZİDEN TOMBİS OYUNCULUGUNA YAZİK ETME

  Pragya1Yorum 18:02 Nisan 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  Hayir hanimlar Shabir cikmiyor KKBdan ikisini de rolunu oynayacak

  EmineYorum 18:07 Nisan 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ayyyy kızlar gormadinizmi …sadece abi pragya olacak çünkü yine olayların peşinde kızlarla problem pragya rehaya tokat abi rehaya tokat ranbir parciye destek pragya ile görüşme …abi bir yerde o çocuklarımın annesi ben tek karım aşkım diyecek…pormo evet başka kızı abi görecek ama fitil ateşlendi….abi parcinin annesinin görmeye gidiyor…şok lar saskinliklar havada ..şimdi malzemeyi tanıtı….abigya devam…ayrılık yok ekta bitmez aşkı anlattı….kiara pragya ise abi genç polis aşkı olma ihtimali var …king girdi kumkuma…daha abi pragyayi omuzuna alıp götürecek pes yok….pormo ile reyting ilk üçe girdi kendi kanalında 1 hintliler kiarayi pragya istemişler …shabir önce kabul etmemiş…devam kızlar …abi kimin kocası pragya çocuklar kimin pragya abi…kim kazandı ..pragya işte okadar…farz edelim abi hapiste zaten kendi odada dedi…sensiz mahkum gibiyim…optum

  EmreYorum 19:21 Nisan 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selam dostlar emine abla harikasin böyle olursa seyrederim iki havtalik bakmıyorum sadece sizleri okuyorum yazını yörünce sevindim gonca abla şiirin çok güzel ama bu hint liler anlamaz

  GoncaYorum 19:36 Nisan 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  Pragya 1 canım Eminem sağolun Emineciğim verdiğin tüyolar süper ancak kiarayı pragya oynamayıp bülbül oynasa daha iyi olurdu.Bülbül gelecek denilmişti.yinede ben kiarayı bülbülün oynamasından yanayım.sizce.belkide srti diyerek böyle bir şey yapabilirlermi.canlar izlemiyorum bu filimin yapımcısından artık herşey beklenir.Eminem senin ki kadar umut lu değilim.sağ gösterip sol vurdular.bu filimi bu hale koydular.ne yaparsalar şaşırmam artık.bir kez böyle saçma yola girildi.toparlamaya çalışsada toparlayamaz.filimin kırılma noktalarını atlayıp saçmaladılar.kötülükler cezalarla sonuçlanmadı.Alya yine aynı.tanu gelirse şaşırmam doğrusu.kötülüğü hep ön plana çıkaran ve bununla Rant sağlamaya çalışan yapımcı var.iyilik ondan beklemek abi ve pragyanın bir an kavuşup ayrılması gibi olur.filimin yıllara dağılımına bakarsak bu öyle olmadımı.hep kötülük intikam entrika.sevgi aşk mahkum sürgün perişan.hep bunu izledik.farklı olacağından umudum yok benim.onun için proma bir kaç saniye yetiyor bana..izleyerek gerilmenin hiçbir anlamı yok…

  Pragya1Yorum 20:05 Nisan 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  Birsei aklima geldi Abhi boya doktu Pragyani yuzune ama bu gene bir isaret bence… Hatirlarsini yeni basladigina dizi Abhi Pragyanin evine gitinde Purvini yuzunden Pragyanin yuzunu boya olmustu sonra Abhi hafiza kaybetiginde gene yalnislikta Pragyanin yuzune boya ve kina elline dusmustu ve 7iyl sicramada Abhi Pragyanin anlina boya surmustu…. Bu bir sonuc variyor ki Abhigyam birlikte olacaklar demek 5 kez evlenirler

  GoncaYorum 21:13 Nisan 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emre kardeşim anlasalardı başından beri yaptığımız yorumlardan biraz ders çıkarıp bu filime can çekistirmeden devam ederlerdi.sana katılıyorum.kötülük ön planda onlar için iyilikler sevgiler ezik hüsran gösterilmesi onlarda böyle algıyı anlamak mümkün değil.filimde mantık aramıyoruz .ancak bu filimde kötülükler hiç ceza bulmadı.bunu azda olsa sorgulamak gerek hayat böyle gitmiyor.hep suçsuzlar ceza bulmazmı yok böyle güzellik.biz bu filimde gördük.kötülüklere ödül verir gibi .her suçun kapatıldığını.ezileninde her an iyilerin olduğunu.azda olsa mantık olmalı.toplumuna halkına nasıl bir mesaj anlamak mümkün değil.Dünyada kötülükler var ancak iyilikler her an ezik sönükte de değil.sevgi herseyin üstünde olmasaydı..bu dünya yaşanmaz olurdu.öyleki bu filimin ana karakterleri.her zaman kötünün sürgününü yer gibilerinden neden gösteriliyor anlamak cok zor.onların Rant kazanması hep bu yönde oldu şimdide yine dön eski kötülükleri aynen uyarla.nasıl düşünce yapısıdır.izleyiciyi böyle gererek mi rant sağlanacak.bir gün ters teper.o günde o Rant onlara hiç bir fayda vermez.anlayana . tabiiki bu yorum.Emre kardesimin dediği gibi ..anlayacaklarını bende sanmıyorum.

  GoncaYorum 21:47 Nisan 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  Pragya 1 5 kez evlenseler ne olur.yine bir kötülük yollarını ayırır..bunlarda yaşlanmada yok 20 yıldaha atlarlar süvari ninenin haline bak gençlesiyor .20 yıl atlama ona yaramış.ikizlerin biri
  annesinden bile büyük gösteriyor.abi desen hiç bozmamış.hintlilere yıl uğramamış öyle ya mantık aramayalım…abii pragya evlenir erkek çocukları yok o da olur.hoop tekrar bir ayrılık.biz ezberledik yazan bunu böyle yazıyor anlatıyor.îspatıda bu filim.nedesek boş.

  EmineYorum 22:10 Nisan 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  Gonca dur sana ne diyeyim…shabir hiç bir suçu açıklanmayan ah kalbim demeki bizim gibi kendide düşünmüş…yapımcı arkadaşı ..sinema dizi değil çekiyor…ordaki adı şikeci yani iş bitirici yazık demek bana aptal demeyin bu yönetmenin suçu demek istemiş …günah…..neyse boş verin yaşı taşı ikisi güzeldi….yeni aşkta belli oldu….yarın kamera çipi abiye verilecek…..haftaya abi bilmeden pragya bilmeden …parci onları tanıştıracak……emrem hoş geldin kardeşim….ekta aşk yeniden diyor….kingde pragyaya geliyor…….valla bülbül uçakta yanında purvi var bakalım …dönüş yazmis

  ZeynoYorum 22:25 Nisan 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  Iyi aksamlar dizi dostlar. Sabir yeni web dizisine başlıyor. Burada daha az gözükür o çalışsın kancu yesin. O dizideki kadınlar ve şimdiki yeni gelenler Sritinin yapmadığını yapsın. Kancunun havası gece uykuları gitsin. Zaten başlamış bunlara çocukları sette getirse bile fark etmez iki dizindekiler cıbıldak. Olan bizim Abhigyaya oldu. Youtubta Abhi diziden ayrılıyor diye yazmışlar..onlara pek güven yok. Disha king ile gelecekmiş o da cansız manken kitabı yatakta yakalamış. Bu katil Aliya’nın işi içirip yatmıştır yanına. Ekta kötüler kraliçesi kadın kötülükten besleniyor. Katiler cezasız kalıyor. Katiler azalacağına çoğaldı. Izlsmiyorum promo ve yorumlar yetiyor. Sriti Kıyararayi canladiracakmis. Kötü yetiştirildi ki negativ rol olacakmış..Sriti her rolün üstesinden gelir. Abhigya tekrar eskilere döner mi bilmem . Onların senaristleri copy yapıştır yapıyor. Keşke fanlar yazsa bu ot yiyenlerde senaryo görse. Disha gelirse bunlar kimin eli kimin cebimde mi olacak. Güzelim dizi ne hale geldi. Ne saçma bir hal aldı. Pragyanin yanındaki kız daha önce evde hizmetçi rolü oynamış. Muhabir olmuş ekta ne demek istiyor ben istediğimi baş tacı istediğimi ayaklar altında ezerim. Sritiye bu kin neye anlamadım Sabonun kezosu ile birlikte kızı batırma yolundalar. Hafta sonu sunumunu Sabo beğenip yorum yapmış. 5 sene omuz omuza çalıştınız beğensen ne olur. Ödüllerde teşekkür etsen. Ama olur mu karısından korkan bir kedi. Bakalım yeni dizi tutar mı. Keşke Sriti ayrılsa benim de kafa rahatlasa. Bu kadar az rol ne demek başrol oyuncusu figuran oldu. Iyi geceler herkese.

  GoncaYorum 22:26 Nisan 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emineciğim ozaman kiarayı purvimi bülbülmü oynayacak yazdığından bu anlaşılıyor..pragyanın oynamasından yana değilim ben.

  Pragya1Yorum 22:29 Nisan 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  Gonga bu defa da evlenirlerse Abhi artik birakmaz yataga baglayacak Pragyayi… Bu son atlama bence ayrilik olmayacak cunku sonu guzel olmali… Ama bu Ektadan ne beklenirsa bilirsiz… Gonga moralimi bozma zaten dun atlaya atlaya izledim Pragyayi ariyordum diye umudumu kesmeyelim… Sob sans veriyorum Abhiye:):):)

  EmineYorum 22:43 Nisan 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  Abi dadiye sen sol bacağım ağrıyor dedin beni kandırdın…oda hayır tapnaga gelince iyi oluyorum…birde sen gelince dahada iyi Hisetim….abi benimle romantik takıldın ha….oda senin dunyanda mutlu değilsin her vakit eşini sevdiğini ozluyorsun….bak abi kızının anneye seninde eşine ihtiyacın var…abi…ben riyayla mutluyum….ailem var…dadı..senin ailen o ve yanındaki kızın…kim bilir ne haldeler…o her zaman senin hayatını kurtaran mutlulukla dolduran…riya evlense ne yapacaksın…hadi dua edelim obize geri dönsün….abi….ben gitmesini istemedim obeni suçladı…artık dönmez…ve ne pragya nede tanrı benim yanımda değil….pragya…onun sesi….pragya durur…yirmi yıldır obeni unutmuştur…bende sesini benzetim…obeni görse suçlar….parci için dua edeyim ..bunlar geçmişte kaldı…anladıklarım.optum

  GoncaYorum 22:58 Nisan 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  Pragya 1 canım moralini bozma nediyeyim gönlünce olsun hersey.izleyenler için.Zeyno canım nasılsın şeker tansiyon olana bu filim zarar zaten kendine iyi bak şeket ihmale gelmez eşim 20 yıldır insülinle beraber uğraşıyor.çok zor .neler yaşadık bu hastalıkla şimdi bendede var tansiyonda daha bir kaç tane daha hastalık var fakat bugünümüze elhamdülillah daha beterinden amansız hastalıklardan korusun Rabbim bizleri cümlemizi.ailemiz için kendimize iyi bakmalıyız.sende iyi bak canım.

  AnonimYorum 23:01 Nisan 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  Îyi akşamlar arkadaşlar insan dediğinde biraz vijdan haysiyet olur dizide olsa biraz düşünmesi lazım yapımcınında senaristinde o kadar çok kötülük olduki abigyamızın hayatında cezasını buldularmı hayır nasıl bi sevdayı anlatıyolarki çoçuk kaçırma öldürme beslediğin ailem canım kardeşim dediklerin arkandan nasıl hançerler gözünün içine baka baka can nasıl yakılır insanlara güzel örnek oluyorlar bunları yaşayan insan kahrından ölür be ama yo bizimkiler dahada gençleşiyo maşallah çok sinirliyim hele şu at suratlı Alyaya bi tane baş belası yetmiyormuş gibi şimdi iki tane biraz annesinden bişeyler verin güzellik zaten yokta huy olarak verseydiniz ses desen oda yok Allahım sen affet yarattıgın sıfata laf söylemek ne haddime tövbe haşa

  MadubalaYorum 23:01 Nisan 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine abla yazmıyacağımı soyluyorum ama seni okuyunca kendimi tutamiyorum sen bunalimdaki kadinlarin tatli yiyip kendini mutlu hisettiği o tatlilara benziyorsun ben siritiyi sıhabiri birakirim da ama seni birakamiyorum yorumlarin beni çok mutlu ediyor her eve lazım sın iyi geceler eski abigyara ve yeni ve sadık dostlar

  GoncaYorum 23:41 Nisan 10th, 2019 de Yazılmıştır..

  Madubala haklısın Emine için dediklerine zaten filim bahane artık bu sayfada böyle dost ve kardeşlik güzel .Rabbim tüm iyi niyetli güzel kardeşlerimizi korusun…inşaellah..şu güzel 3 aylar hürmetine kimin ne sıkıntısı varsa gidersin dualarıda kabul olsun inşaellah..

  YorgunYorum 01:15 Nisan 11th, 2019 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar shabirin web dizisi başlıyor ve duasını da yapmışlar yancagizindada gölge başrol oyuncumuz kaunchi hanım .. biri bu kadına rol yazsada kurtulsak . Her yerde dibinde yine . Herkes acaba sevgilisini kocasını, annesini ,babasını gettirdi de bu da bende gelecem herkes orada ben niye gitmeyeyim mi dedi acaba . Yazik simdi düşündümde haksizlikmi yaptim ne. Her neyse 20 bolumluk oluyormus bu diziler uzun değilmiş. Bir işadamını canlandiracak bir sevgilisi var galiba birde buna aşık bir kadın daha …yani anlayacağınız iki kadın etrafında fır dönecek. Ey Allahım sritiden korkan kaunchi oturmuş dizi tutsun da ben daha çok harcayayım seyahatlere gidip foto paylaşayım yiyeyim içeyim havamı da atayim diye dualar ediyor. Dizi devammis ayrilmiyormus . Nasil sriti simdi yoksa demek shbirde bir ara kaybolacak gidip gelir artik. Diziye donecek olursak 20 yil atlama yapma diye millet feryat figan etti. Atlama oldu biz ne izledik ( yada izlemedik) abhinin hic degismeyen zengin hayatini simarik yüzsüz kizini , kötüler kralicesi kardesinin purabla evliligini , evdeki degismeyen parazitleri habire bunlari gosterip durdular burada degisen birsey yok ki .. pragya evden gitti ne oldu bu kadina kucaginda bebekle. Gösterin. Tek başına kalmış bir kadın helede öylesi kapalı bir toplumda nasıl ayakta kaldı. Bu kadın bir akademisyen . Nasıl geçindi. Nelere göğüs gerdi . O kizi nasıl okuttu. Göster. Yook . Abhinin hayati daha ilginç ektaya göre torpillisi ya shabir. Pragya abhinin hayatında değilse zaten hiç bir önemi yok . Gosterilecek, yazılacak ,çekilecek değerde değil. Varsa yoksa mehra evi . Odak nota orası. Değişen ne var o evde hiçbir şey. Insan sayisi değişmiş gidişat aynı. Sritinin ekranda kalma surési yeni yetmelerden daha az. Sonrada biz buna sritinin hakkı yeniyor kendisi buna nasıl musade ediyor demeyelim mi . Sriti yaptığı işe yine saygısı olsun ama bir figurandan farksız şu an . Bakalim shabirin bu yeni dizisi tutacak mi yoksa barun gibi başarısız mi olacak . Adam halen toparlayamiyor. Her dizisi erken final yapıyor. Kızlar yazmış inş tutmaz diye. Bu dizinin de omru kisa yeni diziden de başarı gelmezse var ya o zaman biz oturup izleriz bu yeni durumu dizi gibi.

  EminYorum 02:28 Nisan 11th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar bugün dello,Sare,arzu,jessika ben yine sizi andık…jessika ektayi ..kesin vuracak…diyorki özeti…dizi değil sayfadaki bizim takım yani sizlerin muhabbeti can katıyor hepinizden Allah razı olsun ..başta ablamiz Zeynom balım…kızlar dizi hızlandı kavuşma purap dışa king pandir palas…cano pragyam uçakta bülbül purvi var dönüş yazıyor sayfasında marunel tahakur …o bülbül diye gelir…çünkü önce kingle kavga edecek…sonra aşk…yani bu dizi bizim yani sizinle güzel öptüm .

  EmineYorum 05:58 Nisan 11th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yorgun nerdeydin…istediği duayı etsin…shabir ahluvela ..siritiden başkasıyla tutmaz ..neden siriti okullu iyi sabırlı …shabirin karısı o parayla gözüme giren burnunu erkek vücudunu düz tabanını ..yaptırsin…siritinin kilosuna inecem diye karın yağlarını eriti hop oldu bizim gazman Recai…geçen gün shabirin kucağında poz vermiş gece adamın n suratına bak eli beli kopmuş….shabirin tüm dizileri 3,5,en fazla 9 bölüm final ..donuk yapmacık ….ha belki komedi yaparlarda tutsun …bizene ….umarım shabiri o iki kadınla basarda siritimle ugrasmisa bosana….kızlar siriti yok değil ..kiara rolü cekiliyormus….kimse abiyi afetmiyor…yorgun çok doğru söyledin….kadına çocuklar için para teklif et …sanki doğurmak için geldin…al birini parada verem git……….

  Kızlar musafenizle bir tahmin yapalım…anket mesela …..
  Soru cevap ………..
  ..1 abi pragyayi ilk gördüğünde …ne der………
  ..2 abi parciyi alamazsa yaşı 18 geçti…fakat parci babayı secermi…………………………………………….

  3kiaranin huyu abi aklı anne parci huyu anne aklı baba..riya kim ..Alya değil…kesinlikle huyu benziyor ama daha sonra onda kimi görürüz……………………………..4king pragyaya kiarayi nasıl bulduğunu ona ulaşamadığını …disayida o aradığı için bulduğunu …senin elinden abi kiarayida alır diye büyütüp sana getirdim der….kiara annesine kingle evlen dese bu olurmu………….5 pragya abiyi af edermi……….6 tekrar evlenirler mi……7abinin hastalığı ne……7 abinin tanuyu koruduğuna baktığına inanır mısınız………pragya kingin evine tasinirmi…….bir bakın isterseniz cevap verin isterseniz soru sorun ..optum

  EmineYorum 07:11 Nisan 11th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar yeni yazı…..abi pragyayi bulup eve getirmeyi..düşünüyor..galiba da görmüş konuşmuş…çünkü Alya psnikte abiye dafimizi öldürdü kızını sakladı ölümüne sebep seni gösterdi…kingle anlaştı filan ..çünkü pragya dönerse tüm yaptıklarını ortaya çıkacağını düşünüyormuş….en başta purab onu bırakır diye yine planlar yapıyormuş. Suvarniye reyaya söyleme diyormuş…suvarni abinin zaten söyleyecek …dediği…reyanin bundan hiç mutlu olmadığını …yazıyor…parci hastanede yaralı..zeetv coolors

  EmineYorum 08:26 Nisan 11th, 2019 de Yazılmıştır..

  Abinin odadaki resime bakıp ağladığı sözleri buldum….önce alyanin pragya hep sana ihanet etti…sen hala onu düşünüyorsun.ayni hatayı defalarca yaptin….abi…..iç ses sen gozlerdeki masumiyeti görmüyorsun ..masumiyeti görmüyorsun…yine sen ihanet ettin …hep sendin senin ve seninle olanların ihaneti ama bu böyle olmuyacak parci masum….abi iç sesinde alyayi ihanet eden olarak sucluyor

  Pragya1Yorum 12:04 Nisan 11th, 2019 de Yazılmıştır..

  1 Abhi Pragyayi gordugunde sok gecirecek sevinir ama herzamanki gibi ilk gordunde birbirini suclayacaklar….2 Prachi aile istiyor anne baba sevgisi ama Abhiyle gitmez Pragya giderse o baska 3 Reye gelince madem boyle Aliya gibo ayni kalir 4 Pragya asla evlenmez 5 Pragya afeder ama zaman ve cok orasmak isteyecek hic kolai olmayacak 6 Tekrar evlenebilir tabi dun sindur Pragyanin yuzu boya oldu 99% olur derim 7 Abhinin hastaligi Pragya 8 Tanuyu korumaz 8 Pragya tasimaz.

  YorgunYorum 13:54 Nisan 11th, 2019 de Yazılmıştır..

  Promolar ise yaşamış genel reytinglerde kumkum 1. Sirada. Herkes izlemis abigya var diye. Bizde reytingler düşerse final olur diyorduk yok anam öyle birşey. Bu hintlilere bu senaryolar çok bile. Çok sinirlendim yine . . Emine hanım sorunuza gelince 1: önce nerdeydin der kızar pragyanin vereceği tepkiyle lafını değiştirir bir güzel tartisirlar. 2: parchi babayla gitmez anneyi geçmez ama abhiyle kötü olacağını düşünmüyorum ilk anda babaya karşı bir tepkisi olacaktır ama birkere sevdi çok uzatmaz. 3: rhea yarı tanu yarı alya ileride de huyunun değişeceğini sanmam o kızdan umudum yok hem anneyi hem babayı çok yoracak. Sinsi sinsidir. 4: ne olursa olsun ne derse desin kiarayi sakladığı için affetmemesi lazım ama pragya affeder kızını görünce. Kingle evlenmez ya sanmam. 5: pragya abhiyi affedecektir ee kiara da ölmemiş çünkü 6: abhinin çok uğraşması lazım diyeceğim son evlilikte abhiyi sağolsun pragya hiç yormadı kendi evlenelim dedi. Bence evlenirler yaa . 7 : abhi hastamı ben anlamamışım bu kısmı. Hastaysa özlemden ve pişmanlıktan olur. Ben abhinin iç sesinin ne konuştuğunu bilmediğim için pişmandır diye düşünüyorum. Kalp hastası olabilir. 8: sanmam pragya King in evine taşınmaz.

  MadubalaYorum 19:00 Nisan 11th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet hanımlar ben ah kalbimi izliyorum şuanda pragya abiden kaçmak için abinin arabasına bindi bakalım inecek mi yoksa abiyle gidecek ve rehayı gorecek

  MadubalaYorum 19:14 Nisan 11th, 2019 de Yazılmıştır..

  Abi pragyaya cok kızdı saklandı diye hata suvariyede kizdi herkesin içinde iki kartorozda iyice düşman oldu abi pragya devterini kapatı

  Pragya1Yorum 19:35 Nisan 11th, 2019 de Yazılmıştır..

  Defteri ki kapati ama Pragyayi gorsun bakalim ne tapacak…. Ama adam hakli ne kosturun dur karisisin konus ne oldun yani….

  ilksahYorum 19:39 Nisan 11th, 2019 de Yazılmıştır..

  slm arkadaşlar

  EMİNE o abi nin iç sesi hangi bölümdeydi söylermisin

  AnonimYorum 20:07 Nisan 11th, 2019 de Yazılmıştır..

  Çoook büyük hayel kırıklıgı…. Ama sanmıstımki görüsecekler….off ya dizi 14 mü 15 mi haftada 1ci olmus…..

  EmineYorum 20:19 Nisan 11th, 2019 de Yazılmıştır..

  İlksah odada ağlayarak resme bakıp ağladığı zaman ..istegramda dönüyor…abi bin kapatsın…ne kaldı geriye ne konusacaklar..abinin yaptıkları pragyanin çektirdikleri….iyiki göstermedi kendini ..çünkü riyanin alyanin yaptıkları…abinin yine egosu yerle bir olsun ..öyle yoksa son evliliğinde pragya ona şans verdi ..bitti….tanusunun alyasinin tuzaginda bitti …pragya abiyi ne yapacak …bu saatten sonra….ekta yine tüm parazitleri toplamış….purap suvarni ile konuşuyor …yine can purap….dışa haftaya gelebilir sanki ….

  PerihanYorum 20:32 Nisan 11th, 2019 de Yazılmıştır..

  Abi ya rüyanda bile sevdiğin kadına ulaşmak için peşine koşuyorsun ayaktayken söyleyemediklerini komadayken halletmeye çalışıyorsun. Oysaki sevdiğin kadın zaten kayıp kaçırıldı.. Yazık sen hep iyisin rüyan bile iyi … Esas komadan çıkarsan neyle karşılaşırsın. Rüyan gibi iyi olmaz herşey. Uyandığında herşeyi kaybetmiş olabilirsin kızlarını da tombişinide…

  Pragya1Yorum 20:37 Nisan 11th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kizini meraketmen dur sor ne kosyorsun sonucta bulusacan Abhigya kaderi ..Sonunda bulusacaklar prachi tanistiracak biri mutlaka tanistiracak Abhigyayi nasil ilk gordugunde kariminan tanis dedi Pragyayi Kinginan gordu… bu defada ayni olacak… Birda okula gidebilir bir sorun olabilir kizlarinan Abhi da gider orda Abhi Pragyayi gorur… Bunlarla gene pisey olacak ki barissinlar mesele terorist falan Pragyayi kurtarsin o zaman butun sinirlerini gecer ve ofkelerini cikarsinlar.

  AnonimYorum 21:30 Nisan 11th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selam öyle hop diye karşılaşmak bu dizinin tabiatına ters bir kere daha okul hastane banka kaçırılma bu saçmalıklar olmadan karşılaşma hiç olurmu ama çünkü yeni yetme aşıklar onlar iki tane kart kızları yok taze aşıklar daha kaçıp kovalamaca oynamadan olurmu hiç kendinizi paralamayın boşuna

  AnonimYorum 23:08 Nisan 11th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bu akşamki bölümden de anlaşılacağı gibi bir dizi ancak bu kadar kendini tekrarlayabilir dizinin geçmişi 30 yılı buldu bu ne demek abhi ve pragya karakterlerinin 30 yıldır evli oldukları abhi 60 pragya 50 küsür yaşlarında ve kendilerinden daha kart görünen iki kızları var hala tavşan kaç tazı tut havalarında çok aptalca ve çok komik oluyor ne kadar mal bir senarist dolap beygiri gibi dönüp duruyor aslında bu Hindulara bu kalite diziler çok bile onlar başa sarıp sarıp izlerler

  EmineYorum 23:25 Nisan 11th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet yine parciyi Alya öğreniyor..riya anne baba kiara resmi görüyor…bütün bunlar alyanin oyunu..İngilizce bir sayfa sahneler anlatılmış….risa hasta okuyamadi…mitali bile içinde imiş….Alya parciye annesinin onu kaçırdığını…kingle ilgili sevgilisi filan ..tanu yazıyor…dışa negatif ..abinin aptalca kararı yazıyor…olaylar parci ve kiara üzerinden gidiyor…kızlar yaralanıyor abi pragya karşılaşıyor…yazılan bu…anladığım …risa biraz iyi olsun …atacağız….ranbir parciyi koruyor ….

  GoncaYorum 00:39 Nisan 12th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yapımcı bulmuş yolu
  Rant için yenileri koydu
  Alışan alışsın asıl derdi bu
  Abigya üzerinden köprüyü kurdu.
  Onların aşkını aşı yapıp sundu.
  Anlamazki yenilere tutmaz bu.
  Abi pragya aşkını hafif tuttu.
  Yeni nesile uyarlasan
  Aynı aşkı yaşatsan
  Gösterip dursan
  Abigya aşkı gibi olurmu.
  Onun için saçma ayrılığa .
  Ayırarak vurdu balta.
  Yine benzer senoryayla
  Uyarlasan ne olurki
  Artık tadı yok tuzuda yokki.
  nasılsa izliyorlar diye abïgyayı.
  Koz kullandın sanki anlamadıkmı
  Baktın olmuyor çekeyim öne
  Bir ileri iki geri bu filim geldi nerden nereye.
  İzleyiciyi ettin bağımlı birkere
  Nasılsa izlerler her seferinde.
  Bende manimi kazanırım dedin güzelce.
  Artık izlemiyoruz o şevkle
  Bunu anlamadın söyledik binkere
  Mahfefip durdun aynı şeylerle.
  Bir değişik gidemedin hiçbirşekilde.
  Ayırmadan gitseydin keşke.
  Güzellikler yokki zihninde
  Hep kötülükler senin ezberinde
  Ayır kaçırt entrika yüzlerce
  İyilik ezilen olsun böylece.
  Aşkları sonsuz gösterip et işkence
  Kırmızı kum kaç kez düşecek bu ne
  Çocuk oyuncağına çevirdiniz bu filimide.
  Evlilik ve tôrenle.
  İyilik adına veremediniz mesajlarınızı .
  Topluma ôrnek olamadınız
  Yaktınız yıktınız
  Hiç bırakmadınıž
  Abi ve pragya aşkı
  Var ise gerçek hayatta
  Anlattığınız gibi olmuyor bu zamanda.
  Saçma sapan anlatımla
  İzletip durmayın asla
  Para para para ..
  Yapımcısıda oyuncusuda
  Olmuş kôlesi tek doğru bu olmamalı aşkta.
  Neyazzïkki bu filimde bunun için ekranda.
  İzleyeni kandırıp oyaladı yıllarca
  Aynı gidiyor devam diyor bu yolda.
  Değişmez Ranttı kazanırsa
  Siz siz olun kapılmayın fazla
  Ôylesine bakın dalgasına.
  Değişmez oyuncusuda yapımcısıda
  Prim vermeyelim yeniden onlara.
  İzleyeni oyalamasınlar boşu boşuna
  Ne umduk ne bulduk demeyelim yine sonra.
  Kaç kez izleyiciye vermediler isteneni saygınlığıda.
  Bildiklerinden vazgeçmediler bu uğurda.
  Hep Rant içindi , koyalım son noktayıda.
  Kabarmayalım koltuk altlarınıda.
  Artık yeter size bu teloransımızda.
  Son bulsun şuanda burada..
  İzleyiciyi dikkate alıpta
  Rantı kenera bırakırsa
  Ôrnek topluma olursa.
  Ozaman izleriz doya. doya.
  Unutmayın asla bunlarıda..
  Ders çıkarın anlasanızda
  Bizleri ,anlamasanızda…
  Umrumuzda olmazsınız şuan bu filimdeki gidişatınızla..

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 12:01 Nisan 12th, 2019 de Yazılmıştır..

  emine hanım yorumunuzu onaylamıyorum unutmuyim diye. en kısa zamanda bakıp bilgilendireceğim.

  YorgunYorum 01:05 Nisan 12th, 2019 de Yazılmıştır..

  Biri bana bu yaşlı pragya ve abhinin neden koşup durduğunu anlatabilir mi? Ya 20 yıl geçmiş neyin kaçması anlamadım gitti . Uzatacaklar anladıkta bari yeni sürüm birşeyler yazın. Tabii reytinglerde ilk sırayı aldılar ya artık ektanin saçmalıklarını senaristin tembelligini izleyeceğiz adam bir kopyala yapıştır yapmaktan vazgeçte görelim ne kadar senaristin . Kime diyorsam bende gece gece . Şimdi bu çocuk sunny mi onuda anlamadım. Sunny büyük olması gerekmiyor mu ikizlerden en az 8 yaş büyük olmalı. Bide merak ettim şimdi bu alya bizimkilere yeni yeni planlar yapacak ya eee yıl kalmadı mezarda da mi yapacak . Hadi birleştiler diyelim . Kızlarda yanlarında alya bir yolunu bulur ellerinde bastonla bile ayırır. Tabi baston pragya da olur abhi de değil o halen sırım gibi delikanlı ektanin torpillisi. Ben aslinda shabirden de sinir mi oluyorum ne gibi son zamanlarda özellikle 20 yıl atlamada. Öncede kızardım karısının dizginlerini bir tutamadı diye alıştık artık buna kadın kocası kaçacak diye ödü kopuyor. Olan bizim sinirlerimize oluyor.

  EmineYorum 06:18 Nisan 12th, 2019 de Yazılmıştır..

  SAYİN dizi izlep yöneticisi kardeşim…partlar karma karışık olmuş…mesela 323ten 330a kadar partlar eksik yer değiştirmiş…ozelikle320ler bir saniye görüntü 10saniye duraklama bir baksaniz….size zahmet ………..Cümleten Hayırlı cumalar….

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 02:15 Nisan 14th, 2019 de Yazılmıştır..

  emine hanım merhaba
  videoları inceledimde bir eksiklik göremedim ben ama. duraklama ya şimdilik birşey yapamıyorum malesef. başka kaynaklara yüklediğim zaman anında sildiriyorlar. buradan şuanda duraklama ilede olsa izlenebiliyor.

  PragyaYorum 08:01 Nisan 12th, 2019 de Yazılmıştır..

  Tek anladığım abinin egosu ve bencilliği aşktan ilse de abi inceldiği pragyayi suçlamak olacak ekizler.gelince küçük fuggim kendini ezdirmeyecek annesi gibi olmayacak susmayacak aferimm

  Pragya1Yorum 12:30 Nisan 12th, 2019 de Yazılmıştır..

  Aklima pisey geldi Sriti 2 rol yapacak Kiaranin rolu ve Pragya… Ee Kiara oldugunda Abhiye nasil baba diyecek ki ay cok ilginc kendi kendine gulecekler artik… Belki kabul etmez Sriti Kiarayi rolunu yapsin… Evet cok gureceyik Sritiyi dedim ama Kiara olursa acayip olacak. Sritiye cocuguna mis gibi sarilacak bakislari ne olacak…

  EmineYorum 13:01 Nisan 12th, 2019 de Yazılmıştır..

  Çok teşekürler diziizlep kardeşim …çünkü bazıları partlar bir iki yer değiştirmiş ..çokta duraksiyor…

  AnonimYorum 14:09 Nisan 12th, 2019 de Yazılmıştır..

  Tanu bence girmez o öz keyfinde klibini görmedinizmi ne kadar aptalca ve ahlaksız…….aynı dizideki gibi….. Alıyo prachiyi öğrenmez bana göre ya purAb ya da düşeni öğrenir…

  ilksahYorum 19:42 Nisan 12th, 2019 de Yazılmıştır..

  yönetim iyi akşamlar dizi yayındamı

  diziizlep2.com / YöneticiYorum 19:54 Nisan 12th, 2019 de Yazılmıştır..

  iyi akşamlar şuanda yayınlandı. iyi seyirler.

  EmineYorum 20:21 Nisan 12th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet uçtu uçtu yine abi ve egosu uçtu…hala king den yardım istedi bana guvenmedi…obu evede sehrede gelmez…oiyi biri değil diyor…odadada resme bakıp ne kalbimde ne hayalimde olmuyacasin .. kalbimde de….mera iyi sisirdi…boşver dadı hasta dinleyip geç…kızını düşün .bitirdigin ..hayatı değil dedi…eee abi yap boz hamuru….ama hep tukurdugunu abi yalıyor…hem suçlu hem haklı olmaz ..

  Pragya1Yorum 20:50 Nisan 12th, 2019 de Yazılmıştır..

  Pragyayi hayatindan ve kalbinden cikartkak ister… Ekta dedi ask bitmez nasil olacak… Abhi kizginkla soiledi biliyorum Pragyayi gorsun bakalim ne yapacak bu olacak cunku ne isterse olsun gorecek mutlaka…umarim sinirinan o Merayila evlenmez Abhi cok korkuyorum gidisati begenmedim Pragya da Abhiden kacyor gecen sezon kendi de gormek isterdi ozluyordu sadece Kiarayi saķlardi..Bu defa oyle pisei yok hemen kacti…. Emine abla ne oluyor hic bekledim gibi olmayacak mi birlismeyecek mi mutlu aile olmayacak mi ….Ikisine de cok aciyorum.

  AnonimYorum 20:54 Nisan 12th, 2019 de Yazılmıştır..

  King halen dizinin bir parçası….. Kendisi söylemiş. Kiaralı bölümler geliyor ve eğer pragya kiarayı oynarsa kiara kingi seviyorsa babsı olarak onların sarılmaları… Halen bide abhi… …. Gelsin artıkda mutlu olsun abhigya lütfen

  EmineYorum 21:47 Nisan 12th, 2019 de Yazılmıştır..

  Pragyam1 abi bu ne yaptığı ne söylediği..beli olmuyor….tabiki nasıl koştu sevmeyen kosarmi…o niye bana gelmiyor…yoksa beni tamamen unutu hırsı lafları….onlar hiç ayrılmaz kaderleri bir….onları ayırdıkları bir araya getirecek…çocukları…..onlarda istemem yan cebine koy hesabı…bu ektanin aaaa bakın bunlar bitirdi …pragya kingle abi bilmem kimle evlenecek dedirtmesi…nabız yükseltme….pragya bir orjinalinde bakabilirsin….bunların evlenmesi için baktirdiklari peder her neyse…kağıtlarına bakıyor….rafa koyuyor….rüzgar ay ışığında abinin kağıdını pragyanin kağıdının üstüne tam çevirip koyuyor….peder hidiyorki ala bakıyor iki kağıt üst üste hemde ram ve sitra onların tanrısı üstünde…diğer Özdere diyorki…başka kağıda bakmaya gerek yok bunların kaderi 7dunyadada beraber bunları ölüm bile ayıramaz…..bunu dadiye söylediler…ektanin babası oranın bilge pederi…bunu böyle bilen onları ayırmaz …fıtrata ters….bu hafta kızlar olaya anneleri karışıyor…pragya reyayi terliyor..pragya sarı sarı giymiş…sarı onlarda buluşma…demek…reya pragyadan etkilenip gidip eve sorular soruyor…çünkü suvarni çok üzüldü …annesinin onu merak ettiğini puapa anlatırken purap ablam kesin burda diyip arar…reya annesinin resmini bulacak…ve onu parci aracılığı ile takibi var gibi eminim demiyecegim….abi zaten fitili ateşlendi….gorudu ise dogrudur….zaten fragmanda iki kız annenin yanında abi sokakta onlara bakıyor…kiarada elinde bavul arkası dönük …baba ve annesine bakıyor …yani.abigya mogembo zamanı sakla gizle ama terk etme…güzel gidiyor….riya tıpkı bülbül …yaramaz….ama anneye bağlı … çocuksu. Gerçi tipi sesi gergedan da neyse….ekta çok zeki ama seyirci hamlelerini biliyor…sadece abi pragya için bakıyor….mera ile evlenirmi demişsin….karı zaten o moda ….tanunun evliliği gibi olur …yarım kalır …bu ekta

  EmineYorum 22:08 Nisan 12th, 2019 de Yazılmıştır..

  Abi habire niye kalbimden aklımdan çıkmıyorsun diyor…mehrayi odadan nasıl kovdu….pragya sindura baktı içi gitti…anam bunların derdi ..sen ben kızmış değil…sadece bana güven beni sev sen benimsin abi diyor…oda hala bunları senin hatan tanu yani yüzünden inadı….anam bunlara buda yakışıyor…hadi çık güzel kavuşma var …mesela balon…kucağa düşme ağlama …gibi vay ekta vay…yaşı unutun yazmış …aşk inadı….birde kiara ciksa dışa ne güzel olurda 20dakika gicik

  MadubalaYorum 22:14 Nisan 12th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bir tuyoda benden bulbul gelmiş galiba sette vidyosu var purap abiyle abinin evinde parti var

  Pragya1Yorum 22:28 Nisan 12th, 2019 de Yazılmıştır..

  Madubala bende gordum bu gun ama bilmiyorum sanmam.

  AnonimYorum 22:51 Nisan 12th, 2019 de Yazılmıştır..

  Gördükleriniz 7 yıl atlamadan sonra abhi ile tanu evlilik yıl dönümü çekimleri sette Purap bülbül ve abhi sarılmışlar senaryoda bayağı hızlısınız pes yani

  PragyaYorum 22:58 Nisan 12th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ahhh abi senin egon beni delirtiki ve su fuggim göz yaşı sebebisin sen sevmekten anladığın ne ben bilemedim büyüttüğüm kıza bak şımarık değersiz bir kız senin sevginin deyeride pragyanin sevgisinden geliyor ceylanım gine seni n yüzünden ağlıyor

  AnonimYorum 23:08 Nisan 12th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bülbül abhi ve purapın olduğu set görüntüleri 7 yıl atlamadan sonra abhi ve tanu nun evlilik yıl dönümleri kutlaması kamera arkası görüntüler hızınıza yetişmek no mümkün

  AyselYorum 23:14 Nisan 12th, 2019 de Yazılmıştır..

  Lutfen bu reklamral gustrmeyin artk

  EmreYorum 02:07 Nisan 13th, 2019 de Yazılmıştır..

  Selam dostlar hepinize hayirli geceler bu dizi nereye gidiyor böyle ne yapmak istiyorlar anlamis değilim abinin egoşu hiç bitmez hala daha pragyayi suçluyor eğer birini çok seviyorsan şartlar neolursa olsun sadece sevdiğine sahip çıkmak hep onun yanında olmak gerekirse onun için ölmektir bu kız kaç kere ölümlerden döndü bence abi pragyaya hiç güvenmedi onu hak etmiyor yanındaki Yarasalar la yaşamaya devam etsin pragya zaten yaşayan ölü gibi olmuş yanında kızından başka kimsesi kalmamış bence abinin yanındaki kızını da alsın bir güzel adam etsin ucu birlikte yasasınlar klarada gelirse dördü abide egoların la yaşasın

  EmineYorum 04:02 Nisan 13th, 2019 de Yazılmıştır..

  Abinin telefondaki ben yeni bir rock yıldızı dediği kiara …kingin fanlarının daveti üzerine king delhiye geliyor…abinin yeni sakalı ortağı kingle anlaşma yapıyor….abi herzamanki gibi isim sormuyor…kiarayi o davete görüyor…..pragya yeni yaşlı bir kadın başka çirkin iki kız bide parci sahana resimde var…ranbire riyanin yaptığı ve parcinin yaptığını anlatıyor lar onunla gurur duyuyor…..abi riyayi azarladiktan sonra riya duygusal şantaj. Yapıyor…annem olsaydı …diye…çünkü parci sen anne terbiyesi almamissin.diyor…riya parci bir yerde pragya ile resim var açık havada yani ..onlarla diyalog çalışıyor…maducum tiyon doğru bülbül var…o king kiara disadan sonra girer …haziran ilk sezon…olarak…kim ne bulursa yazsın…..bunlar ne güzel birbirlerini seviyorlar…..bu yüzden hemen kırılıyorlar….herhalde en son suvarininin son arzusunu yerine getirip olsekte ayrimiyacagiz derler….şunu demeden geçemeyeceğim…..surdan çok mutluyum….bülbül dışa pragya hep sevdikleri ile evlendiler seçildiler onlar için eşleri canlarını ortaya koydular….hayat bu boşanır olur ayrılır ..bu hayat…bunların çocukları oldu …eşlerinden…ama iki domuz hahay anca bakıp öfke kıskançlık tuzak başkalarının eşine göz koyma o adı biliyoruz söylemem ..kaldilarmi kart kabak nefret edilen …ay böyle bakınca çok hoş görünüyor…kizmayin bana demeden edemedim…kıskanç köpekler mola. Oh olsun…zaten alyanin nikahı yok …çocuk için oda disanin çocuğu..

  Pragya1Yorum 10:33 Nisan 13th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ay kizlar Pragya sari sary geydigi ya Pragyama araba carpicak kaza olacak Pragya yararlanir

  AnonimYorum 10:37 Nisan 13th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yaaa dışa nerde…. Halen göstermediler ha bide disanın instagramında “çok uzun süre degil” yani…kingde paylasmıs yaklasıyor kiaralı bölümler insaAllah geler ya o gelmese abhigya kavusamaz halen bir birlerini suçlayacaklar görüsselee bike

  AnonimYorum 12:05 Nisan 13th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ama bece bülbül girmez…çünkü instagramdaki fotograflarında modelyerlik yaptıgı belli hemde çok yogun….

  YorgunYorum 12:22 Nisan 13th, 2019 de Yazılmıştır..

  Pragyaya kaza yaptırmışlar. Eğer rhea kazayı yaptıysa kesin babasına değil alyaya haber verir . Alya pragyayi görürse neler yapacağını düşünemiyorum bile . Yok eğer pragyaya başkası çarparsa belki parchi yardim için abhiyi arar. Bu kıza ikinci araba çarpması. Her kötü olay pragya ve ailesinin başına geldi. Abhi bir tek buyukannesini kaybetti. Bunun suçuda abhinin kiyamadiklarindan oldu. Daha ne kadar bu kızı ezecekler anlamış değilim. Senarist ajitasyondan başka birşey yazmıyor. Abhi pragyayi bulamadığı için tapınakta büyük hayal kırıklığı yaşadı. Söylemiş olduğu o sözler hayal kırıklığından. Pragya ise sadece kızını korumaya çalışıyor. Ve abiden oldukça uzak durmak istiyor bu anlaşılır birşey. Evi terk etmeden önce kiarayi bu eve getirmemeliydim dedi. Şimdide parchiyi korumak için uzak duracak. Abhi o uzak durdukça daha sinir olacak . King gelirse ; abhi pragyaya sinirlenip evdeki dadı kılıklı kaunchi nin ajanıyla evleneceğini duyurabilir.pragyada o zaman King in evlilik teklifini kabul eder tabii kiaraninda ısrarlarıyla. Böyle bir durumda abhi pragyayi kaçırır. Ben ikisininde evlilik kararını birbirlerine olan inatlaşma olarak öngörüyorum. Ama iş pratiğe döküldüğünde eğer pragyanin da düğünü aynı gün yada daha önce olursa abhi pragyayi başka biriyle özelliklede kingle evliliğine katlanamaz ve kaçırır. Bunlar çok çok ileride olacak diye düşünüyorum. Yoksa king niye diziye yeniden dahil etsinler. Ama önce hastahane var. Alya var. Meraa var. Rhea var. Bunların hepsi bir sorun . Ve hepsi abhinin evinde . Herzaman olduğu gibi abhinin evi kötülük kaynağı. Pragyayi kızını götürdüğü için suçluyor ya aslında abhi pragyanin gitmesini kabullenemiyor. Geçen sefer kendi kovdu. Bu sefer pragya abhiyi suçlayarak kendi gitti. Pragyanin kendisini halen affetmedigini düşündüğünden hırslanıp ağzına geleni söylüyor her zaman ki gibi. Canları çok yanıyor. Ama bu defa pragya aynı hatayı yapmayacaktır. Alyanin bu defa yaptiklarini görmezden gelmemeli. 7 yıl sonunda tanu gitti. 20 yıl sonunda kötülüğün asıl kaynağı alya gitmeli. Bu atlamada alyanin sonu olur umarım.

  GoncaYorum 12:45 Nisan 13th, 2019 de Yazılmıştır..

  S.a hayırlı hafta sonları canlar.canım Eminem artık bu filim promalardan bile anlasılıyor.uzattıkça hep tarih tekerrür edecek.baska ilginclik yok.iki aşkı yap yık sonra dôn başa.Hint izleyicisi alışmïş bôyle seviyor demekki.hindistanda senaryo yazmak bu kadar kolay.en cok sevilen iki iyi karekteri ôn başrol gôster.sonra üzerlerinden uzatılan filimde gelsin kôtülükler suçlar.ôn planda hep bunlar.yine aynı.Abi karekteti hep dônekti yine ôyle olacak istediği kadar atıp tutsun.Büyük konuşup hep sôylediğini unutup pişman olan Arzunun dediği gibi şapsik miydi Emine unuttum.bu arada ona selamlarımı sôyle diğer burda yazamayanlarada canım.Emineciğim senin bu filimi herkesten cok sevdiğin belli.ben izleyemiyorum.çünkü.promada bakınca bile hep bilinen diyerek izleme istegim gitti.bitti.tadı yok eskisi gibi.ameliyata alınan bir hastayı aynı yerden keserek ameliyat edip durur netice alamassan o hasta ne olur.kaybedilir.bu filime iki kere neşter vuruldu .7 yıl 20 yıl anlamsız.evet sevdik bu iki karekterin aşkını ancak.aynı senaryo
  acı soslarlaı sıtııp izleyiciye sunulursa bende bıkkınlık yaptı.evet aşklarını seviyoruz.fakat.bu kadar iyi bir filimi bu kadar rant için saçmalayarak bu hale sokmaları soğuttu beni.güncel bôlümler bile ne olacağını bildiğimden tad vermiyor.evet ilgimiz olabilirdi.iyilikler adına neden devam ettirilemiyor.neden hep kôtülük ayrılık kullanılıyor.kabul edemediğim durum bu.o yüzden sizleri okumak güzel.diyorum ya Emineciğim senin halen bu ilgin bu filime maşaellah.ben pes ettim soğudum.ama sen ilk yorumların gibisin.maşaellah inşaellah filim istediğin gibi gider.tüm bu sayfada izleyenler için diyorum.

  AnonimYorum 13:55 Nisan 13th, 2019 de Yazılmıştır..

  Belki rhea kazayla pragyaya çarpar …hastaneye yetisdirir korkusundan abhiye degilde alyaya haber verir …alya görebilir pragyaya rheaya anlatır her seyi rhea nefret eder sonra prachinin ablası oldugunu öyrenir. Dahada nefret eder kiara çıkar biriyle evli olar disanın oglu saniyle… disayla king birlikde yasar. King alyaya puraba disa kalır ….kiara abhigyayı birlestirir ama tek …sorun riya ve prachi yer yarılsa bile birlesmezler abla olarak su ana kadar gördüklerimden böyle anlasıyor….

  AnonimYorum 15:09 Nisan 13th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kaza sonucu acaba ne olacak… Bence prachi abhiyi arayacakkkkkkk. Ve olanlar … Kiaranın annesinin pragya oldugunu hastanede ögrenmisti. Belki pragyayıda…..ama kolay kolay ögrenmez bence

  EmineYorum 15:17 Nisan 13th, 2019 de Yazılmıştır..

  Goncam çok haklısın…bende ikisi için izliyor …onların sahnelerinden başka atlayarak guncekide öyle izliyorum….sadece oyunculuklari ni izliyorum…abi her rolü abartılı sempatik…pragya içten hisetirerek izletiyor…dedim ya ..purap dışa favorim…helede pragyanin evine iki erkek memur..birde abi kanepenin üzerine çıkıp intehar edecek çekil ..oda catladi anlatana kadar ….o sahnelerine ..bayılıyorum ….senaryo aynı ama izleye bildiğim kadar izleyecem…heleki soguduk .ay önünden kalkmiyorduk….ha doğruluk kazanacak diye yok….başka dizi beni sarmiyor….ilk tek dizim…siriti hayranlığı……..anonim şimdi king bu sezon daha baskın olacakmış….abi ile baş rol yani…..evet alyanin sonu geliyor….hemde rezillikle aşağılanmaya…evet mera evi korku cehennem evi…..abi hep onu eve gelmiyecek diyip kahr oluyor…..unutu anne sütü içen yavruyu alıp döndü arkasına bakmadı…derdi niye kinge guvendi…..kendi sucu obeni birakmaz…obir anne ….arkasından biri ile takip etirip uzaktan da olsa göz önünde tutaydi….evet kader onları karşılaştıracak en acı sahnede olabilir….abi kimseyle evlenmez….king olayı yine değiştirir….ama yazık abinin haline pragyanin haline….bir adamı bukadar ekta aptal yapar….umarım bu sezon abi tutarlı olur …arzunun da atlamadan sonra sadece ikisine bakıyor…risa çok yoğun..oda öyle dellel biz bak deyince ikisi için bakıyor…darbede. Jesika sadece beni ve birkaç kişi yorumunu okuyor…ikisinin sahnesine bakıyor…selamlarımızı söylerim …optum

  AnonimYorum 15:24 Nisan 13th, 2019 de Yazılmıştır..

  Pragyaya çarpan gizemli biri ya …..?
  Prachi elinde almıs sopayı arabaya vurmak istiyor ya kingse? Ya kiarası ? İnsaalah öyle olur pragya yerde yatıyordu be…. Abhi belki hastenaye gelir belki.?…….. Gelen haftayı merakla belkiylrum

  EmineYorum 17:11 Nisan 13th, 2019 de Yazılmıştır..

  Evet parciyi ezdirmek isterken …pragya parciyi itiyor ve yine ceylanım yaralanıyor ..evet sarı sarı sarısı üstünde yerde …ben şimdi baktım…

  EmineYorum 17:27 Nisan 13th, 2019 de Yazılmıştır..

  Riya parciye çarpıp kacacakti pragya parciyi itiyor ona çarpıyor…parcibir sopa ile arabaya vuruyor..ama riya kaçıyor…eee artık abi karısına kızlarına ne yaptığını görür…bence polis budefa riyayi tutuklar…abi uğraş inat abi …gör agla

  EmineYorum 17:32 Nisan 13th, 2019 de Yazılmıştır..

  Habere göre abi suvarni tek yaşama sana eş lazım lafına oda mera iyi anne olur pragya defterini kapatayım diye mera ile evlilik kararı alıyor……kazadan önce bunlar galiba …..yine abi iş karıştırıyor…olsun kingimiz geldi…alsana defter kapama hemde dışa sunny kiara ile birde merayi katın hep bunu yaptı bu arzunun sapsigi

  AnonimYorum 19:27 Nisan 13th, 2019 de Yazılmıştır..

  Eminim rhea prachiye çarpmak üzereyken pragya kurtarır…. Pragya kaza yapar …. Prachi sopayla arabaya kosar… Ögrenirki arabadaki riya… Riya pragyayı hastaneye götürür…çünki riya prachi pragya hastanede fotografları var….. A bide prachiyle riyanın kamera arkası samimiyyeti sanki kardesler… Keske dizidede öylese… Bakıcaz ekta ne zaman yapacak bunları samimyeti…. Belki kiara gelince riya prachi kiarayı kazanmak için birlesirler ama sanmam… Aliya nasıl degismediyse riyada degismez…

  EmineYorum 05:02 Nisan 14th, 2019 de Yazılmıştır..

  Acaba diyorum..riya parci pragyayi hastaneye götürdükten sonra babası gibi onu bizim evde öylede e kadar ben bakayım.dermi…hsni bizim iki inatçı keçi bir birilerini görmek istemiyorlarya güya bizde yedik neyse….goturse pragya bayginken …nasıl olur…..yada pragya kaza deyip af etse bilmeden riyaya kızım dese…riya hep onu görmeye gitse …beni şikayet etmeyen tatlı anne dese abi kim deyip onu görmeye gitse …birde acaba king kiaraya ne yalan uydurdu ..onu çok merak ediyorum…dışa olayını da keşke bu hafta bunlar belli olsa…

  RüyaYorum 11:10 Nisan 14th, 2019 de Yazılmıştır..

  Günaydın hayırlı hafta sonları .Mera için tahminlerim doğru çıktı .Yeni bir tanu vakası daha ekta abhiyi iki kadın arasında bırakmadan rahat etmez .Abji pragyanın anılarından kurtulmak için mera ile evlilik kararı alıcak .Daha öncede tanuyla evlendi çünkü ahmaüın teki pragya gibi bir hazinenin değerini bilemiyor .Bitmek bilmeyen kininden de tutarsız sevgisinden de gına geldi .Pragya onun için dua ederken abhi nefretini kusuyor ikisi arasındaki fark .Tesadüfen pragyanın alnına sürülen sindura şaslı evlilik deniliyor şanslı bir tarafını göremiyorum ne geldiyse başına abhiden geldi .Kiminle istiyorsa evlensin çok özür dileyerek canı cehenneme diyorum .Bence karşılaşma abhinin mera için verdiği partide olucak .Geçen sezon king pragyayı karısı olarak tanıştırdı şimdi abhi merayı pragyaya tanıştıracak .Kısır döngü ikisinede aynı acı yaşatılıyor .Yinede pragya kadar acı çekmedi abhi .Benim için tanuyla evlendiğinde bitmişti mera ile evlenmeyi düşünmesi dahi seyirciye yapılan bir hakarettir .Pragya king yada bir başkası ile asla evlenmez verdiği söze sonuna kadar sadık kalıcaktır .Ekta seyircinin gözünde abhinin kredisini bitirmek için çabalıyorsa devam etsin .Gerçi fanlar adam ne yapsa beğeniyor tanu yada merayla olmuş ne farkeder .Yeterki biraraya gelsinlerde nasıl olursa olsun isteniyor .Bu sözlerim buradan dışarı instagram sayfalarındaki yorumlardan bahsediyorum .Pragya bu hikayede kötülere zafer kazandıran bir kurban sadece .Başına gelmeyen kalmadı insan bu kadar acıya nasıl dayanır .Kaçıyor çünkü geçmişi hatırlamak istemiyor .Abhinin yaptığıda tam olarak bu .Yakında prachinin başınıda yer alya ve reha cadısı .Abhiyi sevenin ömrü çok uzun olmuyor melasef .Evet tüm kötülüklerin katillerin yuvası mehra evi .Pragya onca şeye rağmen seviyor bu akılsız adamı .Merayla birlikte görünce canı fena halde yanıcak .Keşke kazada hafızasını kaybetse unutsa herşeyi .Rehayla aralarında bir bağ kurulsun diye kaza geçiyor annesi olarak kabul etmeyecek bilse daha çok nefret edecek .Gerçekten zor bir durum bir annenin evladı ile sınanması kadar acı bir durum olamaz .Seneryo kendini tekrar ediyor pragya yine hastanede kötüler torpilli tabii .Çıktıktan sonra geri dönmek isteyecek prachi ikna edecek araya başka konular girecek mutlaka .Abhi rehanın kaza yaptığını öğrenip hastaneye gidiyor pragyayı görmez sanmam .Bu kadar çabuk olmaz kaçma kovalamaca,devam edecek .Umuyorum pragya kızının okulunda öğretmenlik yapar rehayı da insana dönüştürür .Görüşmek üzere …

  YorgunYorum 13:28 Nisan 14th, 2019 de Yazılmıştır..

  Rüya yazdigin her görüşün kelimesi kelimesine katılıyorum. Bende aynen senin gibi düşünüyorum. Abhi artık ne halt ederse etsin ama benim pragyamin canını yakmaya devam edecek. Pragya ancak ölüm ateşinde rahat huzur bulur kendi dinlerine göre. Kingle evleneceğini bende düşünmüyorum ama kiara için evette diyebilir. Kısır bir döngü bu kaderin döngüsü falan değil yani. Rheanin annesiyle güzel bir ilişki kurabileceğini de düşünmüyorum ben o kızdan bir hayır beklemiyorum iyi gibi görünür ama alya gibi hepsi numara rol yapar. O kızdan bir cacık olmaz mehra evinde büyüdü sonuçta. Abhi merayla evlenecek gibi duruyor bencede. Alsın 2. Tanusunu başına çalsin. Ama böyle olmuyor işte evlenecek bile olsa pragyanin varlığı bile merayı rahatsız edecek ve tanu gibi pragya için kimbilir ne tuzaklar kurulacak. Evlen git yok illa etrafları temiz olacakki rahat etsinler . Abhiye güçleri yetmediği için ezik gösterilen pragyayi hedef alıyorlar abhi kendilerine lazım sonuçta etinden sütünden yararlanacaklar. Yoksa sevgi mevgi hak getire. Pragya gitse parchiyi ikna edemez . Birde kiara dönerse kadın tam kuşatılmış durumda. Emine hanım abhinin hastalığından bahsetmişti ben pragyanin hastalanacagini düşünüyorum. Bu kadar yükü kimse taşıyamaz sonuçta. Gerçekten şu dizi bir son bulsa ne kadar daha saçmalayıp bizi yoracaklar. Herkes bıkmış durumda . Dizi hastalık gibi bırakamıyorsun da. 20 yıl sonunda ben sadece alyanin sonunu merak ediyorum . Kötülüklerin asıl kaynağını bu sefer kurutacaklar mi diye . Tanu gitti ama cezasiz kaldi. Alyaninda bir ceza alacağını sanmıyorum. Sonuçta hint dizileri insanların adalet duygusunu zedelemek için yazılıyor. Başka mantıklı bir açıklama bulamıyorum. Eğer sriti diziden çıksaydı benim için dizi son bulurdu. Sritiye de anlam veremiyorum . Hiç mi insan fan sayfalarına bakmaz. Bir tek teamsriti var takip ettiği. Shabir bir çok fan sayfalarında geziyor ve hikayelere kadar bakıyor kızlar paylaşmış baktığı sayfaları. Belkide sriti kendinin de düşündüğü şeyleri okumak istemiyordur. Bu kadını bu diziye bağlayan ne . Para değil. Işe olan saygısı değil. Kendisine olan saygısı hiç değil. Çünkü devam kararı aldıysa arkadaş ben bunları bunları istiyorum şunları istemiyorum eğer benimle devam edecekseniz benim söyleyeceklerim bunlar kabul edin yada etmeyin der . Sen figüran değilsin ki . Ama figüran gibi görünüyorsun ve figüran gibi davraniliyorsun. Kendine yazık ediyorsun. Ekranda kaldigin süre yeni yetmelerin aldığı süreden daha az. Partnerinin bile aldığı süreden daha az. Eşitlik yok. Pragyayi çok daha güçlü bir şekilde o evin karşısına çıkarabilirlerdi. Ama ezilecek bir pragya ağlayıp üzülecek bir pragya onları mutlu ediyor anlaşılan.

  PerihanYorum 14:05 Nisan 14th, 2019 de Yazılmıştır..

  Sriti ve shbir gayet mutlu…. Ona şüphe yok. Diziyi seyredip anlayanlar da mutlu mesela ben… Ama alya nın prabla niye evlendiğini kiyeraya ne olduğunu pragyanın gerçekte nerde olduğunu anlamayanlar mutsuz.

  EmineYorum 16:07 Nisan 14th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yorgun rüya kız abinin aşkından şüphemiz yok bacisinin zehrinin başlattığı oyuna istemeden girdi…çıkamadı …herşeyi karısını bu yüzden hep acı cektirdiginide biliyor…bu son ayrılık yine bacisinin zehrinin devamı .king bile…. abinin aşkı bitermi asla suursuzken bile pragya diyor… Ayrılıkları evlat acısı yüzünden….yine alyanin zehrinin devamı king …abi gunceli dikkatli izleyin….helede bu akşam dinleyin….adamı Alya çaresiz bıraktı hep ….aklı yokmu diyeceksiniz. …abi benim kanım diyip kendi gibi sandı….tanuyu hep kovdu asagiladi…ama solucan Alya onu atirtmadi….Alya son oyununda da onuda kullandı attı….abinin sadakatini aşkına hiçbir lafım yok….sanki biraz pragyaya hep mahcup olduğu için utanıyor ….evet abide mavi elbise gömlek pantolon hastanede galiba…tabiki pragyam aşkını hiç anlatmaya gerek yok….hiç bir erkek onun gibi sevemez….suçu insanlara inanmak…pragyada öyle iki melek kalp

  PragyaYorum 16:31 Nisan 14th, 2019 de Yazılmıştır..

  Fuggime üzüldüm bence artik pragya yi rahat bıraksalar kuzum bişekilde acı çekecek abi hep pragyayi suçlayacak abhiyi annadiysak bütün olanlarda pragyayi suclamaya her.zaman devam edecek ama bu adam aileme m.dedi de bir ailsene pragyayi katmadı alyayi birkere olsun sorgulamadi yetistirdigi kız.hata kotu ahlak vermiş ki bundanda pragyayi suclar abhi o alismis yağan.yagmurdan bile pragyayi suclamaya her zaman dedim.abhi pragyaya gibi.sevmedi abi egosunun altinda bırakmış bütün duygularını devam etsin bakanım fuggimmm güzel kadın yaa bu kızdaki özel guzelligi sadece benmi görüyorum bilemedim kız ağlarken dünya güzeli gülerken bebek gibi cokkkkkk tatlı fuggimmm

  MadubalaYorum 16:41 Nisan 14th, 2019 de Yazılmıştır..

  Emine ablacım senaryoyu senin gibi tatlı biri değil ekta kancı yaziyor siz dua edin pragyanin gozlerini oyup kör bırakmasın kadın kadinin duşmanidir dedikleri bu olsa anam sevmiyon çikart bizde rahat edip bırakalim bu sacma döngüyü ama yok onuda yapmiyor rya abla soylediğin herşeye katiliyorum benim ogün abiden beklediğim pragyaya madem beni gormek istemiyorsun ben giderim sen çocuklarla burda kal o şeytan bacımida alirim artik kimse seni rahatsiz etmez ben annesiz buyudum benim çocuklarim buyumesin

  EmineYorum 17:27 Nisan 14th, 2019 de Yazılmıştır..

  Sahn çekimi gece devam ediyor…parci annesinin adını hastanede form dolduruyor…telaşlı…abi gece hastaneye geliyor…şimdilik bunları gördüm….mera için hedefi ailenin sevgisini kazanıp abiye olan aşkı ni evliliğe götürmek….sinsi yılan …pragyanin eve gelme ihtimali olmasın diye çaba verecekmiş …tabiki boşuna …..abi pragyayi bir bulsun ….bence Alya yi ya abi yada purap ortadan kaldıracak….eninde sonunda …kim ne görürse yazsın arkadaşlar …madum pragyam siz kucuksunuz siz daha çok yazın…Gonca şimdi bizim yaş grubu dizisi oldu kız…

  MadubalaYorum 18:38 Nisan 14th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ya bolumu izledim abi pragyayı kovalarken abi pragyaya yetisemedi peki dadi nasıl abiden oñce indi bilen var mı bunu çozersek dadinin niye yaslanmadigida ortaya çikar

  YelizYorum 19:32 Nisan 14th, 2019 de Yazılmıştır..

  Hanimlar kusruma bakmayin cuma ceviriyi atamadim cunki cumadan beri dis agrisi cekiyorum ilgilenemedim disimin agrisindan dunyayi unuttum inanin o yuzden bugun biraz iyiyim ve cumanin cevirisini ancak atabildim kusruma bakmayin.iyi okumalar ve iyi hafta sonlari hepinize……

  DöndüYorum 19:49 Nisan 14th, 2019 de Yazılmıştır..

  Bu.ne biçim dizi.darmadaınik

  AnonimYorum 19:53 Nisan 14th, 2019 de Yazılmıştır..

  Aşk olsun madubala Hindular ölüme inanmıyor ninecik eğer ölüp tahtalı köyü boylamış olsa bile küllerinden yeniden doğmuştur bu yüzden tapınağın merdivenlerini abhi den önce inmesine şaşırmamak lazım birde eline baston vermiş aptal senarist yoksa yürüyen merdiven varda biz göremedik hint dizilerinde gerçeklik mantık zeka ve kalite asla bulamazsın fakir ve cahil Hintlileri ancak kandırırlar bizleri değil

  AnonimYorum 19:58 Nisan 14th, 2019 de Yazılmıştır..

  Îyi akşamlar bu gün bir hint filimi seyrettim çok üzüldüm bu hintlilerin hayatları çok zor bunlar acıyla beslenip kötülükle huzur buluyorlar Allahıma binlerce kere hamd olsun iyki Müslüman olarak bu güzel vatanımda doğmuşum ama ilk fırsatta gidip hintliler gerçekten hayatları bu kadar zormu keşfetmek istiyorum bide alyanın saçını başını yolmayı oyuncuların ne suçu var en iyisi ben ektanın

  Pragya1Yorum 21:06 Nisan 14th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ay bende giderdim Hindistana Sritiyla selfi cekmek ve Shabiriyla…

  AnonimYorum 21:58 Nisan 14th, 2019 de Yazılmıştır..

  Geçmiş olsun yelizcim diş ağrısı çok kötü olur ağzına bitane karanfil alırsan iyi geliyo canım madu onlar hintli herşeyi yaparlar

  MadubalaYorum 23:08 Nisan 14th, 2019 de Yazılmıştır..

  O baston dadinin degil abinin baston beni çok guldurdun aninimler haklısıniz buldum bunlar hep sebze yiyorlar sebzedede bol vitamin var o yuzden yaşlan mıyorlar hanimlar en kısa zamanda sebze yiyecez yaşlanmaya karşi kırışıklara birebirmiş et ten uzak durun bizim başımıza ne geliyorsa bu etler den bu arada yeliz ablacım çok gecmiş olsun bende şuanda diş agrisi çekiyorum yakında izmire gitcem dişimi çekmeye iyi geceler dostlar

  EmineYorum 23:18 Nisan 14th, 2019 de Yazılmıştır..

  Valla kızlar Hint sayfası yalancisiyim…riya alyaya kazayı anlatıyor …oda pragyanin delhiye geldiğini öğreniyor…miraya ikiz kız gelirse anneside gelir…sen bunca sene ona baktın..ona anne oldun…mira paragya dönmesin diye her türlü güçlüğe varım diyor…riyaya ne soyluyorlarsa..oda babasına dünya mirayi annem biliyor bende anne biliyorum ..baba onunla evlen diyor…. Alya pragyayi parci ile tehdit ediyor pragya kızını korumak için ne yapacak yazıyor……..dışa sayfasında cuma günü 20 gün sonra geliyorum yazmış….suvarni purap devrede…

  EmineYorum 00:34 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yelizcim çok geçmiş olsun…dış ağrısı ve böbrek taşı hiç birşeye benzemez gelmiş geçmiş olsun tatlım…madubala sanada kızım çok geçmiş olsun…..

  PerihanYorum 03:55 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Geçmiş olsun çeviriniz için teşekkürler yeliz hanım.

  AnonimYorum 05:53 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yeliz hanım Allah şifa versin diş ağrısı çokk kötü gerçekten ben çook yaşadım.

  AnonimYorum 05:58 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kiara tanu ve nikhilde bence… Ekta kolay kolay diziden tanuyu çıkartmaz. Kingdede ola bilir ya king ona eziyyet ederse… Bence söyle.. Dusa pragyayı durdurmak için gitmis ama orada king ve kiarayı görmüs ola bilir… Kingde buna olanları anlatıb oda kingle gelmis. .. Ya da king disayı kiarayı gördügü için kaçırmıs… Ama king o derecede kötü fdegil yani nrbiliyim nasıl olduysa bunlar nirlikte olacaklar…insaalah bu hafta bunlar açıga çıkar dicem ama…….

  GoncaYorum 11:08 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  S.a A dan Z ye tüm kardeşlerime
  Hepinize hayırlı haftalar geçirmenizi diliyorum.yelizciğim geçmiş olsun canım.

  GoncaYorum 11:45 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Rüya yorgun yorumlarınïza katılmamak mümkün değil Emineciğim.tiyoların .güzel evet yasımızın dizisi oldu fakat kôtülükler illa olacak.ônce acı sod sonra mutluluk olacak.hep bu bôyle olmadımı.yazan ezber bozan oldu.yap yapıştır.eskiyi ters düz çevir oynat.abi aynı herkes tarafından yônetilsin sonra dônsün.tutarlılıkla tutarsızlık arasında gidip gelmedimi.eğer evlenirse yeminine ne oldu 3 cü kïşi araya girmeyecekti hani.gerçi bu abi hangi sôzünü tuttu .pragya ezilsin ağlatılsın.
  Kôtüler devam etsin.tanu yoksa baskası illa abi nin yanïnda olacak.ee king gelipte pragyayla evlenmek neden istemesinki .bu saatten sonra bu filimde evleneceklerini sanmıyorumds.eğer ôyle birşey olursa pragyada evlensin.neden abi yi bôyle canı istediğinde bulan istemediğinde bulmayan gôsteriliyor.dadisi 7 yıl sonrada gôrmüştü demisti pragyayı abiye ee ozaman doğru sôylüyor diye araştır.bul istediginde polisi soktun devreye.bu kadarmı zor.gelmişse şehre bulursun.yok anam yok aptal gôstere gôstere abiyi bize gına geldi.sadece kin ve suçlama vede beklemeklemi oluyor .pragyayı.saçmalamaya devam tesadüflerle gôrememeye devam takii evet rüyanın dediği gibi abiyi o kadınla bir parti de eşi diye tanıştırırken gôrür. bizler artık yazanın ne yazacağını tahmin eder olduk.bıktık
  Eminem bu bôlülkeri ixlemek yerine eski bôlümleri izlemek ve final değerindeki bôlüme kadar getirip orda bırakıp izlememek daha mantıklı kardeşim.bence..tadında bırakmayı onlar yapamı bizler yapalım.benimde ilk uzlediğim diziydi aynı Eminecigim seninki gibi.başka izlemeyide düşünmüyorum.

  AnonimYorum 12:32 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ekta kapoor kumkum hakkında bisi paylasmıs a bide tebrikler…. Kumkumun 5 ci yılını kutluyorlar. UmArım dizi 10 yıl devam eder….(ama saçmalamadan)…..

  YorgunYorum 12:51 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yeliz hanım çok geçmiş olsun tercüme için teşekkürker emeğinize sağlık

  YelizYorum 14:01 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Arkadaslar gecmis dilekleriniz icin tesekkur ederim.hakkatten ben bir dogum sancisi bilirim birde dis agrisi gerisi hikaye zaten tip agri olarak bildigim kadariyla dogum sancisi bobrek agrisi ve dis agrisi olan agrilari oncelik veriyor digerleri bu üçü kadar aciliyet tasimiyor.rabbim kimseye dis agrisi vermesin ya bu kadar aci datanilir gibi olmuyor bazen anca 2 gune kendime geldim 2 gundede baya bir agri kesici ve antibiotik kullandim cekemediler iltihapli oldugubicin cuma randrvu var insallah alirlar bu sefer bu disi.tekrar tesekuur ediyorum kimin ne derdi varsa rabbim devasinida versin insallah.opuyorum hepinizi 🙂

  PerihanYorum 14:14 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Pragya öbür dünyada evlenir evlenirse king zaten öldürmeye teşebbüste şu anda dizi srnaryosunu değiştirmediler. Sadece yirmi yıl atlamayı üstüne yapıştırdılar abi komada yirmi yıl sonrayı görüyor bir yılda ancak uyanır bakalım uyanınca ne olacak.. Çünki dikkatli seyredin abi komaya girmeden alya king nikil in ihanetini gördü pragyanında kinge güvenmesini kanmasını hazmedemedi rüya bunun üzerine kuruldu. Çünki king onu nikile vurdurdu pragyayı kaçırdı pragyaya işkence etti.. Abi endişe ettiği şeyleri komadayken görüp hesaplaşıyor.

  EmineYorum 15:36 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ay Perihan umarım dediğin olur…çünkü bölük pörçük sahneler ay keşke dediğin çıksın umarım…çünkü sahne vardı abi kiarayi kucaklamis purap yanında …polis yaralanmıştı…. doğru…keşke king Alya birbirini vurmuş olsa nikilde tanuyu ay ne güzel olur…

  Pragya1Yorum 16:07 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Abhi nezaman komadaydi ki anlayamadim..

  MadubalaYorum 16:39 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ay abinin koması nerden çıkti vallah delirecem bunu nerden oğrendin perihan abla boyle birşeyi turk dizosinde denediler tutmadı seyirci çok kızdı burda bilmiyorum açikçası keşke ama yok öyle birsey biraz ihtimal verirsem oda purab alya evlenmesinden dolayi belki diyorum ama tamda emin değilim

  MadubalaYorum 16:40 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ay abinin koması nerden çıkti vallah delirecem bunu nerden oğrendin perihan abla boyle birşeyi turk dizisinde denediler tutmadı seyirci çok kızdı burda bilmiyorum açikçası keşke ama yok öyle birsey biraz ihtimal verirsem oda purab alya evlenmesinden dolayi belki diyorum ama tamda emin değilim

  GoncaYorum 16:40 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Perihan Rüya olasılığını 7 yıl atlamadada düşünmüştük çıkmadı.Ektanın oyunu olabilir.ônce tutarsaya bakıp devam tutmazsa rüya.Eminem atlamadan ônce tiyonda ikizleri kiarayı basına abi tanıtıyor demiştin güzel sahneler olacak demiştin inşaellah rüyadır. Perihan bu haberi nerden aldın.

  GoncaYorum 16:46 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yelizcuğim çok dogru diş ağrısı bende çektim diogum yapmaktan beter ağrısı..Rabbim kimseye vermesin geçmiş olsun düzelirsin inşaellah.

  Pragya1Yorum 18:29 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Yeliz evet dis arisi cok kotu bende yasadim.. Dogum sanci bilemem sezarianla dogdum cunku …ama tirnak ve dis arisi cok kotu.. Gec mis olsun

  PerihanYorum 19:33 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Arkadaşlar ben bunu daha öncede yazdım. Siz 346.bölüm başını seyredin anlarsınız…. Orda abinin komada olduğunu hatta dişa ağlıyor ailesini yeni kurmuştu şimdi ailesi bile kalmadı niye uyanmıyor diye vurulduğunu göstermedi. Ama 345.bölüm sonu zaten bir garip büyük ihtimal orda vuruldu aslında kiyera suya düşmedi buda abinin korkulu rüyası… Bölüm başından sonra 346dan bahsediyorum evde dua var hatta sani alyayı duaya kalması için ikna ediyor bu alya kingle bir haltlar karıştırdığının delili bence hani önceleri bir sürü görüntü vardı king pragyayı bağlamış hapsetmiş. Bunlar doğru çıkacak alya lan prabı da niye evli gösterdiler dişa yaşlı rolü oynamak istemedi alyanında role ihtiyacı vardı ondan.. Bakın ben diziyi öyle orasını burasını atlayarak izlemiyorum dikkatliyim şimdiki güncel bölüm fragmanlarını birbuçuk yıl önce izledim… Daha durun abi delirecek pragyayı bulamayınca bunlarıda izledim. Ama sizin fikrinizede saygılıyım senaryoyu başka bir yerede götürebilirler ama benim kendi fikrim senaryo hep aynı … Çğnkü abi birini doğruycak hapse düşecek sonra tımarhane ama aşk hep ikisinde kalacak. Zaten filmin ana konusu bunların aşkı abinin aşırı iyi bir kalbi var kız akıllı kurnaz fakat yanlış kararlar veriyor…. Bunların aşkı efsane oluyor… Nefret var ihanet yok. Harika bir dizi bazı yerler basit uzun filan ama olsun…

  EmineYorum 21:05 Nisan 15th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar benim kız ameliyat oldu …bı zaman yazamam …diziye de bakamam .

  EmineYorum 01:49 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kızlar çok teşekürler kızım için danizdan dolayı…….bence Perihan haklı ya abi suya atladı…komada yada hafızayı karıştırdı……değilse bile evet abinin hapsi var…onu pragya kurtaracak…çünkü onu iflas etirecekler….ozaman ekta köpeği kitaptan çıkmadı…arayı dolduruyor…..inşaallah alyayi öldürür

  PragyaYorum 22:53 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Anonim arkadaşım sefil demissin neden sefillik kotu karekterler olur fakirlikle deyil benim ceylanım heryerde yaşar ve bence sen abiye acı sevgi yerine hayatini kotu yönlendiren egosu var peki sen abigyayi sevmedi .o kimyayı sevmedimmi karekter olarak ben pragyaya bayılan biriyim ama pragyanin sevgilisiyle abiyide sevmedik mi tabi pragyanin canın acıyınca kızdık ama nefret etmedik bu dizide tanu ve alyayi sevmedik neden kotu diye ama fuggim ceylanım güzel gözlümun sevgisini sevdik onun sevgisi herkese doğru olmayı öğretti ve su an kendi adıma soyleyim pragyanin hayati önemli abi kimle evlenirse evlensiin çünkü bizde pragyadan uzak durursa daha az zarar verecek gibi bir his biraktiabi.pragyayi suçlamaktan vaz geçmedikçe.paraguaylı hak etmeyecek ve bence abi acidan hic annamayan sadece kendi acısını umursayan egosu sevgisini bitiren kendi kendine üzen bir karekter ve alya ve yeni kizin yeliştirmesinden belli sevginin parayla sağlama almış kızmamış ve hata gormeşmiş ee para bitti abiye olan sevgilerde biter abinin garantisi bu kadar evet iste

  PragyaYorum 22:58 Nisan 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Ooohhh beee ceylanım nede çok gördük güzel anne benim ceylanım başarır abhi dadıyı kandiriyor uçak geliyor azını acc seni pragyaya goturecem diye eee senin için kolay vaz.gecile bilir ama fuggii ama dadı gerçekten sevmiş vee küçük deve çok kotu bir kız bu nasıl adam olur bilinmez bundanda abi pragyayi suçlar çok şımarttim sen yoktun o yüzden der

  GültenYorum 01:15 Mayıs 6th, 2019 de Yazılmıştır..

  Kiara yaşıyormu yoksa ölmemişmiydi

  GültenYorum 01:22 Mayıs 6th, 2019 de Yazılmıştır..

  Türkçe dublaj yokmu acaba yada altyazılı nasıl anlıycaz

Dizi izle / Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.


Gezilecek Yerler